we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Brandon&Zoey Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brandon&Zoey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 11:43


Brandon & Zoey


- Igen, tudom! - értettem egyet vele. Én már 1 hónapja, hogy itt vagyok és annyira nem is vészes a dolog. Már vannak barátaim,ismerőseim szóval nem vagyok elveszve teljesen. Az egyik legjobb barátom Travis aki még egyszer segített nekem valamiben amire megkértem és így lettünk barátok. Tud bunkó is lenni, de én el tudom viselni.-Igaz!
-Nekem is! Igen, barátok nélkül nem teljes az élet!-tettem hozzá én is.-Rendben!
Rákacsintottam amikor azt mondta jó lehet 19 évesnek lenni. Végül is hasonló mint ha 18 lennél csak ilyenkor már ténylegesen te irányítod az életed meg ilyesmi.
-Sok barátod van?-kérdeztem tőle egyszerűen.

Vissza az elejére Go down

Brandon Hawks
mutant and proud

Brandon Hawks
független
loneliness is a gun
Play By : Callan McAuliffe
Hozzászólások száma : 33
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 15:07

Valahol mélyen magamat is megleptem a bölcselkedésemmel, de hát ez is abból az időből született, amikor még inkább elvonultam a világtól. Bár be kell látnom, Miranda elég messzire elment néha, csak hogy kirángasson önkéntes száműzetésemből, de így utólag még hálás is lehetek neki. Főleg arra tekintettel, hogy más embereket is megismertem annak hála, hogy hajt a félelem, nehogy megint kirugdosson az ágyból – vagy éppenséggel megbántsam valamivel. Jah, meglehetősen furán működök néha.
– Eleinte mindenkinek fura, ezzel biztosan nem voltál egyedül – vonom meg a vállam. Új környezet, a „különlegesség” érzésének összeomlása, hiszen ha már vagy ötven másik ember képes hasonló dolgokra, akkor mégis mi különleges van az egyénben, a baráti kör odalesz, már ha volt egyáltalán… Ismerek olyat, aki nem állt talpra. fene, valószínűleg én is egy lennék közülük, ha nincs Szöszi. Arra, hogy semmiképpen sem unalmas, fölnevetek. – Hát… előbb-utóbb a legfurcsább dolgokhoz is hozzá lehet szokni. Bár, ki tudja, elég sok érdekesség van itt ahhoz, hogy eltartson pár évtizedig.
Addig meg úgysem tervezek itt lenni. Ötvenévesen gáz lenne azt mondani, hogy még mindig suliba járok. Arra, hogy még egyszer megköszöni, csak elfintorodok, és meg sem említem, hogy semmiség volt az egész. Sejtem valahol mélyen, hogy nem tudnám elmondani, hogy nem vagyok valami nagy hős, aki kirohan a bajbajutottak segítségére. Jókor voltam jó helyen, ennyi, ennek ellenére én is ugyanolyan gyarló tudok lenni, mint a srác, akit elüldöztem. De ha ő szeretne valamiféle dicsfényben látni, hát legyen, de félek, be fog piszkolódni. Valahogy nem vagyok a legjobb ebben…
– Tetszik-tetszik. Ha az embernek vannak barátai, azt hiszem, a jég hátán is megél – felelem egy vigyorral. A korát csak egy biccentéssel veszem tudomásul. – Az is jó lehet… majd véleményezem, amikor eljutok odáig.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 22:05


