we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Miu & Federico Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Miu & Federico Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Miu & Federico Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Miu & Federico Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Miu & Federico Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Miu & Federico Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Miu & Federico Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Miu & Federico Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Miu & Federico Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Miu & Federico

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeHétf. 22 Szept. - 20:55

Sok "Whoooo", és "Wáááá" illetve "Húúúú" közepette szemléltem a hatalmas épület. Valóban lenyűgözött, mint minden kisgyereket, ha felnéz egy nálánál jóval, de tényleg.. jóóóóóval magasabb épületre. Azonban az üvegre tapadva a földet is vígan nézegetem, ahol jó sok kutyus szaladgált. Végül megálltunk, és én már szaladtam is volna egyiket megsimogatni, de a bácsi rám szólt. Egy szomorú "óóóóó" kíséretében leszegem a fejemet, és morcosan sétálok a bácsi után. De felvidulok szinte egy szempillantás alatt, és mosolyogva válaszolok vissza.
- Én nem aggódok, ha megharapnak, visszaharapok. Meg a barátaim mindig segítenek ha kell. Jackie például nagyon mérges szokott lenni ha bántanak.
Ezek után egy nagyon hosszú séta következett. Szinte a lábam majd leszakadt a sok lépcsőben. Sokszor kértem volna pihenőt, de a tempó nem hagyta. Végül felértünk az épület legtetejére, és én kimerülten zuhanok az ágyra. Hiába keltem fel nemrég, ez túlságosan kimerített.
- Valami gyorsabb feljáró. Túl sok a lépcső, és túl sokat kell gyalogolni.... - panaszkodok.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 14:31

Lassan felderengett a távolban a kastély körvonalai. Mélyen a dzsungelben jártak már, ha kipillantottak az ablakon pár farkas szaladt a kocsi mellett. Urukat jöttek üdvözölni. Federico rájuk se sandított, fáradt volt a hosszú vezetéstől és pihenni szeretett volna, a gyereket pedig elakarta helyezni egy szobában és rázárni az ajtót....vagyis egyszerűen csak rászólni, hogy maradjon, ha énekelni kezd még a végén kastély sem marad. Leparkolt és még mielőtt valamelyik farkas megharapta volna a lányt megparancsolta nekik, hogy egy manccsal sem érhetnek a gyerekhez.
-Gyere! Ne maradj le, mert még valamelyikük a szabálynak fittyet hányva megharap. - Szólt a gyereknek és elindult a kastély felé. A farkasok az új jövevényt méricskélték, ezt tették Dinivel is mikor ide lett hozva, ám Őt azóta megszokták. Federico a kastély legmagasabb toronyszobájához vitte a lányt majd kinyitotta a fent lévő egyetlen szobát.
-Ez lesz a szobád, lehetőleg egyedül ne sétálgass a kastélyban, veszélyes hely ez. - Belépett és hagyta hogy a gyerek körülnézzen. Volt bent egy ágy, szekrény és szőnyeg is.
-Nincs még itt sok minden, nem volt időm előkészíteni neked a helyedet. Holnap elintézek mindent, van valamire szükséged ami mindenképp kellene? - Fordult a gyerekhez türelemmel, de már ment volna dolgára.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 12:47

Ahogy visszasüllyedtem az álomvilágomban lényeim elmondták, hogy milyen ügyesen eljátszottak a bácsival. Nagyon örültem neki, hogy nem unatkozott vezetés közben. Mindhármójuk nagyon megkönnyebbült, hogy kijuthattak egy időre a friss levegőre, és szabadon törhettek, zúzhattak. Bár az Abyss jó csendes hely, nem sok mindent lehet itt széttörni, így bármennyire is szeretnek itt lennie, elég unalmas lehet számukra. Végül hosszú ittlétem után, rám is rámfért egy kis vérfrissítés, így kiszakítottam magam az álomvilágomból. Csendesen felülök, majd nyújtózkodok egy picit, majd kinézek a kocsi ablakán, és a távolban egy kastélyszerűséget pillantok meg. Egy "Húúúúhát" kísérve szinte odatapadok az üveghez, kíváncsiságomban. Vajon milyen lehet belülről ez a nemszokványos épület.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 12:05

Federico miután ráparancsolt a gyerekre, hogy aludjon, teljes mértékben a vezetésre összpontosított. Ám ekkor még alig hallhatóan ugyan, de meghallotta, hogy a kislány énekelni kezd. És ezután látta meg azt a szörnyet a kocsi mögött loholni. A gázra taposott és amilyen sebességgel a kocsi bírt úgy haladt és keringőzött az autók tengere között. Tudta, hogy az a valamit csak a gyerek idézhette elő, egyszerre volt bámulatos a dolog és észbontóan őrjítő. Ha a kölyök nem tanulja meg iránytani lesznek ebből még problémák. Egy ilyen szörny a kanadai erdőben sem marad láthatatlan, nem mellesleg a farkasok is félnének tőle és kizárt hogy rá lehetne venni őket, hogy együtt dolgozzanak a gyerekkel. A kocsi mögött loholó szörny mellé csatlakozott egy második is. Federico hangosan elkáromkodta magát majd hirtelen rántott egyet a kormányon és egy kisebb bekötő útra hajtott. Ekkor hasította fel a drága sportautó tetejét az a fickó. Federico már nem szólt semmit csak magában kárhoztatta el a gyereket és az ötletet miszerint magával akarja vinni. Ám a gyermek hirtelen elhallgatott és a szörny aki Federico-t méricskélte a hanggal együtt eltűnt. Idegesen parkolt le az egyik mellékúton és lekapcsolta a motort. Kezébe temette az arcát és két nyugis percért könyörgött. Majd ahogy végre kiürítette a fejéből a zavaros gondolatokat és lenyugodott újraindította a motort és beletaposott a gázba.

