we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Kalandra fel!  Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kalandra fel!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

ifj. Dr. Dirk K. O'Neil
mutant and proud

ifj. Dr. Dirk K. O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : Christian Bale
Hozzászólások száma : 92
Kor : 75



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeHétf. 11 Ápr. - 14:10

Egy dupla jelentkezésre le is adom az igényem:
A kutató csoportba szeretnék jelentkezni ezzel a karival, plusz az ikreimmel, Leoval és Andrew-val az alvilági figurának, ha szükség van rájuk. Ez csak a pre-eventre szól, fő eseményre majd csak Leo-ék mennek
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeCsüt. 31 Márc. - 14:27

Sziasztok!

Volna egy kalandötletünk, amire várunk mindenkit szeretettel. Konkrét szerepkörök is vannak, remélhetőleg mindenki megtalálja majd a számításait! Itt az eredeti kiírás:

Halihó!
Ahogy ígértük, nem felejtettük el a mesét. Indulási időpontot nem merek mondani, de szeretném tudni, mennyi konkrét karakterre számíthatunk.
Első körben szeretném összeszedni a nélkülözhetetlen játékosokat, akiknek 100%-ig izgalmas, sok agyalással és tevékenykedéssel tűzdelt pre-event kalandot ajánlok fel. A helyek végesek, viszont nélkületek nem tud elindulni a fő-event szál, maga a naaaaagy mese. Smile
Akikre szükségünk van:
* 1-5 fős tudós/kutató társaság:
Igen-igen, most kell elővenni a könyvmoly, laborlakó, szuperintelligens csipetkéket, akiknek minden vágya jobbá tenni a világot. Sok-sok vidám kutatást, agyalást, kísérletezést és labortüzet tudok kínálni a számotokra, na meg egy saját fejezetet a világtörténelemben. A jelentkezők között az event végén random Nobel-díj sorsolás várható!
A játékosnak nem kell nagyon komoly tudományos ismeretekkel rendelkeznie, teljesen elfogadott a "kamuion" szintű áltudományoskodás is, amennyiben megfelelően menőnek hangzik. Very Happy
* 1-3 fő vérbeli alvilági figura:
Ha igazán szeretsz a sötétben ármánykodni, titkos terveket végrehajtani és sötét sikátorokban alkudozni, itt a helyed! Most nem a tipikus fegyveres maffiózókat várjuk, hanem a kis rókalelkű surmókat, akikre mindenki furcsán néz, mégis mindenhová bejutnak. Fizetséget csak a túlélőknek tudunk felajánlani!
* 1-5 fő igazán társaság központja madárka:
Csicsergős, bulizós, vidám arcokat keresünk, akik mindig képben vannak az aktuális eseményekkel, és egyfajta 80-as évekbeli mozgó facebook&twitter falnak képzelik magukat. Előny, ha imádsz beszélni, be nem áll a szád, imádod a zsíros pletykákat terjeszteni, és még az sem baj, ha igaz. Very Happy Revard: Meghívunk koktélozni New York legVIP-bb bárjába.
* 1-3 fő törtető média szaki:
Eddig nem kaptál elég hírnevet és csillogást, na de majd most... Grafománok előnyben. Nincs más dolgod, mint figyelni, cikkezni, bejutni a híradóba, a tényekbe, a naplóba. Az emberek szomjazzák a szavaidat, a te véleményed tömegek véleményét is jelenti. Ha eddig nem néztek fel rád, garantálom, hogy az event végére keresett és jól fizetett médiaszemélyiséggé válsz, akinek egy egész állam csüng majd az ajkain. Ki tudja, talán még politikusi pályára is léphetsz innen. Ha akarsz. A gyakorlatod meglesz hozzá. Wink
Fontos: A hirdetések karakterekre vonatkoznak, nem játékosokra, tehát ha egy játékos úgy érzi, van 10 olyan karaktere, aki nem akar kimaradni ebből, szíve rajta, amennyiben nem veszi el mások elől az összes lehetőséget. Smile
Akkor tudunk egyáltalán elindulni, ha minden pozícióra van egy valós karakter, aki tudja vinni az adott storyline-t.
(Ui.: Ez tényleg még csak a pre-event; az Eventre később lesz casting. Ez ne riasszon el senkit, ez is ugyanannyira menő és főleg izgalmas lesz, mint a naaaaagy mese. Smile )


Lurid és Nikola
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeHétf. 4 Jan. - 17:27

Akkor nem mondom, hogy lezárom a jelentkezési lehetőséget, csak annyit írnék ide, hogy hét és nyolc körül szeretném írni a kezdő posztot, mert addig egy kicsit én is magamhoz térek - user közben lebetegedett - és többen is lesztek a fórumon. Smile Majd a reagom végén közzéteszem a sorrendet és a határidőt, amíg írnotok kéne. :3 És köszönöm a lehetőséget, hogy végig vihetem ezt a kis szösszenetet. ^^
Vissza az elejére Go down

