we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sagitarius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 8:03

First topic message reminder :

A Titicus Road és a Keeler Lane sarján, a CaleCo Ballet stúdió tőszomszédságában található North Salem legmodernebb diszkója. Már maga a kétszintes, modern stílusú épülete is hívogatóan emelkedik ki a többi ház közül. A földszint egyetlen teremnek ad otthont. Hangszigetelt fal, modern lézer és fénytechnika, teljesen térhatású hangfalkészlet. A négy fal tövében négyszemélyes asztalok, középen hatalmas tánctér, melynek közepében emelkedik az acélrács védte DJ-emelvény. Mind a négy sarokban külön bárpult, ahol több tucat alkoholfajta és háromféle gyors étel: hamburger, pizza és hot dog közül lehet válogatni különböző ízesítéssel. A bal hátsó sarokból nyílik a férfi és a női mosdó, melyek többfülkések, fehér csempével burkoltak és korszerűen felszereltek. A jobb hátsó sarokban egy lezárt lépcső vezet az emeletre és a pincébe. Az emeleten van az iroda és a VIP szoba. A VIP szoba mindenben megfelel a földszintinek, csak épp háromnegyed akkora. A padló hangszigetelt. Belépni csak a VIP tagok mágneskártyájával lehet (ilyesmi pedig csak mutánsoknak jár, főként azoknak, akik az iskolába járnak, vagy ismerik Charlest és Ericet). A pincében van a biztosítékszekrény és a tetemes alkoholkészlet tűzriasztóval és korszerű poroltó berendezéssel. A pince hátában egy acélajtó, mely mögé a tulaj személyes engedélye nélkül senki sem léphet.

írta Diane Fletcher



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeVas. 20 Ápr. - 9:01

Saturday night fever  




A törékenysége úgy látszik elég komoly félszegséggel is párosul, mert bár ottjött hozzám, árad belőle a kishitűség, amit nem igazán értek. Nagyon csinos, biztosan sokan éreztették már vele, és mégis, úgy csinál, mintha minimum ő a legcsúnyább lány a bandában. Pedig látszik, hogy szépen ápolt a haja, finom a bőre, lágyak a vonásai. Van bennem némi sötét vonal, ez kétségkívül, de ettől függetlenül azt hiszem ki tudom fejezni,  hogy ha valakire szemet vetek. Ha ennyire hitetlenedik, akkor nem csak magában, bennem sem hisz. Akkor pedig nincsen értelme az egésznek. Megtett egy fontos lépést, hogy aztán az egészet tökéletesen aláássa. Mégis mit hitt, amikor odacsábítottam? Mit akart elérni, amikor odajött? Hogy váltunk két szót, aztán annyiban maradunk? Nem tudom, hogy gyakorlatlan, vagy csak valami mélyen ülő depresszió van benne, de igazán most egyikre sem vágyom. Nem az a fajta pasi vagyok, akinek mindegy, hogy melyik lukba rakja a farkát, mert igenis fontos, hogy legyen valami kölcsönös szikra, tehát nem fogok most újabb lányok után koslatni, különben sem csak a szex lett volna a lényeg.
- Érdekes ízlésem? Köszi... – Mormolom most már némileg ingerültebben, és nem is válaszolok a társaságot érintő mondatára. Egen, jobb lesz neki, ha visszamegy a többiekhez, mert csak akkor mentem volna én is, ha nem bizonytalankodik ennyit, és miután már az indulás mellett döntöttem, nem gondolom meg magam. Tatjana felénk int valamit, de őszintén szólva nem érdekel. Miután nem mondja ki, hogy mit is szeretne, csak úgy ködösen utal rá, meg különben is elásta magát nálam azzal, hogy helyettem kijelentette, hogy nem az esetem, innentől egy percet sem pazarlok rá, inkább olyan lányokban fogok gondolkozni, akik külsőleg és belsőleg is harmonizálnak.  A kézcsók után bólintok, még mindig én voltam a gáláns. Elhúzom a kezemet, és mivel már elköszöntem, nem ragadozom tovább. Odadobom az italom árát a pultra, aztán átvágva a tömegen, távozom is.

Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 19 Ápr. - 22:22

Csak én vagyok ennyire bizonytalan? Nem mondanám azt, hogy nem tetszik, de úgy, hogy tudom mit akar már más a helyzet. A csoportomból többen is felénk pillantanak ami szerintem nem tetszik Scott-nak, de még nekem se. Azt hiszik nem tudok magamra vigyázni? Lehet, hogy fiatal vagyok, de nem hagyom magam átverni. Még nem ismerem annyira, hogy igazán levonhassam a következtetéseimet, de pont annyira tetszhetek neki, mint nekem az a srác a zenegépnél akinek nincs egy szabad hely az arcán a sok pattanástól. Mondhat bármit nem vagyok vak, látom hogyan nézek ki és messze állok én a bálkirálynői poszttól. Következő szavain mosolyognom kell. Hát tényleg nem egyformák az emberek igényei és ízlésük. De akárhogy akarom elhinni, hogy igazat mond, nem megy.
-Igen ez igaz. De nem vagyok az eseted az biztos. - Végig simít az egyik hajtincsemen, próbálok nem tudomást venni róla. Pedig nagyon is észrevettem. Beleiszok a poharamba és magamban imádkozom érte, hogy végre átlépjem azt a határt ami már nem számít józanságnak. Most még kimondottan józannak számítok mivel mindent megfontolok és tartózkodok. Szeretnék csak cselekedni. Mármint én egyszerre törékeny és erős? Nos tényleg speciálisak az igényei. Bár nem nagyon volt olyan alkalom, hogy erősnek éreztem volna magam. Valahogy mindig csak megvoltam. Átléptem a nehézségeket, de nem tudtam sikernek felfogni. Szerintem az erős messze áll tőlem. Kimondottan törékeny sem vagyok. Inkább a kettő között állok, olyan semmilyen, ez rá a legtalálóbb.
-Hát tényleg érdekes ízlésed van. - Biccentek neki miközben ismét poharamért nyúlok mint egy mentőövért amibe kapaszkodhatok. Ebből a közelségből a szeme még szebb mint ahogy eddig láttam. A társaságot nézve már javában megy az ünneplés. A torta mesésen néz ki. Leah-nak meg kellene kétszer is gondolnia milyen szakmát vállal. Remek cukrász válna belőle. Majd meghallom ahogy Tati felénk szól.
-Nem rég érkeztem így annyira nem vagyunk még összeszokva. Amúgy aranyosak mind és remek társaság. - Tényleg így van. A kezdeti félelem, hogy nem fogok kijönni velük már elszállt. Bebizonyosodott, hogy még én is képes vagyok beilleszkedni. Végül közlöm Scott-tal, hogy egyelőre nincs kedvem elmenni. Látszik rajta, hogy ez nem nyerte el a tetszését.
-Én is megismernélek, szó se róla, de amúgy is faragatlanság lenne elmenni anélkül, hogy el ne köszönnék Tatjana-tól. - Lágy csókot ad ujjaimra, de hiába köszön el, kezemet akkor sem ereszti. Nem tudom mire véljem ezt. Távozni akar így már fel sem teszem neki a kérdést, hogy lenne-e kedve odajönni a többiekhez, hisz most kaptunk Tatjana-tól egy meghívást.
-Neked is! - Csak nézem és várom a következő lépését merthogy én nem tudom mit is tehetnék.
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 19 Ápr. - 18:44

Party time!




- Oké, szóval lehetőleg ne öljük egymást, amúgy is te jönnél ki belőle a legrosszabbul. - vigyorodom el, hiszen az a nagy helyzet, hogy mind tudjuk az ő képessége a legveszélytelenebb, bár jó eséllyel Tati a legdurvább, mert akármit matathat az agyamban, én meg hiába kezdek el törni zúzni, ha nem ismerem a célt. Bár, ha nem filézne ki teljesen a dolgaival, akkor utána meg elég rosszul jönne ki belőle, szóval az a tuti, hogy mi hárman jóban vagyunk. Aztán becélozzuk az asztalt, ahol láthatóan egy ismerős nő is van, Gabriel pedig olyan sokatmondó pillantással mondja ki a nevem, hogy... De hát sejtelmem sincs, hogy mi az a sok, amit ezzel mondani akar, ez mára rejtély marad. Leah közelebb hajolására elmosolyodom.
- Semmi gond, a csajok általában nem szoktak kedvelni, már megszoktam. - rántom meg a vállam. Legalább időben rájött, hogy nem vagyok olyan rémes, sőt még úgy fest, hogy bátrabbá is válik, amikor még Erwant is lekéri tőlem, mintha amúgy csak velem lehetne, pedig még nem is tisztáztunk semmit, csak... kell neki egy kis buli, hiszen eddig még sose sikerült megtapasztalnia ezt ebben a formában.
- Csak bátran, nincs hozzám kötve, bár még kissé bizonytalanul táncol, vigyázz a lábadra. - persze itt már szélesebb vigyor ül az arcomon, hiszen csak viccelek és direkt úgy mondom neki, hogy Erwan is nagyon jól hallja a szavaimat. Aztán lehuppanok szépen és az első szabad pezsgős poharat ragadom magamhoz, amin nincs rúzsfolt, tehát jó eséllyel még senki sem ivott belőle. Csak utána hajolok oda Tatihoz. - Nem féltitek a szende szöszit a rossz arcú idegentől? - Scottra célzok persze. Valahogy nem passzol össze a páros, de minden bizonnyal azért figyelnek Angiere, hogy ha le akarna lépni innen a fickóval, akkor valaki megakadályozza ebben, vagy... mégsem?

Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 17 Ápr. - 18:45



Happy Birthday Tati



Lassacskán elkezd gyűlni a nép, vissza az asztalhoz, most hosszú idő után én is egy kicsit központi személyiségnek érzem magam, hiszen a tortát én csináltam, és mégiscsak én vagyok Tati legjobb barátnője. Bezsebelem a dicséreteket, pedig nem vagyok egy nagy cukrászmester, csak beleraktam szívem-lelkem, hogy a drágámnak legyen egy jó estéje, és úgy érezze, mindenki rá figyel. Szerencsére Juliette kérdésére nem kell azon tűnődnöm, hogy valjam be az igazat, vagy valami hazugságot improvizáljak, mert Gabriel megmenti a helyzetet, amire hálásan bólogatok, és elveszem Tatitól a felém nyújtott tányért, amin már rajta van a saját szelet tortám.
- Köszi! – Ez neki is szól, és a szőke fiatal nőnek a dicséretért. Inkább elkezdek eszegetni, és a többieket hallgatom. Jól sikerült a süti, de nekem megvolt az az előnyöm, hogy közben is kóstolgathattam, volt róla némi fogalmam, hogyan is kinézni. Az almába kevertem egy kis diót, a krém pedig a marcipán alatt tojásfehérje kikeverésével lett lágyabb. A végén még komolyan fogok ezzel foglalkozni, és hasonló szülinapokra másnak is tudok sütni. Rámosolygok Gabriel-re, örülök neki, hogy egy ilyen kedves valaki vigyáz az én Tatimra. Igazán szépen mutatnak így együtt. Ellenben egyre jobb számok jönnek be, lassan ideje nekem is aktiválnom magamat. Egyedül viszont rém ciki lenne, és még inkább az, amit tenni fogok, de hátha. Gyorsan lenyelem a torta aktuális falatját, aztán arébb csusszanok Jill mellé.
- Öhm... nagyon megharagudnál, ha megkérném őt, hogy vigyen el táncolni?  – Sandítok Erwan felé, természetesen úgy, hogy a srác is hallja a felkérést, nem a háta mögött akarok dönteni, csak gondoltam így udvariasabb, minrha közvetlenül Erwannak címezném a dolgot. Mindenesetre már felállok, és ha senkivel nem tudok elmenni táncolni, akkor odamegyek valami ismeretlen pasihoz a bárpulnál.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 17 Ápr. - 18:06

- Mindenki vigyázzon magára. Én amúgy sem vagyok harci x. De tudsz te aranyos is lenni, de többször vagy szexi vadóc. És nem akarlak titeket szétválasztani, azt akarom, hogy nagyon jó barátnők legyetek. Milyen az a triumvirátus ahol ketten hol egymást tépik, hol a harmadikat? - Foglalom össze a válaszaim Jillnek, majd gyengéden könyékkel oldalba bököm amikor kuncogni kezd a Lisás hangom miatt.
- Gabriel, jól becsüld meg a kincset, mert Tati olyan, mintha a húgom lenne. - Nyújtok kezet neki. Persze, hogy ismerem. Csak az nem biztos, hogy neki leesik-e, hogy én vagyok a melltartós szöszi aki ajtót nyitott neki.
- Leah, isteni a süti. - Mosolygom rá és kacsintok is hozzá. Látszik rajtam, hogy ma ép elég időt töltöttem fiú alakban Jillel ahhoz, hogy ne legyek feszélyezett. Az a csók volt a legnagyobb sokk ami ma engem érhetett, szóval ma már többször nem lesz csajos hangom és el se pirulok.
- Tati drágám, én valami különlegeset akartam neked adni, de elakadt valahol Manassasnél, Virginiában. Reggel viszont menj el a lovardához és keresd Hercegnőt. - Adok neki puszit. Igen, egy gyönyörű betöretlen hófehér kancát hozattam neki Texasból. Majd együtt hozzá fogjuk idomítani. Jill eddig nem adta jelét, hogy szeretne lovagolni, így ő nem kap. Remélem nem veszi zokon.
- Juliette örülök, hogy megismerhetem. Igazán csinos fiatalasszony, hogyhogy így egyedül? Az udvarlóit hol sikerült leráznia?
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 17 Ápr. - 12:00

-Ne bánkódj - mondom, és játékosan Juliette-re kacsintok - Nagy huncut a csaj, biztos lesz még alkalma hasonlókra.
Finoman megcsiklandozom Tati oldalát, amikor senki sem figyel, de aztán én is nevetek, ahogy az ajándékom után kap.
-Bizony, magánsuli...valaha én is oda jártam, most már csak dolgozom ott - bólogatok, egyenlőre még egészen büszkén a társaságra,a miért kissé ittasan sem árultak el semmit a helyről. Másfelől, viszonylag titkos a mutáns téma, és akivel eddig felmerült a dolog az utóbbi hetekben, arról előbb utóbb kiderült, hogy maga is közénk tartozik szóval...mi a legrosszabb ami történhet, ha lebukunk, nem igaz? Nos, sok minden, de kétlem, hogy nagyon emlékezne az estére ez a lány, ha még sok pezsgőt nyakal be.
-Szép helyen van amúgy, de nem hagyják az embert rendesen bulizni - biccentek itt a poharak felé - úgyhogy ne is beszéljünk róla többet. Mesélj inkább magadról, itt élsz a városban? Oké, nyilván...mit dolgozol?
Közben megérkeznek a többiek is, én pedig biccentek a párosnak.
-Miss O'neill - mondom, jelezve, hogy nem muszáj bemutatkoznia, majd pont róla nem tudom, hogy kicsoda. - Üdv neked is Erwan.
Aztán végre sikerül szereznem egy falatot a tortából, és jólesően hümmögve ítélem azt gyomor általi halálra, és már kapok is a következő utána villámmal.
-Hát Leah, lehet nem vagy nagy szakács, de Cukrásznak óriási!
Aztán persze csak lecsap rám valami édesebb is, én pedig viszonzom a pusziját.
-Boldog szülinapot - suttogom neki mosolyogva, aztán visszatérek a tortához. Almás...hogy ez eddig nem jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 17 Ápr. - 11:20

- Tizennyolc, bizony - kacsintok nevetve Gabrielre, ujjamat játékosan húzva végig tarkóján. Persze csak lopva, ezek az érintések csak ránk tartoznak. És közben előkerül egy apró dobozka is, meglepetten pislogok rá, majd gyorsan kapok is érte, mint egy gyermek, mintha valóban attól tartanék, nem adja ide.
- Az enyém! - nevetek fel, de a dobozkát egyenlőre nme nyitom fel, hisz kezembe nyomják a kést, én pedig nem szeretném megváratni a vendégeim. Nevetve fújom el a gyertyákat és nyomom a kést a tortába. Egy-két éve én vagdostam már otthon is, szóval nem szerencsétlenkedem, nagyon. De azért néhány szelet után visszaadom az egyik pincérnek a kést, hogy folytassa ő, ha esetleg még valaki kérne.
- Hát emlékeztél rá? - pislantok meghatottan Leahra, ahogy az első falat almatorta a számba kerül. Imádom az almás sütiket, nincs az a mennyiség, amit ne tudnék belőle megenni.
És közben Jillék is visszatérnek, kapnak is rögtöne gy-egy szeletet, illetve Erwan, mert Jill élelmesen kiszolgálja magát. Tekintetem végigfuttatom a társaságon, majd ahiányzó láncszemeket keresem. Aztán két ujjam a számba, kissé elhajolok, hogy ne épp Gabriel fülébe füttyentsek, és megpróbálom túlzenélni a benti zajokat.
- Gyere, tömj a bátortalan lovag szájába egy szelet sütit! - kiáltok nevetve Angeláék felé, majd vissza is fodrulok az asztalbeliekhez. Nem erőltetem, hogy jöjjenek, de attól még, hogy a srác idegen, szívesen látjuk, ha esetleg ez tartaná vissza őket. Ahogy Juliette-t is szívesen láttuk.
- Öm.. egy magánsuliba járunk, onnan - felelem némi habozás után a feltett kérdésre, miközben a félig majszolt tortát az azstalra teszem és végre felbontom Gabriel meglepetését is. AZtán csak boldog vigyorral lesem a képet, arcomon tuti ezernyi érzelem fut végig.
- Köszönöm. Azt az estét sose feledem el - bújok hozzá egy puszi idejére, majd a többiek felé mutatom az ajándékot, mielőtt a zsebembe süllyeszteném.
- Nagyon finom a torta Leah. És nagyon köszönöm, hogy ma velem ünnepeltek - mosolygok a többiekre, ismét egy pezsgőspoharat emelve fel, majd apró kortyokkal simítom a torkom, hogy aztán eltüntethessem a maradék tortám is.
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzer. 16 Ápr. - 19:40

