we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játékterem Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játékterem Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játékterem Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játékterem Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játékterem Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játékterem Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játékterem Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játékterem Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játékterem Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játékterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 21:34


Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimePént. 20 Szept. - 2:27

Az, hogy megáll az idő éppen, nem egy kérdéses dolog, vagy ha megy is, én állónak érzem a fényburok közepén, kézen fogva Acel. Sosem láttam még ilyen szépséget, ilyen mesébe illő tüneményt, és közben úgy érzem magam, mintha egy filmben lennék. Ráadásul nekem sosem jutott ki a férfi társaságból igazán, plusz ez az élmény valahogy teljesen más, sokkal közelebb áll hozzám, mint bármelyik másik. Igen, talán a kivel a lényeg. Zavart látok a férfi szemében, amitől én is zavarba jövök, és hirtelen elönt a rettegés, és eszembe jut a sípoló hang. Úristen, nem akarom! Nem itt, nem most, nem vele! Megkönnyebbülök, mikor vége lesz a pillanatnak, mielőtt bármi csúnya is történne a szobában, ami átalakítja a berendezését. Pillanatokig semmit nem látok, ahogy a fényburokból a félhomályos játékterembe találom magam újra, és elengedem Ace kezét, még ha ez némi csalódottsággal is tölt el. Bár az ezután következő szavai sem javítanak a helyzeten. Elmosolyodom.
- Gyönyörű volt. Köszönöm. Tényleg. És akkor. Hát jó éjszakát Ace. Remélem még találkozunk. - majd a fények, és viszlát Ace. Nem értem, miért tűnt el így a romantikus pillanat közepén. Nem, továbbra sem tudom, hogy tanár, így nem is tudom így kezelni a helyzetet. Talán túl fiatal vagyok? Kicsit bolond? Nagyon új? Persze, nem ismerjük egymást annyira, de... Áh lényegtelen. Rosszabb is lehetett volna, sokkal rosszabb. Elmegyek inkább aludni. Fázik a lábam.
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimePént. 20 Szept. - 2:05

Ő is elmélázik a látványon, hiszen így még nem használta a képességét ő sem. Ilyenkor mindig úgy érzi, hogy megáll körülötte az idő, és semmi nem számít. De most ketten vannak, és ez valahogy más. Ez a másság pozitív érzésekkel tölti meg. Sosem volt egy magányos ember, de nem is volt igazán közösségi. És számára hatalmas élményt jelent a képessége. Szerette volna megmutatni másoknak is közelről, mit él át, de eddig nem jött el az ideje. Lehet, hogy az sem volt mindegy tudat alatt, kivel osztja meg ezt.
Ahogy Emilyre néz, nem kell sok ész hozzá, hogy észrevegye a tekintetében azt a bizonyos csillogást. Ace is zavarba jön, régen érezte már ilyen jól magát valakivel, de nem biztos benne, hogy most kapnia kellene-e az alkalmon. Egyéb esetben megtenné, de ez egy iskola, és ő egy tanár.
A fények alábbhagynak, elengedi Emily kezét, és hátralép egyet. Elmosolyodik, és megdörgöli szemét.
- Remélem tetszett. Örülök neki, hogy végre valakinek meg tudtam mutatni, bár nem volt az igazi. És ne haragudj, már meglehetősen későre jár, és el is vagyok fáradva. Nagyon jól éreztem magam, de sajnos most azt hiszem, nyugovóra térek.
Biccent egyet, majd elköszön, és egy kis fényshow után már tova is tűnt. Lesz min gondolkodnia éjjel, az biztos.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimePént. 20 Szept. - 1:41

