we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Párosan szép az élet! Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Párosan szép az élet!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Anders Henriksson
mutant and proud

Anders Henriksson
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 14
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 21:16

Nem is ide akartam írni Very Happy Hanem a megfelelő helyre xD Azt a játékot amúgy ma le akarom zárni Very Happy Azt nem tudom, hogy miért pont ide írtam... szóval ha úgy van, akkor nyugodtan törölni lehet az itteni írásaimat, megyek a megfelelő helyre Smile

Jeremy Carlson írta:
Anders Henriksson írta:
Üdvözletem!

Játszótársat keresek! Bármilyen játék érdekel Wink

Üdv
Anders

Én több, mint egy hónapja írtam neked zárót Lorelai-jal, amire még csak zárót se sikerült írni, amiben még névjegykártyát is hagytam, szóval ennek fényében én biztosan nem jelentkezem. Egyébként van egy játékkereső erre a célra, tehát nem ide kell írni. Smile
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 20:52

Anders Henriksson írta:
Üdvözletem!

Játszótársat keresek! Bármilyen játék érdekel Wink

Üdv
Anders

Én több, mint egy hónapja írtam neked zárót Lorelai-jal, amire még csak zárót se sikerült írni, amiben még névjegykártyát is hagytam, szóval ennek fényében én biztosan nem jelentkezem. Egyébként van egy játékkereső erre a célra, tehát nem ide kell írni. Smile
Vissza az elejére Go down

Anders Henriksson
mutant and proud

Anders Henriksson
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 14
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 20:48

Üdvözletem!

Játszótársat keresek! Bármilyen játék érdekel Wink

Üdv
Anders
Vissza az elejére Go down

Hope Hamilton
mutant and proud

Hope Hamilton
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Fanning
Hozzászólások száma : 146
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeHétf. 25 Jan. - 20:10

Ó, köszönöm bátor szép lovag Smile
Megy neki postagalamb Smile
Vissza az elejére Go down

Cassius Drake
mutant and proud

Cassius Drake
Diák
power to the future
Play By : Steven Strait
Hozzászólások száma : 16
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeHétf. 25 Jan. - 19:21

Én szívesen kimentem Hope-t, ha szeretné Smile
Bár nem tudom hol tart a játék Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeHétf. 25 Jan. - 10:40

Mivel Katharina törlést kért az oldalról, szerintem Hope nem ellenezné, ha azt mondanám, ha valaki szeretné mondjuk ebbe a játékszituba becsatlakozni mellé, akkor essenek neki a dolognak bátran, hogy ne menjen feltétlenül veszendőbe Hope játéka sem, meg az alapsztori sem. Smile

Charles Xavier írta:
Hát nehéz, kevés közös pontot találtam és kómás vagyok. Very Happy De próbálkozzunk Very Happy

Katharina & Hope:
A két hölgyemény épp New York ugyanazon kávézója előtt lófrálnak, ki-ki a maga oka miatt, akár csak egy kávé megivása céljából. Az utcán nincsenek nagy tömegben, korán van még viszonylag és hétvége is, ez lehet az oka, egyébként sem a legforgalmasabb belvárosi környékről van szó. Talán már kávéval a kezükben, vagy még kávé nélkül, de arra figyelhetnek fel, hogy az egyik sikátorból erőteljes ugatás hallatszik, nem is egy állat szájából. Messziről még nem látszik sok minden és ez talán még nem is vonzza oda őket, de aztán kiáltás hallatszik és egy kis kukakoccanás is, néhány üres üveg gurul ki a sikátorból. Ha jobban megnézik akkor a kép, ami majd a szemük elé tárul egy férfi, akire három elég agresszívnek tűnő kutya vicsorog és ugat. Méretesek, két kifejlett németjuhász és egy dobermann.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeCsüt. 31 Dec. - 19:59

Hát nehéz, kevés közös pontot találtam és kómás vagyok. Very Happy De próbálkozzunk Very Happy

