we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
The Pavillion Farm Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 The Pavillion Farm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 10:39

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 22:41

Raoul Carlmichael&Heaven Dempsey


Miattunk lesz, miattam, s a lányok nem hiszem, hogy meg fogják érteni. Nem azért, mert ne lennének képesek rá, de már Caseyből kiindulva is azt tudom mondani, hogy haragudni fog, tombolni, s elfeledi majd egy pillanat alatt azt a lehetőséget, hogy jót akartam nekik. Mert nem Raoul hibázott, csak én, ő belement, mert nem hagytam neki választást. De azt gondoltam mindig is, hogy ez az én saram. El is fogom vinni a hátamon, ha úgy alakul.
- Eddig igen, de én nem ismerem ezt az áldást, ahogy anyám nevezi. Nekem ez bizarr, furcsa és követhetetlen, pedig nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy valamit ne tudjak átlátni. – jegyzem meg.
Nem az ego beszél belőlem, ismerhet már annyira, hogy ezt tudja. Egyszerűen arról van szó, hogy mindig addig hajtottam a dolgokat, addig jártam körülöttük, amíg el nem jutottam odáig, hogy megértsem, átlássam, feldolgozzam az információt.
- Nem úgy leszünk együtt. – szólok, s bármennyire is akarom, nem sikerül leküzdenem sóhajtási kényszeremet.
Tudom, nem lesz ez újra házasság, az eszem fel is fogja, hogy nem lenne jó. De hiba lenne a tumorra fogni, hogy kétségbeesésemben vágyni kezdtem azt, amit elszalasztottam. Ez a lelkem azon része, amelyik sosem engedte el Raoult. Mosolygok viszont, nem akarom, hogy tehernek érezze sóhajomat. Nem leszek az, aki vissza akarja kapni a múltat foggal-körömmel. Nem kell tartson tőle, sosem voltam erőszakos ilyen téren.
- Egyébként nem tudom. Mint említettem, nem értem, s anyám sosem válaszol a kérdéseimmel ezzel kapcsolatosan. - megvonnám a vállamat, de kinőttem már a kamaszkorból. Még csak el sem fintorodom, elvégre ezek tények, ehhez érten közlöm is őket.
Most legszívesebben odahajolnék, s adnék neki egy puszit az arcára. Baráti, kedveskedő önkifejezést, de mivel közöttünk van az asztal, így csak a mosolyommal és a tekintetemmel tudom üzenni, hogy mire is vetemedtem volna. Ez köztünk a szeretetnek egy olyan szintje, amit talán sosem ismertem volna meg, ha nem így alakul az életünk. Emiatt is szégyellem magam az előbbi sóhajtozót kirohanásomért. Vannak hibáim, na ez egy volt közülük az imént.
Isten malmai lassan őrölnek, de akkor a leglassabban, hogyha sürgetni akarnánk őket. Bólintok, nagyjából én is így számoltam, ami az intézkedés idejét illeti. Gyorsabban sajnos akkor sem menne, hogyha megfeszülnék. Hiába vannak a kapcsolataim, ilyenek azért nincsenek. Meg amúgy sem vagyok az, aki öncélra használja őket.
- A süteményt én hozom. Casey imádja a sajttortát. – válaszolom. Ez a beleegyezésem a szombatba. Felemelem a kártyát, szórakozottan forgatom egy kicsit ujjaim között, majd aprót rázok fejemen, s visszatérek a valóságba. Előveszem a tárcámat és beleteszem a névjegyet, majd azzal együtt süllyesztem újra vissza a retikülbe a pénztárcát.
- Mint mindig! – eresztek meg Raoul felé egy kacsintást. Kis bizalmaskodó gesztus ez, de meggyőzheti róla, hogy jelentkezni fogok. S az is benne van, hogy remélem, nem lesz rá semmi okom. Egy hét nem a világ, csak nem történik addig semmi végzetes. Mi is történne? A tragédiával már megismertettem. Anyám ilyen gyakran nem álmodik.
Elég ennyi, egyetlen kis csók, nyilvános helyen csak az arcra, régen is így voltam ezzel megelégedve. Az ajkak kóstolgatása nekem mindig intimnek számított, négy fal közöttinek, nem nyilvános helyen történőnek. Nem értem a párokat, az olyanokat, akik máshogyan űzik ezt. Régen sem értettem, még akkor sem, amikor fiatalabb voltam és bohó. Nem, mintha most megfordulna a fejemben, hogy valaha mi még kerülünk olyan helyzetbe egymással, hogy ne csak az arcomra kapjak puszit. Jó ez így. Elég. A helyzet is.
- Viszlát, Raoul! – intek utána, majd visszaroskadok a székbe. Amint egyedül maradok, megengedek magamnak néhány perc zuhanást. Végül lehunyt szemmel, hosszan szívom be a levegőt, megnyugodva állok fel, s indulok kifelé. Amikor fizetni szeretnék, a pincér tájékoztat Raoul intézkedéséről. Hümmentek egyet, mosollyal nyugtázom. Ez ő. A találkozás emlékével telve ülök be kocsimba, s térek haza. Egy hét nem a világ. Remélem nem ez az utolsó nyugodt hét köztem és Casey lányom között.

//Én köszönöm! :alllove: //
Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeHétf. 15 Szept. - 14:54

Heaven & Raoul


A csendes válaszra megértő mimikát teszek. Heaven valahol mindig is tudta, miként lehet megerősítést kapnom, a nélkül, hogy az sértődött vagy sértő válasz lett volna. Hiába, két elme, amelyeket hasonló cél vezérel.
Nagy családi boldogságban sosem hittem. A problémás kérdések megbeszélésében annál inkább. A szivárványos ábrándokat a naiv lelkeknek hagyom. Heavenre mosolygok. Ebben is egyezik a véleményünk. Felmelegítve csak a leves finom, a házasság, a közös élet már nagyon is más kérdés. Mégis, szeretném, ha már idáig eljutottunk jelen helyzetben, haladjunk is ezen tovább.
-Rendben. – bólintok. Amit általában kimondok a magam részéről, ritkán változtatok, mert ismerem a logikámat és saját magamat. Ebben a helyzetben azonban nem csak én és nem csak Heaven van. Ott vannak még a gyerekek is, akik bár már nagyoknak számítanak, komoly érzelmi megterhelés lesz az elkövetkezendő év, évek. És egyben azt is érzem, hogy Heaven erről nem akar most beszélni. Megértem.
A köszönömre megsimítom a hüvelykujjammal a kézfejét. Érdeklődő figyelemmel és komolyan hallgatom végig. Agyamban kattognak a lehetséges mozaikdarabkák, ide-oda tologatom, hogy a legtisztább képet kapjam.
-Tehát akkor az esetek nagy többségében a változtatás elegendőnek bizonyult, tartósan. – gondolkodom. Felteszem azt a nagy kérdést, ami végig ott motoszkál a fejemben.
-Azzal, hogy ismét együtt leszünk, a gyerekek is, nem fog az beteljesülni, ami miatt szétmentünk? Vagy… az már érvényét vesztette?
Szeretnék gondoskodni róla, és talán, mivel nem úgy jövünk össze megint, mint ahogy előtte szétváltunk, talán annyira nem is ugyanaz az állapot.
-Szintén ugyanígy érzek. – biccentem kicsit félre a fejem, mosollyal. Jó hallani, tudni, nem csak sejteni.
-Ez így teljesen tökéletes megoldás. Rendben. – sokat sejtető arcmimikával tekintek rá, mint aki tudja, hogy tudja. – Ebben bizonyos vagyok. De… ezt már akkor is tudtuk.
Végiggondolom a bürokratikus procedúrát.
-Egy hét elég lesz a suliból kiiratásra, beiratásra és ahhoz, hogy mindent elrendezzünk. – egy hét, ha egy évről van szó, rengeteg idő. A bürokrácia azonban erre sosem volt tekintettel.
-Egy ebéd, szombaton? – az már nem is egy hét, ha úgy vesszük. Egy névjegykártyát veszek elő, nem, mintha nem tudnám, hogy tudja, hol is lakom pontosan.
-A cím és a telefonszám. A munkahelyit már tudod. – csúsztatom az asztalon felé a kártyát. És ezzel ideje távoznom is.
-Bármi van, kérlek… bízom abban, hogy jelentkezel. – feleslegesen sosem aggódom, csupán jelzem, hogy elérhető vagyok a számára bármikor és bárhol.
Egy csókot adok még az arcára, mint régen. Nagy nyalás-falás amúgy sem volt jellemző ránk.
-Jó volt újra látni téged. – simítom meg az arcát. Kibontakozom a kezéből, amit nehéz megtennem, de megteszem.
Nem fogok megfordulni a kijáratnál, de a főpincérnek jelzem, hogy írja a számlámhoz, bármit is fogyasszon még Heaven. Nem nagyzolásból. Mindig is követtem azt az etikettet, hogy a férfi hívja meg a nőt és nem fordítva. Már csak a slusszkulcsot a slotba téve látom, hogy remeg a kezem enyhén. Nem csodálkozom rajta. Veszek egy nagy levegőt és a sztráda irányába fordulok.

