we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Blazer Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeVas. 8 Szept. - 10:31

First topic message reminder :

A város központjában található pub, ami talán a legforgalmasabbnak mondható North Salemben, minden bizonnyal a kedves kiszolgálás és a közvetlen pincéreknek köszönhetően. Belépve egy széles pulttal találod magad szemben, ahova nyugodtan leülhetsz, ha csak meginni szeretnél valamit, vagy beszélgetni a csapossal, aki tuti, hogy erre készségesen rendelkezésedre fog állni. Jobbra pillantva meglátod a kisebb területet, ahol 6 db szépen megterített kis asztal található, a fal mellett pedig néhány box, ahova beülhetsz egy finom ebédet, vagy vacsorát elfogyasztani. Azonban számíts rá, hogy ez jellemzően egy olyan hely, ahol inkább a zsírosabb kaják vannak előnyben, de ha nagyon akarod azért salátával is szolgálni tudnak.
Ezen kívül padig akad még egy kisebb félreeső terem is, ahol két biliárd asztal, egy csocsó és két darts tábla is megtalálható, ha valaki nem csak ücsörögni szeretne, netán kifejezetten le szeretné dolgozni az elfogyasztott falatokat.

Blazer Pub - Page 3 Blazer_pub
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Nathan Jones
mutant and proud

Nathan Jones
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Paul Walker
Hozzászólások száma : 229
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimePént. 14 Nov. - 15:56



Serena & Nathan



Miért? Mit miért? Már épp kérdeznék vissza a talányos kérdés okán, mikor Serena kérés nélkül kifejti azt, ráébresztve, milyen hirtelen vált témát, és mennyire nem zavarja, hogy messze felcseréli a szokott lépéseket. Hisz az emberek először semmiségekről társalognak, időről, utazásról, a tegnapról. És csak lassacskán, bizonyos idő elteltével merészkednek beljebb, az úgynevezett magánszféra boncolgatásának területére.
- Miért lenne nehezebb? - kérdezek vissza barátságosan, fenyegetés vagy figyelmeztetés nélkül. Inkább játékosan, mintha azt akarnám, ő maga mondja ki a dolgokat, mintha én nem tudnék vagy nem akarnék beszélni.
- Ez is csak olyan munka, mint bármely más. Van, mikor ráérek, van, mikor nem - jegyzem meg egy korty sörrel öblítve le a torkom. Persze tudom, az én munkám még is másabb. Végül is az életemmel játszom, még ha jóval kisebb is az esélye, hogy valami rosszindulatú sérülést benyeljek.
- Beleférne.. Ám ilyenekkel nem rendelkezem - jegyzem meg. Vagy talán magyarázkodom? Nem teszem, miért is kéne? Nem mindenkit vesz körül népes család, nem mindenki rajong a száznyi haverért. Attól még senki sem lesz jobb vagy több. Ahogy rosszabb vagy kevesebb sem. Mindenki másként éli életét, a bajok csak ott kezdődnek, ha azt nem maga választotta.
- Munkatársaim vannak, akikkel olykor elmegyünk inni. Nem nevezném őket barátoknak. De ez számomra nem probléma. Én döntöttem így. Rossz volt a kezdet, ekképp fejlődtem - vonom meg a vállam, szinte már kölykösen. Az ég mentsen meg attól, hogy sajnálni kezdjen, hogy magam sajnáltassam. Tényleg én döntöttem így, még ha nem is teljesen önszántamból. Talán ha Grace nem lép le szó nélkül, talán ha elfogadja az én segítségem, a felkínált lehetőséget minden egészen másként lenne. Sőt, biztos. Talán még mindig egy gyárban güriznék és ő várna otthon. Vagy nem.. Ez már sosem derül ki.

Vissza az elejére Go down

Serena Pierce
mutant and proud

Serena Pierce
Tanár
let me to help you
Play By : Zooey Deschanel
Hozzászólások száma : 189
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimePént. 14 Nov. - 10:16


Nathan & Serena


- Oh hát nem feltétlenül rossz helyen tartózkodtam, talán inkább rossz időben, és rossz körülmények között. - mosolyodom el. Persze tudom én, hogy New York igazából nem egy veszélyes város, egyáltalán, hiszen voltam már ott épp eleget, csak hát a fene se számított rá, hogy egy belvárosi bárban ilyesmi történhet. Azt hiszem túlságosan megszoktam már ezt a nyugodt vidéki idillt, amikor is tényleg nem nagyon kell félned többnyire semmitől sem. Jó eséllyel talán még akkor is megoldom, ha tényleg bajba kerülök, de ez nagy kérdés, hiszen ha be vagyok kábulva valami dologtól, akkor nem esélyes, hogy bármit is kezdeni tudok magammal, akkor a képességem sem működik.
Azért annak örülök, hogy az utazás nem volt neki gond, de logikus is, hogy ha az lenne, akkor nem jött volna el csak így. Nem is érdemes tovább fejtegetni a témát, hiszen itt van és ez a lényeg, már csak az a kérdés, hogy az oka mi volt rá. Egy baráti iszogatás? Vagy... ez most egy randi?
- Miért? - bukik ki belőlem a kérdés. - Mármint úgy értem... a munkád miatt nehezebb ismerkedned? - mert hát na amúgy mi hátránya lenne? Jól néz ki, ezt megtapasztaltam már nála, főleg amikor azokat a gyakorlatokat végzete az erkélyen. Az az... hát... na. Előzékeny is, no meg segítőkész. Tény, hogy időnként kissé morcos az alapállapota, de azon is tud változtatni, ha nem munka közben van épp, szóval nem mondanám, hogy túl sok defektje lenne, bár persze nem ismerem még annyira, hogy ezt csak úgy könnyedén megállapíthassam.
- És... család? Barátok? Nem fér bele a munka mellett? - nem is tudom, tényleg meglep, hogy ilyen magányos típusnak tűnik, mert hát úgy látom, hogy erről van szó. Az ember nem szokott otthon feküdni egész nap és aludni, ha van kivel eltölteni az időt. Neki úgy fest, hogy ez nincs meg, ami azért akárhogy is nézzük szomorú. Akkor ezért utazott le ennyit csak, hogy találkozzunk? Mert amúgy sincs más, és néha azért neki is kell pár emberi szó? Én meg tudok fecsegni, vagy épp kérdezgetni, mikor mire van szükség.

Vissza az elejére Go down

Nathan Jones
mutant and proud

Nathan Jones
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Paul Walker
Hozzászólások száma : 229
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 13 Nov. - 14:08



Serena & Nathan



- Veszélyes bizony. Főképp, ha az ember nem a megfelelő helyen tartózkodik - kontrázok szavaira vigyorogva. Persze nézhetnénk a már ismert titkok szerint is a dolgot, miszert Serena is képes magát kihúzni a kellemetlen szitukból képességét tekintve. Ugyanakkor ott volt az élő példa is, hogy olykor még ez is kevés.
- Nekem nem gond. Én épp eleget utaztam már eddig is - vonom meg a vállam, mintegy elvéve a dolog további boncolgatását. Gondolom, tanárként messze nem olyan pöpi a fizetése, mint nekem. Másrészről pedig, végre akad valami, amivel kitölthetem a szabadnapom, szóval mondhatni még én vagyok hálás.
Közben persze rendelem a sört, és megérkezésekor már megyünk is a kiválasztott asztalhoz. Tetszik a hely csendessége, barátságos légköre. Az a tipikus kisvárosi idill amit a filmekben is lát az ember. Nos, azt hiszem, azért huzamosabb ideig nem bírnék itt letelepdeni, nem ehhez szoktam, még ha volt is idő, mikor effélére vágytam magam is.
- Inkább a szokatlan és meglepett lenne a megfelelő kifejezés. Tudod, nem gyakran ébred mellettem valaki - javítom ki, vagy inkább talán heccelem, majd egy korty itallal nyerek némi időt magamnak, nem mintha szükségét látnám.
- A szabadnapjaim java része azzal telik, hogy alszom. Úgy legalább elmegy a nap - vonom meg a vállam, miután az asztalra tettem a korsóm. Nem nagy dolog, nem is titok. Eleddig aszabadnap nekem többnyire nyűg volt, csupán azért vettem ki, mert kell a szünet, kell, hogy ne unjak bele a munkamonotonitásba. Meg ha már New York-ban lakom, olykor meglátogatom Ms. Mary-t. Igaz, már nem aktívkodik az árvaházba, visszavonultan élvezi öregkorát, attól még tudom, hogy jólesnek neki azok a röpke látogatások, a mesék, hogy legalább az egyik gondozottja "vitte valamire", tisztességes ember lett és ráadásul még vissza is jár. Persze Ő csak a szépített változatot kapja a meséből. És hogy miért járogatok, mikor könnyű szerrel elfeledhetném a múltam? Mert ez is a részem, és mert talán Ms. Mary az egyetlen, kit egyáltalán családtagnak mondhatok.

