we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brooklyn Bridge Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Brooklyn Bridge Park   Brooklyn Bridge Park Icon_minitimePént. 20 Feb. - 11:41



Hajnal & Liam



Jártam már itt korábban, tudom, hogy nem szeretnek fecsegni itt az emberek, de ismerek innen pár arcot, tudják ki vagyok és nem hinném, hogy a múltkori után szívesen esnének nekem. Akkor történt az, hogy egy atombombát csapoltam le és az így szerzett energiával fertőztem meg azokat, akik rám támadtak. Nem hinném, hogy a többség tudna arról, hogy mi vagyok, inkább csak tudják, hogy nem akarnak  megint embereket veszteni, és ahhoz sincsen kedvük, hogy magyarázkodjanak az egyenruhásoknak, hogy miért is kapott valamelyik emberük a város közepén akkora sugárzást,  mintha egy atombomba mellett töltötte volna a nyarat. A kellemetlen kérdéseket senki sem szereti.
- Igen, tudom, jártam már itt korában. – fiatalabb koromban. Na nem mintha most olyan öreg lennék,de… kamaszként voltam itt utoljára, emlékszem, hogy nevettek rajtam, és arra is emlékszem, hogy percekkel később csak döbbenten álltak és nem értették, hogyan tudom egyetlen ütéssel a legnagyobbat közülük a földre vinni. Vicces volt látni a döbbenetet az arcukon. – Családi ügyben. Szóval, hol van? – nem mondta ki, de erős a gyanúm, hogy tudja az anyám tartózkodási helyét, vagy ha azt nem is tudja pontosan, de akkor tisztában van azzal, hogy hol kéne keresgélnem. Válaszokat akarok, már nagyon elegem volt abból, hogy zsákutcáról zsákutcára járok.
Kissé meglep az, hogy csak úgy belém karol, de nem teszek semmit sem, nem vélek a mozdulataiban semmi fenyegetőt észrevenni, így hát gondolom alapos oka van erre a… színjátékra, mert ez nem igen lehet más. Viszont mégis ki előtt? Engem aligha követtek, azt kiszúrtam volna és nem is vagyok benne ebben a bizniszben.
- Nem engem követtek, figyeltem. – anyám megtanított még az eltűnése előtt jó pár dologra, amit a CIA-nál tanult. Nem mondom, hogy profi ügynököt faragott belőlem, de jó vagyok, észreveszem, ha követnek, eltudok tűnni, úgy, hogy közben végig szem előtt vagyok. Éppen ezért nem hinném, hogy én vezettem volna ide őket. – Magamon kívül semmit nem hoztam. És én is tudok vigyázni magamra. – tudok, eddig is azt tettem, anyám eltűnése óta csak ezt csináltam. Egyedül lenni nyilván rossz, én is utáltam, de megtanultam magamra vigyázni, és tudom, hogyan működnek itt a dolgok. Kitudja, hogy mi hozta ide a nőt, akár őt is figyelhetik, nem? –A kérdésemre még mindig nem válaszolt. Honnan ismeri a nőt, és hol van? – intézem hozzá a kérdést, miközben a tömegen vágunk át, és ha esetleg leakarna lépni, akkor nem hagyom, utána nyúlok, hogy ne tudjon csak úgy eltűnni a tömegben. Válaszokat akarok…mégpedig gyorsan, mert nem csak mi sietünk a vásárlók tömegén át.

Vissza az elejére Go down

Tölgyessy Hajnal
mutant and proud

Tölgyessy Hajnal
független
loneliness is a gun
Play By : Rachel Skarsten
Hozzászólások száma : 39
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Brooklyn Bridge Park   Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeHétf. 16 Feb. - 22:00

Liam és Hajnal

– Hé, elnézést! Véletlen nem ismeri a képen látható hölgyet?
Hajnal a sorok között kutatva próbálta felmérni, milyen irányba induljon el, és ezért teljesen meglepte a férfi. Összerezzenve arra fordult és egyből a magas, sötét hajú illető szemébe nézett fürkészően, majd a képre. Egy középkorú nő képe volt.
Az összekötője.
Hajnal látta a fájlokat és tudta, kit kell keressen. Ez az ember pedig pont ugyanazt kereste.
Gyanús. Mit akar? Másik vevő? Rendőr? Konkurencia? Akármelyik is, ki kell derítenem.
- Ó, annyi ember van errefelé, tudja... Miért, mondja, egyébként, miért keresi?
Teljesen vidám és őszintének tűnő mosollyal nézett fel a férfira, mint egy kedves, őszinte, erre vetődött lány, aki még sosem hallott mutánsokról, háborúról, aki nem maga is veszélyesen élő, vándorló mutáns, ex-katona, tudós, kalandor, adrenalin-függő.

