we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
McDonald's - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 McDonald's

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeSzer. 18 Szept. - 8:54

First topic message reminder :

Vannak dolgok, amiket igazán kár túl magyarázni, ez igaz a McDonald'sra is. Természetesen a város forgalmasabb pontján helyezkedik el ez a gyors étterem. Kedves és persze gyors kiszolgálás, hagyományos ide illő ételek, tehát hamburger, sült krumpli és társai. Ebben az időszakban a saláták még annyira nem voltak megtalálhatóak az étlapon, mint a későbbi években, inkább tényleg a kifejezetten ütős és hizlaló kaják. A berendezés piros-sárga színeket ötvöz, egyszerű asztalok, amik mindig tisztán vannak tartva, piros tálcák, amikre az ételedet kapod, hogy aztán leülhess megenni és rohanhass tovább folytatva a napodat. Az tuti, hogy ha ott kajálsz, akkor azért teszed, mert kevés az időd és nem is lesz gondod azzal, hogy elhúznák az ebédszünetedet. Természetesen kis zacsiban el is viheted a kaját, és autós kiszolgálás is van oldalt. Az épület előtt csúszda, egyszerűbb játékok a gyerekeknek, szóval igazi látogató csalogató hely.

McDonald's - Page 2 Mcdonalds
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 18:14

- Nem tudok róla, hogy problémám lenne a vérrel, vagy az injekciókkal… habár utóbbi nem bánthat annyira, hiszen a te kezedben van, nem téged szúrnak meg.
A többit, így teli hassal, ő sem akarja továbbcincálni. Azt tudja, hogy nem egyszerű munka, se fizikailag, se lelkileg. Viszont másokon segíteni… megérne minden fáradtságot és nehézséget. Aztán még nem is biztos, hogy alkalmas erre a hivatásra. Saját vérével nincsen problémája, de azt nem tudja, hogy másokéra hogyan reagál. Majd kiderül, addig tervezget, természetesen több alternatívával.
- North Salembe?
Ha az elején derül ki Jaime úti célja, Haley biztosan tiszta ideg lett volna. Most csupán kedves érdeklődéssel a hangjában kérdez vissza, majd bólint egyet, jelezve, hogy tudja merre van.
- Lakeside Field Club, megjegyeztem.
Nem csak úgy a levegőbe beszél. Ugyan ígérni nem ígér semmit, előbb azért csak meg akarja beszélni Nate-tel a dolgot, de egyáltalán nem tartja lehetetlennek, hogy valóban hagyjon egy üzenetet Jaime-nek. Nincs túl sok ismerőse North Salemben, lányismerőse meg egyenest nulla, ha Robertát nem számolja.
- Nem, de nem lenne rossz.
Vigyorog kipillantva a kocsira, véleménye abszolút megegyezik Jaimével, szép kocsi a bátyjától kölcsönkapott zöldszínű Aston Martin.
- Szintén örültem, és hasonló szerencsét az utadhoz! Szia!
Ad Jaime-nek egy kétperces előnyt, csak azután viszi vissza ő maga is tálcáját. Azután még betér a mosdóba is, kifele jövet lelassít a telefonkészülék előtt. Végül arra jut, hogy elég lesz a vacsoránál elmesélnie különös találkáját. Kisétál a kocsihoz, majd a város központja felé indul, csak-csak elnéz a bevásárlóutca felé, hogy felfedezze a cipőboltokat, hátha talál egy jó kis szandált magának a nyárra.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 17:00

- Hát a gonosz királynő a kedvenc a meséből, elhiheted. Hófehérkét nem bírom, meg a törpéket se... És nem tudom, egy megmentő hercegtől többet várnék, nem nagy nyeremény Hófehérkének a srác. *Vonja meg a végén a vállát.
Figyel Haley válaszára, s láthatóan elcsodálkozik rajta, hogy bár egy tízessel kevesebb lehet a lány, mint ő, mégis milyen éretten gondolkodik.*
~ Ezek szerint nekem jogom van azt mondani, hogy meg kell találnom önmagamat. De egyáltalán, ha már vagyok, aki vagyok, akivé kreáltak szüleim, akkor nem az volnék? Az ő teremtményük és semmi több s értelmetlen ez az egész út és a gondolkodás ezen?~ *Korábban nem agyalt ilyeneken, s visszasírja azokat az időket. Akkor tudta, ki ő, megvolt a megszokott napi rutin, megvolt - megmondták - a célt, amit el kell érni, olyan egyszerű volt minden. Mégis érzi, hogy képtelen visszarázódni azokba a hétköznapokba. Képtelen megbízni már szülei helyes döntéseiben.
- Az fontos is. *Mosolyog bátorítóan Haley-ra, mikor az érettségi kerül szóba, habár nem biztos, hogy kell neki bátorítás ehhez, de ártani nem árt.*
- Az ápolónő szép hivatás, ezek szerint neked gyomrod is van hozzá. Én nem tudnám csinálni, a vér még hagyján, azzal nincs gondom, de az injekciók! *Látványosan beleborzong, kiskora óta utálja a tűket. Ha csak közelítenek felé, már attól ki van.*
- És akkor még ott a többi, amiről jobb nem is szót ejteni! *Inkább gyorsan tovább is lépnek a témán.*
- Hopp, jól vagy? *Kisit megemelkedik a székből és átnyúl a lány felé, hogy finoman vállon veregesse, ha el nem húzódik. Háton kéne igazából, de azt innen így nem éri el, meg nem úgy tűnik, hogy a fulladozás-köhögés olyan súlyos lenne.*
- Az a spiritiszta aztán nagyon tudhatott, kíváncsi lennék, nekem mit mondana! Habár lehet jobb nem tudni, ha még merülni akarok én is a Titanichoz. *Mosolyodik el.*
- North Salembe tartok, ajánlottak ott egy jóféle szálláshelyt, golf-pálya is tartozik hozzá, mondjuk engem inkább jobban érdekel az agyaggalamb-lövészet, az is van ott. Ööö... Lakeside Field Club a neve. Egy-két hétig még biztosan itt leszek, ha volna kedved máskor is találkozni, ott megtalálsz vagy hagyj üzenetet a recepción. *Minthogy ő továbbra sem tudja, hogy Haley hol és kinél lakik, és tapintatlanság lenne újra erre terelni a témát, meghagyja a lánynak a rejtőzködést. Benne van, hogy szívesen venné, ha még összefutnának, jó olyan ismerős arcot látni, akit kedvel önmagától, nem pedig mert az üzleti és családi érdek azt diktálta, hogy kedvelje. Ugyanakkor ott a lehetőség Haleynak is, hogy ne köteleződjön el, ha nem akar Jaime-vel találkozni többet. Megértené. Azt se tudja saját magáról, hogy kicsoda, így végképp nem tudja, hogy mennyire számít szórakoztató vagy kedvelhető társaságnak.*
- Most pedig én és Füles megyünk, felfedezzük North Salemig az utat meg a városkát. Felajánlanám, hogy elviszlek, de láttam, te is autóval jöttél. Szép darab egyébként, csak nem szülinapra? *Lehet költő kérdés is, ha Haley nem akar rá válaszolni. Jaime pedig akkor távozóra fogja.*
- Örültem, hogy összefutottunk és hogy jobban megismerhettelek. Sok sikert a saját úthoz, meg mindahhoz, amit beszéltünk. *Mosolyog rá a lányra. Korábban már megfigyelte, hogy a tálcákat hova viszik, így legalább ezt nem kell megkérdeznie. Könnyed mosollyal integet pápá-t Haleynak, hogy aztán kint beszálljon bordó szép autójába. Elhajt a Mekitől, de még félúton Peekskill és North Salem között félreáll és előkotorja a hátsó ülés előtti csomagból a plüss Fülesét. A kb. harminc centis kis játék szemeibe néz és percekig csak ül így, elmerengve valamin, csak a motor dorombol halkan, nem állította le. Aztán visszarakja a plüsst, ad neki egy fejsimogatást kedvesen, szeretőn, s sebességbe teszi az autót. Gyorsan hajt, mint aki be akarná hozni a szünetet, pedig nem sietteti senki.*
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 13:56

