we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Az emelet Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Az emelet Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Az emelet Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Az emelet Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Az emelet Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Az emelet Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Az emelet Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Az emelet Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Az emelet Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Az emelet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 10:31

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzomb. 21 Márc. - 11:51

Fárasztó nap után jól esik a pihenés. S bár szeretett nejemmel az igazi, mégis vannak olyan alkalmak mikor őt is maga alá temet az üzleti élet világa. Hiába bír telepatikus képességekkel, míg azokat leplezi, el kell viselnie az emberi természet körülményességét és lassúságát. Így ma estére magamra maradtam. Csoda hát, hogy a Pokoltűz klub főhadiszállásába vezetett utam? Gondolhatnánk, és joggal, hogy testi vágyaim kielégítése céljából jöttem ide. S ez igaz is lenne, ha nem lenne tökéletes házaséletem. Hűséget ígértem és az is vagyok. Ha van valami, amiben szüleimre hasonlítok, az ez. Még ha emberek is. Akkor hát milyen örömben részesíthetnének itt? Nos, minőségi alkoholéban. Azonkívül nem árt néha átnézni a papírokat is, rendben tartani a dolgokat, betekinteni a fejleményekbe. Mindig jó képben lenni. Ez a tudományos életre is igaz, ahol hivatalosan tevékenykedek. Jól informáltságra van szükség, mert aki nem tud valamit, az lemarad. Ez a kíméletlen konkurenciaharc kapcsán nagyon veszélyes.
Fehér delorienem leparkol bérelt helyemen a klub mély parkolójában. Fő a biztonság. Kissé nyúzott hószín öltözékemben feszítek, jól felismerhetőn. Kezemben aktatáska, akták nélkül. Egykedvűen lépdelek be a liftbe, mely szempillantás alatt visz fel a klub földszintjére. Örömteli mosolyok fogadnak az itt dolgozó lányok részéről. Csiripelésük jól esik fülemnek, több időt azonban nem szánok nekik. Intek a csaposnak, hogy a kedvencemet kérem. A vidám forgatagból utam az emeletre visz, hol az ügyfelek szórakoztatására szolgáló helyiségek mellett a magam kis irodaszobácskája is megtalálható. Szerény berendezésű, több nem is kell. A szekrényekből magam elé veszek több dossziét. Az ablakon megigazítom a redőnyt, mely többnyire le van engedve, hisz ami itt történik az nem mások szemének való.
Belemélyedve az olvasásba várom, hogy felhozzák kedvenc italom, nem egy pohárral, hanem üveggel.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeHétf. 15 Szept. - 13:32

Emma & Enaid


Szavaira nem igazán reagálok. Az első mondata igaz. Talán már fel adtam és ezért nem találok semmi jót. A második mondata ugyan úgy rá is igaz, mint rám. Nem vagyunk különbek ebben a nézetben. Az ablakon bámulva hallom hangját, immár a jövőben. Le kell nyugodnom, de olyan nehéz. Nagyon... az érzelmeimnek kontrollt azóta nem szabok, amióta mindenki elkerül. Hiszen minek is fojtottam volna magamba mindent? Végül.. aztán percek elteltével, de sikerül. A nőre pillantok.

Még beszélgetünk egy kicsit, tervezünk. Elmondja, hogy bármennyire is szeretne itt és most segíteni, ez a hely nem alkalmas rá és azt hiszem, ezzel egyet kell értenem. Sem a hely, sem az idő nem megfelelő most a tanulásra. Megbeszéltem vele egy időpontot, ahol találkozunk, s ahonnan majd együtt elmegyünk valami nyugodt helyre. Addig is... izgatottan távoztam, a hellyel és időponttal tintás papírt szorongatva a kezeim között...

//Bocsi h eddig tartott és ilyen pici.. köszi a játékot >< Majd akkor találjuk ki hol folytatjuk Very Happy//



Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimePént. 22 Aug. - 15:34

Én ártatlannak, szinte már kedvesnek éreztem szavaim, Enaid-ból mégis vulkánszerűen tör elő a düh. Milyen érdekes, hogy többnyire mindenki így reagál rám, mintha puszta létezésem is irritálni kezdené őket egy idő után. De pont ezért, mert oly gyakran futok eme reakcióba már tökéletesen megtanultam keresztülnézni rajta. Nem kapom fel a vizet, nem kezdek el én is dühöngeni, bizonygatni, példálózni. Csak hogyom, hogy kifakaszthassa fájdalmát, talán már ezzel is segítve önmagán. Hisz úgy tűnik, évek, évtizedek óta hurcolja ezt úgy, hogy senkinek sem róhatta fel, senkinek sem mondhatta el. És talán ez is rendesen rátesz a helyzetére. A mutánsok legnagyobb ellensége önön érzelmeik, mik képesek elragadtatni magukat, ezáltalán eluralván a képességeik. És Enaid-dal szemben is ezt tapasztalom eddig. Ahogy érzelmileg elbizonytalanodik, úgy veszíti el az uralmat a képessége felett.
- Úgy sejtem, jó ideje nem is keresed a jót, csak elfogadtad a szerinted megmásíthatatlant és gyűjtöd magadba a keserűséget - szúrom szavai közé higgadtan. Szintén nem emelem a hangom, de még él sincs benne. Akárcsak a gyémánt, vagy inkább a jég, hűs és nyugodt.
- Mellesleg nem túl racionális úgy véleményezni és leszólni mást, hogy nem ismered, nem tudsz róla semmit - egészítem még ki korábbi kifakadását. Persze, más fájdalmak, de nekem is kijutottak. És ráadásul még ha enm is rólam van szó, nem ő az egyetlen mutáns, kiket hasonló kínok őrölnek. Nem egy regeneráló van, aki ha akarna se nagyon tudna meghalni, aki már megtapasztalhatta az éhhalál közeli kínt úgy, hogy bármennyire vágyta már, az nem jött el. Vagy egy sérülés, minek gyógyulta közben kívánta, inkább halna bele. De persze mindenkinek a maga fájdalma a legnagyobb és legegyedibb, ez így törvényszerű.
Azon már meg se lepődöm, hogy felpaprikázott alakja elködlik. Nem ijedek meg, nem félek, hogy örökre eltűnik. Tudom, hogy olyat kecsegtettem meg előtte, amiről nem fog tudni lemondani. És tudom, hogy nem ment el, csak újra instabil lett. Érzem a közelségét, hallom őt a fejemben, hisz keresem is hangját.
- Hagyod, hogy elragadjanak az érzelmeid, nem vagy képes uralni őket. Ezen kell változtatnunk - felelem barátságosan. Le kell csillapodnia, hogy újra itt legyen, az én időmben, az én síkomban. Bár társaloghatnánk így is, az nem sokat segítene rajta.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 9:34