Egy pillanatra sem hittem volna azt, hogy a lány születésnapja pont a barátja előtt lesz nagy titok. Meg is lepődöm rajta, mikor szól Tatjana, hogy most árultam el neki az ünneplés okát.
-Nagyon sajnálom. Nem állt szándékomban elrontani ezt a kis titkot!- Hát azért szégyellem magam, mert nem állt szándékomban ezt elrontani, de én is úgy vélem, hogy idővel azért csak rájött volna, főleg hogy ismét az a jól ismert dal csendül fel. A torta igen csak jól néz ki és ahogy látom nagy meglepetést sikerült ezzel okoznia Leahnak. Igazán figyelmes ez a részéről.
A érkeztével a táncoló pároska is visszatér az asztalhoz, így végül az ő nevüket is megismerhetem. A kezet elfogadom és meg is rázom, ahogyan azt kell, majd jön a szokásos bemutatkozás.
-Juliette, örülök a találkozásnak.-Tényleg jó ötlet volt csatlakozni hozzájuk? Hiszen senkit sem ismerek. Oké most már a neveket legalább tudom, de nem vagyok a barátjuk, csak egy idegen... De még fiatal az este. Ki tudja mi lesz még ebből!?
A tortát végül felvágja az ünnepelt és mindenki kap belőle. Miután megkóstolom az első falatot elismerően hümmögök egyet, majd szóban is kifejtem a véleményemet.
-Ez nagyon finom lett Leah. Ügyes vagy nagyon!-Én ilyet még nem is tudok csinálni. Lehet, hogy egyszer jól ment nekem is a sütögetés, de most?...Talán egyik nap kipróbálom, hátha nem olyan katasztrofálisan rossz.
-És mondjátok honnan ismeritek egymást? Osztálytársak vagytok?-A mai fiatalok inkább az iskolában szereznek barátokat legelőször, így teljesen logikus, hogy ezt feltételezem róluk. Mondjuk igaz például Gabriel kicsit idősebbnek néz ki, de az is meglehet, hogy csak az én szemem csalóka.
Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeHétf. 14 Ápr. - 17:24

Saturday night fever




Elég összeszokott csapatnak tűnik az övék, amikben talán helye lehet pár férfinek, mint az az Erwan, vagy Gabriel nevezetű, amennyire ilyen messziről hallottam a neveiket. Én mégsem érzem úgy, hogy vágynék oda, csak ha a lány ragaszkodik kifejezetten. Elindult hozzám, ez igazán dicséretes, de mégis érzek benne valami rejtett tartást, ami alapján biztonságban érzi magát ott, ahol a többiek figyelemmel kisérhetik a lépteit. Vagyis inkább az enyémeket, mert Tatjanától elég ferde pillantásokat kaptam, pedig látszólag nem kínai. Ez a kis félénk őzike csak úgy néz rám a Bambi szemeivel, aztán időnként olyanokat válaszol, amiket ki sem néznék belőle. Fogalma sincsen róla, hogy mire lehetek képes, mit akarok tőle, beskatulyáz a többi ötlettelen korunkbeli pasik szerepébe, már az elején leír. Az ágyba csábítás nyilván benne van a pakliban, de nem csupán a saját örömömre, de ebben mi is a rossz? Olyan magasságokba tudnám repíteni, hogy a forróság bármikor elöntené, ha a jövőben csak rám gondol. Ez lenne olyan tipikus? Vagy a birtoklási vágyam? Kétségkívül van ilyesmi, nem ismerek ellentmondást, vagy imádok, vagy gyilkolok, és csak néha vegyül a kettő egy véres szexjátékban. A mosolyom ezúttal őszinte, hiszen nyilvánvaló volt, hogy mennyire kishitű.
- Angela, teljesen szubjektív, hogy kinek mi tetszik. – Lágyan végigsimítok az egyik tincsén, anélkül, hogy átlépném az intim zónákra vonatkozó határokat. Egy pillantást ugyan vetek hófehér nyakára, de a közhiedelemmel eltekintve nem vagyok vámpír. Harapdálni lehet ugyan, azt is csak a kéjjel egy határvonalon megosztva.
- Engem csak az tud érdekelni, aki erős és törékeny egyszerre. Túl speciálisak az igényeim, tudom. – Vonom meg a vállamat, és mélyen belepillantok a szemeibe, most már egyértelműen látszik az íriszem, a szemüveg mintha nem is létezne köztünk ilyen közelről. Nem is a bókolás a lényeg, ha vagyunk egymásnak annyira vágykeltőek, nincsen rá szükség.
- Azt hittem régebb óta ismeritek egymást. – Ébred bennem a kíváncsiság. A torta most kerül kiszállításra, de nem érzem azt, hogy lenne motivációja felköszönteni az ünnepeltet. Ellenben a lány nem húzódik el, mégis maradna, ezáltal elutasít. Felállok a párpultról, és fizetek.
- Rendben van. Én viszont nem szoktam B-terveket készíteni. Téged akartalak megismerni, de nem itt. Szívesen teáztam volna veled valami csöndesebb helyen. – Apró csókot lehelek az ujjaira, aztán bólintok. Még nem engedem el a kezét, de egyértelmű, hogy távozni fogok.
- Akkor további szép estét.



Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeVas. 13 Ápr. - 23:29

Kicsit már mondhatni oldottabb vagyok. Az elején nagyon feszülten viselkedtem, de ez így volt mikor találkoztam Tatjana-val meg a többiekkel. Nem az a típus aki barátnőre vágyik vagy egy kapcsolatra, határozottan nem olyan. De ezért miért is hibáztatnám, én se vágyok kapcsolatra. Régen szerettem volna egy nagy kertes házat meg férjet meg úgy általában mindent mint egy átlagos lány. De nem vagyok átlagos, pont, hogy a képességem az oka annak, hogy most vele beszélgetek. Mert esélyem sincs egy komoly kapcsolatra. Nem helyes az első sráccal szóba elegyedni csak mert nincs senkim, de hányszor tettem én már ilyet, simán belefér még. A következő bókja, hogy cukibb vagyok mint a többiek, megnevetett. Hát ha jobbra nem tellett ezzel is beérem. Ha lenne lovagom, élve az Ő szóhasználatával, akkor valószínű, hogy tojnék az italra amit nekem rendelt és a bókjaira is, szerencséjére nincs senkim. Jól néz ki, kár, hogy tudom mire megy ki a játék. Az ilyen srácoknak csak egy dolog jár az eszükben, minél több lányt az ágyukba csábítani. Elgondolkodtató, hogy én vajon mit is szeretnék. Hagynom kellene, hogy elcsábítson vagy ésszerűen vissza kellene mennem a többiekhez, nehéz döntés.
-Nos köszönöm a bókot még ha a fele se igaz. - Iszok bele a poharamban lötyögő alkoholba. Majd hirtelen majdnem félrenyelek mikor azt mondja bálkirálynő. Kicsit köhécselek, de nem feltűnően.
-Bálkirálynő? - Hitetlen képet vágok, már csak azért is, mert határozottan ki lehet szúrni a csoportomból, hogy ki a bálkirálynő és ki csak egy egyszerű udvarhölgy. Hát nem mondhatom, hogy nem igyekszik vagy ezerrel, de ez nálam kevés, vagy már túl sok? Nem is tudom. Egy kicsit többet kell innom, mert még a végén faképnél hagyom ezt a hantás fazont. Nem kerüli el a figyelmem, hogy rengetegen pislognak felénk. Vannak itt aggódó arcok meg olyanok is akik csak fogadni akarnak arra, hogy sikerül-e megfektetni-e vagy sem. Elvigyorodom. Csak ránézek mikor már visszafogottabban szól hozzám. Nem is tudom. Jó ötlet lenne-e ha odavinném a többiekhez? Kétlem. Így hát egy újabb korty után megszólalok.
-Nincs rám ott most szükség. Csak nem rég csatlakoztam és még nem állok olyan közel hozzájuk. - Nézem ahogy kiviszik a tortát és mosolygok. Jó Tatjana-nak, hogy ennyi jó barátja van akik szeretik őt. Scott, tehát így hívják. Kicsit összerezzenek az érintésétől, de nem húzódok el. Hogy én mennyire tudtam mi jár a fejében. A férfiak olyanok, mint egy nyitott könyv, csak tudni kell olvasni belőlük.
-Nos én se azért jöttem, hogy barátkozzak, de még nincs kedvem menni, nem ittam eleget és nem buliztam ki magam, már pedig megfogadtam ezt a helyet józanul nem hagyom el. De ha gondolod keress valaki mást aki hajlandó azonnal veled menni. - Nyúlok az italomért és egy nagyot kortyolok belőle majd rendelek egy következőt is.
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 16:09



