we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Esmeralda 'Esme' Hernandez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Santiago Velazquez
mutant and proud

Santiago Velazquez
Diák
power to the future
Play By : Dominic Cooper
Hozzászólások száma : 44
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Esmeralda 'Esme' Hernandez   Esmeralda 'Esme' Hernandez Icon_minitimeVas. 13 Szept. - 17:10


Esme Hernandez
♪ "You're the cure, you're the pain."

Karakter neve: Esmeralda 'Esme' Hernandez
Play by: Gemma Arterton, Palvin Barbara, Anna Popplewell.. lehet választani ebből és máshonnan is, nyitott vagyok Smile
Kor: 24-25 év
Csoport: Amit szeretnél.
Képesség: Amit szeretnél, de hasznos lenne valami képességblokkolás, vagy valami olyasmi, ami kioltja az én képességem negativitását. Felőlem vak is lehetsz, az még drámai is lenne, de persze az ilyesmit nem mindenki szereti kijátszani, így nem kötelező Smile
Kapcsolat: Vérbeli spanyol temperamentummal rendelkezel, ám az ereidben egy csepp spanyol vér sem folyik (Örökbefogadott gyermek voltál, az igazi szüleidről mit sem tudsz, Hernandezék vettek magukhoz még csecsemő korodban). Mégis a szülőhelyemen ismertelek meg, s így ennyi év távlatából bevallhatom, te voltál az első szerelmem. Odáig nem jutott a dolog, hogy bevalljam neked érzéseimet, pedig hétéves szívem minden szeretete irányodba fordult. Spanyol hódítás ide vagy oda, akkoriban még egészen másmilyen voltam.
Nem tudom, hogy szerettél-e, bár hiszem, hogy igen. Hinni viszont nem elég, legfeljebb a templomban, éppen ezért epedve várom, hogy megérkezz és kiderüljön milyen lánggal égünk egymás iránt. Azt tudnod kell, hogy jelenleg egy szerelmi csalódásból lábadozom, de ez ne tartson vissza, tudod jól, hogy mindig a spanyol temperamentumú lányok voltak a zsánereim.
Szeretem a meglepetéseket, szóval ereszd el a fantáziád a múltadat illetően nyugodtan, az ET-mben sem említelek, szal az maximum érdekességbeli olvasmány a karialkotás szempontjából. Ismerhetted a húgomat, Primet is, akár.

//Nincs ellenemre a szerelmi szál, de nem kell azért azonnal egymás karjaiba esnünk. Várlak téged, gyere, siess  :alllove:
Lassú játékos vagyok, rapszodikus kedvű. Bevallom van, hogy egy hónapig nem jutok a reagolásig, de aztán egy héten többet is tudok írni, ha úgy alakul. Csak akkor vidd el a karaktert, ha ez nem zavar. PB-ügyben nyitott vagyok, Gemmat a közös képek miatt választottam, de a felsorolásom többi avataralanya is - és bárki más is - tökéletesen megfelel abban az esetben, ha megmaradunk a barna hajú vonalon. ^^//


Vissza az elejére Go down
 
Esmeralda 'Esme' Hernandez
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-