Jó érzés. hogy a komoly, nyomasztó témák hamar váltanak nevetésbe. Lehet mégis jó ötlet volt ez a költözés dolog. Igaz, mutánsok vannak mindenhol, és tény, hogy jó pár olyan is akadhat közöttük, aki ugyanolyan közveszélyes, mint amilyen én vagyok, de mégis. Most biztonságban érzem magam, nem úgy, mint otthon. Lassan elfogy a ramen, de a kacagás szerencsére nem. Mikor az utolsó kortyot is kihörpintettem a tányérból, elégedetten sóhajtok egyet, és hátradőlök.
- Na, ez jó volt. - közben játékosan felemelem egy kicsit mezítlábas tappancsaim, és kifejtem, miért nincsen rajtam cipó, ha már így szóba kerültek pőre talpaim. - Igazából sokat járkálok mezítláb. Jobb érzés így. Na meg ha belegondolsz, az éjszaka közepén állítottam be, nem ide terveztem az utam. Azt hittem, hamar visszaérek az ágyamba. Nem mintha panaszkodnék, hogy végül nem így lett. Itt most jobb, mint a szobámban, az egész biztos. - persze visszarakom a lábam a földre, és vissza is dőlök az asztal felé, hogy ne legyek olyan távol, majd érdeklődve figyelem, a fejleményeket. Felcsillan a szemem, mikor meghallom, hogy talán meg tudja mutatni a fényeket, így mikor kézen fognak, nem sokat ellenkezem, és áhítattal lépkedek Ace után, valójában most oda vihetne, ahova akar. Végül megállok a terem közepén a férfival, és kételkedésére biztató mosollyal válaszolok. Majd eltelik a pár másodperc, és tátva marad a szám, ahogy a gyönyörű fények körözni kezdenek, majd egyre gyorsabban, és változik a színük, és elolvadok a látványtól. Csak fogom Ace kezeit, és kék tekintetemben tükröződik a forgó fénycsoda, így bámulok egy idő után már nem is a fényre, hanem a férfira. Azt hiszem most lettem szerelmes. Nem jutok szóhoz, de nem is pirulok. Ez gyönyörű, tényleg gyönyörű szép.
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimePént. 20 Szept. - 1:15

Aceben egyre erősödik az érzés, hogy jó volt ma ellátogatni ebbe a terembe. Találkozott egy kedves emberrel, akin látszik, hogy nyomja valami belülről. És ilyenkor Acenek a legfontosabb, hogy állandóvá változtassa az őszinte mosolyt a másik arcán.
- Megértem... - végez az evéssel, és megvárja, míg Emily is végez, közben természetesen nevet is bőven, szereti az ilyen beszédstílust, mint amilyen a hölgynek van.
- Fel sem tűnt, hogy nincs rajtad cipő - mosolyog, miután lecsekkolta, hogy igazat beszél. - Csak nehogy megfázz.
Kicsit tényleg sajnálja, hogy nem tudja megmutatni másoknak a látványt. Pedig fantasztikus. Mintha egy város fényei hatalmas sebességgel száguldanának el melletted, miközben repülsz. Szabadság, gyönyörűség... egy álom, mondhatni. Aztán eszébe jut valami.
- Tudod mit... Lehet, hogy mégis meg tudom mutatni. Nem lesz ugyanolyan, de hasonló.
Miután Emily is megette a ráment, felkel, és kezénél fogva a terem közepére húzza, ahol van pár négyzetméter üres hely. Szembeáll vele és megfogja mindkét kezét. Enyhén lehorgasztott fejjel és becsukott szemmel áll Emily előtt.
- Nem tudom, menni fog-e... - koncentrál.
Egy pár másodpercig nem történik semmi, aztán 3 halvány, sárga fénygömb jelenik meg körülöttük, amelyek fénye egyre jobban erősödik, és körbe-körbe mozognak körülöttük. Néha-néha színük átfordul egyéb színekbe, olyan az egész, mint egy nagy diszkófény. Aztán a gömbök csak pörögnek körülöttük. Ace kinyitja a szemét, és körbenéz. Ekkorra a gömbök szinte lángcsóvákként repülnek körbe, és egy burkot alkotnak. Semmi egyéb nem látszik a teremből, csak ezer meg ezer fény villogása és ragyogása.
- Na, valami ilyesmi. Gyönyörű, nem? - Mosolyog a lányra.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimePént. 20 Szept. - 0:54

