we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Jason Blackwood Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Jason Blackwood Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Jason Blackwood Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Jason Blackwood Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Jason Blackwood Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Jason Blackwood Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Jason Blackwood Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Jason Blackwood Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Jason Blackwood Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jason Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Jason Blackwood
mutant and proud

Jason Blackwood
Diák
power to the future
Play By : Jake T. Austin
Hozzászólások száma : 4
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Jason Blackwood   Jason Blackwood Icon_minitimeSzer. 21 Május - 13:18

Jason Blackwood



"Az ember azt gondolja, hogy ő uralja a természetet, pedig fordítva van."


Userinfó: Főkarakter

Név: Jason Blackwood
Mutáns név: Herba (Latin jelentése a növény szónak)
Születési dátum: Franciaország, Párizs-1968.06.02.
Besorolás: Diák
Képességek:Növénymanipuláció

Elsődleges képesség: Növénymanipuláció
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: Születése óta
Képesség jelenlegi szintje: Jason képes teremteni, irányítani a növényeket, de még kommunikálni is velük. Jelenleg még nem elég erős hozzá, de később képes lesz egy egész csatateret a maga előnyére formálni. Most csak 10 méteres körzetben képes teremteni és irányítani a környezetében lévő növényeket. Mivel beszél velük, ezért abban a körzetben, amelyben kiterjed a képessége, képes megtudni, hogy ki van a közelében és mit csinál, amit természetesen a növények mondanak neki. A növényekbe beleértendőek a húsevő növények, vízinövények és a különböző gombafélék. Gyógynövényeket is létre tud hozni, ezért képes rögtön leápolni egy kisebb sérülést. Növényei egyenlőre nem túl erősek, mert egy átlagos támadástól megsérülnek, például ha kést hajítanak belé, de ez később szintén erősödik. A fán vagy más növényi anyagokon úgy közlekedik, ahogy akar. Ha kell, akkor egy fa ágról úgy lóg lefelé, hogy csak a talpai érik az ágat. A képessége legnagyobb gyengéje a száradás. Ha sokáig tűzzel támadják vagy nagy hővel, akkor a nővényei kiszáradnak és nem lesznek támadásra alkalmasak.
Képesség távlatai: Később képes lesz akár 1 km-es körzetbe is kiterjeszteni az erejét, de az sok energiát igényel. A növények ereje sokkal hatalmasabb lesz, akár házakat is ledönthet. A védelme is nő, annyira, hogy már sokkal nehezebb felsérteni a növényeket. A gyógynövényeket erejét is odáig lesz képes fejleszteni, hogy akár harc közben is rögtön gyógyulási folyamatot indítson el a saját vagy más testében, azzal hogy a szervezetébe juttatja a felerősített gyógyanyagokat, de ezt csak a nem halálos sérülésekkel tudja megtenni, mert pl.:egy leszakadt kart nem tud a helyére rakni. Mindezekhez kell egy jó pár idő, hogy kitanulja és nagyon sok gyakorlás, nem egyről a kettőre.


Jellem: Jason nagyon barátságos és igazából a légynek se tudna ártani. Mindig próbálja úgy megoldani a dolgokat, hogy másoknak ne legyen baja. A barátságos alatt nem azt értem, hogy vihorászós és hangoskodós, egyszerűen csak hamar megbízik az emberekben, de ennek ellenére rettentő lusta. A nap 24 órájában legalább 12-t átalszik vagy csak döglik. Szeret a szabadban lenni és csak bámulni az eget, elmerülve a saját gondolataiban. Ha valakinek sikerül felébresztenie, akkor számíthat a segítségére. Minden embernek vagy mutánsnak segít, akinek csak tud. Ha nagyon muszáj, akkor nehéz lépéseket is képes meghozni, miközben kizárja az érzelmeit pl.: Ha valakin már más nem segít, csak a halál, akkor képes megtenni, anélkül, hogy elérzékenyülne. Ha esetleg harc helyzet van, akkor jobban figyel a társaira, mint saját magára, mert a szeretteit az élete árán is megvédi. Igazából utál harcolni vagy bármi más megerőltető dolgot csinálni, de ha muszáj, akkor a duzzogástól eltekintve nem áll ellen.

Külső: A korához képest elég magas, ami 188 cm magas. Nem valószínű, hogy többet nő, de köztudott, hogy egy átlag ember kb. 21 éves koráig nő. A súlya is egyensúlyban van magasságával, ami 80 kg. Testalkata sportos és rugalmas. Dúsabb és hosszabb, hátrafésült, de kicsit mégis kócos haja van, ami szemével egyaránt barna színű. Nem túl idős, ami az arcán is meglátszik, mert hiányoznak belőle az érett férfi vonások. Öltözködése is vall a jellemére, mert arra is lusta, hogy kövesse a divatot. Mindig azt veszi fel, ami a legkényelmesebb és ez pedig a melegítő nadrág egy sima pólóval vagy egy pulóverrel. Nem szereti elfedni a lábát, ezért nem vesz fel se cipőt, se zoknit, se papucsot és szandált se. Úgy gondolja, hogy így jobban összhangban van a természettel és persze rúgni is könnyebben tud, ha szabad a lába, amiben szintén nagyon jó, mert évek óta a taekwondo tudását fejleszti, ami szinte mesteri szinten van, de ezt csak közelharcban alkalmazza. Ezt a viseletet csak a birtokon hordja vagy ahol lehet, de vannak ruhái olyan alkalmakra is, hogy emberek közé menjen anélkül, hogy megbámulják. Ilyenkor is kényelmesebb ruhákat hord, de valamivel divatosabbakat.

