we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeKedd 20 Aug. - 13:40

First topic message reminder :

Itt tudtok mindenféléről beszélgetni, úgyhogy csak bátran!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Susan Brooks
mutant and proud

Susan Brooks
független
loneliness is a gun
Play By : Carly Rae Jepsen
Hozzászólások száma : 15



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 21:41

Köszi srácok, én is agyalok ezerrel. Mivel ehhez a képességhez nem lehet konkrét nevet keresni, ezért valami egyedi kellene mint amilyen Mystic-nek van. Mit szólnátok a Héra névhez? *-* Vagy esetleg a római változatához, a Juno-hoz? Very Happy Akkor ott van még a Minerva, a Vénusz... x3 Melyik tetszetős? Smile

Bár a Minerva a tudás, Vénusz a szépség.. lehet mégsem illene hozzá. >w<
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 21:18

Jó, de... de én is eljutottam volna oda gondolatmenetben, ne vedd el tőlem ezt az egyet iiiis.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 21:08

A Nemezist én mondtam^^ De tényleg mindig durvák ezek a csajképek. Még agyalok néven.
Vissza az elejére Go down

Wade Wilson
mutant and proud

Wade Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Ryan Reynolds
Hozzászólások száma : 36



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 21:03

A "dögös" volt az irány. Very Happy just sayin'
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 20:48

Neee. Very Happy Amúgy is ebben nincs semmi nőies, maximum macás, vagy valami. Razz
Vissza az elejére Go down

Wade Wilson
mutant and proud

Wade Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Ryan Reynolds
Hozzászólások száma : 36



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 20:44

A csöcsös pióca nem jó? Nőies, és a második fele meg magáért beszél. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 20:37

A kaméleon nekem is inkább alakváltó, mint Révün. ^^
Agyalok én is, de késő van és amúgy se vagyok jó mutáns nevekben, eddig csak Jeremyét találtam ki én. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Susan Brooks
mutant and proud

Susan Brooks
független
loneliness is a gun
Play By : Carly Rae Jepsen
Hozzászólások száma : 15



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 20:34

Ugyan, nekem mindig szuper képeim vannak.. Razz De amúgy köszi. Very Happy A kaméleon jutott nekem is eszembe, de annyira furiii.. olyan alakváltós nemtudomos névnek hangzik, és annyira nem is tetszik. Valami dögös női nevet akartam, ha már ilyen jól nézek ki. owo
Vissza az elejére Go down

Mercedes Deckard
mutant and proud

Mercedes Deckard
Diák
power to the future
Play By : Holland Roden
Hozzászólások száma : 89
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 20:15

A képed megint szuper lett^^ Mutánsnévnek: kaméleon?
Vissza az elejére Go down

Susan Brooks
mutant and proud

Susan Brooks
független
loneliness is a gun
Play By : Carly Rae Jepsen
Hozzászólások száma : 15



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 19:47

Egy képességmásoló, dögös, fiatal lánynak mi legyen a mutánsneve? x3
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 21:44

Eric most volt rosszul napokig valami csípős kajától, szóval... neeeem. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Wade Wilson
mutant and proud

Wade Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Ryan Reynolds
Hozzászólások száma : 36



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 21:35

Jó persze, én is úgy gondoltam, csak azt elfelejtettem mondani, hogy nem kell mindenkinek angyalnak lennie fehér tollal. Meg másodlagos képesség is sokat tud csavarni a kombókon.

És igen, ugyebár szombaton nem tudtam menni nezásra, mert haza kellett mennem, de így budapestiként már könnyebben eljutok a társaságotokba, és szeretnék is. Smile A mexikói amúgy nem rossz ötlet, de legyen csimicsanga, mert még sosem ettem, de annyit kell emlegetnem, hogy megkívántam. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Megan Smith
mutant and proud

Megan Smith
Diák
power to the future
Play By : Megan Smith
Hozzászólások száma : 44
Kor : 53



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 21:29

Ha lesz X-men tali azt hiszem mexikói étterembe kell mennünk... chimichanga, jalapeňo... mamááám.
Persze, számít a jellem is, de egyetértek, hogyha 30 kari van nem jó, ha canonokon kívül (farkas, deadpool, kardfog, mittudomén, x-23, egyéb gyógyulósok) van egyezééés. : )
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 21:24

Az oké, de az elején, amikor még viszonylag kevés kari van, akkor se jó, ha mondjuk bejön egyből kettő, akinek csont ugyanaz. Smile Mert azért ahogy mondod Farkas és Deadpool eltér, főleg mert Farkasnál szerintem inkább a pengéi a jellegzetességei, meg hogy Farkas. ^^ De, ha veszel két karit, és mindkettőnek angyal szárnya van, az úgy nagyon egyforma lenne.
Vissza az elejére Go down

Wade Wilson
mutant and proud

Wade Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Ryan Reynolds
Hozzászólások száma : 36



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 21:15

Szerintem nem az számít, hogy pár embernek esetleg hasonlít az ereje, hanem hogy személyiségben és kijátszásban mennyi a különbség.
Oké, hogy Deadpool is canon, de ha azt veszed, ugyanaz a képességem, mint Farkasnak, nyomós okból, de elég nehéz lenne ezért másolónak nevezni, hiszen ég és föld a két kari jelleme.

