we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
James & Nora Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
James & Nora Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
James & Nora Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
James & Nora Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
James & Nora Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
James & Nora Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
James & Nora Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
James & Nora Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
James & Nora Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 James & Nora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 23:19

James & Nora


Az, hogy megremeg, valahol nagyon mélyen összetör, hisz azt jelenti, nem felejtett el, hogy még úgy is, hogy halottnak hitt egy évig, fogva tartom a szívét. Jaj istenem, James, miért nem vagy képes a feledésre? Sokkal könnyebb lenne neked nélkülem, csak tönkreteszed magad. Mégsem szólalok meg, eleget beszéltem, túlságosan sokat is.
A csók olyan, mint régen, és mégis sokkal édesebb, több, értékesebb, talán mert olyan, mint azok a bizonyos utolsók? Amikor már mindenki tudja, hogy ez egyszerűen nem működik, és belevegyül a búcsú keserűsége? Talán, fogalmam sincs. Én tudom, hogy nem akarom többé bántani, de most, utoljára lehetek önző egy kicsit, és elvehetem, amire valóban vágyom. Többé nem teszem. Megjavulni sosem fogok, nem leszek tisztességes, sem jó kislány, még csak kevésbé rossz sem, ilyen vagyok, a világnak szüksége van a magamfajtákra, hogy legyen értelme jónak lenni.
A hideg fém a tenyerembe simul, a szavai a lelkembe marnak. Nem remélhet viszonzást, legalábbis remélem, nem teszi. Nem mondhatom ki, mikor utoljára megtettem, holtan végeztem, s bár a kettőnek sok köze nincs egymáshoz, mégis ott van bennem a félsz. Meg aztán, már rég letettem arról, hogy nekem valódi, problémamentes boldogság jusson, hogy valami igazi és egyszerű legyen az életemben.
Egy részem nem akarná elereszteni, a másik viszont könnyedén hagyja futni. Szeretlek. Sosem fogom többé kimondani, nem fogja hallani, nem tehetem, én nem az vagyok, aki kell neki, nem az, aki képes hátat fordítani saját magának egy férfiért. Abban sem vagyok biztos, hogy valaha még találkoznunk kellene, talán jobb volna mindkettőnknek, ha ez lenne az utolsó utáni alkalom. Annyi talán… mindig olyan magabiztos vagyok, most azonban minden túlságosan képlékeny.
Hagyom futni, ha erre van szüksége, tegye csak, én beszállok a kocsiba, de csak azért, hogy találjak benne bármit, ami alapján elvihetném oda, ahol később meglelheti. Természetesen a kesztyűtartó az első, amit kinyitok, így már van is egy címem. Gőzöm sincs, James mit csinál, hová megy, de abban biztos vagyok, hogy ide nem jön vissza, máskülönben nem nyomta volna a kezembe a kulcsot. Végül indítok, és elhajtok arra, amerről jöttünk, majd elindulok North Salem felé. Nem jártam még arra soha, talán épp itt az ideje, bár, nem tervezem hosszúra a látogatást, épp csak annyi időre, míg visszaviszem a kocsit, ott hagyom a cím előtt, és viszlát. Azt hiszem, jót fog tenni egy kis csend az autó magányában, van min gondolkodnom.
A pisztolylövést már nem hallom.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 9:35


Nora & James
In my dreams



Volt elég időm sok mindent átgondolni. –Valahol igaza van, előtte sem voltam egy mintapolgár, de az állandó menekülés miatt még inkább zaklatott lett az életem, megkeseredtem, túl sokáig gyászoltam őt. Ha véletlenül ő is lenne, erősen kétlem, hogy már látna bennem valamit, amikor egykor, a feltétlen segítőkészségemet, bizalmamamat. A bizalom az, ami már teljesen kiveszett belőlem. Talán önző lettem, falként felhúzva mindazt, ami ért vele kapcsolatban. Azt hiszem elég türelmes voltam, elnéztem a stiklijeit, ám a halála miatt érzett gyász nem túl pozitív irányba mozdított, talán az, hogy X-Men lettem, kicsit javíthat ezen a mérlegen. Időnként hátranézek a visszapillantóból, ugyanazok a gesztusok is, a testrabló vagy átkozottul tudja a gesztusait is másolni, vagy tényleg ő lenne az. A további szidalmai hidegen hagynak, mindig is fel volt vágva a nyelve, de csak akkor, ha nem látta felnőtt. Az iskolában, a szülők előtt maga volt a megtestesült angyal, a diákszövetség elnöke, a jókislány. Hihetetlen, milyen kettős életetet élt.
- Vettem észre. Most majd kiderül. – Vonom meg a vállamat hidegen, igyekszem teljesen elhatárolódni érzelmileg mindattól, amit, amit látok, amit érzek. Ez a lány nem lehet Nora, ha pedig mégis ő lenne, akkor hozzám hasonlóan alaposan megváltozott. Kellett nekem betérnem abba a bárba. Amint megláttam, hátat kellett volna fordítanom, és a professzor képébe vágni, hogy az anyjával szórakozzon, ne küldjön rám démonokat, csinálok én magamnak eleget. Leveszem róla a bilincset, és most már tényleg csak az kell, hogy tabuk nélkül, anélkül, hogy kényszeríteném, mondja el, hogy ki ő. Nyugalmat erőltetek magam, igyekszem nem elmerülni az őzike szempárban, amely mindig fogvatartott. Nincsen kétség, mindig az övé voltam, bárhova is vezetett utána a sors. Mint egy csata után hátrahagyott, visszavonuló egység, melynek feladata mindenáron védelmezni a távozókat. Nem igazán értem a mozdulatot, amely megindul, mégis beleremegek, ahogy hozzám, ahogy megszólal. Bennakad a levegő, ahogyan az ajkaink találkoznak. Sosem érzett szikra száguld végig minden porcikámon, ahogyan visszacsókolom őt. Mintha egész életemben erre a pillanatra vártam volna. Nem ölelem át, csak egyetlen csókkal viszonzom, majd azt érezheti, hogy egy kulcs kerül a markába. A kocsikulcs. Pontosan emlékszem az elválásunk pillanatára, most ugyanez fog történni, fordítva.
- Szeretlek Nora. – Ez tényleg ő, így viszont már végképp nem tudok szembenézni azzal, hogy mennyire hiányzott, hogy mennyi jót, mennyi rosszat képzeltem róla, most pedig holmi alakváltónak hittem. Nem tudok megbírkózni mindezzel. Az autó immár az övé, oda megy vele ahova akar, bár ez talán ostobaság, hiszen a kesztyűtartóban megtalálhatja az X-Birtok címét is. Én azonban hátat fordítok, és amilyen gyorsan csak tudok, beszaladok az erdőbe, a fák közé, addig szaladok, amíg tudom, hogy nem tud követni. Talán még a pisztolylövést is hallja.



