we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vadmacska vagy szelíd kiscica?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Drake Sufolk
mutant and proud

Drake Sufolk
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Drew Roy
Hozzászólások száma : 16
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Vadmacska vagy szelíd kiscica?   Vadmacska vagy szelíd kiscica? Icon_minitimePént. 24 Ápr. - 18:11


Keresem a cicámat



Név: Crystal......( Családnév változtatható, de tulajdonképpen a keresztnév is megbeszélhető Very Happy )
Play by: (nem határozok meg pb-t, csak annyit kérnék lehetőleg barna hajú legyen a hölgyemény Smile )
Kor: 22-26 év közötti lenne a megfelelő
Csoport: /Ember/Független/Törvényen kívüli ( a három közül bármelyik lehet )
Képesség: ( tudom, hogy azért valamennyire meg kell szabni bizonyos dolgokat, hogy legyen ötlete a megalkotónak, de szerintem a képességet a megalkotó is kitalálhatja a saját ízlése alapján, nem rondítanék bele )
Kapcsolat: Te volnál az a lány aki életemben először közel tudtál férkőzni a szívemhez. Soha még csak azt sem engedtem meg, hogy szeressek, ennél feleslegesebb dolgot elképzelni sem tudtam volna. De ekkor jöttél te és felborítottál mindent amit én eddig egyenesnek gondoltam. Alig, hogy megláttalak azon kaptam magam, hogy őrülten akarlak. Nem éppen élek könnyű életet, az illegális üzletelés mondhatni a véremben van, sokakat tettem tönkre rövidke pályafutásom alatt.Te lehetsz az a lány aki megpróbál helyes útra terelni vagy éppen még inkább belehajszolni őrültségekbe. Csak rajtad áll mit kezdesz velem, szinte mindenemet képes lennék eléd bocsájtani. Már csak a te döntésed, hogy szeretnél-e játszani cica módra a kisegérrel vagy inkább egyben felfalnád a reménytelenül eltévelyedett rágcsálót. Züllött életem az amit mindig magam körül láttam, szinte a haláltól sem félek, vajon téged féltenélek, aggódnék, hogy elveszítelek vagy éppen együtt keveredünk majd a kaszás birodalmának szélére? Megannyi kérdés és talány. Gyereee! :bighappy:

Vissza az elejére Go down
 
Vadmacska vagy szelíd kiscica?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-