Acel együtt nevetek. Jól esik ez egy kicsit, most, hogy kiszakadtam a hétköznapjaimból, én is más tudok lenni, bár félek, hogy ez csak pár napig tart. Talán Ace tesz akkora benyomást rám, hogy ebben a furcsa állapotomban beeresztem a kis bombabiztos kastélyomban, és akkor úgyis kap kulcsot. Hallgatom egy kicsit, és nézem, ahogy lök, közben pedig válaszolok.
- Irigyellek. Az én képességem csak pusztítani tud. Szívesen megnézném, hogy Te mit látsz miközben így utazol... Amit én látok... - itt elhallgat egy pillanatra, és feljön benne az emlék, még ha csak egy pillanatra is, ahogy a szerencsétlen ember, évekkel ezelőtt cafatokra szakad a szemem előtt. Talán kicsit túl hosszú is ez a csend, de a végén inkább megrázom a fejem, és fájdalmas mosoly kerül az arcomra. - ...az közel sem szép... -inkább nem folytatom. Én nem tudok ilyen dolgokkal senkit elkápráztatni. Esetleg levegőben úszó porszemeket robbanthatnék hangeffekt gyanánt... De ha Ace eszik, én is eszek. Nézzük csak azt a rament, hogy olyan finom-e, mint amennyire jól néz ki. Pálcikával eszem persze, ebben gyakorlott vagyok. És igen, olyan finom... Hmmmm. Hirtelen nem tudom hova tenni a férfi megjegyzését, és furcsán nézek rá, majd elmosolyodom.
- Te néznél ki hülyén? Az én számból lóg ki két kilométer tészta. Bár tény, hogy a gyros is fürdőkádas kaja. Komolyan, nézz csak rám. - és valóban, tészta, tészta mindenhol, na meg persze a mosolyom. Csak lenyelem, és még hozzáteszem. - És rajtad legalább van cipő.
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimePént. 20 Szept. - 0:25

Felnevet - Hát, nálam nincs kiszállítási díj vagy benzinpénz. Egyébként ez még semmi, ha magammal tudnálak vinni, és megmutatni azt, amit én látok ilyenkor... Na, az gyönyörű.
Már épp ülne le, de ő jön, egyet még lök evés előtt. Ráhajol az asztalra, és válaszol.
- Úgy tűnik, hogy olyan helyekre tudok utazni, ahol már jártam életem során. Még én sem tudom a határokat, nem rég jött elő a képességem. Amit tudok, hogy nem tudok mást magammal vinni, és akadályba ütközök néha valamilyen oknál fogva. De egyébként ez nem olyan, mint a teleportáció. Inkább a fénysebességhez hasonlítanám, miközben szellemként képes vagy áthatolni mindenen - fejezi be, és belök egy golyót. Aztán még egyet, de utána a fehéret sikerül leküldenie.
Megrántja a vállát, aztán asztalhoz ül. Kicsomagolja a gyrost, és beleharap. Elmosolyodik, majd miután lenyelte a falatot, megszólal.
- Ne haragudj, ha nem eszek szépen, de egyrészt ezt nehéz, másrészt pedig nem szeretek mások előtt enni - mosolyog, és folytatja az evést.
Nem mintha amúgy úgy enne, mint a disznó, csak azt hiszi magáról, hogy kívülről gusztustalanul néz ki ilyenkor.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimePént. 20 Szept. - 0:14

Egy pillanatra nem lehet felismerni rajtam, hogy csak elhúzom a szám, vagy valóban mosolygom is, de lassan tényleg mosolyra húzódnak telt ajkaim, majd pislogok párat gyors egymásutánban, és elpirulok (megint), mikor Ace hozzám lép, és a vállamra teszi a kezét. Huha... Helyes a fenébe is. Majd a meglepettség tovább ugrik értetlenségre, miközben furcsán válaszolok.
- Öhm, persze, megvárlak. - és csak egy pillanat kell, hogy újra a csodálkozás kerüljön a helyére. Ahogy a férfi eltűnik a nem kis fényvarázs közepette, én csak állok ott, és hallgatom inkább a zenét, és ha már úgy is egyedül maradtam, gurítok egyet, ami be is megy, de ugyanezzel lelökök egy telit is, majd megállok, és várok egy keveset. Újabb fények, és Ace már itt is van. És ramen Tokioból. Elismerően bólintok egyet, és az asztal felé sétálok.
- Hát ezt a kiszolgálást meg tudnám szokni. A fényeket is. Talán. - mosolyodom el szélesen, útközben letámasztom a dákót valahova. - Ja amúgy Te jössz. -leülök, és figyelem a férfit egy-két pillanatig.
- Szóval teleportálsz? Bárhova? Hogyan működik? - hirtelen előjön belőlem a tudásszomj, és rengeteg kérdés ötlik fel bennem a képességekkel kapcsolatban, de előbb csak ezek. A rámenemet figyelem. Hmm, finomnak tűnik.
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 23:55