6 óra telt el a szörnyek látogatása óta. Az autó egy kihalt mezőgazdasági földekkel keresztezett úton haladt végig. A gyerek még aludt és ezért Federico hálás volt, nem is bánta volna, ha fel se ébred míg a kastélyig megérkeznek.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 11:39

Éppen az egyre ritkuló házakat nézem, amikor hirtelen ismét hallom a a bácsi hangját. Odapillantok, és megint csak hümmögök egyet, és bólintok. De egy kis ideig nem fekszek le. De végül lefekszek ismét, és lehunyom szemeimet. Halkan dúdolgatok, hogy megnyugtassam magamat, majd szép halkan, lágy hangon énekelni kezdek. Először halk, majd egyre hangosabb dübörgés válik hallhatóvá, és a visszapillantóból egy hatalmas árny tűnik fel a semmiből. Majd a jól ismert sikoly. A Warden hosszú nyúlánk lábaival, és karjaival előbbrébb lökve-lökve magát bár lassan, azért határozott tempóban közeledett a kocsi felé. Fűrészfogas szája hatalmasra nyílt, majd elrugaszkodva a kocsi hátulja felé kap, ám karmai éppen eltévesztik a célt. Egy körforgalomhoz értünk, ahol egy másik kocsi várt, ám egy újabb árny nemes egyszerűséggel arrébb taszította, mintha csak egy üres kuka lenne. Vérben úszó három pár szemével, a Cerberoszom is felbukkant. Ébenfekete szőre szinte beleolvadt a környékben, de vérvörös szemei szinte világítottak. Nyáladzó szájaiból előtörő bűz még a kocsiból is érezhető volt egy pillanatra. Maga mögött a betont feltörve elrugaszkodik, és a házak falán megkapaszkodva, ismét előrelöki. Neki is a kocsink volt a célpontja, de ahogy az elődje, ő is csak becsapódott az éppen elhagyott házcsoportba, és eltűnt nyom elől. Hosszú percekig csönd, és olybá tűnik nem követnek, ám egyszeregy, a kocsi teteje huppan egyet, majd kihegyezett fémkarókra emlékeztető dolgok tépik fel a kocsi tetejét, és letépve azt egy szintén feketében öltözött alak néz le rám. Meglibbenti kalapját, majd a sofőrre nézve elkomolyodik, és tátogni kezd, ám a kocsi zaja elnyomja a szavait, és hirtelen...csönd... Az álom elragadt, a dalomnak vége, de akaratlanul is megismétlem hangosan azt a mondatot, amit képzeletem ragasztott Jack szájára,
- Az Abyss nem felejt... - mondom majd mély álomba zuhanok.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 10:16

Federico sose értett a gyerekekhez, de nem is akarta megtanulni velük a közös nyelvet, minek? Hisz neki nem lesznek gyerekei és a kanadai vadonban gyerekeknek nincs helye...mostanáig. Még mindig ott motoszkáltak benne a kérdések, hogy jól teszi-e, hisz annyi baj van egy ilyen korú kölyökkel, magából kiindulva nagyon jól tudja. Ő ebben a korban már régen azon volt, hogy minél rosszabb legyen és elviselhetetlenebb. A város lassan az autó mögé szorult. Kiértek a külvárosi negyedbe ahol rengeteg egyforma lakóépület sorakozott. Fede ezt sem értette teljesen, mi szüksége van az embereknek arra, hogy házaik egyformák legyenek, állandóan megy az emberek között a versengés, hogy valami újabbal körözzék le szomszédaikat, mire jó ez?
A visszapillantó tükörben figyelte ahogy a gyerek elhelyezkedik és aludni próbál. Mondhatni az első kört a király nyerte, a gyerek hitt neki és nyugton van. Ám amikor percekkel később sem tudott aludni Federico kezdett feszült lenni.
-Aludj, mert holnap fáradt leszel! - Burkoltan parancsolt rá, nem szerette ha valami elvonja a figyelmét a vezetésről, márpedig egy izgága 10 éves nagyon is képes erre.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 10:06

A szememet dörzsölgetve, ásítozok. Fél kezemmel azért fogom Tiberst nehogy átcsússzon az ülés alatt. Bár most keltem, úgy éreztem mintha órák teltek volna el alvásom után. Nem szeretek felkelni, sokkal fáradtabb olyankor az ember, ha nem magától kel fel, legalábbis én így vagyok vele. Nagy nehezen visszamászok az ülésre, és elfeküdve rajta hallgatom a bácsit. Hümmögve bólintok, majd ismét ásítok egyet. Elhelyezkedek kényelmesen, hogy aztán ismételten elragadjon engem a drága álomvilágom köde. Azonban álmom jó ideig nem akart megjönni. Nem tudom, de hiába voltam fáradt, és hiába akartam elaludni, nem sikerült. Kinyitom szemeimet, és felülök. Körbenézek, és látom, ahogy a város házai elszáguldoznak mellettünk. Lábamat magam elé húzva néztem ki az utcára. Vajon mi ez a furcsa érzés? Most először fogom az első éjszakámat Lilyéktől távol tölteni... de ez olyan rossz lenne? Nem tudom, de olyan furcsa érzés.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimePént. 19 Szept. - 22:46