Katharina & Hope:
A két hölgyemény épp New York ugyanazon kávézója előtt lófrálnak, ki-ki a maga oka miatt, akár csak egy kávé megivása céljából. Az utcán nincsenek nagy tömegben, korán van még viszonylag és hétvége is, ez lehet az oka, egyébként sem a legforgalmasabb belvárosi környékről van szó. Talán már kávéval a kezükben, vagy még kávé nélkül, de arra figyelhetnek fel, hogy az egyik sikátorból erőteljes ugatás hallatszik, nem is egy állat szájából. Messziről még nem látszik sok minden és ez talán még nem is vonzza oda őket, de aztán kiáltás hallatszik és egy kis kukakoccanás is, néhány üres üveg gurul ki a sikátorból. Ha jobban megnézik akkor a kép, ami majd a szemük elé tárul egy férfi, akire három elég agresszívnek tűnő kutya vicsorog és ugat. Méretesek, két kifejlett németjuhász és egy dobermann.
Vissza az elejére Go down

Hope Hamilton
mutant and proud

Hope Hamilton
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Fanning
Hozzászólások száma : 146
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeCsüt. 31 Dec. - 9:14

Fészen már jeleztem de a főnök szerint így hivatalos, áldassék a neve Smile
bedobom Hope-ot egy laza, könnyed, nem túl pörgős játékba Hattyú kisasszony mellé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzer. 30 Dec. - 23:02

Megcsúszva, de aktív-játék hiányában...próba-szerencse! :bigeyes:

   A karaktered neve: Katharina Swan
   Szeretnék mesélőt később is: Igen, mindenképpen örülnék a mesélőnek.
   Hozzászólásaim gyakorisága: Pár nap, előfordul, hogy egy hét is lehet belőle, de igyekszem egy hétnél jobban nem kicsúszni.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeKedd 29 Dec. - 21:54

Szóóval, Ororo&Aaron párosának a következőt eszeltük ki:

Ororo lelkére bízzák a birtokon, hogy vegye fel a kapcsolatot Aaronnal, hogy a huga, Faye, aki bár nem bentlakó diák, de ott vendégeskedett, és sajnálatos módon másfél napja nem tudnak róla semmit, nem jelentkezett ki, csak eltűnt. Amikor a lány végül személyes találkozót beszél meg Faye bátyjával Salem egyik külvárosi negyedében, pár rosszarcú fickó akadékoskodva beléjük köt... Razz
Vissza az elejére Go down

Aaron Adler
mutant and proud

Aaron Adler
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathan Rhys-Meyers
Hozzászólások száma : 278
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeHétf. 28 Dec. - 16:21

Ha már párosan szép az élet Wink

A karaktered neve: Aaron Adler
Szeretnék mesélőt később is: nem ellenkezem Smile
Hozzászólásaim gyakorisága: néhány naponta, IRL elfoglaltságoktól függően, de igyekszem, ahogy tudok Smile.
Vissza az elejére Go down

Ororo Munroe
mutant and proud

Ororo Munroe
Diák
power to the future
Play By : Alexandra Shipp
Hozzászólások száma : 25
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeVas. 27 Dec. - 18:10

Kicsit lecsúszva a dologról, de én szeretnék benne lenni. :bigeyes:

A karaktered neve: Ororo Munroe
Szeretnék mesélőt később is: Igen
Hozzászólásaim gyakorisága: pár nap, suli időszakban ritkábban, de tartom magam a 3-4 napon belüli válaszhoz.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeHétf. 21 Dec. - 10:09