//A játékot nagyon-nagyon köszönöm!  I love you  //
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimePént. 22 Aug. - 19:04

Raoul Carlmichael&Heaven Dempsey

Azt szeretem Raoulban – mondhatnám, hogy a hozzá hasonlókban, de ilyen emberrel még nem találkoztam, aki ennyire tisztán átlátott mindent – hogy nem kertel, objektív, de mindig éreztem benne azt, hogyha valamiben érzelmileg érintetté vált. Nem azért, mert olyan nagyon kimutatta volna, vagy elrugaszkodott volna a valóságtól az érzelmi áradása miatt, egyszerűen csak sugalmazás az egész. Lehet, hogy a jelek nincsenek ott, ahol gondolom őket, de mégis jó érzés magamévá tenni a dolgok ilyetén formáit. Könnyebb a lelkemnek. Talán ez a szerelem, talán ennél több. Nem érdekes, jelen helyzetben pláne nem az.
- Természetesen a jogaidat senki sem vitatja el. – közlöm vele csendesen. Tudhatja, hogy nem az a nő vagyok, aki felveszi ezen szavak keménységét, nem bánt meg velük, ám ettől függetlenül nem érzem szükségét, hogy elnézést kérjek értük. Neki joga van az eldöntéshez, nekem jogom volt a szavaimhoz. Ez ilyen.
Akármennyire komoly dolgokról beszélünk, fel kell kuncogjak diszkréten, s a megszólalásomat rögvest reakcióm okával folytatom.
- A nagy családi ábrándok azoknak valók, akik nem állnak két lábbal a talajon. – célzok ezzel arra, hogy még véletlenül sem értem félre egy pillanatig sem a szándékait. Lehet, hogy más nőnek, aki még mindig szerelmes a „volt” férjébe, s aki tudja, hogy ez a bizonyos „volt” férj is szereti őt rögvest az jutna eszébe, hogy majd most úgy fognak élni megint, mint egy boldog család, felújított esküvői fogadalommal és társaik. Én nem vagyok más nő, sok tekintetben nem vagyok az. Igazából már a felajánlása is elég ahhoz, hogy ellágyuljon a szívem, nem kell olyasmi töltetet képzeljek mögé, ami nincs.
- Szeretném, hogyha te gondoskodnál rólam, de nem várhatom el tőled. Tudod mit, Raoul? Döntse el ezt a jövő. Hogyha eljutunk oda, ami egyelőre még messze van, akkor majd újra beszélünk róla, hogy mi legyen. – nem akarok erről most dönteni. Nem is lehet. Fogalmam sincs róla, hogy milyen állapotba kerülök a végén, s felesleges olyan dologhoz ragaszkodjak, amiről semmit nem tudok. Tisztelem azért, hogy a nyakába venné az ápolásomat, s bár zavarba ejt, hogy terhelném vele, mégis tartom annyira felnőttnek, hogy el tudja dönteni, megéri-e neki a terhelés vagy sem. Ha nem érné, bizonyosan nem ajánlotta volna fel. Éppen ezért nem tiltakozom. Aprót bólintok.
- Köszönöm! – súgom, szinte csak tátogom kissé elfogódottan. Sokat jelent, hogy azt mondta, amit. Nem a mögé gondolt tartalom miatt, hanem úgy általánosan. Mert azt jelentik a szavai, amit. Tudom, hogy Casey esetében – és rajta keresztül sejtem, hogy Clara esetében is – bonyodalmas lesz ez az egész dolog. Egy részem tisztességtelennek tartja Clarával szemben azt, hogy megismerheti személyemben az anyját, majd kénytelen lesz el is veszíteni, de másik részem úgy van vele, hogy az ikreknek erre a tapasztalásra szükségük van. Mindkettejüknek nehéz lesz. Sőt, Raoulnak és nekem is nehéz lesz, már ha eltekintünk a betegségemtől, akkor is.
Megrázom a fejemet. Szőke tincseim finoman táncolják körbe arcomat. A vállam mögé seprem őket szabad kezemmel.
- Nem tudom. Általában a költözés segített, az azoknak való hátatfordítás, akik addig ismertek minket, vagy ismerték azokat, akikkel kapcsolatban anyám álmodott. Rejtély számomra a képessége. Nem tudom mit tehetnék. – szakad fel sóhaj tüdőmből. Tényleg tanácstalan vagyok, de a tényekkel folytatom. - Azóta, hogy álmodott velem, elköltöztem, Casey új iskolába ment, gyökerestül megváltozott az élete. Elhagytam a régi munkahelyemet, s visszajöttem hozzátok. Úgy gondolom, hogy ezek mind nagy változások, gyökeresek, de nem láthatom előre, hogy elegek lesznek-e.
A fejtegetést hallva újabb mosoly születik ajkaimon, s bár ez sokkal szomorúbb, mint az előző, sokkal meghatottabb is. Megsimítom Raoul kezét.
- Sosem szűntem meg szeretni téged, s bár csak sejtettem, hogy tudod ezt, jó hallani, mert így bizonyos is lehetek.
Talán ez apró dolog, de nekem nagyon sokat jelent. Nem érzem úgy, hogy szégyellnem kellene magam miatta, hiszen elváltunk, ez tény, de mégis van köztünk valami, ami sosem múlhat el. Számomra a házasság tényleg az örökkön örökkét jelenti, de nem a papír meglétében, hanem szeretetben. Történjék bármi, ez közöttünk még mindig az, ami. Nem kell ehhez nagy összeborulás, vagy újra egymásba gabalyodás. Elég az, amivel rendelkezünk, nem is hiszem többnek.
- Még nem mondom el Caseynek. Elhívom magammal hozzátok, de az állapotomról nem beszélek neki. – nem kérek tanácsot, kijelentek. Azt hiszem, hogy ez így lesz helyes. Először hagynunk kell, hogy nekünk essenek, aztán jöhet a hideg zuhany.
- Nem lesz egyszerű, de gondolom ezt te is tudod. – engedek meg magamnak egy fáradt, de szeretetteljes mosolyt. Az ikreknek szól, s annak, hogy arra gondolok, a nehézségeken túl együtt lehetnek. - Mikor? – teszek fel egy kérdést. Én és az adataim, meg a mindent pontosan eltervezés. Nem is én lettem volna, ha már most nem zaklatom Raoult az időponttal. Szeretem, hogyha a kezemben tudom tartani a dolgokat, s amíg megtehetem ezt, meg is teszem.
Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. - 21:25

Heaven & Raoul

Hiszem azt, hogy megoldás mindig létezik, az első lépést kell hozzá megtenni és keresni a megoldást. Van viszont, amikor csak várni kell. Kivárni. Miért ilyen a sors? Mert elbírjuk. Ebben bízom. Mert nincs más.
Finoman simítom meg hüvelykujjammal a kezét, ahogy megremegni érzem. Erőt akarok neki adni, nem sajnálkozást. Azt lehet a kamrába tenni, annyit is ér. Egy év… oly rövid idő.
Az okra érdeklődő tekintettel nézek rá.
-Ha van ok, megtaláljuk. – tényként és nem üres biztatásként hangoztatom. Nem hiszek a csodákban, de attól még létezhetnek. Heaven párszor erre rámutatott és Clara is.
A szavaiért, a logikájáért, az előrelátásáért szerettem bele.
-Az én életem is, van némi jogom ebben dönteni. – lehet, hogy kemény szavaknak tűnhetnek, de ezek mind a mérlegeléshez tartoztak, hogy elmondom, miként látom a helyzetet. Van, mikor hallgatok. Most nem ez az eset áll fenn.
-Erős vagy. – mosolygok rá. – Szeretném, ha hozzánk költöznél. Caesyvel. Nem a nagy családi ábrándos kép, amit szeretnék, hanem azt, hogy megismerhessük egymást, öten. Elvégre közös az életünk. – majd egy rövid hallgatás után folytatom.
– Abba viszont nincs jogom beleszólni, hogy miként szeretnéd, ha már úgy tűnik, nem tudsz magadról gondoskodni. Szeretnék én rólad gondoskodni. – és magam mellett tudni. Ez nem a nagy, újból fellángoló szerelem. Ez az az érzés, amit a szeretet adhat annak, aki az életünkben és a szívünkben fontos helyet kapott.
– Nem akarom hagyni, hogy olyanok között legyél, akik semmit sem tudnak rólad. Engedd, hogy gondoskodjak rólad akkor is. – a szemeibe tekintek.
-Megtehetjük. Gyertek hozzám. – valahogy úgy érzem, hogy muszáj lesz „otthon” találkozni. Vadidegen helyen más lehet akár a vége is.
Az nem érdekel, hogy utána Clara mennyire harapja le a fejem. Amikor elfogadtam Heaven döntését, tisztában voltam azzal, hogy ez előbb-vagy utóbb be fog következni.
A válasza őszinte melegséggel tölti el a tekintetemet, mert ez van a szívemben is. Szerettem, szeretem. Még ha nem is éltünk együtt ennyi ideig. Az nem számít. Sosem számít. A válaszom még késik, mert látom, hogy folytatni akarja. A válasz nem lep meg. Valahonnan kellett ennek jönni, az isteni adományokban sosem hittem. Bólintok, hogy értem.
Az egyik rossz tulajdonságom, hogy kevés dolog tud meglepni és a gondolataim még Heaven állapota körül forognak. Követem a tekintetemet egy ideig a pincéren, de nem fogja hallani, ami ezek után következik.
A várakozás gyümölcse mindig beérik előbb vagy utóbb. Most az is beért, amire eddig csak sanda gyanúm, következtetés ide vagy oda. A logikám bekapcsol egyből.
-És most a te esetedben is látta? Mit lehet változtatni a moston, hogy ne történjen meg? – a burkolt érzelem szavakká válik ebben a kérdésben. Akarom, hogy éljen, nem fogom feladni, még ha bele is szakadok. Nem fogom feltenni azt a kérdést, hogy akkor miért nem mondta mindezt el. Talán… mert sejtettem? – Ne törődj bele. – teszem hozzá halkan.
A visszakérdezésre, mely felett úgy tűnik, elsiklott a szavak áradata, nem így van, halkan felnevetek, finoman. Mindketten tudjuk, hogy emlékszünk mindarra, amit mondtunk, tettünk, vagy láttunk-hallottunk.
-A logikád az, amiért beléd szerettem. És ha a logikád azt mondja, hogy most el kell válnunk, főleg úgy, hogy egy-egy ikret vigyünk magunkkal, az komoly döntés, valami történhetett a háttér mögött. Nem mondtad el, tudtam, hogy egyszer el fogod mondani. És… mert anya vagy. Ha szétválasztod a gyerekeket, szintén komoly oka van. És az nem az, hogy már nem szeretsz többé.
Egy ideig hallgatok. Nehéz megemészteni mindezt, mégsem akarom elhagyni magam. Mert támasza akarok lenni Heavennek.
-Legyünk mindezen túl minél előbb. Már csak az a kérdés, hol találkozzanak. Az egyik lehetséges helyszín, hogy eljöttök hozzánk.
Nem irányítani, csupán lehetőséget felvázolni szeretnék. Az élet hirtelen rántotta ki a megszokott életemet, kezdve azzal, hogy Clara képessége megnyilvánult.
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeCsüt. 7 Aug. - 10:57

