we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Calla & Jake Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Calla & Jake Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Calla & Jake Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Calla & Jake Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Calla & Jake Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Calla & Jake Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Calla & Jake Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Calla & Jake Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Calla & Jake Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Calla & Jake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Calla & Jake   Calla & Jake Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 11:16

Calla & Jake Iii_www.kepfeltoltes.hu_

Nos, tudni kell rólam, hogy nem bírom a meglepetéseket. Tényleg nem. És előbb kezdek el ordítozni az emberekkel, minthogy végig gondolnám a dolgot. Így volt ez most is. Amíg el nem nevette magát, azaz idióta, igen idióta, mivel dühös vagyok rá azért az, addig eszembe se jutott mit jelent az, hogy itt találkoztunk. De utána… Akkor ő is mutáns? Vajon mi lehet az ereje? Aaaaaj annyira tudni akarom!
Annyira letaglózott a dolog, hogy egyszer csak azon kapom magamat, hogy Shelton sehol és helyette Jake-kel állok éppen valahol a táncolásra kialakított tér közepén. Mi az isten? Tekintetemmel megkeresem kísérőn és bűnbánóan rá mosolygok. Nem tudnék átverekedni a tömegen, ami nem nagy, de hát én se vagyok az. Illetve egyesekkel ellentétben, igen Jake-re gondolok, nem szeretek egyedül hagyni embereket.
- Köszi. – mosolyodok el elégedetten. – Igen tudom. – szemet forgatok. - Találó jelmez. – biccentek fél mosollyal, aztán kezdek kicsit feszült lenni. Nem tudok táncolni. Tényleg, halvány lilagőzöm sincs, hogyan kell táncolni. Másrészről pedig nem is szeretek.
Figyu, én nem igazán szeretek táncolni. – nézek rá és elhúzom számat. Szóval igen kicsit rontom a hangulatot, de ez van. Kellett neki az én megkérdezésem nélkül ide hurcolni? Persze nem vagyok igazán mérges, mert miért lennék az, de akkor is. Szeretem, ha megkérdezik, hogy mit akarok.
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Calla & Jake   Calla & Jake Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 10:20

Calla & Jake 1395083_367728990030658_2002873540_n

Az tény, hogy jól kezdődik ez a buli, hiszen olyan lánnyal találkozom itt, akiről nem is hittem volna, hogy esetleg ebben a kastélyban jöhet szembe velem. Hát Úristen, Calla is mutáns? Persze, nem lepődök meg rajta, hogy nem mutatta meg a képességét, hiszen én sem tettem. Azért az ilyesmit nem nagyon reklámozza az ember. Minden estere a meglepődöttségemet lassan felcseréli az izgalom, és csak egy futó pillantást vetek a lány kísérőjére. Pff, ki ez a pojáca? OMG!
- Csá! Jake. - biccentek oda a srácnak, majd ismét Calla-ra nézek és egy pajkos vigyorral megcsóválom a fejemet.
- Neked is boldog Halloween-t. Ez hihetetlen, hogy pont most találkozunk. És vizes gatyában ücsörögtem a mozinál... Hát ez hihetetlen! - nevetem el magamat és persze ebből Calla semmit nem érthet, nem tudja, hogy a folyadékirányítás a képességem. És persze én sem tudom, hogy mi az ő képessége.
- Elrabolhatom a hölgyet néhány percre? - nézek a srácra, majd választ sem várva kapom el Calla kezét.
- Gyere, táncoljunk! - húzom a lányt a parkettre, ahol már vannak egy páran. Még mindig hitetlenkedve, de széles vigyorral nézek a lányra.
- Amúgy jó a jelmezed. Én Jack vagyok. A Nightmare before Christmas-ből, tudod.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Calla & Jake   Calla & Jake Icon_minitimePént. 1 Nov. - 23:30