Brandon & Zoey


- Teljesen igazad van! - értettem egyet vele. Be kellet látnom elég bölcsnek tűnt. Gyakran előfordul az is , hogy valakiből totál nem nézed ki, hogy okos aztán olyan bölcseleteket mondanak, hogy le a kalappal előttük.
-Igen! Ahhoz képest egész jól meg vagyok! Eleinte nagyon nehéz volt, de szerencsére vannak itt már barátaim,ismerőseim!-mondtam. Nagyon leszívott ez a megtámadósdi dolog. Szóval csak egy szimpla beszélgetés is elég volt ehhez a dologhoz, hogy próbáljak felejteni. Sikerült is meg ne is. Néha néha még beugrottak emlékfoszlányok meg érzések. Reméltem nem kell pszichológushoz mennem, mert az már tényleg súlyos esetre utal. Elhatároztam este mielőtt elalszom iszok egy nyugtató teát. Nem nagyon hittem benne, hogy nagyon kellemes éjszakám lesz, ami miatt nagyon rettegtem. Előre féltem, hogy mi lesz este. Vannak szobatársaim, de akkor is úgy gondoltam, hogy az estém nem lesz valami nyugodt.-Tetszik a hely! Sosem unalmas! A mai nap sem volt semmi! Még egyszer köszönöm, tudod lehet nem tűnt neked nagy dolognak ez az egész pedig nekem nagyon is az volt!- válaszoltam. Az első pár mondatot még vidáman mondtam az utolsó egy párat pedig komolyan és amint hálálkodtam neki nyomtam egy puszit az arcára. Nem jelentett nekem semmit csak ezzel fejeztem ki, hogy igazán hálás vagyok a tetteiért. Gondoltam magamban csak nem bánja...-Ja és neked tetszik?-kérdeztem a puszi után amit a kissé meleg arcára adtam.
- Az jó! Én 19!-tettem hozzá én is.
A laza csevegés közben nagyon rettegtem nehogy visszatérjen az a barom. Egyenlőre teljesen elég volt az estére is rágörcsölnöm. Idegileg nagyon kikészített a dolog. Attól pedig még jobban féltem, hogy ha elmesélem Travis-nek a dolgot akkor mi lesz... Nem akartam belegondolni, de sajnos nem tudtam kiverni a fejemből a folytonos aggódást. Akármennyire próbálkoztam, hogy felejtsek és ne a rosszra koncentráljak nem sikerült. Tudtam ha negatív dolgokra gondolok akkor azokat bevonzóm az életembe. Próbáltam pozitívan látni a dolgokat, hogy csak a jót vonzzam be, sajnos eredménytelenül. Amiről én most beszéltem az a vonzás törvénye ami a gondolatainkon alapul. Elmagyarázom. Ha valamit nagyon, de nagyon szeretnénk akkor azt bevonzzuk magunkhoz. Teljesen így vagyunk a negatív dolgokkal is. A vonzás törvényében nincs olyan, hogy nem. Ha minél többet mondjuk, hogy nem akarom ezt meg azt azzal azt érjük el, hogy bevonzzuk magunk köré a nem akart dolgot. Szóval a negatív gondolatokat,érzéseket el kell felejteni, ezeket váltsák fel a jó gondolatok és érzések....

[/color]
Vissza az elejére Go down

Brandon Hawks
mutant and proud

Brandon Hawks
független
loneliness is a gun
Play By : Callan McAuliffe
Hozzászólások száma : 33
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 20:23

– Nem különben, Zoey – felelem, és próbálok kiszabadulni annak a meglehetősen abszurd érzésnek a hatása alól, hogy engem valaki képes volt hősnek titulálni. Az egész annyira… lehetetlennek tűnik. Bár, ha lehetetlent keresek, csak hátrafordulok, és jó eséllyel látom a srácot, aki olyan hajlékony, hogy simán szerez saját magának egy jó délutánt.
– Nem hiszem, hogy az számít, ki mióta tud róla – megvonom a vállam. Nem szeretek arról az időkről, vagy a korai fejlődésemről beszélni. Valahogy feszélyez, ha visszaemlékszem, ahogy az öcsémmel próbáltuk fejleszteni saját magunkat, azokra az esetek többségében vicces kis „csatákra”, amelyek egyike végül katasztrófával végződött. – Inkább az, mennyire tudod használni. Na, meg hogy mire használod, az sem egy utolsó dolog…
Őszintén szólva a srác, aki itt volt, már egyáltalán nem foglalkoztatott. Elment, a múlt része lett, és a távolodó hátát sem láttuk már. nem érdekel különösebben, milyen ember lehet odahaza, lehet, csak rossz napot fogott ki, vagy éppen szerelmes a padba – jah, itt van is egy kisebb lyuk, ez mindent megmagyaráz. Bunkó volt, és ezért azt kapta, ami járt.
– Az nem rossz – mondom. Emlékszem még az én első hónapomra… Milyen marhára elveszett lettem volna, ha nincs Miranda. Még mindig tud magányos hely lenni ez a ház, ami érdekes egy paradoxon, mivel más helyet keresve sem találhatnék, ha a sajátjaim között akarok lenni. De a paradoxonok érdekesek tudnak lenni, a maguk hülye nemében. – És hogy tetszik eddig?
– Tizenhét – felelem, majdhogynem gépiesen. Csak a következő kérdés ne legyen az, hogy van-e testvéred, mert akkor lehet, fejjel megyek a falnak. És lám, bunkóságom ékes bizonyítéka, hogy elfelejtettem visszakérdezni.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimePént. 15 Aug. - 13:59