Raoul Carlmichael&Heaven Dempsey

Mindennek megvan a maga oka, annak is volt, hogy minek tettük ki a lányainkat. Nem telik el nap úgy, hogy ne rettegnék a következményektől, de ettől függetlenül tudom, hogy azt a döntést hoztam, hoztuk, amit kellett. Nem tudták volna elviselni, hogy külön éljenek. Ikrek, ez nem így működik. Így is voltak pillanatok, időszakok, amikor Casey érezte, hogy hiányzik a lelkének egy darabja, s biztos vagyok benne, hogy Claraban is tomboltak olyan kérdések, melyeket lehetetlennek érzett, megválaszolhatatlannak, de melyek abból a tényből fakadtak, hogy valahol a világban élt belőle egy másik, a lelkének másik fele.
Szeretem Raoulban, hogy nem zuhan össze, nem mutatja azt, hogy széttéptem mindazzal, amit mondtam neki. A logikus kérdéseivel mindig meg tudta nyugtatni háborgó lelkemet, mert míg válaszoltam, sosem volt időm nagy drámákba bocsátkozni legbelül.
- Nem tudják. - remeg meg a kezem kezében egy picit, de hamar úrrá leszek rajta. Nem szeretem elhagyni magam. - Nem mondtak semmit. Én azt mondanám, hogy legfeljebb egy év, ha nem történik csoda. Okom van ezt feltételezni. - fejezem be ennyivel. - Őszintén szólva nem terveztem el sok mindent még. Caseyt rád szeretném bízni, s jó lenne látni, hogy a lányok megismerik egymást. Ideköltöztem a közelbe, áthelyeztettem magam. Dolgozom, amíg tudok, s.. talán önzés, de legalább a maradék időm egy részét szeretném többször a társaságodban tölteni. Nem úgy értem, hogy a nyakadba akarom terhelni azt, hogy ápolnod kelljen. Vannak erre megfelelő intézmények, ha eljutok arra a pontra, hogy már nem tudok gondoskodni magamról, már van helyem. De amíg még úgy-ahogy normális életet élhetek, szeretném egy szeletét jóvá tenni a múltamnak. Veled. Is. - fejezem be ennyivel. Tényleg nem terveztem, ami most kicsit zavar, mert sosem voltam az, aki hagyta a dolgokat csak úgy sodródni. Amit mondok, az az elmúlt évekből töltekezik, s talán zavarba is jönnék, de ismerem Raoult, nem fogja másnak értelmezni a szavakat annál, mint amik. Nem a felesége szeretnék lenni újra, csak valaki, aki mellette van. Hogy én is segíthessek, míg ő azzal segít, hogy bizonyos napjaim része lesz. Mondhat nemet, nem haragudnék. Az én sorsom tucatrendű. A lányokon a hangsúly, mint mindig.
Már tudom mit szeretnék kérdezni, de előbb a lányok, aztán a többi. S adott kérdésem majd hozza magával a visszacsatolást a betegségemre, arra, hogy mikor halok bele. Mert belehalok, ha anyámnak igaza lesz. És azt hittem, hogy már túltettem magam ezen, de itt ülve Raoullal szemben.. nos nem egyszerű beletörődnöm a sorsomba. Élni akarok, de tudom, ez nem így működik. Ám remélni szabad, mindig, mindig van remény. Épp csak nem tudom, hogy most merre is keressem azt.
Elhúzom a számat. Ösztönös reakció, általában le szoktam küzdeni, de a véletlen összetalálkozás ötlete nem tette ezt lehetővé. - Jobb lenne előbb, s rendezett keretek között. - fejtem ki a véleményemet, de nem megyek bele ennél jobban. A sors az sors. Majd eldönti helyettünk, hogy mikor van itt az ideje a lányok találkozásának, iskolán belül. Ikrek, egyértelmű. Idő kérdése volt, mikor sodródnak össze véletlenül megint. Ez az ő csodájuk, különlegesek a különlegesek között.
- Nem tudom. Tudni vélem, hinni vélem, hogy azért, mert úgy szerettél engem, ahogyan én szerettelek téged. - válaszolok előbb a kérdésére, mert ez a könnyebbik része a dolgoknak. Most pedig jöhet a magyarázat, mely visszautal a hátralévő napjaim számára is. Bár azt hiszem, hogy egy szuszra nehéz lesz mindent kifejteni.
- Anyámnak is van képessége, mint a lányoknak. - körbenézek, hogy nincs-e senki a közelünkben, aki ezt hallhatná. Csak akkor folytatom, amikor a pincér elpályázott a szomszédos asztaltól, ahol éppen a terítéket rendezgette. - Látja a halált. Nem megmásíthatatlanul, de látja. A lányokét is látta. Együtt voltak álmában. Ezért vittem el, mert.. anyám képessége nem átverhetetlen. Ha valamit megváltoztatsz a jelenben, akkor semmissé teheted a Halálmadarat. - nem tehetek róla, ez a becézés, legyen bármilyen morbid is, mindig mosolyra fakaszt. Találó, már úgy értem anyámra. - Rólam is álmodott, de őszintén szólva nem tudom, hogyan változtassak úgy, hogy ne következzen be az, ami. Én beletörődtem. De a lányokat nem tudtam volna veszni hagyni. - aprót sóhajtok, pillantásommal Raoulét keresem. Szabad kezemmel fülem mögé tűröm egy tincsemet. - Elárulod, hogy miért egyeztél bele?
Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzer. 6 Aug. - 22:22

Heaven & Raoul


Derűsen tekintek rá. A hallgatás, elhallgatás a legrosszabb dolog a világon. Mondom ezt én, aki hozzájárult ahhoz, hogy két testvért elhallgasson egymás elől. Éppen ezért tudom, mekkora teher.
Türelmesen várakozok. Egyrészt tudom, hogy ahogy most tesz, az a felkészülés, hogy elmondja. És mivel idő kell hozzá, nagyon rossz hír lehet. Nem… azt nem akarom hallani. Ugye nem? És igen.
Nyugodt ember vagyok, de éppen ezért, ha valaki közel áll hozzám és az élet nem jó lapot oszt neki.
-Mennyi idő? – mégsem kertelek, és még nem sajnálkozom. Kezem nyújtom a közelebbi keze felé. Nem foglalkozom azzal, hogy esetleg elrántaná a kezét, viszont éreztetni szeretném vele, hogy itt vagyok neki és vele.
Belül azonban zokogok. Az én bajom azonban most sokadlagos, most Heavennel akarok lenni lélekben is.
-Mit tervezel? – talán morbidnak tűnő kérdés, mégis logikus. Előre mutat és nem hagy lesüllyedni a posványba.
– Tudok valamit tenni? Szeretnék, ha megengeded.
Mondhatnám, hogy nyugodt a hangom. Valóban nyugodt, mégis megvan az a felhangja, ami a fájdalomé és a bátorításé. Nem fogom elrejteni, mert ezek vagyunk mi.
A második hideg zuhany az iskolával kapcsolatban érkezik. Tudhattam volna, teljesen egyértelmű, hogy ez lesz.
-A sors megtette helyettünk, amit kellett. – válaszolok, majd sóhajtok egyet.
– Igen van. – bököm ki végül, ismét megsimítva a nyakkendőmet.
-És éppen ezért ő is oda jár. Feltételezem, előbb vagy utóbb össze fognak futni.
Nem fogok ezen aggódni már többet. Aminek meg kellett történnie, az már megtörtént. És ennek így kellett lennie.
Mindig jó volt hallani a becézéseit. Becézni sosem tudtam, a neve az, amivel érzékletesen játszom, mert a csengése zene szívemnek.
A kérdésre kicsit lejjebb szegem az állam.
-Igen, az első pillanattól fogva. Mert nem a munkánk volt az, ami miatt így alakult. – kérdés helyett kijelentek. Mert nagyon is láttam, hogy nem erről van szó, de elfogadtam a látszatot.
Várakozva tekintek rá. Sejtem, ha rákérdezett, akkor el is fogja mondani. Nem számítottam arra, hogy ilyen súlyos köveket mozgatunk ma meg, hosszú évek távlatából. De ha már itt vagyunk, akkor legyen.
-És tudod, miért egyeztem bele?
Nekem is van mit elmondanom.
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 20:28