words Öltözet just for you ©


Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 21:58

James & Nora


- Blabla… és ha mondjuk nem tudott? Erre nem gondolsz? Csak arra, hogy veled mi van? Sajnálom szegény nőt, komolyan. Jobb is neki, hogy halott.
Uhh, még nekem is fáj, amit mondok, istenem, annyira nem akarom bántani, mégis tudom, hogy megteszem, de egyszerűen idegesít ez a mértéktelen önzőség. Hú de sajnálom, hogy körözték, én meg a boncasztalon ébredtem fel, és megöltem egy dokit, hogy helyrejöjjek. Azóta sem tudom igazán, hogy mi történt velem és miért. Nem mellesleg nekem sem ártott lelécelni, mégis hol a büdös életbe kellett volna keresnem? Hovatovább, hogy vetessem le róla a körözést, ha tényleg meghaltam? Hogy magyaráztam volna meg otthon bárkinek is, hogy hahó, szétverték a fejem, de itt vagyok? Megőrjít, istenemre mondom, megőrjít. Majdnem annyira, hogy lazán a fejéhez vágjak egy bazd meg, Jamest…
- Örvendek, mint már mondtam, jobb így neki.
Zsír, halott vagyok a számára. Úgy vágom magam hanyatt az ülésen, mint egy dacos kamasz, és még csak arra sincs lehetőségem a hülye bilincs miatt, hogy tisztességesen összefonjam a karjaimat a mellkasom előtt.
- Neeeem, már mondtam. Seggfej vagy. Pont.
Grrrr… komolyan neki akarok menni, beleordítani a képébe, hogy basszameg, de igenis én vagyok az, és soha nem vettem semmibe, hogy ő az egyetlen ezen a kibaszott sárgolyón, akit valaha is vettem valamibe. Annyira, de annyira utálom ezt a helyzetet, hogy el sem tudom mondani, és fogalmam sincs róla, hogy meddig fogom bírni azt, hogy ne fakadjak ki, és ne buktassam le magam.
Legalább cigit kapok, így legalább kicsit kisimul meggyötört idegrendszerem, nincs minden veszve.
- Rólam? Hát én tutira egyedi eset vagyok.
Szájalok vissza, nyilvánvalóan belőlem csak egy van, és egyetlen testrabló sem lenne képes arra, hogy olyan idegborzolóan idegesítő, mégis őrjítően kívánatos céda legyen, mint amilyen én vagyok. Ezt persze nem fogom a képébe vágni, még nem, talán majd később, mert ha így haladunk, nem fogom kibírni.
Meglepődöm, amikor lekerül a bilincs, de sem addig, sem aztán nem próbálkozom semmivel. Mégis mi a jó életet csinálhatnék, ha nem működik a képességem? Nem mintha egyébként hagyná, hogy hozzáérjek, de talán hamarabb sikerülne, minthogy megint elővegye a fegyvert?
- Az igazságot szeretnéd?
Kérdezem halkan, lehajtott fejjel, hosszú pillanatokig csak a fűszálak közt kalandozik a tekintetem, míg végül visszapillantok rá. Istenem, mennyire jól ismerem ezt az arcot, és mennyire szerettem mindig beletúrni a hajába… nagyon sok mindent szerettem vele csinálni. Talán türtőztetnem kellene magam, mégsem vagyok képes megtenni, azt hiszem, sokkal önzőbb vagyok, mint ő. Nem tudom meghagyni abban a tudatban, hogy halott vagyok, még ha már könnyebb is neki nélkülem.
Lassan, és finoman közelebb lépek hozzá, és felemelem a jobb kezem, hogy az arcára simulhasson, úgy, ahogy régen, pont úgy. Pokoli jó testrabló mutáns lennék, hogy még ugyanúgy is érintek, nemde?
- Itt az igazságod… James…
Suttogom halkan, hogy végül tőlem rendkívül szokatlan gyengédséggel leheljek csókot ajkaira, nincs benne semmi olyasmi, amit bárki más megkaphat tőlem. Van olyan részem, amihez a világnak semmi köze, bármennyire is legyek ledér nőszemély. Ez a részem mindig is csak az övé volt, még akkor is, ha változni sosem voltam képes érte. Attól még a magam módján, de szerettem. Talán még most is. Fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeHétf. 14 Júl. - 21:33