Na kis késéssel, de itt volnék^^

Remy & Nikola - Remy-Nikola: Remy egy régi cimborája, vagy valaki, akinek tartozik felbérli, hogy törjön be Nikola birtokára és lopjon el onnan egy értékes dobozt. A kinézetét adja csak meg neki, Remy arról nem tud, hogy mi van a dobozban.
MK & Emma - Mary-Kate nem először hagyja ki az iskolát, ezúttal a barátaival akar találkozni, hogy leszervezzenek egy hétvégi bulit, ám a klubba, ahova érkezik, az egyik asztalnál pont azt a nőt pillantja meg, akit véletlenül az apja asztalán látott, miszerint különösen veszélyes!
Heidi & Yoon - Axee már diák, az X-birtokon lakik. Az egyik nap North Salembe indul felfedezni a várost. Nem is sejti, hogy Stryker ezredes egyik doktornője különleges feladatot kapott. Heidinek el kell kábítania a fiút, és a főhadiszállásra vinni. A csinos doktornő két morcos katonát is kapott, akik egyenlőre a háttérben maradnak. A helyszín a Tóparti hambergeres!
Bryce & Jake: Jake egyik szobatársa nyomtalanul eltűnt reggelre, de mivel attól tart, hogy a fiú rosszban sántikál, netán csak kiszökött valami buli miatt nem akar egyből egy komolyabb tanárhoz menni és akibe először belefut az Bryce, tőle kér segítséget, miután már égre-földre kereste a srácot, hogy megtalálják. Annyi rémlik neki, hogy valami buliról mesélt előző este, de úgy tudta, hogy a srác nem megy el rá, reggelre viszont még sem volt az ágyában.

Köszi Charles a segítséget!

Kérjük, hogy írjatok akkor rá egymásra, és dumcsizzátok meg a játékot.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimePént. 18 Dec. - 10:08

Halihó^^

A párosokat kidobtam kockával, ezt már beteszem ide, és igyekszem a sztorit kitalálni ma-holnap mindenki számára Smile

Remy & Nikola
MK & Emma
Heidi & Yoon
Bryce & Jake
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeVas. 13 Dec. - 22:22

A karaktered neve: Axee Yoon
Szeretnék mesélőt később is: igen
Hozzászólásaim gyakorisága: pár nap/egy hét
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 22:21

A karaktered neve: Nikola Tesla
Szeretnék mesélőt később is: igen
Hozzászólásaim gyakorisága: Változó. Mostanság inkább hetente, vagy kicsit ritkábban.
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 11:49

Feltámasztom a jégkirálynőt, hátha valaki kedvet kap majd hozzá Wink Very Happy

A karaktered neve: Emma Frost
Szeretnék mesélőt később is: Nem ellenkezem, de az is jó, ha a másik fél "mesélne", csak nekem ne kelljen Very Happy
Hozzászólásaim gyakorisága: Változó. Ha össze tudjuk hozni, napi több is összejöhet, de ha a munka úgy hozza, akkor ritkább. De hetente legalább egyszer mindenképp próbálok írni.
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 11:18

A karaktered neve: Jake Froster
Szeretnék mesélőt később is: Partnertől függ, nekem mindegy.
Hozzászólásaim gyakorisága: Pár naponta, de egy héten 1x biztosan igyekszem írni.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 11:11

b]A karaktered neve:[/b] Bryce Payne
Szeretnék mesélőt később is: nekem teljesen mindegy
Hozzászólásaim gyakorisága: Leginkább, ahogy sikerül, de ha van aktív partner, akkor akár 2-3 naponta is
Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 8:47

A karaktered neve: Heidi Ingalls
Szeretnék mesélőt később is: nem, de ha a mellém sorsolt kér, akkor majd ezzel a karival mesélek Very Happy
Hozzászólásaim gyakorisága: pár nap
Vissza az elejére Go down

Remy LeBeau
mutant and proud

Remy LeBeau
hõs
look behind my mask
Play By : Taylor Kitsch
Hozzászólások száma : 46
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 8:23

Na akkor bedobom magam én is:

A karaktered neve: Remy Lebeau
Szeretnék mesélőt később is: nem, mert én is az vagyok, lesz ötlet bőven
Hozzászólásaim gyakorisága: pár nap
Vissza az elejére Go down

Mary-Kate Baker
mutant and proud

Mary-Kate Baker
független
loneliness is a gun
Play By : Mary-Kate Olsen
Hozzászólások száma : 97
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 8:16

A karaktered neve: MK Baker pirat
Szeretnék mesélőt később is: igen naná! Smile cheers
Hozzászólásaim gyakorisága: pár nap
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 8:07

