we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Bethany Willow Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Bethany Willow Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Bethany Willow Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Bethany Willow Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Bethany Willow Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Bethany Willow Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Bethany Willow Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Bethany Willow Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Bethany Willow Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bethany Willow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Scarlett Willow
mutant and proud

Scarlett Willow
Diák
power to the future
Play By : ♠ Victoria Justice
Hozzászólások száma : 461
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Bethany Willow   Bethany Willow Icon_minitimeSzomb. 1 Aug. - 12:19


Keresem a nővéremet



Név: Bethany Willow
Play by: Nina Dobrev (változtatható, de legyen meg azért a külső hasonlóság Smile)
Kor: 22-24 év
Csoport: Diák/Törvényen kívüli/Független
Képesség: Ötletelhetünk majd együtt, de én valami olyasmire gondolnék, ami eléggé ellentétes az enyémmet. Feltaláló vagyok, te pedig akár képes lehetnék szétszedni a dolgokat, dezintegrálni, darabjaira bontani, vagy valami olyasmi, amivel átlátod a dolgok működését, mint Sylar a Hősökben. Very Happy
Kapcsolat: Régen nagyon jóban voltunk, hiszen mégis csak testvérek vagyunk, azóta viszont sok idő telt el. Én kilenc évre lementem a térképről, azóta semmit sem tudsz rólam. Elvittek, talán próbáltál megkeresni, de esélyed sem volt és neked is fel kellett dolgoznod azt, hogy a szüleink meghaltak. Nem tudom, hogy azóta mi történt veled, talán elszöktél a bácsikánktól, vagy amikor nagykorú lettél eljöttél tőle és a saját életedet élet. Egész más lettél, mint én, hiszen megmaradtam életvidámnak, te viszont sötétebben látod a világot és az életet és kb. mindent. Negatívabb vagy nálam, keserű és csalódott mindenben és mindenkiben. Talán még Harry bácsinak is ártottál? Bár nem is tudom, hogy e miatt haragudnék-e rád. Azóta hogy tudod a szüleinket talán miattam ölték meg, vagy legalábbis sejted persze engem hibáztatsz mindenért. Nincs már sehol az az időszak, amikor befontad a hajam, amikor együtt kucorogtunk a takaró alatt a villámok elől elbújva. Fájdalom van benned és  talán túl sok, hogy fel tudjam oldani, de biztos, hogy megpróbálnám.
Bekerülhettél idő közben az iskolába is, bár én most nem tartózkodom a birtokon, az újabb elrablásom után úgy döntöttem megkeresem a rejtélyes idegent, aki másodszor is kimentett. Az is lehet, hogy titkon te is azok között voltál, akik második alkalommal elraboltak, netán te adtad nekik a tippet, annyira haragszol rám, bár remélem ha így van, akkor van benned lelkiismeretfurdalás. És persze akár az is lehetséges, hogy épp a kutatásom alatt futok össze veled egészen véletlenül.
//A karaktert más formában (eredetileg húg volt) eddig kétszer vitték el, de remélem három a magyar igazság és ezúttal tényleg tartós és hosszú távon aktív user kaparintja meg, örülnék neki! Smile De kérlek csak akkor regisztráld le, ha tényleg érdekel, ha még sem, akkor inkább közöld, nem szeretem a szó nélküli eltűnést.//

Vissza az elejére Go down
 
Bethany Willow
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-