we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kanada - A fekete farkas területe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 12:05

Ráakadtam egy nyomra. Stryker kapcsán. Az egyik katonájáról olvastam egy kanadai lapban. Persze nem katonaként szerepelt. Gilisztakereskedő. Milyen piszkos foglalkozás. Keresni lehet vele, a tisztesség szintjén. Meghúzni igyekszik magát a hadnagy úr. Sajnos, lebukott. Persze Dinit nem hagyhattam úgy szó nélkül magára. Választhatott: jön vagy marad. Nem kislány már az egyedülléthez és egy kis világjárás sem árthat meg neki. Gondoltam akkor. Ő pedig jött. Az utat végig aludta. Nekem nem ment. Túlságosan is zakatoltak gondolataim. Nem jött álom a szememre. Pedig nem vagyok mai fiatal. Persze nem akart velem tartani. Mert fényképeket akart csinálni. Nagy sóhajtás közepette engedtem útjára. Jobb ez így. Legalább nem látja, amint szétverek egy fickót. Meg had élvezze ki hobbiját. Amint hazaérünk, beíratom egy egyetemre. Nem fog nekem egész nap otthon téblábolni.
Egy kis időbe beletelt mire megtaláltam. Éppen gilisztát árult. Persze tettette, hogy nem ismer. Nem sokáig. Hamar leszereltem és elbeszélgettünk. A régi időkről és a mairól is. Nem tudott sokat elárulni Strykerről. Csak azt, miért bujkál. Fél. Fél, hogy a mutánsok megtalálják és bosszút állnak rajta. Van is miért. Olcsón megúszta a találkozást.
Meghitt kis étteremben ebédeltem. Kislányomat vártam. Ide beszéltük meg a találkahelyet. A helyiek valami farkasokról meséltek. Elrabolják az embereket. Különösen egy. Egy igazán nagy és intelligens. A falkavezér. Az egyik vadász némi ruhát és egy fényképezőgépet dob az asztalra. Rögtön felismerem.
- Hé! Ez a lányom gépe! Hol találta? – a fickó, markos legény, mégis remegő hanggal válaszol.
- Kint. Ahol a gonosz farkas vadászik. – értettem szavait. Lányom motyóit elvettem, jutalmul egy tízest hagyva ott. Utam a legközelebbi fegyverkereskedőhöz vezetett. Nem volt messzire. Jó kis távcsöves vadászpuskát árultak. Meg pisztolyt. Lövedékkel együtt. Meg persze kés. Egyből kettő. Sosem lehet tudni. Felfegyverkezve irány a ruhaüzlet. Komolyabb fölszerelés vételezése céljából. Mert itt északon hideg van.
Kutyaszánnal hamar eljutok oda, ahol a vadász megtalálta lányom cuccait. A kutya előnye: érzi a szagokat. Nyomon vannak. És én is. Farkas lábnyom a hóban. És elég sok. Ez nem jó. Tigrisnyom? Abszurd! Ezen a vidéken nem őshonos. Ráadásul a semmiből tűnt elő. Fura. Haladok tovább a nyomokon. Emberi láblenyomatot is észreveszek. És nem a vadászé. Még furább. Kutyáimat csak heves ösztökélés után tudom továbbutazásra késztetni. Érzik a farkas szagot. Az ostor kéznél van. Hatékony állaton, emberen.
Az út hosszú volt. Az ebek elfáradtak. Egyre nehezebben engedelmeskednek. A hegyek között valami nem természetes látszódik. Kezembe veszem puskámat. Szemem elé emelem a távcsövet. Egy vár körvonalazódik ki a távolban…
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeSzomb. 20 Szept. - 15:41

Jó maga is megéhezett az illatoktól, el is határozta, hogy amint itt hagyja a lányt le megy Ő is és megvacsorázik. letette a tálcát a szekrényre és bár nem volt hozzá kedve eljátszotta a királyi kóstoló szerepét. Másnap majd hallgathatja ahogy mutánsai jót susmognak a háta mögött. Miután végzett kisebb elégedettséggel töltötte el, hogy a lány követi a szabályait és eszik. Amíg nem éhezteti magát addig neki sem kell agyalnia a módszereken amiket bevethet, hogy élelmet juttasson a szervezetébe. A katonája illetlen szavaira közbe is lépett és hamar megértette vele, hogy ez a lány csak is az Övé és ha bárki bármit is merészel mondani róla annak vele gyűlik meg a baja. A farkastörvények ilyenek, az erősebbé minden, a gyenge elbukik. Leheveredett az ágyra és behunyt szemmel gondolkodott. Nem félt, hogy a lány most próbálna megszökni, több, mint lehetetlen, hogy sikerülne neki, és értelmes lánynak tűnik, bizonyára Ő is tudja, hogy innen nincs kiút.
-Csak szépen sorjában édes. Nem, nem minden területsértővel játszom el ezt, a legtöbb azelőtt meghal, hogy észre venne. Addig tartalak itt amíg csak kedvem tartja és ezt te is nagyon jól tudod. Akiket itt látsz mind önszántából csatlakozott és megmondom, jól tették, itt biztonságban vannak és garantáltan védve van a családjuk, amíg nem szegülnek nekem ellen addig neme esik bántódásuk és az én védelmem alatt állnak. - A részleteket már nem közölte a lánnyal, hogy voltak itt zsarolások, fenyegetések, hitegetések. A lényeg viszont tényleg annyi, hogy önszántukból maradtak, mert nem tehettek mást.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeHétf. 15 Szept. - 11:55

Rico & Dini


Nagyon éhes voltam már, de amikor meghozta az ételt, valahogy... nem erre számítottam. Kenyér és víz, valami ilyesmire gondoltam, mikor letette a tálcát. Gyomrom kordult egyet a finom dolgok láttán, s az illatok már teljesen betöltötték az orrom, még is megmondtam, neki, hogy csak akkor eszem belőle, ha előtte ő is. Gúnyos szavaira nem feleltem, csak csendben, meredten figyeltem őt a sarkomból.. Aztán mikor mindenből evett, már hajlandó voltam a tálcáért nyúlni, az ölembe venni és enni belőle. Az étel íze szét terjedt a számban és nagyon jól esett... Ahogy a gyomromnak is, amint leérkezett az első pár falat. Totál nem értettem ezt a férfit.. Ha nem vesszük azt, hogy erőszakkal tart itt és majdnem halálra mart a kutyáival, egész kedvesnek tűnik.
Fél füllel hallom a suttogást, de nem figyelek rá, csak amikor a férfi fel kel és megszorongatja a pimasz nyakát, majd ki parancsolja őket. Falatozásom közepette figyelem, hogyan heveredik le az ágyra. Ha mindig ezek a fazonok jönnek be, akkor a sugallatom révén még ki juthatok innen... Ilyen mocskos gondolatokkal egészen könnyű lehet őket manipulálni, s egymásnak ereszteni a két hülyét, amíg én megpattanok... Persze ez csak akkor működik, ha nincs itt a Farkas, hanem csak a két hülye meg én. Azt hiszem, ez a fazon túl okos ahhoz, hogy ne vegye észre, én ugrasztom össze a két idiótát.
- Minden területsértővel eljátszod ezt? Megvered, elfogod, aztán kiszolgálod? Aztán mi lesz? Meddig tartasz itt? Vagy netalán ezek a hülyék is megsértették a területed? Én is ilyen agyatlan zombivá fogok válni? - kérdezem két falat között, felpillantva rá. Nem habzsoltam, de az étel gyorsan fogyott a tálcáról. Mikor jól laktam, vissza tettem a szekrényre és újra beburkolózva a takaróba figyeltem őt értetlen, morcos tekintettel. Még is mi a fenét akarhat? És miért nem böki végre ki?