Happy Birthday Tati



Először még hagyom, hogy drága barátnőm teletöltse a poharamat, és belekóstolok. Nem akarom túlzásba vinni, mert régen borzasztó sokat ittam, aminek az lett a vége, hogy most itt vagyok. Átkozhatnám a sorsomat, de talán így lett jó, nem akarnám elrontani. Inkább hagyom, hogy Tati visszaüljön mellénk, csenden várom végig a körbemutatkozást. Aranyos tőle, hogy nem vonul el a párjával, amikor egy ilyen ünneplés van, az tényleg a társaságnak kell, hogy szóljon, nem a szerelemnek, na nem mintha féltékeny lennék. Elkezdek énekelni, amire szerencsémre Juliette is becsatlakozni. Ez volt a jel, a pincérek már tolják is be a tortácskát, amit szépen feldíszítettem. Tati rám pillog a meghatódottságtól, én pedig amikor megölel, kicsit szipogva viszonzom, de ez most egy boldog pillanat, nehogy már elsírjuk magunkat.  
- Még sok ilyet neked tesó! – Engedem őt el, és megkeresem a kést, amit mellékeltek hozzá, hiszen neki, az ünnepeltnek kell felvágnia, majd a kezébe nyomom, és tapsolok, amikor nagy levegőt vesz, hogy elfújja a gyertyáit. A kacsintásnál kissé elszorul a torkom. Én már a valóságban pár hónapja betöltötem a tizennyolcat, Leah volt az, akinek május 10-én van, és most, hogy már én vagyok ő, azt kell majd ünnepelnem. De ez az egész elképzelhetetlenül felzaklat. A születésnapom előestéjén tette meg, amit most próbálok feldolgozni, de mégis eszembe jut. Szerencsére Jill és lovagja megérkeznek, és egy hatalmas dicséretet kapok a lánytól, amin még inkább lebiggyed az ajkam, én meg teljesen azt hittem, hogy valami üresfejű önző lány.
- Kö-köszönöm.   – Nyögöm végre ki, és picit odahajolok Jillhez.
– Sajnálom, ha buta voltam. – Visszaülök a helyemre, és várom, hogy Tati nekiessen a tortának, amelyről kérdést is kapok. – Nem vagyok egy nagy szakács... de én sütöttem. Tati szereti az almás dolgokat, ezért a belseje piskóta, almakrémmel, a külső pedig marcipán. Ha tudnátok, mennyit káromkodtam, amíg sikerült.   – Oldalt pillantok, és végre aprót elmosolyodom. – De érte mindent!



Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 15:17

Party time!




Komolyan meg vagyok győződve róla, hogy viccel... az első pár pillanatban, de nem látok mosolyt arcán és ahogy mondja a dolgokat, akár még lehet is ebben egy kis ráció.
- Oké, ez azt hiszem nekem is leesett, és szerinted Angie tudja, hogy mire megy ki a játék? Nem kéne felhomályosítani? Vagy, ha rájön, majd jól odasóz egyet a pasasnak? - komolyan kíváncsi vagyok, hogy mennyi esze van a kis barnának. Tuti, hogy hamarosan el fogja majd hívni, ki szépen hátra, vagy akárhova, és akkor mit mond a leányzó? Nem tehetek róla, de érdekel, ezért is pillantgatok időnként arra kíváncsian.
- Jó azért én ennyire nem estem túlzásba, de ne mondd, hogy nem vagyok aranyos, ha... egy kicsit megerőltetem magam. - tényleg tudok olyan is lenni, nem csak a szexi vadmacska megy. Oké, az fekszik jobban, de attól még tudok rendes is lenni és erre majd tuti Leah is rájön. Nem arról van szó, hogy nem szeretem, ha valaki nem bír, mert hidegen hagy, de az nem a kedvencem, ha valaki mondjuk a hátam mögött ellenem hangol másokat. Nem értékelném, ha széthúzás lenne csak azért, mert a kis szende nem bír.
- Hm... szóval vele ne akarjak haragban lenni, érettem. De ugye megvédenél tőle, ha veszett zombifarkasokat akarna rám küldeni? - vigyorodom el és ezek után már képtelen vagyok megállni, hogy egy kis plusz ráhatást is mellé dobjak, ami abban merül ki, hogy kap egy szájra puszit. Csak egy egyszerűt, csak egy röpkét, de ezzel is sikerül előcsalogatni Lisát. Nem tehetek róla, de nem tudom letörölni a vigyort a képemről. - Vicces... ha ne adj isten beengednélek az ágyamba, akkor a végén nem tudhatom, hogy nem női sikolyokkal zavarnál-e össze. - nem nevetek, nem nevetek, nem... nevetek! Oké, sikerül megállni, csak a vigyor marad és valami elfojtott kuncogás. Azért igazán megtanulhatná ezt kezelni, mert ha ilyen apróságoktól is kifordul önmagából, vagy önmagába, vagy... a fene se tudja már, hogyan kellene ezt megfogalmazni.
- De látom gonoszkodni azért tudsz! - nevetem el magam, amikor Leaht említi, aztán szúrom ki Tati pillantását, no meg a tortát, úgyhogy elengedem a nyakát, és lazán megfogom a kezét, hogy kihúzzam a tömegből. - Torta, most, éhen halok! - na jó nem, de a mozgásra kell egy kis kalória, amit aztán újfent ledolgozhatunk. Szóval töröm az utat a célig, aztán fel is kapok egy szeletet, csak úgy kézzel. Ugye... többen lettünk hirtelen? Lerázom a kezemről a morzsákat, amit eddig tartottam a torta alatt és Julie felé nyújtom.
- Hali... Jill, ő meg Erwan. - és persze Gabrielnek is biccentek. Tuti futottunk már össze, de szerintem névről csak én ismerem őt, fordítva nem. - Fantasztikus a torta, te sütötted? Vagy rendelted? Így is úgyis tökéletes választás! - láttam ám, hogy Leah intézte ezt, akkor tuti, hogy ő hozta ezt össze valahogy. Kicsit megpróbálhatok jó pofizni vele igaz? Biztos, ami tuti.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 9:58

Halálos komolysággal nézek Jill szemébe és türelmesen kivárom, hogy abbahagyja a nevetést. Ez most kivételesen nem vicc volt.
- Ötven százalék esély. Bár, ha Lisás ösztönnel nézem a srácot. Hasonlít rám, céllal jött ide és bármi áron eléri. Nem, szerintem nem fogja kiszívni a csajszi vérét. Inkább csak jól ágyba akarja vinni. - Összeszűkült szemekkel vizslatom a szemüveges pasit, rutinos ragadozó nagyvadként. Igen, határozottan csak a dugás miatt dugta ide a képét és Angelát elnézve, hamarosan áttöri az ellenállást.
- Az aranyos, ártatlan szende szűz, mi? - És úgy teszek, mint aki el is hiszi amit kérdezett. Jill pont annyira ártatlan és szende, mint Lisa. Az aranyos viszont inkább sértő, mint bók. Ha egy lányra semmi mást nem lehet rámondani, hogy aranyos ott már komoly gondok vannak. Márpedig egyikünk sem merül ki pusztán az aranyosban. De ezt mindketten egyformán nagyon jól tudjuk.
- Ha Tatit ismernéd nem mondanád rá, hogy rendes. Akit kedvel vagy szeret, azzal jó fej, barátságos és hűséges. De ne akarj az ellensége lenni. Belemászik a fejedbe és megzanzásít. Ha rendesen akarnám kifejezni magam, akkor Lisa olyan, mintha kettőtökből gyúrtak volna össze. Óvakodj a telepatáktól és az összes többi bétától, aki bele tud nyúlni az agyadba. Ettől függetlenül igen, nagyon jó fej és nagyon bírom. De ha hajnalban megkerget egy falka veszett zombifarkas, akkor lehet, hogy csak ő viccelt meg. - Vigyorodom el. Az Ötös szobába fiú hívatlanul nem léphet be vagy nem kerül ki egy darabban. És én még gyámoltalan vagyok a barátnőimhez képest.
- Basszus. Már megint kezdjük. - Tör ki belőlem Lisa hangján. Majd rögtön ez után fülig pirulok. - Még jó, hogy... khm... - Majd Erwan hangján folytatva. - ... nem hallotta senki. Totál idiótán érzem magam. És nem ér kinevetni. - Sziszegem a fogaim közt, de arcomon ott bujkál egy félmosoly. Lehet, hogy most az egész női hangos mizéria szándékos volt?
- Azért ez nem ilyen egyszerű. Még mindig nem hiszem el, hogy nem csak a te szemedben vagyok jó képű srác. Még mindig nem merek odamenni vadidegen csajokhoz, hogy meghívjam őket egy italra, mint az a vámpírgyerek. Még mindig csak veled tudok felszabadultan táncolni és még mindig zavarba jövök, ha megpuszilsz. Van még min csiszolnunk. És szerintem veled akkor is ilyen jól tudnék táncolni, ha egyáltalán nem lennél jó csak. Mondjuk úgy néznél ki, mint Leah. - Kaján fény gyúl a szemeimben és megvillan arcomon egy hamisíthatatlanul Lisás vigyor. Nem barátságos, vidám Erwan-féle, hanem a gonosz és önelégült. De hamar elmúlik, Erwan továbbra is irányítani akar és vidáman táncolni.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimePént. 11 Ápr. - 17:02

