we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sloane'S Bed & Breakfast

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 10:41

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Simon Dillon
mutant and proud

Simon Dillon
független
loneliness is a gun
Play By : Taylor Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeSzomb. 13 Dec. - 0:42




Arianna & Simon



- Azért nem hiszem, hogy ez így van. – rázom meg a fejemet. Nem egy lelketlen ribanc, azért ennél több van benne, legalábbis szerintem, és szerintem ő is tudja ezt pontosan, akkor meg ne adja oda magát mindenféle jöttment senkinek. Tudom, régen nem éppen így gondolkodtam én sem, de gát megváltoztam, én voltam az utolsó, aki ezt el is hitte volna, de végül is ez történt és… ennyi, nem lehet már visszacsinálni, mert nagyon is úgy tűnik, hogy szerelmes vagyok, és ezek után már nem is tudok úgy nézni más nőkre, mint előtte. Ez pedig fura, rémisztő és jó is egyben, de leginkább jó.
- Az más volt. – nem volt más, csak ezt mondom, mert egy hatalmas barom voltam, de most azért próbálkozom, tényleg segíteni akarok neki, csak hát nehezen megy úgy, ha közben meg nem hagyja, de én se hagytam neki, igaz? Komolyan, kezdem úgy érezni, hogy elégé sikerült elcsesznünk az életünket fiatalkorunkban, pedig azt hittem akkoriban, hogy mi csináljuk jól. Semmi érzelem, csak a tömény élvezet az élet legjavából, se szerelem, se csalódás, se fájdalom, de kezdek rájönni arra, hogy ez a rohadt élet másból se áll csak fájdalomból és csalódottságból, mi pedig emberek elutasítjuk, de közben betegesen vágyunk is rá. – Mondjuk onnan, hogy nem dönt meg. Én se fektettem meg Jillt. Mármint… úgy, hogy emlékszem is rá. – na igen, mert egyszer már megtettem, ami nem volt neki valami jó, én pedig nem emlékszem arra az esetre sajnos, de … nem is akarok, félek, hogy csak rosszabb lenne, ha emlékeznék is rá. Biztos sikerülhet ez Ria-nak is, ha nekem is ment.
- Felnőttünk. Szerencsére sikerült rájönnünk, hogy elégé elcsesztük már a legelején. – ő és én, mondhatni hogy ő vitt be ebbe a világba, foghatnám rá, de mégis mi értelme lenne? Ő csak megmutatta milyen is ez, én döntöttem végül is úgy, hogy így akarok élni. Eladta ma lelkem úgymond. – Szabad, persze, hogy szabad, majd…szólok neki. Ő normális, olyan, mint mi, vagyis olyan volt, úgyhogy…. megfog téged érteni, engem is megértett. – és én is megértettem őt, még ha ez a múltkori dolog még mindig szúr, de… majd idővel elmúlik.

Vissza az elejére Go down

Arianna Rizzo
mutant and proud

Arianna Rizzo
független
loneliness is a gun
Play By : Megan Fox
Hozzászólások száma : 24
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimePént. 5 Dec. - 16:24



Simon & Ria



- Áh, magam miatt csinálom, kétlem, hogy valaki úgy igazán rám akarna kattanni, mert cukinak tart. Akkor meg kapják meg amit akarnak, és tartsanak lelketlen ribancnak, teszek rá. – Rántom meg a vállamat szenvetlenül, Simon mégis biztosan tudja, hogy korántsem gondolom így, de felesleges lenne nyílt önsajnálatba süppednem, az baromira nem old meg semmit. Vannak nők, akik azután is csinosak maradnak, hogy párra lelnek, én így voltam Stryker esetében, talán azért volt olyan féltékeny. Talán át kellett volna vedlenem mackónadrágos élettárs nyanyává? Francokat, bárhova is elmentem, nem a pasiknak akartam odadobni magam, engem töltött el magabiztossággal, ha tükreimből magabiztosan tudtam visszanevetni. Ahogyan számon megcsillan a szájfény... Kissé önimádó vagy, de kit érdekel, legalább én szeretem magam, ha már más nem, és foglyom mellé bármikor berakok egy másikat, akár újabb nyolc évre.
- Mint ahogyan én a múltkor? – Nevetek vissza keserűen, és rágyújtok egy női cigire. Ez nem olyan vészesen dohányszagú, kifejzetten mentoholos, ez után aztán jó lehet smárolni, csak éppen közel távol nincsen rá kiszemelt áldozat, a hősszerelmes srácot meg nem fogom tűntetőleg szájon nyalni. – Cöh... és honnan tudjam, hogy nem csak meg akar dönteni? Ne legyél naív, én is úgy tudom, hogy működik, ezt csinálom már évek óta. Felkínálgatom magam. Járjak talán könyvtárban tökig begombolkozva. Nevetséges... – Könyökölök az asztalra, az érkezésem napján is ott volt az a jóképű orvos, na ő aztán tényleg jóképű volt, elvesztette volna a számomat. Valószínű...
- Te tényleg felnőttél. Láttam én már a múltkor is, hogy a picsogás ellenére nagyon is mélyek az érzéseid. Örülök nektek. Ezek után már meg is akarom ismerni őt, ha szabad. Remélem van annyi esze, hogy nem fog rám véres rongyként nézni? – Ez az, ilyesmi kell nekem. Hogy a tündérkeresztanyjuk legyek. Hogy elvonják a figyelmemet az őszinte és gyermeki összeborulásaikkal, akkor talán elhiszem, hogy nekem is van, vagy lesz majd valaki, akinek a pólójára ugyanolyan mintát vésett a sors. Addig meg marad a középszar italozgatás, és a lassan huszadik lúzer lekoptatása, akinek még csak esélyt sem adok, már ránézésre is gyengék. Vagy túl válogatós lennék?

Vissza az elejére Go down

Simon Dillon
mutant and proud

Simon Dillon
független
loneliness is a gun
Play By : Taylor Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimePént. 28 Nov. - 19:09




Arianna & Simon



- Mindegy, gondolom… mert modell vagy. – rántom meg a vállam. Na igen, gondolom ezért öltözik így, tele lehet a szekrénye méregdrága cuccokkal, amiknek ha meghallanám az árát, minden bizonnyal olyan hátast dobnék, hogy abból még a képességem segítségével sem épülnék fel. Nem baj az, ha valaki merészen öltözik, lehet rajta legeltetni a szemét a férfinak, bár… mióta van ez az egész Jillel, nem igazán nézek meg magamnak más nőket. Talán ez is együtt jár a … szerelemmel, vagy mivel, ami nem gond, annyira nem zavar a dolog, hiába szabad a szemnek mindent… gondolom zavarná őt is, ha más nőket bámulnék folyton.
- Csak segíteni próbálok. – de akkor oké, nem segítek, ha ennyire ellenére van a dolog, akkor oldja meg. Én felajánlottam, hogy meghallgatom, és ha nem él ezzel, hát nem él, majd megoldja magától, úgyis ezt szereti, nem? Nem függeni senkitől sem, még ha egy ilyen aprósáról is van szó, mint egy beszélgetés, ahol kiadhatja magából, hogy mi bántja. Legyen hát, akkor nem leszek a… siratófala, majd keres magának valakit olyat, akivel elbeszélgethet, vagy magába is fojthatja… de itt vagyok, ezt azért nem árt, ha tudja. Próbálok változni, és ehhez az is hozzátartozik, hogy… segítek másoknak. Neki meg főleg.
- Tudom. – bólintok. Tudom mire gondol, főleg mert én már… megkaptam, bár nem vágytam rá, sőt, próbáltam minél inkább elkerülni, nem foglalkozni vele, tudomást sem venni róla, de… elért engem, és most itt vagyok, szerelmesen és… tudom miről beszél, ezt pedig nem hittem volna soha sem. – Majd… rád talál. Mint rám. – nem tudok ebben igazán jó tanácsot adni, mert nem vagyok kapcsolat szakértő, nem tudom mit kell tenni, hogy hirtelen megtalálja az ő…lovagját. Csak annyit tudok, hogy idővel talán eljön, ahogyan Jillel is összefutottunk és idővel, minden veszekedés és marakodás ellenére… kialakult ez köztünk. Még bőven van mit fejlődnöm, ezt én is tudom, és igyekszem.
- Én… nem tudom. Egyszerűen csak… így érzek. Nem tudom őt elégé utálni, rosszabb nélküle, mint hittem volna. – kicsit azért nehezen jönnek a szavak a számra, nem igazán szoktam én erről beszélni, az érzelmek, és a szerelem az én számomra mindig is a tabu témák közé tartozott, soha nem akartam, hogy… ez legyen belőle, de most, hogy megkaptam, nem fogom visszautasítani. Egyszerre élvezem, és egyszerre szenvedek. Ez… hol jó, hol rossz, és kiszámíthatatlan, félek is tőle, de… nem annyira, hogy elmeneküljek. Nem érzem úgy, mintha ott tartana valami, de… nem tudok elmenni. Nem megy és ez most először nem rémít meg.

Vissza az elejére Go down

Arianna Rizzo
mutant and proud

Arianna Rizzo
független
loneliness is a gun
Play By : Megan Fox
Hozzászólások száma : 24
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeVas. 23 Nov. - 11:43



Simon & Ria



  - Oh hát ez? – Nevetek vissza, majd megrántom a vállamat, és hát persze, hogy még arra a mozdulatra is felfigyel az étterem hímpopulációja. Valahogy a részemmé vált már ez a tipusú megjelenés. Model vagyok, voltam, a márkás, és figyelemfelkeltő rucikért nem hogy fizetnem nem kellett, még reklámértéknek is számít, ha hordom őket, sőt, tőlem még az is elvárható, hogy oly mértékben tisztában legyek a testemmel, ha itt és most le kell dobni mindent a fehérneműn kívül, hát lazán meg tudnám tenni, a testem a fegyverem felkiáltással. Simont mindenesetre jó látni, már nem gyerekek vagyunk, külön tudjuk választani azt, hogy barátok vagyunk, de különböző neműek. Bármennyire sajnáltam a szerencsétlent, nem másztam rá a múlt alkalommal. Nem csak azért, mert egyértelmű volt, szerelmes. Sokkal inkább azért, mert utána utálta volna magát. Rövidtávú kéj pusztán azért, hogy felejtsen. Ám ez olyan mint a fogyókúra. A túlzott erőltetés az ellenkezőbe csap át. Utána mindhármunkat utált volna, erre meg igazából nem volt szükségem. Ittunk, buliztunk, és egymásba karolva végül én kisértem haza, a mi esetünkben úgy vélem, lehetek domináns, senki nem sértődik meg.
- Most egymást használjuk siratófalnak? – Vigyorgok, hiszen a múlt alkalommal ő volt maga alatt, most pedig én játszom itt a mártírt. Valahogy mégis jól esik a kérdése, mert amióta itt vagyok, igazán szerencsésnek mondhatom, hogy összefutottunk, mert nem biztos, hogy van értelme magamba folytatni az érzéseimet, van, aki esetleg meghallgat.
- Kedves tőled, de... nem biztos, hogy az a nyerő ötlet. Csak el akarom felejteni. Kezdek kinőni a buli korszakból, és bármilyen fájdalmas is tud lenni egy kapcsolat, hiányzik, hogy valakinek én legyek a... – Királylánya? Kedvese? Még akár barátnőt is mondhatnék, bár az már lealacsonyító. Strykernek az voltam, és lám, hogy bánt velem. Nem, valami igazán különlegesre vágyom. Akár szenvedések árán, mert láttam, hogy Simon azért megszenvedett a dologgal, de a kislány biztosan elég fontos neki ahhoz, hogy ennyire felhúzza magát rajta. Na nem azt mondom, hogy miattam romboljon valaki, de mégis... Magány. A feletére elmosolyodom, és megveregetem a vállát.
- Na jóhogy, ehhez azért nekem is van szemem. Az elejére emlékszem, de akkor kezdd a közepétől. Legalább nektek hadd örüljek. – Az stimmel, hogy megerőszakolta, de akkor ebből hogyan lett szerelem? Meg a csaj is átverte. Rendelek még két tequilát, az enyémet gyorsan fel is hajtom, és csillogó szemekkel nézek a srácra, legalább ez a szerep jól áll, hogy a legjobb barátja lehetek.