Szeretnénk, ha ismét valódi közösség alakulna ki, ezért az ismerkedésre helyezzük a hangsúlyt, így jelentkezést írok ki párválasztós játékra. A célja, hogy a jelentkezetteket összesorsoljuk véletlenszerűen. Tehát ha úgy érzed, hogy szeretnél játékostársat keresni, akkor légyszíves jelezz vissza csütörtök éjfélig ebben a fórumban, és ha tudod írd bele, hogy milyen gyakran tudsz írni. Első körben egyetlen karakterrel, ne többel. Pénteken kisorsoljuk, hogy ki kivel játszik majd. Ezúttal kérjük az aktív játékosainkat, hogy segítsék azokat, akik még bátortalanok.

A játék pontos leírása:

Párosan szép az élet!




Nem csak itt, sok oldalon észrevettük már, hogy sokan akadnak, akik az elején egy új oldalon még bizonytalanok, hiszen még magát a játékot, a környezetet sem ismerik annyira, és nem mernek feltétlenül ráírni másokra, hogy játékostársat találjanak maguknak. Az nem a legjobb taktika, hogy ha mindig csak a játékkeresőbe írtok, de nem néztek lejjebb, hogy ki az, aki ráér, mert így végül mindenki csak azt várja, hogy más támadja le őt. Nem sok értelme van. ^^
Azért hozzuk létre ezt a részleget, mert ide írhat nyugodtan, aki bátortalan. Ha játékostársat keresel, akkor írj ide azzal a karaktereddel, akivel játszani szeretnél amennyiben több is van, mi pedig szépen összepárosítjuk a lelkes vállalkozókat és mindegyikük kap egy alap helyzetszituációt, amiben elkezdhettek játszani. Így annak sem áll fenn a veszélye, hogy a játék esetleg unalmasabb irányt vesz, mert csak szimpla ismerkedés. Ezen kívül azt is jelezheted itt, ha vállalod, hogy akár később is mesélővel belerondítsunk a játékotokba. ^^ Természetesen majd a párosítást is úgy oldjuk meg, hogy olyanokat tegyünk össze, akik ebben ugyanúgy vélekednek.
Ezen kívül kérlek írd be azt is, hogy milyen aktívságú játékos vagy, hogy lehetőleg azok kerüljenek össze, akik hasonlóan pörögnek, vagy épp pont, hogy nem. Smile

Tehát, amit be kell írnod ide:

Kód:
[b]A karaktered neve:[/b] xy
[b]Szeretnék mesélőt később is:[/b] igen/nem
[b]Hozzászólásaim gyakorisága:[/b] pár nap/egy hét/ritkább stb.


Most aktuálisan jelentkezni egy hétig lehet itt, utána párosítunk, aztán majd indulhat új kör, amikor megint úgy érezzük, hogy szükség lehet rá.
A jelentkezés tehát december 17-én éjfélkor zárul le.

Fontos! Ha jelentkezel ide, akkor légyszíves tiszteld meg azzal a játékostársadat, hogy ha mégsem érsz rá, vagy ha nagyobb kimaradás lesz majd a játékodban, akkor ezt jelzed felé.



Jelentkezők listája:
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 12:59

Szia!
Ez a dolog határidős volt, időnként szoktunk újat indítani, szóval majd nézz vissza. Smile
Vissza az elejére Go down

Jeremy McRaph
mutant and proud

Jeremy McRaph
Diák
power to the future
Play By : Alan Ritchson
Hozzászólások száma : 10
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 12:32

Belevágnék, a paraméterek pedig:

A karaktered neve: Jeremy McRaph
Szeretnék mesélőt később is: Igen
Hozzászólásaim gyakorisága: 1-3 naponta
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Párosan szép az élet!   Párosan szép az élet! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párosan szép az élet!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Párosan szép az élet
» Dr. Gregory S. Severald - Az élet szép
» Körkilátó (a Tetőkertből nyílik)
» Jenna & Rick - Távozás, költözés, új élet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-