we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Zachary Burton Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Zachary Burton Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Zachary Burton Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Zachary Burton Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Zachary Burton Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Zachary Burton Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Zachary Burton Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Zachary Burton Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Zachary Burton Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zachary Burton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Bellesandra Tinker
mutant and proud

Bellesandra Tinker
X-men
be brave, we're a team
Play By : Michelle Trachtenberg
Hozzászólások száma : 88
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Zachary Burton   Zachary Burton Icon_minitimePént. 25 Júl. - 2:38


Keresem a legjobb barátomat



Név: Zachary / Seth / John (választhatsz kvázi bármit, nem ragaszkodom ezekhez, csak ajánlás) Burton (szintén változtatható)
Play by: Samuel Larsen (ha nagyon muszáj, akkor változtatható, de jó lenne megmaradni a "hippis", "hosszúhajús" vonalon, a rasztához nem ragaszkodom)
Kor: 23-27
Csoport: Diák/X-men/Tanár (leginkább X-men)
Képesség: odabízom
Kapcsolat: A legjobb barátom vagy, az egyetlen egyelőre ebben az intézményben, aki tudja a titkomat (üzenetben leírom szívesen annak, aki komolyan el akarja vinni a karit, de itt nem tenném közzé). Nem jöhet szóba szerelmi szál, mármint felőlem lehetsz reménytelenül szerelmes belém, de sosem fogom viszonozni.
Idézet az ET-mből hozzá: Épp csak egy valamit nem sejtettek. Hogy lesz majd a végzősök között egy lány, aki pontosan tudja azt, hogy min megyek keresztül. Hogy ő majd kiszabadít, megmosdat, s örökre megváltoztatja az életem. Nem tudták, hogy ő sem más, csupán egy ember, de olyan, akinek a bátyja egy különleges intézményben tanul, s tud nekem segíteni. (...) Azóta három év telt el, s én már nem vagyok diák. Még mindig szeretem a szivárványt, a megmentőm bátyja a legjobb barátom és olyanok között élek, akik nem néznek le azért, ami vagyok.
Tehát van egy húgod, aki ember, s velem egyidős kb. A családod New Yorkban él, ahogy az enyém is. (bár már elköltözhettek, de 3 éve még ott éltek). Az király lenne, ha szeretnél - és tudnál is - énekelni, gitározni, de persze ez nem feltétel.
Szeretem a meglepetéseket, úgyhogy lehet csavargatni a dolgokat (a múltad a tiéd, azt csinálsz vele, amit akarsz), ha komoly az elviteli szándék, akkor dobj egy üzenetet, s megbeszéljük a részleteket (Alapokra gondolok. Amúgy nem szeretek mindenről tudni, úgy oda az izgalom). Nem kötnék meg semmit, a lényeg, hogy élvezd a karit, játssz vele másokkal is, legyen a tiéd igazán. Ahogy jólesik. Smile

Vissza az elejére Go down
 
Zachary Burton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-