Ideges ült a volán mögött. Kezével dobolt a kormányon és közben figyelte az utat. Gyorsan hajtott, de nem félt attól, hogy a zsaruk lekapcsolnák. A műszerfal pont úgy világított ahogy a nagyváros reklám táblái. A hátsó ülésen csend és sötét volt, ám Federico fejében hatalmas zűr. Percenként változtak a véleményei. Egyik percben még alátudta támasztani okokkal miért kell elvinnie a kislányt magával a következő pillanatban már inkább fordult volna vissza hogy letegye ott a kölyköt ahonnan elhozta. Bánta is meg nem is a mai tettét, nem kellett volna követnie a gyereket és most nem lennének gondjai. Ám ismét megtudta ezt is cáfolni, hisz ha nem követi akkor valaki más talál a gyerekre, mondjuk az a Xavier, ha Ő akad a gyerekre akkor bizony igen jelentősen csökkennének az esélyei, hogy legyőzze a professzort. Megcsóválta a fejét majd kikerült egy kis teherautót akinek a sofőrje nem ismerte a gázpedál fogalmát. Beletaposott a gázba és a város színei összefolytak előtte. Egyszer csak kisebb ütögetésekre lett figyelmes majd az az idegesítő vékony kislányhang szólt meg. Remélte, hogy végigalussza az utat, hisz a kölykök nem alszanak sokat? Ő úgy tudta igen.
-Késő van, aludj vissza. A nővéred kért, hogy vigyázzak rád, mert neki hosszú időre el kellet mennie. Majd meglátogat téged ahogy ideje engedi. - Eldöntötte, hogy magával viszi és lesz ami lesz. Igen erősnek ítélte meg a kislány, de még is csak egy gyerekről beszélünk, a gyerekek pedig bíznak a felnőttek szavában. Federico magához akarja édesgetni a gyereket és bár nincs ínyére a dolog azért megteszi a jó ügy érdekében. Ha a gyerek mellette tanul akkor harcos lehet és engedelmes, hűséges katona.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeKedd 16 Szept. - 19:15

Ahogy lehunyom a szemeimet, az álmaim körülvették az elmémet. Ismét becsöppentem az én vörös álmaim tengerében. Sötétség vesz körbe, a földet pedig bokáig érő vörös folyadék, vér borítja. Nagyjából pár méterre látok csak, mert onnantól egy vastag ködfüggöny takarja el a környéket, de mindig szétoszlik, ahogy haladok az egyik irányban, míg mögöttem összezárul. Ahogy haladok a vörös vértóban, egyszer csak a ködből egy fekete árnyék bontakozik ki. Nem lepődök meg, ugyanis ez az én világom, az én játszóvilágom… vagy ha úgy tetszik az Abyss-om. Szinte vonszolva magát előlép a füstből legkedvesebb kincsem.
- Wardenecském, de jó hogy látlak. – integetek a lényemnek – Jack bácsit, és a kutyusokat hol hagytad. – kérdezem mosolyogva fejemet megdöntve a nyúlánk élőholtamtól.
Szinte varázsütésre, valaki felkap mögülem, és a vállára tesz.
- Visszatért a királynénk. – kiáltja hangosan recés, mély hangján Jackie, avagy Hasfelmetsző Jack – Jó rég volt már, hogy szolgálni hívtál, már azthittem elfeledkeztél rólam.
Termetes barátom Jack ó bizony. Fekete szaladt köpönyege lazán lóg izmos vállairól, Vörös kalapját, melyet fején szokott hordani, most pengeként használt fémujjai közt tartja. A Warden fájdalmasat nyög, majd sivító hangot ad ki.
- Jól van na, ne légy eltelve magadtól, te rothadásnak induló bőrcsomó! Attól, hogy te többször vagy megidézve, attól még nem te leszel az úrnő kedvence. – erre válaszol ismét nyögést kap – Mond még egyszer és kitépem a torkodat! – mondja, de kissé tanácstalannak tűnt – Már ha van olyanod.
Sokszor történt ilyen vita a bentiek között. Egyelőre az Abyss csak 3 főlakossal bír. A Warden, Jack és a Cerberus. Ők uralják most az itt lentet, melyet akár az agyam egy kis sötét zugának is nevezhetünk. Ezen a helyen szinte élőnek érzem a barátaimat, nemcsak báboknak, akiket szólítok. Cerberus egyelőre nem tért elém. Már azon voltam, hogy lenyugtatom a két jómadarat, amikor hirtelen mintha remegés járt volna végig a világomon. Ez furcsa… az Abyss mindig nyugodt, sosem szokott itt bármi remegni. Már azon voltam, hogy mindegy is, ám egy újabb rengés levet Jack hátáról, és a vérbe zuhanok, ám ahelyett, hogy megálltam volna süllyedtem tovább rémült gyorsasággal. Rémült kiáltással esek a kocsi ülései elé, miután a kocsi áthajtott egy bukkanón. A fejemet dörzsölgetve ülök fel, majd kíváncsian nézelődve visszaülök a székbe, majd mikor észreveszem azt, aki vezet, megbököm a hozzám közelebb levő karját.
- Bácsi. Hol vagyok? Meg tudná mondani mennyi az idő? Lily a nővérem mérges lesz, ha nem talál otthon. Vagy ő küldte magát, hogy vigyen hozzá? – kérdezem kíváncsi hangon, szinte várakozás nélkül végigdarálva a kérdéseket.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 17:43