Vissza az elejére Go down

Serena Pierce
mutant and proud

Serena Pierce
Tanár
let me to help you
Play By : Zooey Deschanel
Hozzászólások száma : 189
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 13 Nov. - 10:37


Nathan & Serena


Talán, ha tudom, hogy egy testőrrel találkozom lehetnék átgondoltabb, de ez már nagyon későn esik le, sőt az is lehet, hogy le sem esik, mivel végül csak nem visz le a földre csak azért, mert óvatlanul megkocogtattam a vállát. Végül is ez egy szimpla kis kocsma, csak nem akarnák itt eltenni láb alól, meg gondolom aki így akarna tenni, nem kocogtatná meg a vállát igaz?
- Nem gond, meg kell hagyni, nagyon jól áll. - nem jövök zavarba, amikor jobban megnéz magának, hiszen az ember mégis csak azért öltözik fel szép ruhába, hogy azzal eredményt érjen el, én meg végül is nem egy sima sportszerkót kaptam ki a szekrényből és nem is a legszakadtabb farmeremet, bár tény, hogy nem értem el a zakó szintet, de talán azért nem ütünk el annyira vészesen egymástól.
- Akkor jó. Nem voltam benne biztos először, hogy jó ötlet a helyszín, de sajnos nem utazhatok le olyan gyakran New Yorkba, amúgy is... veszélyes város. - a mosolyom nem szűnik, mert hát na nem félek én a nagy várostól, bár szó se róla, hogy a legutóbbi ott töltött napom felettébb érdekesen alakult és akkor ez még enyhe kifejezés. Hulla is lehettem volna a nap végére akár, és ebbe még belegondolni is rossz. Hál' istennek végül csak sikerült megúszni, neki köszönhetően.
- Dehogy, ráérek, nincsenek olyan gyakran órák, de azért korán kell kelni, azért körülményesebb a sok utazás. - meg hát no nem mindenki keres olyan jól, mint egyesek és azért nem két fillér a vonatjegy, kocsim meg nincs, mint mondjuk neki és lassabb is vonattal. Le nem ültem, szóval megyek szépen vele, amikor az egyik üres asztal felé int. - Nekem is tökéletes lesz egy sör. - adom le az infot, mielőtt még elindulnánk. Nem vagyok az a típus, aki minden áron női italokat vedel csak, és amúgy is hülyén jönne ki, ha mit tudom én valami koktélt, vagy bort iszogatnék kényelmesen pohárból, miközben ő meg sörözget. Tökéletes lesz nekem is az, amit ő iszik és akkor még a pultosnak is sokkal könnyebb dolga van.
- Igen, köszi, minden szempontból. Remélem, hogy neked is.. mármint azóta kialudtad magad rendesen, mert lássuk be, rendkívül nehezen keltél. - hát még én milyen nehezen keltem! De ez más tészta, ő se nagyon akarta kinyitni a szemét reggel, nem csak én.

Vissza az elejére Go down

Nathan Jones
mutant and proud

Nathan Jones
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Paul Walker
Hozzászólások száma : 229
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeKedd 11 Nov. - 14:47



Serena & Nathan



Talán az első korty sört nyelem még csak le, mikor valaki megkocogtatja a vállam. Azt hiszem, ha néhány évvel ezelőtt próbálkozik így Serena, akkor mostanra már a padlón heverne, mellkasán a térdemmel. Szerencsére néhány kellemetlenül elsült vicc után megtanultam nem rosszul reagálni a mások részéről óvatlan érintésre, így előbb fordulok és csak akkor mozdulok ha tényleg szükséges.
- Üdv - mosolyodom el, és bár tényleg csak az arcára akartam nézni, ahogy megemlíti a ruházkodást önkéntelen is, pasiszemmel mérem végig, ám hiába a szabadkozása, nem lelek kivetnivalót a megjelenésében. Még magamhoz képest sem.
- Elnézést, nem kaptam meg a dresscode-ot ezek szerint időben - vonom meg a vállam, mintha nekem kellene szégyenkeznem a slamposságom miatt, noha azt hiszem, egyikünknek sincs hiba a ruházatában.
- Jól, köszönöm. Szeretek vezetni - bólintok újfent a kötelező körre, miközben csak úgy illemből állok is fel a székről. Mert Ms. Mary így tanította. Nem illik ülve üdvözölni egy érkező vendéget. Ugyanakkor hiába a múltkori, most is meglep az arcra puszi közvetlensége. Végül is, miért is lenne gond, ha elhagynánk bármilyen köszönési formulát a szavakon kívül. Ám ha már ő mozdul, nem akadályozom meg, mivel nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni és nincs is igazán ellenemre a dolog.
- És Te? Nem szakítottalak el egyetlen diákodtól vagy órádról sem? - kérdezek vissza mosolyogva, noha tudom, ha programja vagy épp kötelezettsége lett volna, nem ezt az időpontot beszéljük meg. És míg válaszát hallgatom megfogom a söröm, szabad kezemmel pedig az egyik üres asztal felé intek.
- Mit iszol, mit rendelhetek neked? - kérdem, és amint választ kapok továbbítom a pultosnak, aztán a választott boxhoz sétálok, remélhetőleg vele. Ha már megérkezett, nem fogok a pultnál beszélgetni vele.
- És hogy érzed magad. Sikerült kiheverned a múltkorit? - érdeklődöm már ülve, óvatosan. Hisz nem akarom felemlegetni azt az éjszakát, főképp mert nem is sokra emlékszik. Csak szeretnék megbizonyosodni róla, hogy nem lett kellemetlen mellékhatása a dolognak.
Vissza az elejére Go down

Serena Pierce
mutant and proud

Serena Pierce
Tanár
let me to help you
Play By : Zooey Deschanel
Hozzászólások száma : 189
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 8 Nov. - 10:15


Nathan & Serena


Nem vagyok egy bátortalan valaki, de azért kellett idő mire rászántam magam, hogy felhívom, mert hát na... nem is tudom. Eleve ciki, ha valakivel úgy mész el meginni valakit, hogy már istenesen beégetted magad előtte... kétszer. Dobtam egy hátast a mosdóban, lettem magam előtte még sütivel is, aztán meg ki tudja, hogy miket csináltam, miután beletettek valamit az italomba, szóval... Bár gondolom innentől már sok újat nem tudok neki majd mutatni, vagy legalább már nem sok mindenen lepődik majd meg, bár persze ki tudja. És annak ellenére, hogy azért az elején volt benne néhány furcsaság, meg a nagy morcossága, kiderült, hogy civilben egész kedves is tud lenni, sőt úgy láttam, hogy még zavarba is sikerült hoznom, meg neki magát is reggel, főleg azzal a puszival. Pedig hát csak elköszöntem és ennyivel megköszönhetem valakinek, hogy segített nem igaz? De a lényeg, hogy felhívtam, és még azt is simán vállalta, hogy leutazik miattam ide majdnem az isten háta mögé. Az a baj, hogy a suli mellett azért nem tudok én se olyan sokat utazgatni, mégis csak a munka köt ide, bár persze őt is, de esetében azért talán sokkal nyugalmasabb némely időszak. Gondolom nem dolgozik annyit, mint egy tanár, de jóval többet keres, az már legutóbb is megmutatkozott.
Azért igyekeztem kicsípni magam, mert... ez most egy randi? Elvileg, talán, gondolom... vagy nem? Mindegy, azt hiszem nem ezen kéne most agyalnom. Egy szó, mint száz, időben érkezem, talán pár perccel utána. Könnyű őt kiszúrni, mert tényleg elég rendesen kilóg a tömegből, ezzel a szereléssel, meg a zakóval, és... azért lássuk be, nagyon nem rossz! Én a kis hagyományos kinézetemmel ehhez képes semmi se vagyok. Vettem egy sima farmert, hozzá egy lenge kis virágmintás blúzt, rózsaszínben és barack színben. Azért nem túl mélyen dekoltált, ellenben az az áttetsző fajta, ami sokat sejtet, de nem mutat annyit. Rá egy melegebb bőrkabát, mert hát valami csak kell, nincs már olyan nagy meleg odakint, de így is kellően slamposnak érzem magam.
- Nem mondtad, hogy ki kell öltözni. - mosolyodom el, amikor megkocogtatom a vállát és megállok mellette. Oké, bizonytalan vagyok, kén adni megint két puszit üdvözlésképp vajon? - Öhm... jól utaztál? - gyors terelő kérdés, de végül ha feláll, akkor mégis csak rászánom magam arra az üdvözlésre. Mégis csak fura lenne, ha mondjuk... kezet ráznánk nem?

Vissza az elejére Go down

Nathan Jones
mutant and proud

Nathan Jones
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Paul Walker
Hozzászólások száma : 229
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimePént. 7 Nov. - 19:23



Serena & Nathan



Még soha nem jártam North Salem-ben. Bár tény, valószínűleg épp elég sok ksiváros van az USA-ban, ahol még nme jártam. Appleton főképp New York-ban mozog, illegális ketrecharcokat pedig nem az ilyen csendes kis nyaralóhelyeken rendeznek. Szóval eddig kimaradt, de most pótolom. Persze nem gond az utazás, szabad a hétvégém, mostanában egyre többször sikerül így rendezni a dolgot. Persze nem hanyagolom a melót és nem is lógom el, de az új fiú ügyes, és a főnök is mostanában többnyire otthon rendezi a dolgait. Szóval gond és akadály nélkül dobtam magam kocsiba és utaztam le. Még élveztem is a vezetést. A Serena által említett helyet se volt nehéz megtalálni, talán azért is mondta ezt, mert itt van a központban, még eltéveszteni sem lehet. Leparkolok egy üres helyre, szerencsére akad, majd fekete Camaro-m hátrahagyva lépek a pub-ba. Gyors körbetekintés, de mivel Serena alakját nem szúrom ki, se a pultnál, se az asztaloknál a pultosnak biccentve foglalok helyet az egyik széken.
- Egy pohár sört - adom le a rendelést, és amíg csapol, addig fekete farmerem zsebéből előszedem a tárcám és a szükséges bankót leszurkolom a pultra. Csak a megszokás kedvéért a nadrág mellé egy szűk fehér pólót húztam, arra pedig fekete zakót, enyhén feltűrt ujjal. nem mintha olyan hideg lenne, de Appleton mellett megszoktam et a viseletet, még ha most nem is rejtőzik fegyver alatta. Lábamon bőrcipő, azt hiszem, virít rólam, hogy nem idevalósi vagyok.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 20:29

