we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Zachary Burton Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Zachary Burton Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Zachary Burton Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Zachary Burton Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Zachary Burton Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Zachary Burton Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Zachary Burton Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Zachary Burton Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Zachary Burton Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zachary Burton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Zach Burton
mutant and proud

Zach Burton
X-men
be brave, we're a team
Play By : Samuel Larsen
Hozzászólások száma : 14
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Zachary Burton   Zachary Burton Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. - 0:50

Zachary Burton



"God made You, and God doesn’t make mistakes"


Userinfó: Titkos karakter
Név: Zachary Burton
Mutáns név: Lián
Születési dátum: Ottawa – 1959. május 20.
Besorolás: X-men
Képességek: Agrokinesis

Elsődleges képesség: Agrokinesis
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 2 éves kor
Képesség jelenlegi szintje:
Minden, ami a föld, talaj, víz, levegő azon képességéhez tartozik, amellyel a flora-t éltetni, újjáépíteni, megalkotni és újat, eddig nem létezetett alkotni lehet, birtokolja. Képes a növényekkel kommunikálni, tudni, mire van szükségük, a nélkül tudni, milyen kezelésre van szükségük ahhoz, hogy megvizsgálná, mint ahogy megteszi egy normális ember. Zöld ujjúként is lehetne emlegetni.
Plusz még ehhez járul hozzá, hogy képes a növényeket hirtelen megnöveszteni, mozgásra venni – ez akár azt is jelentheti, hogy végletes esetben egy fa gyökerével kilép a földből és „járni” kezd, de ezt a nézetei miatt nem tenné meg feltétlenül. Ugyanakkor érdekei szerint a növényeket helyezi az emberek elé, tehát ha úgy tartja jónak, akkor bizony, nem hogy felbuksz egy hirtelen felbukkanó gyökérben, de még körbe is fon, hogy lerántson, megállítson, ha úgy gondolja, ezt kell tennie.
A kommunikálással pedig bármilyen információt képes eljuttatni a bolygón bárhová, és ugyanígy – természetesen adott korlátokon belül – fogadni is.

Képesség távlatai: Maximumon van, tovább nem fejlődik.


Jellem:
Sokan elítélnek vagy ítéleteket alkotnak a megjelenésem alapján, ami a hedonistától kezdve egészen a börtöntöltelékig, minden megtalálható.
Komoly vagyok és egyben élvezem az életet, hiszen megadatott nekünk, hogy éljünk, akkor élvezzük is. A komor gondolatok komor megoldásokat hoznak. Nem tudok tartósan haragudni senkire, mivel nem hiszek abban, hogy a dolgokon, magunkon ne lehetne változtatni. A világ változik, mert különben nem jutna semerre sem. Senki sem tökéletes, de ugyanakkor bennünk van a fejlődés és megbocsátás képessége, ami szerintem egy szuperjó dolog. Élvezem a jókedvet, mert benne van a nyitottság és a másik elfogadása. Ezt tükrözöm a zenémmel is.


Külső:
Amit legelőször látsz, ha szembe megyek veled, az a rasta. Tizenöt voltam, amikor hazaállítottam vele, apám élből levágta. Visszanövesztettem és újból rastával jelentem meg, nem egészen félév múlva. Amúgy jó fej az öreg, rájött, hogy nem fog nyerni, és inkább hagyta.
Sárgás zöld, világító szemek. Ez a másik, ami még feltűnő lehet rajtam és a kicsit kiugró arccsontok. Öltözködésben pedig minden, ami passzol a hajamhoz. Ha ez pink tornacipő, narancs sállal, akkor az.


Előtörténet:
Woooo. Szívd még azt a slukkot. Király mi? Mmmm…
Nem tudom, hol kezdjem. Átlagos gyerekkorom volt, az öregeket csíptem, még a kamaszkori hülyeségeimet is elfogadták. Tiszta szivárványgyerek érzés, apám csak az akkori hirtelen haragjában vágatta le tövig a hajam, amit szinte azonnal megbánt.
Amikor utca verekedésért, majd drogért elkaptak, kiálltak értem. Nem mondom, hogy nem küldtek elvonóra, de amikor újra látták nálam a cuccot, rám hagyták. Kamaszos lázadásnak vették és bíztak bennem. Amikor erre rájöttem, abba is hagytam. Azt nem mondom, hogy könnyebbekkel nem éltem jó ideig.
Művészcsalád is és nem is, nem hiszem, hogy az befolyásolta őket, hogy mivel foglalkoznak. Nekünk mindent megengedtek. A húgomnak is, akit mindig is figyelemmel tartottam, mert hát egy bátyjnak ez a feladata.
A sulit is rám hagyták. Ha akarom, kipróbálom, ha akarom, abbahagyom. És maradtam az intézetben. Kíváncsi voltam, mit tudnak még kihozni belőlem. Nem tudtak már igazából semmit fejleszteni nálam, viszont én meg jól kiismertem magam az intézetben és jól éreztem magam, rengeteg barátra tettem szert.
Ami felett sosem tudtam szemet hunyni, hogy segítsek másoknak. Nem tudom, mi ez a kényszer, de amikor megtudtam, hogy a húgom egyik ismerősével mi is a szitu, nem hagytam annyiban a dolgot. Jó fej, nagyon csípem a buráját. Mások az övét talán kevésbé, de az meg az ő bajuk. Sokat veszítenek ezzel.
Zene az, ami éltet és az éneklés. A növények mellett a másik éltető energiám. Szerintem jó dolog, ha másoknak örömet okozunk. És a zene az. Zenei konzervatóriumba jártam, a csellón és a mélyhegedűn kívül a gitár tetszett meg. Énekelni sokáig nem mertem, de a reggie előhozta belőlem és azóta szeretek énekelni.
Na, gyere, most már eléggé megvárakoztattuk a közönséget…


Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Zachary Burton   Zachary Burton Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. - 9:57

Szó se róla egyedi pb-t választottál, vagyis kaptál és tuti, hogy örül a keresőd a kari elkészülésének. Smile Remek kis laza csávót sikerült összedobni, akit biztosan sokan bírnak a suliban a diákok közül is, hiszen ki ne szeretné, ha nem mindenhez szigorú felnőttként szól hozzá egy nála idősebb, akiről azt hinné, hogy már talán túl komoly, de ez rólad aztán nem mondható el. Azért csak óvatosan mutass rossz példát szegény kölyköknek, mert a végén még órák helyett a tópartra mennek majd elszívni egy-egy spanglit. Very Happy
Foglalózz, ha még nem tetted, aztán mehetsz is játszani. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Zachary Burton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-