Figyelte ahogy összekucorodik a karjában a gyermek. Mikor végre álomba merült kissé megnyugodott. Nincs neki semmi baja a gyerekekkel, de a fecsegésükkel igen. Egyszerűen az őrületbe tudja kergetni a gyermeki nevetés és a sok beszéd, a locsogás minden hülyeségről. Borzalmasan tudja idegesíteni. Az este lassan elkezdett leereszkedni New York városára. A fények kigyúltak. A reklámok hálója olyan érzést keltett mintha beakarná kapni a gyanútlan járókelőt. Fede utálta a városi dzsungelt. Sok idióta emlős rohangálása hogy megvegyenek minden használhatatlan kacatot. Neki ezt jelentette New York. Egy romlott alma amit sok féreg rág. Utált távol lenni társaitól és a vadontól. Itt minden ember elment a másik mellett ha annak segítségre is lett volna szüksége, az összetartozásnak egy csöppnyi jelét sem mutatták. Itt is van azonban hiearchia. Vannak felettesek és alattvalók, de teljesen másként van minden kezelve. A farkasok között az omega is kap ételt és biztonságot ám itt az alárendeltek néha még annyit se kapnak amiből egy nap megélhetnének. Federico ezt nem értette, nem akarta megérteni, talán túl sokáig élt farkasok társaságában ahhoz, hogy teljesen azok szabályai szerint éljen.
A gyermek még mindig aludt mikor elérték a sportkocsit ami a király tulajdonában állt. A hátsó ülésre feltette a gyereket majd beszállt elől és felpörgetve a motort Kanada felé vette az irányt. Döntött. Magával viszi a kislányt és megtanít neki mindent amire szüksége lehet ahhoz, hogy tökéletes fegyverré váljon.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 11:45

Fürkésző tekintettel nézem a bácsi arcát, miközben a válaszát vártam, de amint közölte, hogy nem szándékozik itt hagyni Tiberst, máris fülig ért a szám, és magamhoz szorítottam a legeslegjobb barátomat. A sok játéktól talán kicsit elnyűttem a bundáját, de nem baj én így is szeretem. Azért fülig érő számon látszott, hogy nagyon élvezem, hogy a bácsi cipel. Régen vitt így valaki… bátyó nem szeret túl sokáig mellettem maradni, Lily meg nem ér rá ilyenekre, ő neki az a fontos, hogy életben tartson minket. Mindazonáltal nem zavart, hogy egy vadidegen tart a karjaiban, azonban esteledni kezdett, és én egyre, jobban kezdtem kimerülni. Ásítok egy nagyot, és összébb húzom magamat a bácsi karjaiban, és Tiberst magamhoz ölelve behunyom szemeimet, majd halkan dudorászva kezdem pihentetni a szemeimet. Nem aludtam még el, de pihentem egy kicsit, mai nagyon jól esett, de ahogy egyre meszebb haladtunk a bácsi ütemes ringatása, melyet léptei okoztak valóban sikeresen elaltattak.

// bocsánat, hogy csak most írom, de 4. alkalommal kellett újraírnom, ráadásul tegnap estétől mostanáig netproblémáim voltak ._. //
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeCsüt. 11 Szept. - 14:53

Miután dühében elintézte a fickót és felöltötte magára annak ruháit, odalépett a kislányhoz és a karjaiba kapta. Egy darabig ellenállt és nem hagyta, hogy segítsenek rajta, de valamiért végül hagyta, hogy a király karjaiban elcipelje.
-Rendben, azért majd csak meg vizsgálni megsérültél-e. - Mondta komolyan de rá se nézett a gyermekre. Kis súlya annyira elenyésző volt, hogyha nem szólal meg a gyermek azt hihette volna Federico, hogy félúton elhagyta valahol.
A gyermek kérdése egy pillanatra lenézett a karjában pihenő szőkeségre.
-Nem. - Ezzel visszafordult és felkapta az öreg megviselt medvét is. Ezek után végig csendben maradt és ha a gyerek beszélt is hozzá meg se hallotta. Folyton azon kattogott az agya, hogy hogyan is tudná magával vinni a kislányt. Egyáltalán a gyermek hogy-hogy egyedül van, vannak egyáltalán rokonai? Ezek a kérdések cikáztak a fejében, hisz egy gyermekrablás feltűnne a családnak, egyszerűen nem viheti magával, addig nem míg ezeket ki nem deríti.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 20:27

Sírdogálva fogom a hasamat. Bár már kicsit enyhült, azért még pokolian fájt. Eltartott egy ideig, mire összeszedtem magam, de mikor már normálisan ment a légzés, hirtelen valaki megemelt. Annyira meglepődtem, hogy reflexszerűen rúgtam egyet az engem felemelő felé, majd kezeimmel megpróbálom kilökni magamat a karjaiból, de amint rápillantok a férfire abbahagyom a vergődést, és kíváncsian nézek rá. Bár az előzőleg rám támadt férfi szinte megszólalásig hasonlító ruháit hordta, arca, és testalkata más volt. Csodálkozom, majd a fájdalmat elfelejtve elmosolyodok.
- Köszönöm bácsi, már jobban vagyok. - majd összerándulok a fájdalomtól, ahogy a mackó felé mutatok - A bácsi ugye nem akarja itt hagyni a barátomat? - kérdezem vizslató tekintettel.