Vissza az elejére Go down

Simon Dillon
mutant and proud

Simon Dillon
független
loneliness is a gun
Play By : Taylor Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimePént. 21 Nov. - 23:38




Arianna & Simon



- Hát… nem is tudom, merészen? – igen, ez a legjobb szó rá, mert elégé kihívó cuccokat tud felvenni, de ez már tényleg az ő dolga, nem akarom én ebbe beleszólni, csak kíváncsi voltam és kész, nem mindig megy a normális kérdezgetés, gyakorolni kell még a normális beszélgetést más emberekkel, de előbb-utóbb ez is menni fog majd igaz? Gyakorolok én,próbálok normálisan viselkedni, normális ember módjára élni meg minden, és egyelőre egész jól is megy, legalábbis fogjuk rá, de minden történet kicsiben kezdődik, igaz? Vagy nem így mondják? Igazából mindegy, sikerülni fog, mert sikerülnie kell és kész. Már nem mehetek vissza oda, ahonnét jöttem, szóval csak előre vezet az út. – Annyira talán azért nem régen. És még így is látom, hogy nincs minden rendben, szóval beszélj. – ismerem, tudom, hogy ő inkább hárít és elfelejti a dolgokat, hogy ne kelljen róluk beszélnie, de már megtanultam az elmúlt hetek alapján, hogy beszélni az érzéseinkről annyira nem is durva, ha jó a hallgatóság, és én bár nem vagyok valami gyakorlott, de igyekszem jó hallgatóság lenni, becs’szó! Akárcsak a normális beszéd másokkal, ez is fejlődni fog még, tudom, mert akárcsak az, ez is muszáj. Ria a barátom, és tudom milyen mikor szar kedve van, ez pont ilyen alkalom.
– Oké, de ha segítség kell… én szívesen megverem a fickót, ha arról van szó. – nem vicc, komolyan, odamegyek és megverem, ha szarul bánt Riával, a barátomat senki nem verheti, teszem azt, de ha nem mondja el mi a baj, akkor segíteni sem tudok,szóval előbb tudnom kéne a problémát, és akkor már mindjárt könnyebb is lenne segíteni neki, de így… mindegy, ha nem mondja el, hát nem mondja el,az ő dolga végül is, de szeretném, ha tudná, hogy most számíthat rám, elmondhatja, és még ha nem is tudok vele mit kezdeni, legalább kiadta magából. Próbálok megjavulni , ehhez ez is hozzá tartozik. – Emlékszel a csajról, akiről a múltkor beszéltem? Nos… azt hiszem igazad volt. Szeretem. – még mindig elég fura kimondani ezt a szót, de próbálkozom, előbb-utóbb megfogom szokni, csak idő kérdése.

Vissza az elejére Go down

Arianna Rizzo
mutant and proud

Arianna Rizzo
független
loneliness is a gun
Play By : Megan Fox
Hozzászólások száma : 24
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeSzer. 19 Nov. - 11:52



Simon & Ria



Az már igen régen volt, hogy csak úgy éltem bele a nagyvilágba, a tartós kapcsolat egy ideje hátteret adott, és most vége. Amúgy sem voltunk szorosan összefonódva, teljesen jól hangzott a nyitott együttjárás, viszont ebből látszik, hogy már teljesen elhidegültünk, csak amikor mégis belegondoltam, hogy ennek így mi értelme, akkor lettem jó alaposan állonvágva. Ha tudnék is egy kicsit ártani Strykernek, akkor már a tükreim foglya lenne, de sokáig úgysem tudnám ott tartani, még ha a másik mellett lenne is neki hely, vagyok annyira hülye, hogy akit egyszer kedveltem, azt nem bántom ilyen módon. Visszatérve Simonra, mintha egy fokkal jobb lenne a színe. Azt nem mondom, hogy kivirult, de a kedvét illetően mégis jobb így látni őt.
- Hogy érted, hogy így? – Kérdezek vissza évődve, mintha visszazökkennék a valóságba, amely most őt jelenti. A taxiban sikerült alaposan elbambulnom, de már rá kell koncentrálnom, az én bajom igazán ráér, és nem ide tartozik. Különös módon annak ellenére, hogy ő rángatott ide, ismételten csak rólam kérdez. Kifejlődött volna az empátiája? Amikor utoljára találkoztunk, próbáltam belé lelket önteni, fordítva ez nem szükséges. Most is azért jöttem, hogy én legyek a segítségére, én majd jól leszek. Az a csajszi, akivel most futhat, a veszekedések ellenére is szerencsés alkat. Az mondjuk nem derült ki a múltkor, hogy mi is volt az átverés, Simon nem volt hajlandó jobban belemenni, csak azt bizonygatta, hogy nem kell megbízni másban. Most mégis megtette volna? – Az már régen volt, hogy ismertél. – Felelem még mindig mosolyogva. Hajlamos vagyok hárítani, a szőnyeg alá söpörni a dolgokat, nem úgy kiadni magamból a keserűséget, ahogyan ő teszi, tette. Ettől még lehetünk barátok, pusztán valamiben különbözőek vagyunk. – Mikor nem? Hagyjuk. Megoldom. – Nem akarom őt lepattintani, ő sokkal inkább képes összetörni, és nem akarok a saját dolgaimra koncentrálni. Az érdekel, hogy miért hívott ide, úgyhogy várakozóan nézek rá, és rendelek két tequilát. A só és citrom nálam nem pálya, tisztán iszom, hátha az elnyomja az egyébként is feltörő keserűséget. Hiába nézek ki így, ez olyan mint a pénz, ami nem boldogít. Van, amit nem lehet csak úgy megoldani.

Vissza az elejére Go down

Simon Dillon
mutant and proud

Simon Dillon
független
loneliness is a gun
Play By : Taylor Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimePént. 7 Nov. - 22:52




Arianna & Simon



Barátként… na igen, valami olyasmiként tartok rá igényt, már amennyire valakire lehet igényt tartani. Régen a kapcsolatunk olyan…barátság extrákkal dolog volt, de már nem kellenek az extrák, ott van Jill, úgy tűnik sikeresen kitudtam lábalni abból az életből, amit választottam. Nem volt könnyű, de sikerült, és nem kellett hozzá más, mint érzések, fura, és fájó dolog is egyben, mert még mindig nem vagyok biztos abban, hogy ez így jó. Ismerem magamat annyira, hogy tudjam: biztonsági játékos vagyok, ha érzésekről van szó, szükségem van arra, hogy valaki biztos pont legyen mellettem, akire támaszkodhatok, Jill pedig már egyszer ezt… ezt elrontotta, és oké, nem teszi meg még egyszer, de… de mindegy is, nem számít most.
- Hello, mondd csak, te mindenhova így öltözöl? – nem sértésnek szánom a szavaimat, ha ismer, akkor tudja jól, hogy nem igazán vagyok tisztában pár ilyen alap dologgal, ez csak ártalmatlan kíváncsisság, fura de mióta van ez a dolog Jillel, sok mindenre másként tekintek, annak se örülök, ha mások bámulják meg Jillt, szóval… fejlődni kell, ez a kulcsszó, én meg megfogok tenni mindent annak érdekében, hogy fejlődhessek is, mert szeretném ezt nem elszúrni, jó lenne ha működne, és el is mondanám Riának ezt, ha nem látnám rajta, hogy nem minden okés vele. – Tudod, ismerlek, látom rajtad, ha beüt a szar. Szóval, mi a baj? – oké, én hívtam ide, de nem baj az, ha nem rólam van szó, úgyis unom már magamat, durva mi, ki hitte volna, hogy ez a pillanat is eljön majd az életemben, de hát eljött végül. Én velem amúgy sincs sok minden, itt van Jill, de majd ráér erről később is beszélni, láthatólag valami nagyon lefoglalja most Riát, és jobb ezt megtudni minél előbb, mert ha valami hülye pasi van a dologban, aki zaklatja, akkor szívesen megagyalom,hogy leszálljon róla, ahhoz nagyon értek, van már benn tapasztalatom bőven. – Valami pasi ügy? – kérdezek rá, hátha, ha nem, akkor meg kijavít, vagy nem mondja el, de jobb lenne, ha kibökné, mert barátok vagyunk, nem?

Vissza az elejére Go down

Arianna Rizzo
mutant and proud

Arianna Rizzo
független
loneliness is a gun
Play By : Megan Fox
Hozzászólások száma : 24
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimePént. 31 Okt. - 17:47



Simon & Ria



 Már percek óta szemezek a tükörbe zárt fogollyal, akinek szavait csak én hallom, s egészében csak én látom, vehetek róla tudomást. Azaz figyelmen kívül hagyom őrült, megtört szavait, még ha magát úgy is kezeli, mintha holmi lelkiismeret lenne, akivel nekem kell megbirkóznom. Arrébb lépek a kis fésülködőasztal felé, hogy fél szemmel azért figyelemmel tudjam őt tartani. A másik tükörbe nincsen átjárása, erre csak én vagyok képes. Képességem másra nem terjed át, magam vagyok a tükrök királynője.
Úgy hallottam a bizalmasaimtól, hogy Stryker is a városba érkezett, erősen kétlem, hogy a véletlen vezette ide. Nem árthatok neki... nem is tudom, hogy mit kéne tennem. Egyértelmű, hogy miattam jött. Hacsak nem ölöm meg, a tükörbe tudnám bezárni, de attól félek, hogy akkor soha többé nem lennék képes máshogyan megvédeni magam, hiszen két foglyom lehet csak, és ha kiengedem a másikat, aki évek óta a lakója, az beláthatatlan következményekkel járhatna... Nem merek most ezzel foglalkozni, legalább pár órán át jól akarom magam érezni, hiszen Simon akar velem találkozni. Biztosan nem én kellek neki, ezzel nincsen is semmi baj, már az is valami, ha valaki barátkélnt igényt tart rám. Végül rászánom magam, és felteszem a klipszet, teljesen kész vagyok. Vérvörös rúzsomat ma senki nem fogja lenyalni rólam, ez most afféle baráti csevej lesz a vadító dekoltázsom és a falatnyi farmerszoknyám ellenére. Taxival érkezem, hidegen hagyott a sofőr nyálcsorgatása. Kipattanok miután fizettem, és az étterembe vonulok be. Észreveszem az egyik asztalnál, mellé huppanok le, puszi helyett csak a karját simogatom meg. Észreveheti rajtam, hogy valami nagyon foglalkoztat, korántsem az a típus vagyok, aki könnyen elrejti a riadtságát, mégis mást kérdezek.
- Simon édes, mi volt ennyire sűrgős? Délig akartam volna aludni, olyan jó volt a party. – Alávaló hazugság, nem voltam sehol, és csak dobáltam magam Stryker miatt. Nem tudom, hogy le tudnék e gyűrni valami reggelit, de ha nem eszem, akkor még erőm sem lesz szembeszállni vele. Gyorsan odaintek egy felszolgálót, és fehérjenélküli tojásrántottát kérek. Várakozóan könyökölök az asztalra, de a gondolataim máshol járnak.
Vissza az elejére Go down

Simon Dillon
mutant and proud

Simon Dillon
független
loneliness is a gun
Play By : Taylor Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeVas. 26 Okt. - 21:19