Elviszi a kukához a kávéspoharat, és visszafelé megáll a zenegép előtt.
"Kíváncsi vagyok, megvan-e ezen a gépen... Ééés, igen."
Belök egy számot, majd válaszol a meglehetősen intelligens kérdésre.
- Igen, ezért mondtam, hogy minden eshetőségre... Még nem tudjuk, hogy mi lesz és hogy lesz. A lényeg, hogy nem fog meglepetés érni minket - Odalép Emilyhez, és a vállára teszi kezét, miközben a másik az öltönye zsebében marad. Ösztönzően a lány szemébe néz - És amúgy is, sok sikert ahhoz, hogy megpróbáljanak minket kinyírni. Egy pillanat, és jövök.
Elmosolyodik, és szeme sárgás fénnyel kezd vibrálni. Elfolyó fények jelennek meg körülötte, és egy pillanat múlva már ott sincs.
Japán, Tokió. Egyszer üzleti úton járt ebben a gyorsétteremben, és itt nagyon finom kajákat csinálnak. Így aztán nem volt nehéz emlékeznie rá. Hála égnek nincsenek sokan, így az elvitelre kért ráment meglehetősen hamar kézhez kapja. Besétál a sikátorba, ahova érkezett, és egy hasonló fénykavalkád kíséretében már Görögországban találja magát.
Itt nyaralt pár évvel ezelőtt. Magába szívja a tengerpart friss levegőjét, majd a gyrososhoz szalad. Itt is hamar végez, és már mehet is vissza a két adag vacsorával. Mire visszaér, pont vége a dalnak.
- Hiányoztam? - Mosolyog, és kipakolja az ételt az egyik asztalra. - Egyenesen Tokióból. Jó étvágyat.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 23:42

- Igazad lehet. Valójában eddig sosem találkoztam senkivel, aki hasonló hozzám. Xaveir és Lensherr után Te vagy az első mutáns, akivel beszélgetek is. - igazából most egész jól érzem magam. Otthon senki nem értette, milyen saját magától félnie az embernek. Ha jól megnézzük, mindenki olyan dolgoktól fél, ami kívülről jön. A sötéttől, attól, hogy valaki megöli. Sosem saját magától, mert tudja, hogy mit fog cselekedni. Én vagyok annyira más, hogy saját magamtól féljek, attól, hogy egy horrorfilm hatására a levegőbe repítsek egy házat...
- Te nem félsz? Attól, hogy a többiek nem fogadnak be minket. Mi lesz, ha úgy reagálnak, mint mindig? Amit nem ismernek, attól félnek, amitől félnek, azt elpusztítják... -sóhajtok egyet, és elmosolyodom a gyors témaváltásra, mert amúgy is lekezdett nyomasztani ez a téma. Éhes? Igen, tényleg, nem sokat ettem ma...
- Hm, bármit? Nos, akkoooor... - kihívásnak élem meg ezt a kérdést, és bevetem minden fantáziám, hogy kérjek valami finomat, és végül rávágom az egyik kedvencem, aminek csak a kamu verzióját ettem eddig. - ...legyen egy nagy tál gőzölgő rámen! - kíváncsi vagyok a folytatásra, és hogy megkapom-e a rámenem. Az étel témájára el is felejtem a biliárdot, és csak támaszkodom a dákóra, miközben rá sem nézek az asztalra.
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 23:26