Music:Born from Gods Note: Hát most ennyi tellett!



Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeSzomb. 6 Szept. - 9:53

Dini & Fede

Szavaira csupán egy ragadozó mosollyal felelt a király. Tetszett neki a lány tüzessége, mégis érezte benne a félelmet és, hogy rádöbbent teljesen ki van szolgáltatva Fede akaratának. Ez a fajta hatalom teljesen magával ragadta. Tudta, hogy bármit megtehetne a lánnyal, mégse tette, ez talán még jobban a kétségek örvénye felé sodorja majd csinos kis foglyát. Engedte, hogy foglya felálljon majd végig nézte ahogy az bemenekül az eldőltöt szekrény mögé. Nem szólt egy szót sem csak kiment, hogy hozzon valami ételt a lánynak, nem éheztetni akarja csupán megtörni. De ha nem hajlandó enni akkor nem fog ráerőltetni semmit sem, ha éhezni akar akkor éhezzen, egy idő után úgy is ráfanyarodna az evésre. Őreit beparancsolta a szobába, hogy vigyázzanak a lányra majd lesétált a konyhába ahol a szakácsai már régen nekiláttak a parancsainak engedelmeskedve, hogy ételt készítsenek a fogolynak. Tálcára rakodták a finomabbnál finomabb illatú étkeket. Federico kézbe vette a tálcát majd visszasétált a toronyszobához. Az őrök a helyükön voltak és bentről sem hallatszott zaj, tehát a lány ezúttal nyugton maradt és a sok antik bútor is életben van még. A szoba rendetlen belsejébe lépve lerakta az eldőlt szekrényre a tálcát majd csendben állt mellette.
-Mi vagyok én neked, a személyi kóstolód Hercegnő? - Vágott egy kisebb grimaszt majd a kanálért nyúlt és mindenbe belekóstolt, jóízűen elnyammogott felette, majd letette az evőeszközt és karba fonta a karjait. Ekkor hallotta meg ahogy az egyik mögötte álló őr pont arról sugdolózik a másiknak, hogy milyen szívesen fektetné meg a lányt. Egy pillanat alatt termett előtte a király és a torkánál fogva emelte feljebb úgy hogy lába ne érje a talajt.
-Fogd vissza magad barátocskám! Én a helyedben még a szememet se merném legeltetni rajta, világos?! - Eresztette el a katonát aki vadul bólogatott és közben próbált nagy levegőket venni.
-Most pedig húzzatok ki innen! - Parancsolt rájuk és mikor bezárult az ajtó mögöttük a király lehuppant a nagy ágyra majd hanyatt dőlt rajta és feje alá tett a kezét.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimePént. 5 Szept. - 14:58

Nem tudtam, mit tehetnék... reméltem, hogy megfog ölni, ha megmutatom a nyakam, átharapja, kitépi a gégémet... és már hajolt is közelebb, én pedig behunytam a szemem, vártam a fájdalmat, a vért, a fuldoklást. Erre fogai helyett ajkai érintették nyakam. Szemeim felpattantak és felé fordítottam a fejem, ezzel eltolva őt magamtól.
-Rohadj meg! -sziszegtem látszólag dühösen, de közben rettenetesen féltem is tőle... Soha, de soha nem voltam ennyire védtelen senki előtt.... ő pedig azt csinálhat velem amit akar. Ösztönösen szorítottam össze a lábaimat, de mikor leparancsoltam magamról, elengedett és felkelt. Meglepődtem ugyan, de amint szabad volt, bekúsztam hátra a sarokba a ledöntött szekrény mögé. Lábaimat felhúzva és térdemet átölelve meredtem rá. Szavaiban volt igazság, de nincs étvágyam. Nem akarok se enni, se aludni, se társalogni, csak hazamenni. Amint kilépett az ajtón bejöttek a szolgái, hogy őrizzenek. Lesajnálóan néztem rájuk. Át nyúltam a takaróér a szekrényen és vissza bújva a sarokba betakartam magam vele, hogy legalább a fegyveresek ne rajtam legeltessék a szemüket. Fejemet hátra döntöttem a falnak és magam elé meredtem... Ilyen esetekben megértem apámat amiért gyűlölködik a mutánsok miatt és még klubbokba is jár... legszívesebben ráuszítanám ezekre a rohadékokra, de tudom, hogy erősebbek. Mert ki fogok innen jutni. Ha kell, az oszd meg és uralkodj elvét vetem be, de szabad leszek. Elnézve az éhenkórász penészifjakat biztos nem volna nehéz... talán később megpróbálom.
Alig telt el tíz perc és a férfi visszatért egy tálcával. Orromat azonnal megcsapta a finom illat, a gyomrom halkan kordult egyet. Letette elém a szekrényre, de én csak összébb húztam magam a sarokban. Önmagammal veszekedtem közben.
"Ne egyél belőle, biztos tett bele valamit!"
"Egyél! Kell az erő a szökéshez."
"Ezt ő is tudja. El fog kábítani, ne higgy a szednek."
-Egyél belőle először te... - mondom bizalmatlanul méregetve őt is és a tányért is. Csak abból vagyok hajlandó enni, amiből ő is... az italról nem is beszélve. Ha nem kóstol bele előttem, egy falat nem sok, de annyit sem fog tudni legyűrni a torkomon...
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 8:28

Dini & Fede

A lány kiszolgáltatottsága nyilvánvaló volt. Kecses nyaka minden védelemtől mentesítve volt kitárulkozva. Federico fejében talán egy villanásnyi pillanatra jutott csupán eszébe, hogy meg kellene félemlíteni a lányt, megleckéztetni, ha belemarna csak egy apró vércsöpp erejéig a nyakába, talán tisztelni kezdené, ha másból nem is, legalább félelemből. De nem így tett, a sok sérülés ami behálózta a lányt éppen elég volt ahhoz, hogy szenvedjen így hát más oldalból közelítette meg a szenvedés oldalát. Egy csókot hagyott pecsétül a lány puha bőrén. Ezzel tudta, hogy felmérgesíti, de nem hagyhatta ki a kínálkozó lehetőséget. A lány ki van szolgáltatva neki, akkor meg miért ne adhatná ezt a tudtára?
Ha megakarja törni az ellenállást akkor nem lehet vele kedves, nem okozhat neki semmi olyat amitől erőre kaphatna lelkileg. A fizikai sebeit természetesen ellátja, de másra jobban teszi ha nem számít. Lelkileg össze fog törni és ez fogja meghozni a király számára az eredményt. A lány csatlakozni fog hozzá. El lehet érni még ha nehezen is, hogy a lány a Stockholm-szindróma állapotába essen. Federico számára ez lenne a legjobb. Még ha elengedné is visszatérne hozzá, mint a bumeráng. Akárhányszor eldobná,mindig visszatérne. Vigyor jelent meg az arcán, majd a lány kérésének, vagy parancsának engedelmeskedve leszállt róla és az ágy mellé állt.
A lány gondolatai bizonyára máshol jártak. Federico-nak voltak elgondolásai azzal kapcsolatban, hogy a lány mikre gondolhatott míg az Ő teste alatt feküdt. De nem fogja se megerőszakolni se hasonlók, az, hogy esetleg eljátszadozik vele az teljesen más. Míg fejében elhatározta, hogy nem fekszik le a lánnyal addig teste teljesen mást akart. A hiedelmekkel ellentétben az Ő esze nem a nadrágjában rejtőzik.
-Biztosan éhes vagy már. A zuhanyt sajnos mellőznöd kell a sebeid miatt, majd hoznak fel neked mosdótálat. - Ezzel sarkon fordult, hogy valami élelmet hozzon csinos kis játékszerének. Biztos volt benne, hogy a lány Ő előtte nem fog enni egy falatot sem, de ha éhes lesz majd ráfanyarodik az evésre. A kinti őröket visszaparancsolta az ablakokhoz és az ajtók elé aztán tempósan lelépegetett a lépcsőn a konyháig.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimePént. 29 Aug. - 9:09