Kedvesen mosolygok Julie-ra. Valóban nem mindennapi a találkozás, de a magunk fajtának ez nem rossz pont, sőt. Nem akarja tudni, milyen számunkra a megszokott. Vagy lehet, hogy csak számomra? Ha jobban belegondolok, az asztaltársaságom egészen normálisnak tűnik, szóval nem, nem hiszem, hogy azzal ütnék el az idejüket mint én, bár mesélni azt egészen biztosan tudnának mind.
-Ne is törődj vele Juliette - legyintek a szabad kezemmel, aztán adok egy gyors puszit Tati arcára. - Előbb utóbb csak feltűnt volna. Nem vagyok egy nagy nyomozó, de a torta például elég forró nyom lett volna.
Apropó torta. Na ez még engem is meghat.
-Azta...
Csodálkozva nézem, mivel készült Leah, és nem semmi. Bár nekem lennének ilyen jó barátaim. Úgy értem, eleve egy aranyos lány, de torta...na ezzel teljesen megvett. Szinte hipnotizál a hatalmas édesség,  és a transzból csak akkor esem ki, amikor tati visszakerül az ölembe.
-Szóval 18 mi? - Suttogom a lány fülébe, sejtelmes hangon. - Jó tudni.
Amíg a többiek megérkeznek, addig úgy látom, talán épp itt az ideje, hogy én is előkapjak egy apró, masnival díszített sárga kis dobozkát, és Tati kezébe csúsztassam.
-Gondolom erre sem tartasz igényt, ha ekkora titok volt - súgom újra a fülébe, nem rosszallóan, inkább csak incselkedve. Egyébként nincs semmi különös benne, csak egy kis apróság. Egy pici fémkulcstartó, benne az egyik igazolványképpel, amit még Tokióban csináltunk pár napja.
-Boldog szülinapot, királynőm.
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimePént. 11 Ápr. - 15:02

Ahogy Gabriel finoman rászorít a kezemre mint egy rajtakapott kölyök húzom be a nyakam és nevetek rá vidáman.
- Épp most buktattál le Gabriel előtt - fordulok a helyet foglaló Juliette felé, hogy ők is értsék a semmiből támadt jókedvemet. Közben persze észlelem Leah utaló mozdulatát és szabad kezemmel fogom is az itthagyott pezsgősüveget és telitöltöm a poharát. Ha már lúd legyen kövér. Jó kövér! És ha nem csak turkálni, de belelátni is képes lennék a fejekbe, tuti az orrára koppintanék. Persze szeretek Gabriellel lenni, ha csak kettesre terveztem volna az estét nem hívtam volna a többieket. Eszem ágában sincs még itthagyni a társaságot, vagy egy sarokba elvonulva nyilvános kukkoldát nyitni. Bulizni, táncolni szeretnék a barátaimmal, akik megszerettek annyira, hogy velem töltsék ezt az estét.
- Tizennyolc lettem - vágom ki büszkén a kérdésre, hisz semmi titkolnivaló nincs a koromban, sőt! Boldog vagyok, hogy végre elértem ezt a határt is.
Leah szavaira viszont értetlenül pislantok fel, mire ő elkezdi énekelni a Happy Birthday szokásos sorait, és a következő pillanatban már csatlakozik is hozzá pár pincér egy tortát hozva az asztalunk.
- Oh, Leah - nyöszörgöm meghatottan, és igazság szerint, ha nem egy disco kellős közepén lennék egy rakat vadidegennel körülvéve, no meg a barátommal, hát tuti elmorzsolnék egy könnycseppet meghatottságomban. Ám most csak felállok a székről, de meglepő mód nem az ajándék felé fordulok, hanem Leahoz lépek és átölelem a vállát.
- Köszönöm! - suttogom a fülébe halkan, finoman meg is szorítva őt. Majd zavartan nevetve engedem el és lépek vissza a helyemre, vagyis hát Gabriel ölébe, hogy helyet adjunk a hordároknak.
- Hát ez egy felejthetetlen szülinap! - sóhajtok fel vidáman, tekintetemmel a többieket keresve, és bárkivel is találkozzon a tekintetem kezemmel intem az asztalhoz, hogy kicsiny társaságunk minden tagja kaphasson belőle, ha akar.
- Csak érjük el a te szülinapod! - kacsintok Leahra sokat sejtetőn, kezembe kapva az első szeletet.
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. - 23:12


Tatjana & Leah & Gabriel
Nagy örömömre és megkönnyebbülésemre mosolyogva fogadnak engem az ünneplők. Bár nem tudom, hogy mit keresek itt, hiszen egyiküket sem ismerem, de valamiért mégis eljöttem. Még mindig jobb velük lenni, mint egyedül ücsörögni a pultnál arra várva, hogy a kedves Eliza végre ott hagyja azt a nyálas képű fickót.
Miközben a neveket mondja mindegyikükre rápillantok és bólintok is egyet feléjük. A felém nyújtott kezet örömmel fogadom el. A szorításom határozott, de nem annyira, hogy fájjon a lánynak. És most jött el az ideje, hogy én is eláruljam nekik a nevem.
-Én Juliette volnék. Örülök a találkozásnak, még ha nem is mindennapi.-Mosolygok továbbra is feléjük, majd le is ülök az egyik szabad helyre Leah mellé. Ha jól látom az ünnepeltnek még udvarlója is van. Ez igazán örömteli hír, remélem tényleg nem zavarom őket. Bár csak egy szavukba kerül és én már tovább is állok. Senkit sem akarok zavarni.
-És megkérdezhetem, hogy hányadik születésnapodat ünnepeljük? Vagy ezt már illetlenség lenne?-Egy korig még a lányok is büszkén árulják el a korukat, de van egy bizonyos pont, ahol inkább már eltitkoljuk. Az is igaz, hogy Tatjana igen fiatalnak tűnik, de inkább óvatos maradok. A mosolyom természetesen egy pillanatra sem tűnik el arcomról. Őszintén jól érzem magam, már csak őket látva is jó kedvre derülök.
A torta hallatán elcsodálkozom. Ezek szerint azt is szerveztek neki. Milyen kedves barátai vannak, de mondjuk jobb lett volna ezt titokban tartani mind addig, míg ki nem hozatja. De már bele is kezd az éneklésbe és bár kis késéssel igaz, de én is csatlakozom hozzá. A pincérek meg is jelennek az „égő” tortával. Nagyon szép látványt nyújtott a kis tűzijáték. Éneklés közben hol az ünnepeltre, hol a tortára tereltem tekintetem.
Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. - 20:26