Amíg a férfi válaszát várta, a nő őszinte érdeklődéssel nézett fel a sötét hajú idegen arcára, ám természetesen közben kattogtak fejében a fogaskerekek, megpróbálva összerakni, hogy ki lehet a másik. Azonban egyvalami kiszúrta a figyelmét. Egyvalaki, inkább. Az idegen válla mellett elpillantva meglátott egy magas, vállas, kopaszra borotvált, fekete körszakállas alakot, motoros farmerkabátban, félig lehajtott fejjel és oldalasan az egymásra tornyozott konténereknek dőlve, pont feléjük bámulni. Mélyet szívott cigarettájából és türelmetlenül fújta ki a füstöt. Mintha a magas idegen hátába akarta volna perszelni a pillantását. A férfi a fényképpel nem láthatta, hisz Hajnalnak szemben, a másik alaknak hátal állt, és a kopasz körszakállas, amint észrevette, hogy a nő rnéz, rögtön elfordította a fejét. Hajnal azonban körbenézett - És három óra álásban, tőle jobbra is megpillantott egy férfit. Ez magasabb és szikárabb volt,szintén leborotvált fejjel, bár teljes pofaszakállal és egy kínai késeket álló stand előtt állt, látszólag a portéka között böngészve, ám fejét féloldalasan elfordítva egyenesen a párost nézte.
A nő nem fordult meg. Ösztönei azt súgták, hogy hátulról is figyelik őket. Ezért inkább azonnal cselekedett. Belekarolt az idegenbe és sarkon fordulva húzta magával, hangosan nevetve, mintha valami borzasztó vicceset hallott volna.
- Ne forduljon meg és ne essen pánikba, - mondta halkan, nem is fordulva a férfi felé, - nem tudom ki maga, de akármit is hozott magával, most mindkettőnket figyelnek. Ha azt mondom, rohanjon, rohanjon. Én tudok magamra vigyázni.
Ha a férfi engedte, Hajnal az emberek között lavírozva vitte végig a vásárló soron, majd egy éles bal fordulattal vetette be magukat a tömeg közepébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Brooklyn Bridge Park   Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeSzomb. 7 Feb. - 0:36



Hajnal & Liam



Bárcsak az mondhatnám, hogy az utóbbi időben minden úgy alakult, ahogy azt elterveztem. Nem, messze nem. Először ott volt Kanada, ahonnét éppen hogy csak megtudtunk lógni, és nem sokon múlt, hogy ott hagyjuk a fogunkat, majd a hír, hogy… apa leszek. Nem mintha terveket szövögettem volna a jövőre nézve, de voltak elképzeléseim, és egyik sem jött be, de egy kicsit azért örülök is én ennek. Apa leszek, ez… ez egyszerűen elképesztően örömteli hír, csak abban a  pillanatban mikor ezt Scarlett elmondta nekem, nem igazán tudtam felfogni pontosan, megvoltam döbbenve, és én csak… pár pillanatig azt hittem, hogy valami álom az egész.
Most azonban nem emiatt jöttem ide. Nem Scarlett miatt, nem is a gyerekünk miatt, és még csak az iskolának sincsen köze hozzá, ezáltal az alapítóknak és az X-Mennek sem. Ha mégis, hát itt lesznek majd, de én a magam elhatározásából jöttem ide. Már korábban is jártam itt, anyámmal és nélküle is. Gyakran látogattunk el ide, ha fegyvert akart, szükség volt rá, azt mondta mindig a legrosszabbra kell  készülnünk, ezért akárhova mentünk, egy fegyverarzenál volt nálunk arra az esetre, ha esetleg az ellenségeinknek sikerül ránk bukkanniuk. Sikerült, bár én erre nem emlékszem,de szerencsére anyám ennek a helynek az emlékét nem vette el. Talán tudta, hogy jövök még ide.
És pont anyám az, aki visszahozott engem erre a helyre. Az utóbb időben nem hallottam róla, és ugyan igaz, hogy én mondtam neki, hogy ne keressen, úgy volt, hogy találkozunk, de egyszer sem jött el, nem tudom sehogy sem elérni, és mivel van itt pár régi nagyon jó  ismerőse, reméltem, hogy legalább tőlük valamit megtudok. Az emlékeim sajnos hiányosak, erről anyám gondoskodott, így hát abból kell gazdálkodnom, amim van. Köszönök néhány ismerős arcnak, bár évekkel ezelőtt találkoztunk, de emlékszem rájuk még. Akkor más ember voltak, akkor semmi nem érdekelt azon kívül, hogy anyámat megtaláljam, belefolytam az ügyleteikbe, de azóta kiszálltam. Most viszont szükségem van információkra. – Hé, elnézést! Véletlen nem ismeri a képen látható hölgyet?  - lépek oda a fiatal, talán velem egykorú szőke nőhöz, mutatva neki a fényképet. Kitudja, talán gyakran jár ide, és találkozhatott mostanában az anyámmal… a CIA-nál dolgozott, sok mindenkit ismer.