Rico & Dini


A farkas nem mondja el, mit is akar tőle, de a végig mérő pillantásai félelmet keltenek bennem... Nem válaszolok semmire, nyakam mutatom, hátha meggondolja magát és még is megöl, hiszen lelke nincs, ezt látom a szemében. Már csillan fel a remény, mikor lehajol, azonban a remény rettegéssé válik, amint csak ajkai érintik nyakam. Gyorsan kapom oldalra a fejem, hogy eltoljam őt onnan. Tudom, soha nem szabad egy állatnak félelmet mutatni, így semleges arccal nézek fel rá, de a szemeim... a lélek tükre árul csak el. Nem értem mi értékeset lát bennem, de úgy érzem, van ennél sokkal nagyobb problémám is. Legszívesebben a sarokba kúsznék és ki se jönnék onnan, úgy néznék rá, mint egy sebzett nyúl az ürege előtt dekkoló ragadozóra. Nem szeretem az áldozat szerepét, sose szerettem. Veszélyes volt akár csak majom alakban járkálni Indiában, nem hogy még valami növényevő alakját felvegyem... Most még is annak éreztem magam, zsákmányállatnak és ez rendkívül felzaklatott. A dühroham félelembe, a félelem rettegésbe, az ismét dühbe váltott.
-Szállj le rólam! Hagyj békén! - sziszegem egy éppen dühös pillanatomban, de aztán megint maga alá gyűr a félelem, hogy mi lesz, ha nem teszi? Egyáltalán mit fogunk most csinálni? Ő mit fog most csinálni? Itt fog rajtam henyélni, amíg meg nem őszülünk? És apa halálra aggódja magát, eltűntnek fognak nyílvánítani... Kivéve, ha megtalálják a fényképező gépem, és a ruhám. Igen, farkasként vagyok a fotón. De egy farkas tépi le nem hagyja összehajtva az áldozat ruháját a helyszínen, nem igaz? Remélem megtalálják. Sírva tudtam volna fakadni, de nem adtam meg neki ezt az örömöt. Azt sem tudom ki ez, de nem is érdekel, én sem fogok neki semmit mondani magamról. Inkább visszatartottam a lélegzetem és összeszorítva a szemem gondoltam arra, hogy csak idő kérdése.. El kell őt viselnem, amíg meg nem tudok szökni. Viseld el, viseld el, bármi legyen is.


Music:Darkness Beyond Note: De az ablakot miééért? QxQ



Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimePént. 29 Aug. - 8:13

Dini & Fede
Rémes a lány. Federico érzi, hogy nem lesz könnyű megtörni, de lehetetlen sem. A lány szavain csak felnevet. A lelketlen rohadék jelzőt még nem hallotta senkitől, majd felírja a listájára. Ez idáig a legjobb jelző amivel illeték őt.
-Nem fogsz meghalni. Az nem olyan könnyű. - Egy gúnyos vigyorral zárja a témát. A lány orra majdnem az övéhez ér. Kezei még mindig bilincsként nyugszanak a lányén. Szemével többször is végig méri foglyát. Még mindig azon a véleményen vagy, hogy túlságosan szép darab ahhoz, hogy meghaljon vagy, hogy egyszerűen elengedje.
A lány furfangos, ezt a tényt nem lehet kizárni. Ám, ha esetleg nem akarna enni vagy megpróbálna öngyilkosságot elkövetni akkor Fede azonnal közbe lépne. Az Ő mancsai közül még fogoly nem szökött meg. Egy ilyen vadmacskára meg külön figyelmet fordít majd a továbbiakban is.
Bármennyire is maga mellett akarja tudni, nincs szándékában börtönbe vetni a lányt. Ahhoz túl értékes, hogy ne csodálkozhasson benne. Ám, ha annyira kezelhetetlen lesz, mint amennyire most akkor az ágyhoz kötözéses módszer még előkerülhet.
A szép kis arcocskája most nagyon gondolkodóba esett. Valamit tervez, ezt Federico látta rajta. Halványan elmosolyodott. A lány nem adja fel és ez tetszett a királynak.
-Ugyan, neked sokkal jobbat találtam ki kislány. Ne aggódj, a halálod órája ha rajtam múlik akkor még nagyon-nagyon soká jön el. - Szavai nem voltak valami megnyugtatóak, de a lány legalább tudhatta, hogy Federico által nem fog meghalni, bár a tudat, hogy élve kell a királyt elviselnie talán rosszabb volt a halál gondolatánál is.
A lány a nyakát mutatta a királynak. Legsebezhetőbb pontját villantotta fel a farkas előtt. Federico egy percig sem gondolt arra, hogy átharapja eme kecses nyakat, de lejjebb hajolt és szája a lány nyakához ért. Adott rá egy csókot majd ismét felemlte a fejét.
-Nem foglak megölni, ahhoz túl értékes vagy. - Ezt mind anélkül mondta, hogy bármi érzelmet kinyilvánított volna, se közömbös, se utálatos nem volt, egyszerűen közölte, hogy Ő maga nem fog végezni a lánnyal.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 10:28

Rico & Dini


Szavai és vigyora idegessé tettek... Ez az elmebeteg képes százakat megölni.. látni rajta, mennyire nem érdeklik a következmények, csak folyjon a vér. Így erre a mondatára csak egy macskás "fújásssal" válaszoltam, ideges tekintettel.. Kicsit elbizonytalanodtam, hogy lehet, tényleg itt fogok meghalni. Amúgy igen... szavain kicsit meghökkenek, aztán szinte fel vicsorgok rá.
-Akkor jobb lesz, ha felkötöd a gatyádat, mert inkább meghalok, mint hogy egy ilyen lelketlen rohadék füttyentésére ugráljak! - sziszegem az arcába hajolva, bele meredve a szemébe, hogy lássa, nem viccelek, orrunk majdnem összeér. Szemeimben inkább látszik egy állat vadsága, mint egy ember lelke. Vissza helyezem a fejemet a földre és idegesen figyelem, miközben elmerengek.. Hiába, azért mindent meglehet oldani. Nyelv át harapás ellen szájpecek, éhezés ellen max lenyomják a torkomon a kaját, minden más testi dologra ott vannak a láncok. Láncok.... kiráz a hideg.... lehet, hogy a végén ez lesz belőle? Egy börtön, valahol a föld alatt..
Vagy meg tör, vagy megpróbálom át verni. Nincs mese, ez van. A baj az, hogy az utóbbi is időbe kerül, mert ha hirtelen szelídülök meg, akkor az feltűnő, gyanús... Kell némi idő... igen, sajnos az mindenképpen kelleni fog, de így lesz a jó. Elaltatom ennek a rohadéknak a figyelmét és majd amikor nem számít rá, megpattanok. Igen... így lesz. Bár nem biztos hogy kibírnám.. azért kíváncsi vagyok minek is kellek neki?
-Különben sem értem, mi a francnak kellek. Hogy itt rohangáljak pár hektárban a kutyáiddal..? Egyszerűbb, ha te magad megölsz most és akkor nem lesz problémád sem most, sem később... - mondom keserű, ideges hangon és oldalra fordítva, kicsit hátra hajtva a fejemet mutatom nyakam, harapja át, tépje szét, marcangolja meg, hogy aztán vége legyen ennek a rémálomnak.. igen, ez amúgy is csak egy rémálom.. meghalok és felkelek..
Érzem, hogy bármily terveket is szövögetek magamban, azért a düh lassan pánikba és félelembe megy át. Egy perccel többet se akarok itt tölteni ezen a helyen... nem akarok megtörni, pedig félek, hogy elfogja érni. Félek, hogy nem bírom ki a végéig.  Tekintetem is már inkább könyörgő, habár nem rá nézek, hanem az ágy felé.. Furcsák ezek a hangulat ingadozások, de hát ez van az ember lelkében, ha egyszer ilyen helyzetbe kerül. Aztán persze valószínűleg megint iszonyat dühös leszek, ha nem teszi meg.


