we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Kieran Boomer Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Kieran Boomer Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Kieran Boomer Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Kieran Boomer Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Kieran Boomer Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Kieran Boomer Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Kieran Boomer Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Kieran Boomer Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Kieran Boomer Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kieran Boomer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Kieran Boomer   Kieran Boomer Icon_minitimeSzomb. 10 Okt. - 16:53


Kieran Boomer
"Segítek, hogy segíthess."

Karakter neve: Kieran Boomer
Play by: Jake Gyllenhaal
Kor: 25-30 év
Csoport: Kísérleti alany
Képesség: Lehet akár két képességed is, de az egyik mindenképpen arra szolgáljon, hogy meg tudj találni eltűnt személyeket.
Kapcsolat: Néhány hónapja kezdtem el dolgozni Stryker bázisán. Orvos vagyok, nem is túl idős, még csak alig egy éve kaptam meg a diplomámat. Teljesen véletlenül tudtam meg, hogy van lehetőség egy ilyen helyen dolgozni. Volt egy fickó, leszerelt katona, zavart állapotban került be a kórházba és ő volt az, aki ködösen, de beszélt egy helyről, ahová nem lehet egy könnyen bekerülni. Kérdezősködtem, elég sokat amíg meg nem találtam ezt a helyet. Okkal keresgéltem ennyit, ugyanis a húgom lassan fél évvel ezelőtt felszívódott. Egy levelet hagyott csak, miszerint találkozott valakivel, aki nélkül nem tud létezni, de hetente legalább egyszer felhívott. Csak azért nem nyíltan köszönt el, mert nem akarta, hogy lebeszéljem a távozásról. 3 hónapja viszont semmit nem hallottam róla. Tudom, hogy bajban van, érzem! Meg akarom találni, és lassan rájöttem, hogy ennek mi a módja. A húgom is mutáns, ő is különleges, tisztában vagyok vele, hogy létezik ilyesmi. Eleget kérdezősködtem, hogy végül behívjanak arra a bázisra. A célom az, hogy megtaláljam a húgomat, aki talán itt van, de még nem láttam, alig férek hozzá valamihez, és általában csak akkor találkozom az itteni rabokkal, amikor sérülésük van. Így találkoztam veled is, már többször is kezeltelek. Saját állításod szerint azért kaptál csúnya büntetést, mert megpróbáltál megszökni, mert a képességedet tesztelik. Kértél, hogy segítsek, de nem tehetek... de talán ha kiderül mire vagy képes... segíthetsz megtalálni a húgomat. Sejtelmem sincs, hogyan vihetnélek ki a bázisról, biztos, hogy rám nézve is komoly következményei lennének, de... ha ezen múlik a húgom sorsa, akkor vállalom a veszélyt és megpróbálom valahogy.
Az előéletedet teljes mértékben rád bízom, a jellemedet is. Az alapján ahogyan én megismertelek, nem vagy sem agresszív, sem egy szemétláda alkat, inkább keserű, kétségbeesett, aki ki akar jutni erről a rettenetes helyről.


Vissza az elejére Go down
 
Kieran Boomer
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-