Nora & James
In  my dreams



A mondatától felugrik a szemöldököm, és majdnem odáig fajul a dolog, hogy felképeljem. Nem, nem teszem. Én nem az a tipus vagyok, aki megüt egy nőt, még egy alakváltót sem. Az már csak hab a tortán, hogy imádott Norám alakját viseli, akit meg nem lettem volna képes bántani, és egyéb perverzségeiről igyekeztem nem tudomást venni. Elbizonytalanodom egy pillanatra, a gesztusokat nem igazán lehet utánozni, ahol komoly emberismeret kell, ez itt velem szemben, úgy vonta fel a szemöldökét, mint anno Nora, amolyan ártatlan őzikésen, pedig tudta, ismerem a kis titkait, csak tiszteletben tartom, hogy ne hánytorgassam fel.
- Biztos? Azt kérded, hogy biztos vagyok-e abban, hogy a szerelmem halott? Teljesen. Ha nem így lenne, megkeresett volna. Ha egy kicsit is fontos lettem volna, nem hagy kétségek között vergődni, és hogy a megöléséért közözzenek. – Vezetek tovább, amíg csak az erdőhöz élünk, és miután már nem fordulok hátra, szinte magamnak mormolom a következőket, egyátalán nem érdekel, hogy válaszol bármit is.
- A lány már halott, akárki is vagy te. Számomra mindenképpen.  – Ezt arra értem, hogy ha Nora képes volt ennyire semmi sem venni, akkor valóban halott, még ha valahogy túl is élte. Csak azt tudnám elképzelni, hogy közülünk való, és miután sosem engedtem hogy kibontakozzon a képessége, emberként élt mellettem, csak más közelében volt lehetősége a képességét használni, már ha volt olyan. Ellenben a mondatára hátrasandítok rá a visszapillantóból. Nagyon rég nem láttam már így ruha nélkül, az álmaiban tovább élt, mégis az üti meg a fülem, amit mond. Nem nagyon van ingerem visszakérdezni.
- Minek nézel engem testrabló? Valami arrogáns szektavezérnek?   – Nem gyújtok ujabb szállra, a sajátomat adom hátra a szájába, a bilincs elől van, nem a háta mögött, így tud belőle szippantani, ha nagyon akar. Megállunk, és leállítva a motort, előkészülök. Hiába hiszi azt, nem fogom bántani, ez csak biztonsági előkészülek, ha nagyon próbálkozna, akkor talán mégis használnom kell majd. Még az is kétséges, hogy valóban nő. Lehet, hogy valami kopasz ürge valójában, aki az ilyen őzikékre bukott, és így éli ki magát.
- Egyedül dolgozom, azt hiszem összekeversz valakivel. Ez teljesen egyedi eset, ám mindezt nem mondhatjuk rólad is, nemigaz?   – Nyitom ki az ajtót, a golyóimra figyelek, nehogy telibe rúgja őket, aztán kisegítem az autóból, hogy be égesse meg magát a cigivel, aztán a csikket el is nyomom, amikor kikerült a szájából. Előhalászom a kulcsokat, aztán már nyitom is ki.
- Bármilyen meglepő, tényleg csak az igazság érdekel.   – Elteszem a pisztolyt, ha az a sorsom, hogy Nora szelleme végezzen velem valami alakváltó keze által, hát legyen. Várakozóan meredek rá, és próbálok felkészülni arra, ami jöhet.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 21:49

James & Nora


- Ohh, és ebben te biztos vagy?
Kérdezem meg rögtön, de egyelőre nem mondok semmi olyat, amivel bebizonyíthatnám, hogy nagyon is élek. Tudnék, elég jól ismerem hozzá. Csak játszom vele, látni akarom, meddig vezeti a harag egy esetleges imposztor látványától. Vajon mennyire képes a kontrollt elveszíteni? Többet nem mondok, minek? Iszonyatosan elcseszett egy helyzet ez, most éppen nem szeretek a saját bőrömbe lenni. El is mondhatnám, hogy én vagyok, de lehetőség szerint ezt elkerülném. Meghalni persze nem óhajtok, noha kétlem, hogy képes volna megölni valakit, aki szakasztott olyan, mint a volt szerelme. Nem igazán szeretnék bebizonyosodni arról, hogy tévedek.
- Ne csessz fel, hogy már megint egy kibaszott erdő.
Akadok ki, de rendesen, a legutóbbi alkalommal éppen csak fejbelőttek. Elhagyom az agyam, komolyan. Mi ez? Valami erdőfétis a rosszfiúknál? Csakhogy James az emlékeim szerint nem az.
- Ha már a pofámba bagózol, mielőtt kivered belőlem a szart is, legalább adhatnál nekem is egy szálat.
Úgysem kapok, de ha már lúd, legyen kövér alapon én bizony az agyára mászok. Nem mintha jelen helyzetben jó volna, ha idegbeteggé avanzsál, de annyira nem érdekelt már semmi. Meglehetősen pocsék érzés, ha az embert az fenyegeti, aki egyszer szerette, akit egyszer szeretett. Keserű epe gyűlik miatta a számban.
- Naná, hogy pisztoly is van. Vágom ám a forgatókönyvet, golyó a kis fejembe, mi? Lehetnétek kicsit változatosabbak.
Kiszállok, még a végén szidná nekem az anyámat, hogy összevérezem a kárpitot. Nem mintha anyám nem lenne egy büdös ribanc, a szó pejoratív értelmében persze, de ez most teljes mértékben mellékes. Sóhajtok egyet. A múltkor műtősköpeny, most a fellépő ruhám. Csodás ám gyakorlatilag félmeztelenül lavírozni az exem előtt. El tudtam volna képzelni kellemesebb viszontlátást is, de ha már ő úgy gondolta, hogy ez a módja, hát legyen. Tényleg érdekel, meddig megy el.
- Le is térdeljek esetleg? Vagy most mi jön? Megfenyegetsz, hogy lelősz, ha nem mondom el az igazat? Vágom ám, hogy akkor is megtörténik, ha elmondom.
Rántom meg a vállam, próbálom keresni a tekintetét, ha már a képességem nem működik, legalább a személyes varázsomat bevethetném, de így kicsit nehéz.
- Ha már egy pisztollyal fenyegetsz, legalább legyen benne annyi, hogy a szemembe nézel.
Döfök oda, mit számít nekem, ha ezzel azt feltételezi, hogy puhapöcsnek titulálom, gyakorlatilag ezt teszi. Bántom, mert ő is bánt. Ilyen egyszerű.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 17:59