// elnézést a rövidségért >.> //
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 19:56

A gyermek arcán ott tükröződött a csalódottság. Federico azonban nem tett semmit annak érdekében, hogy jobb kedvre billentse, pedig tudta, hogy lehet pont ez lenne a kulcsa a problémának. A kislányt érdeklődve figyelte mikor a macijához beszélt. Gyermekként neki is volt egy macija és úgy emlékszik ő is beszélgetett a játékkal, de ez csak ostoba gyermeki fantázia. Megrázta a fejét majd picit körül szaglászta a kukát, akkor fordult éppen meg mikor az a nagydarab kopasz patkány belerúgott a kislányba. A gyerek repült egy hatalmasat. Federico mérgesen morgott az idegenre. Csodafegyverét senki sem bánthatja büntetlenül. Előugrott a kuka mögül és beleharapott a pasas legféltettebb pontjába. Majd elengedte és feldöntötte. Ráugrott a férfi mellkasára ezzel kiszorítva a levegőt a testéből, hogy érezze milyen fájdalmat okozott a gyereknek. A kislány rémes állapotban feküst a földön. Fede gyorsan döntött, a rimánkodó fickót behurcolta a sötét sikátor mélyére és ott visszaváltozott majd elnémította a férfit, ruháit elszedte tőle és immár szalonképesen lépett oda a kicsihez. Karjába vette és mintha mi se történt volna elindult az üzletsorok között karjában a gyerekkel.
-Jobban vagy már? - Kérdi meg mély hangján a király. Hirtelen feltűnése gyanút ébreszthet a gyermekben, de ezzel most nincs ideje törődni. Legszívesebben azonnal elvinné magával, de amíg a gíerek nem bízik benne addig nem teheti.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeHétf. 1 Szept. - 18:22

Csalódott voltam, mivel a kutyus csak morgott a névre... nem tetszett volna neki? Csüggedten sétálok vissza a mackómhoz.
- A kutyusnak nem tetszik a név. Nem is játszik velem. Mit csináljak Tibers? Mert így ez unalmas...
Fülemhez emelem a macit, mintha válaszolna nekem. Persze válaszol is, hisz minden kisgyerek képes megérteni a játékuk nyelvét, és ezen képességüket viszont felnőtt korukra elvesztik. Ekkor azonban valaki hátulról felém kiáltott.
- Hé kölyök! Ki engedte meg, hogy idehozd a rühes korcsodat, he? Ez itt az én területem!
Mikor a hang felé fordultam egy lábat pillantok meg, mely eszeveszett iramban közeledik felém, majd gyomron rúg. Repültem egy nagyot, mielőtt rápuffantam volna a földre. Összehúztam magam magzat pózba, majd könnyes szemmel, fájdalmas köhintésekkel próbáltam levegőt venni, mivel minden oxigén kipréselődött a tüdőmből a rúgás és a becsapódás végett. Így gubbasztok a földön zokogva, miközben a férfi közelebb lépett. Nagyjából 190 magas, kigyúrt, kopasz férfi volt, egy farmernadrágban, és trikóban. Undorral nézett le rám.
- Azt mondtam takarodj a korccsal együtt, vagy itt döglesz meg esküszöm én! - mondja, majd ismét emeli a lábát.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeHétf. 1 Szept. - 17:53

A kislányt érdeklődve figyelte. Képessége lenyűgözte, de közben az az idegesítő gyermeki tekintett meg bosszantotta. Erős mutáns ez kétségtelen, de egy gyermekkel sokkal több a gond mint egy már igen rég képességének birtokában lévő mutánssal. Türelmetlenül várt, hogy mikor lihegi ki magát a gyerek. Már szinte bosszantotta ez a túl játszás. Ám amikor a gyerek újult erővel állt fel icipicit hátrált. Egy ilyen korú gyerektől sok jóra nem lehet számítani és jóslata beigazolódott. A kislány simogatni kezdte a farkas király fejét majd álla alatt is. Federico idegesen morgott rá majd két métert hátrált. Nem volt ínyére ez a babusgatás. A gyerek szavaira értetlenül nézett. Név? Minek nevet adni annak akinek már van? Az Ő neve fenséges, semmi szükség arra, hogy egy ilyen kis szőkeség adjon neki valami nevetségeset, mint mondjuk a tappancs vagy a Morzsi.
A gyerek örömmel nevezte el Árnynak mire a király csak morrantott egyet és úgy döntött nem fog hallgatni holmi 10 éves neki adott nevére. Kicsit hátrébb lépve ült le ismét és próbált tovább gondolkodni mit tegyen a gyerekkel. Farkas alakban lehetetlen lesz meggyőzni arról, hogy vele tartson, de abban se teljesen biztos, hogy szeretné ezt a viháncoló kis törpét a kastélya műkincseinek közelében.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 13:57

Mire kicsit összeszedtem magam, már sokkal jobban éreztem magamat. Kevésbé lihegtem, és a kedvem is visszatért a mosolygós hangulatában. Felülök, majd térdeimet felhúzva átkarolom, és Tiberst a lábaim előtt tartva érdeklődve néztem az állatot. Sosem tagadtam, hogy kíváncsi természet vagyok, és ha másképp állítanám, akkor Lilyék biztos kinevetnének. Végül felállok, és egyenesen a szőrmók felé megyek, Tiberst addig a földön hagyom, hogy fedezze a hátamat. Édes kis mosollyal lépek oda az állat elé, és kinyújtom felé a kezemet, majd ha nem kap a kezem után, a kobakjára teszem, és megvakargatom a fülei közt a fejét, míg másik kezemmel az állát simogatom. Persze ha kezem felé kap, vagy morog, akkor is próbálkozok továbbra is, nem adom meg egykönnyen.
- Hm.. kéne valami név a kutyusnak... - tűnődök hangosan, majd elgondolkozok hümmögve, majd lelkesen mondom mikor eszembe jutott egy név - Legyen Árny. Szép fekete a bundád, és vörös szemedhez, és halk léptedhez nagyon illik. Tetszik kutyus? - kérdezem tőle csillogó szemmel.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimePént. 29 Aug. - 9:29