Music:Darkness Beyond Note: De az ablakot miééért? QxQ



Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 8:30

Idegessége és bizalmatlansága a lány irányába nem volt valami jó párosítás. Nem akarta Ő ismételten bántani a lányt, ám, ha igazán felidegesíti nem kizárt, hogy a lány húzza majd a rövidebbet. Federico hiába is közölte vele a száraz tényeket a lány csak felnevetett, Elég lassan ért tudatára, hogy a király minden egyes szava igaz. Ő itt az uralkodó, törvényei megmásíthatatlanok, erdejének minden vadja csakis Őt szolgálhatják. A lány tudatlan volt még. Fede ezért nem haragudott, idővel majd mindent megért és alkalmazkodik is hozzá. Lesz ideje rá bőven.
A lány tüzes felindulása mosolyra fakasztotta a királyt. Bárki és bármilyen fegyverrel jön is ide, élve nem jut ki innen. Itt minden az övé. és bárki is akarja fenyegetni a nyugalmát és a területén élő farkasainak életét az nagyon megkeserüli.
-Bizonyára fel fog tűnni. Sőt, remélem, hogy így lesz, kezdenek kicsit berozsdásodni a tagjaim. - Eresztett meg egy vigyort a lány felé, egy igazi farkas vigyort.
A lány meggondolatlanságból ismét hibát követett el. Federico mintha előre tudta volna mire készül. A lány szökni próbált, de amit még nem tudott az az volt, hogy innen nincs ki út, nem csak egy szóbeszéd, így is van, ez a vár egy börtön, annak aki nem fogadja el otthonául. Másodpercek töredéke alatt döntötte a földre a lányt és súlyával ránehezedve nem hagyta, hogy bármilyen lépést is megtehessen szabadulásáért.
Két kezét lefogta ám a lány a vállába harapott amitől a ,irály felordított, de szorítása nem hogy enyhült volna, erősebb lett. Mérges volt, dühe ott tombolt benne, a lány nem tudja, hogy az életével játszik.
-Téged akarlak! - Közölte nyersen, ezzel mindent megmagyarázva.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 12:16

Ideges és kétségbe esett voltam... egyedül egy seregnyi mutáns és farkas ellen... Aztán bejön a férfi, aki azt hiszi magáról, hogy ő itt a király. Ezen a képtelenségen keserűen nevetek fel, de az arcán látom, hogy nem viccel... Jesszus, hogy ilyenek léteznek.. közöltem vele, hogy keresni fognak, de határozott válasza nyugtalanító volt. Apámat nem féltem, nem menne ő vadonba, azt rábízza a szakértőkre, de még sem akarom, hogy emberi életek múljanak rajtam.
- És szerinted nem fog senkinek feltűnni, hogy sorra vesznek el az emberek? Egyre több ember jön majd puskákkal, fegyverekkel és agyon lövik majd szépen az összes csicskádat, ahogy annak rendje van a veszett állatoknál! - mormogom, majd közben eltávolodom az ágytól. Szemem egy tükör darabjára esik. Abban látom meg a kitört üvegű ablakot, majd szemem a takaróra siklik, amire a szekrényt döntöttem... Ha elég hosszú és elég ügyes vagyok... Oda lent nyerhetek annyi időt, hogy valami apró állatként elrejtőzhessek. Valamit megsejthetett, mert tartása felkészült lett. Szerintem épp azt akarta mondani, hogy jobb, ha nem csinálok butaságot, de a tigrisem már nem bírt magával, szabadulni akart. Egy gyors lépéssel termettem a takaró mellett és fogtam rá, mikor ő is megmozdult. Éppen rámarkoltam az egyik kép törött keretére, hogy hozzá vágjam, mikor szinte leterített, maga alá gyűrt. Lefogott kezemben ott fogtam még a keretet, a rám nehezedő alakot lábammal próbáltam letolni. A nagy birkózás közben felszakadt a seb az oldalamon, mire felszisszentem. Utolsó próbálkozásként beleharaptam a vállába, hátha akkor elereszt.
Ha nem, nem küzdök sokáig, hamar elfáradva nyugszom meg, és zilálok mérgemben és fájdalmamban egyaránt. Mérgesen pillantok fel a "király" szemeibe.
-Mi a fenét akarsz tőlem? - sziszegem az arcába.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 10:46

Idegessége dühbe váltott át és aggódásba, ha megöli magát a mutáns akkor nem tudja felhasználni terveihez. Sietett a szobához ahol elszállásolta a lányt. A pusztítás ,ég Őt is meglepte, ami eddig stabilan állt az mostanra felborulva vagy darabokra szedve hevert a földön. Elkapta a lány kezeit és vasmarkába szorította. Nem volt szándékában kioktatni a lányt, nem az apja, de a tényeket azonban felvázolta. A lány ezek szerint nincs tisztában az erejével, ha sokat pattog belehal. Federico-t érzelem nem kötötte a lányhoz ám érdekei igen. Minden áron a saját oldalára akarta állítani, de ha halott már nem veszi hasznát.
Lelökte az ágyra és kiparancsolta az alattvalóit majd végre kettesben maradt vele. Esze ágában se volt továbbra is magyarázni ennek a buta csitrinek, hogy sérülései vészesen legyengítették, ha kell akkor erőszakot fog alkalmazni, hogy pihenésre kényszerítse. Az ágy ott volt kettejük között. Túloldalt ott állt a vadmacska lehajtott fejjel. Federico tisztában volt vele mit miért tesz a mutáns, de esze ágában sem volt bántalmazni, eleget kapott, felesleges lett volna rátámadni, hisz nem megölni, csupán megtörni kívánta.
-Elvertelek, mert betolakodtál a területemre, de nem kívántam a halálod. Alattvalóim már megkapták büntetésüket amiért engedélyem nélkül támadtak rád. Kérdésedre pedig, én vagyok itt a király. Imádkozz, hogy azok akik érted akarnak jönni, ne erre jöjjenek. Mert élve nem jutnak ki az erdőmből. - Hangja nem fenyegető, de hallhatja rajta, hogy véresen komolyan gondol mindent. Bármit képes lenne megtenni, hogy a lány az Övé legyen. Ha kell minden élő rokonát megölné csak, hogy a lánynak ne lehessen hová hazamenni, hogy minden reményét elveszítse, megtörjön. És egyedüli rokonának, barátjának, uralkodójának tekintse Őt.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 21:47