Nora & James
In my dreams



Felhorkantva rázom le magamról a kérdését, valójában nem vagyk hivatásos közeg, hogy magyarázkodjak, egyenlőre csak arra fogom szótlanságom, hogy számára nem akarok még nagyobb kellemetleneséget. Fontosabb, hogy minél hamarabb elhúzzunk innen, méghozzá a legnagyobb csendben, hogy valami félreeső helyen ki tudjam kérdezni. Kérdezni? Vallatni. Nem szokásom nőket bántani, de ha valaki felveszi halott szerelmem alakját, akkor még a szart is ki fogom belőle rugdosni. Nora emlékét nem szennyezheti be senki, bármilyen komoly a képessége. Ellentmondást nem tűrően indulok meg, pedig lassan már félkörben csellengenek körülöttünk a kiváncsiskodók. Az egyik kezemet előretartva mint a legyeket félrehesegetem őket, időnként pedig hátrasandítok, hogy a lánynak nem fordult e ki a csuklója. Marandandó sérülést még egy veszélyes mutánsnak sem akarok okozni. Csak úgy tudom teljesen objektív lenni, hogy egyenlőre nem is fordulok vele szembe, mert ha az őzike szempárba merednék, akkor megindulna az a zuhanás, amely miatt Norának sosem voltam képes nemet mondani, mindent elnéztem neki. A külső egy dolog, olyan páratlan gyengédséggel szerelt le, hogy néhanap nem is hittem el, hogy a fél várossal kavar, mintha csak rosszindulatú pletyka lett volna. A kérdés most már helytálló, kint vagyunk az utcán, a félhomály beburkolja az alakunkat. Megfordulok, és kétoldalról fogom meg a vállát, ám nem rázom meg, mintha valami vizes kutya lenne.
- Talán nézz a tükörbe kislány, és rá fogsz jönni, hogy ez nem te vagy. Ő halott. – Egy ideig morózusan állom a tekintetét, ám amikor levegőt veszek, érzem, hogy még az illata is ugyanaz. Basszameg! Most már tényleg elég ebből a rinyából, ideje indulni. Gyorsan bevágom a hátsó ülésre, és áldom az eszem, hogy kocsival, és nem a motorommal jöttem. Nagyon is téved, zakatol a szívem, hogy a halott lány hasonmását látom, teljesen felzaklat a dolog, de nem lehetek gyenge. Vélhetően ez Xavier próbája, hogy mennyire vagyok alkalmas a feladatra. Rengeteg mutáns nem is feltétlenül alakváltó, lehet, hogy a tudatalattim alapján kreálta magának ezt a külsőt. Talán mindenki annak látja, ami a vágyaiban él. A szemét...
Egy pillanatra hátrasandítok, kedvem lenne ököllel belevágni az arcába az imposztornak, de nem teszem. Az erdőszél majd mindent megold. Ráadom a gyújtást, és már száguldunk is át a városon. Megmosolyom a szabadulási kisérleteit, amint letérünk a főútról, és a fák felé veszem az irányt. Az éjszaka közepén vagyunk, erősen kétlem, hogy valaki meghallana a sikoltásait. Mert lesznek. Talán most minden dühömet, feszültségemet kiélhetem az idegen mutánson. Amikor úgy vélem, hogy eléggé elhagyatott földúthoz érünk, behajtok arrafelé, és a fenyves felé gurulok el. Nem érdekel, hogy a lenge öltözék miatt fázhat. Leállítom a motort, rágyújtok egy cigire, aztán kiszállok. Megtámasztom az autót, azon tűnődök, hogy lesz-e elég erőm ehhez. Lesz. A bőrdzseki alól előhúzom a pisztolyt, marokra fogom, és a hátsó ajtóhoz sétálok, hogy jól lásson. Feltárom, és kifelé biccentek.
- Szállj ki. Azt hiszem ezt hamar rövidre fogjuk zárni. – Biztosítom ki a fegyvert. Pillantásom nem sok jót ígér.



words Öltözet just for you ©


Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 22:36

James & Nora


- Nem, halvány lila gőzöm sincs róla, hogy miért.
Jelentem ki, és való igaz, hogy tippem sincs rá. Nem csináltam semmit. Mostanában. Egy év telt el az utolsó gyilkosságom óta, de mentségemre legyen szólva, akkor épp visszatértem a halálból, kicsit elszaladt velem a ló, elvégre, nem tudtam, mi történik velem, berezeltem. Ám ha azóta most akadtak a nyomomra, valamit nagyon-nagyon rosszul csináltak.
Ettől függetlenül nem állok le kardoskodni, mert jó eséllyel köze van az egésznek mutáns mivoltomhoz, márpedig azzal kapcsolatban nem kellene hangoskodni. Nem szeretnék vele menni, nem kenyerem ez a bánásmód sem, roppant mód frusztrál az is, hogy a képességem a jelek szerint nem működik, sosem akartam James ellen használni, nem is próbáltam, így nem igazán vagyok képben azon tekintetben, hogy ő is mutáns. Most mégis úgy érzem, hogy valami felett igencsak átsiklottam.
Úgy húz maga után, mint valami kutyát, és bevallom, roppant nagy kísértést érzek arra, hogy szimplán seggbe rúgjam, bármennyire is volt a múltban egész sok közöm hozzá. Jelenleg egész egyszerűen csak ki akarok kerülni a slamasztikából, és elhúzni a vérbe, magam mögött hagyni a múlt kísértését. Csöppet sem vígasztal, hogy megkapom a vállamra a kabátját, most még az illatát is érezhetem sokkal közelebbről. Komolyan, nem is tudom, mi jöhet még.
- Mekkora úriember vagy, hallod… most már amúgy sincs itt senki, közölhetnéd, mi a bűnöm.
Szájalok tovább, akkor sem fogom befogni, egész egyszerűen felcsesz ez a helyzet, ami egyelőre azon a ponton tetőzik, amikor bevág az ülésre. Szerintem még a kutyájával is jobban bánik, mint velem. Rohadtul szeretném képen törölni érte, megérdemelné. De tudod mit, James? Meglátjuk, meddig vagy hajlandó elmenni, tegyél csak azt, amit akarsz, és majd abban a pillanatban közlöm, hogy ki vagyok, amikor a legnagyobbat rúghatok beléd. Bazd meg, hogy még elgyengülni sem vagy képes a látványomtól. Most először áldom az eget azért, hogy nem mentem vele, vagy nem kerestem meg a halálom óta. Láthatólag tökéletesen jól megvan nélkülem.
Duzzogva ülök fel, és vágom hátra magam az ülésen, rögtön körbefut a tekintetem, mert én ugyan nem fogok itt ölbe tett kézzel ülni, az nekem nem kifejezetten pálya, nem ilyen fából faragtak.
- Nem vagyok a drágád, seggfej.
Vágom oda tök lazán, pedig volt idő, amikor nem volt ez a szó ilyen gúnyos a szájából, és ma estig egész sok mindent megadtam volna érte, hogy újra hallhassam, ám most… drágázza azt, akivel úgy is bánik.
Mivel nem látok más kiutat, elfekszek az ülésen, és méretes tűsarkaimmal elkezdem terrorizálni az egyik ablakot, hátha ki tudom törni. Nem az évszázad ötlete kiugrani egy mozgó járműből, de ha sikerül kitörnöm az üveget, akkor bizony meg fogom tenni, aztán kergessen csak, ha akar.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 21:56