Fehér Delorean hasít North Salem főutcáján, olimpiai futókat megszégyenítő tempóval, fittyet hányva a sebességhatárra, majd 88 mérföldes sebességgel. A Xavier-birtok felől jön, bár ez csak annak tűnhet fel, aki odavalósi. Dr. Helmsman, ki az autót vezeti, egy hosszú és igen tartalmas beszélgetésről tart hazafelé, a messzi New Yorkba. Csoda hát hogy így repeszt? Egyáltalán nem. Mint ahogy az sem, hogy nem túl termetes hasa korogni kezd. Igen, rég volt már a reggeli, ebéddel pedig nem szolgáltak a birtokon. Tekintve, hogy több órát kell hajtania, tanácsos lenne még most enni valamit. Üres hassal nem jó a vezetés, az ember elálmosodik, bealszik, aztán máris bekövetkezik a baleset. Egy ismerős cégér üti meg szemét, hol korábbi átutazásai során párszor megpihent. Hangos csikorgás jelzi fékre lépő lábmozdulatát. Óvatos parkolás és már tárul is fel a kocsi ajtaja. Fehér öltönyös középkor elején járó férfi lép ki. Lezárja kocsiját, megigazítja bíbor csokornyakkendőjét, s egykedvűen lépdel be a Blazer Pub-ba. A hely mit se változott, s ez Zane kedvére van. Noha ő maga a tudományos előretörés híve, mégis a hétköznapi életben szereti az állandóságot. Ha kedvenc klubja ott marad ahol eddig is, és a whiskey-t sem kezdik el vizezni.
- Jó napot kívánok! - köszönti a pultnál szolgálatot teljesítő személyt.
- Kérnék sült marhaszeletet, sok krumplival és zöldségkörettel. Melléje pedig egy sört. Ja és ha szolgálatban van, akkor Lena hozza ki a rendelésemet. - talán meglepő, hogy sört rendelt, de vezet. Vigyáznia kell az alkohollal.
- Lena már nem dolgozik itt. Más is megfelel?
- Persze. - feleli kissé szomorúan, s letelepszik az egyik üres asztalhoz. Mindig is kedvére volt az említett Lena nevű szőke pincérnő természete. Honorálta is rendesen borravalóval. Azt nem mondaná, hogy beleszeretett volna, de hogy az átlag emberi értelemből kimagaslóbbnak tartja az bizonyos. Néha ugyanis az intelligencia nem a tudás terén mutatkozik meg, hanem pusztán az emberi okosság szintjén. S eme egyszerű pincérnőben is ezt vélte felfedezni. Csoda hát hogy feszt idejárt és, hogy most is itt állt meg?
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 13:36

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeVas. 22 Jún. - 12:20


Raven & James
Strangers  in the night



-Üdítő dolog mégis olyan valakivel találkozni, aki előreviszi a dolgokat, nem a múltban él. Mint én. – Rántom meg a vállamat, ezen nem fog tudni senki változtatni, ilyen vagyok, őszintén meg tudok lepődni azokon, akik továbblépnek, urrá lesznek a problémáikon. Hamis illúzió ugyanis azt feltételezni, hogy gondjaim csak nekem vannak. Ellenben van benne valami, amit mond, az élet rövid. Talán én is ezért fogadtam meg Ethan tanácsát, hogy maradjak, legyek a közösség része. Majd meglátjuk mit hoz a jövő, de máris többet beszélgettem az elmúlt pár hétben, mint az az megelőző közel egy évben.
- A három perc több mint elég. Különben meg hírhedt vagy, Charles hugának lenni nem olyan dolog, amely csak úgy rejtve marad. – Felelem higgadtan, de veszem a lapot, hogy kötekedni mertem, nem maradhat következmények nélkül. Karbafont karomon túl a mosolyommal is szembesülhet. Határozottan sütkérezem abban hogy milyen életigenlő. Nem tudom, hogy mikor fogok magam mögött hagyni annyi halált, keserűséget, nehéz egyenlőre még cinizmus nélkül elfogadnom, ha valaki vidám, és laza. Mindemellett igyekszem nem bántó lenni, tökéletesen nem ezt érdemelné az, aki másokért szokott tenni, én legtöbbször magammal foglalkozom.
- Alig ismertük egymást, gyerekek voltunk. A szüleinknek szüksége volt egyikünkre, talán így is család maradhattunk, még ha két különböző család is. Később megtaláltuk egymást Ethan-nal. Nem volt igazi jótestvéri a kapcsolat, de legalább nem voltam egyedül. Mások vagyunk, ez nem rossz mégsem. Agyon tudnám vágni, máskor meg hülyén érzem magam, ha sokáig nem látom. – Hátradőlök, miközben átadom a szót, jó dolog közvetlenül tőle hallani mindazt, amit mások csupán repesgetnek. Raven bármennyire is általánosít magával kapcsolatban, a két másikon túl az egyik legkomolyabb mutáns, aki tett az ügyünkért. Engem mondjuk nem zavart sosem, ami vagyok, mert önmagamban nincsen látványos képességem, de igazán közösségbarát, amit tesz, ráadásul nem csak a szája nagy, még tanítja is a gyerekeket.
- Nem tudhatom, ez tény. Csakis a saját elképzelésem az, vagy ha olyantól hallom vissza, akiben megbízok. Nem vagyok inkvizítor, mindenkinek megadom az esélyt, főleg ha még kedves is velem, és nem kötekszik. – Ezúttal finoman elmosolyodom, valóban nyers vagyok, de ő is úgy tűnik, hogy az, nehezen nyílik meg, holott engem már a családomról kérdez. Legalább egy mosolyt látnék. Enyhítené a helyzetet.
- Igen, Magneto. Kemény fickó, a testvéreddel jobban megértettem magam. – És végre egy mosoly. Erictől nem félek, mellettem ő is egy átlagos ember, annak ellenére, hogy a professzor azzal a feltétellel fogadott be, hogy az fel sem merülhet, hogy az ő képességeik kerülnek blokkolás alá. Ám maga a tudat, hogy bármikor megtehetem, egyenlővé tesz velük. Mint ember. Felelősség tekintetében nagyon is tudom tisztelelni, amit tesznek, az én zavaros, káoszos életem nem bírna annyit el, hogy másokat kutassak fel, tanítsak ki. Nem tanár leszek, inkább katonaként tekintek magamra.
- Legyen így. A néhai szerelmem meggyilkolásával vádoltak meg. Tudom, hogy ki tette, de nem volt bizonyítékom. Közülünk való. Inkább leléptem, azóta is körőznek, magyarázkodni pedig nincsen kedvem. Kétlem, hogy bárki hitt volna nekem. Leszámítva néhányakat, mint mondjuk a professzor. Még a saját öcsém is kinézte belőlem. Csak mert motorok, és bandákkal barátkozom, egyértelműen gyilkos vagyok, egyértelmű, nem? – Ha nem zavarja, akkor rágyújtok a következő cigire, még elég fiatal vagyok ahhoz, hogy ne érezzem hátrányát, pótcselekvésnek most ez kiváló. Máshogyan tudok beszélgetni vele, mint Rebecával, magam sem értem, hogy miért.
- Talán mert nehezen adod ki magad. Miért pont nekem tennéd, én aztán végképp nem ismerlek. Ha megadtad a lehetőséget, hogy kérdezzek, akkor a szüleidről kérdezek. Meghatározóak lehetnek az ember életében. Élnek még? Mi történt velük? – Kérdezem ezúttal kedvesen, bólintva neki, hogy ha túl mély dologról van szó, nem fontos válaszolnia.




words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Raven.Darkholme.
mutant and proud

Raven.Darkholme.
Tanár
let me to help you
Play By : Jennifer Lawrence
Hozzászólások száma : 18
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 23:02





