we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Pat & Daren Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Pat & Daren Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Pat & Daren Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Pat & Daren Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Pat & Daren Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Pat & Daren Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Pat & Daren Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Pat & Daren Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Pat & Daren Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Pat & Daren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Daren Kenway
mutant and proud

Daren Kenway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Derren Brown
Hozzászólások száma : 14
Kor : 50



TémanyitásTárgy: Re: Pat & Daren   Pat & Daren Icon_minitimeHétf. 27 Jan. - 12:19

A kijelentésre kicsit meglepődik, hiszen nem is gondolt ilyesmire. De végül is logikus a nő feltételezése. Akár ez is megtörténhetett volna. Ez Daren problémája. Ha egy szép nőt lát, nem is gondol rosszra. Pedig általában a szép nők gonoszak csak igazán.
- Öööö... nem, nem is gondoltam erre. Csak egy zsepit kerestem, mégsem éktelenkedhet ott az a folt - majd elő is húzza a zsepit, és odaadja a nőnek. - De miért, talán tartanom kéne ettől a lehetőségtől? Nem hiszem... - mosolyog, mert tényleg nem nézné ki belőle, hogy esetleg zsebtolvaj lenne.
De mielőtt még sértődés lenne belőle, újra megszólal.
- Hadd tegyem jóvá. Meghívhatom esetleg egy kávéra?
Tényleg nagyon rosszul érzi magát a történtek miatt. Nem szeret kudarcba ütközni, pláne nem másnak problémát okozni a saját szerencsétlenségével. De valahogy jellemző is rá, hogy mindig történik valami baromság, amit aztán ki kell magyaráznia, és még ha ez sikerül is, utána érezheti szarul magát egy jó darabig.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Pat & Daren   Pat & Daren Icon_minitimeSzomb. 25 Jan. - 22:41

Annyira belemerültem a bámészkodásba észre sem vettem, hogy egy elegáns férfi áll előttem nem messze egy hot dogos standnál. Haladtam is egyenesen toronyiránt bámulva tovább a kirakatokat és csak az össze ütközésünkre kaptam előre a fejemet. A mustár foltot észre sem vettem a kabátomon. Nagyon kedvesnek tűnt és azonnal elnézést kért. Annyira látszott rajta, hogy bántja a dolog, hogy még el is pirult
-Ugyan kérem ez az én hibám, én nem figyeltem. Én tartozom önnek bocsánat kéréssel. Igyekszem barátságosan mosolyogni rá. Végül is nagyon szimpatikus úriembernek tűnik. Ő pedig csak matat a zsebeiben, tisztára mint valami filmben ahol a kis zsebtolvajok neki mennek az embereknek és ellopják a pénztárcájukat.
-Keres valamit? Én nem vettem el öntől semmit. -jelentem ki neki mielőtt elkezdene gyanúsítgatni vagy vádolni valamivel.
Vissza az elejére Go down

Daren Kenway
mutant and proud

Daren Kenway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Derren Brown
Hozzászólások száma : 14
Kor : 50



TémanyitásTárgy: Re: Pat & Daren   Pat & Daren Icon_minitimeKedd 21 Jan. - 20:43

Bár meglehetősen munkamániás, mára már tényleg elég volt a munkából. Már annyi alkatrészt pakolt össze meg áramkört szerelt működőképesre, hogy jojóznak a szemei. A neonfény sem segített sokat természetesen. Bár dolgozott volna még tovább szívesen, egy kis része még mindig emberből van, ő is elfárad néha. De az egész heti alig alvás is rátesz egy lapáttal. Még ha nem is álmos, fizikailag hamarabb elfárad.
A gondolatai közepette - hiszen ő akkor is dolgozik, amikor nem azt csinálja, - csak azt vette észre, hogy van egy hotdogos mobilpult az utcán. Milyen utcán? Fogalma nem volt, már vagy egy fél órája nem figyelte, merre megy. Hiszen taxi mindenhol van, az meg oda viszi majd, ahova mondja.
Megkívánta a tipikusan amerikai kaját, így vett is egyet. Jó bőven mustárral, ami nem csak a hotdogra került. Ugyanis amikor fizetés után megpördült, hogy továbbhaladjon, szembejött vele egy nő. Azazhogy ő jött a maga sebességével, Daren meg szintén indult volna, így test testhez simult, a mustár meg ruhához. És pechjére, a nő ruhájához, ahol most egy szép sárgás folt éktelenkedik.
- Úristen - mondja meglepetéssel vegyített ideges szégyenérzettel, - elnézést kérek!
Még hogy fokozza is a helyzetet, el is pirul mellé. Inkább azonnal nekiáll zsepit keresni, a kaját meg kidobja a mellette lévő kukába.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Pat & Daren   Pat & Daren Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 17:14

Shane megígérte nekem, hétvégén kárpótlásul, mert elfelejtkezett rólam elvisz a vidámparkba. Korán reggel kopogtatta, az ajtaján és persze ő mint oly sokszor ezt is elfelejtette. Mondta, hogy majd legközelebb, és leakart rázni az ajtó bezárásával, de én bedugtam a lábam és tartottam felé a tenyerem. Még jó, hogy nem erőből akarta bezárni, most feküdhetnék a balesetin gipszre várva. Ehelyett rakott a tenyerembe némi pénzt de én csak tovább tartottam. Ismét rakott bele egy húszast és mondta, hogy többet úgysem ad, úgy hogy sipirc húgi mondatával útnak engedett. A busz állomásra érve megpillantottam az egyik buszon a New York felíratott, hevesebben kezdett verni a szívem. Rohantam is a jegypénztárhoz. Nem érdekel engem a vidámpark amikor ott van New York. Retúrjegyet vettem ismervén magamat, hogy gondolkodás nélkül tudom a pénzt elkölteni minden félére és akkor nem tudnék vissza jönni. Az egész út nagy izgalmakkal telt teljesen rá tapadtam a busz ablakára és bámultam a közeledő felhőkarcolókat. Ha másra nem is lesz időm de a Brodwayt minden képen megnézem. Az állomáson vettem egy térképet és elindultam a nagyvárosnak. Közben jelölgettem merre járok, hogy vissza egyszerűbb legyen az utam. Ahol csak tudtam kerültem a tömeg közlekedést, hogy spóroljak de végül csak el értem a célom. Álmélkodva csodáltam meg minden egyes csillagot a járdán. És csak úgy tapadtam a kirakatokra a divatos és csinos ruhák láttán, de bemenni nem mertem egyikbe se. Pénzem amúgy sem lett volna rájuk és hát a kis szegényes viseltes farmeromban és kabátomban nem is illettem volna oda már magára az utcára sem illetem. Mindenki öltönyben meg kosztümben rohant, sietett a dolgára.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Pat & Daren   Pat & Daren Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pat & Daren
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daren Kenway - Alkotó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-