Saturday night fever  




Tudom, hogy kicsit más vagyok, mint a legtöbb korombeli, de hát ezzel kinek ártok? Jó, elég sokaknak, hiszen szembemegyek a divattal, ütöm-vágom azokat, akik egy kicsit is jelzik, hogy talán máshogyan kéne. Ellenben nagyon örülök hogy nem látok be Juliette fejébe, mert a végén még képenröhögném. Még hogy egy pasinak kell kezdeményeznie. Hol élünk? A lovagkorban? Ma már igenis a nő választ, döntse el ő, hogy ki kell neki, végülis a férfiakból van kevesebb. Azért nem szó szerint gondolom így, direkt Angelát szúrtam ki, aki bár félénknek tűnik, túlságosan egyedül van, ezért motivált a kezdeményezéshez. Ez csak a becserkészési stratégia része. Szépen idejárul a trónhoz, én pedig megadom neki a kegyet, hogy a társaságomban legyen. Nem, ez sem igaz, átkozottul tetszetős, és vele akarok lenni, csak az egóm nagy. Vágyom arra, hogy ne egyedül töltsem az éjszakát, és ez nem csak a szexről szól, lehet benne bújás, beszélgetés, bármi egyéb, aztán majd reggel meglátjuk. Egy ilyen csajszinak nem fogom kitekerni a nyakát, mert túlságosan a társaság része, a végén még feltűnne a hiánya. A durvulós, véres játékok ezzel szembe bőven beleférnek.
- Nem tudtam nem észrevenni, hogy mennyivel cukibb vagy, mint a többiek. És nem azért mondom, mert másoknak adott esetben lehet lovagja. Ha neked lenne, akkor is te lennél a választott.   – Döntöm oldalra a fejemet, és kedvesen elmosolyodom. Ha nem riasztottam vissza az előbbi viselkedésemmel, akkor minek játszam túl? Itt van, ez bőven elég, tulajdonképpen örülhetek, hogy kölcsönönös a kezdeményezés. Kapok tőle egy visszafogott mosolyt.
- Igazán nem értem miért. Egyértelmű, hogy te vagy itt a bálkirálynő. – Kicsit grimaszol, láthatóan nem a legjobb kedvében kaptam most el. Na jó, ebből nem lesz véres játék, csak egy alkalmi szex, ami akár neki is jó lehet. Az ágyrugók egészen újak. Kicsit tépelődöm, ahogyan borostás államat dörzsölöm, ezért az italhoz fordulok ihlet gyanánt, hiszen ő is hozta a sajátját.
- Egyszerűen csak meg akartalak ismerni, de ha úgy látod, hogy nagy most az ünneplés, visszamehetsz, szívesen jövök a barátaidhoz én is.   – Bólintok neki, és valahogy átérzem a törékenységét, azt, hogy milyen esendő. Nem tudom, hogy mi történt vele, de árad belőle valami különös keserűség, önutálat. A legtöbbször még a saját érzéseimet is elnyomom, és ahogyan mások is megmondták, szinte azért élek, hogy gyűlöljenek, de ez most kicsit más. Rendes nem leszek, de talán annyira bunkó sem. Csak szimplán tapló, az még elviselhető.
- Scott. – Simítok végig az arcélén. – Nem barátkozni akarok veled Angela.   – Vonom meg a vállamat. – Nem lépünk le?




Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 23:20

Jól van, szerintem szedjük össze miket is tudtunk meg a jóképű idegenről akitől feláll a szőr is a hátamon...mondjuk nem tagadhatom azt se, hogy nem jön be a stílusa. Se szó se beszéd és ott hagytam a társaságot. Hogy jól tettem-e vagy esetleg megfogom-e bánni? Lehetséges, de a minimális alkohol szintem elegendő, hogy kiűzze belőlem a menekülési ösztönt ami kivált belőlem mindahányszor rám néz. Míg jobban meg nem néztem magamnak addig a szemüveg eltakart előlem mindent, de hosszasabb megfigyeléssel rájöttem, hogy ez nem így van. Látom a szemét ami éppolyan különleges mint Ő, bármilyen értelemben is értjük. Hogy én mit saccolok? Kettőt és könnyebbet ha kérhetem. Fogalmam sincs miért pont engem szúrt ki hisz látható, hogy vannak nálam szebbek is a pult környékén. Lehet feltűnt neki az, hogy egy picit kilógók? Hát nem tudom.
-Fogalmam sincs, mondd meg te! - Dobom vissza a labdát. Én idejöttem és ha tényleg annyira leköteleztem vele, nos akkor nyugodtan el is mondhatja mit akar. Én voltam most Ő jön, ez így fer. Következő szavaira nincs mit mondanom. Szerintem az arckifejezésem elmond mindent helyettem. Igen, tényleg tartok tőle, de még mindig itt vagyok és ebből látszik tényleg sok volt ma az alkohol még ha nem is ittam annyit mint szoktam.
-Szerintem túlzásokba esel...és nincs fiúm, bár nem tudom, hogy ez most jelenleg a hasznomra válik-e vagy épp ellenkezőleg. - Kényszerítek ki magamból egy halovány mosolyt ami még grimasznak is langyi. De nem tudok választ adni magamnak, ha ennyire rám ijeszt miért nem hagyom itt és spurizok vissza a többiekhez? Lehet azért mert nem rég szakítottam a barátommal vagy esetleg azért mert egy autóbalesetben majdnem meghaltam és félek kihagyni bármilyen lehetőséget még ha az igen rövid vagy azért mert, ez valószínűbb, hogy nem szívesen díszelegnék azzal a többiek előtt, hogy rám tört a frász egy nem átlagos srác modorától. Na az utolsó a legvalószínűbb. Nem lennék képes visszasétálni hozzájuk azzal, hogy dobtam egy aprócska lehetőséget. Így hát jó képet vágok hozzá és próbálok úgy tenni mintha érteném a viccet.
-A nevem Angela, de a barátaimnak csak Angie. - Most már kezdek kíváncsi lenni szemüveges idegenem nevére. -És téged hogyan szólíthatlak?
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 11:50

Party time!




Az első kérdésre komolyan nem tudok mást tenni, mint hogy reflexből elnevetem magam. Még hogy vámpírok, mint a filmekben? Fehér bőr, meg tűhegyes fogak? Dracula típusúan? Az milyen gagyi már! Aztán jövök rá, hogy tényleg komolyan beszél és egyáltalán nem viccnek szánja, sőt még van is ráció a szavaiban. Na jó, nem véletlen, hogy kettőnk közül Erwan az okoska, én meg inkább csak a magam szimpla logikájával oldom meg a dolgokat.
- Komolyan azt hittem, hogy viccelsz, de... végül is miért ne lehetne ilyesmi is. Gondolod, hogy a pasas rá fog cuppanni szegény szende barna vérére? - nem tudom komolyan venni, akkor sem, ha akár még lehet is ráció abban, amit mond. Azért milyen lenne már, ha Angie a maga kis visszafogottságával arra eszmélne fel a hátsó sikátorban, hogy a szemüveges fickó már nem csak a nyakát csókolgatja, hanem szó szerint harapdálja is. - Azért kíváncsi vagyok, mi van a szemüveg alatt. - pillantok még egyszer arra, de aztán már igyekszem a figyelmemet Erwannak szentelni. Végül is szórakozni jöttünk és van egy alapelvem, ha már táncolok valakivel, akkor rá illik figyelni maradéktalanul.
- Tati rendes lány, bírom és nincs nekem Leahval se bajom. Mindenkit meg lehet szelídíteni, no meg amúgy se ismer. Ha ismerne tuti rájönne, milyen jó fej vagyok. - vigyorodom el végül. Nem vagyok vak, se buta, láttam egy-egy pillantást Leahtól és tudom, hogy ritkán kedvelnek a nők, de azért ha valaki megismer, akkor ez szokott változni. Végül is a legjobb barátnőm is... lány, bár nem is lehetne pasi, mert akkor már a legjobb barátom lenne nem igaz? Na jó, ebbe nem akarok belekeveredni.
- Azért így se megy olyan rosszul szerintem, bár még van mit gyakorolnod, de alakul. - mosolyodom el. Tény, én nem is tudom ,hogy mennyire tudnék pasiként táncolni, amikor már ezt szoktam meg, de neki megy. Annak ellenére, hogy sokszor milyen kis bizonytalan, mégis biztos kézzel tart és annak ellenére, hogy nem az az agyonedzett alkat, egész erősek a karjai. - Azt hiszem ebben egyet kell értenem veled... most még túl sok bonyodalmat hozna. De ha jól lassúzol egy puszival szolgálhatok. - azzal akár most is, ezért hajolok előre gondolkodás nélkül és adok egy egyszerű puszit a szájára. Igen, oda. Ez még nem minősül csóknak, inkább olyan, mint amit az ember az anyukájának ad, na nem mintha én valaha adtam volna, mivel nekem nem volt, de... a lényeg, a lényeg, megtettem. Ettől még csak nem vált át női hangra. - Igen, pont fordítva. - azt hiszem sejtem, hogy hogyan is érti ezt. Nem úgy, hogy tükörképként, na az fura lenne. - Lisa mindenkire gond nélkül rámászik, aki nem látványosan ronda, ezt mindketten tudjuk. - vigyorodom el. Tény és való, hogy kettőnk közül én vagyok a válogatósabb, bár ezzel nincs is gond. Ha egyformák lennénk, akkor folyton menne a cicaharc, hogy melyik pasi kié legyen. Arra már elnevetem magam, amikor még nyelvet is ölt. - Szóval pár új ruha, és egy jó csaj, akivel táncolhatsz és máris megjött az önbizalmad? - cuki, meg kell hagyni, hogy ebben a formában is nagyon bírom.

Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeKedd 8 Ápr. - 21:50


Tati & the girls
Happy Birthday Tati!