Raoul Carlmichael&Heaven Dempsey


Nem telt el nap, hogy ne gondoltam volna végig újra és újra azt, amit tettem, azt amit Raoulnak mondtam, s amit ő készséggel elfogadott. Nem vallom azt még mindig, hogy szép dolog volt tőlem kihasználni azt, hogy a munkájába temetkezik és nekem is a munkamániámra fogni azt, hogy el kell mennem. Megtettem viszont, mert így kellett lennie, ezzel tudtam megvédeni őket. A döntés tehát helyes volt, ám nem jó. Ez rögtön az elején kiderült.
- Mindig is ezt szerettem benned. Hogy kimondattad az emberrel a dolgokat. – mosolygok rá. Lenyűgözött az első percben az, ahogyan megnyilvánult, amilyen kisugárzással rendelkezett és később is csak csodálni tudtam azért, amiképpen az élethez állt. Nem voltak veszekedéseink. Vitáinkra emlékszem, de nagyrészt miattam keletkeztek. Én azért egy fokkal kevésbé vagyok könnyen kezelhető, bár nagyon igyekeztem mindig csendesnek lenni, határozottnak és nyíltnak, ahogyan annak lennie kell.
Most mégis nagyon nehezen szedem össze a gondolataimat. Elfordítom tekintetemet Raoultól, az abroszt kezdem figyelni, az asztaldíszen táncol pillantásom egy ideig, majd visszanézek a férfire.
- Agytumor. Inoperábilis.
Mindössze két szó, de meghatározzák az egész hátralévő életemet. Az orvos nem mondta, hogy mennyi időm van hátra, bizakodónak mutatkozott, de ismerem anyámat és a képességeit. Az egy év az egy év. S mivel nem tudom, hogy léteznek olyanok, akik gyógyítani lennének képesek – Caseynek nem mondtam még semmit a betegségemmel így nem kezdte felkutatni gyógyító után az egész iskolát – így csak anyám furcsa jellegére hagyatkozhatom. Változtatok. Talán, hogyha a felügyeleti joggal változást érek el, akkor esetleg megmenekülök. Nem tudom, a mai napig nem értettem meg anyám különlegességét.
Egy sóhajjal engedem ki magamból a feszültséget, s inkább arra koncentrálok, hogy a kérdésre válaszoljak.
- Iskola az X-birtokon. Nem tudok róla sokat, hagytam, hogy Casey intézze a dolgait. Én csak meghallgattam az információkat azoktól, akik eljöttek hozzánk, de a döntés Casey-é volt. Ő nem átlagos, maradjunk annyiban. – nem szeretném őt mutánsnak nevezni, mert számomra nem az. Viszont ez itt most egy kérdés szintjén adja magát. Hiszen Clara és Casey ikrek. - Claranak is van valamilyen képessége, ami megkülönbözteti az emberek nagy hányadától? – ha van neki, akkor Raoul érteni fogja a kérdést, s olyan választ kapok, amilyenre szükségem van.
Engedem, hogyne engedném? Jólesik az érintése, mosolyra fakaszt annak ellenére, hogy sok dolog van, amit meg kéne magyarázzak és egyikük sem mosolyogni való.
- Köszönöm kedvesem! – szalad ki a számon egy rég nem használt, kedveskedő, becéző formula. Nem bánom meg, de talán nem fogom ismételni. Annyira nem lenne illendő, hiszen már nem vagyunk férj és feleség, hogyha lélekben akként élünk bensőmben, akkor sem.
- Elgondolkodtál azon valaha, hogy miért mentem el, s vittem magammal éppen Caseyt? – kérdezem. Ha már beszélgetünk és súlyos témákat érintünk, ennek kapcsán is itt érzem az idejét annak, hogy a pohárba tiszta víz kerüljön. Kezemet még mindig Raoul érintésében pihentetem, nem fogok elhúzódni, ha az érintés megszakad, azt ő szakítja meg. Nekem most jó ez így.


A hozzászólást Heaven Dempsey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Aug. - 22:12-kor.
Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 20:09

Heaven & Raoul

Elmosolyodom, mégis tudom, hogy ezért az álboldogságért nem csak mi fogunk fizetni, hanem egyszer el fog jönni az az idő, amikor minden kiderül. El fogom fogadni mindazt, amit kapunk tőlük. Mai napig nem tudom, helyes döntés volt-e.
Amit hallok azonban, arra hirtelen hitetlen tekintetet vágok és várok, mielőtt megszólalnék. Nem értem, mi történik, de az, hogy ez legyen…
Meglepetten pislogok párat, aztán tovább maradok csendben. Még sosem voltam mérges vagy ideges, most sem a higgadás miatt hallgatok. A további lehetőségeket latolom és azt, hogy miért is dönthetett így Heaven.
-Mielőtt bármire is igen mondanék, csak egyre felelj, kérlek. Mi az, ami erre a döntésre vitt?
Tudom, hogy nem éppen szívderítő választ fogok kapni, viszont szeretném tudni.
A különleges iskolára felé kapom a tekintetem.
-Melyikben? Hol? – komolyan tekintek rá.
Ha engedi, a kérése után ráteszem előbb a kézfejére a kezem, majd a tenyerembe fogom az asztalon.
-Már rég vártam ezt a kérést. – mosolygok rá. – Tudod, hogy nem fogok rá nemet mondani. Bármikor eljöhetsz.
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 18:22

Raoul Carlmichael&Heaven Dempsey


A köntörfalazás nem igazán az én asztalom, ahogyan jól emlékszem arra, milyen szinten nem fekszik Raoulnak sem. Most mégis ehhez a módszerhez nyúltam, s bár kissé beletört a bicskám, mert nem sikerült három mondatnál tovább rejtegetni a szöget a zsákban, mégsem szívnám vissza. Kellett ez így, mert kaptam legalább egy kis időt arra, hogy ki bírjam mondani, amit gondolok.
Rámosolygok a férfire.
- Jó ezt hallani! – hogy mit is? A hangját, azt, ahogyan közös gyermekeinkről beszélünk vagy csak úgy általánosságban a fontosabbik témát tologató szavakat? Nem kívánok magyarázatokat keresni rá, inkább egy korty narancslébe temetkezem.
A pohár alja halkan koppan újra az alátéten. Eddigi kedvesből komollyá, megingathatatlanná válik pillantásom.
- Azt szeretném, hogy Casey kerüljön vissza a te felügyeleted alá. Hivatalos úton lepapírozva, minden egyéb. - nem kertelek tovább, bár szívesen kezdtem volna azzal, hogy szeretném, ha megismerkedne a másik lányával is. Túl hosszú idő telt már el, nem mondom, hogy nem félek attól, hogy mi lesz ebből az egészből, de nem léphetek mást.
- Itt tanul egy különleges iskolában nem messze, lenne időtök megismerni egymást. – veszek egy nagy levegőt. Bűntudatos légvétel ez. Itt jön a nehezebb része a dolgoknak.
- Valamint tudom, hogy talán már így is sokat kértem, de szeretném megismerni Clarat és természetesen Hanst is, ha szabad.
Nem mondok többet. Lenne mit, de egyelőre elfogytak a szavak. Kérdezni fog, legalábbis így sejtem. Készen állok a válaszadásra, minden tekintetben. De magamtól csak ennyit tudtam kimondani most. Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz ez az egész.