Emma & Enaid


A mondatára elgondolkodom.. Tehát akkor történhetett valami, ami ezt kiváltotta...? De mi? Meg sem próbálok vissza emlékezni, úgy sem megy, csak a fejem fájdul bele. Annyiszor próbálkoztam, hogy mára rájöttem, ez nem megy csak így. Úgy hogy hagytam békében az elmém rejtekeit.
Következő szavaira arcom megkeményedik és felkelek a lába mellől. Nem is a szavai, a hangsúlya, viselkedése az, amely felidegesít.
-Úgy..? Szóval ne keseregjek.. miután én átéreztem az éhezés és szomjúság halálos fájdalmát.. átéreztem halálos sebek fájdalmát... megismertem akaratom ellenére a testi fájdalom legtöbbjét, szembesülnöm kellett a kitaszítottsággal, a lelki fájdalmakkal, a haraggal, a magánnyal, halál utáni kesergéssel, tudva, hogy ez a kín örök kárhozat?! Mondd csak! Mikor szenvedtél te valaha ennyit? Mikor szenvedtél évszázadokon át a külső és belső ártalmaktól egyaránt? Nem tudsz te semmit a valódi fájdalomról, azt mondod én se?! Hát ha nem ismerem, nem is akarom ennél jobban megismerni. De abban teljesen biztos vagyok, hogy nálad sokkal többet tapasztaltam belőle. - hangom halk és haragos, testem néha eltűnik, de nem is foglalkozom vele, csak meredek az engem lekezelő nőre. Még ha át is változik, tudja kezelni, ő megtudta tanulni, eltudja rejteni. - Azt mondod, lássam a jót? Ugyan még is hogyan? Nem tudok beilleszkedni egy társadalomba sem, nem tudom elkezdeni azt az életem, amely valamikor régen megszakadt. Nem értek semmihez, ostoba vagyok mindenhez és írni olvasni is csak éppen hogy tudok. Ne keseregjek! Mondd csak, ha te valahol a halál és élet között lebegnél századokon át, s nem jutnál előre, sőt, egyre csak hátrafelé tennéd a lépéseket, mert az élet elvágtat melletted, te nem éreznéd magad keserűnek? Ne keseregjek! Soha nem volt egy örömteli pillanat sem az életemben! Soha! Nincs olyan jó benne, amelyre koncentrálni tudnék. Semmi, mert minden mulandó csak én és a szenvedés nem, amelyet ez a borzalmas "adomány" okoz! - mondom, de hangomat továbbra sem emelem meg, csupán éles, akár a kés, s úgy szeli át a levegőt mint kés a vajat. Elfordulok, kipillantok az ablakon az utcára és egy perc csendre intem magam. Fehér szemeim hidegen fürkészik az utcán lévő embereket. A hangulatom megint változott... azt hittem, ez a kor jobb, mint a többi, mert már nem félnek tőlem. De a lenézés, az undor legalább annyira rossz, mint a félelem. A magányon nem segít. Gyűlölök élni és gyűlölöm ezeket oda kint. Gyűlölöm magamat, amiért ilyen vagyok és őt, amiért olyan, amilyen. Alakom ismét villódzik, majd eltűnök Emma szemei elől. Még mindig az utcát fürkészem, körülöttem is folyamatosan kavarog a jövő: nappal, éjszaka, nappal éjszaka, kimennek, bejönnek, kimennek, bejönnek, nappal, éjszaka. Lesütöm a szemeimet. Ha már nem tudok élni, legalább megpróbálhatok uralkodni a képességemen, de egyedül ez sem megy.
~Szeretném, ha segítenél... - küldöm a gondolatot Emma felé, mert biztos vagyok benne, hogy hallja, hogy itt van.





A hozzászólást Enaid Smithson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 15 Szept. - 13:23-kor.
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 16:18

- Nem mindenki születésétől fogva van tudatában vagy birtokában képességeinek. Sokanban csak erős érzelmek hatására lobban fel. Talán veled is ezt történt - jegyzem meg barátságosan, ám kifakadására már csak a fejemet csóválom. Elhiszem ,hogy teli van keserűséggel, és mivel eddig társat vagy legalább "megértő" személyt nem lelt, hát csak a rosszat látja. Talán ez is az akadálya annak, hogy valóbna képes legyen használni az erejét. Érzelmei irányítják, márpedig azok elég labilisak. Ahogy ebből kifolyólag állapota és alakja is.
- Nem te vagy az egyetlen, akiknek mutációjuk látványos, sokan még is megpróbálják a jót is látni az életben, nem csak keseregni rajta - intem kissé, mint egy hisztiző gyermeket. Vagdalkozik, úgy, hogy nem is ismer. Persze nekem nem volt efféle problémám, nem voltam amolyan se itt-se ott állapotban, ám a szenvedés és a fájdalom egy másik ágát magam is ismerem. Élni az életet se mindig olyan habostorta.
- Sokféle szenvedés és fájdalom létezik Enaid, és te csak az egyiket ismered közülük. Azt pedig, hogy kit hogy ítélnek meg, ki hogy néz ki.. sokszor csak önuralom kérdése - jegyzem meg, miközbne lassan szolidan felszikrázó réteg vonja be bőröm. Mintha csak egy kígyó vedlené le elnyúzott rétegét, úgy folyik végig rajtam a gyémántragyogás, míg beterít tetőtől talpig.
- Sokunknak megvan a maga keresztje - mosolyodom el, már amennyire ez az alak engedi a mimikát. Aztán "húzom" is vissza bőröm, hisz a páncélom a saját telepátiám is blokkolja.
- Mindenki más képességére vágyakozik, más életére. Mert csak azt látjuk benne, amit irigylünk, a mélységét nem - mosolyodom el kedvesen, újfent végigsimítva arcán, hacsak előbbi bemutatómmal nem riasztottam el.
- Ha akarod és mellettem maradsz, én megpróbálhatok segíteni rajtad. Hogy jobban tudd uralni a képességed, hogy biztosabban állj a síkok között...
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 12:22

Emma & Enaid


-Igen... habár nem tudom, honnan jöttem és mi a nevem, de ez kifejezetten rémlik, hogy... nem ilyen voltam. -mondom magamra tekintve. De amíg nem emlékszem a múltamra, addig nem lehetek biztos abban, hogy ez tényleg így történt-e. Kijelentésére pedig keserűen felnevetek.
-Persze, hogy nem értesz egyet... Te, aki olyan korban nőtt fel, ahol undorodva bár, de megtűrik a magam fajtát... te, aki olyan adománnyal élsz, amely nem látszik, mely nem változtat meg, amely hagy élni.. mégis miért mondanád, hogy egyet értesz? Fogalmad sincs, mi a valódi szenvedés... mi az, látni az élete, de soha nem élni. És amíg nem élted át nem is érted meg soha, ahogy én se látom az élet értelmét és célját. De ne is kívánom neked, hogy átéld... ezt soha. - mondom keserű, fájdalmas hangon. Érzelmeim megint kezdenek felül kerekedni rajtam és képességemen, de egyenlőre tartom magam. Kérdésemre őszintén felel, ami engem nem zavar, még ha a szavai rosszul is hangzanak elsőre.
-Nem is kívántam volna ki próbálni. -bólintok, majd fürkészem az arcát.
-Nem csak az a gondom, hogy váltogatom. Sokkal nagyobb baj, hogy nem tudom elhagyni egyiket se teljesen... veszélyes... - sóhajtok nagyot -Bárcsak olyan lehetnék, mint te...



Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzomb. 16 Aug. - 11:44

Csak egy bólintással veszem tudomásul a kiegészítést. Igazság szerint az, hogy a múltba nem képes visszatérni nem igazán zaklat fel. A múltat magam is ismerem, vagy saját emlékek révén, vagy másoké által. A múlt,a mi elmúlt az már nem érdekes. De a jövő, ami még eljöhet és amin még tudunk változtatni annál inkább.
- Amikor megkaptad? - pislantok rá értetlenül és ugyanakko rmeglepetten. A képességeinket nem "kapjuk", az velünk születik és csak a megfelelő időre vár, hogy aktiválódjon. Bár lehet, Enaid is erre gondolt, legfeljebb nem a legjobb szót választotta a kifejezésére.
- Nem értek veled egyet - ingatom a  fejem ellenkezve, de persze nem erőszakosan. Meglehet, ő tényleg csak a dolog negatívumát éli meg, hisz ki tudja, mióta, hány éve, évtizede él így. Pedi glehet, neki is csak egy megfelelő mentorra, segítőre lett volna szüksége, mint nekem Astrid, aki megmutatott mindent, mire csak képes volt.
- Tehát egyfajta regenerálódás ez is - nyugtázom a másik képességet. Igen, ahogy gondoltam, öngyógyuló, vagy épp a szevezete annyira "élni akar", hogy nem engedi a pusztulást.
A bíztatásra viszont élek a lehetőséggel, ujjaim óvatosan érintik vállát, majd ahogy valóban bőrt és húst tapintok kissé határozottabban, ugyanakkor szinte már anyáskodva simítok végig arcán. Olyan különös, hisz bármelyik pillanatban szétfoszlódhat a kezeim közül, mintha csak egy megtestesült szellemet érintenék.
- Szerintem ostoba próbálkozás lenne. Nem hinném, hogy képes vagy beleragadni tárgyakba a végtelenségig. Mintha a tested harcolna a végzet ellen, nem hagyván téged pusztulásra jutni - felelem, kissé talán kegyetlen. De ez tény, úgy tűnik, akárcsak néhány másik mutáns, mondhatni ő is az örök életre van kárhoztatva.
- És pocséklás is lenne, hisz ragaszkodom a korábbi kijelentésem, miszerint te különleges vagy. Átoknak csak azért érzed, mert nem vagy képes uralni. Hiszem, hogy lehetséges annyira uralni az erőd, hogy te magad döntsd el, melyik síkban akarsz lenni.
Talán tévedek, bár valahogy kétlem. Nem hinném, hogy ez az "ingázás" velejárója lenne. Inkább csak ő maga túl labilis és bizonytalan, hogy valóban irányítani tudja az erejét.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimePént. 15 Aug. - 10:07

Emma & Enaid


Kérdő kijelentésére ingattam a fejemet. Végül is igen, de nem mindegyiket.
-Vissza lépni nem tudok. - mondom, de hogy egyértelmű legyen, hozzá teszem: -A múltba nem tudok menni. Csak előre és ide vissza. - mondom, s figyelem, ahogy áhítattal néz. Zavarba hoz. Nem értem, miért tetszik ez neki ennyire: az én életemet megkeserítette. Végül csak kiböki, mintha leolvasta volna az arcomról az értetlen zavart. Különleges képesség... Nem.
-Ez egy átok, nem különlegesség. Amikor megkaptam, akkor változtam... ezzé. - emelem meg karjaim és nézek végig magamon. - Végig éltem megannyi kort, átok sújtva, magányosan és szinte üldözve. Ebben semmi jó nincs. - mondom értetlenül. Ő ebben a korban nőt fel, láthatatlan képességével. Persze, hogy nem érti meg, mit érzek és miken mentem keresztül századok alatt. Kérdésére elmerengek.
-Ha éhezem, szomjazom, nem halok meg még 3 hét után se. Nem fenyeget kór, soha életemben nem betegedtem meg, pedig járványok gyakoriak voltak régen. Sebeket szerezhetek: mindkét síkról, de gyorsan gyógyulnak. A méretétől és mélységétől függően másodpercek, percek vagy órák alatt.
Végül kérdése bólintok, s hagyom, hogy hozzám érjen, sőt, megfogom kezét, alkarját.
-Igen... már csak innen érzem úgy, hogy vagyok.. hogy élek. De ez veszélyes. Ha nem teljesen vagyok egy síkon... ostobaság. Soha nem vagyok teljesen. Na, előlről. Ha kevesebb részt vagyok egy síkon, áthaladhatnak rajtam, átmehetek olyan tárgyakon, amelyek a jövőben, vagy épp a jelenben nincsenek ott. Ám bele is ragadhatok.- a gondolatra kiráz a hideg.- Soha nem próbáltam ki. Soha nem is akarom, minden ösztönöm és tudatom sikít  az ellen, hogy megtegyem. Pedig lehet, ez lehetne halálom egyetlen módszere. De az is lehet, hogy csak örök fájdalom lenne a jussom. Nem tudom... - mondom sóhajtva és rápillantok.
-Te mit gondolsz?



Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 8:57

Türelmesen, ugyanakkor mondhatni igen kíváncsian várom a válaszát. Hisz eddig nem derült ki pontosan, miféle képesség birtokában van, csak tippelgetni tudtam. De lassan fény derül rá, bár nagyon úgy tűnik, Enaid is inkább csak tapogatózik saját lehetőségei körül, mintsem valóban tudná, miféle erőt birtokol. Látni a jövőt! Milyen páratlan lehetőségek, micsoda kiaknázatlan erőforrás. Még ha csak egy adott hely jövőjét is, akkor is.. mint láthattam, nem gond számára bejutni sehova, tehát alapjában véve akadálytalanul mozoghat épületek, falak között, tehát abba a helyiségbe megy be, ahová csak akar.
- Képes vagy váltani az idősíkokat - bár van benne egy csipetnyi kérdő felhang, inkább kijelentek. Nincs itt, nincs ott sem igazán, ezért "villódzott", mint a rossz szalagú film. Nem lenne képes uralni ezt az erőt vagy pusztán még nem is próbálta tudatosan? Mennyi csodálatos lehetőség!
- Ez nagyon különleges képesség Enaid, még nem találkoztam ilyennel, pedig nem egy mutánst ismerek - bókolok, szinte már áhítattal. Mert van bennem egy csipetnyi, ám nem kifejezetten a képessége iránt, legalább is nem irigységi szinten. Inkább úgy, hogy magaménak tudjam ezt az egyedet is.
- Nem tudsz.. Mármint nem sérülsz, betegszel meg vagy tested könnyen kiheveri azokat? - próbálok pontosítani az újabb adottság okán. Nagy valószínűséggel regenerációra képes, és bár ez is hasznos, nem túl kirívó, hisz a mutánstársadalomban elég sokan birtokolják még rajta kívül.
- De egyébként igen, ez is egy adottság. Vannak közöttünk olyanok, akik több képességgel is rendelkeznek. Úgy tűnik, te is egy vagy közülünk - mosolyodom el barátságosan, miközben jobbom finoman kinyújtom felé, mintha érinteni akarnám. És így is van.
- Rendelkezel fizikai valóval, vagy testetlenül ragadtál a síkok között? - kérdem kíváncsian, és ha engedi, ha tehetem, megérintem finoman a vállát. Mert látszatra nehéz eldönteni, hisz meglehet, ha elég erősen koncentrál olyan mértékben képes magát "levetíteni", mintha valóban lenne teste.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeHétf. 4 Aug. - 11:44