Rico & Dini


Már az egész szobát leamortizáltam, éppen csak az ágyat nem szaggattam szét, mikor bejött Ő. Megálltam és a szemébe néztem, legszívesebben megtámadtam volna, de rám pillantott, meglátott, amitől a tigrisem -és én is- megdermedtünk egy pillanatra. Elkapta a kezeimet és úgy szorított mint a satu. Szabadulni akartam, de nem tudtam, végül az ágyra lökött, miközben összeszidott. Még is milyen alapon mer kioktatni? Még is mi a francér félt? Miért élek még egyáltalán? Kiküldte a "szolgáit", miközben én feljebb másztam az ágyon és a túl felére igyekeztem. Át is másztam oda, s leszálltam a túloldalán, onnan néztem a férfire. Kihúzva magamat álltam, de államat nem emeltem fel, sőt, fejemet talán egy kicsit lejjebb is hajtottam. Azt hiszem ez is amolyan ösztönös dolog: félelmet kelteni, de védeni a nyakat, a legsebezhetőbb pontot. Persze sejtem, hogy félelmet egyáltalán nem fog érezni azért, mert kissé fenyegető a tartásom. Farkasként is eltörpültem mellette, nincs ez másképp emberként se. Szemeimet nem veszem le róla, s amikor végre ki mennek a csicskák, mérgesen, de halkan szólalok meg, hangom metszi a levegőt.
-Először elversz, fél holtra maratsz a kutyáiddal, most meg fogollyá teszel? Még is mit képzelsz te magadról, ki vagy te? Azonnal engedj el! Keresni fognak és meg is fognak találni! - fenyegetőzöm. Apám valóban kerestetni fog, bár nem tudom, mennyire alaposak itt a rend őrei. Kanada mindig is a békés emberek lakhelyéül szolgált, de úgy tűnik a sok gonoszság nem tűnt el az országból, csak egy mutánsba összpontosultak, az pedig itt áll tőlem pár méterre, az ágy túloldalán.


Music:Darkness Beyond Note: De az ablakot miééért? QxQ



Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 19:18

Dini és Fede

Ült a trónján és gondterhelten masszírozta az orrnyergét. Nem tudta mitévő legyen. A lány nem maradhatott örökre abban a szobában viszont, ha elengedi akkor megszökik és igazán kár lenne hagyni, hogy egy ilyen mutáns kicsússzon a kezei közül. Felállt a székéből és fel-alá járkált, majd odalépett az italos szekrényéhez és töltött magának. Előre gondolkodott, megakarta tartani a lányt, egy királynak szüksége van alattvalókra, harcosokra. és ennél a lánynál nem látott még tehetségesebb mutánst pedig alattvalói között is voltak kivételesek. Bár harc terén még lenne hová fejlődnie, a nyers erő nem minden, ha magánál tarthatná a lányt akkor kitudná képezni, harcossá tehetné. Éppen a jövőt tervezgette mikor berohant az egyik őrként szolgáló farkasa és saját nyelvén elhadarta, hogy felébredt a lány, de nincs a legjobb állapotban, tör és zúz mindent amit ér. Federico lerakta a poharat és nyomban elindult a lány szobájához. A látvány ami ott érte nem kicsit döbbentette meg. Minden kép cafatokban hevert a földön és az egyik a mutáns katona fejére húzva. Hogy az hogy került oda nem értette. Az ágy rendezetlenül állt, minden ami gondozott rendben volt, most romokban hevert. Fede odalépett a lányhoz és mind két kezét összeszorította és nem eresztette.
-Nyugodj már meg, mire jó ez neked? Csak jobban legyengülsz tőle az meg lázat okozhat és bele is halhatsz. - Szigorúan szólt rá, majd rálökte az ágyra és katonái felé fordult.
-Most menjetek ki, kettesben akarok maradni vele. - Minden farkas és mutáns szoborként álltak és nem mozdultak. - Azt mondtam tűnés! - Erre már mind meglódult és hamar rájuk csukták az ajtókat is. Federico mérges volt, a lányra is és a pusztításra is, bár a tárgyakat nem sajnálta, hamar beszerez pár újat.
-Csak magadnak ártasz, ha sokat ugrálsz, ha megakarsz halni hát rajta, csináld, de élve innen nem juthatsz ki. - Közölte szárazon.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 12:37

Rico & Dini


Az ájulás sötétje feneketlen mély volt.. Vagy ez már maga a halál? Vajon ilyen, amikor valaki meghal? Sötét és más semmi? Egyszerre ijesztő és megnyugtató. Bár azt hiszem, lett volna még dolgom a világban: apámnak megmondani, hogy szerettem a furcsa törődése ellenére, barátokat, szerelmet szerezni, és beverni annak a mocsoknak az orrát, aki miatt most itt vagyok. Nem tudom, mennyi idő telt el, mikor az első ... álom? Megjelent. Az erdőben voltam anyámmal. A tigris szemezett velem, az idő megállt: de mi nem. Nézett, már vártam, mikor támad anyámra. De ehelyett kilépett a levelek közül, egyenesen felém jött. Hatalmas mancsai határozottan hozták felém. Féltem, de nem tudtam elhátrálni, nem mozgott a lábam és a szeméről sem tudtam levenni a tekintetem. Hirtelen kicsinek éreztem magam.. vagy ő nőtt meg? Térdre estem.. Térdre ereszkedtem a dzsungel királya előtt, aki megállt előttem, meredten nézett a szemembe, majd lesütötte azt és homlokát az enyémnek érintette, mind a ketten lehunytuk a szemünket. Éreztem őt. Belül, magamban. A bátorságát, az érzékeit, az erejét, a határozottságot, a vadságot, a szabadságot, a természetet. Kicsit elhúzódott és kinyitottam a szemem... A tigris figyelt engem továbbra is: a víz tükréből. Már értem, nem kell tőle félnem. Használnom kell, nem bánt mert...

Én vagyok a tigris.


A gondolat szállt a levegőben, fel az égig, s mintha az válaszolt volna, egyre jobban fénylett, egyre fehérebben, míg el nem vakított.
Kinyitottam a szemem, mindenem fájt. Nyögtem is egyet halkan miatta. Egy ágyban feküdtem, egy hatalmasban, szinte elvesztem benne. Hunyorítva a fénytől ébredezek. Megpróbálok felülni, de hátam, oldalam fáj. Ahogy lassan felkelek, a takaró lecsúszik rólam, s meglátom a kötéseket magamon. Mivel érzékeim már kezdik visszanyerni élüket, körbe pillantok. Az első, ami a szemembe szökik, hogy egy hatalmas, régies stílusú szobának az ágyán fekszem. A másik az, hogy az ablak előtt két pasas nézett, kezükben fegyverekkel... Az a tekintet, ahogy figyeltek.. egyáltalán nem tetszett. Hirtelen morogni kezdtem, mintha a bennem lévő tigris hangját kaptam volna kölcsönbe. Átváltozni nincs erőm, különben is, most legalább el vagyok látva, nem kellenek újabb, golyók által ütött sebek. Úgy állnak ott, mint a cövek, éhes pillantással. Megfogom a takarót és felhúzom a kulcscsontomig, majd kikelet az ágyból és az ajtó felé indulok, de.. úgy tűnik nem bánják, mert nem mondanak semmit és nem tesznek semmit, csak figyelnek gunyoros arccal. Kinyitom a nehéz fém kilinccsel az ajtót. Egyből négy pár szem szegeződik rám: két férfié és két farkasé. Az egyik morogni kezd, amire visszamorgok -ismét- és inkább becsapom az ajtót dühösen. Ekkor nem láthatom, hogy az egyik farkas szaladva indult el vezéréért. Idegesen kezdek járkálni, szemem sarkából néha a két fickóra sandítva és gondolkodom, mit csinálhatnék. Tekintetem a szekrényre kúszik. Oda sétálok, kinyitom, de csak pár molylepke reppen ki belőle, amúgy üres. Dühösen csapom be azt is.
Be vagyok zárva.. be vagyok zárva!
A gondolat egyre jobban elönti az agyam és egyre mérgesebb vagyok, a tigris is bömbölve tombol bennem. Szabad utat engedek neki: elengedve a takarót borítom fel a szekrényt, töröm el a tükröt, tépem ki a kis komód fiókjait és dobálom szerte szét, egyet még az egyik engem leső pasihoz is neki vágok. Leszedem a képeket a falról és szinte szét cincálom haragomban. Mit képzel ez a felfuvalkodott hólyag?! Hogy csak úgy megveret, halálra marat, aztán fogollyá tesz!? Majd megmutatom én neki! Tönkre teszem az egész francos várat, had lássa milyen az, amikor mérges vagyok! A következő pillanatban hangos csörömpölés törte meg a kinti csendet, amikor is egy szék repült ki rajta, nagy lendülettel.
A két ablaknál álló embernek le kellett húznia a fejét, nehogy őket találjam el, s közben tanácstalanul néztek egymásra és várták, hogy főnökük végre megérkezzen és véget vessen pusztításomnak...



