we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Maryse Blackwell Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Maryse Blackwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Maryse Blackwell
mutant and proud

Maryse Blackwell
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Angelina Jolie
Hozzászólások száma : 51
Kor : 43



TémanyitásTárgy: Maryse Blackwell   Maryse Blackwell Icon_minitimeSzomb. 3 Május - 18:28

Maryse Blackwell



"Amíg te kedves leszel velem, addig talán én is az leszek veled."


Userinfó: Főkarakter

Név: Maryse Constance Blackwell
Mutáns név: Kín
Születési dátum: Párizs, Franciaország 1953 február 17.
Besorolás: Törvényen kívüli
Képességek: Telepátia

Elsődleges képesség: Telepátia
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 3 éves korában jelentkezett nála először a képessége. Hallotta mások ki nem mondott gondolatait. Ahogy nőtt úgy nőtt vele együtt a képessége is. 7 éves korára már képes volt kiiktatni a gondolatokat ezzel szabályozni bizonyos szintekig a képességét. 16 évesen már könnyedén be tudott hatolni mások elméjébe és kutakodni az emlékek és érzések között. 26 évesen már képes volt a saját elméjét teljesen lezárni más telepaták elől és egy pszichés gátat létrehozni az elméjében, ami mögé a legféltettebb emlékeit és titkait rejtette.  
Képesség jelenlegi szintje: Immár 33 évesen a telepaták összes alap képességeit birtokolja. Könnyedén furakodik be mások elméjébe, ugyanakkor a sajátját biztosan zárja el a kíváncsi mutánsok elől, képes fájdalmat okozni az embereknek az által, hogy az elméjükbe férkőzik. A képességével szabályozni tudja az emberek agyhullámait ezáltal hatni az agyi központokra.
Képesség távlatai: A képessége utolsó lépcsőfoka, hogy képes legyen mások elméjébe gátakat létrehozni és a gondolataikat, érzéseiket azokkal elrekeszteni. Próbálgatja ezt a lehetőséget de még nem tanulta ki teljesen.


Jellem: Erős, komoly és magabiztos. Sokszor meggondolatlan és kegyetlen. Próbálja elrejteni mások elől a valódi énjét. Nem más mint egy sértett és sokat bántott nő, aki nem szeretne mást csak nyugalmat az életében. Gyanakvó, szinte senkiben sem bízik meg. Nagyon nehezen és nagyon ritkán esik szerelembe, de olyankor tartósan. Imádja a gyerekeket, függetlenül attól, hogy mutánsok-e vagy sem. Megveti az embereket, főként mert félnek tőle és lenézik. A gyerekeket ártatlannak tartja és védelmezi őket.
Külső: Magas, vékony. Karcsú derekához széles csípő társul. Súlya, a 176 centijéhez képest kevés, 57kg. Nőies alkattal, telt idomokkal rendelkezik. Zöld szeme és karakteres arcformája van, dús ajkakkal. Sötétbarna haja, laza loknikban éri el a háta közepét. Testén több tetoválás is van, mind jelentéssel bír. Egyenes tartású, kifinomult hölgy. Ruházkodása visszafogott és komoly, bár nem veti meg a vad darabokat sem. Fő a nőiesség.
Előtörténet: Mindent elborít a sötétség. Apró esőcseppek hullanak alá a nyirkos, rideg sikátorok bűzös szeméttározóira. Az erős szél fel-fel kap néhány eldobált papírzacskót a járda kövéről és pár méterrel odébb viszi. Gyenge mennydörgés hangja és kusza villámok ezüstös láncolata borítja be az égboltot. A csillagok és a Hold már javában fent ragyognak. Halk nesztelen léptek törik meg az esti vihar szerenádját. Egy sötét kabátos női alak szeli át a pocsolyákat, magassarkú fekete csizmájával. Erős magabiztos léptek. Bőr kabátján patakokban folynak le az esőcseppek. Egy zöld szempár tekint fel az égre és fordul le a leghamarabbi kanyarnál, majd egyenesen egy hatalmas vörös épület bejárata felé veszi az irányt. "Pokoltűz Klub". Sietősen feltépi a kilincset s odabent mindenen átgázolva egy hatalmas terembe érve egy perce megtorpan s körülnéz. A terem telis-teli az emberellenes mutánsokkal. Néhányan szemérmetlenül megbámulják a feketébe öltözött, vizes női alakot, mások viszont ügyet sem vetnek rá. Egy sápadt női alak közeledik az összegyűlt társaságból. Hófehér nadrágot és pólót viselve. Szőke haja lágy loknikban tör a vállára, Kék szemei aggodalmasan fúródnak az én szemeimbe. Mert, hogy az a sötét női alak én lennék: Maryse Blackwell, aki pedig felém közeledik az nem más mint az én régi barátnőm, Emma Frost. Apró, sokat sejtő mosoly jelenik meg az arcomon s megvárom ameddig Emma a közelembe ér. Egy perce megtorpan előttem s én addig gyorsan kibújok a víz áztatta kabátomból és a legközelebbi fogas felé dobom. Kifejezéstelen arccal fordulok vissza Emmához s tekintetünk egy percre találkozik, mire egy időben a másik felé ugrunk tárt karokkal. Emma alacsonyabb mint én, bár nem sokkal. Hajából finom, márkás parfüm illata érzik.
- No, lám. Úgy látom sikeres volt a kis akciód, Emma -feleltem, miközben elengedtük egymást.
- Örülök, hogy számíthatok rád, kedves barátnőm. Üdvözöllek körünkben. - biccentett nagy mosollyal az arcán mire én is viszonoztam. Az egyik asztalnál helyet foglalva folytatták a gyűlést és én figyelmesen hallgattam, mit forralnak ezen mutánsok az emberek ellen.  

Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Maryse Blackwell   Maryse Blackwell Icon_minitimeSzomb. 3 Május - 20:54

Köszönöm a javítást, így már minden rendben! Smile Kevés az oldalon a kifejezetten törvényen kívüli kari, aki az ellenséghez tartozik, szóval külön örülünk neked. Smile
Foglalj avit, aztán suhanj játszani. ^^
Vissza az elejére Go down
 
Maryse Blackwell
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maryse & Jay - Bevetésen
» Maryse & Logan
» Maryse & Leroy
» Blackwell lakás
» Nelson Blackwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-