Mary-Kate Baker
mutant and proud

Mary-Kate Baker
független
loneliness is a gun
Play By : Mary-Kate Olsen
Hozzászólások száma : 97
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeVas. 27 Dec. - 20:13

Hosszas diskurzus eredményeképpen MK-t viszem a buliba, kivételesen a húgi nélkül mert ő túl jókislány az ilyenekhez Razz Én megrontó vagyok Smile Hogy apu mit szól hozzá, nem tudom, de tutira szobafogságot kapok megint. Már megéri Smile
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeVas. 27 Dec. - 13:03

Én is jönnék, de Kaydden R. Osborne karimmal
Vissza az elejére Go down

Ororo Munroe
mutant and proud

Ororo Munroe
Diák
power to the future
Play By : Alexandra Shipp
Hozzászólások száma : 25
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 25 Dec. - 4:37

Újévi parti! Nem hagyhatom ki.

Akkor én benevezek Ororoval, ha minden igaz és lehetséges. :bigeyes:
Vissza az elejére Go down

Michelle Crane
mutant and proud

Michelle Crane
Diák
power to the future
Play By : ₪ Shelley Hennig
Hozzászólások száma : 49
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeCsüt. 24 Dec. - 22:08

Jövök, majd én elrángatom Finnt, vagy leitatom, vagy is-is. Very Happy Köszi az ötletért! tancoska
Vissza az elejére Go down

Finn Barnett
mutant and proud

Finn Barnett
Diák
power to the future
Play By : Dylan O'Brien
Hozzászólások száma : 48
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeCsüt. 24 Dec. - 19:05

Szuper ötlet kedves modink^^ Finn biztosan arra jár garatfelönteni Razz
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeCsüt. 24 Dec. - 15:09

Na sziasztok.^^ Hú, most írok ide először moderátorként, tiszta furi. Very Happy Na de mindegy, nem ez a fontos, inkább rögtön a lényegre térnék. Charles-al és Moirával is megbeszéltem ma egy csoportjátékötletet, amire mind a ketten rábólintottak, szóval a következő dologra lenne lehetőség, ha benne lennétek. Smile A karakterem a birtokon található erdő egyik eldugott kis zugában rendezne egy partit, ahova minden diákot meghív, vár szeretettel, hogy együtt ünnepeljük meg az Újévet. Smile Bárki jöhet, legyen diák, tanár, vagy arra járó X-men, bármit tehetnek, annyira öntötök fel a garatra amennyire csak szeretnétek, a balhét majd én elviszem. Very Happy Belépési díj nincsen, ha csak az egy üveg alkohol - és miegymás  - nem számít annak. Razz

A következőképpen szerezhettek tudomást a partiról: Axee küldött egy névtelen körlevelet a diákoknak, többek zsebébe is ügyesen becsempészett egy névtelen levelet, ami a bulit hirdeti. Ezzel is szeretne a vezetőség orra alá törni egy kis borsot, szóval szeretném ha minél többen jönnétek, és velem együtt ünnepelnétek. ^^ A kezdőposzt tőlem származik majd, amit január 4-én írok meg nektek, mert addigra már minden user kiheveri azt a szilveszteri bulit ahol maga volt, és majd valamiféle sorrendet is közzéteszek, ahogyan írtok, hogy legyen egy kis rendszer a játékban. Smile

Remélem érthetően fogalmaztam meg az ötletem és tetszeni is fog nektek. ^^ Emellett szeretnék mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és nagyon boldog új évet kívánni. :3
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeCsüt. 2 Júl. - 11:18

No fiúk-lányok ment a kezdő hsz. Smile Bocsi, hogy egy nap csúszással, de a gyerkőc itthon van a héten "betegség" miatt, szóval most jutottam ide. Amúgy semmi baja, csak hétfőn láza volt. Very Happy

https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t1395-kalandozasok-skociaban#22059

Az offot légyszi olvassátok át majd, ez főleg azokra él, akik több karival akartak jönni. Smile Aki netán nem jelentkezett a mesére, de mégis jönne az még bátran becsatlakozhat a következő hszemig. ^^
Vissza az elejére Go down

Ruby Faro
mutant and proud

Ruby Faro
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : India Eisley
Hozzászólások száma : 97
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 26 Jún. - 16:07

Ééééés Ruby is menne Smile
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeSzer. 24 Jún. - 10:18

egyek, szépségemmel emelem a ragyogást Wink Very Happy
Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeHétf. 22 Jún. - 20:38

Hát persze Háni^^ Alig egy évet vártunk a közös mesére. Mert megérdemeljük Very Happy
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeHétf. 22 Jún. - 20:27

A tavalyi sikerre való tekintettel és is csatlakoznék, de most pofátlanul elrángatnám a páromat is. Seb, ugye jössz? :bigeyes: :nagyobbszem:
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeVas. 21 Jún. - 19:06

Blaise és bátyus is megy? Hát engem se tessék kihagyni  mókából Very Happy megyek én is Very Happy
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 19 Jún. - 15:40

