we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Claire Bennet Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Claire Bennet Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Claire Bennet Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Claire Bennet Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Claire Bennet Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Claire Bennet Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Claire Bennet Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Claire Bennet Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Claire Bennet Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Claire Bennet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

West Rosen
mutant and proud

West Rosen
független
loneliness is a gun
Play By : ● Nicholas D’Agosto
Hozzászólások száma : 14
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Claire Bennet   Claire Bennet Icon_minitimeSzomb. 24 Okt. - 22:21


Claire Bennet
"Tudom, hogy te sem vagy robot!"

Karakter neve: Claire Bennet (jelenleg Claire Butler)
Play by: Hayden Panettiere
Kor: 17 év
Csoport: Függetlenek
Képesség: Spontán regeneráció. Lényegében lehetetlen megölni, egy idő után az öregedés is abbamarad. Csak akkor kapcsol ki ideiglenesen a képessége, ha valami az agyába ékelődik, de ha kikerül a tárgy, akkor újra indul és meggyógyul. A testrészei is visszanőnek, ha levágásra kerülnek.
Kapcsolat: Én Claire Butlerként ismerlek, bár még épp csak futólag ugyanis újonnan érkeztél az iskolába. Az első napon majdnem sikerült elütnöm téged a kocsimmal, annyira kapkodtál az érkezéssel, aztán az első biológia óránkon kiszúrtam, hogy tudod a választ, fel is írtad magadnak, de még sem jelentkeztél, amikor a tanár kérdezett. Természetesen először azt feltételeztem, hogy be akarsz illeszkedni, te is egy akarsz lenni azok közül... a robotok közül, csak nem értem, hogy miért, hiszen okosabbnak tűnsz náluk. Valami miatt, talán pont ezért felkeltetted az érdeklődésemet, és valahogy képtelen voltam gátat szabni a vágynak, hogy egyik este felétek repüljek el... amit pedig pedig akkor láttam... A szemem láttára vágtad le az egyik ujjadat, akkor már értettem miért kérdeztél annyit a gyíkok visszanövő farkáról az órán... Te is más vagy... tudtam, hogy nem vagyok egyedül! Csak még nem tudom, hogyan mondjam el, hogy így van, mert ettől még nem biztos, hogy jó fej vagy, ha ennyire alkalmazkodni akarsz a többi robothoz... keresem a megfelelő alkalmat és a szavakat.
Az már csak hab a tortán, hogy fogalmam sincs róla, hogy az apád... az a fickó, akit nem tudok kiverni a fejemből, a szarukeretes szemüveges pasas.


Vissza az elejére Go down
 
Claire Bennet
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-