Nora & James
In my dreams



Igen, igaza lehet, túl sok idő telt el, de miért is viselkednék valakivel kedves módon, amikor felvette a halott szerelmem alakját? Egykor talán én voltam a város hallgatag motorosa, aki titkon szerette a bálkirálynőt, amely akár kölcsönös is lehetett. Nora viszont halott. Eltemettem őt, virágot vittem a sírjára, ez a testrabló fogalmam sincsen, hogy kicsoda. Talán valami hasonló lehet, aki Nora apját is megszállta. Nem tudom, de rendkívül erős, ha még a blokolásomnak is ellenáll, és továbbra is tartja a lány alakját. Rövid úton el kell intéznem, kérdés, hogy tudnia kell-e erről Xaviernek. Azért rendelt oda, hogy semlegesítsek valakit, de dolgozik bennem az ideg, hogy nyomjam bele a szőkeség fejét a vízbe, és ne eresszem el addig, amíg vissza nem változik a valódi alakjára, akkor már biztosan nem tud koncentrálni, ha a halálfélelem oly közeli véget sejtet.
Bársonyos jegességgel szerelem le a felém siető biztonságaikat. Nora jól láthatja, hogy nem az én asztalom, hogy kormányügynök legyek, sosem voltam az, most viszont a társaim segítsévével egészen jól adom a rendőrbírót. Egyszerűen szerettem őt, szívem minden szeretével, elfogadtam, hogy neki többre van szüksége, amit én nyújtani tudok. Megvédeni azonban nem volt erőm. Az egész kisváros züllött volt, erre már későn jöttem rá, Nora pedig úgysem jött volna velem. Az volt világa volt, igazából én lógtam ki onnan. A múlt elmúlt. Továbbléptem, és ha az X-Birtok ad nekem új célt, előre fogok nézni. Kell még némi idő, hogy ismét egy kicsit vidámabb tudjak lenni, habár sosem voltam az a nagy mosolygós tipus. Rácsattintom a fémbilincset, éppen annyira, hogy még ne fájjon a mozdulat, csak hogy tisztában legyen vele, hogy előlem ezúttal nem menekülhet.
- Komolyan kisasszony? Olvassam fel a jogait, és a vádiratot is egyben? Azt hiszem pontosan tudja, hogy miért. – Kérdezem hidegen. Az ő érdekeit szolgálom azzal, hogy nem verem nagy dobra, hogy mutáns, gondolom ezzel nem akar riadalmat, vagy tovább tetézni a bűneit, hogy ha mondjuk elindul valai általános pánik, amiben emberek hallnak meg. Oldalt lépve siklok át a két őrön át, finoman húzva magam után a lányt. A biztonságaiknál bejön a megbuherált jelvény, azt hiszem el sem jöttem volna, ha a mutáns nem ad rá pontos szavatosságot, nem kívánok olyat, hogy pofánlőjjenek valami hülyeség miatt. A hátsó kijárat felé indulunk, ezúttal nem motorral jöttem, hanem egy 69-es Bentley-vel, amelynek a hátsó ajtairól hiányzik a kallantyú, és tömör üveg védi a sofőrt. Azt hiszem pont mutánsok ellen rakhatta össze a Bestia. Lekanyarítom magamról a bőrdzsekimet, ráterítve az ő vállára. Úgy tűnik már semmi atrocitás nem ér minket. Amint kint vagyunk, odatuszkolom a kocsihoz, kinyitom a hátsó ajtót, és egy kecsesnek cseppet sem nevezhető mozdulattal bevágom az ülésre, hogy csak nyekkenjen. Rávágom az ajtót, és beülök előre.
- És most kocsikázunk egyet drágám. – Beindítom a motort, és a gázra taposok, irány az erdőszél. Lesz mit kiveséznünk.