- Előfordul. Van, aki ártalmatlan erőt kap, van, aki világrengetőt. Én úgy vagyok vele, hogy majdnem minden erő okozhat problémát, legyen az akármilyen jelentéktelennek mondható idézés, vagy nem tudom, hogyha megfelelően van alkalmazva.
Gurít, de mellé.
- Én sem nagyon régóta vagyok itt. 2-3 hónapja, nem is tudom. De ne nevezd intézetnek, - mosolyog - az úgy hangzik, mintha ide dilisek járnának. De mi is emberek vagyunk, csak valami más bennünk. A probléma, hogy a nem-mutánsokkal kell majd elfogadtatnunk magunkat. A suli célja pedig az, hogy erre fel legyen készülve mindenki - végignéz még egyszer az asztalon, majd a Emilyvel szembefordulva beszél tovább.
- És minden eshetőségre fel kell készülni. Ezért segítenek abban, hogy mindenki megértse az ereje lényegét, és okosan használja. Apropó, nem vagy éhes? Én már rég kajáltam, és most szívesen bedobnék valamit. A választás a tiéd, mondhatsz akármit - közelebb hajol. - Tényleg, akármilyen kaját.
A válaszra várva megissza a maradék kávéját, ami már kihűlt, de azért még elmegy. Közben gondolkodik, mit is enne. Egy gyros jól esne... egyenesen Görögországból.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 23:15

Hát én sem vagyok egy nagy biliárdos, dartsban igazából sokkal jobb lennék, de néha-néha azért tudok szépet alakítani így az asztal mellett is. De nem, nekem továbbra sem esik le, hogy egy tanárral játszom, így a mosolyt magaménak ítélem, nem a tegezésemének, és visszamosolygom, és míg a Tanár Úr gurít, csak félig figyelek rá, félig pedig az elrohanó Megre. Vajon minden rendben van vele? Hogy-hogy csak így elfutott? Talán mégis zavarok? Minden esete Ace második lökésére már figyelek, és amúgy is hozzám szól, szóval válaszolok is. Összefonom magam előtt a kezeimet, és a mennyezet irányába nézve, elgondolkodom egy pillanatra, mit is mondjak.
- Fogalmazzunk úgy, hogy a környezetemre káros dühkezelési problémáim vannak, és ezt jó lenne kiküszöbölni... Előbb utóbb. Veszélyes vagyok. Engem is megkerestek. Bár nem tudom, miért csak most. Eddig magam boldogultam. Szép. - fűzöm bele a játékra vonatkozó szót, majd folytatom. - És Te? Mióta vagy itt? Milyen az élet az intézetbe? -kérdezek vissza, miközben elveszem a dákót, és kék szemeim már a lehetőséget keresik. Lökök, egy bemegy, a másodikra nem látok lehetőséget, szóval csak segítek magamnak egy kicsit, és átadom a lehetőséget partneremnek.
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 23:02

Figyeli, ahogy Emily játszik. Nem is rossz - gondolja. Nem mintha ő maga olyan hű-de-nagy játékos lenne, de a tapasztaltságot észre tudja venni. Mikor sorra kerül, elmosolyodik, és azt nézi, melyik golyót célozza.
A mosoly a megszólítás miatt jött, nem sok diákkal haverkodott még az iskolában, de egy sem tegezte még le egyből. De ez nem probléma, sőt, örül is neki. Fiatalos ember, nem tehet arról, hogy idősebb. Így aztán nem is szól miatta. A tanárnak szerinte nem az a szerepe, hogy féljenek tőle, hanem hogy egy legyen közülük. Meg az ő tantárgyában amúgy is az összhang a lényeg, és könnyebb haverokkal küzdeni, mint azt figyelni, egy-egy bakiért ki fog lecseszni.
Csattan a golyón a dákó, és az ezelőtt helyzetbe hozott laszti le is gurul a helyére. Meg hirtelen lelép, miután gyorsan elbúcsúzott. Ace futólag Emilyre pillant, majd újabb golyót céloz meg. Célzás közben szólal meg.
- És, Emily, mi hozott hozzánk, az iskolába? - Kérdezi, majd belök egy újabb golyót.
A következő lökés nem sikerül, így biccent a lánynak, és visszamegy a kávéjához. A falnak dőlve, a dákóra támaszkodva áll, és figyeli játszótársa játékát.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 22:47