Ava: Szerintem legyél Mérges Csimicsanga vagy Jalapeňo. Very Happy Arriba~!
Vissza az elejére Go down

Avaline Miller
mutant and proud

Avaline Miller
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 6
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 19:59

Bűzősborz xD Na, ezen hangosan felnevettem :"D Végül is, illik a képességhez :') Közben én is gondolkozom ám, csak ez kevésbé látszik. A Kobra, amit előbb Charles mondott, már nekem is eszembe jutott, de az nem nagyon illik ugye.
A Kábulat egyébként nem rossz Very Happy
Vissza az elejére Go down

Megan Smith
mutant and proud

Megan Smith
Diák
power to the future
Play By : Megan Smith
Hozzászólások száma : 44
Kor : 53



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 19:45

Szerintem Angyal még odébb van és ha behozol egy szárnyas karit lehet más sem akarja majd behozni, ugyanazért, amiért te félsz előre, mert nem szeretne ugyanolyan képességű karit, mint ami már van. ^^

Ava: Stresszhelyzetben mérget választ ki, ami miatt elájulnak?... Bűzösborz. Na jó nem. XD Simán Méreg. Vagy... Kábulat? Gondolkozom, remélem látszik. : D
Vissza az elejére Go down

Kyle Mathers
mutant and proud

Kyle Mathers
független
loneliness is a gun
Play By : Kyle Mathers
Hozzászólások száma : 8
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 19:08

Üdv mindenkinek! Igen, még új vagyok itt, ma regisztráltam, és lenne egy kérdésem, elsősorban képességgel kapcsolatban. (Azért nincs még képem amúgy, mert még nem tudok dönteni, meg aztán először amúgy is erre akartam kitérni. Very Happy ) Szóval, az érdekelne, hogy lesz-e szárnyas karakter az oldalon? Úgy értem, ismertként behozva, persze. Ugye a későbbi X-Men oldalán feltűnt Warren Worthington/Angyal, és én is egy hozzá hasonló képességű mutánsban gondolkodom, ezért érdekelne, mert ha bejönne egy ilyen figura, vagy esetleg pont Warren, akkor nem akarok egy ugyanolyan szagú karakterrel mászkálni, mint valami másoló, majd akkor keresek valami mást, nem gond az. Smile

Szerk.: Oké, közben rájöttem, hogy mivel '85-öt írunk, Warren nem nagyon fog bejönni még a képbe, szóval azzal kicsit hülyeséget írtam, bocsi! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 18:37

Hát a méreggel kapcsolatban nekem csak hirtelen az jut eszembe, hogy Kobra, de ugye nem jó, mert a kobra nem a levegőbe választja ki a mérget. Agyalok. Smile
Vissza az elejére Go down

Avaline Miller
mutant and proud

Avaline Miller
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 6
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 18:08

Üdv, Mindenkinek! Very Happy
Megakadtam egy kicsit, mert nem találok mutáns nevet magamnak :'D Úgy őszintén, semmi sem jut eszembe, megakadt a tudományom xD
Tudnátok segíteni? *-*
Vissza az elejére Go down

Megan Smith
mutant and proud

Megan Smith
Diák
power to the future
Play By : Megan Smith
Hozzászólások száma : 44
Kor : 53



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzomb. 14 Szept. - 17:38

Rose Brooks. Akkor végleges.
Igazából Megan és Nina is fest, szóval a jövő megfestése már sok lenne lehet. XD Akkor érintős lesz, szeretek fogdosódni. Mindjárt be is regizem és megírom az előtörténetének a vázlatát, ma az egész tuti nem lesz meg. ^^
Vissza az elejére Go down

Jean.Grey
mutant and proud

Jean.Grey
Diák
power to the future
Play By : Haley Ramm
Hozzászólások száma : 47
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzomb. 14 Szept. - 12:06

Szerintem is Rose Brooke. Az nekem is tetszik. ^^ Scott tényleg ne legyen! Muhaha! Very Happy
A képességgel kapcsolatban pedig a festmény nagyon tuti, viszont az érintés alapján vízió meg szerintem praktikusabb, az olyan lenne, hogy Phoebe-nek a bűbájosokban. Smile Attól függ, hogy művészibb vonalat szeretnél majd-e neki, vagy csak sima emberkét. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimeSzomb. 14 Szept. - 8:24

A Brooks jó, de Scott ne legyen. ^^
És simán lehetsz, tiéd a Meki Peekskilli üzlete, és majd időnként bejössz és nem foglak szeretni. Razz
Vissza az elejére Go down

Megan Smith
mutant and proud

Megan Smith
Diák
power to the future
Play By : Megan Smith
Hozzászólások száma : 44
Kor : 53



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimePént. 13 Szept. - 23:03

Tudooom...
Nem gonosz lesz, csak független Wink Egyébként ha gondolod lehetek a Meki támogatója, hogy nekem dolgozz, muhahaha. xD
Rose Brooks eddig a legesélyesebb. Rose Brown... Rose Scott... *szenved*
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitimePént. 13 Szept. - 20:09

Ha egy fél nappal előbb kitalálod, beleteszem a videóba... ember! Very Happy
És nem tudom, az első kettő tuti nem, de a többi közül passz. ^^
A jövőbe látás meg táp, főleg, ha szenyózik vele, és aljasul felhasználja... cöh.. az én független karim bezzeg a mekiben fog melózni. Razz
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgetés kötetlenül
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
19 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-