Emma & Enaid


Szinte iszom a szavait, ahogy beszél, amiről beszél. Szívem hevesen dobog, a lelkem pedig megnyugszik, hogy nem vagyok egyedül. Mikor ismét a fejemben szólal meg, majdnem megint elvesztem a jelen felett lévő uralmamat, de végül nem tűnök el.
Tudatlanságomból fakadóan nem igazán értem, mit jelent, hogy mutáció, de valami olyasmi lehet, amely megváltoztatja a testem, s ilyen erőkhöz juttat hozzá. De mi okozhatja ezt? Kérdése ránt vissza merengésemből és nagy levegőt veszek, majd kifújom, tanácstalanul.
- Kicsit nehéz elmagyarázni.... Mármint annyira nem, csak.. - kezdenék bele a dologba, de leállítom magam és inkább bele csapok a közepébe. - Látom a jövőt. - mondom majd folytatom. -Legalább is annak a helynek a jövőjét, ahol most vagyunk. Például láttam, hogy este egy kurtizán fog be jönni ebbe a szobába. - mondom és itt be is fejezem, hiszen.. Nincs más képességem. Nem tudok mást csinálni. Csak látom, ami körülöttem történik, nem alakíthatom, nem állíthatom meg. -Egyszerű megfigyelője vagyok mind a jelennek, mind a jövőnek. - hangom halk és keserű, tekintetem körbe vándorol a szobában.
1986. Mennyit fejlődött a világ.... Mennyit változott... Hihetetlen, hogy már ilyen rég volt, hogy az erdőbe szaladtam a halálom elől... Ekkor eszembe jut még valami.
-Nem tudok meghalni.... - mondom és rátekintek a nőre. - Ez is "képesség"? - kérdezem, habár én inkább átoknak nevezném, nem képességnek.



Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 10:24

Immár teljes a koncentráció, legalább is úgy tűnik, a lány marad, és nem is némul el. Bemutatkozásomra mélyen meghajtja fejét, mi még inkább tetszetős nekem, és bár tudom, hogy nem ez a szándéka, mégis valamilyen szinten az alárendeltséget jelenti szememben. Aztán viszonozza ő is, és szavaival mosolyt csal újfent arcomra.
- Nincs okom félni tőled - magyarázom, vagy inkább válaszolom. ás szájából talán tűnne fellengőzésnek, ám én tudok magamról, amit tudok. Mind mentálisan, mind fizikailag igen erős adottságokkal rendelkezem ahhoz, hogy meg tudjam védeni magam, főképp egy olyan mutánssal szemben, aki láthatóan nem ura képességeinek.
- Telepata vagyok. Képes vagyok mások gondolataiba bekapcsolódni, úgy szólni hozzájuk, hogy nem kell a számat kinyitni hozzá - magyarázom, akárcsak egy gyereknek tenném, és aztán csak bólintok.
~ Igen, vannak mások, vagyunk még sokan, sokféle képességgel
Újabb szavak, szám mozgása nélkül, a fejében. Mintha csak megbizonyosodni akarnék, mintha csak demonstrálnék. Pedig csak játszom.
Ugyanakkor közben kissé fura is a helyzet, hisz normális esetben ilyenkor a beszélgetőpartnert már invitálnám egy italra vagy bármire, amit óhajt. De ez a lány más, látszólag nem is egészen itt van, és tartok tőle, ha másfelé kanyarodnánk, újfent elvesztené kontrollját.
- Ez egy mutáció, ami a testünkben megy végbe még születésünk előtt. Senki nem tehet róla, és senki nem tudhatja előre, hogy ilyen lesz -e.
Újabb tudományos magyarázat és talán nem is teljes. De nem hinném, hogy Enaid-ot a részletes tudományos magyarázat érdekli, vagy ha mégis, akkor majd Zane-t hívom. De azt hiszem ennyi épp elég, ahogy elég szokott lenni a többségnek. Teljesen mindegy, miképp lettünk ilyenek, a fontos, hogy van az erőnk és használni tudjuk. Illetve nekünk nem mindegy, a szervezetnek, tudnunk kell a hátterét, biológiáját. De magyarázatnak épp elég.
Az év-kérdésre viszont meglepetten vonom fel a szemöldököm. Tehát nincs tisztában a jelennel. Talán valamilyen sérülés okán a mentális része sérült, vagy a mutációja okoz efféle zavart nála.
- Jelenleg 1986-ot írunk és Amerikában vagy - jelentem ki határozottan, továbbra is nyugodtan üldögélve. Nekem így kényelmes, és úgy tűnik, őt sem zavartatja a térdelő pozíció, és az, hogy így letekintek rá.
- És mondd, te pontosan mire vagy képes? - vetem fel most én az első, számomra leginkább érdekes kérdést. Mert tudnom kell, mire képes és mivel ebfolyásolható, hogy aztán hasznos lehessen számunkra.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 21:08

Emma & Enaid



Mikor végre sikerül visszatérnem a jelenbe, amihez sokban hozzá járult segítő szava, kíváncsi pillantással nézek fel a nőre, aki rám mosolyog... Mint egy tükör, úgy mosolygom én is vissza rá, s mikor bemutatkozik, mélyen biccentve - megtartva a régi jó szokásokat - köszöntöm őt.
- Üdvözöllek.. Az én nevem Enaid. Örülök a találkozásnak, s még inkább, hogy szóba állsz velem, s nem rémülsz meg. Kérlek... - kezdem el immár lassabban előző kérdéseimet.
- Mondd el, hogy tudtál a fejemben hozzám szólni? - kérdezem izgatottan, lenyűgözve, s egyszerre megnyugodva.
- Hogy tudtál olyan messziről ide hívni? Mások is vannak...? - kérdezem reménykedő hangon, hogy talán nem csak mi vagyunk ketten a világban, s akiket láttam, tényleg olyan különlegesek mint mi.
- Miket tudsz még? Benned... ez mitől alakult ki? - ötlik fel bennem még ezer meg ezernyi kérdés, amelyet most mind feltudnék tenni neki, de egyenlőre csak hallgatok és várakozó tekintettel figyelem, áhítozva a tudást, amelyet birtokol.. Határozottsága ugyan is erre utal, hogy ő sokkal több mindent tud mint én, még úgy is, hogy én talán öregebb vagyok nála.. Bár ki tudja, ha én ilyen idős vagyok, akkor meg lehet, hogy ő is az. Erről jut eszembe...
- Megtudnád mondani, hogy pontosan... milyen évet is írunk? - kérdezem homlok ráncolva... Egy idő után, amikor a jelen és a múlt között ugrálsz, miközben folyik az idő homokja, hajlamosak vagyunk.. elfelejteni, illetve kihagyni pár évet, amik vissza gondolva csak pillanatoknak tűnnek.



Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 19:38

Érdekes helyzet, roppant érdekes. Hol feltűnik a lány, hol eltűnik, de érzem a gondolatait, a jelenlétét, még ha nem is látom. És hallom hangját, bár olykor becsapós, vajon tényleg a hangját hallom vagy a gondolatait.
Talán egy másik telepata, ki képes megjelenítani magát? Esetleg egy asztrálvetítő? Megannyi érdekes lehetőség, és tudom, hogy ki tudnám deríteni, ha mélyebben ásnék a fejébe. De nem, érzem, hogy gyenge a kapcsolat, ha jobban mélyedek, talán elvesztem őt. pedig azt nem, olyan érdekes, annyira kíváncsivá tett, hogy meg akarom tartani.
~ Uralmam alatt lesz ~
Tehát még gyengem, nem képes uralni a képességét. Fiatal mutáns, már ami a mutációját illeti biztos. Tehát befolyásolható, főképp, ha segítő kezet nyújtok neki.
A következő szavak viszont mosolyt fakasztanak ajkaimra, akaratlan bár, de kissé fel is kuncogok, megtehetem, a lányon kívül úgy se hallja most senki.
- Nem félek.. De ha megannyi kérdést zakatolsz, attól nem fogsz lenyugodni. Csillapodj, ereszt el a gondolataid. Aztán majd mesélek, bármit kérdezz is... - suttogom, gondolom neki, hogy biztos meghallja, megértse, még akor is, mikor tűnedezni látszik. Aztán újra fel, majd el, és a következő viszontlátásnál már előttem térdel, de hátrafelé figyel. Kíváncsian emelem fel magam is a fejem, de semmi más nincs ott, csak a csukott ajtó. Még odakint se hallatszik nesz. Tehát csak is a lány helyzetében lehet valami, mi hátrafelé kényszeríti pillantását.
Aztán újra el, amjd fel.. mint egy képszakadásos film a mozikban. De nem zavar, időm, mint a tenger, vagyis estig ráérünk itt villanyozni. Érdekes a lány, roppant érdekes, és egy mutáns mindig jó dolog a szervezetünknek. Hát várok, míg úgy tűnik, végleg itt araad, immár majdnem valós alakban, valós látványban. Én pedig csak ülök, mosolygok bátorítón, de nem moccanok.
- Üdv itt. Emma vagyok...
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 19:17

Emma & Enaid


A mai nap egyre izgalmasabbnak látszott... New Yorkban sétálgattam, mikor valaki gondolatban hozzám szólt, s elvezetett magához. Izgalmamban majdnem futó lépésben siettem oda, s mikor szembesültem a nővel, elszabadult az erőm.. Hol megjelentem, hol feltűntem, s neki ebből az jött le, hogy félek... Legalább is, ahogy hozzám szólt gondolatban.
-Nem félek... - gondoltam és mondtam ki egyszerre.. Hallhatta a hangom, de nem láthatott, maximum csak egy pillanatra. Hangomon is érződik az izgalom és az öröm, nem csak az elmémen, ami megbolygatja az erőmet.
-Nem direkt tünedezek el, kérlek.. légy türelemmel velem... Egy-két perc, s amint megnyugodtam, már ismét uralmam alatt lesz a dolog. Kérlek... ugye nem félsz tőlem? Hogy találtál rám? S hogy hívtál ide? Kérlek, kérlek mesélj! Mesélj el magadról és képességedről mindent! - kérlelem közben izgatottan, miközben elé lépek, már mint amikor vissza térek a jelenbe pár másodpercre látom, hogy a fotelben ül, így oda sétálok és letérdelek mellé, feltekintek rá. Nagyon izgulok, remélem nem küld el, remélem beszél velem, s remélem többet is megtudok arról, velem is mi történik.. Hiszen ő is különleges, akár csak én, de ahogy látom, s tapasztalom, ő jobban uralma alatt tartja képességét. Talán megtudom tőle tanulni kontrollálni, talán végre lesz valaki, akit közelebbről is megismerhetek Jonathan óta...
Közben, a jövőben, ahova akaratlanul is járok, a szobába belép egy lány. Hátra pillantok rá, ő pedig megdöbbenve néz rám. Amikor eltűnök a jövőből, a jelenben a nő csak annyit lát, hogy hátra felé nézek, majd előtte ismét eltűnök, s a jövőben a prostituáltat fürkészi ismét a tekintetem, mire felsikít és elszalad. Behunyom a szemem és próbálok koncentrálni, fejem ismét előre fordítom, s mikor érzem, hogy testem elárasztja a nyugalom, kinyitom a szemem és felpillantok a telepatára.. Immár a jelenben maradok, egészen addig, amíg újra fel nem zaklat valami.



Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 18:40

Nincs már mentor, nincs tanító. Mind kinőttem, mind elveszett. Csak egy maradt, ám ő az utolsó, kit arra kérnék segítse fejlődésem, hát marad az önszorgalom. Nem is tudom miért az emeletre jöttem, miért nem az irodába. Tán a csalfa hit, hogy az ablakok, a nappali fény, a nyugalom majd segít. Ilyenkor többnyire üresek a szobák, a lányok otthon vannak, a bárt takarítják. Még nincs embertömeg, még nincsenek vendégek, megannyi zavaró gondolat. Most alkalmas az időpont.
Zavartalanul ülök le az egyik puha fotelbe, nem foglalkozom vele, vajon múlt éjjel melyik lány volt itt a soros és kinek okozott örömet. Ezen már rég túlléptem. Kizárom ezt is,a hogy kizárok most mindent. Kizárom a terveink, Zane-t, Appleton-t. A tárgyalásokat, a teendőket. Nem marad semmi, csak az üresség, az a fajta élvezetes üresség. És lehunyt szemeim előtt mintha repülne a táj. Nem konkrét helyen járok, nem tudnám megmondani, hol vagyok. Csak keresek. Érzéseket, gondolatokat, hangokat, amikbe belekapaszkodhatok.
És egyszer csak.. olyan magányos, olyan fájdalamasan egyedüli gondolatok. Egy nő, aki céltalanul bolyong, pont nekünk megfelelő.
- Erre...
Meg sem szólalok, csak elmém hívogat. Már nincs szükségem arra, hogy hangosan is kimondjam a gondolataimat, hogy azok valoban hangot kapjanak.
- Gyere...
Újabb hívogatás, érzem, ahogy közeledik, elméje tisztább, és ugyanakkor olyan furán ködös. Ilyennel még nem találkoztam. Nem puszta ember, azt már az elején kizárhattam. És itt van, egész közel...
Kíváncsian nyitom fel a szemem, ahogy megjelenik a szobába. Ha parás lennék, most lenne az a rész, ahol felsikítok. Ám nem vagyok parás, így csak meglepetten vonom fel a szemöldököm.
- Nocsak - mosolyodom el kedvesen, hisz nincs szándékomban elriasztani a lányt. És úgy tűnik, mégis riad, hisz eltűnik. Elsőre azt hinném, egy teleportáló, és eltűnt. De nem, hisz érzem még az elméjét, még itt van. Vagy csak nem ment messzire.
- Gyere.. Ne félj tőlem...
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 17:48