Előtörténet: Nagyon sok mesélni valóm nincsen, mert még csak 18 vagyok. A másik oka pedig az, hogy az életem nagy részét átaludtam. Párizsban születtem, mert onnan származunk, de az iskolát már itt kezdtem az Egyesült államokban. Az igazság az, hogy nem sok barátom volt, mert mindig a növényekkel töltöttem minden időmet és velük kommunikáltam. Igazából én sem tudom, hogy hogy értem meg őket, mert nem angolul beszélnek vagy valamilyen nyelven, hanem gondolatokat és érzelmeket közvetítenek. A jelenlétüket is érzem. A szüleim mindig is sejtették, hogy van velem valami furcsa dolog, mert többször is előfordultak nem éppen szokványos esetek. Az első még csecsemő koromban történt, amikor is egyedül voltam a szobában, de anyám egyszer csak arra lett figyelmes a konyhából, hogy nagyon nevetgéltem, úgyhogy felszaladt az emeletre, ahol a szobám volt és mire odaért, mintha az udvaron lévő fa életre kelt volna. Az ablakok tárva nyitva voltak és fa ágai pedig bent voltak a szobában, amik bölcső formájúak voltak, hogy kényelmesen feküdjek benne. Olyan volt, mint egy hatalmas fészek. Az volt benne az érdekes, hogy az a fa alig volt pár éves, úgyhogy szinte lehetetlen volt, hogy az ágak nem hogy bent legyenek a szobában, de egyáltalán felérjen az ablakokig. Később sorra következtek a hasonló esetek. A fiatal virágok hamar kinyílottak mellettem és nem hervadtak el. Ha esetleg baleset ért volna kiskoromban, akkor véletlenül mindig a növények voltak, amik megakadályozták. Mikor fára másztam és lezuhantam, érdekes módon mindig fenn akadtam egy ágon vagy egy eddig ott nem lévő bokorra estem. Mikor már beszélni tudtam, akkor is előfordult, hogy magamban beszéltem vagy nevetgéltem az udvaron. A szüleim nem gyanakodtak semmire, egyszerűen csak azt hitték, hogy képzeletbeli barátom van, mint általában minden kisgyereknek. Csak később jöttek rá, hogy mi a helyzet, mikor a semmiből került az udvarra egy kis faház, amiben játszottam. Nagyon megijedtek tőlem, úgyhogy nevelőotthonba adtak. Ott pedig kiközösítettek és többször megvertek. Nem használhattam a képességemet ellenük, ezért taekwondo edzésekre kezdtem el járni, amit mára mesteri szintre edzettem. Viszont hiába is tanultam meg verekedni, mert ha egyedül jó voltam, akkor ők többen jöttek. Végül mégiscsak használtam a növényeket. El kellett szökjek, mert fura alakok jelentek meg, hogy elvigyenek és kísérletezzenek rajtam. Onnantól kezdve csavargó lettem. Nem voltam hajléktalan, mert a közeli erdőben készítettem magamnak egy faházat, viszont éheztem, úgyhogy lopnom kellett. Majdnem éveken keresztül éltem így, ameddig nem találkoztam Eric Lensherrel és Charles Xavierel. Két átlagos férfinak tűnt és a szokásos módon elterveztem, hogy hogyan lopom meg őket, de kiderült, hogy az elejétől tudták ki vagyok és mit akarok. Tulajdonképpen ők csaltak csapdába engem, de nem rossz szándékkal. Elmondták, hogy ők alapították az X-Birtokot, ahol a többiek számára teljesen természetes a képességem. Tudtam, hogy nem én vagyok az egyedüli, de nem tudtam, hogy van számunkra egy hely, amit otthonunknak nevezhetünk. Engem nem sokan ismernek, mert szeretek a szabadban lenni, ezért nem nagyon keresem senki társaságát. Csak két személy van, akit a barátomnak tartok, ez pedig a két megmentőm, akik idehoztak.

Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Jason Blackwood   Jason Blackwood Icon_minitimeSzomb. 31 Május - 13:57

Na így már minden rendben van. Smile Az első kísérlet tényleg kissé túl tápos lett, de így már nincs gond. ^^ A karid mindenképpen érdekes darab lett és remélhetőleg a birtokon már rendben lesz az élete, és majd idővel azért barátkozni is tud, ha már olyan környezetben van, ahova való. ^^
Foglalj avit, mutánsnevet, aztán mehetsz is játszani. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Jason Blackwood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-