Brandon & Zoey


- Örülök Brandon! - mosolyogtam rá, ezúttal már csak kicsit könnyes szemmel. Tényleg örültem neki, hogy megismerhetem, de nem pont ilyen eset után akar ismerkedni az ember. Utólag most már örülök neki, hogy beszélgettem vele, mert legalább nem volt bunkó, hogy elment, persze azt is megértettem volna, de így tényleg örültem, hogy maradt kicsit beszélgetni.-Nekem 5 éve van meg a képességem! Akkor nem sokkal maradtam le utánad! Igazad van!- adtam meg magam. Csak úgy kijött belőlem, hogy átlehetne nevezni a parkot a nyugalom parkjának. A srác valószínűleg aki megtámadott nem értheti azt a kifejezést, hogy nyugalom. Szerintem ha barátnője van azzal is így bánik. Sajnálni tudom azokat a szerencsétlen lányokat! Nem bírom elviselni ha egy férfi bánt egy nőt. Fordítva se történjen meg, mert az sem tisztességes dolog.
-1 hónapja körülbelül!- mondtam és a mosolyát én is viszonoztam. Nagyon jól esett, hogy ilyen figyelmes és kedves a történtek után is. Nem könnyű kedvesnek lenni mindig az emberekkel. Lehetett Brandonnak rossz napja is és még is nagyon kedvesen viselkedett velem. Ahogy társalogtam Brandonnal mint ha begyógyította volna a lelki sebeket. Néha még mindig elfog valami rossz érzés, de nagyon jót tett velem az a fiú.....- Hány éves vagy?-érdeklődtem.

Vissza az elejére Go down

Brandon Hawks
mutant and proud

Brandon Hawks
független
loneliness is a gun
Play By : Callan McAuliffe
Hozzászólások száma : 33
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimePént. 15 Aug. - 9:20

Hős? Én? Isten ott, ahol még sosem néztem, basszus, ha engem kikiáltanak hősnek, akkor a világnak már vége van… Az egy dolog, hogy nem tudok elmenni ilyesféle marhák mellett anélkül, hogy meg ne próbálnék segíteni az áldozaton, de ezt bárki megtenné. De hős… Jézusom. Mentesek ki innen, amíg még nem bújtatnak Superman-jelmezbe.
Közben megtudom, mi a képessége. Azután, hogy a könnyeit törölgeti, tényleg nem sétálhatok el… Aj, fene az egészbe, miért kellett annak az idiótának így felzaklatnia szegény lányt? Leülök mellé, de ahhoz túlságosan is tartózkodó vagyok, hogy bármiféle valódi vigaszt nyújtsak. Nem karolom át a vállát, nem mondom azt, hogy minden rendben lesz. Azt hiszem, arra már végképp nem vagyok kvalifikált az én előéletemmel.
– Brandon Hawks – mosolygok rá, miután ő is bemutatkozott. – És csak pár hónapja. De a képességemről már régóta tudok, majdnem nyolc éve.
És még mindig lehet így nevezni… Egy eset nem minősít semmit sem, legalábbis nem hosszútávon – Jézusom, mikor lettem én ennyire bölcs? vagy inkább bölcselkedő, egy kis kamasz, aki azt hiszi, ismeri és érti a világot. Egészen biztos vagyok benne, hogy a harminc-negyven éves önmagam majd szíve szerint képen röhögné szerény személyemet, amiért ennyire biztos volt a dolgokban, de annyira még nem rohanjunk előre. Carpe Diem, azt hiszem.
– És te mióta koptatod ezt a nem éppen szokványos iskolapadot? – kérdezem, bátorító vigyor kíséretében. Valami azt súgja, ráfér a lányra az ilyesmi.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeVas. 10 Aug. - 17:14