A hozzászólást Heaven Dempsey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Aug. - 22:10-kor. (Reason for editing : Heaven Dempsey)
Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzomb. 26 Júl. - 18:27

Heaven & Raoul


Az érintései szokásosak, nem is vártam mást, a megszokott éveket juttatja eszembe. Önkéntelenül szélesebb lesz a mosolyom. Nem pedzegetem, mert nem is vetem fel neki, hogy régen találkoztunk. Nekem is van két szép kezem, és tárcsázok, ha meg akartam volna tenni. Nem tettem.
Bonnie jól van, viszont ez azt jelenti, hogy nem azért jöttünk össze, mert esetleg Bonnieban is felébredt a képesség. Vagy aktiválódott? Nem tudom melyik, de azért annyira nem vagyok naiv, hogy ne sejtsek két dolgot. Bonnie is mutáns és hogy ha nem ezért jött Heaven, akkor máshol van a kérdés lényege.
-Örülök, hogy jól van. Clara is jól érzi magát az iskolában, hamar összebarátkozott a többiekkel. Hans meg a dinókorszakban van.
Rozmaringos gyömbérlét kérek, ami meg is érkezik. Túl hideg és vizes a pohár, így egyelőre hagyom. Mint ahogy azt is, hogy beszéljek Clara képességéről.
Majd lejjebb biccentem a fejem és úgy tekintek fel rá. A megszokott, tudom, hogy mondani akarsz valamit, fejjel nézek rá.
-Azt hiszem, nem éppen ezért szerettél volna találkozni velem. – Bonnie is hiányzik, látatlanul, ezt tudja Heaven is. Ismét megsimítom a nyakkendőmet, miközben figyelek rá. Nem mindig vagyok kertelős típus.

//Szerkesztve a név miatt. Smile//


A hozzászólást Raoul Carlmichael összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Aug. - 21:25-kor.
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 22:53

Raoul Carlmichael&Heaven Dempsey


Nem kell sokáig bámuljam a narancslében úszkáló rostokat a pohár falán keresztül. Az asztalom felé közeledő léptekre felkapom fejem, majd mire Raoul mellém ér, már kitoltam a székemet és felálltam, hogy üdvözölhessem őt. Puszi. Olyan természetes! És még mindig mosolyra fakaszt.
- Szia!
Köszöntöm őt szavakkal is. Miközben puszit adunk egymásnak, finoman a felkarjára simítom kezemet, szinte reflexből szorítok rá egy kicsit, amolyan üdvözléshez járó mellékzöngeként. Felfogható a mozdulat sok mindennek, nem direkt játszom a gesztusaimmal, így nincs benne semmi mesterkélt. Egyszerűen abból a tényből fakad, hogy régen ő volt a kapaszkodóm, a támaszom, s ez valamiért tudatom legmélyéről így tört fel belőlem most.
Visszaülök, a kérdésre újabb mosollyal válaszolok, de azért van valami halvány ebben a második ajakmozgatásban.
- Elég rég.
Sóhajtok aprót. Még mindig bűntudatom van, de nem akarom terhelni ezzel, így inkább nem evezek el a rég okai felé.
- Casey végre túljutott a beilleszkedési nehézségein, kellett hozzá közel két év, de idén már élvezte az iskolát, szóval ez feljogosít arra, hogy azt mondjam, jól vagyunk.
Mindig az voltam, aki tökéletesen alárendeltem magam a gyermekem boldogságának, de most nem ez az oka annak, hogy Caseyre hegyezem ki a válaszadást. Nem vagyok képes azt hazudni, hogy jól vagyok, viszont egyelőre az igazat sem akarom elárulni. Elég rossz kezdete lenne egy találkozásnak.
- S veletek minden rendben?
Kérdezek vissza inkább, időnyerés céljából. Felemelem a poharamat, aprót kortyolok a narancsléből, majd visszateszem a poháralátétre az ivóalkalmatosságot. Miközben Raoul válaszát várom, önkéntelenül is elmerülök abban, hogy figyelem őt. Mindig szerettem nézni őt, ha beszélt, akkor azért, ha nem, akkor pedig azért. Persze sokszor bambulásnak tűnt a cselekedetem, de én mindig nagyon koncentráltam valamire. Most mintha az elszaladt évek történetét szeretném leolvasni egyetlen tekintetcsillanásából. Butaság. Tudom. Legalább akkora butaság, mint amilyennek anyám tartja azt, hogy milyen szinten nem tudtam Raoult elengedni a szívemmel. Nem értek egyet anyámmal. Az nem butaság. Egyszerűen alap dolog és kész. Szerelem, holtomiglan, holtáiglan. Nem számít, hogy elváltunk vagy sem.


A hozzászólást Heaven Dempsey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Aug. - 22:08-kor. (Reason for editing : Heaven Dempsey)
Vissza az elejére Go down

Raoul Carlmichael
mutant and proud

Raoul Carlmichael
független
loneliness is a gun
Play By : Peter Stebbings
Hozzászólások száma : 43
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 13:52

Heaven hívása nem lepett nem meg, ám az, hogy elhívott személyes találkozóra, annál inkább. Ez egyet jelentett a baj van kifejezéssel, így minden ellenkezés nélkül igent mondtam a találkozó helyére és időpontjára.
Még mindig szeretem, hiába házasodtam meg még egyszer. Nem volt olyan a válásom Heavennel, ami jellemzi: vita, elhidegülés, megcsalás. Sosem exemként említem, hanem Heavenként.
A barna-ezüst Cadillac-kel parkolok be. A hívás után úgy raktam össze a dolgaim, hogy meg tudjam tenni ezt a kiruccanást. Öltöny, mint mindig, a szokásos megjelenésem, nyakkendővel. Meleg van, de ez nem zavar, elég jól tűröm a hőséget, de most csak meleg van.
Belépve a főpincért csak megkérdezem, mutassa, merre menjek, nem szükséges kísérgetnie. Ahogy az asztalához érek, már előtte is mosolygok, de ott a szokásos nyakkendő lesimítással lépek hozzá.
-Szia!
A megszokott puszi, mintha csak rövid időre váltunk volna el. Nagyon szeretném ezt, de ez nem igaz. A mosolyom és az örömöm őszinte.
Gyömbéres üdítőt kérek, majd, ha úgy alakul, leülök vele szemben. Megnézem, és mint mindig, magával ragad a megjelenése. Nem csak a külseje és nem feltétlenül az. Mindaz, amiért első pillanatra megfogott.
-Rég láttalak. Hogy vagytok? – a kérdésem valóban érdeklődő. Azóta hiányoznak, hogy már nem volt lehetőségünk igazi családnak lenni.
Vissza az elejére Go down

Heaven Dempsey
mutant and proud

Heaven Dempsey
ember
I just believe my eyes
Play By : Emily Procter
Hozzászólások száma : 29
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 12:07

Raoul Carlmichael&Heaven Dempsey


Amikor ma reggel felébredtem, még nem voltam biztos abban, hogy miként fogok érezni a saját bőrömben. A fürdőszobámban állva a tükrös szekrény előtt még elhittem, hogy minden egyszerű. Megfésülködtem, még nem volt semmi gond. Halvány, inkább csak jelképes sminkkel kiemeltem tekintetemet, s hittem, hogy szép a világ. Aztán kinyitottam a szekrényt és narancssárga, henger alakú dobozba zárva képembe ordított a valóság. Remegő kézzel nyúltam az odakészített pohárhoz, tenyerembe öntöttem egyet a doboz tartalmából, majd egy pohár vízzel leöblítettem a torkomon azt. És persze anyám megint telefonált.
Mire a lovas farmhoz értem talpig állt bennem az ideg. Vezetés közben elnyomtam magamban, de ahogy kiszálltam a kocsiból, szinte a talajhoz taglózott a félelem. Vissza kellett üljek, hogy pár nagy levegőt véve megnyugtassam magam. Néha voltak ilyen napjaim.
Mikor másodszor is kiszállok, már sokkal komfortosabban érzem magam. Megszédít a gyermekkor összes emléke, szinte érzem, ahogyan vágta közben arcomba csap a szél. Hazellel rengeteget lovagoltunk, amíg kicsik voltunk, s bár Humphrey nem volt egy tehetség, néha ő is eljött velünk. Nem sok időnk volt rá, hogy kiéljük ezt a szenvedélyünket, mert sajnos apánk lovász barátja korán elhunyt, s a rokonai eladták a lovakat. De az emlékek megmaradtak. Jó választásnak tartom még mindig, hogy éppen ide hívtam ki Raoult. A volt férjemet. Volt. Ronda egy szó, nem is szeretek így gondolni rá, bár nem vagyok strucc, nem dugom homokba a fejemet. Ami történt, az megtörtént, nincs mit keseregni rajta. Sőt, tulajdonképpen semmin nincs. Az élet megy tovább akkor is, ha én nem megyek sehová.
Megkerülöm az autót, hogy az anyósülésről kivehessem a táskámat, majd bezárom a járművet és a kocsikulcsot a táskámba süllyesztem. Tudom, hogy sokáig fogom keresni, mire megtalálom megint. Egy női táskának mindig épp eggyel több bugyra van a kelleténél, s az az egy mindig olyan zseb, ahol abszolút semmi keresnivalója a kutatott holminak.
Vállamra emelem a táskát, s elindulok. A szálloda éttermébe tartok, oda beszéltük meg. Utólag már úgy vagyok vele, hogy talán jobb lett volna, hogyha inkább nem ilyen röghöz kötött dologra adom a voksomat. Ettől függetlenül már nem tudok változtatni, be kell oda menjek, aztán még mindig kijöhetünk. Valahogy séta közben könnyebb lenne beszélni bizonyos dolgokról.
Nem sietek sehová, szokás szerint jó fél órával korábban jöttem annál, mint amikorra meg volt beszélve. Mivel ma nem dolgozom, így nem öltöttem magassarkút, egyszerű, fekete topán van a lábamon, egy-egy sötétkék dísszel a cipő orrészén. A nadrágom is csak egy fokkal elegánsabb a farmernál, sötétkékre festett lenvászon, élére vasalva. Szeretek vasalni, kikapcsol. Éppen ezért minden ruhám makulátlanul sima addig a pillanatig, amíg a nadrágokban le nem ülök valahová. Felsőtestemre a nadrág korcába bújtatott, fehér, galléros póló feszül, s mivel nyakláncot nem viselek, így a nyakamba sötétkék díszkendőt kötöttem. Nem melegít, ellenben kellemesen emeli meg megjelenésem színvonalát. Nem, mintha számítana.
Az étterembe lépve körbepillantok, kíváncsisággal telt tekintettel keresem az ismeretlenek között az ismerőst. Rég volt, de milyen nagyon rég! Végül csak megrázom a fejemet, s egy mosollyal kérem meg a személyzet egyik tagját, hogy mutassa meg merre van az asztal, amit lefoglaltak nekünk. Nem bíztam a véletlenre. Foglalás nélkül nem járok étterembe, legyen az bármilyen kevéssé felkapott. Talán azért van ez, mert nem vagyok az a nagy eljárós típus. Inkább főzök, s otthon eszem. Caseyvel sem sokszor mentünk külső helyszínre étkezni. Amióta pedig ő nincs velem, egyedül pláne nem járok el.
Semmi mást nem kérek, amíg várakozom, csak egy pohár száz százalékos narancslevet. Nem kortyolok bele akkor sem, amikor kihozzák, csak a poháron játszom ujjaimmal, mintegy önnönmagam szórakoztatására. Közben pedig próbálok átszellemülni. Az ideúton bennem tomboló feszültség egy időre odalett. Szerencsére.