- Hm, de ha jól kidolgozott karakter a Hófehérkében a gonosz királynő, akkor azt miért nem kedveled?
Ritkán boncolgatja így a meséket, ami azt illeti régen nézett már meséket, de majd hazafelé menet beugrik a videótékába és kiveszi valamelyiket. Valami ugyanis azt súgja neki, hogy Nate filmes gyűjteményében nincsenek meg a Disney klasszikusok… aztán lehet téved, még nem mérte fel bátyja gyűjteményét. Talán előbb mégiscsak átnézi az otthoni filmeket, majd aztán megy el a videótékába.
Az feltűnik Haleynek, hogy egyik kérdése nem került megválaszolásra. Egyelőre a lázas kulcstartó-keresés számlájára írja, és elteszi későbbre, de majd még rákérdez.

- Ööö…mmm… csak kicsit. – Fel kell dolgoznia Jamie fejtegetését. – Nézd, szerintem mindenki már valaki, te is már valaki vagy. Most attól, hogy épp felfedezed, mit szeretsz és mit nem, attól még már vagy valaki, csak bővül világod, és adott esetben változol az élmények hatására. De hát mindenki változik önismereti országúti kocsikázás nélkül is, legalábbis szerintem. Aztán lehet, abszolút rosszul látom a dolgokat, lehet, hogy mindenkinél máshogyan van ez és inkább én vagyok a furcsa szerzet a túl nagy öntudatommal. Mindig az jut eszembe, ahogy a volt osztálytársaim intézték a szakításukat. Mindig azzal a szöveggel szakítottak, hogy – macskakörmöt rajzol a levegőbe mutató- és középsőujjaival – „még meg kell találnom önmagamat”. Ez mennyire hülyén hangzik, hát hogy veszíthette volna el magát? Nem mondom, biztos van ilyenre példa, valami nagy trauma miatt, de ezeknek a lányoknak biztos nem volt ilyenben részük.
Füstölög magában kicsit az emlék hatására. Kicsit elkanyarodott a témától, ha nem is túlságosan. Iszik pár korty kólát, lassan elfogy az is. Fanyarul elmosolyodik Jaime tanácsára. Hét hónap múlva már soha többé nem lesz gyerek. Habár talán akkor megszűnt annak lenni, mikor kilépett a szülői ház kapuján. Nate törődő gondoskodása mellett persze nem kell rögtön koravénnek lennie, de nem akarja kihasználni testvérét és feleslegesen átruházni rá a döntéseinek felelősségét.
- Először le akarok érettségizni. Azt még most, mindenféleképpen. – Magántanulóként tervezi. A francnak sincs kedve új lánynak lenni a suliban az utolsó évében, ráadásul óriási pocakkal. Ahha, inkább köszöni szépen, de nem. Különben is gyorsabb lesz majd külön úton levizsgáznia. Ha összekapja magát, talán még szülés előtt. Persze gyorsabb lenne, ha csak erre koncentrálhatna… le kell ülnie Nathaniellel beszélgetnie, még nem tudja, hogyan hozza fel kérését, egy egész évet kérni, talán túl sok lesz, de olyan jó lenne az első hónapokban csak a babával foglalkozni. Persze tudja, hogy nagy kérés, és Nate anyukájának nem volt ilyen könnyű a helyzete… ráébred, hogy túl sokáig tervezgetett, túl hosszúra nyúlt a hatásszünet. – Gondolkodtam, hogy talán ápolónőként dolgoznék a jövőben.
Addig persze, míg elvégzi a szükséges képzést, dolgozna mást, de ezzel inkább nem sokkolja Jaimet. Ez nagyon egyértelművé tenné, hogy már nem nagyon lesz gyerek.
Utolsó korty kóláját sikeresen félrenyeli, mikor a víz alatti légzés is felmerül. Kellett neki pont a Titanicot felhozni, a Pieris wollastoni faj veszélyeztettségéről kellett volna beszélnie, habár a pillangós kitűző másik táskáján maradt. Könnyes szemmel kapkod levegő után a köhögés után.

- Bocsi, az utolsó korty bosszúja volt. Nem, még nem olvastam, de tényleg furcsa. Talán jövőbe látott, akkoriban nagy divat volt spiritisztához járni, talán ő is valami ilyesmi volt.
Visszateszi poharát a tálcára, közben azért elgondolkodik a víz alatti légzés lehetőségein. Idáig mindig csak medencékben próbálta ki képességét. Vajon milyen mélységig mehetne le? Vajon a víznyomás ugyanúgy hat rá, mint másokra, vagy ebben is más, mint az emberek? Ezt természetesen az elkövetkező hónapokban nem fogja tesztelni, de ami késik, nem múlik. Lepillant jóformán üres tálcáikra, nem tudja, Jaimenek mennyire sietős az útja, feltartani nem akarja. Megadja neki az esélyt, ha indulni akarna.
- És mi az útiterved? Mit fedezel fel legközelebb?
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Júl. - 23:05