Brandon & Zoey


- De igenis hős vagy! Köszönöm még egyszer! Örök hála! -hálálkodtam.-Tudod én sokkot kaptam amitől nem tudtam használni az erőmet,ami a tudatkontroll!-magyarázkodtam,mert tényleg ha nem árt volna arra nem is tudom mi lett volna.-Most már ezt a parkot át lehetne nevezni....-mondtam és a könnyeimet törölgettem. Ahhoz képest,hogy ilyen történt velem egész jól viseltem. Ha még egyszer ilyen történne velem lehet már másképp reagálnék rá. Vagy erősebbé tenne vagy még rosszabb lenne ennél is. Az ilyen esetek nagyon megtudják viselni az embert. Valakin nem látszik,hogy megviselt,talán azért mert csendben szenvedő típus,de az is elképzelhető,hogy már előfordult vele és már nem rémiszti meg annyira a dolog.
-Persze!-mondtam és visszaültem a padra.-Örülnék neki! Igazából ide kicsit egyedül szerettem volna jönni,de te most,hogy megmentettél veled nagyobb biztonságban érzem magam! Ha már itt ülünk beszélgethetnénk is,nem? Mióta vagy itt a birtokon?-kérdeztem. remélem nem letámadásnak vette,hogy ennyit kérdeztem tőle elsőre. Én csak kíváncsi voltam. Félénknek tűnt a srác,de én is ilyen voltam egy ideig sőt még előfordul a mai napig,hogy félénk vagyok.-Ó! Még be sem mutatkoztam! Bocsi! Zoey Cabral vagyok! Téged hogy hívnak?

Vissza az elejére Go down

Brandon Hawks
mutant and proud

Brandon Hawks
független
loneliness is a gun
Play By : Callan McAuliffe
Hozzászólások száma : 33
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeSzer. 6 Aug. - 20:46

Az egyik fontos dolog, amit meg kell tanulnunk az, hogy a bunkók nem élnek túl levegő nélkül. Mondjuk ez igaz úgy az emberiség kilencvenkilenc százalékára nagycsoportosan, de msot mégis egy igen érdekes alfaj példányával állunk szemben. Az agyuk születésük után heves zsugorodásnak indult, mire már csak a beszédközpont negyede és az erőszakért felelős részek maradtak meg. Mivel a szavak feléről azt sem tudják, mit jelentenek, ezért az egyetlen, általuk ismert módon hatunk rájuk. Avagy marha nagy lett a szám mostanában. Nem tudom, kit okolhatnék érte. Majd kitalálom útközben. Addig is, van itt egy kis elintéznivalóm.
Amikor azonban a Bunkó távozik, máris megváltozik a leányzó fekvése. A probléma az, hogy alapvetően a női társaságban még mindig nem vagyok valami remekbeszabott úriember, főleg akkor, ha nem ismerem őket. Márpedig azt a lányt, akinek ennyire lovagiasan – bár utólag kissé át nem gondoltnak érzem a mutatványt – a segítségére siettem, nem ismerem. Ami heves hebegést és habogást vont volna maga után pár napja még, azóta azonban… Nos, változott egy-két dolog.
– Ugyan, szóra sem érdemes – vigyorodok el hálásan, bátortalanul. – Biztos te is el tudtál volna bánni vele. Én csak nem akartam, hogy összepiszkold a kezed miatta.
„Összepiszkold a kezed?” Jézusom, Brandon, ez még a saját belső hangod szerint is vacak volt. Inkább fordulj sarkon msot, oldalogj el, a csaj sem fog emlékezni rád, te sem nagyon rá. Na, mit szólsz? Hát persze, hogy teszel előre egy lépést. Ugyanolyan bátortalanul, ahogy beszélsz, igaz? Nem tudom, minek tépem én a számat.
– Esetleg… leülhetek? – kérdezem. Azt elfelejtem említeni, hogy alapvetően nincs más dolgom, és vadidegenekkel is jobb ücsörögni, mint egymagamban.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 14:06