A hozzászólást Heaven Dempsey összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Aug. - 22:07-kor. (Reason for editing : Heaven Dempsey)
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 22:05

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 10:03

Egyszerűen tisztelem azért, amit még erején felül is próbál tenni és már sejtem, hogy miért lett belőle orvos, de sajnos a becsület és a kitartás, nem mindig segíti át olyan helyzeteken, mint ez a mai is, és hiába tudom, hogy elszántan fogja védeni a családját, az olyan emberekkel szemben, mint az apja, nincs esélye. Nathaniel nem tudja mire képes egy minden hájjal megkent, tisztességtelen eszközökkel játszó ember.
- A megbízásomnak vége volt már akkor, mikor önkényesen módosította azt az apád. És bár a munkám időnként halálos, az nem jelenti azt, hogy itt hagylak elvérezni. – válaszolom a kérdésére reális tömörséggel.
Mikor végeztem és megköszönte, csak biccentettem egyet, aztán nekiálltam a többi dolgomnak, a hullák átkutatásának és a pénzem megkeresésének, amit hülye lettem volna itt hagyni.
Majdnem kinyíratott az a nyomorult, ennyi fájdalomdíj minimum járt.
Mikor visszatérek Nathanile-hez azért látom, hogy a halottak csak rátettek egy lapáttal, pedig azt hittem egy orvost nem sokkol le pár hull látványa. Viszont szinte sejtem mi járhat a fejében.
- Én öltem meg őket Nathaniel. Önvédelemből, hiszen ha parancsot kapnak, minden szívfájdalom nélkül megöltek volna téged is és engem is. Hidd el, nem kell könnyet hullatnod értük. Biztos vagyok benne, hogy jó pár ember halála szárd már e lelkükön. – magyarázom neki, kivételesen hosszú lére engedve a mondanivalóm, hogy kicsit felrázzam.
Segítek neki felállni és úgy fordulok, hogy ne lássa a halott testőröket, sokáig úgy sem lesznek itt, jönnek az apja emberei és valahol megszabadulnak a tetemektől. Soha nem fognak előkerülni.
- Hát, ha akarod. – vontam meg a vállam, miután besegítettem az anyósülésbe. – Ott is kitehetlek.
Aztán én is beülök, az egyik fegyvert a kesztyűtartóba teszem, a másikat a derekamhoz, hogy ha kell kéznél legyen, aztán indítok és lassan elhagyjuk a helyszínt.
Egész úton csendben vagyunk, láthatóan Nathaniel eléggé magába roskadt és gondolom most értékeli át az egész életét.
Csak akkor emeli fel a tekintetét, mikor megállok, jelezve, hogy megérkeztünk a házához.
- Légy észnél Nathaniel. – válaszolom halkan. – Tartsd észben, amit a háznál is mondtam és ne az érzelmeid vezéreljenek. – aztán intek egyet és elgurulok.
Ha majd átnézi a ruháit, találni fog egy névjegykártyát, aminek sarkában egy fekete párduc látható és csak egy telefonszám van rajta, semmi más.

//Én is nagyon köszönöm, remek kis játék volt. Smile//
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 22:15

Muszáj tennem, cselekednem, mert érzem, hogy ha nyugton hagynak a gondolataimmal, beindul a para. A sebet azonban ellátom, még ha az elején remeg is a kezem egy kevéssé, aztán az orvos előjön belőlem, legalábbis addig, amíg Sheenát látom el.
Egy halvány mosollyal nézek rá válaszul. Orvos vagyok, tudom, mivel járnak az ilyen roncsolódások, neurológiailag biztosan.
A hideg izzadtság is kiült rajtam, mire magamhoz térek. Tiszta gondolataim úgy igazából már nincsenek, de egy még eljut hozzám, fel is teszem kérdésként.
-Miért segítesz? Nyugodtan elmehettél volna. – szavaim nem vádlóak, értetlenek viszont annál inkább.
Hagyom, hogy ellássa a karomat, nem menne, még segítséggel sem, ha én tenném.
-Köszönöm. – az is meglep, amikor felköti a karomat, valóban szükséges.
Kezdek kiborulni, de tartanom kell még magamat.
-Hogy? – tekintek rá értetlenül. Ez a takarító dolog elsőre nem esik le, de ahogy odatekintek, nagyra nyílnak a szemeim. Nem ugrok oda, már innen látom, hogy értelme nincs. A sérülések halálosak. Teljesen lebénulok. Miattam haltak meg. Este már nem mennek haza a családjukhoz, bárkihez, aki várja őket haza. Teljesen kifut a vér a fejemből. Némán nézem végig, ahogy végigkutatja őket, mint egy darab rongybaba. Boncoltam hullát, nem ettől készültem ki végleg. Miattam haltak meg.
Révülten tekintek Sheenára, majd bólintok, de kell noszogatás, hogy felálljak. Kimerültem, kiborultam.
-Nem… vinnél hazáig? Megköszönném. – nem fogok tudni csak úgy taxit hívni vagy bárkit.
Akár így, akár úgy, de a kocsiig még eljutok és szinte belezöttyenek az ülésbe. Eléggé csendben vagyok, egyszerűen nem tudom felfogni mindazt, ami történt. A kezemre tekintek. Haltak meg már a kezem között, de ez… más. Jó lenne, ha tudnék bőgni, mint egy gyerek, de már rég nem tudok.
Nem tudom meddig visz, de ahol megáll, hogy kitegyen, nem fogok ellenkezni. Mielőtt kiszállnék, ránézek. Arcomon szégyen, döbbenet, tehetetlenség és a teljes szétesés állapota. Mégis tovább mozdulok.
-Köszönöm. - nem mondom, hogy viszlát, nem biztos, hogy szeretném, annak ellenére, hogy alapvetően megnyerő jellemű.
Csak akkor mozdulok újra, ha a kocsi már elhajtott.

//Köszönöm a játékot, nagyon élveztem!  I love you //
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 19:48