A loholás közben eszébe se jut a királynak, hogy a gyereknek nehezére eshet a kapaszkodás. Csak rohan és rohan míg úgy nem érzi, hogy elég messze jutottak a bámészkodóktól és a zsaruktól természetesen. A kislány lassan csúszni kezdett a király hátáról. Federico egy másik sikátor rejtekében állt meg, hogy a kislány megpihenhessen és addig is Ő kigondolhassa hová menjenek. Elakarta vinni magával a lányt már most. Azt akarta, hogy rögtön szálljanak repülőgépre és irány a kanadai vadon. Ám a kislány még nem tudott a királyról semmit. A veszélyességét nézve, ha most magával viszi nem kizárt, hogy nagy kárát fogja látni. A kislány szívébe kell lopnia magát, még ha ez a része is a procedúrának nagyon kellemetlen a számára. Egy kislányt nem lehet megfenyegetni, nem lehet vele szövetséget kötni, nincs más módja, mint megkedveltetni magát vele.
Egy pillanat erejéig nézte a kislányt ahogy szét terült a kövezeten. Egy gyermeki túlreagálásnak lett szemtanúja. Megcsóválta a fejét majd hátsólábaira ült és figyelte mikor lesz hajlandó a lány is figyelmet fordítani rá. Lassan a nap is lenyugszik és még mindig nem tudta mihez kezdjen a lánnyal. Ha elrabolja abból több baja lesz, mint haszna, de igen sokáig tarthat a meggyőzése is. Tehetetlenül ült és gondolkodott.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 20:31

Eszeveszettül kapaszkodok az állat bundájában. Szó mi szó, nagyon élveztem az utazást, de egyre jobban kezdtem el fáradni, miközben a farkas szaladt. Sosem lovagoltam még, így nagy nehézségeket mutatott fent maradni az állaton. Egyszer kétszer, már nagyon közel kerültem ahhoz, hogy leesek, azonban a szerencse eddig nem hagyott el. Bár a kanyarokban tényleg majdnem szőrt tépve is borultam volna, még egyelőre megoldottam. Azonban ahogy telik az idő, egyenes arányossággal az energiám is apadt, és én egyre gyengébben, és egyre jobban lihegve kapaszkodtam. Ha rövidesen nem áll meg a kutyuska, akkor én egy szép nagyot fogok majd esni úgy hiszem.
- La..sabban... Ál...lj... - lihegem kimerülten.
Végül, ha nem állt meg a kimerültség levisz a hátáról, majd keményen puffanva a földre esek le, ám ha megáll, akkor szintén ledőlök a földre,é s lihegve nézem az eget. Akár puffantam, akár nem. Próbálom összekaparni a maradék erőmet.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 8:49

A kislány ereje teljesen lenyűgözte a királyt. Látta benne a harcost. Ám a gyermeki részei is tisztán látszódott. Ez még csak egy emberpalánta, egy kölyök. Idővel talán hasznos lenne, de most? Federico kezdett kételkedni terveiben. Elakarta vinni magával a kislányt ám mostanra már nem volt ebben olyan biztos. Mit tudna kezdeni egy gyerekkel? Türelme aligha lenne hozzá és nem is szívesen foglalkozna vele éjjel-nappal. De ott volt a másik oldal is. ha megkaparintja a gyermeket akkor olyan hatalomra tehet szert amiről álmodni sem mert. Végül úgy határozott egyelőre csak nem hagyja, hogy a zsaruk elkapják őket, a többin majd gondolkodik az után, hogy kikerültek ebből a katyvaszból.
Talán állathoz képesttúlságosan is kifejező arccal bámulta a gyereket. A kölyökben egy fikarcnyi félelem se munkálkodott. odalépett a királyhoz és megvakargatta a hátát. A király ledermedve figyelte a jelenetet majd megnyugodott mikor a lány már a hátán ült és kapaszkodott. Akkor lódult neki igazán, hogy mentse az irhájukat. A kacagás és viháncolás ami a lánytól jött majd megőrjítette a királyt. *Könyörgöm hallgass már el* Futott, ugrott és közben ügyelt arra, hogy a lány ne essen le a hátáról, nem akarta már a legelején eltörni az új játékszerét. A zsaruk szirénája ismét a távolból hallatszott, nyilván visszafelé igyekeznek a rendőrkapitányságra, hogy jelentést tegyenek a nagy semmiről, mert mást nem találtak a helyszínen. Majd elkezdenek nyomozni a hívások kapcsán és becipelik az őrszobára azokat akik felhívták őket, hatalmas szörnyeket látva.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 21:15