Arianna & Simon



A múlt mindig utoléri az embert, ahogyan a mondás tartja, és ennek ritkán örül általában az, aki menekül előle, de… de én furcsa módon örülök neki. Soha nem menekültem a múltam elől, és nem csak azért, mert szinte nincs is. Egyszerű, szürke és semmitmondó az egész, anyám halálát leszámítva, de ő… ő aligha fog valaha is utolérni, előbb ki kéne magát valahogy kaparnia a koporsóból, ami nem olyan egyszerű feladat azért. Mindegy, a lényeg az, hogy Ria felbukkanásakor úgy voltam vele, hogy se őt, se mást nem akarok már látni, legalábbis olyat nem, akit ismertem valaha is régen. Viszont azóta történt néhány dolog, és… és én is lenyugodtam, úgyhogy inkább csak meghívtam ide őt egy reggelire, hogy lássa, nem akarom én ellökni magamtól, ha már itt van, akkor miért ne találkozhatnék vele? Nem tilos, és amúgy is… Jill még csak féltékeny sem lehet, mert nem akarok lefeküdni Ria-val, na nem mintha amúgy ellenemre lenne, de szerelmes vagyok, vagy mi a szösz, így hát ez kilőve. Azért még mindig kellően idegesít ez az egész, és valószínűleg csak az idő fogja majd tudni eltűntetni belőlem ezt a tüskét, ami nem valami jó, mert ha van, amit nagyon utálok még ezen a világon, akkor az az idő. Lassú, és már önmagában kínszenvedést tud okozni, ez az egy hét is borzasztó szar volt, pedig nem csináltam semmit, csak ültem otthon és… és telt az idő, de már önmagában az fájdalmas volt. Most pedig újra… nem is tudom, együtt vagyunk, vagy akármi is erre a jó szó, és hiába akarom én ezt az egészet, mégiscsak ott van bennem az, hogy mi van, ha…. ha megint ez lesz a vége? Egyszer megtörtént, a történelem meg ismétli önmagát, igaz? Szóval… kell valaki akivel beszélhetek erről, és tudom, Ria talán nem éppen az, akivel ezt meglehet beszélni, de mégiscsak nő, talán egy próbát megér a dolog, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle. Már ha eljön, mert… mert gondolom sűrű az időbeosztása.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeCsüt. 17 Júl. - 1:15

Sam & Angela

Természetesen addig tényleg nagyon mókás volt a dolog míg elbírtunk a mogyorókkal egy fogkefével, de azért egy egész tálka már meghaladná képességeinket. Oda már inkább egy baseball ütő lenen a megfelelő fegyver. Mivel igencsak láttam ez nem lesz sómentes helyzet így tettem én egy lépést a huzattal társulva. A mogyorók azzal az irammal ahogy elindultak a tálából vissza is fordultak és szépen telibe kapták a szerencsétlen barátunkat és kemény ellenfelünket. Nem vagyok benne biztos, hogy megtettem-e volna ugyanezt a harcias lépést, ha az ablak nem lett volna kinyitva ugyanott ahol most és nem fújt volna a szél, de így a lebukást minimálisra csökkentetem.
Ahogy az apró magvak eltalálták a nem kicsi célpontjukat elég nagy zajjal csapódtak be amire nem egy fej fordult a hang irányába. Néhol feltűnt egy gyér taps vagy egy füttyentés jelezve nekünk, hogy igen, nyertünk. Hisz botorság lenne újra kihívna a verhetetlen párost egy ilyen ütés után, látszik, hogy a véletlen szerencse is a mi oldalunkon áll...vagyis az ablak. Ahogy néhai ellenfelünk a sószemeket vakargatta ki a szeméből és a nyelvéről igen csak megmosolyogtatta a jelenlévő szurkolókat. Még a haverjai is végig röhögték nem kulturáltan az egész procedúrát. Látszik, hogy náluk is fő az össze tartás.
Kétség sem fér hozzá, hogy az itt lévők nagyon jól szórakoztak a fura fogkefe páros és az illuminált állapotban levő mogyis banda csatáján. Ez egy vérre menő, párdon, bőrkabátra menő küzdelem volt. Felettébb szórakoztatott engem is ez a gyerekes mogyoróhajingálás, még az elején tartottam ettől a fickótól, de úgy tűnik csak akkor veszélyes ha van nála egy fogkefe is és ellenfelei fel vannak szerelve mogyorókkal. Figyelmemet újra sóval borított ellenfelünkre fordítom. Szerencsétlen még mindig úgy pislog, mint a sivatagban a teve, homokvihar idején.
Elmosolyodok ahogy a köpenyes fogkefe zsonglőr egyetért velem győzelmünkben. Aztán gondolkodás nélkül csapok bele a tenyerébe ezzel is lepecsételve, hogy ma mi lettünk a bajnokok. Amint meghajol közönségünk és szurkoló táborunk előtt én is így teszek, ha már benne vagyunk a mókában akkor legyünk teljesen benne. Igaz én nem nyújtok olyan lehengerlő látványt, mint az igen jóképű fürdőköpenyes társam.
Hatalmas taps hangzik fel a teremből és azon kívülről is, majd szépen elhall az egész zsivaj amint mellém telepedik a köpenyes.
-A fura azonosíthatatlan repülő tárgyak a közelemben igen gyakoriak. Bár erre szokták mondani, hogy mind meterológiai léggömb. Örülök, hogy tetszett az előadás, és az, hogy nem fedeztél fel előbb az szándékos volt, előbb látni akartam, hogy megbízhatónak tűnsz-e ahhoz, hogy megtudd a titkom. Azért szerintem a részemről érthető, hogy egy fürdőköpenyes enyhén alkohol szagú férfinak nem fogom felfedni a képességemet. Egyébként az én nevem Angela és örülök, hogy megismerhettelek Sam. - És ez tényleg őszinte volt a részemről, mostanra tényleg úgy érzem, hogy örülök annak, hogy megismerhettem, ennyit talán még nem nevettem mostanság, mint itt a mogyoró harcmező kellős közepén, majd egyszer a jövőben biztos benne lesz a történelem könyvekben a mai nap így: 1986. Mogyoródi csata. Igen viccesen hangzana.
-Köszönöm, elfogadom a meghívást! Azt hiszem egy jeges teának örülnék. - Viszonoztam az előbbi mosolyát. Azt hiszem Sam egy olyan ember akiben meg lehet bízni, vagy esetleg annyira jó álcát visel, hogy képes átverni, remélem nincs igazam.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 0:47

Mikor a fiatal által megröptetett magok áradata már-már elérte azt a távolságot, ahol hogy ha jót akart a zsoldos magának, és kényelmesen akarta visszaütögetni a mogyoróstálak korábbi tartalmát, akkor ideje lett volna megkezdenie a szélsebes procedúrát, ám ehelyett valami számára váratlan dolog történt. Angela lépett közbe, mikor már megelégelte a dolgot. A lánynak kapóra jött a jó szellőzés biztosítása végett nyitott ablakon betörő huzatos légmozgás, és az egyik általa arra alkalmasnak vélt pillanatban telekinetikus képességeivel élve megállította a magokat, majd szinte azonnal "vissza is küldte őket a feladójukhoz", ráadásul egyszerre az összeset, megelőzve eképpen a már majdnem újfent "munkához látó" fogkefezsonglőr partnerét. Ennek eredményeképpen a kezdeti pályájukkal homlokegyenest szembemenő magvak és a sófelhő csak úgy záporozott vissza az imént nagy elánnal kinevetett szerencsétlenre, s csattogó landolásukat bőrkabátján talán még a szomszédos helyiségekben is hallani lehetett volna, ha nem nyomta volna el hangját az amúgy azért továbbra is mindenütt alapzajként jelenlévő zsivaj, ugyanis az érintett delikvens a kiemelkedően jó idő, a kellemes hőmérséklet ellenére is ilyen ruhadarabot viselt. Ezen aztán persze a jeles intézmény összes jelenlévője ismét csak harsányan derült, aki csak figyelve az eseményeket szemtanúja volt a kis jelenetnek. A leginkább fürdőszobai környezethez öltözött kardforgató azonban emellett teljesen más okból kifolyólag is vigyorgott, ugyanis míg a vendégsereg többi, jórészt már alkoholos ital által befolyásolt tagját egy kis szerencsével megtéveszthette a széllökés kapcsán Angela remek időzítése, Pengetáncos felgyorsult érzékelését nem sikerülhetett ezúttal átejtenie. Csupán a pillanat egy töredéke volt, míg a korábban útjukra bocsájtott pörkölt finomságok a sóval együttesen megállni kényszerültek röptükben, mielőtt még visszaindulhattak volna a heveskedő srác felé, ez azonban most bőven elegendő volt a férfiúnak, hogy kiszúrja a természetellenes jelenséget, és annak kapcsán szinte követhetetlen sebességű szemmozgásával részletekbe menően végigpásztázva a népeken megállapíthassa ezúttal már sikeresen, kinek a jóvoltából történtek a nem éppen hétköznapi események. Mellesleg igaz ugyan, hogy azért a sok-sok mogyorószem röptének ilyen erőteljes megváltozásához a kezdeti lendületük mellett igencsak jelentős erősségű légmozgásra lett volna szükség, ám erre aligha figyelhetett fel bárki is, pláne amint az egyébként szintén nem csekély mértékű, friss légáramlatokat megérezhették szabad bőrfelületeiken, tehát egyáltalán nem számított túl feltűnőnek a dolog. Közvetlenül mindezek után aztán a világosbarna hajú teremtés hanyag eleganciával tette közzé a páros megkérdőjelezhetetlen győzelmének hírét, így a fürdőköpenyt viselő szerzetnek sem maradt más hátra, minthogy egyetértését fejezze ki, ha már egyszer még a nézők, és tulajdonképpeni ellenfeleik is egyetértő kacagásban törtek ki, sokan közülük tapsviharral megjutalmazva a kettős által  elért sikert. A dologhoz hozzá tartozott persze, hogy a pórul járt bőrkabátos figurát érintő jelenet is emelte jó hangulatukat, és az sem volt egy hátrány, hogy az említett díszpinty most nem nagyon tudott a dolog ellen ágálni, lévén a csekély mennyiségű sóval volt elfoglalva, amely a szemébe jutott, és természetesen igyekezett erősen a dologra koncentrálva kipislogni, illetve kitörölni azt.

-Valóban úgy fest a dolog!

Mosolygott Sam a mellette épp az előbbi "harcokban" felhasználtakhoz hasonlatos mogyorót rágcsálni kezdő leányzóra kedvesen, s jobbját egy apró győzelmi-pacsira, egy "ötösre" emelte felé, hogy eképpen ünnepelhessék meg eredményes helytállásukat, aztán ha valamilyen módon letudták a vidámnak ígérkező procedúrát, a többi vendéghez fordult, s feléjük is három irányban meghajolva pozőrködött-tréfálkozott.

-Köszönöm, köszönöm, köszönöm!

Hallatott egy-egy ünnepélyes szót felsőtestének minden egyes megdöntésekor (sokkal inkább annak okán, hogy magára vonja az esetleges nem éppen jó szándékú figyelmet, mintsem azért, hogy saját maga arassa le a babérokat), majd maga is leült asztaltársa mellé.

-Úgy látom, ha repülő csészealjakat nem is láthattunk, a hasonlóan közlekedő kásástálak, vagy a mogyorók UFO-kénti vendégszereplése azért csak megjárja helyettük, noha ezek szerint az ilyesmi csak számomra újfajta látványosság... Bámulatos, le a kalappal! Bevallom, nem gondoltam volna, hogy pont te mozgatod itt a háttérben a szálakat, miközben épp a társaságodban vártam, hogy ismét megajándékozz a nem mindennapi jelenséggel, elvégre mekkora esélye lehetett a dolognak...! Azt hiszem, így már mindjárt érthető, hogy kiskegyed miért nem villanyozta fel azonnal ez a dolog... Ehh... Ha nem hasogatna így néha a kobakom, talán még ki is számolnám a matematikai esélyeit, de így ettől inkább eltekintenék, ha lehet. Egyébiránt, ha már itt tartunk, engem Samnek hívnak, és nagyon örülök a találkozásnak! Nagyon köszönöm, hogy hála neked bizonyos értelemben a mai napon igazán sótlan figura szerepében tetszeleghetek, régen találkoztam már olyasvalakivel, aki hasonló képességekkel lett megáldva!

Vigyorgott a fickó huszonnégy karátos mosolyainak egyikével Angelára, majd valamilyen általa választott hűsítőre próbálta meginvitálni a fiatal, ám mégis csinos lányt.

