we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
London bébi?  Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
London bébi?  Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
London bébi?  Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
London bébi?  Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
London bébi?  Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
London bébi?  Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
London bébi?  Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
London bébi?  Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
London bébi?  Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 London bébi?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: London bébi?    London bébi?  Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 17:00

Köszi Zane, igyekszünk mielőbb kitalálni a pontos szabályokat, addig csak vázlatosan dolgozd ki a karit, hogy szükség esetén tudd csiszolni a szabályokhoz.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: London bébi?    London bébi?  Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 16:59

Jamie: Én mondjuk pont e miatt is mondtam inkább a későbbi kort, eleve több is a játék és kari lehetőség mondjuk egy 1893-as Londonban, főleg ha egy kicsit valami gótikus horror vonalra megyünk rá. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: London bébi?    London bébi?  Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 16:54

Köszi a bemásolást és a válaszokat. El is kezdem kidolgozni karimat.
Nekem mindegy az időpont, a helyszín is tetszik. Számomra teljesen pozitív az ötlet és remélem lesz kikkel játszani. Smile
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: London bébi?    London bébi?  Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 15:43

Ha nagyon visszamentek az időben akkor csak arra vigyázzatok, hogy középkori környezetben nem boszinak meg mágusnak nevezzük a karaktereket, hanem mutánsoknak, de ettől eltekintve miben is különbözik majd más középkorias fantasy játéktól?
Inkább vmi későbbi kor akkor már.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: London bébi?    London bébi?  Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 15:17

Én annyit tennék hozzá így időutazás témára reagálva, hogy azt miért nem szeretnénk. Így is megy ugye most egy nagyobb mese, és ha annak vége, akkorra is van már terv, ellenben, ha időutazást veszünk, akkor arra valami megoldás, magyarázat is kell, innentől viszont szintén mesélői feladat a koordinálása, plusz egy karit ha az ember innen kiragad, akkor értelemszerűen itt nem tudna vele játszani, ha nem ide-oda ugrál, az meg már rendesen megbonyolítaná a dolgokat. ^^
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: London bébi?    London bébi?  Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 15:15

Az első kérdésre a válasz: igen, új karit kell hozzá regelni, külön csoportban is lenne. A második: más is kérdezte, egyenlőre nem szeretnénk átjárást a világok között, tehát időutazás kizárva, bocsi. Első körben megnéznénk hogy működne, ez egy belső játék lenne az oldalon, mintha a jelenlegi világ nem is létezne a múltbéliek számára.

Köszi a visszajelzést, bemásolom, hogy a facebookra mit írtunk be eddig a hír alá:

Szinayné Rigó Éva Nekem most annyi a karim, hogy húúúúú, de hajlamos vagyok mindenbe beleugrani. Meg hát meglátjuk, szerintem megpróbálni meglehet, max. ha nem jön be, hát nem jött be. ^^
19 órája · Mégsem tetszik · 1

Dorottya Gizella Szajkó-Garai A sok karival nekem is ez a gondom.. bár, nekem vannak aranytartalékaim Én benne lennék, de döntsön a többség. Nekem jó így is, úgy is.
18 órája · Mégsem tetszik · 1

Gábor Szabó Én inkább valamelyik világháborúra tenném az időt, vagy a boszorkányüldözések korára akkor már
Mondjuk, akárhogy is, egy karival biztos kipróbálom....sőt, ha 1893, akkor mehetek Logan-el is nem?
16 órája · Tetszik

Szinay Péter Világháború tuti nem, mert arra ott az Avignon. Az 1893 azért lehet jó, mert akkor voltak az igazi horror sztorik^^ Farkas élt már akkor, de nem lenne szerencsés két idősíkban játszatni. A boszis viszont jó lehet^^
15 órája · Tetszik

Szinayné Rigó Éva A boszi üldözések kora tetszik, de has felemésztő Jack kora talán egy fokkal jobban bejönne nekem pl
15 órája · Tetszik

Dorottya Gizella Szajkó-Garai Hasfelmetsző.. nyű, erről egy Johnny Depp film jutott eszembe. *nincs rápörögve a színészre, áh! Very Happy*
15 órája · Tetszik · 3

Szinayné Rigó Éva Meg szerintem kari lehetőség is több van benne. Boszi üüldözés korában ha egy nő nem otthon mosta a ruhát, már vitték a máglyárá ^^
15 órája · Tetszik

Gábor Szabó Rozsi úgysem emlékszik azokra az időkre, viszont Vic-el még jóban vagyunk elvileg....bár nem tudom, mit keresnének londonban.....ehh, még az is lehet, hogy mi vagyunk a hasfelmetszők...vagy csak Vic
14 órája · Mégsem tetszik · 1
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: London bébi?    London bébi?  Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 10:53

Facebookon nem vagyok, ez a link se enged be, így ide kell írnom.
Nagyon-nagyon jó szülinapi ötletnek tartom ezt a koncepciót! Smile Jó fejlődési irány.
Magam részéről részt kívánok venni benne. És néhány technikai kérdés is felmerült bennem: új karaktert kell majd regisztrálni vagy a meglévő kariban mint egy párhuzamként létezhet a kari csak az adott helyen és időben? Másik, hogy lehetne időutazást is csinálni, és a meglévő kari jutna vissza a múltba? Ez főleg az ilyen képességgel bíró mutánsok képességkijátszásának lehetne egy nagyon jó lehetőség.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: London bébi?    London bébi?  Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 19:28

Sziasztok,

Miután már közel egy éve fennállunk, ezért egy kis bővítésre gondoltam. A két kisváros, és New York néha uncsi tud lenni, ezért egy olyat eszeltem ki, hogy amellett, hogy egy új várost adnánk nektek, még egy új idősíkot is.

Mutáció biztos, hogy nem csak az elmúlt 60 évben jelent meg, ezért olyanra gondoltam, hogy mondjuk 1893. London. Ez egy egy teljesen különálló játéktér lenne, mint mondjuk North Salem, tehát lérehozott helyszínekkel, és kérhető helyszínekkel.

Erre a célra egy különálló csoportot hoznánk létre, mondjuk múltbéliek névvel. Érdekes lehet egy másik miliőt kipróbálni, ha valaki néha egy kicsit másféle sztorikra vágyik. Itt még inkább titkoltabb lenne a mutáció, mint mostanság.

Kérnék szépen véleményeket, és akár segíteni is lehet nekünk képeket keresni, vagy helyszíneket kreálni. Ami viszont fontos, ebben a világban mindenkinek egy karija lehet csak, kisérleti jelleggel, aztán meglátjuk. Tehát itt titkos multik és effélék kizárva^^

Mit szóltok?

(Kérem, hogy aki teheti, az a facebookon válaszoljon, köszi: https://www.facebook.com/groups/154689201394559/)
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: London bébi?    London bébi?  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
London bébi?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cross London
» Tower of London
» London's tale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-