Nevetve dobtam el a botot, és tágra nyílt szemmel nézem, utána fut-e a kutya. Kicsit elcsüggedtem, amikor nem futott utána, és szomorkásan néztem, ám rögtön mutogatni kezdett, amitől én kíváncsi mosollyal nézegettem, miközben hátam mögött a sarkamon hintázva gondolkodtam mit akarhat.
- Mit szeretnél kutyus? - kérdezem tőle, majd eszembe jut valami - Megvakarjam a hátad.
Választ nem várva szaladtam is oda a hatalmas kutyához, majd elkezdtem vakargatni a hátát. Azonban a vállamig érő kutyuli kicsit magas volt, hogy túl könnyen vakargassam. Kicsit gondolkoztam, de végül megmarkolom a kutyus szőrét, majd felhúztam magam nagy nehezen a hátára magamat, hogy aztán ott simogassam tovább. Azonban az állat megindult. Szerencse, hogy a macimat biztonság kedvéért magamnál tartottam, mert különben kezdődhetett volna ismét a herce-hurca a barátomért. Így viszont azért kapaszkodtam, hogy le ne essek, de szó mi szó.. nagyon élveztem az utat, és ujjongva, sikítozva, kacagva élveztem a farkas gyorsaságát.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 10:58

Ahogy a lány megkaparintotta a mackóját az illúzió ami összezavarta a farkas érzékszerveit ködé vált. Ott állt a lánytól 5 méterre. Kezdett szaglószerve is régi formájába kerülni, megérezte a rémült emberek összeférhetetlen szagát. Nem csak rá, de mindenkire hatással volt az illúzió. Federico le volt nyűgözve eme tehetség láttán. A rendőrség szirénája egyre közelebbről hallatszott, Fede fülét bántani kezdte a borzalmas zaj. A kislányt látszólag nem rémisztette meg a tudat, hogy erejére fény derülhet. Ám a király semmiképp nem akart itt maradni, ha a rendőrök meglátják kénytelen lenne lemészárolni őket. És ezúttal nem olt kedve ért ontani. Odalépett a lányhoz és nem törődve a buta szavaival és azzal, hogy kutyának nézte, a botért sem rohant el. Megállt előtte és fejével intett, hogy másszon a hátára. Biztonságba akarta helyezni leendő leghatalmasabb fegyverét. Igaz, hogy csupán egy gyermekről beszélünk, de az ereje sokakét meghaladja. Kár lenne veszendőbe hagyni. Ha a lány már a hátán volt és kapaszkodott futásnak eredt és a romos raktárépület kertjén keresztül vágott át, hogy ember szem elől rejtve maradjanak.
A rendőr sziréna már a sikátorból hallatszott. Az idióták már csak a hűlt helyüket láthatták, se rémek se pusztítás nem várta őket, minden a helyén volt és olyan volt, mint régen.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 20:28

Talán eluralkodott rajtam a vérszomj, de abban a pillanatban, hogy az állat elengedte a medvémet, és eltávolodott tőle, a harci kedvem hirtelen alább csökkent, majd miután odaszaladtam a drága barátomhoz, és magamhoz ölelem, a dalom egy szemvillanás múlva szertefoszlik, és én boldogan, csöndesen, vígan mosolyogva ölelem magamhoz Tiberst. A lényeim eltűntek, a lyuk sehol se volt látható, a halál bűzét is egy szemvillanás alatt váltotta fel az utca személyes illataromái. Azonban őrült dudaszó, és emberi sikolyok is közbe a hangokhoz, illetve a távolból a rendőrautók szirénája. Ugyanis bár a farkas volt a célpontom, mindenki látta a rémeket, amelyeket én keltettem, azonban kizártam minden hangot a farkasén kívül. Persze az átlagemberek, akik hallották a Wardenem rikoltásait és benéztek a sikátorba rögtön elkezdtek hanyatt homlok menekülni. Persze a rendőröket is értesítették. Azonban én erről nem vettem tudomást. Szinte feledve az előbbi akcióját a kutyafélére mosolygok, és körbenézek. Megpillantok egy botot is, felkapom, és a kezemben, édes kis mosollyal lépek a kutya felé. nem túl közel, majd meglóbálom előtte a botot.
- Gyere kutyus hozd vissza.
Mondom, majd elhajítom a botot a sikátor túlsó vége felé, és kíváncsian nézem a kutyát, hogy utána fut-e.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 7:51

A maci ellopása talán nem a legnagyobb gonoszság a világon amit a farkas ezidáig elkövetett, de biztosan tudta, hogy ez majd cselekvésre ösztönzi a lányt. A fájdalmat nem bánta, sérüléseket szintén nem, ha megsebesülne hát rajta, a hegek a testén így is hálót szőnek már, egy vagy kettő még nem a világvége. A macit lerakta a lábai elé és figyelemmel kísérte ahogy előbukkan a lány és mérges, ez tisztán kivehető volt az arcán. Ám Federico nem is sejtette, hogy a lánynak ilyen hatalmas képessége van. Nézte a szörnyeket amit kreált és bár ilyen nem szokott történni, de meghűlt ereiben a vér. Nem csak látványos volt amiket teremtett, de nagyon is veszélyes. Megpróbálta megkeresni a kapcsolatot a lány és szörnyei közt. Kiakarta deríteni mi tudja fent tartani eme mocskos torzszülötteket. És hamarosan rá is akadt a kapocsra, a dal. A lány folyamatosan énekel és a szörnyek maradnak, bizonyára, ha abbahagyná a dalolászást ezek a lények is szertefoszlanának. Hisz ezek sem lehetnek többek illúziónál, de a veszélyes fajtából. A macit szájába kapva rohant neki az élőhalottaknak, de mancsai nem érintették meg egyiket sem, átsiklottak rajtuk. Szlalonban kerülgette őket. Ám túl sokan voltak és az esél, hogy hamar elér a lányig egy volt a millióhoz. Egyik pillanatról a másikra elesett és a mackó csak úgy kirepült a kezéből. nem kapálózott utána, a lány megérdemli, hogy visszaszerezze a macit. A harcra összpontosítva próbálta magát kiverekedni a szörnyek tengeréből. A szag annyira bántotta az orrát, hogy tájékozódási képessége a homályba veszett. csak a szörnyeket látta minden fele és nem tudta merre menjen. Talpra ugrott és rohant előre, de a sikátor falának ütközött. Megrázta a fejét és az élőhalottakkal szembe fordulva próbált kiutat találni. Kíváncsi volt továbbá arra, hogy a lány meddig megy el, megvárja míg addig sebezi magát amíg feladja vagy míg a farkas kiküzdi magát támadói gyűrűjéből. Nyelve már lógott és a levegőt is szaporán vette ám morgása nem csillapodott és harci kedve sem. Sose volt az a fajta aki felad egy küzdelmet bármennyire is esélytelen a győzelem. Megakarta kaparintani a lányt, egy ilyen fegyverrel az oldalán a hatalom megszerzése gyerekjátéknak tűnik.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 13:22

