we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Jeffrey Cayler Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jeffrey Cayler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Kayley Sparks
mutant and proud

Kayley Sparks
független
loneliness is a gun
Play By : ღ Julianne Hough
Hozzászólások száma : 226
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Jeffrey Cayler   Jeffrey Cayler Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 17:55


Bánom, amit veled tettem...



Név: Jeffrey Cayler (változtatható, csak a Jeff becenév maradjon meg ^^)
Play by: Adam Levine
Kor: 23-24 év
Csoport: TanárX-men/Ember/Független/Törvényen kívüli
Képesség: Nem határoznék meg neked képességet, sőt az sem gond, ha mondjuk szimpla ember leszel, rád bízom. Smile
Kapcsolat: Középiskolában, amikor még kicsit sem foglalkoztam az emberekkel népszerű voltam és felettébb keresett, te ellenben nagyon nem. Az a tipikus stréber és nyüzüge, aki nem érdekel senkit. Egy fogadás miatt kezdtem ki veled, csak mert a csajok rávettek, aztán persze sikerült úgy istenesen összetörnöm a szíved, amit a végén már igazán bántam, de nem volt visszaút, mert azzal magam alatt vágtam volna a fát. A suli után viszont ennek köszönhetően változtattam, mert nem akartam ilyen maradni. Nem is hallottam azóta rólad, de nem lepne meg, ha elég szépen kikupálódtál volna a nagy pofára esésnek hála, még az se biztos, hogy felismernélek, hiszen akkoriban még egy nyeszlett, szemüveges kis kölyök voltál. Ki tudja, hogy mennyire hagytam mély nyomot benned, persze jó eséllyel negatív értelemben és ha lenne rá lehetőséged, akkor nem állnál-e bosszút érte, annak ellenére, hogy sokat változtam és épp azon vagyok, hogy egy fokkal értelmesebb életet alakítsak ki.

Vissza az elejére Go down
 
Jeffrey Cayler
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeffrey Cayler
» Jeffrey Cayler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-