James & Raven




- Nyilván, de szerintem túl rövid az élet ahhoz, hogy pesszimizmusra pazaroljuk.
Meglehet, hogy rohadt sokszor fogok még pofára esni, de kifejezetten nem érdekelt, nem szeretnék úgy hozzáállni az élethez, hogy eleve rosszra számítok, úgy sejtem, bőven jön majd rossz enélkül is, már csak a fajunkból adódóan is, minek még be is vonzani…
- És mindezt sikerült három perc alatt leszűrnöd? Jó emberismerő lehetsz, nem mondom.
Ha már kötekedik, akkor kicsit nyaljon vissza a fagylalt. Egyébként, én ilyen téren nem érzem úgy, hogy kifejezetten jó úton lennék, oké, a diákjaim többsége szerintem bírja a fejem, de milyen lány lennék, ha nem álmodoznék olykor másfajta szeretetről is? Áhh, hagyjuk, ilyen képzeteket még gondolatban sem kergetek. Nem hiszem, hogy túl sok férfi akadna, aki azzal együtt fogadna el, hogy az időm nagy részét igenis eredeti alakomban töltöm.
- Értem. Elég gáz lehet, hogy szétválasztottak titeket, kivéve persze, ha nem voltatok túl jóban, de gondolom, nem így volt, különben nem tartottátok volna a kapcsolatot.
Nekem biológiai testvérem sosem volt, de Charlest kétségkívül annak tartom, és ezen szerintem soha semmi sem fog változtatni. Legalábbis, nem igazán tudok elképzelni semmi olyat, ami elérhetné ezt. Meg aztán, minket elválasztani is elég nehéz lenne, hiszen nem vérségi kötelék köz minket össze, egyszerűen az évek kovácsoltak minket ilyen kapcsolatba.
- Nem tudhatod, hogy nem fordítom-e rosszra. Meg aztán, mi alapján döntöd el, hogy mi a rossz? A társadalom elvárásai alapján, vagy az adott helyzet az, amire kimondod az ítéletet?
Kérdezek rá, mert akárhogyan is nézzük, én már használtam rosszra, de azóta is hiszem, hogy egy árva kislány élni akarása nem jelenti azt, hogy rossz lennék. Igen, loptam, betörtem, sok helyre, de sosem azért, hogy nyerészkedjek, én csak enni akartam.
- Eric. A különös barátja, és szerintem, ha találkozol vele, ne nevezd különösnek.
Mosolyodom el halványan, a különös mondjuk szerintem nem kifejezetten helytálló Eric esetében, a legtöbben nemes egyszerűséggel félnek tőle. Mondjuk, tud is úgy nézni, hogy legszívesebben elásná magát miatta az ember. Én kedvelem, bár nagyon rég volt az, hogy utoljára egy szót is beszéltem vele.
- Igen, jól hallottad. Nem vagyok szent én sem, de attól még nem nézek el mindent a környezetemnek.
Vonok vállat, nincs ezen mit túlmagyarázni szerintem. Nyilván, ha kiirtott egy kisebb várost, az már igencsak kizáró ok a bratyizásra, de ez egy nagyon szélsőséges példa.
- Arra elég, hogy ne menjek el most rögtön, de attól még elmesélhetnéd, hogy kerek legyen a sztori, nem szeretek a sötétben tapogatózni.
Nem mindig, de odáig még nem jutottam, hogy ezt hangosan kimondjam, ennyi idő alatt nem sikerült flörtölősre inni magam.
- A hírnév elég csalóka dolog, meg aztán, attól még, hogy hallottak rólam, még nem ismernek. Nagyon kevesen vannak, akik elmondhatják magukról, hogy igazán ismernek. Sőt, szerintem csak egyetlen ilyen ember van.
S ha már megkaptam a következő körömet, hát megemelem felé a poharam, és miután lenyaltam a kezemről a sót, már hajtom is le, hogy aztán egy cikk citrommal koronázzam meg a műveletet.
- Van valami, amire kifejezetten kíváncsi vagy?
Nem szeretnék mesedélutánt tartani, valahogy nem kenyerem túl sokat beszélni magamról, meg aztán, nem is feltétlenül szeretnék túl mélyen belemenni, de ha olyat kérdez, amire nem gond válaszolnom, valószínűleg nem fogok itt ülni, mint a kuka.

Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 20:53


Raven & James
Strangers in the night



Miután az én képességem önmagában semmire sem jó, így a problémám nem a lebukás veszélyéből eredt. El tudtam vegyülni az emberek között, mintha semmiben sem különböznék tőlük, csak másoknak lehetetett kellemetlen, ha nem tudták rólam, hogy mutáns vagyok, akkor kellemetlen meglepetésként érhette őket, amit a közelemben tapasztaltak. Vagyis amit nem. Egészen baráti hangvétellel higgad le, miután kiderül hogy nem valami kormányügynök vagyok, aki mutánsképességeket teszel.
- Egészséges önbizalom, tudod magasról szép pofára esni. – Felelem a bántás legkisebb szándéka nélkül a kacsintásra. Ő önérzetes, én pedig nyers vagyok. Ebből még csúnya hajtépések lesznek. Ki tudja...
- Abszolút jó úton vagy. – Ő a diákjairól beszél, ellenben mégis egy fiatal szőke lányról beszélünk, viszont annyir rossz történt velem mostanság, hogy egy kis ismerkedés rám férhet. Mi a legrosszab, ami történhet? Lekoptat. Na és? Évek óta menekülök, nem fog komolyan érinteni a dolog, megtanultam érzelemmentesen élni. Magamról elképzelésem sincsen, hogy milyen is lehet tanítani, Charles-ékkal csak annyit szögeztünk le, hogy túlélő technikákat fogok magyarázni, és a fizikai bevetéseken veszek részt, de ettől még igazi tanár nem leszek. Kedvem lenne megkérdezni, hogy Raven mi alapján tanít, de ahogy elnézem, a mutánsok teljesen különálló normarendszer alapján élnek. Nem kell diploma ahhoz, hogy átadjuk a tudásunkat, így fordulhat elő, hogy a fiatal akár az idősebbet is taníthatja.
- Korán elváltak a szüleink. Én az anyámmal maradtam, ő az apánkkal. Szétváltak az útjaink, ritkán azért, de tartottuk a kapcsolatot. – Tényleg alig hasonlítunk egymásra. Pont keresztbe, mert én én apámra nagyon, talán ezért is maradtam anyámmal, hogy emlékeztessem egy kicsit, Ethan pedig anyánk szőke haját örökölte. Valahol fura, hogy a sok veszekedés után mégis szétosztották a gyerekeket, hogy valami maradjon az egykori családból, de azt hiszem én is így tettem volna. Határozottan szimpatikus, hogy ennyit kérdez, különös módon nem érzem maggatózónak, elég könnyen meg tudok egyenlőre nyílni neki, pedig máskor mindig elhatárolódom, összezárok a múltammal kapcsolatban.
- Ha tudomásomra jut, hogy valaki miattam nem képes kiteljesedni, szoktam engedni azt, mint esetedben is, rajtam aztán ne múljon. Nagyszerű az alakváltás, de ha mondjuk rosszra fordítanád, máris nem lennék ilyen engedékeny. Abban maradtunk végül Xavier professzorral, és azzal a különös barátjával, hogy maradok, amíg jól esik, a birtok menedéket ad. Talán egy időre meg tudok pihenni, jó sokáig tartott a futás. – Felelem első körben kitérően, végülis Ethan példája is motiváló volt, hogy végre is társakra lelhetek, egyedül sem leszek, és akár még segíthetnek is. A csapatmunka sosem volt erősségem, de nem vagyok még ahhoz idős, hogy változassak.
- Még nem? – Csússzan fel a szemöldököm érdeklődően. Van nála egy szint, ahol már baltás gyilkosnak számítok, és nem akarna velem egy légteret szívni? Miután az előző italomat felhajtottam, és láthatóan ő is végzett a tequilával, rendelek még egy kört.
- Engem nyugodtan itathatsz, szívesen beszélgetek veled, csak halkan, nem akarom nagy dobra verni. Az egészet kár részletezni, elég, ha azt mondom, hogy nem én tettem, vagy ez kevés? Miért nem mesélsz inkább magadról? Téged sokan ismernek, biztosan rászolgáltál a hírnévre. – Könyökölök fel a bárpultra, és érdelődve figyelem. Határozottan csinosak a vonásai, és nem úgy vélem hogy ez is csak egy felvett alak. Ha jól sejtem, a kék mellett ez a másik maradandó alakja, amiből árad valamiféle báj.



words Öltözet just for you ©


Vissza az elejére Go down

Raven.Darkholme.
mutant and proud

Raven.Darkholme.
Tanár
let me to help you
Play By : Jennifer Lawrence
Hozzászólások száma : 18
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 21:59





James & Raven




- Ohh, ez esetben örvendek a dolognak, nem volt épp kellemes élmény.
Nem mintha problémám lenne valódi mivoltommal, egyszerűen arról van szó, hogy emberek közt nem villogtatnám kékségemet, mert bár vannak, akik szimpatizálnak velünk, a többség úgyis elfajzott korcsokként tekint ránk, félnek tőlünk, azt hiszik, azért, mert mások vagyunk, bántani akarjuk őket. Nekem eszemben sincs, soha nem ártottam még senkinek, és nem is nagyon vágyom ezen változtatni.
- Én tanár mivoltom nélkül is mindig azt hiszem, hogy igazam van.
Kacsintok, sajnálatos módon ilyen vagyok, nem szeretem belátni, hogy esetleg mások jobban tudnak valamit nálam.
- De egyébként nem vagyok túl szigorú, szeretem, ha szeretnek.
Jelen esetben természetesen a diákjaimról beszélek, bár ez azért jóval mélyebben gyökeredzik, azok közé tartozom, akik szomjazzák mások figyelmét, szeretetét, és hát, nem mondanám, hogy olyan jól állok eme probléma áthidalásában. Arra persze nem vágyom, hogy ezt megneszelje a környezetem, sebezhetőnek érzem magam tőle, elég, ha én tudom, jó, nyilván Charles is tisztában van vele, túlságosan jól ismer, de ő bizonyosan nem fog rólam pletykálni senkinek sem.
- Szóval az öcséd. Sejthettem volna, hogy van valami közötök egymáshoz, bár túl sok hasonlóságot nem vélek felfedezni.
Méricskélem kicsit a vonásait, de a dolog már a fekete-szőke haj szembeállításánál megbukott a szememben. Ennyire éles különbségek szerintem csak akkor lehetnek, ha valamelyik szülő különböző. Vagy, ha festik a hajukat. Ez egy férfinél azért elég gáz lenne szerintem, bár attól még nem állítom, hogy lehetetlen volna a dolog. Úgy fest, a kedve jó, örülök, így legalább nem kell megerőltetnem magam, hogy megkíséreljek jobb kedvet csiholni neki. Tény, hogy pár pillanatig elég mókás elképzelni, hogy valaki összeesik egy kamion alatt, mert bekrepál a képessége, de továbbmenve persze oda jutunk, hogy az illető nem élné túl, az meg elég gáz. Mondjuk, attól függ, mekkora férek, vannak jó páran, akiket nem tudnék sajnálni.
- Héhé, azért, mert neked ez jutott, még másoké nem lesz pocsék a közeledben.
Én a magam részéről imádtam, hogy alakváltó vagyok, és hogy tényleg bárkit ezen a világon képes vagyok lemásolni hosszabb-rövidebb időre. Nyilván van egy nagy hátrányom, de mivel emellett megvan a megszokott alakom, nem igazán problémázom ezen, csak ilyen esetekben…
Ha zavarna a jelenléte, nem ösztökéltem volna maradásra a székcsapkodással, szóval ebben nincs hiba, részemről nyugodtan.
- Charles meggyőző képessége igazán csodás.
Bólintok, az meg, hogy a testvére is maradásra bírta, már csak a cseresznye a tejszínhab tetején. Mondhatni, legalább már van itt valaki, akihez kötődik. Ez tök jó.
Mikor meghallom, hogy miféle vaj van a füle mögött, elhúzom a számat, de nagyon jól tudom, hogy valami nem csak fekete, vagy csak fehér, és nem ítélhetek anélkül, hogy nem ismerném a sztorit.
- Még nem akarok lelépni.
Jelentettem ki, mert hazudni nem feltétlenül akartam, és meglehet, hogy képes olyasmit mondani, amiért jobbnak fogom ítélni, ha lelépek.
- Elmeséled, vagy le kell itatnom hozzá, hogy kiderüljön?
Pillantok rá érdeklődő tekintettel, persze, tudom én hogyha nem akar beszélni, úgysem fog, de nem is beszélek teljesen komolyan, mondjuk, arra kíváncsi lennék, vajon mennyire bírja a piát, esélyes, hogy jobban, mint én, elvégre férfiből van…

Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimePént. 6 Jún. - 22:11


Raven & James
Strangers  in the night




- Fenét. Ha már engedélyeztem, akkor mellettem az lehetsz, aki akarsz, amíg vissza nem vonom. – Válaszolok én is pimaszul, pedig nem szándékoztam. Általában nyers vagyok, de jóindulatú, de amilyen cserfes a leányzó, most valami ilyesmit hoz ki belőlem... Rengeteg kötekedő alakkal volt már dolgom, de miután képességem nem támadó, halandóként szálltam velük szembe. Kit fizikailag, kit szimplán magabiztossággal szereltem le, de a szőkeség nagyon messze áll a nagydarab kockás inges kamiosoktól. Dehogy fáj nekem a bőrére a fogam, mit kezdenék egy garnitúra kék bőrrel? Különben is, örülök, hogy most itt talán nem kőröznek, szépen befogom a számat, elvegyülök, talán egy kicsit családias légkörben is részem lehet. A válaszán igen jót derülve nevetek fel.
- Gondolod? Most te vagy a tanár, nem? Engedékeny lennél? – Csóválom a fejemet, egyszerűen már tanárnak sem tudnám nagyon elképzelni, annyira a mai fiatalok sajátos stílusát képviseli, ami nem rossz, csak éppen hozzám hasonlóan nem az a komoly figura, akiről azt gondolnánk, hogy na majd ő fog valami érdekeset tanítani. A végén még beülök egyszer hátra, bár erősen kétlem, hogy Raven elméleti órákban jeleskedni. Sokkal inkább valami atrraktív, szimulált bevetés okítójaként lehet ügyes. Visszautasítja a cigit, sebaj, több marad nekem. A Harley Davidson mellé dukál a Marlboro-s kulcstartó. Az ital pedig szinte már kötelező kellék. Nora úgysem fog feltámadni, nincsen senki, aki sírna értem, így mit fogjam magam vissza?
- Az öcsém. Majd belejön a kispajtás. Nem érzem kellemetlenül, amikor valaki hozzám akar vágni egy kamiont, aztán összeesik alatta... – Kacagok fel most már tényleg vidáman. Amilyen cinikusan jöttem be a krimóba szegény Jane miatt, most egészen felvidultam. Kétlem, hogy az egyetlen bourbon-től lenne, Raven jó társaság így elsőre. Kissé kimért, na de én nem? Valóban más a nevünk Ethannal, amiből nem kéne asszociálnia, ezért segítem ki. Leülünk végre a pulthoz, én pedig már rendelem is a következő kört, egyértelművé téve a csaposnak, hogy én állom a lány előző italát is. Nem azért, mert gáláns vagyok, vagy romantikusan lovagias, egyszerűen együtt inni tudni kell.
- És még nekem van pocsék képességem? Az enyémet nem tudják kikapcsolni. – Felelek sötét mosollyal. Igaz, hogy nem tudom támadásra használni, de a meglepetés ereje az enyém, mert én arra készültem fel, hogy mondjuk egy vasdarabbal vágjak agyon valakit, ha úgy hozza a szükség, nem kell aktiválnom semmit. Azt hiszem még illik az, hogy lebecsülnek, de rájuk cáfolok. Erről szól az életem. Mellé ülök, tisztes távolba tőle, hogy még véletlenül se érezze tolakodónak a jelenlétem, mégiscsak ő volt itt előbb. Maradni vágyok, csak kérdés, hogy keserédes stílusom mennyire lombozza le azt az ösztönlényt, akinek gondolom a kisugárzása alapján.
- Hónapok óta a városban vagyok, az öcsémet látogattam meg, mentem volna tovább... De Charles... és Ethan is arról győzött meg, hogy itt talán nekem is lehet helyem. – A kérdésem morfondíroznom kell, bele is iszom már a második pohár piába, mielőtt válaszolnék. Oldalt pillantok, és kimondom a kegyetlen igazságot. – Gyilkosságért körőztek, de az Alapítvány befogadott. Ha le akarsz lépni, csak nyugodtan. Nem fogok megsértődni. – Rántom meg a vállamat, és szúrosan nézek. Pontosan tudom, hogy már megszokott dolog egyedül lennem, nem fog szívrohamként érni, ha itt be is szünteti a társalgást.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Raven.Darkholme.
mutant and proud

Raven.Darkholme.
Tanár
let me to help you
Play By : Jennifer Lawrence
Hozzászólások száma : 18
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 15:10





James & Raven




- Nem biztos, hogy így fogalmaznék, elvégre, ha ez neked volt köszönhető, akkor bármikor megteheted újra.
Szájalok természetesen, mert miért ne, általában nagyobb a pofám, mint ami normális lenne, ennek persze megvan a maga oka, hajlamos vagyok azt hinni, hogy én bármit megtehetek. Mondjuk, tudhatnám, hogy iskolán kívül ez már annyira nem igaz, de ettől még nehezen rugaszkodom el a megszokott kis dolgaimtól, az ember, illetve mutáns viselkedésmódja pedig igencsak ragaszkodó kis szörnyeteg tud lenni.
Barátságosnak tűnik, ami teljesen jó, legalább nem kell attól tartanom, hogy a bőrömre fáj a foga, mert bizony, ha így volna, előle nem sok esélyem lenne meglógni, mondjuk, lehetséges, hogy szét tudnám rúgni a hátsófelét, de annyira még nem vagyok jó benne, hogy egy férfi ne kerekedhessen felül. Így ránézésre nem egy gyenge fazon, szóval jobb nyugiban megülni a kis fenekemen.
- Ezzel nem vagy egyedül. Nincs is annál bosszantóbb, mikor a tanár mindig azt hiszi, hogy igaza van.
Gyakorlok némi önkritikát, bár én nem vagyok túlságosan szigorú semmilyen téren, inkább igyekszem a kedvelhető, jó arc kategóriába tartozni, de nekem is megvannak a magam eszközei, ha nem hajlandóak figyelni a kis drágák. Példának okáért Eric morcos ábrázatát mindig élmény bevetni ilyenkor.
- Kösz, de nem élek vele.
Csóválom meg a fejem, ha már valamivel pusztítani óhajtom magam, az sokkal inkább legyen az alkohol, mint a cigaretta. Meg aztán, szerintem marhára lehangoló, ha egy nő bagózik, kifejezetten visszataszítónak tartom, és cseppet sem nőiesnek, bár nem is nekem kell tetszeniük. Egy férfinál ez egész másként jön azért le.
- Ohh, akkor üdv a fedélzeten. Elég kellemetlen egy képességgel áldott meg a sors, hallod. Mondjuk, te legalább ki tudod kapcsolni, van olyan diákunk, aki nem…
Felötölhetne bennem, hogy eme két személynek van egymáshoz köze, de most nem esik le a dolog, talán mert nekem sem rokonom senki, aki képes az alakváltásra, a hasonló adottság még nem eredményez automatikusan rokonságot. Közben haladok vele vissza a pulthoz, és máris repes a szívem, hogy nem kell itt hagynom árválkodni a tequilámat, s hamarosan élvezhetem, amint végigmarja a torkomat.
- Nem kell engem félteni, menekülési útvonal mindenhol van. – Kacsintok rá. - Bár nem tagadom, rendkívüli módon örülök, hogy most nem kellett megtennem.
Felcsüccsenek ama bárszékre, amit itt hagytam árválkodni, mikor hiba csúszott a rendszerbe, majd megpaskolom a magam mellett lévő helyet, ezzel jelezvén, nem bánom a társaságát, ha ő sem az enyémet. Nyilván mehet, amerre lát, ha dolga akadna, nem fogom ideláncolni. Ettől még annak örülök, ha nem kell egyedül ücsörögnöm nagyjából semennyit, most nem szomjazom a magányt és a nyugalmat, annak is megvan az ideje, de nem az.
- Szóval, nem rég született erről döntés, nemde? Csak mert nem láttalak még a környékünkön. Mi vett rá erre a besegítésre?
Érdeklődöm, bár tudom jól, hogy Charles és Eric igencsak meggyőzőek tudnak lenni, de ettől még kíváncsi vagyok, hogy nála ez miként alakult. Mindenkinek megvan a maga története, az enyém mondjuk mutáns körökben talán ismertebb, épp ezért nem szoktam fárasztani vele senkit, de a legtöbb társaméról fogalmam sincs.


Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 16:48


Raven & James
Strangers in the night



Valahogy rááll a szemem a furcsa, különleges villanásokra. Az elmúlt két évet meneküléssel töltöttem, mindenre figyelnem kellett, mint holmi vadállatnak, így csak csak éppenhogy a távolban látok meg valami oda nem illő dolgot, már akkor is fel tudok rá figyelni. A kocsma vendégei talán fel sem néztek nagyon, hiszen a visszaváltozás nem azonnal, hanem fokozatosan megy végbe, és még útközben is félig szőkeségnek nézett ki, aki pedig véletlenül látta, ezek szerint csak az italra fogta a látottakat. Én ma még csak egy sört ittam, és különben is, na, tudom, mit láttam. Odasasszézom és miközben cigire gyújtok, bekopogok. Nemsokára kellemesen csilingelő hang üti meg a fülemet.
- James. James Hurley vagyok. Nyugodtan jőjjön ki, már nincs vész. – Mormolom az ajtón át, hogy azért ne legyen nagyon publikus, hogy mit is csinálunk most mi. Nem fogom nagydobra verni, hogy mutáns vagyok. Az X-Birtokon jelenleg jól érzem magam, de sosem szűnik meg a félsz, hogy bármikor ismét a nyomomba eredhetnek, és tovább kell majd állnom. Bár már csapatban játszom, de évek rettegését nem lehet csak úgy kikapcsolni, mint a képességemet. A hangján nem érzek, remegést, vagy félelmet, szimplán ösztönös reakció lehetett, hogy kereket oldott. Kinyílik az ajtó, és kilép a fiatal nő, akiről eddig csak hallottam, meg talán valami fényképet is láttam már róla, de személyesen még nem volt szerencsénk. Legalább egy fejjel alacsonyabb nálam, barátságos tekintetem viszont talán félresöpri a bizalmatlanságot. A kérdésre pimasz mosoly jelenik meg az arcomon, most már tegeződünk is.
- Egy frászt. Mindig is utáltam tanulni. – Rántom meg a vállamat, és miután még a kezem ügyében van a doboz, felé nyújtom, hogy vegyen csak nyugodtan egy szálat. Megvárom, míg teljesen kilép, aztán megindulok vele vissza az ügyféltér felé.
- Ott fogok lakni, de a képességemet már teljesen uralom. Csak besegítek majd. Vagy mi. – Én magam sem tudnám megfoglalmazni, hogy mi lesz majd a dolgom, vélhetően a kicsiket elkísérni a bevetésekre, küldetésekre, felnőtt támogatást adni.
- Mondhatnám, hogy sajnálom, kényelmetlen helyzetbe hoztalak, de úgy láttam, ügyesen boldogulsz. – Ez afféle bocsánatkérés is egyben, viszont feltartani sem akarom. A pulthoz érve már ott találom a bourbont, amit egyből felhajtok, hozzászoktam már az erős italhoz. Nem tudom, hogy ő már kért e, de közelebb intem a csapost, és kurtán a lány felé biccentek, hogy vegye fel a rendelését.



words Öltözet just for you ©


Vissza az elejére Go down

Raven.Darkholme.
mutant and proud

Raven.Darkholme.
Tanár
let me to help you
Play By : Jennifer Lawrence
Hozzászólások száma : 18
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimePént. 30 Május - 19:20





James & Raven



Várok, de nem akar múlni ez az érzés, és közel sem vagyok biztos benne, hogy túl sokáig óhajtok itt szobrozni. Lélekben már temetem az estémet, meg a tequilámat, ilyen az én formám, komolyan, pont ez hiányzott az életemből. Tekintettel arra, hogy senki nem rontott még be utánam, jó eséllyel nem láttak, vagy csak nem hittek a szemüknek. Az emberi agy igen érdekes szerkezet, sokszor még azt is kizárja, amit lát, csak hogy megkímélje magát egy esetleges sokktól, olyan élménytől, amit nem volna képes feldolgozni. Sokkal, de sokkal többet fognak fel a világból, mint ami végül megmarad bennük, a tudatalatti persze elraktározza a dolgokat, nem igazán jönnek elő. Jobb is nekik így, mert hát, nem épp nekik való a kék hátsóm látványa, amint eltűnik a mosdóajtó mögött.
A kopogás hallatán kezdem rosszul érezni magam, ezek szerint valaki mégis látott. Jobb lesz lelépni. Már nyújtózom is a kis mosdóablak felé, mikor meghallom a nevemet. Mondjuk, erősen sokkol ama tény, hogy magáz az illető, az még oké, hogy a suliban sokszor megkapom, de egy pubban… Atya ég, remélem, nem az egyik diák, vérciki lenne. Mondjuk, bármilyen másik mutáns előtt az, mert hát, nem épp kellemes élmény a mosdóba rohanni, mert lekapcsolják a képességem. Elég undok dolog, azt kell mondjam, nem nagyon szeretem az ilyen fazonokat.
- Tudtommal, igen. Nekem kihez van… khm… szerencsém?
Kérdezek vissza, s hát, szerencsének közel sem nevezném, de megpróbálom legalább kulturált köntösbe csomagolni ama véleményem, hogy nyaljon sünt, vagy valami hasonló aranyosság. Közben megérzem, hogy ismét uralom a képességem, így vissza is húzom magamra kedvenc bőrömet, annyiszor megtettem már, hogy semmiféle energiámba nem kerül a dolog, még minimális koncentráció sem kell hozzá. Mondjuk, esetemben ez nem akkora csoda, amióta az eszem tudom, képes vagyok az alakváltásra, volt pár évem gyakorolni. Ezen a ponton már nem vagyok zabos annyira, hiszen felcsillant a remény, hogy mégiscsak megihatom az italomat.
Végül az ajtóhoz lépek, kinyitom, majd kinézek oldalra a férfira, rögvest felvonom a szemöldököm, mert nekem viszont nem ismerős, nem mondom, hogy nem jóféle,  de azért némileg furcsállom, hogy tudja, ki vagyok, gondolom, köze lehet a sulihoz. Elég fiatalnak tűnik, talán diák…
- A birtokon tanulsz?
Rá is kérdezek, naná, nekem nem okoz gondot a kapcsolatfelvétel meg a szám jártatása, és persze csuklóból tegezem, a diákokkal sem viselkedem másként, ha pedig nem az, akkor megkapta a zöld lámpát, nincs szükségem a magázásba burkolt tisztelet kifejezésére, nyugodtan beszélhet velem úgy, mint bármelyik másik nővel.


Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimePént. 30 Május - 18:06


Raven & James
Strangers  in the night



Nehezen igazodok Jane-en, és minden igyekezetem ellenére nem fogok tudni tenni érte. Végtelenül magányos, szeretetre éhes, akárcsak én, erősen kétlem, hogy pont nekünk kéne egymásra hangolódni. Nagyon régen nem volt már senkim, és nem egy egymástól függővé tett kapcsolattal kéne kezdenem. Maradni fogok a szimpla barátságnál, talán abban is kiegyezik. Reggel magamra próbáltam az X-Men egyenruhát, mert túl sokáig vonakodtam, itt volt az ideje, hogy döntsek. Hármasban leültünk Charles és Eric kettősével, azt mondták, hogy láttak már nálam rosszabbat is, ne aggódjak, nem fogok kilógni a sorból. Aig ismerek még valakit a diákok, vagy tanárok közül.
Talán ez a nap az első, amikor nem törvényen kívülinek érzem magam. A városban immár biztonságban vagyok, még azt is el tudom képzelni, hogy a telepata visszavonatja a körőzést, amit a megszállott testrabló mutáns adatott ki rám Nora apja alakjában. Már annyira megszoktam a menekülést, a zaklatott életetet, hogy nem tudok az ágyban aludni, olyan, mintha vattában feküdnék, és a szöges borosta is a sajátom, a fáradt, kialvatlan tekintet szinte már az arcom része.
Végigsüvítek a Harley-val az aszfaltösvényen, hogy tiszteletemet tegyem abban a kiskocsmában, ahol elsőként az öcsémmel találkoztam. Talán akkor fordult meg először bennem, hogy érdemes lenne maradnom, ha ennyire jól beilleszkedett. Ethan kiválóan ért a női nem nyelvén, míg én a nyers, finomkodást mellőző stílusommal mindenkit eltaszítok. Benyitok az ajtón, bent már szinte vágni lehet a füstöt. Én magam is gyújtok rá, a fellobbanó láng fényén át valami kékséget vélek felfedezni a folyosó irányába. Keveseket ismerek ez tény, de Charles hugáról Ravenről még is hallottam, az egyik legnagyobb erejű mutáns. Talán ő lenne az, vagy csak a szemem káprázott volna? Éhes vagyok, na de ennyire? Inkább piával fogok alapozni. A motort kint támasztottam le, a napszemüveg még mindig rajtam, akár a bőrdzseki, nem csoda, hogy bizalmatlanságot sugárzok. Előlem menekült volna? Az aurám mindenkiről ledobja a tudást, de pont a vendéglátóim egyikét nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni. A pultot érintve rendelek egy bourbont, de nem várom meg, csak nagyot szippantva a Marlboro-ba követem a lányt. A feltételezett Ravent. A folyosón egymás mellett nyílik a női és férfi. Megtámaszkodok háttal valahol előttük a falnak, és bekopogtatok a nőin.
- Ms. Darkholme... Ön az? – Minimális koncentrációval engedélyezem az alakváltását, és egyéb, számomra nem ismert képességeit, már ha tényleg róla van szó. Ha bent van, érzékelheti majd ezt. Ha pedig mégis tévedtem, akkor jó eséllyel senki nem válaszol. Kicsit még elidőzöm itt.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Raven.Darkholme.
mutant and proud