Music:Darkness Beyond Note: De az ablakot miééért? QxQ



Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. - 12:00

Dini és Fede

Támadásait idővel kiszámítja a tigris. Mikor a király újra lecsaphatna a tigris maga alá gyűri és szinte tépi a húsát, a farkas király fájdalmában felüvölt, de nem hagyja magát és továbbra is küzd a kiszabadulásért. Egyik farkasa nekiront a tigrisnek pedig nem kapott rá engedélyt, hamar meg is bánja amit tett hisz a nagymacska hamar elintézi. A többiek erre felbőszülve ugranak a csíkosnak. Federico kiszabadul a szorításból és engedetlen farkasaira nézett. Az egész falka együtt harapja, tépi a nagymacskát. Federico a tömegbe ugrik és néhány társát harapással másokat arrébb hajítással rendez le, végül megértik a falkatagok, hogy vétettek hisz nem kaptak parancsot közbeavatkozásra. A király morogva tekint végig az engedetlen falkán majd a sérült lányhoz lép aki láthatóan öntudatlan állapotba került vérző sebei és fájdalma miatt. Gyorsan változik át és karjaiba kapja a harcos amazont. Farkasainak kiadja parancsba, hogy induljanak el a várba és ott várják meg a királyukat, egy időre most elege lett a négylábú bajtársaiból, többet ártottak, mint segítettek.
A lánnyal a karjában igyekszik vissza a várba, nem tudja mikor fog felépülni a lány, az is lehet öngyógyító, de lehet, hogy már most veszélyben az élete. Jól harcolt, ilyen ellenfélre Federico még nem akadt és nem akarja, hogy egy ilyen erős mutáns ennyitől múljon ki.
Maga mellé akarja állítani, mint szövetségest, harcos társat, szívesen látná valamelyik csapatának az élén. És természetes nem tagadja, hogy az ágyában is szívesen látná, igazán szép teremtés.
Kisebb időbe telt míg elért a lánnyal a váráig, de ahogy beértek azonnal kerített neki egy szobát, egy egyszerű kis szoba volt, egy szekrénnyel, egy nagy kétszemélyes ággyal, éjjeli szekrénnyel és dekorálás képpen pár képpel a falon. Saját maga látta el a lány súlyosabb sérüléseit, szerencsére nem volt rajta ruha így semmi nem akadályozta meg, hogy minden sebet kitisztítson és bekötözzön ahol szükséges. Ahogy végzett takarót terített a lányra, majd két farkast és két embert állíttatott az ajtó elé és két embert a szobában lévő ablakhoz, a lány ügyes, el is repülhet, ha éppen nem vigyáz senki sem rá. fegyverrel a kezükben, erősebbek voltak az emberek odabent, így a lánynak esélye sem volt a szökésre, de az állapotát nézve nem is bírt volna.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimePént. 22 Aug. - 16:27

Egy jól időzített mancsolás a farkas hátára és látom, hogy meginog, de nem tántorítja el, sőt, jobban támad. Aztán visszaugrik és támad. A sebek gyűlnek, én kapkodom felé, de ahogy figyelem, kiszámítható. Támad, ugrik, támad, na és ekkor előbb emelem fel mancsom, szinte a két mellső lábam közé ugrik. Átkarolom és a földre dőlök vele, erősen tartva, hátsó lábaimmal kezdem rúgni, karmolni, szaggatni. Ömlik belőlem a vér, s aztán egy másik fájdalmat érzek az oldalamban. Egy falkatag ugrott rám. Elengedve a feketét pattanok fel és  csapok a rám támadó farkasra, aki összeroskad mancsom súlya alatt. Mint éheztetett kutyák a csontra, úgy veti rám magát a többi farkas. Fájdalmas bömböléseim közepette próbálok kitörni harapó, tépő tömegükből, csapkodva, lerázva magamról némelyeket, akik a hátamra ugornak. Alig tudok pár métert futni, amikor a velem rohanó falkából egy a lábamba harap, s én elesek, eltűnök a szürke-barna-fekete-ezüst szín bundák között. Egy idő után fájdalmas hangom is elenyészik a csaholás, ugatás, morgás között. Az erőm elfogyott, a megadás jeleképen visszaváltozom emberré és embriópózba húzom tagjaim, karommal fejem védem. Száz meg száz sebből vérzem, de a fájdalmat nem érzem, csak a bizsergést mindenütt. Halkan nyöszörgöm, nem látok rendesen a szemembe szökő könnyektől. Minden tompa, a hangok, a látásom, a szagok... habár számat, orromat most megtölti a vér íze és szaga. Sebeim kellemetlenül égni kezdenek, de látom, hogy végre elhátrálnak az állatok... felpillantok az égre és remélem, hogy valahova anyám mellé kerülök majd. A világ egyre tompább, az agyam nem birkózik meg ennyi fájdalommal, inkább újraindítja magát: mintha elaludnék, úgy jön szememre az ájulás sötétje.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimePént. 22 Aug. - 15:19

Dini és Fede

A királyt teljesen a hatalmába kerítette a harc. A tigris testes volt, de lassabb nála, viszont a mancsai veszélyes karmokat rejtettek. Egy csapás a fejre és a király holtan esik össze. Ám Federico nem az a fajta aki csak úgy felad egy küzdelmet amit maga provokált. Gyorsaságára és ügyességére hagyatkozva támadt neki a hatalmas állatnak. Agyarait a tigris farkába mélyesztve rángatta a csíkost. Az egy hatalmas üvöltéssel válaszolt. Ám a farkas nem volt elég fürge és a tigris egy gyors mozdulattal a hátába mart mire a király felüvöltött, de aztán rögtön arrébb ugrott még mielőtt teljes súlyával rá nehezedett volna a tigris, egy hajszál választotta el attól, hogy a csíkos darabokra tépje. Félreugrásával az állat hátsó lábába mart, de ezúttal követve a taktikáját, azonnal el is engedte és hátrébb ugrott. Ha apróbb támadásokat intéz és aztán elhátrál akkor a nagytestű macska nem tudja megsebezni még egyszer. Hátából patakokban folyt a vér, de nem törődött vele. Farkasai már megérkeztek a tisztásra s acsarogva állták körbe a két párbajozót. Elállták a menekülési útvonalakat. Morogtak vagy vonyítottak, hogy vezérüket ösztönözzék a folytatásra. Federico mintha új erőre kapott volna, odaugrott a tigrishez és megkarmolta a hátát majd visszaugrott eredeti helyére. Ez a küzdelem inkább volt egy kicsit veszélyesebb játék, mint harc. Fede nem akarta megölni a lányt, tehetségesnek tartotta. Élvezte, hogy kihozhatja belőle ami benne rejlik, sérülései ellenére örült, hogy egy ilyen mutánsba botlott. Saját magát is próbára téve hívta ki párbajozni és majdnem agyon is ütötte a macska, de megúszta és ebből is tanult.
Minden farkas kimeresztett agyarral vicsorgott a nagymacskára, hogy esze ágában se legyen neki iramodni, csupán apróbb fenyegetésnek szánták morgásukat, tudatni akarták a lánnyal, hogyha megpróbál kitörni akkor utána iramodnak és ezerszer rosszabb sorsra jut.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 16:55