-A vendégem vagy arra, amit csak óhajtasz, és itt megrendelhető, ha elfogadod a meghívásom! Leköteleznél vele...

Vázolta fel vidáman, de egyszersmind kérlelőn ötletét a helyes kis telepatának, majd szavainak lezárásaként rá is kacsintott, de persze nem mint holmi vén, kacérkodó idióta salabakter, hanem mint ahogy egyik jóbarát tenné azt a másikkal szemben.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 13:20

Sam és Angela

Ha azt hittem a zabkásás eset után már nem történhet nagyobb dolog akkor tévedtem. Csendben ülök a fürdőköpenyes fickó mellett és csak nézem a meghökkent srácokat. A mogyoró rendesen betett nekik. Ahogy tanakodnak meg méricskélnek maga a paródia. Persze az már kicsit aggasztóbb mikor egyre többször néznek az asztalunk irányába. Lassan elgondolkodnak, nagyon lassan, hogy pontosan mi történt, nos ezen nekem is el kellene gondolkodnom, mert annyira gyorsan történt, egyik percben még nála volt a mogyoró a másik percben már valamelyik fulladozott tőle. Ami szintén érthetetlen, mert ettől aligha szabadott volna fuldokolni. Úgy tűnik neki saját reflexe van az is rosszul működik. Valaki csupán kiköpte a magot, de az eszesebbik akit úgy látszik nem koptatott meg az alkohol agyi szinten eléggé csupán megette az ingyen mogyorót és körülnézett akad e még belőle. Méricskélésük és enyhe gondolkodásmódjuk kezdte összekötni a szálakat. Vagyunk mi-repülő mogyorók-ők. És tessék mintha villanykörte gyúlt volna a fejük felett, azt nem merem kihangosítani, hogy a fejükben, mert az enyhe hazugság volna. Egyre többet pislogtak felénk ami egyáltalán nem tetszik. Én semmi eshetőségre nem szeretnék balhét, csupán a zabkásákkal szórakoztam egy kicsit aattól meg nem igen tudtak volna megfulladni nem úgy mint a mogyoróktól. Figyelem ahogy pusmognak majd mindegyik egy-egy mogyoródarabbal a kezükben bazsajognak. Hát nem félek attól, hogy mogyorós leszek inkább attól tartok, hogyha visszadobom valamelyik megtalál halni, mert nyelési reflex rendellenességben szenved és agyhelyen káros. Persze a mi a drága IQ bajnokunkat illető már ki is ejtette a kezéből a magot és úgy hajolt utána, hogy még én is elhittem nincs ott az asztal. Lehetséges, hogy neki rossz a látása de lehet, hogy nekem, mert akkora slunggal indult a mag után, hogy az asztal valami látomás lehetette csupán. Persze hamar kiderült, hogy se nem látomás, se nem vizió, mert akkorát koppant a feje, hogy a járókelők odakintről befelé kapdosták a fejüket. nevetnékem támadt,d e nem csak nekem, a fürdőköpenyes fickó és a haverjai is a srácnak mind nevettek. Ami nekünk jó volt neki nagyon nem. Társai kiálltak mellette és dobálni kezdték felénk a mogyorókat, ezzel kezdetét vette a mogyoró dobálás világbajnoksága. A kardvívás egy külön ágazata is megjelent a bajnokságon. Társam előrántott egy....fogkefét (?) és azzal vette fel a harcot a magok támadása ellen, mint valami jól hangzó horror film. Egyenként dobták a magokat ami szerencse volt, mert így mind visszakerült az Ő térfelükre. Egyikük egy nagyívű dobással próbálkozott ,de a hős fogkefénk ezt is visszaütötte. Az már mondjuk más kérdés, hogy a mag a fejsérült barátunkat szemközt találta. Dühösen és fájdalomtól eltorzult arcát felénk fordította és ha lehet még ennél is jobban megutált minket. Ha ez megnyugtatja én se szívlelem őt. Mérgében egy egész tányér mogyorót hajított felénk és akárhogy néztem a fogkefe ide édes kevés lesz. Ránéztem társamra és szerintem ugyanoylan tanácstalan lett mint én. Hát jó, ha nincs más megoldás hát akkor besegítünk egy kicsit. Mögöttem nyitva volt az ablak így a huzatra tudtam fogni mindent. Az össze mag megállt a levegőben majd egy szép hátraarccal visszament a tulajdonosához. A srácot nem egy, hanem ezer mag találta képen. Ezúttal azonban Sam is kiszúrhatta, hogy a telekinetikus erővel bíró személy a tulajdon asztaltársa. A srác vinyikolni kezdett,d e senkit se érdekelt mert mind röhögésben törtek ki.
-Nyertünk! - jelentem ki és elkezdek rágcsálni egy mogyorót a tálkából.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 14:53

Szerencsére Sam asztaltársa nem rökönyödött meg a férfi bohóckodásán, amint elhallgatásra késztette a zabolátlan fiatalokat, sőt, szavai arra engedtek következtetni, hogy őt is egyként zavarta a borzasztó részeges dalolászás. Ahogy a lány megmosolyogta a történteket, természetesen a fürdőköpenyes figura is visszamosolygott rá, majd azon kezdett el vigyorogni, hogy miként döbbentek rá a felismerésre az eddig hangoskodva vigadó ifjak, hogy a mogyorók nem éppen maguktól repültek be a szájukba, mint valami sültgalamb, sőt még csak nem is úgy teleportáltak. A zsoldosnak úgy tűnt, az eddig is legtalpraesettebb srác lehetett a kis csapat esze, mert az illető, aki jóízűen elfogyasztotta a magot, most zavartan pislogott körbe, hogy honnan is jöhetett a mindenképpen gyanús körülmények között érkező mogyoró. Szinte látni lehetett tekintetében a felparázsló-pislákoló értelem szikráját, mintha megvilágosodni készült volna épp, de aztán láthatólag valami nem volt számára teljesen kerek, mert hiába tekergette nyakát és fordult teljesen körbe a figura, végül csak nem juthatott elfogadható eredményre, mivel csak szemöldökét ráncolva kezdte el maga elé meredve elemezgetni a történteket. Legalábbis, egy darabig, mert aztán szerzett magának két is tálka mogyorót, és azokat kezdte el eszegetni, majd az egyik darabbal -ismét csak ráébredve valami nagyon fontos dologra- az ominózus rágcsálnivaló vélhető röppályáját kezdte el lemodellezni a kezében, két ujja között tartott maggal. Úgy látszott, az alkohol megtette már azért annyira a maga hatását, hogy az apró, de látványos fizikai demonstráció hiányában már ne juthasson el a felismerésig. Eddigre már persze a többiek, a társasi is erősen tanakodtak a rejtély mivoltán, s végül feszült figyelemmel követték a srác által "röptetett" mag útját, s az azt követő magyarázatot. Merthogy, amint a mellette üldögélő ifiúr figyelme lankadni kezdett, s elfordult egy újabb alkoholban dúskáló pohárka felé, baljának könyökével óvatosan, figyelemfelkeltő jelleggel oldalbabökdöste, majd mondandójának végén Angelára és a mogyoró-géppuskásra nézve nézve feléjük bökött a fejével. A zsoldos a többiek eközben is továbbecsetelt idétlenebbnél idétlenebb, és meglehetősen abszurd ötleteinek nagy elánnal történő ecsetelései végett nem érthette, mit osztott meg a kis csoportosulással, de az is épp elég volt, hogy mire nagyjából sikerült vele elhallgattatnia a körülötte ülőket, szinte minden tekintet a másik asztalnál idejét töltő kettősre irányult. A hirtelen beállt -eddigiekhez képest- csendben Sam számára olyannak tűntek az egymás mellett kuporgó alakok, mint a verebek a dróton, ahogy szinte azonos mimikával pislogtak feléjük. Két fiatalembernek aztán hamar elszállt az egyszerű bambulhatnékja, mert arcukat dühös indulatok vonásai kezdték el-eltorzítani, és míg ismét felcsapott a hangoskodás, fel-felálltak ültükből, és olykor a férfira, és a mellette helyet foglaló telekinetikusra mutogattak. Láthatóan ezek a férfipéldányok rövidesen megindultak volna nemtetszésüket közölve a páros asztala felé, ám az eddigis legokosabb, vagy talán csak a legjózanabb, aki most a vezéregyéniségnek bizonyult, leintette őket, és valamit a fülükbe súgott, amitől aztán némiképp lehiggadtak a kedélyek. Gyakorlatilag tán nem is suttogás volt az, hanem valami artikulálatlanabbra sikerült félhangos magyarázat az elképzeléseiről, de Sam ezt sem tudta értelmezni, még ha nem is csak a hangerő miatt. Annál beszédesebbek voltak a következő mozdulatok, amelyekkel a társaság tagjainak zöme kizökkentette eddigre kásástáljaik mítikusan vonzó látképére meredő cimboráikat a minden bizonnyal az alkoholmámor végett lehengerlő látvány vonzásából, és szinte mindannyian magukhoz vettek egy-egy darab mogyorót a két kis tálkából. A magvakat aztán némelyek látványosan dobálni kezdték a kezükben, s közben alattomos, vésztjósló pillantásokat vetettek a lányra, és a fürdőköpenyesre. Az egyik IQ-bajnok persze szinte azonnal kiejtette kezéből a feldobott mogyorót, vagyis csak nem tudta elkapni, és így az a földre pottyant. Az észkombájn persze menten utánakapott, de egyrészt a mozdulattal alaposan elkésett, reakcióideje már láthatóan lelassult, de nem is ez volt a fő oka annak, hogy a mag a földön landolva ott is maradt, hanem mert másrészt a fickó kobakja nagyot koppant a társaság asztalán, homloka hangos döndüléssel érte el a bútorlapot, amint lefejelte azt: annyira már nem volt képben, hogy ahová kezével talán lenyúlni képes, oda előrehajoltában nem biztos, hogy egész teste is követni képes a mozdulatot a szűkös hely végett. Amíg a delikvens változatosan obszcén kifejezéseket felvonultatva káromkodott, a többiekből hangos röhögés tört ki, épp ahogy Samből is, és persze a nevetés mint mindig, most is kellőképpen oldotta a hangulatot, kivétel persze a homlokát tapicskoló ifjú titán esetében. Ám azért lassan észbekaptak a fiatalok, és ismét Samnek és Angelának szentelték figyelmüket, s újra a levegőbe emelkedtek a magok is. A zsoldos ábrázatáról azonban ekkor sem hervadt le az önfeledt vigyor, mellkasától, a fürdőköpeny zsebéből elővette fogkeféjét, majd megfordította azt, hogy a kefe része simuljon a tenyerébe,  oldalt fordult a lány felé, s kissé távolabb húzódva Angelától közelebb férkőzött az előtte terpeszkedő asztalhoz, hogy ily módon kissé több hely legyen maga körül, illetve részben Angie és az eszement ifjak közé kerülhessen, a kezében levő fogkefe nyelet pedig úgy fogta két kézre, hogy a kis plasztikrúd mint egy afféle baseballütő meredjen előre végtagjainak meghosszabbításaként. Persze akár amolyan idétlen varázspálcának is be lehetett volna tudni, de a férfi látványosan átmozgatta nyakát és vállizmait, mint a hivatásos sportolók, s kezeivel is tett néhány az ütőjátékosoktól megszokott, sőt, már-már elvárható felkészülő mozdulatot. Nem is kellett több, egymás után jöttek a mogyorók, de az ifjakban szerencsére volt annyi humorérzék és fairség ittas állapotuk ellenére is, hogy egyesével próbálták csak megdobálni őt a magokkal, igaz a legkülönfélébb módokon. Na nem mintha problémát okozhattak volna az egyszerre elhajított mogyorók, de azért így sokkal mulatságosabb volt a dolog. Samnek persze semmi nehézséget sem okozott az apró céltárgyak eltalálása, és felettéb jól szórakozott, amint mint egy túlméretezett gyerek, szerteszét ütötte az éppen aktuálisan érkező magokat. Az egyik fiatal megkísérelte ugyan egyszer Angela felé irányozni mogyoróját, de még a mozdulat befejezése előtt társai részéről két jókora tockos lett érte a jutalma, így a mogyoró ki tudja hová, teljesen más irányba veszett. Az első tálkából lassan fogyatkozó magok megcsappant száma végett az egyik önjelölt, majdnem utolsó dobó azonban hirtelen ötlettől vezérelve inkább magas ívű ejtéssel próbálkozott, a fogkefe-csapat ütőjátékosa pedig ahogy követte tekintetével a mogyoró-labdát, pont belenézett a lámpába, és az szinte teljesen elvakította.