Kezdem kicsit furcsán érezni magam, hiszen csak pár napja vagyok itt, a többiek bizonyára már régebben, ha ennyire kezdenek kialakulni a párok. Tatjana és Gabriel, Jill és Erwan, Angela és a szemüveges fickó, azt hiszem csak én vagyok ahhoz maradi, hogy még nem pasiztam be ilyen rövid idő alatt. Ez valahol szegénységi bizonyítvány, mert egyedül vagyok, ami rém rossz, de csak azért nem kell senki, hogy ezen változtassak. Ha valaki megtetszik, akkor majd talán lesz valami, aztán nem nézelődök, hogy ne maradjunk páratlanul. Kicsit irigy vagyok, ez tény, de nem teszem tönkre senki estéjét ezzel. Szépen ülök a helyemen, időnként félresöpröm az éjszín tincseket, és szorgalmasan döntögetem magamba az újabb rumos kóla köröket. Félrenézek tapintatosan, amikor a pár előttem örül egymásnak, de egyébként tegyék csak nyugodtan, természetes, hogy ha tetszenek egymásnak, akkor együtt vannak. Emelem én is a poharamat, ma minden Tatiról kell, hogy szóljon, kedvesen visszamosolygok.
- Csakis rád!   – Oda is koccintom a poharamat, aztán rájövök, hogy egyszerre sok volt, nem ártana lassan kimennem a mosdóba. Ezt bőven keresztülhúzza az a dolog, hogy végre Juliette odajön hozzánk. Eddig tartott, míg rászánta magát? Hagyom, hogy bemutasssanak, aztán kezet is nyújtok.
- Szia!  – Keresek egy pezsgős poharat, és Tatira pillogok, hogy tölt e nekem. Arébb csusszanok az új ismerősünk is le tudjon ülni. Egyenlőre még maradok, de ha úgy látom, hogy Tatiék kicsit kettesben akarnának maradni, szívesen elhúzok. Az asztalra könyökölök, és várom, hogy megkapjam az italomat.
- Mikor hozassam a tortát?    – Kicsit nyafogósan kérdem, hiszen a többség elment, a pincérrel pedig ledumáltam, hogy ha szólok. Mindegy, megrántom a vállam, és bájos kis hangomon elkezdem énekelni a Boldog szülinapot kezdetű nótát, amire négy felszolgáló tűzijátékkal körberagyotott tortácskát hoz be, és bekapcsolódnak az éneklésbe.




words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeKedd 8 Ápr. - 18:30

- Te hiszel a vámpírokban? Mármint, ha mutánsok léteznek akkor mi van, ha egy alakváltó nem más emberré változik, hanem állattá és mi van, ha bizonyos gének a halál után is tovább működnek és szükségük van más vérére, mert önmaguk nem képesek vörös vérsejtek előállítására? - Nézek időnként lopva a napszemüveges fazonra. Eléggé sötét aura veszi körül szerintem. Nem lepődnék meg rajta, ha ártatlan lányok torkát harapná át szórakozásból. Bár ez nem az én dolgom. Mindenki úgy szórakozik aki akar, elvégre Lisa sem ártatlan bárányka.
- Tati szerintem kedvelni fog, Leah meg magasról le van ejtve. Kis szürke egér fenyegetve érzi magát ennyi nagyvad közelében és ezért félelmében a fogait villogtatja. Nem kell vele foglalkozni, ha már a legjobb pasikat mi fogjuk ki, legalább annyi öröme hadd maradjon, hogy utálhat minket ezért. Olyan lányokkal nem haverkodom, akik féltékenyek ránk olyan dolog miatt amiről nem tehetünk. Vagy te talán szándékosan jössz be több pasinak, mint ő? - Talán Erwannal járnom kellene vele pár hónapig, amíg Jill kéeps lesz megállapodni. Legalább lenne pár jó hónapja és egy jó pasija Jillnek is. Azt vallom, hogy a boldogság mindenkinek kijár, még ha nem is tart örökké.
- Nem bújhatok ki a bőrömből, még akkor sem, ha kettő van és egymás teljes ellentétei. De azért elég más lányként vagy fiúként táncolni. - Megszoktam, hogy engem vezet egy határozott táncpartner. Hogy rábízhatom magam két védelmező tenyérre és a srác szemeibe kapcsolódhatom, hogy elengedhetem magam, a külvilág megszűnik és csak mi ketten maradunk, keringünk a semmiben súlytalanul. És most az én karomnak kell lennie a védelmezőnek, az én tekintetemnek kell felszabadítania a partnerem, lelkét kiszabadítani a materiális kötöttségekből, felszabadítani, ellazítani. És pont azért csinálom teljes odaadással, mert Jill a legfontosabb személy az életemben és a boldogsága a sajátomnál is többet jelent. - A lassúzás után attól tartok, hogy szeretnélek majd megcsókolni, de nem tudom, hogy bármelyikünk is készen áll-e erre meg a következményeire, így azt a részt inkább kihagynám, ha egyetértesz. - Majd a hirtelen felismerés hangján visszakanyarodom egy korábbi kérdéshez. - Rájöttem, hogy ugyanúgy kell táncolnom, ahogy eddig, csak fordítva. - Amit Lisa elvár egy sráctól tánc közben, pontosan azt kell nyújtanom Jillnek. Illetve, kicsit módosítva az ő ízlése szerint. Még szerencse, hogy sűrűn járunk bulizni, így úgy ahogy megfigyeltem, hogy milyen a stílusa, de majdcsak összeszokunk. - Látom, ő Gabriel. X-men lehet. Párszor már láttam az ötös szobánál. Még szerencse, hogy eddig nem jött rá, hogy a szőke csaj és én egy személy vagyok. Lisa üzeni, hogy ha nem Tati pasija lenne, akkor... Én meg azt, hogy van elég jó pasi a diszkóban rajta kívül is. - Öltök nyelvet. Mióta Jill elkezdett kikupálni, egész jó képű srácnak tartom magam.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeKedd 8 Ápr. - 12:57

Tati persze nem ússza meg egy gyors szájra puszi nélkül, de aztán rendben helyet foglalok mellette, és le is csapok a kezére az asztal alatt. Ujjaim átfonom ujjai közt, aztán szabad kezemmel a pohárért nyúlok.
-Szóval akkor nem kell sokat behoznom? Még szerencse - jegyzem meg nevetve, bár nagyon nincs kedvem sokat inni. Túl élénken él az emlékeimben, milyen volt az utolsó buli után arra ébredni, hogy hányást nyalogat le az arcomról egy fóka.
-Erwan... - ismétlem meg a fiú nevét, és barátnőm tekintetét követve megállapítom, hogy az a fickó az, akit már korábban észrevettem. Egész helyes lánnyal táncol együtt...Akkor nyilván ezért látom állandóan a lányok részlegében. Nem mondom, elég bátor dolog tőle, de én tuti nem fogom lebuktatni...
-A ma estére - koccintok én is, aztán a tánc említésére már fel is hajtom a piát, de mint a villám. Persze megteszem a tiszteletkört a sóval, és a citrommal is, és épp annak nedveit szívom mint egy vámpír, amikor megjelenik egy idősebb hölgy is az asztalnál. Kissé gyanakodva kapom felé a tekintetem, sárga rajzfilmvigyorral a számban, mert először azt hiszem, hogy egy új tanárnő lesz az, de aztán kiderül, hogy ő is csak valami ismerős lehet...gondolom. Nevem hallatán biccentek, nem mintha nem lenne elég nyilvánvaló, melyik név az enyém. Közel sem vagyok elég dögös sem a Tatjana, sem a Leah keresztnév viseléséhez. Azért a szülinap hallatán kissé szorosabban fogok rá Tati kezére.
-Örvendek a szerencsének.
Közben azért figyelem, mit művel Angela a szemüvegessel...Scott-al! Miért ilyen nehéz emlékezni a nevére?  Mondjuk, jó srácnak tűnik, és nem balhézik állandóan, szóval lehet ezért. Úgy tűnik egész jól elvannak, és semmi szükségük arra, hogy figyeljék őket. Jobb is, úgyis van itt valaki, akit szívesebben tartok szemmel, és ő még közelebb is van hozzám, mondhatni karnyújtásnyira.
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeKedd 8 Ápr. - 12:05

A vártnál kissé gyorsabban bomlik a társaság, de egyáltalán nem bánom. Nem azt vártam, hogy mindenki itt fog gubbasztani az asztalnál, mint a vénasszonyok hímzőköre. Egyértelmű, hogy egy buliban, akinek nincs párja, az lecsap egyre, legalább ideiglenesen. Akinek meg van.. az várja, hogy megérkezzen. Ahogy teszem én is.
De alighogy kiszúrjuk az Angelát pásztázó srácot, egy kéz fonódik vállamra. Önkéntelen rezzenek össze, de aztán csak nevetek a reakciómon, ahogy meglátom Gabriel felém magasodó alakját. Boldog mosollyal pattanok fel és bújok hozzá.
- Géppi.. ? - meredek rá meglepetten, majd ahogy szavai végére ér, megspékelve az egészet egy bókkol felnevetek.
- Nemrég érkeztünk csak. Lehet ez az oka. De látok, már kezdődik - teszem még hozzá mosolyogva, ahogy Angela a pult felé indul, hármunkat hagyva az asztalnál.
És pont azért, hogy Leaht ne hozzuk kényelmetlen helyzetbe, kibújok az ölelésből és visszacsüccsenek a helyemre, de persze ahoyg Gabriel is leül, kezemet nyújtom neki.
- Egy-két pohárról - nevetek rá, hisz épp érkezik az újabb kör, én pedig már szórom is a sót a kézfejemre.
- Meg Jill és Erwan táncáról - bökök állammal a táncparkettre és az emlegetett párosra.
- A ma estére - kacsintok közben Leahra, megemelve a poharam.
- Neked is ajánlom a bátorítót, mert még egy-két kör és vihetsz minket táncolni - nevetek Gabrielre, és a megszokott mozdulattal nyalom le a sót és küldöm utána a tequilam, majd azonnal rácuppanok a citromszeletre. Talán ezt a pillanatnyi beszédszünetet használja ki az annyit invitált nő is, hogy végre csatlakozzon. Boldogan és kedvesen nevetek rá a köszöntő hallatán, eszembe se jut, hogy ezzel elárult Gabrielnek. Azt hiszem, előbb-utóbb valakinél úgy is kibukott volna. A pezsgő említésekor viszont csak meglepetten pislogok, majd nevetve ingatom a fejem. Szép dolog, a saját ajándékával invitáltam magunkhoz.
- Nagyon finom, köszönjük - bólintok, miközben szabad kezemmel az egyik üres székre mutatok.
- Csüccsenj le. Én Tatjana vagyok, Leah és Gabriel - mutatom be a megmaradt társaságot, mindenkire egy mosolyt villantva.
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimeKedd 8 Ápr. - 10:44

