we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Cassidy Downer Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Cassidy Downer Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Cassidy Downer Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Cassidy Downer Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Cassidy Downer Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Cassidy Downer Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Cassidy Downer Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Cassidy Downer Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Cassidy Downer Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cassidy Downer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Andrew Downer
mutant and proud

Andrew Downer
X-men
be brave, we're a team
Play By : Jared Padalecki
Hozzászólások száma : 48
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Cassidy Downer   Cassidy Downer Icon_minitimeHétf. 24 Aug. - 21:02


Keresem a húgomat



Név: Cassidy Downer (az eredeti, de egészen biztos, hogy álnéven élsz ilyen vagy olyan okokból)
Play by: Alona Tal, Molly C. Quinn, Taylor Swift (de határozott ötlettel rendelkezők alkudhatnak)
Kor: 23-28
Csoport: Ember/Független/Törvényen kívüli
Képesség: Ha mutáns lennél, ajánlanám a Tudatkontrollt, vagy Gondolatolvasást… pm-ben bővebb infót adok a miértekről, ha érdekel.
Kapcsolat: Tizenhárom éve nyomodat vesztettem. Aznap, amikor meggyilkolták a szüleinket, téged pedig elraboltak. Bár akkor nem sok mindent tudtam kezdeni, az utóbbi tíz évben nem adtam fel a keresésed, de eddig nem akadtam a nyomodra. Az biztos, hogy gyerekkorunkban a széltől is óvtalak, és te is rajongtál értem. Hogy azóta mi lett, emlékszel-e még rám egyáltalán...

//Valójában nem szeretnék megkötni semmit, hogy mi történt veled ez alatt a tizenhárom év alatt, lehetsz vadász, aki a fajtánkat üldözi, vagy éppen törvényen kívüli mutáns, de bármi egyébre is vevő vagyok. Minél színesebb és bonyolultabb a sztori, annál jobb! Az sem baj, ha nem újonnan beregisztrált karakterről van szó, hanem valaki olyan viszi el, akinek a karikoncepcijába belefér egy felbukkanó báty. (Természetesen ebben az esetben a pb-alanyoktól eltekintek.)
Annyit kérnék, hogy kétszer gondold meg, hogy tényleg ő az, aki neked kell, és nem fogsz szó nélkül eltűnni!//

Vissza az elejére Go down
 
Cassidy Downer
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassidy Downer
» Andrew Downer
» Anders & Cassidy
» Andrew, Evan & Cassidy
» Sean Cassidy - Vészmadár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-