Skót utat mondott valaki? Very Happy Megyek mindenképp!
Vissza az elejére Go down

Lorelai Waters
mutant and proud

Lorelai Waters
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Rose Leslie
Hozzászólások száma : 85
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 19 Jún. - 13:51

Sráááácok egy karival tessék jönni légyszíves. Én mesélek egyedül, nem kell karitumultus, mert hogy reagáltok egymásra, a saját karaktereitekkel? Főleg ha van megadva egy hetes írási határidő, aki eleve lassú az hogy ír több karival is? Egy mese, egy kari, köszi. Smile
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 19 Jún. - 13:34

Épp írni akartam, h július egyig nem leszek, de így nincs akadálya, hogy jöjjek. Na tehát Kayden, Bryce és Leo karakteremmel mennék.
Vissza az elejére Go down

Crow Riott
mutant and proud

Crow Riott
ember
I just believe my eyes
Play By : Robin Lord Taylor
Hozzászólások száma : 52
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 19 Jún. - 11:06

Természetesen a károgó Crow és Arthur Whitmore sem maradnak ki a mókából Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 19 Jún. - 10:01

*User már annyira hiányolja Skóciát, hogy elküldi maga elé a kályha kislányt, hogy csináljon oda is egy kis meleget, mire visszatér.*
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 19 Jún. - 9:46

A Szörny ezúton szeretné jelezni részvételi szándékát.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimePént. 19 Jún. - 9:24


Irány Skócia!
Nyári meskete, hogy ne unatkozzunk


Sziasztok!

Igaz, hogy kissé mostanában megcsappantunk, de azért még nyomjuk remélem tovább, szóval az ígért nyári meskete sem marad el és már kezdenek az ötletszilánkok is összeállni a fejemben szép lassan, bár ahogy magamat ismerem a teljes úgyis a végén fog majd kialakulni, túlságosan nem érdemes előre tervezni. Very Happy

Lényeg a lényeg, az alapinformációk, amik fontosak lehetnek:

Írási tempó: Én heti egy hszt fogok írni, jó lenne, ha ezt fejben tudná mindenki tartani, aki jönne. Smile Természetesen, ha nyaralás, egyéb közbeszól, akkor megértem, csak sikítsatok esetleg előre, akkor max. kimarad az illető egy körből, vagy majd ledumcsizzuk.
Ki jöhet: Teljesen csoportfüggetlen a sztori, szóval bárki jöhet rá. Kapcsolódni fog reményeim szerint a tavalyi nagy meséhez is, szóval tovább visszük kicsit a sztorit. Tavaly aki nem tudná egy nagy adag diák veszett el a tengeren, hajótörést szenvedtek, két hónapra egy lakatlan szigeten ragadtak, ahol kutattak, bajba kerültek és a végén kiderült, hogy egy Angelnek nevezett mutáns áll az egész ügy mögött. Röviden összefoglalva. ^^
Mikor indul: Július 1-én teszem be az első hszt, szóval aki jönne az addig itt jelezze nekem, hogy kb. tudjam kikre és milyen karakterekre számíthatok majd. Jó lenne a dolgot nyáron lezavarni a heti egy hszes írási tempóval, de meglátjuk meddig húzódik el. Smile
A sztori: A karakterek alapként annyit tudhatnak, hogy majd mindenki kapni fog egy szép színes-szagos meghívót egy Skót felföldi csini kis váracskába. Repjegyet is kapnak hozzá sóherek és csórók kedvééért. Very Happy Nagyon erős késztetést éreznek, hogy oda biza el kell menni, egy kis hétvégi kiruccanásra, de majd még az első hszben ezt úgyis részletezni fogom. ^^

Röviden azt hiszem ennyi, ha kérdés van sikítsatok és aki jönne az itt jelezze nekem, összeirkálom majd a listát. Kösszencs!

Akik eddig jelezték, hogy jönnek:
- Nikola Tesla
- Megara Blackwell
- Crow Riott/Arthur Whitmore
- Bryce Payne
- Blaise Richter
- Angela Whitmore
- Dominique R. Beaulieu
- Sebastian Carlson
- Emma Frost




A hozzászólást Charles Xavier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 26 Jún. - 13:11-kor.
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 9:42

Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. - 15:48

Okézsoké. Akkor a bűvös ötös:

- Jill
- Liam
- Örven
- Cyntia
- Tati

A holnapi nap folyamán kiagyalok valahova egy mesélői indítást, és max az oldalsó üzifalra írom be, hogy ment, de ti figyeljétek. Az első körben nincsen sorrend, és nem muszáj később sem, egymást ne akasszátok meg, ha nem muszáj, de szerintem elég aktívak vagytok, várhattok egymásra, ha akartok, de ne a 47. órában kapjak öt reagot, mert karihalálok lesznek XD Itt szólok még, ha írtam kezdőt.
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. - 9:24

Ötödik hely stopi! Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Kalandra fel!    Kalandra fel!  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandra fel!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kalandok, események :: Kalandok, mesék-