-Ez lehet, hogy bajos lesz, de meglátjuk!

Mondta mintegy magának, vagy Angelának teljesen átszellemült tekintettel a rögtönzött bemutató közben, és alig működő látása miatt elsőre valóban eltévesztette az épp lefelé zuhanó pörkölt sziklevelet, de gyorsasága a segítségére sietett, és mielőtt a szabadesés folytán a mag elhaladhatott volna előtte, még többször is próbálkozhatott, s harmadjára el is találta a mogyorót, míg az utolsót felütve megvárta, hogy az visszahulljon a szájába. A közönség -merthogy a kis közjátéknak már csekély számú nézője is akadt, talán az elütött és lepottyanó magvak kapcsán- tombolt, s még a "dobók" is örvendtek, a normális emberi tempóval kivitelezhetetlen ütéshármas ellenére is, a szerencsétlen kivételével, aki hókonnyomta magát az asztallal az imént, és akit -valóban rájárt a rúd- Sam is szánt szándékkal a két szeme között talált el a visszaütött mogyoróval "- Hazafutááás!" felkiáltás kíséretében, mivel a morcoskodó arc megpróbálta vadul, dühében eltalálni a férfit. No, meg talán azért is, hogy társai előtt kiküszöbölje a csorbát Mr. Smith kárán. Az üdvrivalgás azonban nem tarthatott sokáig, mivel a "hányattatott sorsú", kötekedős fiatalember felpattant ültéből, és a két előttük heverő mogyoróstálka teljes megmaradt tartalmát a sóval együtt széles ívben a két mutáns felé reptette egy újabb, dühödt mozdulat eredményeként.

-Na ezt üssétek vissza fafej!

Vetette oda gúnyosan, s látszott rajta, hogy azon kezd el gondolkozni lepillantva a kezeiben maradt tálkákra, hogy azokat is Sam felé küldje-e, lehetőleg minél egyenesebb röppályával. A mogyorókkal még csak-csak nem is lett volna baj, ám a széles üstökösfelhőként közelgő sóáradat valószínűsíthetően beterítené asztaltársát és őt magát is, hacsak nem cselekszik a nyugalom megzavarására alkalmas módokon a zsoldos, így gondolkozott, és erősen kezdett agyalni rajta a maga sebességével, hogy hogyan is kerülhetné el a legjobb módon, hogy a saját ruházata és haja telemenjen a sóval, Angeláéval egyetemben. Kezében mindenesetre megpörgette a fogkefét, mint egy pengét, vagy egy dobverőt szokás, de a tényleges cselekvéssel az utolsó lehetséges pillanatig várakozni készült, mert azon hezitált, miképp odázhatná el a szerencsétlenebb kimenetelű történéseket a bonyodalmak elkerülése mellett, így egyelőre a só- és magrengeteg egyelőre kérlelhetetlenül törte magának az utat a levegőben Angela és saját maga felé...


A hozzászólást Sam Stuart Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 14 Júl. - 23:03-kor.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 21:27

Sam és Angie

Sose ítéltem el az italozást. Régen úgy két három évvel ezelőtt még én is úgy voltam, hogy a mértéktelen italozás káros és egyáltalán nem jó dolog. Aztán megismertem a volt barátomat aki azonnal a rossz útra kezdett terelni én pedig hagytam, imponálni akartam neki. Mondjuk úgy megrögzötten féltem attól, hogy elveszíthetem. Szépen lassan belekeveredtem apróbb zűrökbe, lopások, ittas vezetés jogsi nélkül és még hasonló stiklik keresztezték az utam. Sokáig kimaradoztam este vagy haza sem mentem. Éltanulóból és példás gyermekből átváltottam egy kezelhetetlen bajkeverővé. jegyeim megromlottak, elveszítettem minden barátomat és ami a legjobban fájt a szülői bizalmat is. Gyakori részeges állapotom miatt végül eltiltottak a barátomtól aminek újabb problémák lettek a következményei. Kilógtam otthonról és elloptam egy kocsit ami miatt börtönbe is kerültem. Ott mutatkozott meg először a képességem amit sokáig titokban is tartottam. Egy idő után rájöttem, hogy végül is aki most vagyok az egyáltalán nem én vagyok. Megpróbáltam visszatérni a helyes útra ami többé kevésbé sikerült is. A legjobb barátnőmet így sem tudtam visszaszerezni. Meg hát azóta az alkoholt sem vetem meg, de mértékkel fogyasztom, nem úgy mint ez a pár vadbarom itt az asztalnál.
-Nem lehet tudni, történhetnek még meglepetések. - Jegyzem meg, de több szót nem is akarok pazarolni erre. Kicsit tartok ettől a fickótól. Az meg végképp nem hiányzik, hogy rájöjjön én vagyok az a titokzatos UFO. Nem lehet manapság megbízni senkiben sem. A társaság bővült néhány igen repedt fazék hangú fiatallal. A fülem csak úgy sajgott és könyörgött azért, hogy hallgattassam el végre a kornyikáló bandát. Azt megértem ha az éjszaka közepén egy szórakozó helyen bulizzák szét az agyukat, na de fényes nappal egy közterületen? Azért ez mégis csak sok.
Figyelemmel kísérem végig ahogy a férfi rendel a társaságnak egy-egy pohár vizet. Nem tudom mire vélni a dolgot ahogy szerintem a pincérnő sem. Az meg végképp érdekelni kezd ahogy rámpát vagy mi a csodát épít majd mindegyik dalos pacsirta szájába repít egy mogyorót. Muszáj nevetnem rajta meg a reakciókon is. Valaki csak megeszi, de van olyan aki ki is köpi a mogyorót. Meg persze akad egy olyan szerencsétlen is, aki fulladásos rohamot kap pedig garantáltan a fogai közt van az apró magocska.
-Hát, egy pár füldugó kétségtelenül nem ártott volna. - Mosolyodom el. lehet, hogy kicsit tartok tőle, de a bemutatója elég látványos volt és szórakoztató. Még mindig jobb megoldás mint az, hogy odarepítem a zabkásás tálakat és mindegyik fejét belenyomom.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 21:39


A kótyagos zsoldos a napszemüveg kékes foncsorának rejtekén hiába kémlelte a körülötte ténykedő népséget, legnagyobb sajnálatára egyelőre nem vált be a terve, s a remélt hatások elmaradtak a részegeskedők előtti kerámiák kapcsán, de legalább asztaltársa csatlakozott hozzá a rágcsálásban, és igencsak kedvére való választ adott számára a feltett kérdésre. Sam a mostani fiatalok zömét ugyanis kész erkölcsi csődtömegnek könyvelte el magában, akikből hiányoznak azok a bizonyos régimódi értékek, amelyeket ő maga oly sokra tartott, mint például az illem, a lovagiasság, a tartás, és a becsület. Elvégre egy úr a pokolban is úr, ahogyan anno ezt mondani szokták. Persze betudta ezt a nyilvánvaló generációs különbségeknek, és tisztában volt azzal is, hogy az előttük levő nemzedéknek éppoly mértékben hibája ez, mint a fiataloké, ráadásul az is elmondható, hogy ilyen szempontok szerint sok tekintetben már saját korosztályában is avittas különcnek, deviánsnak számított. Mindenesetre kellemesen érte a leányzó véleménye az italozás terén, így fájlalta, hogy nem részesülhet az ismétlődő látványosságban, amelyért egészen bizonyos, hogy egy a tömegben megbúvó mutánstársa a felelős. Szívesen megismerkedett volna az illetővel is, elvégre az ilyesmi eddig sosem vált kárára. Közben annak azért persze részben örült, hogy saját, természetellenesen gyors mozdulatai senkinek sem keltettek feltűnést, vagy legalábbis ennek nem adtak hangot, igaz, ezen a helyszínen nem volt meglepő az sem, hogy az emberek átadva magukat az alkoholmámoros szórakozásnak egyszerűen elsiklottak az ilyen részletek felett. Mindenesetre úgy gondolta, így sokkal nyugodtabban ténykedhet, mintha perzselő tekintetek firtatnák minden egyes mozdulatát. Rövid, kíváncsi várakozásának a telekinézisre azonban pár újabb, frissen érkezett vendég vetett véget, akik észrevéve a lány korábbi társaságát odahúztak hozzájuk egy másik asztalt is, ily módon egy nagyot képezve a két különálló bútordarabból, és csatlakoztak a már majd teljességgel kiütött, vidám kis csoportosuláshoz. Annyi egészen bizonyos volt, hogy valahol betértük előtt már alapozhattak a srácok, mert bár újabb kör itókát rendeltek a haveroknak, a kiérkezett tintának nem sok figyelem jutott, és ha igen, hát abban sem volt túl sok köszönet, több jutott az asztalterítőnek, mint a hetyke legényeknek maguknak. Önmagában ez még nem is jelentett volna problémát, ám az "i"-re az tette fel a pontot, hogy az ifiurak egymást buzdítva dalra fakadtak, s egyenként is borzasztóan csapnivaló hangjukon rögtönzött acapella kórust alkotva kezdtek dobhártyaszaggató kornyikálásba. Ilyen körülmények között pedig Sam komoly kétségeket érzett afelől, hogy bárki normális ember a közelükbe kívánjon merészkedni, nemhogy egy józan pszionista koncentráljon akárcsak a közelükbe is elméjével.


-A fene, úgy látszik, ma mégsem láthatunk UFO-kat. Pedig ha nem is repülő csészealjakra számítottam, a csúszkáló-repkedő kásástálak azért nem lettek volna utolsó látványosságok, ám úgy tűnik, erről lecsúsztunk.

Mondta némiképp elkámpicsorodva Angelának, de aztán röviddel később valami komiszság juthatott eszébe, merthogy arcára fondorlatos somolygás szökött, s ilyetén ábrázata nem változott aközben sem, míg az elviselhetetlen tivornyát csapó fiatalokat is kiszolgáló személyzetet magához intette.

-Egy-egy pohár szénsavmentes ásványvizet legyen kedves az uraknak, a köhögés ellen!

Kacsintott a kicsit értetlenkedő vendéglátósra, miközben pontosította kik számára lesz a néhány pohár frissítő, s persze közben még csak véletlenül sem köhögött senki sem az egész intézmény területén. Miután az illető elballagott a vízért, Sam az asztalon tespedő söralátétekből rámpát épített, majd arra néhány szem mogyorót tett ki a tálkából egymás mellé. A katonásan felsorakozott, pörkölt-sós magvakat pedig közel hajolva hozzájuk, mint valami célzóberendezéshez alaposan szemügyre vette, aztán egymás után, szinte szó szerint egy géppuska sebességével és zajával (de persze korántsem akkora erővel) a disszonáns hangokat zengedező ifiurak szájába pöckölte egy mag kivételével. Az utolsó mogyorót ugyanis óvatosan a kis rámpa végére csapva a levegőbe penderítette, hogy aztán köszönhetően a gravitációnak a rágcsálnivaló a saját szájába pottyanhasson. Igaz, ez nem volt épp a legelegánsabb kultúrkörök tetszését is elnyerő cselekedet, de zúgó fejével most nem érdekelték az efféle apróságok, elvégre azért a megbotránkoztató dologtól is távol állt, tekintve a környezetet. A kornyikáló fiatalurak pedig meglepődve érezték meg a szájukba repült mogyorókat, és ki-ki legjobb tudomása szerint dolgozta fel a történteket: a leleményesebbje nemes egyszerűséggel kapott a lehetőségen, és jóízűen elfogyasztotta a csemegét, míg volt, aki bárdolatlanul a padlóra köpte azt, és olyan is akadt, aki veszett köhögésbe kezdett, pedig az általuk rovarnak vélt magoknak esélyük sem volt, hogy elérje légutaikat, így a fulladás veszélyével nem nagyon kellett foglalkozni.