Vissza az elejére Go down

Tölgyessy Hajnal
mutant and proud

Tölgyessy Hajnal
független
loneliness is a gun
Play By : Rachel Skarsten
Hozzászólások száma : 39
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Brooklyn Bridge Park   Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeCsüt. 5 Feb. - 18:30

Liam és Hajnal
Könnyed esti lövöldözés
Tölgyessy Hajnal leállította a motort. Az esti szél susogva kelt a tenger felől, átszállva az öblön, huhogva a Brooklyn-híd pillérei között. Egy érkező teherhajó mély, távoli kürtszavát hordozta a partig a víz, és a hullámokon a város esti fényei úgy táncoltak, mint millió apró csillag-lángocska.
A nő levette a sisakot és kirázta hosszú, szőke haját. Körülnézett. Enyhén szmog- és szemétszaga volt a levegőnek, de a tenger sós illata könnyített ezen. Volt egy kis élet a parton és a város esti forgalmána egyöntetű, sustorgó moraja sustorogva verődött vissza az öböl vizéről.
A nő leszállt a járműről, sisakját a csomagtartóba tette és hosszú lépésekben elindult a bejárat felé. Diszkréten ellenőrizte a karja alatt lapuló .38-ast, majd megigazította szőke tincseit és kopogó motoros csizmáinak hangjával kísérve a bejárathoz ért. Bekopogott, majd nyílt a hatalmas csarnokajtó és egy kidobó gorilla állt a nő előtt. Végignézett Hajnalon, majd intett, hogy be lehet fáradni. Hajnal áthaladt a fekete piac előterét képező, a csarnok első traktusában lévő ivón. A sötétre festett, farostlemez falak mögött zajló zsibongás tompán szűrődött ki a raktárépület leválasztott részébe.
- Egy dupla whisky-t jégen, - lépett oda a pulthoz a nő, a csaposnak intve - és megnézném a hátsó részt is. A nő letett egy tízdollárost a pultra. Pont tíz dollár, ez így rendben is volt. Ez volt a "jelszó", nem mintha olyan nagyon titkos lett volna a biznisz, vagy a hatalmas csarnokban működő fekete piacot annyira diszkrétnek lehetett volna tekinteni.

Hajnal, miután felhajtotta a whisky-t, egy másik ajtón átment a piacrészre. A roppant csarnok teteje húsz méter magasan volt, és óriási polcok magasodtak tíznél több méteres magasság felé sorokban, amiken kisebb konténerek, kartondobozok, fóliázott, raklapon lévő bálák kaptak helyet. A tövükben pedig asztalok sorain árultak mindenfélét a kereskedők. Nem egy mutáns megfordult itt, a nő tudta jól, mind a független, mind a törvényen kívüli szekcióból - És feltételezte, hogy ez a titokzatos X-Men figyelmét is felkeltheti előbb-utóbb. Mindenesetre, ma este nem a mutánsokkal foglalkozni érkezett. Néhány kifejezetten specifikus dolog kellett neki, amit kifejezetten specifikusan ide csempésztek. Csak néhány tudományos felszerelés: Egy elektronmikroszkóp, hűtőberendezés kísérleti atomreaktorhoz és harminc gramm trícium. A nő körülnézett, majd elindult az egyik soron befelé.
Vissza az elejére Go down

Tölgyessy Hajnal
mutant and proud

Tölgyessy Hajnal
független
loneliness is a gun
Play By : Rachel Skarsten
Hozzászólások száma : 39
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Brooklyn Bridge Park   Brooklyn Bridge Park Icon_minitimeCsüt. 5 Feb. - 18:07

Brooklyn Bridge Park 424037_398861583464499_229432990407360_1761930_308635790_n
A régi dokkok a New York-i öböl brooklyni oldalán a nagyváros minden érdekes és veszélyes különlegességét megmutatják azoknak, akik ide tévednek. Van, hogy utcazene és fesztivál van itt, van hogy bandák és leszámolás. A legfrissebb drogokat könnyű itt beszerezni, egy hangulatos késelést is könnyen nyélbe lehet ütni és mindehhez a város pazar panorámája is társul.

A parton egy régi raktár is található, hatalmas, acélbordás csarnokában a tompa, sárga lámpák alatt fekete piac kapott helyet, amit a hatóságok jóindulatának megvásárlásával fényesen profitáló üzletként lehet fenntartani. A távolsági teherhajók matrózai itt adják el a kis mellékes keresetet behozó egzotikus portékáikat, kisebb kábítószerügyletek, ékszercsempészet, stb. formájában, a nagy biznisz azonban a hajónaplókban nem szereplő "plusz konténerek" tartalmából van. Mindenféle alak megfordul itt, és egészen elkpesztő dolgok is cseréltek már gazdát.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Brooklyn Bridge Park   Brooklyn Bridge Park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Brooklyn Bridge Park
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brooklyn
» Central Park
» Cocktail in Brooklyn
» NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása
» Central Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-