we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Jasper & Elena -  Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jasper & Elena -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Jasper & Elena -    Jasper & Elena -  Icon_minitimeHétf. 23 Feb. - 21:46


Jasper&Elena
You Look Like My Next Mistake
☄ I can't wait no more. Come Closer. ☄
©
Feltéptem a kilincset, s hagytam, hogy a hűvös szél belecsípjen az arcomba. Semmi kedvem nem volt hallgatni tovább anyámat, ahogy épp a semmirekellő apámat szidja, aki nem mellesleg halott. Nem is értem, hogy miért látogatott meg. Még a saját, tulajdon otthonomból is képes elüldözni.
Zabosan szelem az utcákat, a hajam szanaszéjjel és alig van nálam némi pénz. De nem vagyok képes egy helyben maradni. Vagy alkoholhoz nyúlok, vagy belevágok egy új kalandba egy vadidegennel. Ahogyan döcögősen haladok eszembe jut, hogy akár a képességemmel is foglalkozhatnák, de egy finomabb vállvonásnál tovább nem jutok. A sötét, kietlen utca, hirtelen megtelik emberrel. Észre sem vettem, hogy beértem a város szívébe. Ahogy ballagok, észlelem, hogy az egyik szórakozóhelyiségnél jól kivehetően villog, hogy ; Első kör, ingyen kör. -  Klassz.  - motyogom, majd szinte azonnal neki iramodok. Dohos, büdös szag öleli körbe a bejáratot, és tele van sötétebbnél sötétebb alakokkal. De olyasvalakinek, mint én - jégököl - nincs félnivalója. Így lassan átlépem a küszöböt és a forró, izzadság szagtól telített, félhomályos, villogó terembe indulok. A lépteim hozzám képest határozatlanok. Alig pillantok körbe a zsúfolt terembe, mikor megpillantok valakit, aki nem ereszti a tekintetem. Szinte azonnal rabul ejt. Sűrűn pislogva, résnyire nyílt ajkakkal figyelem a velem egykorúnak tűnő fiút. De ő mintha nem illene ezek közé az alacsony értelmi képességekkel rendelkező egyének közé. Nem tudom, hogy mit kereshet itt, de ez nem is számít. Jól láthatóan észre vett. Hamar elindulok felé és hajam igazítva, ruhámon végig seperve köszörülöm torkom, hogy megszólítsam.

Vissza az elejére Go down
 
Jasper & Elena -
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elena Goulding -
» Jasper Worthington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-