- Most hogy így mondod... *Gondolkodik el a piros tündér szerepén. Majd megnézi még egyszer, ha elért a szállodába. A ruha hallatán elvigyorodik.*
- Sajnos az Hamupipőke színe lett! Szerintem ott ő a tündér! *Ő sem kommentál minden mesét, de az Alice-ra vonatkozót meghallja nagy keresgélésben.*
- A szereplők inkább irritálóak, nem szerethetőek. Úgy értem a többi mesében még a gonoszokat is lehet érteni, valamilyen szinten szeretni. Mármint érted, ők olyan tök jó gonoszak. Például a Hófehérkében a boszorkány milyen jó vén satrafa volt! Az Alice-ban pedig a jó szereplőkkel sem lehet azonosulni és nem egy olyan világ, amiben élnél minden további nélkül. *Fejti ki keresgélés közben, de a nevére vonatkozó kérdést vagy nem hallja összpontosítása miatt, vagy csak nem akarja hallani.*
- Vajon ha nem tudom megfogalmazni ki vagyok, akkor én is az vagyok, aki? Szóval nem találok rá az új Jaime-re, mert igazából nincs új Jaime? Ez így most nagyon zavaros lett, igaz? *Pillant fel Haley-re, vajon tudja-e követni a gondolatmenetet? Érti-e, mire utal Jaime?*
- És mit tanulnál vagy dolgoznál? Egyébként ha a helyedben volnék, én tanulnék. Dolgozni ráérsz, ha felnőtt leszel, inkább legyél gyerek, ameddig csak tudsz. *Nem feltételezi, hogy Haley nem kap szüleitől anyagi támogatást. Úgy vélekedik, hagyják kicsit kitombolni a lányukat, hogy ha majd lenyugszik, akkor mehet minden a szokott rend szerint. Jaime szülei is valahogy így okoskodnak lányuk új bolondériái miatt. Igazából Jaime is tudja és szülei is tudják, hogy ez csak önmaguk hitegetése. Ennél sokkal nagyobb a baj. S ennek az az oka, ami miatt nem tud válaszolni Haleynek Jaime, amit nem tudja, hogyan fogalmazzon meg, mi is történt. Kimondottan hálás Haleynek a visszakozásért, az új témáért. Ugyan a homlokzat sérült, ezt menthetetlenül és visszavonhatatlanul látta a másik lány is, mégis, a kérdés segít, hogy újra a vidám Jaime kezdje előcsalogatni. S milyen jó, hogy inkább egy tavalyi jó kis témát vett elő, nem mondjuk a baljóslatú csernobili ügyet. Halovány mosoly jelenik meg arcán, de szemeiben csak valamivel később, s színe is a fehérségből csak apránként tér vissza.*
- Igen! Megfordult bennem, hogy megtanulok búvárkodni és valahogy kijárom, hogy le lehessen menni oda megnézni. Sokkal egyszerűbb lenne, ha lehetne a víz alatt is levegőt venni, mint a halaknak, nem? Oh, tényleg, olvastad Morgan Robertson regényét? Még a századforduló előtt írt egy Titan nevű hajóról, elég nagyról, amelyen szintén nem volt elég mentőcsónak és az is elsüllyedt. Különös egybeesések. *Talán hirtelen vált témát egy témán belül is, de jelenleg beszélne ő a mentőcsónakok szabványairól is inkább, minthogy el kelljen mesélnie, mi is történt vele. Hirtelen több nem jut eszébe, de a csend kínosságát elkerülendő okot ad a csendre: rágcsálni kezdi pár utolsó sültkrumliját.*
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 23:15

- A Csipkerózsikát szerintem rosszul nevezték el. Nem figyelted, hogy mindig mindent a piros tündér talál ki és old meg? Habár persze szép a dal, de az a piros tündér… - grimaszol egyet felhúzott orral – a végén direkt a kék tündérnek drukkoltam, hogy kék legyen a ruhája Csipkerózsikának.
Nem fűz azért mindegyik meséhez kommentárt, nem is látta mindegyiket.
- Miért nem szereted az Alice Csodaországban-t? Azt még nem láttam, ezek szerint ne is akarjam olyan nagyon?
Kérdi miközben Jaime egyre jobban belemerül a keresésbe. Nem is egészen biztos benne, hogy meghallotta kérdését. Gondolatban megvonja vállát, legfeljebb majd megkérdezi újra, vagy nem, és akkor megnézi a mesét akármi is süljön ki belőle.
- Türelmes lehetsz, ha idáig tudtál úgy élni. – Szórakozottan figyeli a mindent feltúró lányt, aztán felcsillanó szemekkel néz fel rá. – Mi a B. a nevedben?
Erre még biztosan rá fog kérdezni, ha véletlenül nem hallotta volna a kis zsebekben turkáló lány a szavait. Haley szerint mondjuk túl kicsik azok a zsebek egy kocsikulcsnak, de nem akarja megakasztani Jaimet. Olyan elszántan keresi, hadd keresse, ki tudja, talán ez az élmény is segítségére lesz az önismereti úton.
- Ez egy olyan fura kérdés. Én én vagyok. Érted, attól, hogy amennyire valaki tisztában lehet saját magával, én annyira tudom is ki vagyok, ettől még nem igazán tudom megfogalmazni. Meg hát most csak nem mondanám, hogy 17 éves amerikai nő vagyok, meg szőke vagyok, mert hát ezeket látni rajtam, ugyanakkor mégis az alapjai annak, aki vagyok.
Szinte egy levegővétellel hadarja el válaszát, amivel lényegében nem mond semmit se. A második kérdés egyébként is könnyebben megfogható, habár előbb kijavítja Jaimet.
- Nem vagyok új, csak a környezetem új és a tény, hogy nem kapok szobafogságot, csak mert vagyok, aki vagyok, például mert a jelenlegi ízlésemnek megfelelően öltözködök.
Amúgy még túl sok mindent nem csinálok, még most tartok, tudod, a kezdeti rózsaszínfelhős időszakban. Persze foglalkoztat a jövő, tervezgetek.. jó lenne majd továbbtanulni, munkát keresni, aztán...

A tervezett babakelengye bevásárlást inkább nem sorolja fel, ha esetleg nem tud a dologról Jaime, nehogy most sokkolja a hírrel, aztán még a végén meggondolná a magát a titkos egyezségükkel kapcsolatban. De nem is ezt akarta mondani, mégis megakadt a beszédben, ahogy pillantása a megtalált kulcsra tapad. Meglepetten vonja fel szemöldökeit. Erősen figyelte Jaimet beszélgetésük elején, nem emlékszik a kezében kocsikulcsra, márpedig Fülest feltehetően megjegyezte volna. Ismét csak megvonja vállát gondolatban, biztos, míg a pultnál volt, a keze ügyébe került valamelyik zsebéből és a tálcára tette. A tálcát már nem figyelte olyan tüzetesen, ez tény. Kicsit közelebb hajol, hogy szemügyre vegye Fülest.
- Aranyos.
Elmosolyodik. Kényelmesen hátradől, kortyol párat üdítőjéből és csak a feltűnő csend miatt pillant fel Jaimere. Nem kifinomult emberismeretéről ismeretes – legközelebb majd ezt is elmondhatja neki, ettől a hiányosságtól is lesz ő, ő –, de most annyira egyértelműen az élénk hajszínű lány arcára van írva minden, hogy még Haley is megérti. Rögtön visszakozik.
- Nem kell válaszolnod, nem akartam semmibe belemászni. – Igyekszik valami új témát kitalálni, de persze most alig jut eszébe valami. – Izé.. hallottad, hogy megtalálták a Titanicot?
Tavaly hír, de hirtelen nem jut eszébe semmi más. Az időjárásról nem fog elkezdeni beszélni, hamarabb fogja elkezdeni elemezni a gyorséttermeket… majdnem fejbe csapja magát. Erről kellett volna beszélnie, hiszen olyan lelkes volt Jamie a gyorséttermek miatt. Na hát most már mindegy, elteszi későbbre, habár reméli nem fog még egyszer így belegyalogolni a kérdésével az O’Daae örökösnő lelki világába.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 20:10