Mély levegőt veszek, és arra gondolok, hogy új hely, új szokások, és lehet nyitottabbnak kellene lennem, hiszen itt mindenki olyanféle, mint én. De attól még megölhetem őket egy rossz pillanatban. Egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, hogy valakinek baja essen miattam... De ezek a gondolatok csak egy pillanat erejéig fordulnak meg a fejemben, és inkább próbálom első itteni ismeretségeimet egy kicsit lazábbra venni, mint eddig a többit. De egy igazságot elárulok. Át sem fut a fejemet, hogy Ace tanár. Miért? Nem tudom. Pedig idősebb, és amúgy is... Cikis lehet majd a helyzet még ettől. Mindenkivel kezet fogok, és bemutatkozom én is.
- Emily vagyok. És persze, végül is miért ne?... - nem vagyok bizonytalan, biliárdoztam már. Igazából egy időben mindent kipróbáltam, amivel Anyámék agyára tudtam menni, így a kocsmasportok nem állnak olyan távol tőlem. A robbanás után volt egy dackorszakom. Talán normális az ilyen lecsúszás egy trauma után. Szóval a felém nyújtott dákót elveszem, és rámosolygok a frissen talált páromra, "akkor te vagy én?" pillantással, és végül úgy döntök, hogy akkor én. Szépen megnézem, hogy mit kéne gurítani.
- Őőő, csíkos? - nézek egy pillanatra kérdőn, gondolom valaki csak megmondja, hogy az, és akkor belökök egy csíkosat, de a másodikat elvétem, de legalább lyukon van. - Te jössz, Ace. - majd hátrébb lépek, és figyelem a férfit.
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 22:22

Végignézi a próbálkozást, és az jut eszébe, amikor ő játszott először. Az sem volt sokkal jobb.
- Gyakorolni kell csak, és könnyen belejön az ember. De ha nem jön be a biliárd, játszhatunk mással is, ha akarsz. Sakkozni szoktál?
Kérdése után belép a másik lány is. Láthatóan új neki a hely, vagy csak lehet, hogy az ismerkedéssel van problémája. De ezen lehet segíteni. Minden kezdet nehéz, neki is az volt. Ez az egész mutációs dolog új volt. És azt látva, hogy az itt lévők nagy része már tinédzserkorban megtapasztalta a természetfeletti erőt, ő pedig csak 33 évesen, az sem mindegy. Hiába érettebb, ő egy olyan világban tapasztalt sokat, ahol minden van, csak varázslat nincs.
- Ace Hanson, örvendek - nyújtja ő is a kezét, majd visszatér az asztalhoz és lök egyet. Nem talál bele, de a következő golyót már könnyű lesz eltüntetni. - Beszállsz? Megannel lehettek párban.
Felvesz egy dákót, és odanyújtja az új lánynak.
- Ti jöttök - mondja, majd odasétál a kis asztalhoz, ahol a kávéját hagyta.
Vissza az elejére Go down

Megan Smith
mutant and proud

Megan Smith
Diák
power to the future
Play By : Megan Smith
Hozzászólások száma : 44
Kor : 53