Brandon & Zoey

A srác továbbra is az öklét az arcomtól kb 5 centiméterre tartotta. Totál megijedtem azután,hogy nem volt senki a helyszínen és nem volt mivel védekeznem,de egyszer csak megjelent egy srác aki megmentett. A megmentőm elvonta a levegőt a megtámadómtól aminek következtében lehetőségem volt ellökni és tökön rúgni.
- Köszi! - köszöntem meg és a könnyeim is kicsordultak. Oda mentem a középmagas,barna hajú sráchoz.-Nem tudom mit kezdtem volna ha te nem jársz erre! Örök hála!-mondtam és még mindig nagyon megviselt voltam. Legszívesebben megöleltem volna,de nem szokás ismeretleneket megölelni. Pedig igazán jól esett volna.
Soha nem kerültem ilyen helyzetbe,szóval nagyon kiborított ez az egész. Kicsit még szédültem is tőle,így közelebb léptem a fiúhoz és a vállára raktam a kezem,mert a szemem előtt elkezdett sötétedni minden. Előre hajoltam és minden visszatért csak homályosan. Utólag visszagondolva most jutott eszembe,hogy az erőmet is haználhattam volna,de most már mindegy. Legalább volt egy megmentőm akinek nagyon hálás voltam a tettéért.
Ilyen esetben a képességemet használtam már másoknál ha bántani akarták őket,de amikor velem történt annyira megijedtem,hogy a szemem előtt pörgött le az egész életem. Nagyon furcsa és leírhatatlan érzés volt. Erről ennyit,még most is kiráz tőle a hideg,ha rágondolok.

Vissza az elejére Go down

Brandon Hawks
mutant and proud

Brandon Hawks
független
loneliness is a gun
Play By : Callan McAuliffe
Hozzászólások száma : 33
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeHétf. 4 Aug. - 12:02

Valahol mélyen reménykedtem, hogy ezen a kis ejtőzéssel vegyített délutánon összefutok valamelyik Szőkével, ahogy magamban hívom életem asszonyait gyűjtőnevükön. Miri azonban hazautazott a családjához, ami mondjuk rá is fér, így rövidesen föladtam a keresést, és inkább lementem a parkba. Amúgy is kezdett már hiányozni a friss levegő, amit legfeljebb annyit szívtam, amennyi bejött a terem ablakán meg a szobámén. Bár a jó idő miatt azért vannak kint jó páran, ez a legkevésbé sem zavar. Még mindig eléggé szürke kisegér vagyok ahhoz, hogy meglapuljak és ne keltsek különösebb feltűnést, még akkor sem, ha akarnék. Márpedig szinte soha nem akarok.
Ahogy a parkban sétálok, szórakoztatom magam a fák közé hajtott széllel, amikor meglátom a lányt, aki a padon ücsörög. Eredetileg csak elsétálni tervezek arrafelé, de amikor pár lépésnyire megközelítem, már hallom is a beszélgetésfoszlányokat. Esküszöm, arra a fickóra ráférne egy keményebb illemlecke. Végül is, miért ne? Nem mintha illemtanár lennék, vagy valami ilyesmi, de esküszöm, még az én arcom is belepirul abba, ahogyan beszél a lánnyal, pedig én csak hallgatom.
Ahogy utolsó szava elhangzik és fölvinné a hangsúlyt, a kezem fölemelkedik, szó bennszakad, hang fennakad, lehellet megszegik. Hang nem jön ki a torkán, a levegő pedig megáll valahol féltávon, az orra és a tüdeje között a légcsőben és nem mozdul. Nem élvezem különösebben a helyzetet, de közelebb lépek és a pánikoló fiú arcára nézek.
– És most bocsánatot kérsz – mondom – vagy addig feszítem a hangszálaidat, hogy megnémulsz. Választhatsz.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 23:49