-Hiába, füldugót nem mellékeltek a székekhez, ezt pedig lehetetlen tovább elviselni...

Magyarázta vigyorogva Sam a mellette ülő lánynak egy nemtörődöm vállrándítás közepette, mintha mi sem lett volna természetesebb, majd ütőszegnek használt mutatóujját feltartotta, mintha pisztolyt formázna kezével, és elfújta a csövéből kígyózó, nem létező lőporfüstöt, aztán halántékát kezdte el pár pillanat erejéig dörzsölgetni baljával.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeSzer. 4 Jún. - 16:07

Sam és Angela

Azt hiszem a mai fiatalok többsége inkább az italban találja meg a boldogságot mint sem valami olyan dologban ami kevésbé káros. Mondjuk pont úgy beszélek mint aki teljesen egészséges életet él, korán sem így van csak éppen tudom mértékkel kezelni. Végül megunom a sok szerencsétlen ábrázatát és azt hiszem nem akarom végig nézni ahogy sorban megkóstolják a zabkásájukat. Szépen a legkisebb feltűnéssel arrébb tologatom a tányérokat. A mellettem ülő férfiból enyhe alkohol szag árad, de mégse olyan kellemetlen mint azokból a személyekből a túloldalt. Hamar észre veszi magán, hogy kicsit nem olyan illattal van körülvéve amit kellemes beszippantani. Meg is szólal amin csak elmosolygom magam. Ritka az olyan ember aki kellemetlennek találja azt ami belőle árad, ha előtte még jóízűen iszogatta. Köszönésére és felfigyelek majd odafordítom a fejem irányába.
-Üdv! - Mosolyodom el. Majd azonnal újra rákoncentrálódom a tányérok elrendezésére. Látom az arcán, hogy ezt Ő is észrevette. Nem tehetek róla, sokkal könnyebb így elvenni a tányérokat mind körbe járkálni mire mindet arrébb húzom. Az fárasztóbb ennél. Arckifejezéséből viszont egyáltalán nem azt veszem ki, mintha nekem tulajdonítaná a mutatványt. Nekem csak jó, ha éppen nem fedezik fel, hogy mire vagyok képes.
-Ööö, persze! - Mondom és közben csodálkozva figyelem ahogy néhány tányért csak úgy visszább húz, persze nem annyira, hogy a sok tökfej úszkálhasson benne. Nem kockáztatom meg egyből a tálkák visszahelyezését. nagyon gyanús nekem ahogy viselkedik, nem megrémül a mozgó tányéroktól hanem inkább kísérletezik vagy mondhatnám úgy is csapdát állít. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy csapdát állít.
Szavai még inkább meggyőznek afelől, hogy készül valamire. Aztán felhelyezi a napszemüvegét majd közénk tolja a mogyorós tálkát.
-Köszönöm! - Kiveszek egy mogyorót és lassan elropogtatom. Előző mondatára nem is válaszolok, úgy teszek mintha fogalmam se volna semmiről. Kezd aggasztani a jelenléte.
-Szeretem az italt, de mértékkel, és ez a társaság nem tartozik hozzám, egyszerűen csak odacsapódtak mellém. A zabkásás úszkálás pedig igazi bűvésztrükk. - Mondom nyugodtságot színlelve, pedig belülről egy kicsit félek, leginkább ettől a pasastól.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeSzomb. 31 Május - 15:39

Ezen a megszokottnak legkevésbé sem nevezhető napon, továbbra sem úgy történnek a dolgok Sam körül, ahogyan egyik átlagos társán illene. Lenge öltözete ellenére is társasága akad, mellette nem okkal pedig fej toccsan valami bizarr állagú ételbe, amit később zabkásaként azonosít, mi több, maguktól mászkálnak, vagyis inkább csúszkálnak a tálkák és étkek az asztalon. De mindent, csak szép sorjában. A tizenéves leányzó, aki mellette foglalt helyet, átülve a többi fiataltól gyorsan szemrevételezi a férfit, aki nem tudja nem észrevételezni az apró kis jeleket, amik nem túl bizalomgerjesztőek vele szemben, és holmi szeszesitalnak köszönhető. Ennek kapcsán maga is a levegőbe szimatol, és a lánnyal ellentétben erősen grimaszol, húzza a száját rendesen.

-A fenébe, még ez is...

Ad hangot nemtetszésének, miközben anatómiailag egészen lehetetlennek tűnő módon próbálja elfordítani a nyakát, hogy a saját vállával és hátával szemezhessen. Bár a dolog nem jön össze, marad ebből az idétlen nyaktekerészet, azt azért orrával megállapítja, hogy fürdőköpenye a szag forrása. Észrevette ő, amint nem sokkal korábban valami a testének ütközött, de azt nem gondolta volna, hogy alkohol fröccsenő cseppjei doboltak rajta. Node most már így járt, nincs mit tenni. Persze levehetné magáról a köntöst, de Ádám-kosztümben már csak mégsem illik idelent pózolni, így inkább megtűri a szagot, s a köntös marad.

-Szió!

Üdvözli a lányt is most már, ha már egyszer mellékerült, de a szokásos, rutinból felöltött mosoly ezúttal nem sokáig kíséri a köszöntést, helyette érdeklődően vonja fel a szemöldökét, midőn meglátja a telekinézisnek köszönhetően vándorló tálkákat. Először is igyekszik tisztázni magában, saját két kimerevített kézfejét megszemlélve, hogy nem csupán a rögtönzött orvoslás hatásainak köszönhetően van szétcsúszóban a világ, majd röviddel később kíváncsian pillant körbe, hátha lát valamit, amivel beazonosíthatja a szellemének erejével ténykedő illetőt, hátha egy ismerős a múltból, akivel kénytelen lesz ismét összeakasztani a bajszát, de senkit sem talál egyelőre. Mindenesetre, hogy biztosra menjen, megpróbálkozik még valamivel, hátha fény derül a dolgokra.

-Megbocsájtasz, ifjú hölgy?

Hadarja, aztán tőle telhető legnagyobb sebességével, hogy minél kevesebben láthassák ténykedését, némiképp közelebb hajol Angelához, majd átnyúlva előtte visszahúzza az asztal szélére a tálkák közül azokat, amelyikeket még így eléri, noha bizonyára nem sokat. Persze tőle telhetően a kerámiaedénykék nem az eredeti helyükre kerülnek vissza, hogy az asztalra boruló fők ne toccsanó, hanem inkább koppanó hangot hallathassanak, de persze ha nagyon küzdenek a dologért, a részegeskedő fiatalok könnyűszerrel így is megoldhatják, hogy mégiscsak a kásában landoljanak, gondolván, hátha a láthatatlan hatást előidéző valaki ismét feltűnik a színen. Arra játszik, hogy hátha ismételten középre kerülnek a tálkák valaki által az előbbi módon, és ezúttal talán ki is tudja szúrni, hol is leledz, s ki is az ehhez szükséges erőkkel bíró illető.

-Nnnnah, ez remélem érdekes lesz...

Mormogja az orra alá, és a másnaposság végett szemeire tolja a napszemüveget, amik így sokkal jobban tolerálják a benti világítás fényét. Testét érdeklődően dönti előre, hogy mindenfelé szétnézhessen, és az asztal közepén ácsorgó mogyoróstálkát kettejük közé húzza. Bár a legtöbb hasonló, Sloan'S által ingyenesen prezentált tálka már üres, ez most épp kapóra jött, egy kis rágcsálás mindig el tudja terelni az ember figyelmét a kellemetlen részletekről. Hogy nem kívánja egyedül elropogtani az enyhén sózott magvakat, ezt Angelával is tudatni próbálja, amint a tálka felé int.

-Bocsi, remélem, az előbbi nem volt gond! Ebből pedig csak bátran, ha gondolod...!

Szól a mellette ülőhöz ismét az előbbi mozdulatsorra utalva, közben nem épp észrevétlenül a körülöttük bámészkodókra is koncentrálva. Valamiért az nem merül fel benne, hogy esetleg a lány után kutat, és közben úgy helyezkedik, hogy lehetőleg helyet adjon a lánynak, ha távozni akar, merthogy arra számít, a látottak után nem fog mellette maradni. Azért igyekszik nem szánt szándékkal elzavarni őt, hisz csak most ült ide, sajnálná, ha máris újabb helyet keresésére kényszerülne a fiatal, ennek érdekében pedig megkísérel szóba elegyedni vele, mielőtt esetleg továbbállhatna.

-Egyébként hogyhogy nem élvezed az italok nyújtotta örömöket a többiekkel együtt? Habár egy helyes lánynak valóban nem dukál megmártóznia a kásában... Mindenesetre így legalább láthatsz az este talán pár érdekesebb "trükköt", amit a többiek bizonyára betudnak a piának, én is kíváncsian várom a fejleményeket!

Beszél, mintha csak egy előadást szemlélve szólna egy a közös érdeklődés kapcsán megismert cimborához, saját részéért a mutatványban a legcsekélyebb mértékig sem aggódva.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeCsüt. 29 Május - 20:19

Sam és Angela

Bárki szemével úgy tűnhet mintha a kis társaság kitüntetett tagja volnék pedig ez nem igaz. Egyszerűen csak kilógtam az iskolából egy újabb nyugisabb nap reményében. Betévedtem ide és rendeltem egy kevés kis kaját mondván ha megéhezem akkor legyen miből csipegetnem és persze a feltűnésmentessége kedvéért. Egy reggeliző asztalnál ülve reggeli nélkül szerintem igen feltűnő. Talán egy fél rája ha itt vagyok, de még mindig nem érzem úgy, hogy vissza kellene mennem. Nincs is annál jobb, hogy olyan helyen lehetek mint amilyen az otthonom volt. Honvágyam még így egy hónap után is erősen él bennem. Egyszer már kiszöktem a suliból, akkor egy kávézóba mentem ahol egy régi ismerősömmel találkoztam. Mint akkor kiderült Ő sem volt normális ember, neki is van egy képessége, néha elgondolkodom azon, hogy vajon van-e még olyan ember akinek nincs valami efféle rejtegetnivalója. Meg se lepődnék már azon, ha kiderülne, hogy a fél reggeli készítő brigád mutánsokból áll. Mondjuk egy forró kávét egy tűz manipulátor melegítené megfelelő hőfokra vagy nem is tudom. Így elég viccesen hangzik, de eltudom képzelni, még ha nem is ilyen bizarr dologgal. Megkapom a reggelim és a társaság ami körém gyűlt csacsogva fordul hozzám. Zenékről kérdezgetnek engem én pedig illendően választ is adok rájuk. Nem akarom kimutatni, hogy borzalmasan untat a mesélnivalójuk. Egy darabig csendben hallgatom őket, de aztán már inkább ki is zárom őket a fejemből és úgy teszek mint aki figyel, de igazából azt se tudom miről beszélnek. Körülbelül a 10. ilyen percnél megjelenik egy férfi az asztalnál. Kicsit érdekes ruházatban van ami felkelti a figyelmem. Az társaságunktól egy csöppet arrébb van elhelyezkedve, de majdnem közénk ült be. Végül megunom a mellettem ülő picit csapzott és eléggé ittas srác lihegését és ellépek tőlük majd a férfihoz csüccsenek le. Fura kinézete ellenére nem tűnik olyan idegesítőnek. Az előbbi srác állandóan a fülemhez hajol is szabályosan belelihegett a hallójáratomba. A kutyámra emlékeztet Bexi-re. Körülbelül Ő csinálta ezt 2 hónapos korában. Véleménynyilvánítás ezennel letudva. Kicsit már megnyugodva, hogy a hallójáratom nem lesz teli párával és nyállal belekortyolok a kávémba. Hülye ötlet volt, hogy hagytam mellém üljenek és csatlakozzanak. Szinte átvették az irányítást és kiűztek az asztalomtól. Oldalra pillantok a férfira. Belőle is enyhe alkohol bűz árad. De nem annyira visszataszító mint a srácé aki ha jól látom most esett fejjel a zabkásába. Csak megcsóválom a fejem. Félre értés ne essék nem azért mert helytelenítem a viselkedését, hanem azért, mert nem tud szabályozni alkohol tartalmú italok terén. Én legalább nem addig iszom magam míg a zabkásám lesz a fejpárnám. Apró feje pont beleillik abba a tányérba. Én csupán egy kisebb vodka narancsot ittam, de azt is kb 1 órával ezelőtt. Ennyi még nem szokott kiütni. Olyan mintha almalevet ittam volna.
A társait elnézve lassan sorjában fognak fejelgetni. Tőlük nem lehet segítséget kérni. Végül megunom, hogy senki sem segít így mindegyik elől elhúzom a tányért. csak egy apró gondolat és minden tányér az asztal közepén terem. Még a zabkása fejelő srác alól is kihúzom a tálkát. Majd úgy teszek mint aki semmit sem csinált.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeKedd 27 Május - 21:20