Calla & Jake Iii_www.kepfeltoltes.hu_

Nos, ha van valami, amit nagyon megkedveltem Amerikában az a Halloween. Kevés ilyen szórakoztató és valahol mégis ijesztő ünneppel találkoztam eddigi rövid életem során. Káprázatos összese egy adag cukorka ízű művér, élethű vagy éppen nagyon béna jelmezek kavalkádja és legalább kéttucatnyi világító sütőtök. Hihetetlenül nagy buli.
Mivel szerintem nincs rosszabb egy túl spilázott jelmeznél, ezért minimál stílusú kosztümöt rittyentettem a szekrényem és a szépítkező szereim segítségével. Na, jó a lakótársam és még 2 tükör is kellett a csodához, de ez minden. Bár nem vagyok benne biztos, hogy csodának lehet nevezni, de a helyzethez képest egész jól sikerült.
A kedvenc fekete csipkés ruhámat vettem fel és hasonló anyagú bakancsot választottam hozzá. Szeretem ezt a párosítást, bár legutoljára… legutoljára életem egyik legnehezebb pillanatában viseltem őket. Épp itt az ideje levedleniük a halál illatát és új emlékeket szőni fonalaik közé. Úgyhogy mosolyogva vettem fel és persze extra óvatosan, hiszen a festés nagy részét alsó neműben kellett megcsinálnom.
Azt hiszem egész jó csontváz lettem és a látszattal ellentétben a melltartóm teteje és a bugyim alja között egy csepp festék sincs rajtam. A lábaim viszont zokniig vannak befestve. És igen tudom, hogy mindenki erre lesz kíváncsi; a hónom alja is csontnak van mázolva. Hogyan fixáltam? Huha, hát van egy érdekes hatás, ami eléri, hogy a festék a bőr érzését adja vissza, ha valaki megérti. Annyit mondanék csak róla, hogy szükségeltetik hozzá hajlakk és testápoló, meg még egy két titkos hozzávaló.
És igen elégedett voltam magammal, ahogy lent találkoztam Sheltonnal a partneremmel. Elégedett voltam, s persze izgatott, amikor beléptem a bál helyszínére. Akkor kicsit elbizonytalanodtam, amikor két hatalmas fekete szárnyat pillantottam meg, de úgy döntöttem, ha kategorizálnánk a jelenlévőket, akkor saját skatulyámban kiemelkedő lennék.
Akkor viszont nem voltam elégedett, amikor Jake kissé durván letámadott; sokkal inkább mondanám magamat döbbentnek és dühösnek.
- Ugyanezt kérdezhetném én is. – vágok vissza egyből. És tudván, hogy a kézfestésem lekopási esélye egyenlő a nullával, indulatosan csípőre teszem a kezem. – Amúgy meg hello neked is. Boldog Halloweent. – és azt hiszem azon kívül, hogy a fejemen lévő konty kicsit megremegett eléggé komoly lehettem.
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Calla & Jake   Calla & Jake Icon_minitimePént. 1 Nov. - 17:41

Halloween-i bál! Na ja, bál... Szerintem meg sima buli, úgyhogy az biztos, hogy nagyot fogok bulizni és kihasználom a lehetőségeit az iskolának. Mivel jelmezes buli, ezért vettem egy egészen frankó jelmezt. A hajamat befestettem fehérrel, kicsit feltupíroztam és egy csíkos öltönyt vettem fel, fekete lakkcipővel. Szerintem egészen királyul sikerült az arcfestésem is, úgyhogy szerintem egészen királyul nézek ki. Persze a többiek jelmeze is egész frankó, de... Na, azért csak én viszem a pálmát! Ahogy besétálok a terembe, körbenézek, ismerős arcot keresve. Meglátom a fekete szárnyas csajszit és elvigyorodom. Elég jól néz ki, de most nem megyek oda hozzá. Megpályázom a kajás asztalt és egy tányér veszek magamhoz, hogy jól megpakoljam és kajáljak. Végül is, ha már nincs partnerem, akkor miért ne élvezzem ki a bál egyéb lehetőségeit? Jól megtömöm a hasam, legeltetem egy kicsit a csajokon és... Majdnem kiesik a kezemből a tányér, amikor meglátom a "mozis csajt" a bálteremben. Hogy mi van?! Mi a francot keres itt? Jézusom, ő is mutáns lenne? Vagy valaki csak meghívta? Bár nem valószínű, hogy ide bárkit beengednek. Leteszem a félig megpakolt tányéromat és egyszerűen átvágok a termen. Látom, hogy a lány valakivel van, de ez most nem érdekel. Rárakom a kezemet a vállára, magam felé fordítom és rá meredek:
- Te mit keresel itt?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Calla & Jake   Calla & Jake Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Calla & Jake
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Halloweeni bál (okt. 31. - dec. 1.)-