Engem nem nagyon hatnak meg a hullák, bár nem kéne majd elfelejteni átnézni őket, mert soha nem lehet tudni, milyen információt találhat így az ember, és egyáltalán nem bánnám ha lenne majd valamilyen nyoma annak, hogy Mr. Nathaniel apja mit művelt itt. Mivel ezek után nekem sem árt egy ideig a hátam mögé nézegetni, hátha zokon vette két gorillája halálát.
De most nem foglalkozom a két pojácával, hanem inkább Narhaniel-be igyekszem lelket és életet lehelni, aki úgy látszik legalább gyorsan lehiggadt.
Mikor nekiállnék, hogy legalább tamponáljam a sebét, mert valamennyi elsősegély elsajátítását a kiképzésen is belénk vertek, szóval nekiállnék, de ekkor előbújik a doktor bácsi és egyszerűen nem hagyja magát, míg le nem ápol, én meg nem fogok vele vitatkozni, mert csak megy vele a drága idő.
Persze gyorsan és szakszerűen ellát, pedig először kicsit remeg a keze, amin nem is csodálkozom, inkább azon, hogy még egyáltalán magánál van.
- Hát te vagy a doki, találj egy kollégát, aki nem jelenti, de ezt orvos nélkül nem bírod ki. – ingatom meg a fejem, mert nem tudja még mivel jár egy lőtt seb. – És csak mondom, hogy bele lehet halni, de feltételezem ez nem újdonság, csak még nem tapasztaltad.
Nagyon nem kell azonban figyelmeztetnem, hiszen ő is tudja, ahogy azt is, hogy a golyókat el kell távolítani, ezért is mondtam neki, hogy kórházba kell mennie.
Csak, hogy, mint kiderül nem egészen egyre gondoltunk a golyókiszedésről. Komolyan mondom elképedtem, milyen ereje volt. A golyó kifelé vezető útja legalább annyira fájdalmas lehetett, mint amikor bement, így egyáltalán nem csodálkoztam, hogy a végére teljesen kikészült és elájult.
Az ordítást meg úgy is csak én hallottam.
- Csak maradj nyugton, Nathaniel, kapsz egy nyomókötést, de nem ártana azért összevarrni majd és persze alaposabban fertőtleníteni. – mondom neki, miközben bekötözöm, aztán még fel is kötöm a nyakába a kezét. – De gondolom ezt sem kell mondanom.
Aztán kicsit meglepődök az udvariassági gesztuson, de néhány pillanat múlva, megszorítom a kezét.
- Shenna Lawson.
- Azt hiszem , most már nem ártana elhúzni innen, mielőtt apád ideküldi a takarítóit.
– intek a hullák felé, miközben próbálom megkeresni a pénzes táskát, ami úgy néz ki az egyik sarokban sikeresen túlélte a megpróbáltatást.
Még átkutatom a két testőrt és találok némi pénzt náluk, ami nem érdekel, de a belépő kártyájukat, amivel a Megbízó cégéhez köthetők, azt elteszem.
- Elviszlek a városba és egy telefon fülkénél, vagy egy taxiállomásnál kiteszlek, ha gondolod. – ajánlom fel.
A motorját most úgy sem tudná vezetni, azért később is visszamehet.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 16:51

Kimerülten fekszek a padlón, hirtelen úgy érzem, mindent elveszítettem, és nem csak a saját jövőmet. Legyőzöttnek és… összeszorítom a fogam. Márpedig nem fogom feladni, végig fogom vinni azt, amit elgondoltam.
Az ép kezemmel segítek neki, hogy legalább a kanapéig eljussunk. Még mindig nem látom a két testőrt, ők már az előbbi kirohanásomnál is kimaradtak a látószögemből, tudatomból, ahogy kidőlnek.
-Oké vettem. – dőlök a kanapé támlájának.
Hagyom, hogy megnézze, addig is pihenek, bár sajog és lüktet mindenem. Egy elsősegély doboz több, mint a semmi.
-Előbb a tiédet ellátom. Aztán… - nem tudom kimondani, hogy menjen. Pedig akár most is foghatná magát és elmehetne. Rettenetesen zúg a fejem is, alig látok teljesen tisztán, de az ujjaim maguktól fogják tudni, mit kell tenni. Nem is kellett volna ügyésznek mennem, hiába ment jól. Itt találtam rá önmagamra, orvosként. Akárhogy ellenkezik, ahogy a doboz megérkezik, az ép kezemmel elkezdem kivenni, ami kell és nekiállok ellátni a karját.
-Nem megyek ezzel kórházba. A lőtt sebeket jelenteniük kell a rendőrségen és… - nyelek egyet, nem tudom, elmondjam-e. – időt akarok nyerni. Nem fogok belehalni ebbe a lövésbe… lövésekbe, ki fogom bírni. – műteni nehéz lesz, de nem kivitelezhetetlen. Kétkezes vagyok.
Már a karjára tekerem a gézt, ha engedi, mikor végre ki tudom nyögni, hogy mit nem tettem még eddig.
-Köszönöm, hogy megmentettél. Kész. Viszont a golyókat ki kell szedni minél előbb.
Pihentem közben, de tudom, hogy nem lesz elég ahhoz, amit tervezek.
A golyókat akarom kiszedni a képességemmel. Nehéz lesz, legalábbis most.
Könnyű belelőni valakibe. De kiszedni a golyókat? Mire a második félig kint van, elég rendesen teleordítom a párnát és tovább nem is megy, szégyen ide vagy oda, de beájulok pár percre.
Végül mégis magamhoz térek. Pihenek még egy keveset, közben Sheenát keresem.
-Nem fog menni egyedül bekötni. És… ideje azt hiszem bemutatkoznunk rendesen. – nem leszünk cimbik ezt tudom, mégis átmentünk valamin ketten, ami azért megmarad az emberben, összekovácsolja őket. Még ha nem is azonos oldalon állnak. – Nathaniel Montgomery. – a bal kezemet nyújtom, nem sértésként.
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 12:44

Nem nagyon van más választásom, mint, hogy kivárjam azt a pillanatot, amikor épp nem akar letarolni semmi a helyiségben Nathaniel képességéből kifolyólag, így aztán tudom, hogy a volt megbízóm minden valószínűség szerint már bőven elérte a helikopter, amivel jött, és bár vesztett két embert, akik nem hiszem, hogy bármilyen lelkiismereti problémát jelentenének neki, de mégis csak győztesen távozott az aláírt papírokkal. Hogy ez mennyiben befolyásolja majd a továbbiakban a srác életét, hát ezt majd ő eldönti, de félek, hogy túl becsületes ahhoz, hogy komoly kihívást jelentene egy ilyen minden hájjal megkent gazemberrel szemben, mint a drága apukája.
Ez a fékezhetetlen képesség használat azt is jelzi, hogy nem igazán gyakorlott ebben Nathaniel, de, hogy még soha nem engedte így szabadjára magát, az biztos és félő, hogy magától nem is fog tudni leállni, csak, ha magában is kárt tesz.
Ezért döntök úgy, hogy mivel a hangomat talán meg sem hallja, a tettek mezejére lépek és egy ugrással lesodrom a lábáról. Mivel pont a meglőtt vállára sikerül esni, így bízom benne, hogy a fájdalom olyan sokként éri, hogy magához tér.
És igen! A számítás bejön és hirtelen olyan csend lesz, hogy csak a kettőnk zihálása hallatszik, meg egy-két elguruló, leeső darab végső sóhaja.
- Lehet, de ennek itt vége. – ismétlem meg, miközben lemászok róla, majd mikor látom, hogy nem igazán képes felállni, segítek neki, ha hagyja és felhúzom a kanapéra. – Ez csak egy karcolás, viszont a te sebed elég rosszul néz ki. – nézem meg közelebbről a két golyó helyét. – Annyiban úgy látom mákod volt, hogy csontot nem ért, de ehhez orvos kell. Még jó, hogy behoztam az elsősegély dobozt, bár most meg kéne találnom. – néztem körül a darabokban lévő szobában, aztán a konyha kövén megláttam a dobozt. – Heuréka! Egyben van.
- Ideiglenesen el tudom látni, de ezzel kórházba kell menni. Nincs kimeneti seb, a golyó még benned van.

//Niclas, én is köszönöm, remek kis játék volt és remélem még összefutunk. Very Happy Twisted Evil //
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 22:32

Az agyamat a lila köd annyira befedte, hogy már nem foglalkozom azzal, mennyire erősen vágom az asztalt felé. Más is repül az irányába, de ahogy látom, már olyan mindegy. Tehetetlen düh alakul ki bennem, a képességem pedig még jobban elszabadul. Annyira vágytam arra, hogy péppé zúzzam, hogy minden emberi érzés eltűnt hirtelen belőlem. Felállok és a szék is feléjük indul, széttörve érkezik az asztalba.
Nem érnek el hozzám Sheena szavai, de azt érzem, hogy a szabadjára engedett képesség eléggé leszív, de leállítani sem tudom. Sőt, élvezem is. Sosem voltam ilyen, belül csak döbbenten figyelek önmagamra. ~Valaki állítson le, ez nem én vagyok…~
A földre ránt Sheena és a fájdalom végre kizökkent. Ami addig a levegőben volt, a földre zuhan. Szerencsénk van, a lényeges dolgokat a bejárat felé röptettem, ránk csak némi törmelék zúdul. Hallom Sheena hangját és el is ér hozzám végre.
-Nincs vége. – szaggatottan veszem a levegőt, a lőtt karomon fekszek. Teljesen kimerültnek érzem magam, a fejem, pedig mint a rántotta. Még egy ideig pihenek, képtelen vagyok megmozdulni is.
A düh lassan elpárolog, a kimerültség annyira nem. Feltápászkodnék, de éppen a sérült karommal teszem, felnyögök és inkább hanyatt fordulva tolom fel magam, de végül inkább fekve maradok. Nem vagyok hős típus és semmi erőm nem maradt.
-Veled minden rendben? – csak ekkor nézek valamennyire körbe. Észreveszem Sheena sérülését.
– Mindjárt ellátom a sérülésed. – becsukom a szemem, hogy ne forogjon annyira előttem minden. És a két halottról még nem is igazán van tudomásom. Igazából sehogy sem vagyok képben, minden szétfolyik előttem.
Vissza az elejére Go down

Niklas Larsen
mutant and proud

Niklas Larsen
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 22
Kor : 73



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 20:14

Nem érdekli, minek tartja a fiú. Sosem fog elfogadni valójában fiának egy fattyút. Egy szégyenfoltot. Felmarkolja a mappát, a hóna alá csapja.
Az egyáltalán nem tölti el örömmel, ami utána alakul ki. A fiú túl erős. Muszáj lesz majd taktikát váltania. Két embere is elhullik, most nem lenne tanácsos velük bajlódni, elvégre már nem tudnak mit tenni. Azt is átlátja, hogy itt nincs már esélye. Viszont elégtétel neki, hogy a fiú annyira nem is józan gondolkodású. Adott neki most pár fogódzkodót.
Mikor az asztal felemelkedik, addigra már a bejáratnál van a lába. Távozik. Nem is figyel a fiú szavaira, a testőr pedig inkább Sheenára figyel, ne okozzon nekik galibát.
Az asztal az ajtónál koppan, de azt már kint hallja. Hamarosan a helikopterben lesz, a többit majd elrendezi. Ha eljutnak a gépig, már fentről figyeli, nem jönnek-e utánuk, de nem hinné. Hazafelé veszik az irányt.