*Bizonyára barátnőknél lakik Haley, legalábbis a megkönnyebbült tekintetből, a könnyed cseverészős hangnemből, s a mögötte sejlő biztonságérzetből erre következtet Jaime.*
- Kedvenc? Hmmm, a 101 kiskutya és a Pán Péter, a Hamupipőke, Csipkerózsika, Micimackó.. Viszont nem kedvelem a Hófehérkét és az Alice Csodaországban-t. Ó, voltam! Naná, hogy voltam! Van is egy kulcstartóm onnan meg egy fotó rólam a kastély előtt! *Kezd el túrkálni a maga elé kapott táskájában feledve  sült krumpliját. Úgy tűnik, a számára fontos dolgokat - s ebbe a fénykép is beletartozik ezek szerint - magánál hordja a táskában.*
- Ejj, hová tehettem? A kép lehet a kesztyűtartóban van a kocsiban, de a kulcstartónak meg kell lennie, mert rajta vannak a kocsi kulcsai is. *Elszánt kotorászásban hallgatja Haley-t tovább, figyel természetesen, de azért kezd bosszús is lenni, hogy nincs meg az a fránya kulcs a kulcstartóval egyetemben.*
- Jó neked! Én úgy éltem, ahogyan mondták, olyan voltam, amilyennek akarták. Fogalmam sincs róla, hogy ha ez nincs, kicsoda is Jaime B. O'Daae... Ezt nem hiszem el! *Morogja a végén és most már a táska kicsi külső zsebeit vizslatja át, amelyek közül több inkább tűnik dísz-zsebnek, semhogy elférjen benne egy kulcscsomó.*
- És mit mondanál, ki vagy te? Mit csinál az új Haley? *Pillant fel minden bosszúsága ellenére derűsen a lányra, majd feladja a keresést, csalódottan dobja a táskáját a mellette lévő székre vissza és már visszatérne a krumplihoz, hogy átgondolja, hova is tehette még a kulcsot, ha a táskájában nincs, mikor a sült burgonyák mellett megtalálja a keresett tárgyat. Neki fel sem tűnik, hogy egy perce még nem volt ott.*
- Áh, megvan! Persze, hogy nem találom a táskában, ha a tálcára teszem! Jó, hogy nem hagytam itt! Szóval nézd csak, ezt vettem ott Disney Worldben. *Mutat fel egy kicsinyke kulcstartót, mely a Füles névre hallgató aranyosan mosolygó szamarat formázza műanyagból öntve.*
- Ő volt a kedvencem, a kis mélabússágával együtt. Szerencsére neki nem esik le a farka, egész biztosan elhagynám! *Derűsen mosolyog itt még, de hamar arcára fagy az a mosoly Haley kérdését hallva.*
- Én... *Érzi, hogy valamit mondania kellene, hogy nagyon pörögnek a másodpercek, amelyek alatt egy hang sem jön ki a torkán és kicsike mesefigurába, mint kabalába kapaszkodik. Zavartan süti le a szemeit és a tálcán ide-oda cikázik, keresvén a szavakat, mintha valami ott lévő tárgyról ez eszébe juthatna. Ám a szavaknak nem szokásuk csak úgy felbukkanni, mint a nem talált cuccainak. Telnek a másodpercek...*
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 21:55

Jelenleg nem tervez semmiféle hullámvasutazást, de azért rábólint Jaime szavaira, az végül is nem ígéret, nem kerül semmibe. Inkább befejezi hamburgerét, így nem csúszik ki semmi meggondolatlan a száján, mint például, hogy az ő szülei leginkább azt tudják, hogy nekik mi a jó és ennyiben kimerült a lányukról való gondolkodásuk. Leöblíti kólával az utolsó falat sajtburgert, amiből tényleg nem sok maradt meg, talán még a zöldbabot is megette volna, annyira nem figyelt arra, mit is evett. Aztán már nem is teszi le kezéből a poharat, hanem koccint Jaime-vel.
- Köszönöm.
Talán a haja miatt, talán a kedves mosolya vagy csillogó tengerzöld szemek miatt, de Haley elhiszi neki, hogy nem fogja elmondani senkinek, hogy itt találkozott vele. Igyekszik visszafogni magát, így hangjából csak csipetnyi megkönnyebbülés hallatszik ki, tekintetéből annál több. Hát még a visszatérő lelkesedéséből, amivel maradék fagyijának esik neki.
- Nem, nem kuzinoknál lakok.
A Natehez fűződő rokoni szál bemutatásába azért még nem kezd bele, de nyugodt hangja hallatán egyértelmű, hogy nem a híd alatt alszik. Sőt, végre igazi otthona van... ez persze nem szűrhető le a hangjából, de ő érzi.
- És mi a kedvenced? És Disney World-ben voltál már?
Most már Haley is fesztelenül cseveg.
- Még nem régóta, pár hete. És jól haladok. Tudod, nekem inkább azzal volt problémám, hogy amennyire valaki tudhatja magáról, hogy kicsoda, én tudtam, csak hát a szülői elvárások korlátjai között ez nem volt megvalósítható. – Iszik egy korty kólát a fagyi után. – Szóval mióta elindultam, végre megvalósíthatom magam, vagyis nagyjából. Még a saját lábamra kell állnom, de majd az a pillanat is eljön, remélem hamarosan.
Nem csak saját magát kell megvalósítania, hanem emellett anyává is kell válnia. Ez persze nem zárja ki az előbbit… ezt igazából még el kell rendeznie magában.
- És? Téged mi indított el ezen kalandos önismereti úton?
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 19:58

*Pislog párat Haley válaszára, miközben azon gondolkozik, hogy az ajakharapás valami eltitkolására utal vagy csak egy rossz szokás? Vannak, akik a körmüket rágják, mások a hajukat csavargatják, Haley lehet az ajkait harapdálja. Le kéne szoknia róla, ez mindig bizonytalanságot, nyugtalanságot sugároz, ami nem hasznos az üzleti életben, mondjuk egy tárgyalásnál. Aztán elfojt magában egy sóhajt. Már megint a régi világában gondolkodott.*
- Igazán kár, egyszer kirándulj arra! *Mosolyog és figyel a válaszra.*
- Ah, igen, a szülők mindig jobban tudják, mi a jó nekünk, igaz? Akkor gondolom nem is rokonoknál laksz? Erre tippeltem az előbb magamban, én is sokszor voltam kuzinoknál, mikor szüleim nélkül utaztam el valahova. Egyébként ne aggódj, nem tervezek Portland felé kitérőt, úgyhogy tőlem biztosan nem tudják meg. *Közben megfogja kartonpoharát a kólával együtt és koccintásra emeli mint titkos paktum pecsét-helyettesítőjét. Koccintással vagy anélkül, de kortyol a kólából.*
- Nos... *Teszi le a poharat, s mint szalvétát gondosan összehajtja a hamburgere csomagolását, majd a krumpliját húzza maga elé.*
- ... ha az annak számít, hogy Disney lelkes rajongója lettem, akkor egy kapaszkodóm van. *Vallja be halkan, de mosolyogva. Azzal a mosollyal, ami egyértelművé teszi, valóban oda van azokért a mesékért.*
- Más még nem nagyon. Céltalanul utazgatok. És te? Hogy haladsz? Mióta vagy ezen az úton? *Úgy sejti, régebb óta, mert itt a McDonald's-ban is jobban eligazodik Haley, mint Jaime.*
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 19:28