Brandon& Zoey

A birtok egyik parkjába mentem kicsit lazítani,olvasni. Csodálatos idő volt. Nem volt se túl hideg se túl meleg. A nap pont megsütötte azt a padot amit kiszemeltem. Helyet is foglaltam kis sétálás után. Ezt a parkot különösen szeretem a szökőkút és a labirintus miatt. Rendkívül szép és titokzatos egyben. Festésre és rajzolásra is tökéletes,de nem amiatt mentem oda.
A pad kellemesen meleg volt,így kicsit libabőrös is lettem tőle. Amint helyet foglaltam egyből kinyitottam az 1984 című könyvet amit George Orwell írt. A 60.-dik oldalon tartottam,így hamar neki is kezdtem az olvasásnak. Orwelltől már olvastam,ezért kezdtem bele egy másik könyvébe. Az előző regénye az Állatfarm,ami kicsit régebbi,de attól még nagyon tetszett. Annyira elmerültem a regény világában,hogy azt sem vettem észre,hogy nem kötöttem fel a hajamat pedig úgy készültem,így egy kicsit letettem magam mellé a könyvet és gyorsan már fel is tűztem a hajam. Némi bénázás után már folytattam az előbbi tevékenységemet.
- Helló! Ez itt az én padom,szóval húzz innen! - mondta egy hang amikor megpillantottam egy magas,kissé barna bőrű és hajú,helyes srácot. Először nem eszméltem,de a helyességén túl a beszólását nem értékeltem. Utálom a bunkó srácokat,akik olyan beképzeltek,hogy azt hiszik minden nőt megkaphatnak és ezen felül is minden az övék. Nem jó pofiztam vele,hanem szépen megmondtam neki a frankót. Nehogy már neki álljon feljebb.
- Helló! Ha nem lennél ilyen bunkó,akkor talán ide is engedtelek volna,de túl nagy az egód amit nem tudok elviselni! Egyébként rá van írva,hogy a te tulajdonod ez a pad?- válaszoltam gúnyosan. Nem tudom mit képzelt magáról az a f**kalap,de leszállhatna a földre. Már a bocsánat a csúnya beszédért,de szerintem erre senki se reagált volna másképp. Nagyon felidegesített ez a csávó talán még az arcomon is látszódott az idegesség,mert kicsit úgy éreztem mint ha kipirultam volna. Az adrenalin szintem is az egekbe szökött,így a szívem is hevesen vert,ezért még inkább bemertem neki szólni. Nem vagyok az a beszólogatós típus. Ha valamit beszólnak nem mindig reagálok rá,mert teljesen felesleges csinálni a fesztivált,de ha tényleg egy nagy baromságért szólnak be(például ronda vagy....stb)akkor igazán nem hagyhatom egy szó nélkül se.
-Na te kis ribi vagy most elmész vagy én teszlek arrébb! Te választasz könyvmolykám! Gondolom van annyi eszed,hogy az előbbit választod!- mondta némi gúnnyal a hangjában és gonoszan felnevetett. Erre nem reagáltam mással,mint felnevettem és bemutattam neki. Sajnos itt következett a káosz. A csávó a kezét ökölbe tartotta és az arcom elé tette. Itt az adrenalin szintem még jobban növekedett,de ezúttal a félelem miatt. Az arcomra kiült a félelem jele amit próbáltam leplezni,de ilyen szituációban sajnos nem tudtam. Nagyon kétségbe voltam esve. Oldalra néztem hátha találok valami eszközt amivel védekezhetek,de hiába. Azért nem ütött meg,mert közben valamit magyarázott nekem,egy szóval fenyegetőzött,de nem jutott el a tudatomig az engem ért sokk miatt.
-

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Brandon&Zoey   Brandon&Zoey Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Brandon&Zoey
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Nyugalom parkja (észak)-