A Sloane'S Bed & Breakfast eddigi történetének kétség kívül egyik legmásnaposabb -vagy inkább aznaposaként?- szállóvendégeként élte meg ezt a napot a férfi, aki a taverna szerű vendéglő emeletére felvezető falépcső egyik felső, épp kanyarba kezdő fokán ült épp. Ez persze önmagában még egyáltalán nem lenne figyelemre méltó, leszámítva azt az apró, nüansznyi érdekességet, hogy az utóbbi legalább három napban egyetlen alkoholtartalmú kortyot sem ivott. Hogy ez mekkora teljesítmény részéről, azt most inkább ne firtassuk, mert bár Samre egyáltalán nem lehetett volna jogosan rásütni az alkoholista jelzőt, de tény volt, hogy nem vetette meg időnként az italt, és az efféle egyéb testi örömöket az életben. Ez azonban nem ilyen alkalom volt, épp ezért, számára annál bizarabb. Végignézve magán elsőként az ütött szöget a fejébe, hogy miért pompázik épp egy efféle göncben egy a lépcsőnek helyet adó közlekedőfolyosón, merthogy testét így első blikkre egyetlen éjfekete fürdőköntösbe burkolta, amelynek szegélye mentén szögletes görög, ezüst minta kígyózott végig díszítő hímzésminta gyanánt. Lábain kényelmes és meleg, hosszúszálú plüss szerű anyagból készített papucs ékeskedett, rajta a helyszín logójával.
~Micsoda modern egy helyre kerültem...?~ Kezében egyszerű műanyag fogmosó poharat szorongatott, benne egy tubussal az állam szerinte legeslegjobb ízű, és talán szintén kellő hatásfokú fogpasztájából, és némi fogselyem. Lassanként tudatosult elméjében a szájából kikandikáló égkék fogkefe nyele is, és annak a valaminek a súlya, ami a vállát húzta. Ez utóbbiban felismerte kardzsákját, benne szeretett pengéivel, de hogy hogyan jött össze ez az egész szélsőséges kombináció, arról bizony lövése sem volt.

-Nnnnah, akkor emlékezzünk... Hol is vagyok tulajdonképpen, és miért?

Merengett el, és erősen hasogatni kezdett a feje. No nem, ez nem a másnaposság tünete volt, hanem a jókora púpé, amit csak az ég tudja, hogy hogyan is szerzett. Óvatoskodva tapogatta hát meg kobakját, aztán miután nyugtázta, hogy még azért egyben, és a helyén van a tök,  visszatért az elmélkedéshez.

-Szóval Sloane'S Bed & Breakfast. Legalábbis a logon ez feszít...

Tette szóvá az első gondolatot, amelyhez aztán jelen lokációjául szolgáló épület egységesen világos képe társult, s ebből egyértelműen következett, hogy bizony még nappal érkezett. Kérdés maradt még, hogy melyiken. Mivel a dátum kapásból nem ugrott be neki, így ezen a témán nem is agyalt túl sokat, helyette inkább a miérttel foglalkozott, s jöttek is -ha elég foszlányosan is bár- az emlékek, szép sorjában. Manhatteni lakása egy pompás épület tetején, ami bizony méregdrága volt, de megérte (erre persze kapásból emlékezett), a belőle nyíló kiváló, gyönyörű távlati kilátás, és aztán.... a közepén felhalmozott milliószor milliónyi láda, és doboz, különböző méretű és állagú csomag: például egy katonai khaki zöld, benne két gépkarabéllyal, mellette egy amolyan apróbb, fából készült, frissen felfeszített szegelésű példány, benne szintén katonásan sorakozó tányérsereggel, azon pedig egy ruhásszatyor egy egészen üdítő hatású képnek döntve, és még sorolhatná, egyedül a pizzáskartont nem tudta hova tenni, annak kapcsán megmaradt a rejtélyes sötétség, a homály, mert azt bizony teljességgel kizárta, hogy valaha is evett volna belőle, akkorát kordult a gyomra. Egyszóval a mérhetetlen számú, szobák közepére halmozott mindenféle bútor, lakásfelszerelés, és egyéb holmiból álló toronyrengeteg, meg a körülöttük heverdező "csúzlik", és egyéb hasonszőrű játékszerek már most elvették a kedvét attól, hogy belegondoljon, az a sok minden a sajátja, és bizony valakinek fel kell majd számolnia azt a csupasz falak között magasodó kaotikus egyveleget. Erről aztán menten jött is a következő memoire, hogy bizony pont így is történt, hogy elhatározta, ő aztán nem fogja mindezt megtenni, legalábbis nem ma. A végeérhetetlen pakolászás helyett egy kis csendre, meghittségre vágyott, és ezért határozott úgy, hogy a világ legrosszabb melója helyett inkább kivesz valahol egy szobát, amíg meg nem jön a kedve a frissen költözöttek szokásos rumlijának eltakarításához. Na persze... ehhez... kedve... megjönni valaha is.... Ehh... De hol fog ilyesmit találni? Semmi talpnyaló, semmi személyzet, csak nyugalom. Persze, pont Manhattenben. Mindenesetre, bár az ide vezető út nagy része továbbra is ködös maradt, ahogyan az is, honnan szerzett tudomást a helyről, annyi beugrott azért, hogy kocsival érkezett, és hogy el sem lehetett volna képzelni azon a szép napsütéses napon idillibb helyszínt elképzeléseihez, mint a Sloane'S. Emlékezett, hogyan füzetett indokolatlanul sok pénzt az időspórolás végett a szobájáért, és arra, hogy milyen jó is volt itt a levegő. Apropó szoba: vajon melyik lehet az övé? Erre a választ a nem sokkal később a félszkalódás miatt az ülepébe vágó valami adta meg (hiába no, kényelmetlen ily sokáig ülni a kőkemény tikfán) amiben némi köntöszsebben történő kotorászás után felismerte slusszkulcsát, egy fegyverdobozét, és egy idegen jószágot, amelyen a 3-as szám fityegett rövid, vaskos zsinóron egy apró, nagyjából kör alakú kis alutáblán. Ez is letudva. De az átkozott szédülés, meg a pia, amit még csak nem is látott, még mindig fogós kérdés maradt, és persze a púp is. Csak remélte, hogy nem zúzott le senkit sem, bár ha igen, minden elismerése a rejtélyes illetőé, aki szemből fejbe tudta vágni, elvégre számára egy puskagolyó sem szokott gondot jelenteni. Lassanként azért az ezen probléma feloldásául szolgáló események is visszatértek úgy-ahogy. A délután folyamán, épp mikor legkéjesebben kezdte volna húzni a lóbőrt, s következett volna a részegítő igazak álma, éktelen visongást hallott, amely sehogy sem akaródzott alábbhagyni. Nem tehetett mást, minthogy utánajárjon a dolognak, és az épület előtt pár jópofa, de sík részeg fiatalt lelt amint valamin veszettül vihogtak. Be voltak állva, mint az a bizonyos gerely. Még a csini tini lány is, akiből később egész biztosan jó bőr lesz, már szinte majdnem sajnálta elküldeni őket a jó fenébe. Majdnem... Lesietett hát az egység elé, elvégre nem az a fajta volt, aki csak távolról ugatva az ablakból kiabáljon a kisportolt fiataloknak, akik addig - tulaj ki tudja merre járhatott-
időközben végképp kiürített italospalackjaikat kezdték el a kukák felé a falnak hajigálni. Volt még mit tanulniuk erről. Ezt elsőkézből a szegény lány tapasztalta meg, akit az egyik törni nem akaró, s visszapattanó üveg úgy hókon nyomott, hogy ihaj... A srácokról több emlékképet nem sikerült előkaparnia, de az még felrémlett, ahogy a csaj fölé hajolt, és meggyógyította a fejsérülést. Az ő kemény kobakjának már úgyis minden mindegy alapon, azt keményebb anyagból gyúrták. Na persze, meggyógyította. Francokat, átvette, aztán battyogott fel a szobájába, s következett még néhány alapvető tevékenység. A fejpúp tehát kipipálva, de az italról még mindig semmi, pedig egészen biztos volt benne, hogy részegeskedhetett, mert ha ebben nem is sok, de azért akkora rutinja mindenképpen volt, hogy felismerje a mással nehezen összetéveszthető érzést. Rövid logikázás után persze ez is meglett, a leányzó részeg volt, agysejtjeit szárította az alkohol, hisz pusztította őket vele rendesen... Hogyazamennybéli! Ilyen még nem volt, részeg emberrel még nem művelt ilyesmit, ennyire részeggel legalábbis nem, persze, hogy a részegeskedés tüneteit is sikerült megkaparintania. Tiszta haszon... Most, hogy minderre rájött némi biológiai ismerete végett, nagyot ütött nála a dolog, épp ahogy ő is a saját fejére a felismerés pillanatában.


-Áááaargh! Ehh-ehh-ehheeeee....!

Hagyta el száját valami elkínzott, állatias, és legfőképp artikulálatlan kiáltás némi nyöszörgéssel követve, merthát aki olyan hülye, hogy a saját púpos homlokát csapkodja...
Mindenesetre, mivel a lényeg megvolt, és nagyjából összeállt a szükséges mértékben a kép, ha már egyszer úgy is a fürdőbe indult, mikor megcsapta a részegség szele -ki tudja mennyi ideje ücsöröghetett azóta itt magában-, jobbnak látta, ha befejezi hát a kétség kívüli felüdüléssel kecsegtető zuhanyt, ezért egykedvűen indult meg az egyetlen, közös fürdőhelyiség felé. Gondolkodás nélkül nyitott be, az ajtó végülis nem volt zárva, harsány női sikolyt kapott válaszul. Sajnos a tükör túl párás volt ahhoz, hogy saját elnyűtt ábrázatán és egy zöld női szempáron kívül mást is látni lehessen benne, tehát legalább lett volna valami élmény, így azonban maradt az út vissza szobájába. Pár lépés után azonban végképp elgurulni látszott a gyógyszere, mikor feltűnt, az ajtókon a néhai számozás helyén csak lyukak pózoltak ingerkedően, őkelme pedig ennek örömére majdnem elgörbítette a markában szorongatott kulcsot is. Merthogy persze, hogy honnan kezdődött a számozás, azt igaz mondták bár, de arra nem emlékezett. Nagyot fújt hát, kulcs irány a zsebbe, másikba meg a fogmosópohár, és így, néhány frissítőnek szánt pofon saját részre után, szájban a fogkefével s klaffogó papuccsal ment le az épület élettel telibb részébe, mert hát persze az alsó rész addigra már fiatalokkal volt tele. Nesze neked csend meg nyugalom meg békességmizéria...
Az őt egyenesen kiröhögő, megjelenésén harsány hahotázásba kezdő, zömében ittas legényekkel és leányzókkal mit sem törődött, homlokán megigazította lehetetlenül rajta maradt napszemüvegét, s az egyik asztalhoz baktatva rendelt magának egy kávét, s egyáltalán nem érdekelte, mily fiatal jelenség köreit zavarta meg a sajátjával, mert bár általában véve gáláns és lovagias fajtának teremtetett, ez a nap már igazán nem lehetett rosszabb... Pláne, hogy a féltett napszemüvegből kiderült, bizony még az adott nap esti murija zajlik, pedig legalább azt elmondhatta volna magáról, hogy másnapos. Milyen egyszerű vágyai is vannak néha az ember fia-borjának...?!
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeHétf. 19 Május - 9:01