- Ugyan, semmi baj, hisz én se tudtalak hova tenni hirtelen.
Emeli fel kezeit, hogy ezzel is megállítsa Jaime szabadkozó szavait. Aztán a folytatás hallatán megbánja, hogy nem adta a sértettet, inkább azt hallgatná, hogyan próbálja megbékíteni őt Jaime, sem mint ilyen kényes kérdésekig jussanak el röpke pillanatok alatt.
~Ó, bár haladtál volna át a megyén – vagy még jobb – az egész államon megállás nélkül!~
Ezt természetesen nem mondja ki, jól is néznének. Habár ezzel ő valóban vérig sértené a másikat és innentől kezdve eltölthetnék az időt a bocsánatkéréssel. De hát Jaime nem bántotta őt, így aztán nem érdemli meg, hogy így megbántsa. Ajkaiba harapva pillant a lányra, azt latolgatja, mit is válaszoljon. Mivel egyedül North Salemet ismeri, ezért azt elveti, hogy látványosságot ajánljon. Már csak az hiányozna, hogy még közelebbi támpontot adjon.

- Izé… a szüleim Portland-ben vannak.
Most aztán gondban van, hogyan folytassa ezután? Hallgatja inkább Jaime fesztelen csevegését, közben lázasan gondolkodik. Ha osztálykirándulást mond, akkor következik a kérdés, hogy hol a többi osztálytársa? És különben is, biztosan elcsacsogná a szüleinek, hogy látta őt itt, onnan pedig egyetlen telefonhívás és apja is tudni fogja, hol vannak. Az ugyanis, hogy „tiszteletét akarta tenni” a szüleinél, egyértelművé tette, hogy nem szakította meg a családi kapcsolatait, csak egyszerűen új fodrászhoz ment. Viszont, az új fodrász mögött láthatóan nem csak az új frizura iránti vágy áll. Egyelőre megpróbálkozik annyira őszinte lenni, amennyire lehet.
- Nem, még nem próbáltam. – Válaszolja meg előbb a könnyebbik kérdést. – És egyáltalán nem butaság, tulajdonképpen én is valami hasonló úton vagyok, hogy az lehessek, aki vagyok. És ömm… könnyebb úgy az utam, hogy nem jelentkezek be a szüleimhez, mikor merre járok.
Jaime arcát fürkészi, reméli megérti a lényeget, a szüleinek nem kell tudnia róla, hol tartózkodik éppen. Elpillant a mosdók felé, megnyugszik a falra szerelt telefonkészülék láttán. Egyre erősebben fontolgatja, hogy fel kéne hívnia Nate-t, hogy mit kéne csinálnia.
- És sikerült már kapaszkodókat találnod ahhoz, hogy megismerd magadat?
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 14:51

- Köszönöm, neked is! *Mosolyog Haleyre egy nyelés és egy újabb harapás között, s míg a falatot rágja, figyelmesen hallgatja a választ. A Haley-névre csak bólint egyet lelkes fénnyel szemeiben. Tényleg, Haley! Majdnem megvolt!*
- Ne haragudj, hogy nem emlékeztem pontosan... *Azt hiszi a szomorúnak ható motyogás annak tudható be, hogy nem tudta felidézni a másik nevét. Magában kicsit megrója saját magát. Lázadás ide vagy oda, jómodor azért még van a világon, a neveket, kapcsolatokat nem kéne elfelejtenie!*
- Valóban? Ismeretlen vagyok a környéken, át is akartam itt haladni, csak megálltam, mert éhes voltam. Mi érdemes látnivaló van errefelé, hátha én is kedvet kapok a kiránduláshoz. Apropó, hol szálltatok meg? Lehet tiszteletemet tenném szüleidnél. *Cseveg fesztelenül és teljesen gyanútlanul. Nem feltételezi, hogy Haley egyedül van, nemhogy éppen szökésben. Viszont egy kirándulás jól hangzik, persze nem akar Larsenékre ráakaszkodni.*
- Igen, azt is. *Bólint rá és újabb falat elfogyasztása közben, nyakát nyújtogatva megfigyeli, hogy valóban több chef... szakács... vagyis hát konyhai alkalmazott van.*
- Ó, mint a gyárban, mindenki csak egy-egy részfeladatot csinál. Roppant érdekes. *Annak biztos, aki még nem látott ilyent.*
- Szóval visszatérve a kérdésedre, igen, felfedezem azt is, meg úgy mindent, amit felkelti a kíváncsiságom. Például próbáltad már Coney Island-on Thompson hullámvasútját? Ha egy kis izgalomra vágysz és szereted a száguldást, ajánlani tudom! Tehát igyekszem rájönni, mi az, ami tetszik nekem? Mi az, ami én vagyok? De nincs kimondott célom, hogy hova tartok. Nagy butaság ez így, ugye?
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 18:21

- Jó étvágyat!
Leteszi a fagyit, hogy végre rávethesse magát a sajtburgerére. Elkezdi kicsomagolni, nem figyel arra, hogy Jamienek ez is újdonság. A lány szavai viszont már felkeltik figyelmét. Szinte megdermed újraéledő rémületében.
~ A francba! Miért, miért a családnevemre kell emlékeznie? Sőt! Még rosszabb? Biztosnak lennie benne?? ~
Egy pillanatig reménykedett, hogy Jaime is csak az arcára emlékszik és félig a keresztnevére, az még nem lenne baj. Áh, miért kellett azon a nyavalyás partyn feltűnősködnie a farmerral. Ha marad a kis fehér csipkeruhájában, akkor biztos nem jegyezte volna meg őt a másik lány.

- Haley.
Motyogja megsemmisülten. Vajon idáig tartott a boldog szabadság? Ugyan már érti a fellengzős megszólítás okát, de ettől nem boldogabb most. Sem attól, hogy most már el tudja helyezni emlékei között Jaimet.
- Áh, tényleg.
Beugrik neki a visszafogott fiatal nő, de sehogyse sikerül összeegyeztetnie a vele szemben ülő élénk, színváltós hajú lánnyal. Vagyis hát de, mert a tulajdon szemével látja, csak nehezére esik. Szülei mindig elismeréssel a hangjukban beszéltek az O’Daae örökösnőről, Haleynek nem volt róla igazából véleménye, nem ismerte sose. Most viszont leginkább fél tőle, a kérdésétől még jobban.
~Vajon tudja, hogy Európában kéne lennem? És a babáról is tud??~

- Kirándulok.
Válaszolja kissé feszengve, de abszolút őszintén. Végül is North Salemből, nem Portlandből, de kirándulni jött.
- És te? Felfedezed az amerikai konyha új csodáit?
Kérdi lazán, vagyis próbál lazának tűnni. Ugyanis próbál nem ráijeszteni a lányra, ha véletlenül tényleg nem tud semmit, akkor nem kéne furcsa viselkedéssel további kérdésekre sarkallni. Sem túlságosan megmaradni az emlékezetében, hogy elújságolja szüleinek, hogy itt látta a Larsen lányt. Nagy nehezen beleharap burgerébe, de nem érzi azt a csodás ízkavalkádot, amiért eljött idáig.
- Emlékeztetlek majd, ha szeretnéd, de izé, az itt nem igazán szokás. Igazából látod is ott – mutat a kiadó polcok mögött látható mekis egyenruhában sürgölődőkre –  a… hát szakács állomáson állókat, de ők nem igazán szakácsok, pláne nem chefek.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 15 Jún. - 23:29

