we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alice Wendy Darwing - Vízió

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Alice Wendy Darwing - Vízió   Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeCsüt. 28 Nov. - 18:20

Alice drága,

Próbálok nem keményen fogalmazni. Látszik, hogy valamennyit olvasgattál az oldalon, de az is egyértelmű, hogy nem igazán ragadott meg téged az ihlet. A karaktert tökéletesen átlagosnak írsz le, pedig mindenkinek van valami jellegzetessége, akár pozitív, akár nem. A többi előtörténetbe belenéztél? Hossz tekintetében töredékét sem éri el sajnos az általunk elfogadottaknak. Semmit nem lehet megtudni róla, mik a motivációi, kb két-három sor után már a húsz éves sztoriját említed. A képességről sem lehet tudni, hogy miért pont ez, vannak-e távlatai. Javaslom, hogy olvasgass még, kérdezz nyugodtan, less bele játékokba, mert még ha véletlenül el is fogadnánk ebben az állapotában, nem is tudom, hogy mit lehetne játszani ezzel a karakterrel, mert sajnos szegényke tökéletesen kidolgozatlan. Amennyiben még keveset játszottál ehhez hasonló játékokkal, akkor sincsen gond, szívesen segítünk.

Első körben olyasmiket javasolok, hogy kezd a kinézettel. Milyen ruhákat hord, szokott e fintorogni, vannak-e ékszerei, hogyan hordja a szemét, vannak e külső szokásai, mint mondjuk állandóan rágót fúj, ilyesmik. Szóval próbáld életre kelteni őt. Képzeld bele magadat így író vagy rendező székébe, akinek tuti főszereplőt kell alkotnia a bombafilmhez. Hidd el, nem olyan nehéz! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Alice Wendy Darwing
mutant and proud

Alice Wendy Darwing
Tag
Play By : Alice Wendy Darwing
Hozzászólások száma : 2



TémanyitásTárgy: Alice Wendy Darwing - Vízió   Alice Wendy Darwing - Vízió Icon_minitimeCsüt. 28 Nov. - 17:12

Userinfó: Főkarakter

Név: Alice Wendy Darwing
Mutáns név: Vízió
Születési dátum: Portland - 1963. december 19.
Besorolás: Diák
Képességek: Pszichometria ( Béta mutáns )

Jellem: Hogyan jellemezném magam? Nehéz eset vagyok, problémás. Bizonyítási vágyam van. Nem szeretek a középpontban állni, de szeretem, ha elismerik azt, amit teszek. Csökönyös vagyok és kiállok az igazam mellett. Kétféle módon tudnak csak meggyőzni engem, vagy rá venni valamire. Az egyik az egy mondat: "Kérlek, az én kedvemért!" vagy ha kifejtik nekem azt, hogy ez miért van így meg így. Mindig eltaszít engem a túlságosan aranyos, nyomulás és rendes szöveg. Így van ez a fiúknál is. Nem szeretem a tökéletességet. Kedves vagyok és barátságos, legalábbis ezt mondják rám.

Külső: Átlagos a kinézetem. Én legalábbis így látom magam. Átlagos magasság, átlagos hajszín - szőkésbarna - és a legátlagosabb szemszín, a kék. Mosolygós vagyok. Nem szoktam túl sokszor gesztikulálni, csak ha mérges vagyok, vagy ha éppen sietek valahova. Nem vagyok túlsúlyos se vékony. Nincsen szemüvegem se kontaktlencsém.

Előtörténet: Sok évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam uralni a mutáns képességemet. Persze a sok munka elnyerte jutalmát. Hiszen már nem csak a tárgyak érintésével, hanem már ha a közelükben vagyok, akkor is látom a múltjukat, a jelenüket és a jövőjüket. Persze ezt inkább emberekre értem. Érzem azt, amit ők a régmúltban vagy amit a jövőben fognak érezni. Eleinte nem tudtam ezt a képességet uralni, úgyhogy az információk csak jöttek és jöttek. Mígnem teljesen kiborultam. De aztán megkeresett két férfi, amikor már betöltöttem a húszat. Őket Charles Xaviernek és Eric Lensherrnek hívják. Ők is mutáns képességgel rendelkeztek, és egyértelműen sokkal erősebb mutáns képességgel. A képességemmel nem képeket, vagy hasonlókat látok, hanem mintha már rég tudtam volna azokat a dolgokat. Csak úgy belekerülnek az agyamba és tudom a dolgokat, ennyi. Charles és Eric megértették azt, milyen másnak lenni. Nem úgy mint a családom. Anyukám szó szerint kitagadott. Azt mondta, hogy én már nem tartozom a családba, ezért menjek oda, ahova tudok. Apukám semmit sem szólt, hiszen nem is tudott. Ugyanis ő már két éves koromban meghalt. A kisöcsém, Peter pedig nem is értett semmit. Hiszen négy évesen az embernek mit kéne tudnia. Ő volt az egyetlen, aki hiányzott az új életemből. Hiszen most már mindenem megvolt: egy új családom, új barátaim és persze mutánsok úgy mint én. Végre nem éreztem magam az egyedüli különc gyereknek, aki voltam.
Vissza az elejére Go down
 
Alice Wendy Darwing - Vízió
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tatjana Robert - Vízió
» Megan Smith - Alice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Előtörténetek-