we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sebastian Carlson - újratöltve

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Sebastian Carlson - újratöltve   Sebastian Carlson - újratöltve Icon_minitimeCsüt. 24 Okt. - 20:41

Userinfó: Főkarakter - Eric Lensherr

Név: Sebastian Carlson
Mutáns név: Sármőr
Születési dátum: 1964. augusztus 17. Marseille, Franciaország
Besorolás: Diák

Képességek:

Elsődleges képesség: Röntgenlátás
Osztályozás: delta  mutáns
Aktiválódás: 7 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Képes átlátni az egyébként nem átláthatatlan anyagokon, bármilyen összetettek is. A képességét tudja fókuszálni, hogy min lásson át.
Képesség távlatai: Hosszútávon a röntgensugarakat képes lesz olyan szinten alkalmazni, hogy fizikai támadásként a szeméből lövelje ki,  igen fájdalmas égési sebeket okozva vele.

Jellem: Végtelenül pimasz vagyok. Ha igazán belegondolok, voltaképpen sosem volt előttem semmi akadály, vagy kierőszakoltam, vagy ravasz érvekkel tettem magaménak egy gondolatot, amit nem akart a másik, de olyan is volt, hogy egész egyszerűen megvertem érte az illetőt, és persze a zsarolástól sem riadtam vissza. Mint egy szűnni nem akaró dackorszak, csak az lehet, amit én akarok. Utálok például unatkozni. Nem arról van szó, hogy mindig mennem kell, végülis egy jó könyv is oda tud szögezni a kanapéhoz, de történnie kell valaminek. Ehhez még társaság sem kell, akár egyedül is nézem a naplementét, nem mintha olyan romantikus lennék. Sőt! Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek érzelmeim, csak éppen magamra figyelek, nem másokra. Hívhatsz önzőnek, de hidd el, mindenki az, ha te nem ismered be, még álszent is vagy. A mosoly sokszor ott játszik az ajkamon, de ettől még nem vagyok infantilis, nagyon is adok magamra, ha csak rám nézel, egy csalfa, de helyes gyereket fogsz látni. Akkor mi is az, ami engem motivál? Hát persze, hogy a szex! De nem úgy, mint a legtöbb pasit. Ó nem, ez az ősi ösztön csak az alapja annak, ami kitölti minden kis gondolatomat. Függő vagyok, a szó szoros értelmében. Betegségnek is mondhatnánk, de mégsem akarok belőle kigyógyulni. Nem olyan kór,  hogy nem tudom élvezni, vagy nem elég senki sem, egész egyszerűen ez az egyetlen, és legfontosabb az életemben. Mindent ezzel kötök össze. Az nyilvánvaló, hogy ebből kifolyólag brutális nagy flörtgép vagyok, még egy apácáról is leimádkozom a bugyit, ha arról van szó, de ne hidd, hogy egy szüzike nekem gátlást jelent. Még fel is izgat, hogy nem vevő bizonyos dolgokat, ez is egyfajta szerepjátékra ad okot. Mert az már megtanultam, hogy minden nő másra vágyik, nem csak a játék, hanem a jutalom is a lényeg. Mivel gazdagságban nőttem fel, természetes, hogy a pénzt nem tartom akadálynak, stílusom így laza, sokak számára akár tenyérbemászónak is tűnhet, pedig csak magabiztos vagyok. Nem leszek ettől még arrogáns, de tőlem aztán ne várd, hogy másnap reggel is felhívjalak. Az sem baj, ha nem jutunk el a szexig, de legalább beszélünk róla. A képességemmel kiskorom óta visszaélek, hiszen a pillantásom előtt senki nincsen rejtve, mindenkit akkor látok egy szál semmiben, amikor csak akarok. Vagyis állandóan. Persze csakis a lányokat, nem vagyok homár! Amit mások csak napok alatt, azt én másodpercek alatt fel tudom fedni, szóval ha titkaid vannak, előttem nem maradnak rejtve kislány!