words Öltözet just for you ©


Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 12:43

James & Nora


Ez a metsző, rideg pillantás nem ismerős tőle, de azóta elég sok idő eltelt, mégis ki hibáztathatná, hogy már nem képes úgy rám nézni, mint előtte? Sőt, igazából, még azt sem tudhatja, hogy tényleg én vagyok én, de azt hiszem, addig jó, amíg fogalma sincs róla. Mégis, egy részemnek fáj, hogy nem úgy néz rám, ahogy akkoriban, még ha lehetetlen is volna.
Nem kicsit kerekednek ki a szemeim, amikor előkerül a sokkoló, és gond nélkül beleereszti az áramot a pasasba. Köpni-nyelni nem tudok, de azt hiszem, ezt nem is tudnám szavakkal illetni. Mi az isten haragja történt vele? Nem kérdezhetem meg, ha tartani akarom magam ahhoz, hogy többet nem szeretnék ártani neki, márpedig, ha az élete része lennék, akaratlanul is megtenném. Pusztán azzal, hogy létezem.
Van azonban egy pont, amikor kicsi híja van csak, hogy ne nyilvánuljak meg valami olyasmit, hogy na neeee, nagy a kísértés az igazolvány láttán. CIA? Én meg dombon ülő juhászkutya vagyok, basszus. Mi a franc történt egy év alatt? Vagy már korábban is nekik dolgozott, én meg valami kis kitérő voltam? Eszem elszáll. Férfiakkal ne kezdjen az ember, de komolyan. Mondjuk, ha tényleg CIA ügynök lenne, akkor több ízben is simán bevitethetett volna, vagy legalább megpróbálhatott volna beszervezni, hogy leszerelje a drog kartellt. Nem értem, de inkább nem is gondolkodom a dolgon, mert úgysem fogom megtudni az igazat, mivel nem óhajtok ennél többet a társaságában időzni.
Igen ám, csak ő a jelek szerint másként gondolja, és mivel nem működik a képességem, nem is tudok hatással lenni rá, hogy ugyan legyen szíves elereszteni. A a hab a tortán, mikor meglátom a bilincset, na erre már tényleg csak pislogni tudok, mint hal a szatyorban. Felvont szemöldökkel, kérdő tekintettel pillantok fel a férfira, egykori, hm… szerelmemre, és persze kérdezek.
- Ezt mire véljem? Megtudhatom, milyen jogon bilincsel meg?
Tudomásom szerint közölnie kell velem, hogy miért tartóztat le, így hát nem vagyok rest kérdezni, mert ilyen egyszerűen nem adom a bőröm, még akkor sem, ha Jamesről van szó. Hurley ügynök… perszepersze. Én meg az angol királynő vagyok kéremszépen.
- Jah, a maga közbenjárására sincs szükség.
Ha eddig nem, hát ezért tutira el fogom veszíteni a munkám. Istenem, mennyire nem hiányzott ez most nekem. Miért nem tudott csak úgy egyszerűen távol maradni tőlem? Nyilván nem direkt van itt, de igencsak szemét húzás a sorstól, hogy újra összeterelt minket.
Megyek utána, mert nem akarok még nagyobb balhét generálni, hogy tényleg kirakjanak, legalább egy apró esélyt szeretnék még arra, hogy maradhassak.
- Most komolyan, így akar bevinni? Legalább hagy öltözzek fel, vagy valami…
Nem mintha zavarna, de ki tudja, talán ha esélyem nyílik felöltözni, akkor esetleg meglógni is lesz. Nem hiszem igazából, hogy át tudom verni, de egy próbát mindenképpen megér. Ha nem sikerül, még mindig ott van az aduászom, amit nem akarok használni, de nekem nagyon rosszul jönne ki, ha bevinnének a rendőrök, mert papíron halott vagyok, túl sok megválaszolhatatlan kérdést vetne fel már egy egyszerű igazoltatás is.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 19:24


Nora & James
In  my dreams



Pillantásom metsző, ahogyan végigsiklik Norán, és a férfira téved, és már roppannak is a fogai. Talán volt benne egy kis kegyetlenség is, elég lehetett volna egy pofon is, így viszont talán nem fog tudni annyira visszaütni. Végülis ez a cél, akire nem számítanak, az lépéselőnyben van. Egy pillanatra ismét a lányra pillantok, hiányos öltözéke egykori szerelmemre emlékeztet, akinek mindent elnéztem, azt is, hogy másoknak adta oda magát. Nekem elég volt, ha időnként odabújt hozzám, szerelmeskedtünk, mert velem nem úgy viselkedett, mint egy ócska ribanc, aminek az őt jobban ismerő városlakók tartották. Kívülről maga volt a tökély, a jó tanuló bálkirálynő, akinek mindenki a kegyeit kereste, de a felszín alatt sajnos tudjuk, hogy mi volt. Ellenben senkinek nem volna joga felelősségre vonni, az egész város kettős életet élt, kezdve a kábítószerfogyasztástól a szektákig. Ha valaki csak megcsalta a férjét az már mindennaposnak számított, az álmos kisváros a burok mélyén maga volt a fertő, nem is tudom, hogy miért voltam oly sokáig ott. Talán a lány miatt, akit nem akartam megváltoztatni, csupán egy darabot a lelkéből a magaménak tudni. Sosem hittem a tündérmesékben, nincsen olyan, hogy boldogan élünk, amíg meg nem... A feltápászkodó ürge magasabb, de testesebb nálam. A karját érthetetlen módon zombiszerűen nyújtja felém, én átbújok alatta, hogy a közben előkerült sokkolóval szúrjam gerincen. Mind a kétszázhúsz volt végigjárja a testét, hátulról még fogom a grabancát, hogy estében ne kezdjen rombolásba.
Az ártatlan mondat egy pillanatra odavonzza a tekintetem, mintha egy szívdobbanásnyi ideig Norát látnám valóban, bele is sajdul minden porcikám, ám megkeményítem a lelkem, és most már tényleg eleresztem a nagydarabot, hogy beájuljon a földre.
Jeges nyugalommal pöckölöm a hamutartók egyikébe a már megkezdett cigarattacsikket, és miközben közelednek felém, anélkül, hogy ledermednék, már veszem is elő az igazolványomat. Charles egyik tanítványa tárgyakkal manipulál, ezt éppen mindenki annak látja, amelynek a tulajdonosa tartja. Jelen esetben CIA Igazolványnak.
 - Hurley ügynök. Nemzetbiztonság.   – Magamhoz rántom a fiatal lányt, és már kattan is a csuklóján a bilincsem. Állom a két biztonsági tekintetét, akik nem is nagyon akarnak közbelépni, a hatósággal nem szokás kekeckedni. Most már egyértelmű, hogy Charlesék azért küldtek ide, mert a nagyerejű mutáns maga a szőkeség, aki még a blokkolásom ellenére is úgy néz ki, mint egykori szerelmem. Ilyet még nem is láttam, hogy valaki ellenállna az erőmnek.
 - Köszönöm, de nincs szükség a közbejárásnak. Ennek itt.   – Lépek bele a nagydarab bordájába.  – Hívjanak mentőt...     – Fejezem be bársonyosan, aztán eleresztve a csajt, és csakis a bilincsénél húzva, fájdalmat nem okozva megindulok vele kifelé az autómhoz.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimePént. 27 Jún. - 23:51