Emma & Enaid


A világ megváltozott... Nem mindig tudtam a képesség miatt, hogy éppen mikor is vagyok és hol, hiszen ha egyszer elmegyek a kavargó jövőbe és ott vagyok egy kis ideig, a jelen is megváltozik mire vissza térek oda. Utazgatásaim közepette a világ modernizáció miatt felgyorsult. Megjelentek az első előadások, operettek, mozik, tévék.. Telefon, internet, vad zenék, a világ bővült és növekedett én pedig ott álltam a közepén, s forogtam körbe, azt sem tudtam, hogy hova nézzek, mihez érjek. De végül ez a folyamat is lassult, s én itt találtam magamat New Yorkban, az 1800as években.
Mostanában egyre több furcsasággal szembesültem, ami felbátorított abban, hogy kapcsolatokat keressek ismét, hogy megint megpróbáljak kitörni abból a csapdából, amibe még nagyon rég kerültem...
Épp az utcákat róttam, valahol a belvárosban, mikor suttogást hallottam. A hang irányába pillantottam és nagyon megvoltam illetődve, szívem hevesen kalimpált. Még soha senki nem próbálta meg felvenni velem a kapcsolatot... De most, úgy tűnik erre is lesz példa. A hangot követve elindulok az utcán, lépteim sietősek. Mikor egy kereszteződéshez érek, ismét hallom a suttogást.
"-Erre..."- S én elfordulva megindulok egyre nagyobb izgalommal és lelkesedéssel...
És most itt vagyok... Egy bárban. Nem éppen az én ízlésem, de a hang idevezetett. Felmegyek az emeletre, s megállok egy ajtó előtt. Szemeim mereven nézik a kilincset, szívem a torkomban dobog...
"-Gyere..."- hallom az újabb suttogást, ami újabb lendületet ad. Megmarkolom a kilincset, s kinyitom az ajtót. A berendezés ízlésesnek hat, legalább is modern megszokással egészen biztosan. Beljebb lépve egy nőn akad meg a szemem. Szőke haja lágyan omlik rá, karcsú és kecses, szemei pedig engem méregetnek... ameddig tudnak. Ugyan is egy pillanatra eltűnök előle: izgalmamban már megint véletlenül síkot váltottam. A jövőben, ahol vagyok a szoba nem szűnt meg, csupán éjszaka van és üres. A fura az, hogy mivel teljesen nem tűntem el a jelenből, még mindig érezheti a jelenlétem, s gondolatban talán hozzám tud szólni ismét. Annyira próbálok koncentrálni a visszatérésre, de csak pillanatokra sikerül, ami azért eléggé bizarr látvány lehet, főleg, hogy beljebb lépek, s körülbelül lépésenként jelenek meg egy-egy pillanatra.



Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 22:39



Zane & Kátya



Ahogy Zane sosem értette, s sosem avatta volna be, úgy én sem tudtam volna soha megértetni a férfival, hogy egyszerűen a fehér számomra egyáltalán nem férfias szín egy bizonyos dózis felett. Persze ízlések és pofonok. A mi kapcsolatunk úgysem a ruhában való megjelenésekre specializálódott soha, így nem is kellett összeveszni ezen. Volt más, amin meg tudtuk tenni, s a vitáikon az sem szépített, hogy nagyon is összepasszoltak, testileg. Lelkileg? Nem gondolnám, hogy van lelkem, szóval arról inkább nem nyilatkozom. Nem is tettem soha.
- Kultúrát? – felnevetek. Ez még tőle is képtelenség. Nem voltam soha egy eszményi nő, már ami az intellektust illeti. Azonban az időkben, amikor Zanenel együtt voltunk, egészen más voltam, mint most. Épp csak furcsa, mert akkoriban tudtam, hogy ki vagyok. Most nem vagyok benne bizonyos.
- Nem szerettél! – koppan a hangom szigorúan, majd megenyhülve, kis mosollyal folytatom. Ettől mondjuk a harag nem tűnik el tekintetemből. Vagy nem is harag, inkább hideg elutasítás. Zavar ez a dolog, mert annyira ismeretlen számomra. Egyszerűen ez nem az a kapcsolat, ami volt. Túl sok. Mi így soha..
- Iletve nem mindig szerettél. Szerettél akkor, amikor éppen nem volt fontosabb nálam a drog, vagy nem volt jobb dolgod. Ne áltassuk egymást Hófehérkém. Nagyon jó volt veled, amíg tartott élveztem is, de ez így.. nem hallottad még a mondást, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó?
Tudom, kegyetlen vagyok. De nem tudok másmilyen lenni. Már a csokornál éreztem, hogy nem kellene idejönnöm. A könnyei pedig csak még jobban növelik bennem a keserű epe mennyiségét. Nem bírom elviselni, úgy érzem, hogy megfulladok.
- Nem tudom, hogy szerettelek-e valaha, mert azt sem tudom, hogy mi a szerelem. Hadd védjelek meg magamtól.. – lépek hozzá közel, s simítom tenyeremet az arcára, hogy ezzel kényszerítsem arra, rám kell néznie.
- Ne add fel azt, aki vagy. Soha, senkiért! - adok kéretlen tanácsot. Akármennyire is haragudjak rá azért, mert ilyen helyzetbe hozott ma, nem tudom megállni, egy csókot érdemel. Búcsúzóul. Mert valaha fontos volt nekem, ezt neki is tudnia kell.
- De tőlem se várd el, hogy megtegyem. – célzok itt arra, hogy nem tudnám már ugyanazt a kapcsolatot élni mai önmagammal, mint rég. Ellépek tőle, felveszem a kabátomat.
- Nem mondom, hogy legyünk barátok, de ha akarsz, akkor tudod hol találsz.. – engedek meg egy mosolyt, majd távozom. Semmi szia, semmi viszlát, nincs integetés. Csak egy csók volt, az utolsó. És a csalódás íze a számban. Borzasztó nő vagyok, méreg az emberiségre. De ennek így kellett lennie.

//Köszönöm a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 19:05

Sosem értette meg, miért kedveli annyira fehér egyenruháját. Nem mintha különösebben az orrára kötötte volna, elvégre titok. A Pokoltűz klub nem létezik, ahogy a Belső kör sem. Mégis ruházatuk színe jelzi a beavatottaknak, hogy a sakktábla melyik oldalán áll. Kátya nem ismerhette fiatalon, mikor pénze se volt finom ruhákra, s ő maga is egyszerű tudósember módjára öltözködött. De tudása és képessége kiemelte a többiek közül. Csekély ár számára eme kellemes öltözék viselete mindazért az élcelődő megjegyzésért melyet jószerével csak tőle kapott, de bizonyosan csak tőle tűr el megtorlás nélkül. Nem is mond semmit a pingvines jelzőre, csak egy nagyot sóhajt, jelezve, hogy nem esett jól neki. Egója nehezen viseli el Kátya pimaszul őszinte sziporkáit. De a szív csillapítja azt, mire már az elme sem képes.
Jó ízű mosoly ül ki arcára a lány morranását hallva.
- Tudhatnád jól, hogy mennyire szeretem a keletről jött dolgokat mióta téged megismertelek. Mondhatni te ismertetted meg velem azon népek kultúráját. – védekezik ártatlan tekintettel pislogva Kátyára.
Szinte megdermed, mikor Kátya felkel, s eléje lép. Ezt a határozott tartást különösen is szereti a nőben. Talán pont ez a szeszélyes természet az ami annyira vonzza benne. Na, meg azért dögös teste se rossz. Kamaszkori álmainak beteljesülése.
- Mindig is szerettelek! – micsoda közhely! De jobb híján ez van.
- És érzem, tudom, hogy ami hiányzik belőlem azt te adod meg nekem. Valahogy teljessé teszel. Veled nem érzek semmi rosszat, semmi fájdalmat. Igen, boldog vagyok! – kiált fel beismerőn, mint bűnös ember a bíróságon. Szemeiben apró, csillogó könnycseppek jelennek meg. Ritka vendégek arcán. Rögvest le is hajtja fejét. Nem szereti ha látják gyengeségét. Még ha Kátya is az az illető.
- Feladnám munkámat… - rebegi halkan, számára is hihetetlen módon. Mit neki az AIM, ha Kátya vele van. HA vele van…
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeCsüt. 19 Jún. - 17:51