*Rábólint egyet helyeslően a tavalyi kerti parti említésekor. Beidegződés, hogy nem szabad sokat hevesen csóválgatnia a fejét, egy határozott biccentés belefér.*
- Nem, még nem. Szóval sajtburger, menüben, oké. *Megjegyzi és már lendült is a pulthoz hagyván Haleyt gondolkodni és nekikezdeni a reggelinek. Vissza viszont nem sajtburgerrel érkezik, hanem valami nagyobb hamburgerrel, de a krumpli és az üdítő hasonló méretű.*
- Ilyen nagyot választottam, farkaséhes vagyok. De rá nem tudtam venni őket, hogy extra sajtot tegyenek bele, még ha fizetek se. Furcsa egy hely ez. *Azt már be se vallja, hogy akkor milyen furcsán néztek rá, mikor a tisztességes borravalót is megadta, amit nívós éttermekben szokás. Visszaül a székre, letéve a tálcát és érdeklődve szemléli meg a becsomagolt burgerét, láthatóan szórakozva ezen a furcsaságon is, hogy nem tányéron kapja.*
- Igen! Új fodrász, új frizura, új élet. És új étel! Jó étvágyat! *Ekkor pillant csak fel kiszabadított szendvicséről Haleyra és látja, hogy sült krumplival eszi a fagyit. Erre is rápislog, s felírja a képzeletbeli listájára (mert van rendes is, de zsíros kézzel most nem szedi ki a táskájából), hogy következőnek ezt próbálja ki.*
- Ó, de jó, most megnyugodtam! Mert nekem meg azt kell töredelmesen bevallanom, hogy csak félig van meg a neved. A vezetéknévben biztos vagyok, de a keresztneved... Caley vagy Raley? Rám nem biztos, hogy emlékszel, még ha el is árulom a nevem. Jaime vagyok, és O'Daae is. *Apja megfenyegette ugyan, hogy kitagadja, de ahogy arra Jaime rávilágított neki, már késő volt. Nem volt más lehetőségük, mint tűrni és remélni, hamar végére ér szeretett fiúk... izé, lányuk a lázadásnak. Haley pedig lehet tényleg nem emlékszik sokra Jaimevel kapcsolatban, vagy ha igen, az szöges ellentétben áll a most vele szemben ülő, életvidám lánnyal. Akkor komorabb volt, visszafogottan mosolygott, s komolyságba kellett burkolóznia, na meg külleme is megfelelt az elvárásoknak többnyire szoros, elegáns konty kíséretében. Az autógyáros gazdag örökösnőjének nemrégiben felbontott jegyességét is csak alig pár sorban közölte le az újság, nem részletezve az okokat. Vannak botrányok, amelyeket el lehet tussolni.*
- Ha nem sértelek meg a kérdéssel, de te mit keresel itt? Mi járatban? *Jelzésértékűen pillant körbe röviden a McDonald's-ban, ami nem nekik való helyszín, Haley öltözete ide vagy oda. Jóízűt harap aztán a burgerébe, épp csak elég nagyra tudja nyitni hozzá a száját. Ám az íz... Pillanatnyi szemlehunyása jelzi, hogy mennyire ízlik neki.*
- Emlékeztess kérlek, hogy a végén mondjam meg a pultnál álló hölgynek, hogy dicséretem a chef-üknek.
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 15 Jún. - 22:48

Hirtelen elbizonytalanodik, mikor látja Jaime pillanatnyi zavarodottságát. Most akkor mégis integetős kényszerbeteg lenne, aki csak véletlenül ismerős neki? De nem, mégse, hisz tudja a nevét. Egy pillanatra összevonja szemöldökeit, furcsán mondja a nevét, talán beszédhibás lenne a lány?Ezt gyorsan elveti, ismeri ő olyat, aki így mondta a nevét, és nem volt az ég világon semmilyen beszédhibája, csak egy kicsit agyára ment a francia sznobság.
Ebbe az irányba kezd gondolkodni, miközben leteszi tálcáját az asztalra, ő maga pedig leül Jaimevel szemben. Pillantása körülrebben a bennlévőkön, de senki nem kelt fel fenyegetően. Ettől függetlenül izmai még mindig ugrásra és futásra készen feszülnek meg, míg Jaime csevegését hallgatja.

- Crosworthék? – Végigpillant magán, mintha segítségre lenne szüksége, hogy felidézze az alkalmat. Elvigyorodik. – Á, a tavalyi kerti party.
Egy hetes szobafogság volt a büntetése, de megérte, abszolút megérte. Jaime kérdése kizökkenti, így nem tud bele se kezdeni, hogy elkezdje végigvenni a vendégeket és a személyzet tagjait fejben.
- Persze… még nem voltál..? – Kerekednek el szemei csodálkozva, ahogy elharapja kérdését, hogy helyette Jaime kérdésére válaszoljon. – Ez? Ez sajtburger. Kérdd menüben, krumplival és üdítővel az igazi élmény.
Ha nem tudta, hogy önkiszolgáló, akkor ez a tanács is elkél. Amúgy ebből kifolyólag azt is kilogikázta, hogy mindenféleképp a vendégeket kell átpörgetnie fejben. Ki más nem tudná, hogy a Meki önkiszolgáló, ha nem az elit?
Míg várja, hogy a lány visszaérjen, nekikezd fagyijának. Hozzá sültkrumplit eszik, sőt a sültkrumplit használja kanálnak. Pillantása még mindig a bennlévőkön ugrál, de minden nyugodt, lassan kezd ő maga is megnyugodni.

- Új frizura? - Bök az axtravagáns színben pompázó tincsekre. - Ne haragudj, de be kell vallanom, nem tudlak hova tenni Crosworthék vendégei közül, segíts ki, kérlek.
Megvárja, míg Jaime letelepszik az asztalhoz, de akkor aztán már kénytelen rákérdezni, hogy ki is lehet a lány.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 22:13