James & Nora


Amikor meghallom azt a kurta szót, a férfire pillantok, és egy pillanat alatt megfagy bennem a vér. Basszus, basszus, basszus. Most mi a jó életet csináljak? Átmenetileg azonban nem kell ezen agyalnom, mert behúz egyet a taperoló ürgének, én meg eljátszom a riadt madárkát, és egy kurta sikoly kíséretében ugrom arrébb, magamra kapva a melltartómat, mintha hirtelen olyan roppant szégyenlőssé válnék…
A pasas orra természetesen azonnal elered, és már fel is pattan a kényelmes székből, nagyjából akkor, amikor James megkérdezi, hogy jól vagyok-e. Nincs időm válaszolni, meg olyan sablonos dumákat sem durrogtatni, hogy nahát, itt az én fényes páncélzatú lovagom, vagy valami hasonló nyalánkság, ugyanis a férfi már ugrik is neki.
- Ezt még megbánod.
Ó anyám, ha te azt tudnád… Csórikám tutira meg fogja ütni a bokáját, emlékeim szerint James nem kispályás ilyen téren, de az eddigiek alapján élek a gyanúval, hogy nem hiszi, hogy én vagyok én. Márpedig, ha így van, jobb szeretném meghagyni eme tévképzetben, és nem leleplezni magam. Nem mondom, hogy nem szeretném a karjába vetni magam, és telezokogni a pólóját, hogy milyen rossz nekem, hogy nem tudom, miért élek, egyáltalán hogyan, hogy hiányzott, védjen meg, bármi… de… nem teszem. Nem akarom kihasználni, úgy sejtem, épp eleget viselt már el miattam, nem véletlenül nem kerestem meg, egyszerűen nem hiszem, hogy egymás életének részesei kell, hogy legyünk. Én nem tudok, nem akarok megváltozni senkiért, még érte sem.
- Kérem, hagyják abba, vagy hívom a biztonságiakat, és kinn találják magukat az utcán.
Teszek úgy, mintha egyiküket sem ismerném, és valóban nem is kell, hogy így legyen, hiszen Nora már meghalt, nem lehetek az a nő, akit összevertek, akit aztán eltemettek, akiről halotti anyakönyvi kivonat készült. Akárhogy is, most az én malmomra hajtják a vizet, mert ha ebből nagy bunyó lesz, akkor nem kell Jamesnek adnom a hülyét, sem magyarázkodnom, hogy miért hasonlítok ennyire, hm… magamra. Nem, nem szeretnék beszélni vele, azt akarom, hogy menjen el, úgy lenne a legjobb mindenkinek. Az én bűnös lelkem nem való hozzá, és őszintén, semmi hangulatom ahhoz, hogy védekezzek. Elvégre, még én magam sem igazán tudom, hogy mi történt pontosan velem, miért vagyok életben, hogyan tudnám akkor másnak elmagyarázni?
Figyelem, miként jut dűlőre egymással a két férfi, miközben már látom, hogy érkeznek a biztonságiak az ajtó felől. Pár lépést hátrálok, pár lány ijedten szemléli a műsort a közelből, tuti megkapom majd a pofámba, hogy miattam balhéztak, és rontom a klub hírnevét. Eskü, nagyon pipa leszek, ha kirúgnak emiatt, mondjuk, rendkívül ostoba dolog lenne a főnököm részéről, mert elég sokat kaszál nekem köszönhetően, de nem tudom, mennyire éri meg neki a kockázatot. A pasinkat tilos elhoznunk ide, és bár James nem a pasim, elég hülyén venné ki magát, ha megkérdeznék, miért ütött, és valami olyasmit válaszolná, hogy mert úgy nézek ki, mint az exe.
- Mi folyik itt, uraim?
Dörren a nagy darab biztonsági ember hangja, azt hiszem Mike a neve, vagy valami hasonló. Ha a páros közt még mindig megy az adok-kapok, akkor már igyekszik is szétválasztani őket, ha pedig nem, úgy bizonyára csak azért érkezett, hogy eltávolítsa egymástól a rizikófaktort jelentő tényezőket.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitimePént. 27 Jún. - 16:28


Nora & James
In my dreams



Máris megbizatást kapok, ráadásul egyedül. Na nem mintha túl sokakat ismernék a többi X-Men közül, talán csak Ravent, aki tanár is egyben, viszont még ő sem jöhetett. Charles-szék vállon veregettek, mondván az én képességgel ez biztosan nem lehet gond, egy veszélyes mutánst kell ártalmatlanná tenni, ráadni valami fejpántot, ami a távozásom után is blokkolja a tulajdonságait, majd átadni a rendőrbíróknak, akik egyébként nem bírnának vele. A célpont pedig New York egyik lepukkant körzete, nekem mégis kézreáll, a sok rossz arcú között egészen otthonosan érzem magam, és kevesen köthetnek belém, amilyen „bizalomgerjesztő” a stílusom. A szokásos bőrdzsekiben vagyok, még nyáron is, nem sülök meg, mert főleg este közlekedek, de a napszemüveg rajtam van még sötétben is. Amikor belépek a klubba, már gyújtok is rá a következő cigire, legalább vissza kéne fognom kissé magam, mert enyhén láncdohányos vagyok, de aki hosszú időn át olyan életet él mint én, semmi más boldogságot nem tud találni az életben. Nem volt értelme lekötni magam, hiszen a körőzés miatt állandóan tovább kellett állnom. A bőrzseki alatt egy vérvörös izompóló, és egy fekete farmer feszül, a lábaimon jól bevált bakancsom, amivel még rúgni is lehet. Nos igen, inkább emberként tartom magam számon, semmint mutánsként, ugyanis legfőbb támadásom a meglepetés, amivel a többi különlegesből is átlagost tudok „varázsolni”.
A birtokon még be sem nagyon rendekeztem, csak Ethannal váltottam pár szót, illetve kaptam egy szobát. Furcsa, hogy kényelmes ágyban alszom, méghozzá akár másnap délig is, nem riaszt senki, nem kell figyelnem a rendőrségi híreket. Nem tudom Charles hogyan oldja meg, hogy náluk nem keresnek, de ez több mint megnyugtató. Már csak azt kéne megtudnom, hogy ki az a mutáns, hogy néz ki, mert nagyjából semmi infót nem kaptam róla. És miután területileg blokkolom a képességeket, így nem is fog kiderülni. Ráadásul csak akkor tudom feloldani, ha rákoncentrálok, hogy ki használhatja, nem tudok egyesével minden embernél tippelgetni, az rém nagy munka lenne. Inkább nézelődnöm kéne, ki az aki furcsán zavart, és nem érzi magát teljesnek. Egyenlőre azonban még csak akklimatizálodom, cigivel a kezemmel hamutálat keresek az egyik asztalnál, s lecsüccsenek. Ha arra jár valaki, akkor egy bourbont rendelek, és a felajánlkozó vetkőzős lányt, aki a közelben vonaglik, egy intéssel arébb hesegetem.
Nem messze tőlem megüti a fülem valami érdekes beszélgetés, ami itt egyébként egészen szokványos lehetne, de a hang odavonzza a tekintetem is. Nem mással, mint egykori szerelmemmel találkozom, még ha ő nem is pillant most felém. Egy újabb halucináció, biztosan korán kezdtem ma a vedelést. Lassan a szívemre fog rámenni, de előtte még meghülyülök. Ám az illat is, amely belőle árad, túlságosan azonos. A rémképek általában nem ennyire valóságosak. Déja vu... Ha valami alakváltó mutáns, már le kellett volna esnie az álcának, hiszen nem használhatja a képességét. Vagy így, vagy úgy, de gyanus hogy valaki a bolondját akarja járatni velem. Nora halott volt, ez egészen biztos. És ha véletlenül mégsem, szeretett annyira, hogy utánam jön, vagy legalább leállítja a körözést, így másra nem tudok gondolni. Arébbtolva a kristálypoharat, felemelkedem, és odalépek a kettőhöz. Megkocogtatom az illető vállát, hogy hátraforduljon.
- Elnézést... – Trillázom bársonyos jegességgel, és közvetlen közelről akkorát mosok be neki, hogy remélem a fogai szanaszét forgácsolódnak a szájában. S a kezem nyújtom a hasonmásnak, hogy száljon ki az illető intim zónájából.
- Jól vagy? – Az ismerős arc közel sem téveszt meg, a különlegesek világában bármi előfordulhat, kivéve az, hogy ez tényleg Nora. Ki fog derülni a magyarázatából.