Zane & Kátya



- Szerintem úgy nézel ki, mint egy havasi pingvin és egyáltalán nem áll jól. Soha nem is állt! - szúrok oda. Valójában igazat mondok, nem volt egyetlen perc sem, amikor tisztelni tudtam volna Zanet az öltözködése miatt. Kellemetlenül éreztem magam mellette, éppen ezért a mi kapcsolatunk soha nem a ruházkodás szintjén tanyázott. Ruha nélkül nagyon is meg voltam elégedve vele, olyannyira, hogy még felöltözve is el tudtam viselni egészen addig a pontig, amíg elég nem lett abból, hogy folyamatosan köd nehezedik az elméjére, s függősége nem én vagyok, hanem mindenféle szerek.
Hazudnék, ha azt vallanám, hogy nem kívántam meg őt újra. De ettől még nem fogok az ölébe omlani, vagy őt beengedni a magaméba. Megbántott s nem hiszem, hogy valaha is képes lesz kiengesztelni.
- Ne vedd a szádra a keleti népeket, különben kitépem a nyelvedet! – morranok rá. Van valami, amiről nem tud, s amiről nem is kell tudnia soha. Megváltozott a hozzáállásom a világhoz, s bár nem lettem erkölcsösebb, jobb nő, ettől még akadnak olyan témák, amik fölött régebben könnyedén elsiklottam, de amik mára elevenembe vágnak, mintha csak húsomat marcangolná valami.
- Nem-e? – kérdezem élesen. Felkelek ülőhelyemről, s odalépek Zane elé, szorosan állva a közelébe, vészjóslón pillantva le rá.
- Arra akarsz célozni, hogy velem boldog lennél? Hogy szeretsz engem? Hogy feladnád értem pénzsóvár, gusztustalan munkádat és életedet?
Nem hiszem, hogy így lenne. Nem is biztos, hogy akarnám azt, hogy így legyen. Ha meg tudna változni, akkor talán. De én már nem az a független nő vagyok, aki arra megy, amerre akar. Közöm van az iskolához, s nagyon rosszul venné ki magát, hogyha ebbe a lebujba járnék találkozgatni valakivel, akiben annyi a tisztesség, mint körmöm alatt a piszok. Ha akar valamit? Jöjjön ő az én utcámba. Éppen erről árulkodnak kérdéseim is.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzomb. 14 Jún. - 18:55

Elhúzza száját a női logika hallatán. Eszébe ötlik, hogy visszavágjon ezen ruházkodási logika mentén és lekurvázza a lányt. De nem… nem akarja bántani. És a nevét, a Kátyát, mindig is nagyon szerette kiejteni lágy hangzása miatt.
- Igaz. De szeretek így öltözködni. Olyan előkelőnek érzem magam tőle. Talán baj? Vagy szerinted monoton és rossz az ízlésem? – húzza fel szemöldökét, s követi kérdő szemmel a lányt amikor az letelepszik az egyik fotelban. Zane is hasonlóképpen cselekszik. Nehezen tudja visszatartani magát a lányt látva. Ez abból is érződik, hogy mennyire élénkek gesztusai. A rideg tudós ábrázat mögött érző szívű gazfickó növekszik. Érzi, amint feltörő érzéseitől remegni kezd keze, így gyorsan összekulcsolja, úgy hallgatja tovább a lány szavait. Láthatólag nem hatják meg a bizonyítékok. De nem emelné meg hangját ha érdektelen lenne. Egy nő sosem cselekszik így. Zane-t mindenesetre elfogja az aggodalom. Terve, hogy újra összejöjjön Kátyával inogni látszik. Mire is számított egy ilyen szeszélyes orosz fruskánál? De hát annyira szereti… Túl sűrűn álmodik vele éjjelente. Bántják a szavak, igyekszik is összeszedni magát.
- De még kolbász lehet a kutyából. Csak kérdezzél meg egy kínai szakácsot. – gyenge szóviccbe csomagolt ellen riposzt. A széthulló papírokkal mit sem törődve ül tovább, hüvelykujjait egymás felett körözgetve.
- Rendben, ez rossz ötlet volt. – sóhajt fel bűnbánóan.
- Tudom, hogy sosem rajongtál a munkámért. Nem is kell. Azzal csak a kenyérre valót keresem meg. De a pénztől nem vagyok boldog… Nem így veled… - emeli fel elgyengült tekintetét és nézz Kátya szemeibe. Ha az tényleg a lélek tükre, most megláthatja valóban igazat mond.
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimeSzomb. 14 Jún. - 13:34



Zane & Kátya



Valamikor szerettem, ahogyan kimondta a nevemet. Az én drogom volt, édes kábítószer, mely az érzelmeinkből töltekezett. Az a valamikor viszont már elmúlt, s nem szívesen hallom vissza szájából becenevemet. Nemtetszésemnek egy fintor keretei között jelt is adok.
- Még mindig úgy nézel ki, ahogy. Sosem fogok leszokni arról, hogy kimondjam a tényeket. Ez nem csúfolódás Hófehérkém. Ez csak tény!
Nem, nem mondom azt, hogy Zane. Nem tudom már a nevén nevezni, mert nem érzek iránta semmit. Ahogyan azt elmondtam a gyengélkedőn is, nálam ezek a dolgok fordítva működnek. Sosem szoktam szerelmet vallani, de ha egy férfinek kiejtem a nevét, akkor az számomra jelent valamit. A mutánsok között mondjuk szerencsémre nagyon könnyen tudok lavírozni úgy, hogy a mutánsneveket mondom ki, hogyha muszáj, s akkor meg is szólítottam valakit, meg nem is.
- A vágyam? – kérdezek vissza kicsit élesebben annál, mint ahogyan szerettem volna. Beljebb lépek és leteszem hátsómat a dohányzóasztalra, mely a fotellal szemben áll. Jobb lábamat keresztbe teszem a balon, megigazítom szoknyám anyagát.
A magyarázatot hallva csúfondáros mosolyba húzódnak ajkaim.
- S mondd, azt hitted, hogy ettől hanyatt fogok esni? – vetem le magamról a kabátot, s dobom a mögöttem levő, üres fotelba.
- Kutyából nem lesz szalonna Hófehérkém. Túléltelek. Mit akarsz még? A papírral kitörölheted a hátsódat, vagy másét. Engem nem érdekel! – lököm el hevesen azt a laboratóriumi szarságot a képből. Utálom, hogy még mindig fel tud bosszantani.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimePént. 13 Jún. - 18:31