Raven.Darkholme.
Tanár
let me to help you
Play By : Jennifer Lawrence
Hozzászólások száma : 18
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeKedd 27 Május - 21:03





James & Raven



Néha még velem is megesik, hogy inkább kirúgnék a hámból, na jó, inkább gyakran, és bár úgy tartja a mondás, hogy ökör iszik magában, én attól még többnyire egyedül indulok el. Nem szokott problémám lenni azzal, hogy társaságot fogjak magamnak, szóval nem félek, hogy magányosan kell eltöltenem az estémet. Ha meg mégis… nos, volt már ennél rosszabb is, nem fogok kétségbe esni.
Természetesen ide nem merészkedek valódi alakomat viselve, hiszen az emberek többnyire megijednek tőlem, s bár az iskolában már nem kell efféle kényelmetlenségekkel szembesülnöm, itt azért még bőven lehet belőle baj. Nem is kifejezetten azért aggódom, hogy mi lenne a véleményük rólam, sokkal inkább azért, hogy ne küldjenek a nyakamra valami őrült tudóst, aki mondjuk vizsgálgatni óhajtana.
A pulthoz indulok rögtön, asztalt fölösleges foglalnom egyedül, meg aztán, akkor még azt hinnék, hogy várok valakit, pedig ez a veszély nem áll fenn. Mosolyogva intek a csaposnak, ismerős vagyok neki, párszor már látott, még azt is ki merném jelenteni, hogy csinosnak talál. Most is végigszalad rajtam a pillantása, de még pont nem válik tolakodóvá a dolog, helyette inkább megkérdezi, mivel szolgálhat.
- Egy tequilát, meg egy kis sós mogyorót kérnék.
Adom le a rendelésem, lehet, hogy később eszek majd valami értelmeset is, de egyelőre még nem vagyok kifejezetten éhes, a mogyoró csak azért kell, hogy valamivel lefoglaljam magam, pótcselekvés, mondhatni. Amint akad majd társaságom, már ha… akkor szerintem elrángatom biliárdozni, akkor legalább nem süppedünk feltétlenül bele az üres ismerkedési frázisokba.
Már épp megkapom a piám, és nyúlnék felé, amikor érzem, hogy kezd összeomlani a rendszer, fogalmam sincs, mi lehet ez, hiszen ezzel a testtel még sosem volt problémám.
- Köszi, pillanat...
Már ugrom is fel, pánikszerűen menekülve a női mosdó felé, hallom nyílni a bejárati ajtót, de nem feltételezem, hogy az érkező miatt lenne a dolog. Talán… nem, igazából ötletem sincs, miért hullik le rólam alakváltó képességem hatása, az utolsó két métert már kék, pikkelyes bőrömet viselve teszem meg, s csak remélni tudom, hogy túl sok ember nem látta a dolgot, mert akkor gázban leszek. Kész szerencse, hogy van egy kis ablak a mosdóban, azon röhögve kiügyeskedem magam, ha hamarosan nem múlik el ez az akármi… Ilyen az én formám, ennyit a nyugis iszogatásról.

Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. 12 Május - 11:00

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Josephine Harmsworth
mutant and proud

Josephine Harmsworth
Diák
power to the future
Play By : Vanessa Hudgens
Hozzászólások száma : 161
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 10 Május - 14:36

+18


Scott & Josie



Eszem ágában sincs húzni az időt. Nem vagyok hozzá elég jó állapotban, vagy talán... pont hogy elég jó állapotban vagyok ahhoz, hogy felfokozzuk a hangulatot. Azok után pedig, ahova az ujjai eljutnak nem is várható tőlem, hogy értelmetlen fecsegésre szánjak egy cseppnyi időt is. Nem-nem, vessük bele magunkat az élvezetekbe, lehetőleg még az előtt, hogy a testem jelezni kezdi, hogy nagyjából itt volta holtpont és jön majd a jól megérdemelt ájulás. Józan állapotban pontosan tudom, hogy mi ennek a menete, hogy mi a sorrend, de jelenleg egyáltalán nem foglalkozom ezzel. Nem érdekel senki és semmi, csak ő és az, ami történik, hogy végre nekem essen. Olyan erővel és vadsággal, amivel tuti, hogy még a maradék öntudatomat is kiűzi a fejemből egy jó időre.
Ha magától nem menne neki, akkor segítek, hogy szépen lekerüljön róla a nadrág. Nálam ilyen gond nincs, a szoknya alól a bugyi már rég a földön végezte, akkor amikor bejöttünk, mielőtt még felugrottam - felkászálódtam - ide. Nincs értelme túl sokáig húzni semmit, szerencsére erre ő is rájön. Halk nyögéssel tudatosul bennem, ami történik. Egy-egy pillanatra már tényleg csak azon múlik, hogy még magamnál vagyok,hogy szinte tartja a fejem, ahogy csókol. Kicsit sem érdekel, hogy milyen hangok szűrődhetnek ki az ajtón, hogy hányan fordulnak vissza csak azért, mert a cseppet sem visszafogott nyögéseim betöltik az egész helyiséget. Én a magam részéről nem foglalkozom nagyon mással a száraz tényeken kívül. Persze automatikusan csókolok vissza, és emelem a csípőmet, amikor kell, de ez nem más puszta ösztönnél. Nem fogja vissza magát és ez így tökéletes, mint az összhang is, amit sikerül kialakítani magunk között. A derekam egészen hamar feszül ívbe, hiszen erősen csinálja, nincs egy pillanatnyi szünet sem, amikor visszazuhannék, így ez nem meglepő. Végül már a csak egy érzéki sikoly marad, ami betölti a mosdót, nálam pedig pár pillanat múlva beköszönt az az áldott ájulás, amire olyan nagyon vártam. Jó eséllyel eddig bírta a szervezetem, drog, plusz alkohol és mellé még a szex okozta felfokozott állapot is. Az biztos, hogy innentől tuti, hogy simán ledőlök innen, ha nem tart meg.

Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 10 Május - 10:40

18+

Josie & Scott  




Már én sem abban az állapotban vagyok, hogy mélyebben is belemenjünk a társalgásba, nem tud kizökkenteni semmi. Csak éppen nem a drogtól, hanem az italtól, gyógyszertől, a sok keserűségtől, és a vágytól, hogy most mindent elfelejthetek, és végre jut egy kis öröm nekem is. Határozottan szeretek csajozni, de azt a magam sötét, titokzatos módján teszem, ami valahol az udvarlás egy kifacsarodott változata, hol rámenős, hol végtelenül udvarias vagyok, de mindig kiütközik előbb utóbb az igazi stílusom, amelyre senki nem kíváncsi. Ellenben Josie a szer hatása alatt mit sem törődik ezzel, csak teszi, amit a teste parancsol. Vad csókolózásba kezdünk, majd megízlelem ujjaimmal belülről is őt, amitől már tudom, nem lesz visszaút. Itt és most az enyém lesz, nem gondolok a holnapra. A nadrágom gombját kibontja, ahogyan az övemet is, segítek, hogy lejebb tolja még az alsógatyát is. Nem hagyok sok időt, hogy netán álmélkodjon, jelen esetben mit sem számít a látvány, ahogyan elnézem. A hajába markolok, mert észreveszem, hogy egyre ködösebb a tekintete, én pedig vele akarom ezt, nem egy ájult lánnyal.
- Akkor gyerünk. – Bólintok, és arra sincsen szükség, hogy szétfeszítsem a lábát, Végigsimítok a combja belső részén, és miután közelebb csúszik, átkulcsolja a derekamat, megfogom a hátsóját, hogy ellentartsak, és azonnal betalálok. A vágy szikrázó hullámban szalad végig rajtam, ahogy felszisszenek. Semmi előjáték, csak bele a forróságba. Régen voltam már nővel, még kicsit el is szoktam a dologtól, megvan egy olyan töltete, mintha erőszakot tennénk egymással, ám ezt bőven eloszlatja, hogy mennyire finom belülről, magába fogadó. Nem fog ez sokáig tartani, de nem is baj, a végcélért tesszük. Nincsen helye most az óvatoskodó, kiváncsi mozdulatnak. Erőlteljes vagyok, még a fájdalom sem számít, amit netán okozok, talán egy bizonyos mértékig el is várja tőlem. Ettől függetlenül figyelek az összhangra, hogy együtt mozogjunk, egyre gyorsuló mozdulataim azt jelzik, hogy számomra közel a csúcspont. Nem érzéketlenül, gépeiesen teszem, az egész lénye kell most nekem, ahogyan az ajkait csókolom ismét, és a tarkóját simogatom szabad kezemmel.

