we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Grace Deveraux Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Grace Deveraux Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Grace Deveraux Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Grace Deveraux Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Grace Deveraux Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Grace Deveraux Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Grace Deveraux Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Grace Deveraux Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Grace Deveraux Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Grace Deveraux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Grace Deveraux
mutant and proud

Grace Deveraux
független
loneliness is a gun
Play By : Teresa Palmer
Hozzászólások száma : 11
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Grace Deveraux   Grace Deveraux Icon_minitimeVas. 24 Nov. - 23:06

Userinfó: Főkarakter

Név: Grace Deveraux
Mutáns név: Nüx
Születési dátum: Los Angeles - 1958. november 2.
Besorolás: Független
Képességek:  Tudatkontroll
Osztályozás: Béta mutáns
Aktiválódás: születése pillanatától
Képesség jelenlegi szintje: Mára már sikerült kisebb csoportokat a képessége alá vonnia, bármekkora is legyen a távolság, de van alkalom, hogy gondolataiba merülve, vagy egy nyugtalan álmom akaratlanul is cselekvésre késztet másokat.
Képesség távlatai: A jövőben képes lesz a tömeges irányításra is, és remélhetőleg a véletlenszerűséget is sikerül kontrollálnia.

Jellem:
Minden csak nézőpont kérdése. Ha a szükség megköveteli lehetek szigorú, vagy laza felfogású, komoly, vagy komolytalan, számító vagy spontán..stb. Nincs túl sok elvárásom másokkal szemben, csak a minimális emberi gesztusok, hiszen én is érző lény vagyok, akárcsak bárki más. Nem akarok senkit sem elütni a szerepétől, de mindennek van határa. Máskülönben nem ütöm bele a orrom olyanba, ami nem rám tartozik. Na jó, ez így nem teljesen igaz, de könyörgöm.. a mai világban nem létezik, aki nem kíváncsi. Akaratos vagyok, nem tagadom, aminek meg vannak a maga előnyei és hátrányai is. Nem gondolom azt, hogy én vagyok a világ közepe, tisztelem azt aki kivívja, és megvetem azt, aki rászolgál. Tudom, nem lenne jogom ítélkezni, de nem tehetek róla.. a folyton előítéletes anyámtól örököltem. Mindezek ellenére közvetlennek és kedvesnek mondható nő vagyok, vagy legalább is a barátaim ezt állítják. Nem kevés időm megy rá, míg kiismerem az embereket, de türelmes vagyok ebből a szempontból.

Külső:
Teljesen átlagos a külsőm, nincs semmiféle külső mutációm. Szőke haj, kék szempár, bájos arc..világos bőr. Nézz csak rám! A szőke nős poénokat kikérem magamnak! Igaz, hogy hosszú szőke hajam - akárcsak egy fátyol- gyengéden omlik vállamra és takarja el formás hátam, és az is lehet, hogy karcsú derekam, domború vonásaimmal párosulva nagyon is vonzó, de ezeket a nőies vonásokat egyszer vad - és nem kurvás-, másszor szolidabb ruhadarabokkal kompenzálom. Az időjárásnak nagy szerepe van benne.