A türelmetlen várakozásnál csak egy valami rosszabb dolog van: mikor megérkezik a kedves és szó nem tudja elhagyni az ajkakat. A szakítás óta csak még érzéketlenebb, érzelmileg önmagába zárkózó Zane-t is utolérte eme kór, mikor megpillantotta Ő-t... a távoli ország bájos, karakteres arcú szülöttét, aktuális ruhakölteményében. Tátva maradt a szája vagy órákra, érzete szerint. Szerencsére csak pár pillanatig tartott.
-Kátya… - nagyokat pislog, mintha nem tudná befogadni a lányt, és rá kell nagyítania.
- Hófehérke… Hát még mindig muszáj csúfolnod stílusomat? – sóhajt fel Zane. Igen, nem szerette ezt a megnevezést, most sem rajong érte. De elnézi mert nem akar már az első mondatnál veszekedni a lánnyal. Még azt a szemtelen mosolyt is elnézi. Egy extől ez a legkevesebb.
- A meghívást annak köszönheted, hogy végre beteljesült a vágyad. Az viszont, hogy el is fogadtad és eljöttél mutatja, hogy még kíváncsi vagy rám. A történtek ellenére… - hát igen, az utolsó veszekedés emléke villan fel elméjében. Már ami eszébe juthat fél üveg igazi csempészet orosz vodka megívása után, ami üzemanyaga volt a veszekedésnek. Zakóját felakasztja a fogasra.
-Leszoktam. Többé már nem lövöm magamat. – húzza fel inge ujját, mutatva tűszúrásoktól mentes karját.
- És persze nem is szívok. – vesz elő inge zsebéből egy laboratóriumi vizsgálat eredményét, mely szerint drogmentes. Aztán csak áll, zavartan, izgatottan, lesve Kátyát, mit reagál most, hogy kívánsága végre teljesült. Bár is amire Zane visszaemlékezett.
Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimePént. 6 Jún. - 23:07



Zane & Kátya



Soha olyan ívesen nem repült még futár képébe csokor, mint akkor, amikor elolvastam a kártyán álló szöveget. A nosztalgia érzése nem töltött el földöntúli, rózsaszín örömmel, sőt, kifejezetten vörös ködbe burkolta elmémet. Szegény kiszállító csak kapkodta a fejét orosz szitkaimra, majd úgy iszkolt ki az iskola területéről, mint akit fenékbe harapott az ármány. Képletesen talán így is volt, talán az ármány a második nevem. Persze a csokit megtartottam ínséges időkre, de ha bárki kérdezi, úgyis azt fogom harsogni, hogy azt is a virágos kölyök képébe hajítottam. Sokkal drámaibb lesz úgy a történetem.
Esélye nem volt annak már az elején sem, hogy nem megyek el. Minden mérgem ellenére valahol örültem annak, hogy a múltam felütötte a jelenemben a fejét, épp csak nem hittem benne, hogy a jövőmben is lehet részese. Azt a fejezetet én Zanenel már régen lezártam, nem sírtam utána és nem hiányzott a jelenléte a napjaimban. A minap megkaptam, hogy túl könnyen adom a szívemet, s akkor ezen rettenetesem jót nevettem. Igaz viszont, hogy egyszer odaadtam, s valóban nem volt nehézség benne. Feleslegesnek bizonyult viszont, hisz a bódító szerek különb társnak bizonyultak nálam, hagytam hát a csudába ezt az egész érzelmesdit. Nem haragszom én, félreértés ne essék, hiszen szeretem jelenkori önmagam, mostani énem kialakulásához pedig nagyban hozzásegített a Fehér Futó.
Minek is neveztem őt? Egész úton ezen agyalok, amíg magas sarkakon kopogok a meghívás helyszínére. A becenév eszembe jutásakor visszafogottan ugyan, de felkacagok. Már tudom, hogy mennyire utálta, amikor úgy neveztem, ahogy. Most sem vagyok hajlandó hát másképpen szólítani, amint nyílik előttem az ajtó, s fekete szoknyás, türkiz dzseki alatt fehér trikós alakom megjelenik Zane látóterében.
- Minek köszönhetem a meghívást, Hófehérkém? – kérdem egy hamisítatlanul szemtelen mosoly kíséretében, miután az ajtót betettem magam mögött.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitimePént. 6 Jún. - 12:25

A régi szép idők emléke villan fel elméjében ahogy a klub emeletére lépdel a lépcsőn. Azokra a forró éjszakákra Jekatyenka-val mikor még nem ismerték úgy egymást, csak két idegen voltak, két test, akik csak a kielégülés után vágytak, a vad tomboláshoz és élvezéshez. Mindehhez persze a legjobb körítés egy kis pia meg egy kis drog. Csak a legminőségesebb, mert lányokat kizárólag drága holmikkal lehet megnyerni. Olyan hiúk, s hogy hiúságukat legyezgethessék bármit megadnak érte. Főként testi élvezeteket. Zane pedig a szellemi élvezetekről átpártolt a testi élvezetekre, amit kamasz korában nem kapott meg, mert csak egy stréber lúzernek tartották. Nem sokat változott a helyzet az egyetemen, noha ott jóval több intellektuális nővel volt alkalma megismerkedni, ez csak arra volt elég, hogy ne mondhassa magát szűznek, hanem csak nagyon béna kezdőnek. Igazán profivá csak a Pokoltűz klubba való bekerülése során vált. Akkor vált igazán nagymenővé, a szó emberi értelmében. Egyik nő jött a másik után, egészen Jekatyenka-ig. Korábban nem volt szerencséje oroszhoz, s valóban különös, új színt hozott szexuális és normális életébe is. Szinte már szerelembe is esett a nőbe, mert olyan jó volt vele. Lelkének rejtett, ürességét jól kitöltötte a lány gyengéd szeretete. Csak akkorra Zanet már annyira maga alá temette a drog, hogy nem tudott nélküle élni. És ez a függőség rontotta meg kapcsolatukat. Emiatt vált általánossá köztük az állandó veszekedés, ami végül szakításba torkolt. Zane azóta összeszedte magát, drogot már csak árul és nem fogyaszt. Örömet életében az alkohol és a táncoslányok adtak. Meg persze a pénz és a hatalom amire szert tett. Mégis valami legbelül hiányzott neki. Az a lány, aki mellett, ha csak rövid ideig is, de boldog volt. Így jó pár év elteltével felfogadott egy magánnyomozót, hogy derítse ki hol él a lány. Nemsokára megtudott mindent. Egy ideig még hezitált, de végül küldött egy nagy csokor vörös rózsát, édességgel karöltve. A virághoz tartozó névjegykártyán apró meghívás a régi szobájukba, a klub emeletén. Zane épp idetart, szíve erősen dobog az izgatottságtól, hogy vajon eljön-e a lány. A szoba jól előkészítve, pezsgő a jégben, s a legfinomabb selyem az ágyon. Zane helyet foglal a fotelben. Kezeit morzsolgatva várakozik. Eljön a lány, akit annyira szeretett, de elvesztett, vagy sem, s így már soha többé nem találhatja meg a szerelmet.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Az emelet   Az emelet Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az emelet
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Pokoltûz Klub :: Black Light Brothel - Pokoltûz NY HQ-