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 22:06

Ahogy beér a tanár és megszólal azonnal összerezzenek és majdnem kiesik a dákó a kezemből, ileltve csak az egyikből és kishíján orrba vágom magamat. Szép bemutatkozás lenne. Elsőre csak hebegek-habogok, pedig a férfi könnyedén beszél, kedves hangnemben, egészen közvetlenül. Tátogok, mint a hal, keresgélve a hangomat, majd csak-csak sikerül "megszólalnom".
- Ő... Én... - pislogok el, majd nagyot nyelve folytatom -... Igen, persze, természetesen, Mr. Hanson.
A neve már csak bizonytalan suttogás, vegyülve egy kis egérvékonyságú bátortalan hanggal. A tanárok nevét könnyű megjegyezni, hiszen sokkal kevesebben vannak. Mondjuk így is az "ő, én" alatt a nevét kerestem a fejemben. Próbálkozom, de leállít én pedig egyrészt a szégyentől pirulok el, másrészt attól, mert a férfi olyan sármos mosolylokat villant felém, amikhez erőteljesen nem vagyok hozzászokva. Nem mintha nem udvarolt volna még nekem fiú, de ő egy kis bátortalan tinédzser volt, nem egy ilyen férfi, aki bizonyára tisztában van azzal, hogy a mosolya milyen... milyen... milyen. Figyelem, ahogy a kezeit tartja és meglöki a dákóval a fehéret, majd azonnal a háromszög szétrobban és le is megy egy egyszínű golyó. Teli, azt hiszem így szokták nevezni. Közelebb lépek, amikor azt mondja, hogy én jövök, és igyekszem nem olyan szerencsétlen lenni, mint első körben. Fogalmam sincsen, hogy egyébként milyen tanárral is van dolgom, csak azt tudom, hogy tanár. Jobb is, ha nem beszélünk erről, addig is el tudom felejteni, hogy itt mindenki mutáns. A mentális blokk az elmémben, ami nem hagyja, hogy nyugodt legyek olyan lények között, akik különleges képeséggekkel bírnak most nyugton maradhat egy bezárt dobozban. Csak ne ébressze fel senki.
- Ezek szerint maga tud játszani, Mr. Hanson. Nagyon ügyes volt! - nem mintha érne bármit is az én dicséretem, hiszen látta, hogy még sose volt dákó a kezemben. Körbesétálok az asztalon, végül megállok egy olyan állás előtt, amit szinte lehetetlenség belökni. Nem is sikerül. Ekkor jelenik meg a számomra idegen lány - bár majd mindenki idegen -, én pedig magamhoz szorítom a dákót, mintha fegyvernek akarnám használni riadalmamban.
- Mi? Miért? Miért zavarnál? - kérdezem sűrűn pislogva, a szívem olyan sebességgel ver, mintha bármi rosszat tettem volna. Kicsit elhátrálok az asztaltól, el Ace Hanson közeléből, majd eszembe jut, hogy már megint elfelejtettem bemutatkozni, akárcsak Deadpoolnál, a Vidámparkban.
- Alice vagyok, illetve Megan, illetve Alice... illetve Megan Smith. - váltakoznak a nevek, bizonytalanul, fogalmam sincs, hogy melyiknél állapodjak meg, de mivel Megan Smith a teljes név sejthetik, hogy ez a valódi, nem a mutáns, amit egyesek már választottak maguknak, ahogy én is.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 21:47

Nem, egy cseppet sem vagyok fáradt, légies könnyedséggel lépkedek végig a folyosókon. Két napja sem vagyok itt, de nem is olyan rossz ez a hely, mint amilyennek elsőre gondoltam. Farmer és narancssárga póló kombó van rajtam, cipő meg sehol az ég világon. Így sétálok, miközben dúdolok valami dalt, és benyitok a játékterembe. Hogy miért pont ide? Talán mert hangokat hallottam bentről, de lehet, hogy csak úgy, a semmiből jött ötlet miatt. Minden esetre már benn is vagyok, és hopp, a dúdolás egy pillanat alatt eltűnik, sőt, meg is torpanok egy kicsit. Végül csak elmosolyodom, és köszönök.
- Üdv. - majd teszek két lépést befelé, és azon gondolkodom, zavarok-e vajon. Annyira új vagyok itt, hogy nem tudom ki a tanár, ki nem, és gőzöm nincsen, ki milyen képességet birtokol, csak arról tudok, hogy mindenkinek van valami. Furcsa, azt hittem, félni fogok az itteni mutánsoktól. Nem, nem félek, de be kell vallanom, otthon sem érzem magam. Minden esetre pár lépés után mégis megtorpanok, és a magam mögött bezárt ajtóra pislogok, de rögtön vissza is fordulok a társaság felé.
- Öhm. Zavarok? - zavarban érzem magam, el is pirulok, mint mindig, amitől csak még jobban zavarba jövök. Oh atyám, miért pont én? Miért nem lehetek inkább láthatatlan?...
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 21:29

Késő van már aránylag, de ma elég laza nap volt, és amúgy is éjjeli bagoly a tanár bá'. Meg nem is volt a szobájában, előbb ellátogatott a kedvenc New York-i kávézójába, és elvitelre kért egy nagy adag hosszú kávét. Azt szorongatja éppen, mikor kellemes fényvillanás kíséretében megjelenik a Játékteremben. Egyből körbenéz, van-e itt valaki, és egy kedves arcot lát a biliárdasztalnál játszani. Vagyis játszani próbálni.
- Szép estét, kisasszony. Úgy látom, nem csak én nem tudok aludni - mosolyog, aztán kortyol egyet a kávéból. - Beszállhatok?
A sármos mosoly folyamatosan ott a képén. Felkap egy dákót, és vár a sorára. Vicces látvány a lány, ahogy próbálkozik. Egy ideig nézi a szerencsétlenkedést, aztán közelebb lép.
- Ahogy látom, még nem igazán volt szerencséd ehhez a játékhoz. Megmutatom, hogy a legegyszerűbb. Így tedd az ujjaid... - veszi át a lány helyét. - És miután becéloztad a golyó közepét, csak határozottan löksz egyet, végigcsúsztatva a dákót az ujjaid között.
Meg is mutatja természetesen, hogyan is gondolta. Az egyik sima golyó eltűnik a szélső lyuk sötétjében. Felegyenesedik, és átadja a stafétát.
- A csíkossal vagy. Egyébként Ace vagyok. Ace Hanson - és nyújtja a kezét.
Vissza az elejére Go down