*Megáll az integetésben tétován, látván Haley megdermedését és ide-oda pillongatását. A hátrapillantást még meg is értené, így ő is volt már így ezzel. Haley végül csak elidnul felé, de Jaime nem tud szabadulni a gondolattól, hogy Haley nem ismeri fel és hogy nagyon bizalmatlan. Furcsán cáfol rá erre aztán a kérdés, pedig már össze is szedte mondandóját, hogy a várható kérdésre, miszerint honnan is ismeri őt, már mondhassa is a választ.*
- Öö.. Mármint, szia 'aley! Naná! *Mosolyodik el pillanatnyi zavara után a rá jellemző féloldalas, de kedves mosollyal. a név kezdetét elharapta. Illik nevén szólítani valakit, s kényelmes megoldás lett volna kikerülni a megszólítást, ám ez is jó ötletnek tűnt. Egészen addig, amíg ki nem mondta, idegesítő affektáló hatást keltett, mint azok az újgazdagok, akiknek már a rendes beszédjükre is szándékoltan kihat a francia affektálás. Mintha az olyan úrias lenne... Az közben eszébe sem jut, hogy Haley esetleg nem ismeri meg ezzel a kékes-türkizes hajjal, mert legutóbb teljesen konszolidált megjelenése volt Jaimenek. Talán annyira, hogy figyelemre nem is nagyon volt méltó.*
- Emlékszem rád, pont ugyanezt viselted Crosworth-éknél is, mikor... Nem mondod, hogy ez önkiszolgáló???!!! *Mondata közben pillant le a bizonyára eddigre már az asztalra letett tálcára és annak tartalmára. De hiszen ezen mekis étel és ital van! És Haley maga hozta!*
- Ennek nagyon jó az illata, mi ez, mit eszel? *Mutat le a sajtburgerre, de félig már fel is emelkedett az öntött műanyag egyen-székről, s a kistáskájáért nyúl, amiben a pénztárcája van. Valamivel meg kell ostromolni a pultot, s bár nem gondol rá, hogy "'aley" meglépne, míg ő távol van, de remélhetőleg tényleg ott lesz még a lány, mire megfordulhat diadalmas mosollyal a megszerzett zsákmányával.*
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 20:49

~Nem! Nem találhattak meg máris!~
Megdermed a mozdulatban, mikor elcsípi helykeresés közben a lelkes integetést. Reménykedve pillant hátra a válla fölött, de a rendelőpultnál csak egy középkorú férfi vitatja meg a shake kínálatot a pultossal, rajta kívül nincs más ebben az irányban. A lány lelkes integetése tehát egyértelműen neki szól, pedig egészen biztos abban, hogy nincs itt ismerőse, pontosabban női ismerőse száz százalékra nincs.
Kényszeríti magát, hogy visszamosolyogjon, de pillantása a bennlévőkön ugrál ide-oda. A lányról egyszerűen nem tudja elképzelni, hogy magánnyomozó lenne, ilyen hajjal nem lehet túl hatékony, mivel túlságosan feltűnő. Erre a frizurára mindenki felfigyel és emlékszik is rá… hacsak nem paróka. Ugyanakkor még ez sem oldja meg a feltűnési problémát. A kamionos sapkát viselő nagydarab férfi viszont akár apja embere is lehetne… ahogy a shake-ről most már percek óta diskuráló fazon is, a lány meg lehet a figyelemelterelés.
Döntenie kell, mert ha nem mozdul, azon nyomban leteperhetik és visszahurcolhatják Portlandbe. De talán, ha belemegy a lány játékába, akkor lehet esélye meglépni. Majd ráborítja a tálcát és elszalad. Persze, most is eldobhatná a tálcát és szaladhatna, de azt pocsékolásnak érezné, mert senkihez se vágná hozzá feltartóztatásul. Ha már vesznie kell hagyni a sajtburgert, akkor legyen értelme a hősi áldozatnak.
Nagy nehezen mozgásra kényszeríti lábait és elindul a lány felé. Pillantása még mindig a benn lévőkön ugrál, hogy egy fenyegető mozdulatra elhúzhassa a csíkot, de egyre többször tér vissza az élénk hajszínű lányhoz. Pár évvel idősebbnek saccolja magánál, és ahogy közelebb ér, elfogja az a különös érzés, hogy már látta korábban. De hol? Ilyen hajra emlékezne, márpedig ilyet még egészen biztos nem látott. Az arcvonásai viszont határozottan ismerősek. Megáll az asztalánál.

- Szia, leülhetek?
Akár kényszerbeteg is lehet a lány, aki ráinteget vadidegenekre, de a társaságukra nem vágyik. Nagyon reménykedik ebben a verzióban, de mivel neki ismerős valahonnan, feltételezi futólag találkozhattak már. Imádkozik azért, hogy valami alterbuli legyen a helyszín és nem családjához köthető esemény… habár ilyen hajjal az utóbbira biztos emlékezne.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 22:52

~ Miért hívják ezt gyorsétteremnek, mikor a hartfordi Silver Cat Coffe-ban is gyorsabb a kiszolgálás, pedig a személyzet egyik tagja sem ebben az évszázadban született...? ~ Tűnődik, mikor feltűnik neki, hogy egy ideje már nézelődik ki az ablakon, de hogy egy pincér sem lépett oda hozzá ez idő alatt.
~ Logikus, azért sietnek annyira az emberek, mert minél előbb ideérnek, annál nagyobb az esély, hogy időben végezzenek... Nem is rossz kocsi!~ Van, amiről nehéz leszokni, például mások autónak stíröléséről és ez alapján megítéléséről. Kíváncsi, ki fog kiszállni abból az autóból, s liláskékesre festett szemöldökei a frufru alatt magasabbra szöknek a ruházat láttán. Másra számított. Ráadásul... olyan ismerős! Mintha már látta volna ezt a felszerelést. Jó, persze, sokan viselhetnek ilyent, de az egész megjelenés, kisugárzás, a szőke haj, valahol már látta. Annyira leköti figyelmét a lány, akit eddig jobbára csak hátulról láthat, hogy észre sem veszi, hogy rendeli az ételt a pultnál, mint olyan sokan. Csak ha majd megkapta az ételt Haley, s megfordul, hogy üres asztalt keressen, akkor látja meg Jaime a másik arcát, s a felismerés nem várat magára.
~ Hisz ez Caley, nem, Raley... De Larsen, az biztos! ~ A név még nincs meg, de Jaime keze máris magasba lendül és mosolyogva integet a lánynak, ültéből kicsit meg is emelkedve. Hogy is felejthette el azt az emlékezetes estét Crosworth-éknél, ahol egy hétre való pletykatémát adott a fiatal lány öltözetével? Legalábbis azoknak, akik beszélhettek ilyenről, ő csak fél szemmel nézhette meg, mert elmélyült gazdasági beszélgetést kellett folytatnia néhány pocakos úrral, akik mintha hasukban hordták volna vagyonukat. Mintha a gazdagsággal egyenes arányban nőne a férfiak hasa! Mindenesetre ő így is emlékszik az ifjú lányra, de hogy Haley is megismeri-e az azóta kissé megváltozott nőt?
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 21:42

Nem mondta meg egészen pontosan, hogy hová is készül. Nem evett meszet, hogy megmondja Robertának, hogy a McDonald's-ba akar menni. Még a kertbe se mehetne ki, nem hogy átautózzon Peekskillbe ezért. Pontosan persze nem ismeri Roberta véleményét a gyorskajákról, de aki így szeret főzni és főztjével másokat megetetni, hát nem valószínű, hogy még adna egy kis pénzt, hogy nagyobb menüt vehessen.
Egyébként is meg akarta nézni a közeli várost, de mivel reggel úgy ébredt, hogy vagy eszik egy sajtburgert vagy… eszik egy sajtburgert. Szóval elkérte ismét csak a kocsit Nate-től, míg a legnagyobb nyugalommal megreggelizett. Elvégre 45 percet vezethet, ha épp a limithatáron hajt, talán 40 perc alatt odaér, az pedig még mindig sok idő reggeli nélkül.
Így is megörül, mikor vége meglátja a neonpiros-sárga jelzőfényt. Pedig reggeli után éppen csak letusolt, felöltözött, és máris a kocsiban volt. Nem tudja pontosan, hogy a megmagyarázhatatlan meki-éhség az oka, hogy végre nem rettent meg Fülestől, mikor az ajtón kilépve megrohamozta a kutya, vagy talán kezd megbarátkozni vele. Gyanús, hogy az előbbiről van szó.
Kiszáll a kocsiból, bezárja, majd máris a bejárat felé lódul. Rojtosan elvágott rövid farmernadrágot visel, élénk türkiz színűt, hozzá MTV logós világos szürke pólót. Fáradt piros tornacipője kezd kissé meleg lenni, talán elnéz majd néhány cipőboltba, szandált ugyanis nem hozott magával. De előbb a kaja!
Lendületből nyitja ki az ajtót és esik be. Mivel pontosan tudja, mit akar enni, ezért rögtön az egyik pultoshoz lép.