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Josephine Harmsworth
mutant and proud

Josephine Harmsworth
Diák
power to the future
Play By : Vanessa Hudgens
Hozzászólások száma : 161
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeSzer. 14 Május - 20:35



Scott & Josie



Most tényleg rendesnek kellene lennem vele ezek után? Ha nagyon komolyan akarjuk venni, akkor, ha belőve valaki rámászik az emberre, végeredményében szinte olyan, mintha azt ájult állapotában tenné, hiszen nem voltam a tudatomnál. Igen, megtehette volna más is, lehetett volna rosszabb is, de azt is megtehette volna, hogy egyszerűen visszautasít, hogy csak segít, hogy ágya dug, amikor elájulok és nem pedig ez. Nem értem, hogy miért kellene olyan nagyon hálásnak lennem neki, nincs rá egyszerűen semmi okom.
- Jó eséllyel fel sem ismertelek, és azt mondod téged akartalak? Teljesen mindegy lett volna, hogy ki van ott... teljesen mindegy. - a végén már igazából csak magam elé motyogom, hiszen közben elfordul és rendbe szedi magát, vagyis a fejét törli meg. Nem is értem miért gondolta, hogy azzal, hogy benyomja a fejem a víz alá valami jobb lesz. Nem fogok hirtelen változni, nem jön az életem hirtelen egyenesbe, nem múlnak el a rémálmok és nem tűnnek el a képek a fejemből. Sejtelmem sincs, hogy miért hiszi, hogy ez ilyen baromi egyszerű, hogy ő olyan sokat tett. Mintha a drasztikus módszerek segítenének... Az utolsó szavaira már csak összeszorítom a számat. Nem kell rá válaszolnom, eleget hallottam már, nem is tudom, hogy mit vártam, hogy... mit gondoltam. Az utolsó simításokat is elvégzem magamon, azaz a ruhámon, mert amúgy úgy festek mint akit a kutya szájából rángattak ki. Aztán felkapom szépen a táskámat és úgy viharzom ki az ajtón szó nélkül, mint akit űznek. Jó erősen vágom be magam mögött az ajtót. Nem hiszem, hogy szót kéne még erre vesztegetnem, hogy szót kéne rá vesztegetnem. Amúgy is azt hangoztatta, hogy lelép a városból, akkor meg mi közöm nekem ehhez az egészhez egyáltalán?

Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeKedd 13 Május - 21:51

Josie & Scott




Mintha két tökéletesen ellentétes jellemű lányt ismernék. Már ha ismeretség az, hogy találkoztunk kétszer. Mintha Dr. Jeckyl és Mr. Hyde különös esetével volna dolgom. Na jó, ez nem teljesen igaz, hiszen van egy rossz, és egy mégrosszabb. Nem tudnám eldönteni, hogy melyik melyik, hiszen én sem vagyok egy szentéletű, de hogy még ezek után kérdőre is vonjon...? A korábban elfojtott cinizmusom ismét kezd felszínre törni a szúrós pillantástól. Ha tudná, hogy tegnap este milyen őrülten sikoltozott, milyen butácska kis mosollyal csábított magához, most pedig úgy néz rám, mint egy karótnyelt fapicsa. Valahol erre számítottam, mégis megadtam az esélyt rá, hogy ha drogozik, legalább a következményeit is viseli. Nem kellett a kukák között aludnia, nem késelték meg, most pedig pofákat vág.
- Te szegény áldozat... Tudod mit? – Zárom el a csapot, és magam közé tekerem a törölközőt. – Kihasználtam azt, hogy egy csinos lány, miután hiába nyomtam be a fejét a víz alá, hogy ne drogozzon, mégis megtette, és engem akart. Egy szemét vagyok. – Fordulok el tőle, és tűntetőleg elkezdem törölgetni a hajamat. Nem volt választásom, csak annyi, hogy elmegyek vele, vagy másnak hagyom meg az élvezetet, majd a lehetőséget, hogy kirabolja, netán meg is ölje. Nem kéne ilyen kihasználósnak lennem, de tényleg. Különben pedig mit sértődök meg...? Erre számítottam. Örülhetek, hogy volt egy jó éjszakám végre, még akkor is, ha most zavarónak érzem, hogy józan állapotában szarba sem néz. Valahol igaza van. Át kellett volna rajta néznem, hadd dögöljön meg, ahol van, szabad országban szabad hülyének lenni. Nem jön be hozzám, így már nincsen is jelentősége a zuhanynak, amit elzártam.
- Ahogy érzed. – Vetem oda immár ridegen, oldalt sem pillantok, nem érdekel, hogy mondjuk valami kivillan. Megkaptam, amit akartam, még ha láttam is más folytatásra esélyt. Nem fogok hisztizni, most ismét ki fogom bírni pár napig nő nélkül, addig talán átérek egy értelmesebb városba. New Orleans volt a kinézett uticél, a motoromnak is lassan készen kell lennie. Ismét egy kérdés, amire csak az amerikai bárpulton letett táskára mutatok. A tartalma érintetlen, nem fogok más holmijában turkálni. Ha ennyi, akkor ennyi. Megtörölközöm, és elkezdek felöltözni.


Vissza az elejére Go down

Josephine Harmsworth
mutant and proud

Josephine Harmsworth
Diák
power to the future
Play By : Vanessa Hudgens
Hozzászólások száma : 161
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeKedd 13 Május - 15:09



Scott & Josie



Mégis mit kéne kezdenem a helyzettel? Mégis hogy kéne kezelnem, hogy itt fekszem az ágyban, csupán fehérneműben és egyértelműen érzem, hogy nem csak... aludtunk. A tekintetén, vagy inkább a szemüvegén tartom a pillantásomat. Eszem ágában sincs, hogy véletlenül is lejjebb tévedjek, hiszen nincs rajta az ég világon semmi, én pedig még attól is zavarban vagyok, hogy ennyire kevés rajtam a ruha. Felhúzom a takarót, bár sejtem, hogy ennek igazából semmi értelme sincs, hiszen minden bizonnyal már látott eleget belőlem, sőt nem is biztos, hogy csak látott... Már a gondolat is kiborító. Mindig is utáltam ezt a részt, felébredni valami ismeretlen ágyában úgy, hogy azt se tudom pontosan mi történt, vagy hogyan viselkedtem, de az, hogy még ismerős is... még jobban megnehezíti a dolgokat, főleg hogy őszintén szólva nem kedveltem meg. Próbáltam, talán valahol a beszélgetés közepén még sikerült is, de kb. ennyi, aztán újra elvágta magát és közben is volt pár olyan beszólása, ami cseppet sem volt kedves.
- Szóval gondolkodás nélkül kihasználtad a helyzetet igaz? - szökik fel kissé a szemöldököm. Én legalábbis inkább így fogalmaznék, nem úgy, hogy azt akartam, hogy foglalkozzon velem. Azt akkor akartam volna, amikor egész értelmesen viselkedett, de aztán fogta és lelépett, aztán ott hagyott a fenébe. Most meg nem is tudom, hogy mégis mi a fenét vár tőlem... hogy meg kéne köszönnöm neki, hogy ilyen baromi rendes volt? Hogy ki tudja mégis mit csinált, aztán meg ide hozott és... újfent ki tudja mit csinált? Eszem ágában sincs hálásan mosolyogni rá, meg sem fordul a fejemben. Kifejezetten csúnyán kezdek el nézni, hogy mit ne mondjak.
- Nehéz befejezni egy-egy mondatot igaz? - megrázom a fejem, aztán végül erőt veszek magamon. A kérdésére csak szúrósan nézek, de még annyira sem méltatom, hogy megrázzam a fejemet és így reagáljam le. A leginkább az csúszik a számra, hogy menj a fenébe, de még az se biztos, hogy ennyit érdemel. - Kösz, de inkább keresek egy buszt vissza a birtokra. Ne fáradj... - végül mégis rászánom magam, hogy felkeljek. Gondolom úgy sem érdemes takargatni magam előtte. Szépen kikászálódom az ágyból és a ruháimat keresgélem, hogy gyors ütemben kapkodjam fel őket. Rémesen fáj a fejem, de csak egyszer kell megkapaszkodnom az egyik közeli székben, hogy ne nyaljak el a földön, már ez is haladás. - Volt nálam valami? Táska... akármi, amit nem akarok itt hagyni? - állok még meg indulás előtt. Nem akarok itt hagyni valami fontosat, de a tegnap teljesen ködös, fogalmam sincs, hogy mit hoztam magammal a suliból, vagy mit hagytam el már régen az előtt, hogy betértem a... hova is?

Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitimeHétf. 12 Május - 20:51

Josie & Scott  




Farkasszemet nézünk egymással, azaz ő belebámul a szemüvegbe, én meg mélysötét pillantásába. Egy kicsit olyan ez, mint amikor Pamela ráeszmélt, hogy az ő halott Bobbyja ott áll a zuhany alatt, és csak álom volt az egész. Ez nem volt álom, még mindig bizsereg ott lent, olyan módon kielégültem, és ahogy bealudt, úgy láttam, megkapta amit akart. Az éjszaka még egyszer felébredtem arra, hogy nyöszörög, sokkal inkább magamnál voltam, mint ő, hiszen én önként tettem, nem a drog hatása alatt. A kezdeti mellsimogatásból aztán a lába közé tévedt a kezem, és nagyon úgy tűnt, hogy még sikerült valami utórezgést elérnem. Ez nem rólam szólt, de valamiért... fogalmam sincsen miért, megsajnáltam. Sokszor azt mutatom, hogy szarok bele a világba, ez a lány is csak idegesíteni tud, de estére kikapcsoltam. Kérdés, hogy mi lesz ennek a vége. Ahogyan ismerem magam, le fogom koptatni. De ahogyan józan állapotában beszélt velem a végén, az is lehet, hogy el sem jutok odáig, megteszi már ő előttem. Egyik sem gond, amint kész a motor, már húzok is el. Most éppen mosakszom, és cseppnyi szemérmesség nélkül fordulok hozzá kinyitva az ajtót, miután meghallottam a hangját. Pont rálátok innen, és ő is tökéletesen láthat mindent. . Ennél mélyebben már nehezen ismerhetjük meg egymást, már ami a fizikai kontaktust illeti. Nem emlékszik rá, ezért van zavarban, de már késő szégyenlősnek lennem. Nem zárom el a vizet, hagyom, hadd ömöljön a fejemre.
- Ki voltál ütve, én másnapos voltam. Akartad, hogy foglalkozzam veled, megtettem. Dióhéjban ennyi. – A döbbenetet nem tudom, de nem is akarom kezelni, hiszen maga elé kapja a takarót, ez most olyan dolog, amit magában kell elrendeznie. A fájdalmas tekintetből itélve pocsék állapotban van, talán a zuhany neki is jót tenne, de az is meglehet, hogy most csak le akar lépni. Levetve magamról a gúnyt, emberibb hangon szólalok meg.
- Elsőre is tetszettél, csak... hagyjuk. Lelépsz, vagy ha már úgyis mindegy, bejössz hozzám? – Egy igazi Scottos mosoly, még gyermekkoromból, kiül most az arcomra. Nem ismerjük egymást, de ez most nem az intimitástól, vagy a szexről szól, mégis lehet benne valami, ami szokatlan számára, és talán jobb így ébredni, mint a kukák között. A kezemmel intek, nem parancsolóan. Rajta áll.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Sloane'S Bed & Breakfast   Sloane'S Bed & Breakfast Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sloane'S Bed & Breakfast
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-