words Öltözet just for you ©



Vissza az elejére Go down

Nora Outterridge
mutant and proud

Nora Outterridge
független
loneliness is a gun
Play By : Arielle Kebbel
Hozzászólások száma : 79
Kor : 28



TémanyitásTárgy: James & Nora   James & Nora Icon_minitimeSzer. 25 Jún. - 21:28

James & Nora


A szokásos estéim egyike volt, hajnalig tartó, agyzsibbasztó műszak a sok tahó miatt, de marhára megérte a bőséges borravaló miatt, ami természetesen gyakran rúgott sokkal magasabbra a képességemnek köszönhetően. A műsorom már húsz perce lement, mindig nagy sikerem volt, bejött az ártatlan babaarcom és a szőke loknijaim a többségnek, szóval nem lehetett okom a panaszra. Valamilyen szinten még a korábbi életvitelemet is tudtam vele pótolni, mert akármennyire is megviselt az átmeneti eltávozásom erről a világról, nem tudom megtagadni önmagam. Vagyis, akivé váltam az évek folyamán, jobb ezt nem túlzottan taglalni. Épp felfrissítettem magam az öltözőben, amikor belépett a főnököm, most valahogy nem volt túl sok kedvem semmihez, amit mondhat, de csendben rá emeltem mogyorószín tekintetem, és vártam, mije van ma a számomra. Nem igazán lepődtem meg.
- Angel… a 20-as asztalnál jelenésed van.
Tudom, tudom, roppant sablonos az, hogy angyalnak hívatom magam, bár, az esetemben inkább viccesnek tartanám, lévén semmi közöm a mennyek szárnyas lényeihez, távolról sem. Gond nélkül az említett helyre sétáltam, pimaszul a pasasra kacsintva, aki egyedül élvezte a különbözőbbnél különbözőbb lányok előadásait. Nem raboltam sem az ő, sem a saját időmet, már ringott is a csípőm, az aktuális dal ritmusára mozogtam, egyre közeledve felé, cicázva, felcsigázva az érdeklődését. Nem kedveltem túlzottan az öltánc adta korlátokat, de ez van, ezt kell szeretni. Megkapom, amire vágyom munkán kívül bőven. Hamarjában kiderült, hogy a férfi sem híve túlzottan a szabályoknak, nem hibáztattam érte, de attól még nem tűrtem a tapizást, itt nem.
- Nana, szivi, tilos az érintés…
Hessentettem el a kezét, csórikámnak fogalma sem lehetett róla, hogy inkább az ő érdeke, hogy ne érjen hozzám, nekem csak jó, úgyis azt tenné, amit szeretnék, különösebben nem paráztam a tahók miatt sosem, le tudtam szerelni őket mindig. Ez a delikvens azonban nem értett a szép szóból, csak nem akarta abbahagyni, minduntalan visszavándorolt a csípőmre a keze, mintha nem akarna túl messzire engedni. Egyértelműen dudorodott már a nadrágja, de ez nem újdonság egy sztriptízbárban, valamilyen szinten még hízelgő is, bár azt inkább hagyjuk, egy nap hányszor van ilyesmiben részem.
- Ha nem hagyod abba, kidobatlak…
- Mennyi?
- Mi mennyi?
- Ugyan már, tudod te…
A legtöbb vetkőzős csaj biztos felháborodna, hogy kurvának nézik, engem túlzottan nem mozgatott, hiszen elég szabados voltam minden értelemben, bár tényleg nem tartoztam az említett kategóriába, mert még sosem jutott eszembe pénzt kérni a szexért. Elég szemét dolog lett volna, ha már az életerejük egy részétől megfosztom a delikvenseket, néha sajnos többtől is.
- Nem tudsz annyit fizetni, eressz!
Emelkedtem fel, de visszarántott, így már a táncos mozdulatok helyett az ölében csücsültem, és próbálkoztam felállni, és mivel a bőrömön volt a keze, a képességemet is használni kívántam, csak épp némi homokszem csúszott a gépezetbe, nem működött… Mi a picsa?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: James & Nora   James & Nora Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
James & Nora
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-