// elnézést, hogy írtam, de nagyon belelendültem ^^ //

Éppen azon voltam, hogy megkopasztom a zsákmányomat, hátha a toll ront sokat az ízét, amikor hirtelen valami furcsa hangot hallok mellőlem. Odafordulok, és egy állatot pillantok meg.
- Kutyu... - mondom mosolyogva, majd arcomra fagy a mosoly, ahogy felkapja a macimat, és elszalad vele.
Egy másodpercig csak ülök a sarkamon, majd felugrok rémült tekintettel. Remegni kezdek, és arcom komorrá válik. Utána futok a kutyafélének, majd mikor megpillantom a sikátorba élve remegő végtagokkal nézek rá, üveges szemmel.
- Add.... azt... vissza... - mondom remegő, de egyre indulatosabb hangon - Add vissza Tiberst!
Szemeimben gyilkos düh fénye lobbant fel, melyet az állat szemeibe nézve, nemes egyszerűséggel kiolvashatja a szememből, hogy nagyon dühös vagyok. A remegés alábbhagy, azonban én jobbra-balra dülöngélve nézek tovább az állatra, majd hirtelen dalra fakadok. Hívtam a lelkemben szunnyadó erőt, mely urrá lett rajtam. Amint meghallja a hangomat, a város zajai egy csapásra megszűnnek. Az ég bekomorul, a lámpák fénye alábbhagy. Még pár másodperc néma csönd, majd mögöttem megreped a beton. A repedés egyre nagyobb, és nagyobb lesz, majd hirtelen vagy 2 méter hosszúvá tágul. A Lyukból panaszos sikolyok, és romlás orrfacsaró bűze árad szét a környéken. Egy pillanattal később egy karmokkal végződő kéz nyúl elő hihetetlen sebességgel belekapva a sikátor falaiba. A kéz izmai megfeszülnek, majd hirtelen egy másik kéz is előtör, de most az ellenkező falba kap. Ez a kéz is megfeszül, majd kiemelkedik egy test, melyhez foghatót kevesen láttak. A nevetségesen hosszú karmos karokhoz, egy hatalmas tömzsi test társul. A test hastájékán fel van hasítva, azonban belek helyett, emberi karok, és testek lógtak ki. Ismét egy hosszú nyak majd a nyak tulsó végén egy nagyjából emberivel megegyező mérető fej látható. Azonban szemüregeiből csak a pokol tüze égett, szája tátva, felfedve a milliárdnyi apró fogacskát, melyek szépen sorban kör alakban végig voltak rendeződve a szájába. Mint csak egy kifordított fúró.Végül a két nyúlánk láb is feltört a lyukból, és a lány négykézláb ereszkedve görnyedt mögöttem. Hangosan felvisított fülsiketítő magassággal, de a háttérből még lehetett hallani a dalom melódiáját. A lény karmos karja mozdul, ám ahelyett, hogy rám vagy a farkasra támadt volna a hasába karmolt, és őrjöngő rikoltás közepette beletűrt a vágatába az emberi holtestek sokaságába. Végül kihúzta a karját, amitől a darabkák egy különös lében úszva elkezdtek kifolyni a lény gyomrából. És ekkor állt talpra az első élőholt. Leszakadt állkapcsából halk hörgést bocsájt ki. A darabkák melyek találtak maguknak párt összeálltak, és ők is megindultak szép lassú tempóba. A halál, sé a pusztulás szaga belengte tömény bűzével a sikátort. Amint a gyomra kiürült az elsőnek kibukkanó lény is mozgásba lendült, mostmár kissé soványabban. Karmaival ismét megkapaszkodva a falban (jobb karja, lába a jobb falba, míg a másik kettő a másikba), elkezdett a fejünk fölött a farkas felé mozogni, jóval gyorsabban mint az élőhalottak. Egy kevés lé, még folyt a hasából, mely sistergő hangot hallatva elpárologtak. Én eközben megállás nélkül daloltam szinte már őrült szemmel nézve a farkasra, és a medvémre váltogatva.


// Megjegyzés: A képességem az illúzió keltés létrehozva bármit, amit elképzelek. A bácsi hallja, látja és szagolhatja a dolgokat, de nem tud hozzáérni (átsiklik rajtuk) és megízlelni az én általam létrehozott dolgokat. Míg hallja Miu énekét az illúzió hat. //
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Miu & Federico   Miu & Federico Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Miu & Federico
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Federico Caleb Redway
» Federico & Crow - Magán rezidencia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-