//Köszönöm a játékot, élvezet volt! Smile //
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 17:28

Az események nagyon felgyorsulnak, ahogy a mozdulataim is, mire a fotel mögött landolok, már egyik kés sincs a kezemben, és mikor egy fél pillanatra kilesek a fedezékem mögül látom, hogy elég jó eredménnyel használtam őket. Az egyik gorilla halott, bár a lövést nem tudtam megakadályozni vele sajnos, a másik azonban csak a vállán sérült meg, ami jó is lenne, ha nem markolna már ő is fegyvert.
~ A rohadt életbe! Máskor nem teszem le a pisztolyomat az tuti! ~ szitkozódom magamban, mert kimerültek a készleteim.
Szerencsére vagy szerencsétlenségre ez majd a jövő zenéje Nathaniel begorombul és elszabadul a képessége, és csak remélni merem, hogy most az egyszer felméri, hogy kinek az oldalán kedvezőbb állni a mostani szituban, ezért is kiáltok felé, hátha még sem kell kockáztatnom a bundámat és a kezembe kaphatok egy pisztolyt.
Az is egy jó hír, hogy a testőrök úgy látszik nem mutánsok, így velük csak normál emberi léptékkel kell számolni, bár mivel egyikünk sem golyóálló, így ez sem elhanyagolható veszély.
Azonban úgy néz ki, hogy Nathaniel a sebesülése és a dühe ellenére is megértette mit akarok, és legnagyobb örömömre nem is egy, hanem mindjárt két lőfegyver is az ölembe hullik, amit rögtön ki is használok.
Persze nem én vagyok a szobában az egyetlen, aki tudja, hogy kell lőni, így mikor kihajolok, hogy eltakarítsam az útból az öreg fegyvereseit, egy golyó csúnyán végigszántja a bal alkaromat, így az egyik pisztolyt felszisszenve el is ejtem. Még jó, hogy jobbkezes vagyok!
Szinte érzem a levegőben, ahogy a mentális képességek összecsapnak, és sajnos a legyengült Nathaniel nem áll nyerésre, főleg mikor újabb golyó röppen felé.
Én már csak annyit tehetek, hogy kiiktatom a sebesült testőrt, aki már nem fog senkire lövöldözni többet és reménykedem, hogy tényleg nem akarja megölni ez az őrült a fiát, vagy, hogy az embere jól tud célozni.
Már fordítanám a fegyverem csövét a megmaradt gorilla és a megbízó felé, mikor elröppen előttem az asztal, meg még jó pár vadul libegő bútor és inkább a falhoz húzódom, hogy ne zúzzák be a fejem, így aztán nem látom, hogy a fiú apjával mi van, de sejtem, hogy ez időt adott neki a menekülésre.
- Nathaniel, állj le! – kiáltok a srácra, mert szinte üveges tekintetéből úgy nézem, nem igazán van magánál. – Elmentek! Vége! Hagyd abba! A francba! Elmenekülnek!
Ha nem reagál rám, akkor egyszerűen rávetem magam, hogy a földre taszítsam, remélve, hogy ez kizökkenti a révületből.
- Vége! hallod! Vége!
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 16:12

Látni látom, mi történik, de nem jut el hozzám. A düh, ami évekig fortyogott bennem és amit most vissza akartam tartani, kitör belőlem. Az, hogy belém mert lövetni, eléggé gyorsan indikálta bennem a düh fokozódását.
A tárgyak vad táncba kezdenek, mit számít, hogy még hathat rám a szer. Éppen ezért fáziskéséssel ér el hozzám Sheena hangja is, mire a fegyvert tovább lendítem felé, ehhez azonban rá kell tekintenem, mert nem tudom hirtelen, merre van. Végül két fegyver landol nála, akibe betalált a másik kése, szintén fegyvert fog, azt pedig a falhoz vágom.
-Nem érdekel. Volt képed meglövetni a saját fiadat. Az nem apa. – hangsúlyosan ejtem ki a szavakat, mintegy reflektálva az övét.
Későn kapok abban észben, hogy a kioltó képességemet nem kapcsoltam vissza. Megingok figyelemben, ahogy elér mentális ereje, de máris teljes erővel bekapcsolom a képességet. A golyót nem tudom megállítani, de mivel minden tárgyat mozgatok, ami kisebb méretű, a golyó gyors ugyan, de szinte ugyanoda ér el, mint az előző. Ismét felkiáltok, de aztán újra vad táncba kezd minden. Kiütöm azt a fegyvert is, a bilincsek is lent vannak. Nem tudom, eltalálta-e a golyó Sheenát. Lehet, hogy túl későn kaptam ki a harmadik fickó kezéből a fegyvert. Egy golyóval pedig nem tudok még elbánni, azt a bőrömön éreztem éppen az imént.
-Tűnj el, amíg tudsz. – nem ordítok, de a szavaim kemények. Szinte teljesen magamon kívül vagyok.
Végre sikerül annyira feldühödnöm, hogy asztal elindul feléjük, miután a levegőbe emeltem. Az erőm azonban elszabadul és egyre nagyobb tárgyak kerülnek a levegőbe. Magamtól nem fogok tudni leállni.
Vissza az elejére Go down

Niklas Larsen
mutant and proud

Niklas Larsen
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 22
Kor : 73



TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 14:59

Közömbösen tekint rá a szeretettel kapcsolatban. A szeretet egy olyan emberi tulajdonság véleménye szerint, ami gyengévé és sebezhetővé tesz bárkit. Egy kisfiú sírását látja benne, amit előnyére kovácsolhat. Nem fogja neki eljátszani a nagy, megbocsátó apucit, mert nem fog a létezéséért megbocsátani neki soha. Létezése folyton az orra alá fogja dörgölni azt, hogy egyszer hibázott.
-Belátni az szokott, kedvesem, aki hibázik. – nyomatékosan adja a szót az akire. Márpedig ő nem akárki.
Látja a nő vetődését, de azt a harmadikra bízza. Hogy aztán meglepődve álljon meg egy pillanatra, amikor sok minden történik egyszerre. Az egyik testőre már holtan ér a padlóra és a tárgyak, amik vannak, megmozdulnak. Megfordul és érdeklődve tekint a nőre, majd a fiúra. Tetszik neki ez a dühödt kép. Az acsargó vadat a legkönnyebb megtörni. Mert túl vad és azt hiszi, hogy senki sem fogja tudni betörni. Micsoda tévedés!
Az imént még pisztolyt fogó már nem tényező, a másodikba is beletalált a kés, de csak a vállába, erre már ő is fegyvert fog. A harmadik, aki mellette van, az pedig szintén fegyvert rántva elő, Sheenára céloz, takarva őt, hogy ne találhassa el semmi, az ellen azonban nem tud tenni, hogy röpködnek a tárgyak. Egyik testőrnek sincs képessége, nem véletlenül alkalmazza őket. Bár tudnak ennek a létezéséről, most mégis össze vannak zavarodva. Ellenben őt nem zavarja, sőt, csodálattal nézi egy pillanatig.
-Amatőrök. – sziszegi a fogai között a testőröknek, majd a fia felé fordul. Ahogy sejtette, van még egy képessége.
-Szép. De már ezt sem tudod elrejteni előlem. – Sheenáról teljesen elfeledkezik, őt meghagyja a másik testőrnek.
Arra fókuszál, hogy kiüsse tudatilag a fiút, hogy legalább ki tudjanak menni. Ez ellen is muszáj lesz valamit tenni. Nem nyilváníttathatja hülyének, mert akkor nem vezethetné a céget. De ki fogja gondolni, hogyan tudja majd ezt kordában tartani benne.
-Még egy golyó a válladba, meg fog nyugtatni. – nem acsarog. Uralni akar. – Már mondtam, hogy felettem nem győzhetsz. Az apád vagyok.
A kettő együtt már csak hatni fog a fiúra, miközben a testőr már lő is, igyekezve pontosan célozni.
-A lányt hagyjátok élve. Egy kis ajándékot neki is adhatsz. Hozd inkább azt a szerencsétlent. – bök az állával a halott testőr felé. Nem akar nyomozást, inkább elsimítja. Csak azután fordul vissza, a bejárat felé, ha minden elcsitult.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: The Pavillion Farm   The Pavillion Farm Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
The Pavillion Farm
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-