we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Boyd MacMattheson Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Boyd MacMattheson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Yetta Marcerez
mutant and proud

Yetta Marcerez
Kísérleti alany
victim of science
Play By : ԅ Zoe Saldana
Hozzászólások száma : 113
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Boyd MacMattheson   Boyd MacMattheson Icon_minitimePént. 14 Aug. - 13:55


Boyd MacMattheson
"Az ételt adó kéz"

Karakter neve: Nancy Fox (változtatható)
Play by: Chris Pratt
Kor: 25-30 év
Csoport: Ember/Független/X-men
Képesség: Rád bízom, de ötletelhetünk, ha vállalnád a karit ^^
Kapcsolat: Nekem menedék kellett, a lakásod pedig teljesen üresen állt, és egyébként is megfigyeltem, hogy nem tartózkodsz túl gyakran benne. Egy közeli kis gyárépületben húztam meg magamat eddig, amit leromboltak a fejem felett, így nem kis sérülésekkel húztam meg végül magamat nálad, abban reménykedve, hogy nem jössz meg túl hamar, úgyis mindig sötétek az ablakok. Hogy pontosan ki is vagy azt nem tudom, talán egy magánélettel nem igazán rendelkező egyszerű ember, rendőr, netán tudósféle, aki magamfajták után kutat? Lehetséges, hogy nem is véletlenül pont a te lakásodat szúrtam ki, hanem az egész tökéletesen el volt tervelve? Netán nem is ember vagy, hanem mutáns, mint én magam és megérezted a jelenlétemet a környéken, és már régebb óta tudsz rólam, mint én rólad?
Elvadult vagyok, család és nevelés nélkül, mint egy óvatos és félős kivert kutya, aki a társadalmi normákat nem igazán ismeri. Kérdés, hogy vajon meg akarsz szelídíteni, megpróbálod, vagy kitessékelsz a lakásodból, netán rosszat akarsz nekem?

//Bármiben benne vagyok, ha esetleg más ötleted van a karira. Határozottan szeretem a jól megbonyolított és zűrös szálakat, főleg a hosszan tartóakat, szóval ha érdekelne a kari, vagy bármi vele kapcsolatban, akkor ne két hétre tervezz. Nem mondom, hogy minden áron szerelem legyen a végcél, de annak is örülnék, bár a fenti okok miatt tuti, hogy ez rendkívül lassú folyamat lenne, hiszen bár a karakter felnőtt, de lelkileg nincs igazán egy 25 éves nő szintjén, de pont e miatt vannak benne úgy gondolom távlati lehetőségek. Lényeg a lényeg, nagyon várlak!//


Vissza az elejére Go down
 
Boyd MacMattheson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boyd MacMattheson
» Boyd & Yetta - Kanadai kisváros

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-