Előtörténet:
Az én történetem nem került be a könyvekbe! Születésemtől nem volt tele a napilap. Csak egy átlagos késő este.. megszülettem az "angyalok városában" és kész. A szüleim vallásos emberek voltak, mondanom sem kell, hogy mennyire kiborultak, mikor rájöttek, hogy "mi" vagyok. Na de ne szaladjunk ennyire előre. Gyerekkori éveim szinte gondtalanok, egyszerűek, valóságtól elzártak voltak. Akkor még nem sejthettem, hogy milyen áldással, vagy átokkal -kinek mi- rendelkezem. Egy gyerek akkor boldog, ha az van, ami ő akar, ezért nem panaszkodhatom. Mindenki azt és akkor csinálta, amikor én akartam. Egy tökéletesen átlagos család látszatát keltettük veszekedések nélkül, meghitt, békés családi légkörben. A szüleim nem is kívántak mást. Azt hiszem, mikor bebizonyosodott a képességem rossz oldala, ezzel párhuzamban a létezése, az megrengette sziklaszilárdságú hitüket Istenben. Nézeteik teljes mértékben átértékelődtek, és egyik pillanatról a másikra megszabadultak tőlem. Neem, nem öltek meg, csak bedugtak egy árvaházba, ami sok szenvedést és lelki vívódást zúdított rám. Drámai, nem-igaz?! Nagy harag, ugyan akkor szomorúság is élt a szívemben, amiért magamra hagytak, és egy óriási űrt hagyott bennem hiányuk, amit a a mai napig nem töltött be senki és semmi. Rengetek átsírt éjszaka váltotta egymást, míg végül elfogytak a könnyeim. Nem tudtam mást csinálni, minthogy túltenni magam a múlton. Az a zavarodott, elveszett kislány, aki akkor voltam immár felnőtt, többé kevésbé kiegyensúlyozottan.
Mondanám, hogy többé nem kerestem őket, és nem izgatott mi van velük, de hazudnék. Az árvaházat otthagytam mihelyt a felnőttkorba léptem hivatalosan is. Első utam nem vezetett máshova, mint régi otthonom ajtaja elé, hogy szüleim karjába omolva vigaszra találjak. Ez a mesébe illő idilli pillanat is elmaradt, mint ahogy azt sejteni lehetett. Egy lány nyitott ajtót.
Aki keres az talál. - szokták mondani. Mint kiderítettem a családi "tragédiánk" után az ősök újra akartak kezdeni mindet, egy normális gyerekkel, akire büszkék lehetnek a szülei, mert nem öncélúan és "természet felettien" manipulálja környezetét. Persze bántott a dolog, mégis örültem.. örültem, hogy van egy húgom, aki meg fogja ismerni a nővérét, és ezt senki sem akadályozhatja meg.
Évekig halogattam a nagy találkozást és vallomást. Féltem, hogy mit reagálna mindahhoz, amit egyszerre a nyakába zúdítanék. Vajon hinne nekem, vagy őrültnek tartana? Kíváncsi rám egyáltalán? Mi van ha.... Megannyi megválaszolatlan kérdés, és a teljes bizonytalanság. Határozottan a téboly határán táncoltam, de egy szép nap minden aggályom, kételyem, borúlátásom, rossz kedvem elszállt. Megtörtént. Időről időre közelebb kerültünk egymáshoz. Megváltoztam.. minden érzésem a helyére került., és miután kiderült, hogy ő is más (!!), magamhoz vettem, hogy megóvjam mindattól, amit én megtapasztaltam ennyi évesen. A két szentfazekat kényszerítettem, hogy megkapjam a gyámsági papírokat, amik az én nevemre szóltak, majd faképnél hagyva őket otthagytuk a várost. Akkor láttam őket utoljára.
Most York Townban élünk -annak is a feltűnésmentesebb szegletében- egy kis házban, ami kettőnk számára mégis tökéletes. Végül is, jól alakult minden..  


A hozzászólást Grace Deveraux összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 27 Nov. - 16:11-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Grace Deveraux   Grace Deveraux Icon_minitimeSzer. 27 Nov. - 15:32

Huh. ^^ A legkönnyebb rész: Kéne az ET-be, hogy most hol él a karid, így első körben.

A másik, hogy azért még a mai napig is az a gyakoribb, hogy egy mutáns egyetlen képességgel rendelkezik. Vannak persze kivételek szó se róla, viszont ez esetben úgy szoktuk ezt engedélyezni, hogy a másodlagos képesség minimum jóval később, idősebb, akár felnőtt korban jön elő, ez viszont ugye eseteden a kari előtörinél is változásokat követel.
Egyébként nem tudom, hogy mennyire nézted a képesség listát és mennyire akartál egyedi karaktert, de elmére ható képesség már viszonylag sok van, repülő kari is van, történetesen az enyém. Ettől még lehet neked is ilyen, bár én mindig úgy gondolom jobb az egyediségre törekedni. Smile
Vissza az elejére Go down

Grace Deveraux
mutant and proud

Grace Deveraux
független
loneliness is a gun
Play By : Teresa Palmer
Hozzászólások száma : 11
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Grace Deveraux   Grace Deveraux Icon_minitimeSzer. 27 Nov. - 16:15

Végignyálaztam a foglalókat és a listákat, és kiválasztva az egyiket írtam köré egy ET-et, de javítottam a dolgokat kérésed szerint.. Remélem így már elfogadható. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Grace Deveraux   Grace Deveraux Icon_minitimeSzer. 27 Nov. - 20:19

Okés, csak ugye pl. ugye alapítói multinál a foglalóba nem kerül be a leírás, ezért lehet, hogy a repülést nem is lelted ott meg, csak ha minden igaz a foglalt képességeknél van meg. Smile

De így akkor tökéletes, köszönöm a változtatásokat, mindjárt beállítom a színedet, meg mindent. Smile

Max. apró ui.: hogy nehezebb lesz úgy játszanod, ha a karid ennyire félreeső helyen él, mármint nagyon máshol mint ahol a központi dolgok játszódnak, de azért hajrá. ^^
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Grace Deveraux   Grace Deveraux Icon_minitimeSzer. 27 Nov. - 20:21

Ui2.: A képigénylésbe majd írj és foglald le a színésznődet. Smile
Vissza az elejére Go down

Grace Deveraux
mutant and proud

Grace Deveraux
független
loneliness is a gun
Play By : Teresa Palmer
Hozzászólások száma : 11
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Grace Deveraux   Grace Deveraux Icon_minitimeSzer. 27 Nov. - 20:27

Rendben, köszönöm!!! Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Grace Deveraux   Grace Deveraux Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Grace Deveraux
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Grace & Nathan - Sok év múlva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-