Valahol messze...
Ha már nem úgy alakult az estén, ahogy azt szerettem volna az ünneplő fiatalok kicsit azért kibékítenek. Őket figyelve még nekem is jó kedvem támad. Mondjuk az kissé meglepő, hogy csak egy fiú van a társaságukban. Azt hinné az ember, hogy egy ilyen csinos lánykoszorút megszállják a fiúkák...De talán még csak túl korán van hozzá.
Viszont az az egy szem fiúka igen lovagiasnak tűnik, máris elviszi az egyik leányzót táncolni. Nagyon helyes! Tessék csak jól megpörgetni őt. Bár ki tudja, hogy a mai fiatalok hogyan buliznak...Sőt bevallom őszintén azt sem tudom, hogy én hogy buliztam anno. Lehet, hogy nem is jártam ilyen helyekre, hanem csak otthon maradtam...Az elég szánalmas lenne.
A pezsgőm meg már oda is ér a kis csapathoz a zenével együtt. Mondjuk engem is meglepett ez a feldolgozás, de igen tetszetős, meg jobban is illik a helyhez, mint a hagyományos dallamocska. Széles mosollyal arcomon figyelem a lányokat, ahogy megörülnek a pezsgőnek, majd észre is veszem az ünnepelt intését. Ez volt a második hívás és a pincérrel érkezik a harmadik is. A pezsgőt nem veszem át tőle, maradok inkább a koktélomnál. A jelek szerint nem zavarnék, de mégis hezitálok odamenni hozzájuk, még ha fogynak is a lányok, mert ha jól látom út közben az egyik már a szemüveges pasashoz is ment.
~Okosan kislány!~
Nem ismerem a fickót ez tény, de már eleve az, hogy ne ő ment oda hozzá nem a legszimpatikusabb jel. Igen is a "férfi" menjen oda a kiszemeltjéhez, ha már akar tőle valamit. Dolgozzon csak meg érte! A pulthoz fordulva kiiszom a koktélom maradékát, majd rendelek is egy újat. Csak miután kikaptam azt is állok fel a helyemről és indulok el végül az ünnepeltek felé. Bár fogalmam sincs, hogy mit is fogok nekik mondani, de ha már voltak ilyen kedvesek és ha már drágalátos "barátném" elráncigált ide, akkor miért is ne ünnepelnék én is egyet? Azzal meg nem kell foglalkozni, hogy nem pont az én korosztályom. Újra élem a tini korom. Mi ebben a gond? Most megtehetem!
Egy-két méterre állok meg tőlük, majd ha éppen nem beszélnek megszólalok végre.
-Sziasztok! Először is Nagyon Boldog Születésnapot szeretnék kívánni az ünnepeltnek.-Ekkor az említett lányra pillantok és meg is emelem kicsit a poharam.
-Nah és köszönöm a meghívásotokat...Remélem ízlik a pezsgő!-Kacsintok egyet a lány felé jelezve neki, hogy igazából az én kis ajándékom ez a számára. És most azért egy ici picit kellemetlenül érzem magam, hogy idegenként így bezavartam nekik, és nagyon remélem, hogy ezzel csöppet sem rontottam el ezt a vidám hangulatot.
Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitimePént. 4 Ápr. - 20:07

Saturday night fever




A mellettem lebzselő szőke végigmér ugyan engem, de lerí róla, hogy túl fiatalnak tűnök a szemében. Hülyeség! Nem hiszem, hogy a kornak olyan nagy jelentősége lenne, főleg ebben a korban, de ha már ennyire átnéz rajtam, akkor át is siklik rajta a tekintetem. Alex biztosan nem tudna mit kezdeni magával egy ilyen helyzetben, hogy megakad rajta egy lánykoszorú figyelme. Ahogyan nézem, többen is alaposan megnéznek, ez nem igazán meglepő, szerencsés kinézettel vagyok megáldva. Tatjana igen csinos, de amíg megvárom, hogy Angelának kivigye a pincér a rendelt koktélt, Jillan feláll, és egy hozzá abszolút nem passzoló, sokkal jellegtelenebb sráccal megy el táncolni. Picit ingatom a fejemet, micsoda pazarlás, a lány igazi ínyencfalat, ellenben Angela most a nekem való. Nem akarok semmi komolyat, csak úgy igazán kiélni magam, és valahogy gerjedek az ilyen ártatlan teremtésekre. Azon tűnődöm, hogyan fog sikoltozni a karjaimban, fájdalom és kéj között vergődve. Khm...
Magától sétált be a fenevad barlangjába, most már magára vessen, nincsen visszaút. Az iskolában megvolt a bemutatkozásom. Valami tejfelesképű srác úgy vélte, hogy a mutáns képességét rajtam élheti ki, állítólag emberfeletti ereje van. Az lehet, de ehhez sajnos nem párosul inteligencia. Ha embernek született volna, nyilván valami sportoló lett volna ekkora ólajtó szájjal, így meg nekem akart vágni valami szekrényt. A szekrény porrá omlott, a gőgös ficsúrt pedig vöröslő sugaraim segédletével bemutattam a szemközti támfalnak, azt hiszem még csontja is tört. Érdekes, hogy micsoda állapotok vannak. Bele sem gondolok, hogy én kezdtem a kötekedést, az lett volna a helyes megoldás, hogy szépen elhúz a francba, és nem szól vissza. Na de két nap alatt három ilyen incidens... mégsem tudok leállni, keresem a bajt. Mégsem találom meg, nincsen bennük kihívás. Talán egy tanárt kéne kisütnöm? Ez jó ötlet. Az az Ace nevezetű igen málészájú. Hajnalban ha Angelával végeztem, bekopogtatok az úrhoz, és kiradírozom a tanári karból. Az egyik X-Men lép be, tipikus kis seggnyaló, Lensherr kedvence, biztosan tud az én érkezésemről is, de ez nem érdekes, a két alapító előtt játszom a jófiút, a város megmentőjét, mert az milyen hangzatos. Aztán csak járom az én kis sötét útjaimat, és ha bárki köpni mert, akkor kiégett szemgödrökkkel ébred. Egy pillanatra Jill felém sandít, finoman elmosolyodom, aztán várom a felém tipegő Angelát. Túlságosan kis fiatal, de nekem éppen megfelelő. Nem is akarom, hogy valami öntörvényű agilis picsa elkezdjen nekem a jogaiért harcolni. Ő cuki, fogamra való. Annyira udvarias nem vagyok, hogy felpattanjak az érkezésére. Mégsem fogom királynőként kezelni, én irányítok. Bejött a szugesszió, már itt van. Megy ez! Kellemes mosolyra húzódik az ajkam. Ha közelebbről megnéz, igenis láthatja a szememet, hiszen az üveg nem fekete, rubinszinű, amin át lehet látni, hogy kék a szemem, karizmatikus, tökéletesen illik a külsőm minden apró részletéhez.
- Lekötelezel, hogy idejöttél. Na mit saccolsz? – Dobom vissza a kérdést, és hagyom, hogy leüljön, míg én rendelek magamnak egy újabb italt. Leplezetlenül végigmérem, aztán biccentek a társasága felé.
- Biztos kínos, hogy így elraboltalak a többiektől, de nem tudtam ellenállni. Remélem nincsen fiúd, mert szegénynek ki kéne törnöm a nyakát. Fájdalmasan, hogy sokáig szenvedjen. – Jegyzem meg burkolt célzással, viccnek álcázva, valójában azonban nagyon is komolyan gondolva, de ügyelve rá, hogy még véletlenül sem tűnjön fel.
- Tartozik név is ehhez a csinos pofihoz? – Kérdezem évődő hanghordozással.




Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sagitarius
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-