Vissza az elejére Go down

Josephine Harmsworth
mutant and proud

Josephine Harmsworth
Diák
power to the future
Play By : Vanessa Hudgens
Hozzászólások száma : 161
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimePént. 9 Május - 18:11

+18


Scott & Josie



Igazság szerint már a szavai is csak alig jutnak el hozzám. Nem sok minden lebeg a szemem előtt, csak az, hogy menjünk már. Minden felfokozódik, más pedig mégis tompul, mint mondjuk a gondolataim és csak az jár a fejemben, hogy mit is akar. Jelen esetben ezt az ismeretlen fickót, akiről nem is tudom, hogy nem annyira ismeretlen. Kissé kóválygok, de mégis sikerül megtalálni a célt, hiszen nem rég épp innen jöttem ki a másik pasas előtt. Hát igen... de ez most olyan sokat nem számít.
- Nem kérdeztem hülyeségeket. - ráncolom kissé a homlokomat, de őszintén arra szem emlékszem, hogy mi volt az előző mondatom, nem arra, hogy mit kéne válaszolnom. Csak úgy néha jönnek a szavak és kész, nem vagyok igazán tudatában annak, hogy mit mondok és teszek. Nem is érdekes ez most, főleg amikor az ajkaival beszívja az enyémeket. Csak erre koncentrálok, bár őszintén szólva én nem akarom olyan nagyon húzni a dolgokat. Felnyögök, amikor az ujjait érzem magamban és még a fejemet is hátravetem kissé. Időhúzásnak érzem, bár egészen kellemes időhúzás. A következő csókja közben viszont én már jócskán máshol tartok, az övét már ki oldotta, de a gombot nem, én azzal ügyködöm. Felesleges rajta az a nadrág, nagyon-nagyon felesleges. És így is nagyon jól lehet érezni, amikor közelebb húz magához, hogy nagyon is tetszem neki, hogy mennyire kíván.
- Ne húzd... az időt! - nem akarom, hogy kitisztuljon a fejem. Arra pedig meg van az esély, ha túl sokáig szöszmötöl. Csak tegyük meg szépen, aztán kell egy hely, ahol kidőlhetek, ágy, vagy egy asztal alatt majdnem mindegy. Ugyanolyan pocsékul leszek, amikor felébredek attól függetlenül, hogy elalszom a nyakam, vagy valami mást, vagy sem. Csak nem ellenkezik, hogy eltüntessem róla a nadrágot és az alsót, nagyon remélem hogy nem, az igazán nem lenne szép, amúgy is már nagyon a határán vagyok annak, hogy mikor dőlök ki, kész csoda, hogy most még ilyen jól bírom. Egészen az asztal, vagy nem is tudom minek a széléig csúszom, és szépe átkulcsolom a derekát a lábaimmal, hogy megadjam a tökéletes pozíciót.

Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 8 Május - 22:01

Josie & Scott




Drog ugyan nincsen bennem, de ital bőven, amire egy fél maréknyi fájdalomcsillapítót is ráküldtem, majd ismét ittam, szóval bőven elképzelhető, hogy egymás fejét fogjuk fogni a lánnyal, már ha egymás mellett ébredünk. Mindez most mégsem számít, csak annyi érdekel, hogy egymáshoz tapadjunk, végigcirógassam a fogait, erősen magamhoz rántsam, hogy tudja, ki az úr a háznál. Nincsen itt most szükség ismerkedésre, az, hogy elküldtem a francba a gondjaival, most teljesen távolinak, szürke emléknek tűnik. Sosem tetszett, hogy egy legyek a sok közül, van egy erős birtoklási vágyam, hiszem egy ilyen csinos lányra sokan vágynának, de úgy látom, hogy őt konkrétan senki nem érdekel, és egyben mindenki is. Engedek a testemnek, mert céljaim nem lévén legalább a csalódás is elkerül. Egy rövid ideig ugyan felmerül bennem a viszakozás lehetősége, de gyorsan elvetem, csak magamat áltatnám, hogy ha bárkinek is azt sugalnám, mennyire rendes vagyok. Ha mindegy jól megy, legalább egy éjszakám lesz a mardosó önsajnálat nélkül. A holnapra most kár gondolni, úgyis hamar eljön majd. Nem hiszem, hogy bármire is fog belőle emlékezni, én is biztosan csak kevésre, és csak egy strigula lesz.
- Amit csak akarsz kis királylány. – A mesékben már én sem hiszek, de ő nagyon is vágyik arra, hogy most csak vele foglalkozzak. Nem is feltétlenül a szexről szól ez, talán mindkettőnkben van egy szeretetéhség, ami most a vágyakozásban ölt testet. Elszakadok tőle, ahogyan kézen fog, és már megyek is vele. Nem nézek most senkire, mert nem érdekelnek a tekintetek. Azt csinálok, amit akarok, és ha kész a motor, már megyek is tovább, nem fogom ezeket az arcokat ismét látni. Mint valami magányos cowboy, eltűnök a naplementében. A dolog szépséghibája, hogy tökéletesen értelmetlen este motorozni, mert még elcsap egy kamion. A nevetését mosollyal viszonzom, és bevágom magunk mögött az ajtót, jól ráreteszelve. Amikor viszanézek rá, már széttárt lábakkal vár rám. Odalépek, már gombolom is a nadrágszíjamat, de mégsem húzom le egyenlőre a gatyát. Érezni akarom a csókját, a melleit, a simogatását. Még ebben az állapotban sem akarom, hogy fél perc legyen. Ennyi egész egyszerűen jár.
- Ha továbbra is hülyeségeket kérdezel, ostobának fogom érezni magam. – Utalok arra, hogy nyálcsorgatós idióta az, aki mindenre csak helyesel. Elkapom, nehogy lecsússzon, aztán finoman beszívom az ajkait, miközben az egyik kezemmel határozott erőszakkal nyomom be két ujjamat széttárt lába között, hogy érezzem, mennyire feszül belülről. Nem egy útszéli kéjenc vagyok, aki fél perc alatt megkapja amit akar. Kihúzom az ujjaimat, és miközben a hajába túrva keményen megcsókolom, a másik kezemmel végigsimítok a derekán, és a hasát kezdem el cirógatni. Tudom, hogy be van lőve, és csak az számít, hogy eljusson a csúcsra, de ennek meg lehet adni a módját.
- Már az elején is tetszettél, kis hülye. – Csóválom meg a fejemet, és amelyik kezemmel a haját simogattam, most az arcára téved az ujjam. Olyan szép, olyan zavart. Kívánom, és egyben megszabadítanám a világ nyűgjeitől azzal hogy eltöröm a nyakát. Most egyenlőre csak csókolni vágyom.


Vissza az elejére Go down

Josephine Harmsworth
mutant and proud

Josephine Harmsworth
Diák
power to the future
Play By : Vanessa Hudgens
Hozzászólások száma : 161
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitimeSzer. 7 Május - 14:37



Scott & Josie



Szépem dolgozik bennem a dupla kombo, a drog és az alkohol. Az tuti, hogy rendesen ki fog ütni, amennyire csak lehet, maximum idő kérdése. Nem biztos, hogy okos ötlet volt még azt a koktélt is benyakalni az után, amit már így is bevettem, de egyáltalán nem vagyok beszámítható állapotban, szóval ezt nem tudtam úgy igazán átgondolni. Nincs más hátra ment előre, csak hagyom, hogy sodorjon az ár, ahogy ilyenkor mindig is. A zenei s csak tompán jut el az agyamig, pedig finoman szólva is hangos lehet, a szavaiból pedig csak időnként szűrök le tényleges jelentéstartalmat. A fények viszont tetszenek, ebben az állapotban sokkal erősebbnek, intenzívebbnek és szebbnek tűnnek. Csak úgy cikázik a szemem előtt minden, amit el lehet képzelni, sokkal több is annál, mint ami igazából van és persze sokkal több színben. De sokáig nem nézegethetem, hiszen nem sokára már az ajkaira tapadok és úgy fest, hogy ő se sokat gondolkodik, hogy ne így tegyen, de ez nem meglepő. Nem volt még rá példa rövid önpusztító életem során, hogy bármelyik pasi nemet mondott volna az önként felajánlkozásra. Efféle hercegek csak a mesékben vannak, én pedig tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy az életnek baromira semmi köze nincs a mesékhez.
- Igazán? Hát... mutasd meg mennyire... - talán fél óra sem telt el, hogy az a díler átment rajtam, de őszintén szólva nem nagyon emlékszem belőle semmire, úgyhogy egy plusz ide, vagy oda mégis mit számít már? Gondolkodás nélkül - ez most amúgy is kizárt, az agyam valahol a nulla felé tendál - fogom meg a kezét és vonom magam után a mosdó irányába. Nincs szükség rá, hogy túl bonyolítsuk, ez csak játék és szórakozás, ahhoz pedig nem kell az embernek feltétlenül szobára mennie, no meg nekem nincs is szobám és így sokkal érdekesebb. Nevetve húzom be magam mögött az ajtót, ha nem döntött úgy, hogy mégis csak visszakozik, miután egy kissé zavarban lévő fickó épp mellettünk siet ki. Hát... azt hiszem nyilvánvaló, hogy mi nem azért jöttünk, hogy elvégezzük a dolgunkat, vagy legalábbis nem úgy. Az nem mondanám, hogy tökéletes a mozdulat, de mégis felugrok... fel próbálok ugrani... azaz küzdöm magam a csap melletti üres részre. A lábaimat hívogatóan teszem szét, majd kicsit előrehajolva támaszkodom meg köztük a két kacsómon.
- Szóval... mennyire tetszem? - egy pillanatra szédülök csak meg, aminek hála a kezem megcsúszik a kissé nedves felületen, de hamar visszanyerem az egyensúlyomat, le sem esem és persze a jelenleg kissé butácska mosoly sem tűnik el az arcomról.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Blazer Pub   Blazer Pub - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Blazer Pub
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-