Külső: A külsőm azt hiszem tökéletesen visszacseng az alapján, amilyen belül is vagyok. Imádok nagy gyerek lenni, rendezetlenül hagyni a hajamat, megnöveszteni a borostámat, még akkor is, ha tudom, hogy a csajozáshoz azért illik nagyfiúnak lenni, de hát valakinek pont az a stílus jön be, hogy ha anyáskodhat felettem. A hangszínem duruzsoló, váltakozik a komoly, és a sármosan ugratós között, attól függően, hogy mit nézek ki az adott partnerből. Biztos vagyok benne, hogy nem tetszhetek mindenkinek, inkább egy réteg az, amely rám lehet kattanva, de ez nem gond, azt hiszem pont ez benne a kihívás, hogy ennek ellenére is hozzam, amit elterveztem. Külsőm rendkívül sokszínű, a pimasz játékosságon túl ha egy nyakkendőt, vagy szépen szabott inget viselek, egészen komolynak találhatsz, remekül elő tudom adni az ügyvédbojtárt, vagy brókerhallgatót, akire éppen csak vágysz. A származásomból adódóan megveszek a franciaboxért, ami inkább szálkássá, mint izmossá tesz. Mozgásom ruganyos, akár egy macskáé, de ez nem jelent gyengeséget, hiszen akár orrba is rúghatom azt, akit nagyon nem komálok. A mindenem a menő, márkás cuccok, amennyi pénzem van, igyekszem a legjobb üzletekben vásárolni, legtöbbször méretre készítettek. Ha punnyadni vágyom, akkor sem nóném mackóban teszem, az edzőruhám is csupa addidas, nike. Hajlamos vagyok afféle pasikiegészítőket aggatni magamra, mint különféle karpántok, bőrláncok. A mellkasom felett egy apró tetkó, amely egy kis vitorláshajót ábrázol, a Rosemary névvel ellátva. Sok hobbim egyikét örökítettem meg így.

Előtörténet: A szüleim egyszem gyermekeként láttam meg a napvilágot, ám ez korántsem jelenti, hogy én lettem volna a szemük fénye. Dúsgazdagok voltak, én csak becsúsztam, és cseppet sem vágytak rám. Amint kipottyantam, rábíztak jóanyám kishugára, Alice-re, aki alig volt 18 éves, hogy neveljen fel. Alice maga is kislány volt, és igen szabad szellemben nevelt. Franciaországban kezdtük, ott jártam iskolába is, és hát ha egy kissrác valódi szülők nélkül nő fel, igencsak elkurvulhat. Számomra már kiskoromban sem voltak morális gátak, nem ismertem a törvények súlyát, csak úgy éltem bele a nagyvilágba, Alice pedig rohant a nyomomban, hogy a különféle galibákból kihúzzon, vagy pénzzel, vagy könyörgéssel. Miután kirugattam magam vagy nyolc magániskolából, Angliába költöztünk, ami még viccesebb volt, hiszen a karót nyelt britek között érdekes lett volna elvegyülnöm. A képességem idejekorán megmutatkozott, onnantól pedig nem volt megállás. Alice-t alig tizennégy éves koromban elcsábítottam, pedig lényegében az anyámként próbált viselkedni. Én tudtam hogy nem az, így nem voltak gátlásaim. A testem ezdését mindig fontosnak tartottam, ugyanis a csajok állati felszínekesek, csak arra buknak, tök mindegy, hogy milyen szövegem van. Én meg amúgy is látlátok a bugyijukon, nincsen zsákbamacska, hogy kit választok. Dolgoznom sosem kellett, ha éppen nem tudtam apámék hitelkártyáját lehúzni, akkor beültem egy kaszinóba, remekül csaltam bárki ellen, és nem tudtak lefülelni. Persze csakis a kártyajátékok mentek, a lapokon tudok lesni, de a kocka, vagy a ruletgolyó pörgését nem tudom befolyásolni. Miután többször kitiltottak, csak kicsiben játszottam, többször álcában. Végül sikerült egy olyan társaságba keverednem, ahol először csak heccből raboltunk bankokat, tudták, hogy mire vagyok képes, játék volt. Ám ők mohók lettek, többet akartak. Átláttam a mackókon, így bármilyen zárat kinyitottam, és a falakon át azt is tudtam, hogy honnan jönnek a zsaruk. Egyszer viszont ki akartak hagyni a zsákmányból, és leütöttek, amikor pedig magamhoz tértem, már az őrszobán csücsültem. Csak Alice közbejárása volt az, ami miatt el tudtam simítani a dolgot. Azt mondták, hogy vallok, és kapok 8 hónapot valami FBI üdülőtelepen. Korán nyit a konditerem, végülis gyúrni sosem árt. Rábólintottam, ám a rabszállítás közben beült hozzám két faszi, akik elmondták, hogy a nyolc hónapot egy zárt birtokokon kell átvészelnem, és ha megtetszik, maradhatok. Nem tudom, hogy intézték el, hogy nem a hatóságokhoz kerültem. De most itt vagyok, és mintha egy medencés bulin lennék. Ez büntetés? Ez a kánaán! Csupa jó csaj, és semmi szabály. Mintha rókát tettek volna a tyúkólba. Van egy tuti borospince, ahol kiélvezhetem a kulináris motivációimat, több bál is van, olyan vagyok itt, mint valami szuperkém. Ez jól hangzik. Kitanulom a szakmát, és nem gonosz leszek, hanem valami szexi macsó hős. Tanulmányoztam is több képregényt, nem olyan nagy cucc ez. Már csak két három jó csaj kéne az oldalamra.
Vissza az elejére Go down
 
Sebastian Carlson - újratöltve
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Diákok-