Megan Smith
mutant and proud

Megan Smith
Diák
power to the future
Play By : Megan Smith
Hozzászólások száma : 44
Kor : 53



TémanyitásTárgy: Mr. Hanson & Emily   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 21:15

Elszántan megfogadtam, hogy fel fogom térképezni az iskolát és meg is ismerkedek mindenkivel, akivel lehet. A tanárokkal annyira még nem sikerült, csak elszántan köszönök minden felnőtt forma embernek a folyosón, de azt hiszem azt se tudják ki vagyok. Szabad az estém, mit is csinálnék egyedül, így a Játékterem felé hoz az utam. Még nap közben néztem körbe, hogy mi van ezen az emeleten és úgy láttam, hogy ez eléggé népszerű hely, sokan szoktak erre járni, ideális hely, hogy egy kicsit közelebb kerüljek a többiekhez. Az új családomhoz, ahogy Magneto mondta...
Üres. - zubog át rajtam a gondolat, ahogy belököm az ajtót és besuhanok. Olyan csendesen megyek be, mintha csak egy árnyék lennék, ami nem is kívánkozik, hogy felfedezzék. Ahhoz képest, hogy milyen szépen eldöntöttem, hogy már pedig én ismerkedek, már is átmentem csendes, visszahúzódott árnyba, aki csak nézi a környezetét, de nem csatlakozik a társasághoz. Nem mintha most lenne itt társaság, akikhez csatlakozhatnék. Nem igazán játszottam soha se darts-cal, s ebilliárddal, se csocsóval, de a billiárd asztal köti le legjobban a figyelmemet. Hazafelé volt egy kocsma - vagy hát előszeretettel hívták inkább billiárdszalonnak -, ahol láttam bepislogva, hogy hogyan van előkészítve az asztalon a golyó, meg hogy a dákó végével kell bökdösni... Na igen, eddig tartott a tudományom.
A furcsa műanyag háromszöget leteszem a zöldposztó asztalra, belerakosgatom a golyókat, nem igazán figyelve, hogy melyik hol van, leszedem a háromszöget és hihetetlenül szerencsétlenül fogom meg azt a bizonyos dákót. Nem tudom, hogy hogyan is tartsam, melyik kezem van elő, bedőljek, nedőljek, hogyan támasszam alá... Elég valószínű, hogyha valaki betoppan hülyének néz, hogy hárommásodpercenként változtatom a pózokat, de az istenért se lököm meg a fehér golyót.


A hozzászólást Megan Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 21 Szept. - 14:42-kor.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játékterem   Játékterem Icon_minitimeCsüt. 29 Aug. - 22:17

A diákoknak lehetőségük van a lazításra a második emeleti Játékteremben, ahol rengeteg szórakozás várja őket a billiárdasztaltól a csocsó asztalon át a sakkig. A terem egészen nagy, a falak mellett néhány asztal és színes fotel foglal helyet. A szoba közepén egy hatalmas billiárd asztal található kék posztóval, mellette a falon pedig a dákók lógnak játékra készen. A billiárd asztal mögött a falnál két csocsó asztal van, a sarokban pedig két sakk asztal, illetve egy pingpong asztal. A diákoknak szabad bejárásuk van ide, és minden, ami a játékokhoz kell és még néhány társasjáték megtalálható az ajtó melletti szekrényben. A falakon kellemes hangulatvilágítás van a hatalmas ablakok mellett, illetve négy hangfal és egy zenegép szórakoztatja a számos játék mellett a diákokat.

írta Jean Grey

Játékterem Interior-design-game-room
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játékterem   Játékterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékterem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Második emelet-