Rico & Dini


Tigris és farkas. Akár ez is lehetne a következő tanmesének a címe. De még senki nem tudja, mi lesz a tanulság, egyenlőre csak a szereplők ismertek. A harcias, vérvágyó farkas és a visszahúzódó, békés tigris. A farkas kiprovokálja a tigris haragját. Megkergeti, elfogja, rámorog. A tigris egy tájat bezengő bömböléssel válaszol, s amint látja, hogy a farkas támadni fog, kiereszti mind a négy mancsán karmait. Végül a farkas beleharap a tigris farába, aki ismét bömböl egyet. A farkas gyors, de a tigris nagyon agilis, nagy termete ellenére. Könnyen fordul hátra, mancsával a farkas hátára csap, minden izmát beleadva. Kieresztett karmai bele akadnak a húsba, vérző sebeket hagyva, ahogy a farkas foga nyomán is vér patakzik.  A tigris -ha a farkas elengedte az ütéstől - egyből rávetette magát. Mozgása inkább volt ösztönös, mint előre kitervelt. Zsákmányát a nagy testű, 150 kilós tigris a vadászat eszközeit használta. Hátra ugrás, értépés. Ez a taktika. Azonban y tigris fáradékony, ezért sem szokta üldözni áldozatát. Habár a farkas ügyes, a harapáson és ugrásokon kívül nincs mivel támadnia. Nem véletlen, hogy fajtája falkában jár.

Aztán egy csapásra észhez térek picit. Nem szeretem, mikor állati természetem átveszi rajtam az uralmat, de nem tehetek mást. Próbálom megsebezni, megharapni a lábát, hogy aztán elszaladhassak üldözők nélkül... mert érzem őket, a falka többi tagját... tudom, nincs sok esélyem egy egész falka ellen, még ha őt el is verem.



Music:Born from Gods Note: Hát most ennyi tellett!



Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 15:50

Dini és Fede

Federico nem kicsit lepődött meg azon, hogy a farkas nőstény átváltozott egy fiatal, ámbár igen szemrevaló lánnyá. Meglepettsége izgalommá vált és most még jobban örült annak, hogy nem hívta farkasait. Egyedül csak is magának akarta a lányt. Egyrészt mert betolakodott másrészt meg felkeltette az érdeklődését. Mutáns akárcsak a király, lehetőséget látott benne. nem tudta mire képes a lány, de érezte, hogy több rejlik benne, mint azt eddig megmutatta.
Emberré változott majd utána kapott a lánynak és ismét maga alá terítette. Ám a lány nem adta fel és ellökte magát a Federico-t.
-Mint már mondtam, csupán azt akarom, hogy megmutasd mire vagy képes, különben innen nem szabadulsz. - Vigyorodott el gúnyosan. farkasai a közelben voltak, érezte a szagukat, tudta,, hogy egyetlen egy üvöltésére megindulnak és perceken belül ideérnek. Ha a lányban tényleg jóval több erő van akkor szüksége lehet a társaira az elfogatására.
Elhátrált a férfitól és ezt Fede nem hagyhatta.
-Állj meg gyáva!! Nincs hová futnod. Vagy harcolsz vagy meghalsz! - Morgott rá, majd észrevette a lányban az új erő mozgolódását és szép lassan változott át a gyönyörű lány egy hatalmas fenevaddá. Kanada erdeiben soha nem járt még tigris, de a király számtalan alkalommal találkozott már pumával és tudta a kettő egyre megy. Gyorsan alakot váltott és Ő is támadó állásba helyezkedett agyarait kimeresztve. Mellkasából feltört a már ismerős morgás. Szemeiben ott villódzott a láng. A tigris termete felülkerekedett a farkasén, viszont a király tisztában volt azzal is, hogy nem minden a termet, ügyesség, fürgeség és harci tapasztalat is kell a győzelemhez, márpedig tapasztalattal az eddigiek szerint a lány nem rendelkezett. Élvezettel gondolt a kettejük harcára amit fejben már leforgatott. Tudta honnan hová akar támadni, kereste a tigris gyenge pontját. Egy gyors rohammal ugrott neki a tigrisnek és belemart a farkába.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 8:39

Rico & Dini


Látszott rajta a rendíthetetlenség.. a vágy, a vadászösztön. Ahogy így néztem a szemeit, rájöttem... ha túl sokat tartózkodom egy ragadozó képében, én is ilyen szoktam lenni. Végül visszaváltozom, s ki használva az alkalmat, hogy meghökkent, megpróbálok meglógni előle. Futni nem érdemes, beér, ugyan ott vagyunk... fára viszont talán nem mászik olyan jól, mint én. Hátra se néztem, már kapaszkodtam, mikor fogást éreztem a lábamon. Nem szájét, agyarét: markot, kezet. Még hozzá erőset. Úgy húz le a fáról, mintha nem is kapaszkodtam volna. A földre puffanok, majd döbbenten nézek fel rá. Jó, sejtettem, hogy mutáns, de nem gondoltam volna, hogy vissza is változik. Akár csak én, ő is meztelen. De nincs időm foglalkozni ezzel. Félek, mert úgy tűnik, hajthatatlan: harcolni akar. Egy utolsó próbálkozás. Dühödten kelek fel és lököm el a mellkasánál taszítva rajta két kezemmel.
~Hagyj békén! Mi a francot akarsz tőlem?! - kiabálok is rá egyben. Aztán sarkon fordulok és már lépkedek is visszafelé -remélhetően, de tőle minél távolabb- sietős léptekkel. Persze naivság lenne azt mondani, hogy hiszek abban, hogy elenged.
Ha nem állít meg, lépteim egyre sietősebbek, hátra-hátra pillantgatok. Haza kell jutnom, de gyorsan.

Ha ismét megállít, dühösen meredek rá. Szóval harcolni akar! Hát jól van. Én már eldöntöttem egyszer magamban, hogy ha minden kötél szakad, akkor elverem. De farkasként esélyem sincs. Hátrálok két lépést, s elkezdek átváltozni. Testem kicsit meg nő, hasamon fehér, hátamon fekete-narancs szőr kezd dúsulni, fejem nagy, busa lesz, füleim felülre vándorolnak, belül fehér, hátul narancs színűek lesznek, végükön egy-egy fekete folt, amin egy kisebb fehér trónol, pofám picit megnyúlik, számban ujjnagyságú fogak nőnek. Testem átalakul, testesebb lesz, lapockáim helyzete kicsit megváltozik, karom hosszabb lesz, kezem és ujjaim átalakulnak, hatalmas mancsokká. Négykézlábra ereszkedem, hátsó lábaim is kezdenek átalakulni: talpam megnő, hosszú lesz, sípcsontom fele akkora. Gerincem nő és nő, amíg egy fekete-narancs csíkos farok nem lesz belőle. Karmaim kiengedem, élesek, hegyesek, mind a négy lábamon. Aranyszín szemeimet rávillantom, füleimet hátra csapva, fogaimat fenyegetően mutatva morgom rá öblös hangon, immár tigrisként. De nem támadok... Remélem, hogy ezzel kellően eltántorítom, és inkább elmegy, békén hagy.



Music:Born from Gods Note: Hát most ennyi tellett!



Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 0:12

Jóval könnyebb súlyú ellenfele szinte eltűnt alatta. A maga hatalmas méretével nem sok farkas vetekedhetett ezidáig. A méret különbség azért is volt elég sok, mert A fehér farkas, mint kiderítette nőstény.
-Megtanultad a leckét? Kétlem. - Morrant fel a király, majd leugrott a farkasról és hátrébb szökkent. Vállait hátrahúzta, nagy, fehér agyarait kivicsorította és füleit hátracsapva készen állva várta, hogy támadjon a nőstény, ám ez nem történt meg. A fehér farkas, hátracsapta a füleit és farok behúzva állt meg a király előtt. Szavai gyáván hangzottak, a király emberi alakban most elnevette volna magát a naiv nőstényen. Azzal, mert feladja a küzdelmet még nem szabadult meg.
-Nem mész sehová!! - Morrant fel Federico, de még mielőtt neki rugaszkodhatott volna, hogy támadjon, a farkasból egy lány alakult át és állt meg előtte. Fede nem hitt a szemének és minden dühét visszanyelte meglepettségében. A lány mászni kezdett a fára, ruha nélküli alakja felkeltette Federico figyelmét. Szemének csillogása újabb tervet jelentett. Ledobta fekete bundáját és visszaváltozott emberi alakjába. Az átváltozást kísérően rajta sem maradt ruhadarab. A lány után rohant és még mielőtt az felmászhatott volna a fára a földre rántotta.
-Hova-hova olyan sietősen kislány? - vigyorodott el gúnyosan és ismét ott tartottak ahol a legelején. Csak éppen a farkasbőrt vetették le mindketten.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 23:42

Rico & Dini


Éreztem magamon a szorítását, a súlyát.. És paff, el is terültünk, gurultunk. Zilálva feküdtem a földön, míg ő rám telepedett. Súlya alatt nehezen vettem a levegőt, de most jobban érdekelt, hogy ne harapja el a torkomat. Egy percig csak szuszogtam, majd végre megszólaltam. Mintha meglepődött volna, de aztán kérdezett...
~ Megtanultam a leckét, nem szükséges megölnöd, többet nem fordul elő, hogy ide vissza térjek... - nyüszögtem továbbra is csak a tekintetemmel mozogva. Aztán felkel rólam és támadó pózban elém áll. Felkelek, füleimet hátra csapom, farkamat magam alá húzva hajtom le a fejem.
~ Mind a ketten tudjuk, ki nyerne.. Nem akarok bajt, csak hagyj elmenni...Kérlek. - kérlelem... Neeeem vagyok az a harcos fajta. Makacs vagyok, de hülye nem: nem tépetem szét magam egy ekkora farkassal. Félő, ha elkezdenék valami nagyobbá változni, még a teljes átváltozás előtt átharapná a torkom. Végül arra gondoltam, mi lenne, ha kizökkenteném? S úgy is tettem. Egyik pillanatról a másikra -na jó nem, bele telt kemény 10 másodpercbe- vissza alakultam emberré. Ha látom rajta a megilletődöttséget, felkelek, s sietve elindulok a legközelebbi megmászható fa felé, reménykedve, hogy nem terít le közben. Csupasz lábaim a köveken kis neszt csapva lépkedtek, karcsú, meztelen alakom ringott a sietős, de könnyed lépteim közben. Ha sikerült annyira lesokkolnom a hirtelen változástól, hogy elérjem a fát, gyorsan felmászok a letört, kiálló ágakon. Nem szeretem a fenyőket. Tele vannak borostyánnal, a kérgük pedig olyan érdes, hogy könnyen felhorzsolják a bőröm. De inkább horzsolják le, és serkenjen ki a vérem, minthogy egy vérmes farkas fogai között végezzem.
Ha nem hagyott tovább menni, lenyúltam egy törött botért a földre, s azzal suhintottam feje felé.



Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 23:27

Dini és Fede

A fekete farkas teljes erejéből futott, loholt a fehérke után. Egy percre sem tévesztette szem elől. Hamarosan letértek délre és elérték a medvetavat, majd a farkas ormot. Federico könnyűszerrel átgázolt a tavon és nem kis meglepetésére a betolakodó is tovább jutott. Harci kedvéből ez nem vett el semmit, sőt, talán ekkora kedvet még sosem érzett egy kis rendre utasításra. A fehér betolakodó átkúszott egy farönkön, de Fede inkább a könnyebb verziót választva ugrott át rajta és ezzel sokkal közelebb került ellenfeléhez. Hamarosan beérte és maga alá terítette a betolakodót. Néhány apróbb pörgés után teljes súlyával nehezedett rá és a torkához kapta fogait. Nem szorított rajta, de nem is engedte el. Az illata még mindig nem stimmelt egy farkas szagával. Egyáltalán nem olyan volt, akárhányszor szimatolta meg, nem talált egyezést és ez bosszantotta, de közben fel is izgatta, kíváncsi lett. A farkas hangjára azonban felkapta fejét. Elengedte a nyakát, de súlyával továbbra is sakkban tartotta.
-Betolakodtál a területemre, miből gondolod, hogy elfoglak engedni? - Acsargott rá, emberek számára ez nem tűnt volna többnek két farkas civódásán, de az emberi lények nem hallanák és látnak tovább az orruknál. Federico összecsukta az állkapcsát a farkas orra előtt majd leugrott róla.
-Akkor hát rajta, mutasd meg megéri-e nekem elengedni téged. - Ugró pózba helyezkedett majd a morgás ismét feltört a mellkasából. Élvezte ezt a játszadozást, nyelve végignyalt száján és szemében ott csillogott a játék szenvedély. Társai messze voltak és ennek örült e legjobban, ezúttal maga akart bizonyítani és csak magának akarta a nőstényt. Izgatta az illata, kíváncsivá tette, most már ha könyörög se fogja elengedni.
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 22:03

Rico & Dini


A morgása félelmet keltett bennem. Nagyobb és erősebb volt nálam, s hiába voltam ügyesebb, látszott, hogy úgy ismeri a helyet, mint a mancsát. A fenyők közt szaladtam, azt hiszem... dél felé. Nem vagyok benne biztos, nem figyelem a napot. A fák között víz látszik, egy széles, kövekkel teli kismedrű patak. Átvágok rajta, be ismét a fenyők közé. Át csúszom egy kidőlt fa alatt, én még átférek, csak remélni tudom, hogy üldözőm nem ugrik elég magasat. Leheletem látszik a levegőben, ahogy kapkodom, izmaim fájnak, de nem lassítok. Néha hátra pillantok, s látom szemében a vadászat tüzét. Ez újabb adrenalin löketet ad, főleg látom, mennyire közel van. A tűlevelek avara át vált sziklás talajba, ahogy az erdő egy kopasz foltján haladunk át. Lábaimat már nem is érzem, a tüdőm szúr... Alig két perc alatt simán beért és leterített, a futás lendületétől gurultunk kicsit az avarban, majd fölém magasodott és megragadott. Megmerevedtem... Tudtam, ha most bármi mást teszek, átharapja a torkom és viszlát világ. De... valahogy fura volt. Nem volt átlagos farkas.. Szeme vörös, szaga... más. Mint egy farkasbőrbe bújtatott ember. Mutáns lenne...? Csak néha pillantottam fel a szemébe, aztán szusszantam egy nagyot.
~Ne bánts, kérlek.. bocsánat, hogy a területetekre tévedtem, ha elengedsz elmegyek, s többet vissza sem jövök... - mondom neki, bár ez kívülről csak egy-két nyüsszenésnek hat. Az emberek nem érthetik az állati nyelvet, de ettől függetlenül én ismerem... hisz nagy részt magam is az vagyok. Közben meg sem moccanok, csak a szemem pillant néha felé, aztán vissza előre az avarba. Remélem, nem akar vérfürdőt, vagy verekedést, mert azokhoz végképp nem értek.



Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Kanada - A fekete farkas területe   Kanada - A fekete farkas területe Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kanada - A fekete farkas területe
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Közel s távol-