- Szia, szeretnék egy sajtburgert, nagy menüben, diétás kólával és egy eperöntetes fagyit.
Útközben annyit morfondírozott a sajtburgeren, hogy kitalálta, megérdemel majd egy kis desszertet is. Míg összekészítik második reggelijét, előveszi pénztárcáját, hogy fizessen. Azután nem lesz más dolga, csak helyet kell találnia magának. Hétköznap délelőtt szerencsére ez nem lesz nehéz feladat.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 22:03

Éles fékcsikorgással áll meg a fényes bordó Chevrolet Corvette C4-es. Szerencse, hogy mögötte nem jött senki, így balesetet sem okozott hirtelen megállásával. Pár pillanatig nézi a gyorsétterem közismert, hatalmas logóját, majd hátramenetbe vált és betolat a parkolóba. Nem az autós kiszolgálórészbe megy, hiába lenne kézen fekvő. Nem siet. A szegények szoktak sietni, a gazdagok ezt ritkán ismerik meg. Kényelmes tempóban, de rutinosan leparkol, kulcsot magához veszi, és már nyitja is az ajtót, amit visszakézből csap be maga után. Korábban sosem ehetett ilyen helyen, s bűnös élvezetet jelent lázadásának ez az újabb formája. Ott és olyan vacak kaját enni, ahol és amit a köznép eszik... Egyébként is megéhezett, s ha már így átutazóban volt a vidéken, hát Peekskill eme "nevezetessége" előtt fog hódolni.
A kulcsot hosszú combjait kiemelő, mélykék nadrág zsebeibe tömködi, remélvén, hogy ott lesz akkor is, mikor kifelé jön. Felette legújabb divat szerinti fehér felsőt visel, de még a drága ruhák és a drága autó sem olyan feltűnő, mint a nyitott tetejű autókázás után kicsit szélfútta haja. Az a kékeslilás, türkizbe átmenő haj, amibe napszemüvegét tolja fel szemeiről és jobban szemügyre veszi az épületet. Tántoríthatatlanul halad be és mély levegőt vesz a bűnösen ismeretlen illatokból, majd leül az egyik asztalhoz az ablak mellett és várja az egyik egyenruhás alkalmazott megjelenését, hogy felvehesse a megrendelését. Biztos itt is így megy, nemigaz?
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 22 Feb. - 8:43

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Dec. - 22:55

Úgy érzem minden csak azért fordult jobbra körülöttem, mert... mert én idekerültem. Fogalmam sincs, hogyan bírtam volna, ha tovább vándorlunk, ha az a két férfi nem talál ránk, megálljt parancsolva az utazásoknak és a velük járó stresszel. Sosem tudtam miatta igaz barátokra lelni, lelkileg is nehéz volt elviselni. Sok embert megismerhettem, új dolgokat tanultam és bár egy olyan fajankónak tűnök, aki lazábban öltözködik, mint a többi lány/nő általában, meg a legújabb csínytevéseken töri szinte mindig a fejét, a látszat néha csal. Én is érzek, én is tudom, hogy hol a határ, csak imádom feszegetni, a végén pedig felszabadultan nevetni.
Amint megpillantom a fiút, odarobogok hozzá, tálcámat az asztalra téve. Ezt a helyet senki nem foglalja el. Mosolyogva foglalok helyet, majd kicsit előre hajolok, hogy tisztán halljam, amit kérdez.
- Részt vettem egy gyakorlati órán, meg egy érdekes programon. Elég.. érdekes volt - jegyzem meg halkan, nagyot sóhajtva - Sikerült bizony! Mostanság egyre többet mozdulok ki. Te milyen gyakran jársz ide, vagy csak úgy a közelben? - kérdezem érdeklődve, nagy szemekkel pislogva rá. Egy pillanatra eszembe jutnak azok a lotyók, akik a fiúk felszedését tekintik életcélnak. Amióta érettebb vagyok, tudom, hogy ez nagyon rossz. Én sosem lennék ilyen.
Még közelebb hajolok, amikor Jared is ezt teszi. A fülembe suttog, ami miatt nem bírom megállni egy halk nevetés nélkül.
- Háát megpróbálom, azonban nem tudom biztosra ígérni, dee nézd a jó oldalát! Ha megtörténik, csak a mienk lesz a sült krumpli és az egész hely - vigyorodtam el szélesen. Feltéve hogy bármi megmarad belőle, ha a képességem megint aktivizálná magát.
Vissza az elejére Go down

Jared Davis
mutant and proud

Jared Davis
független
loneliness is a gun
Play By : Jeremy Sumpter
Hozzászólások száma : 22
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Dec. - 22:35

Igazából nem érdekelnek mások megjegyzései, legyen az jó, vagy rossz. Nem fogok változtatni a szokásaimon, csak mert valaki más azt mondta. Így ez a lustulás a szobámban mindennapossá vált, egészen eddig, mert már én is kezdtem úgy érezni, hogy ez így nem állapot. Falatozás közben megjelenik egy ismerős arc, Lindsay. Az ő jelenlétét kívánom most a legkevésbé, nem negatív értelemben, csak tényleg gondok vannak a fejemmel. Valami van ebben a lányban, amitől különbözik a többiektől és ezalatt nem a mutánsságát vagy mást értek. Szimplán a viselkedése, a megjelenése. Nagyon laza és kedves, sajnos az ilyen lányokat ritkán kerítettem be. Inkább azok futottak utánam, akiknek a vásárlás és fiúk elszédítése volt a fő céljuk. Ők totál másabbak, mint Lindsay, ez az egyik ok, ami megfogott ebben a lányban. Hogy ennek a végkimenetele jó vagy rossz lesz, ezt csak egy módon deríthetjük ki. Eldobva kezdeti "menekülési vágyamat" hívom oda magamhoz őt és egy mosollyal nyugtázom, hogy minden gond nélkül társul hozzám.
- Mizu? Elszabadultál otthonról? - érdeklődök kajánul vigyorogva, közben tovább eszegetem a hamburgeremet, hogy az is fogyjon. Próbálok nem feszült lenni, hisz' ő csak egy lány, ugyanolyan leszek, mint máskor. Ha ez sikerül, akkor sima ügy, de sajnos Lindsay a múltkor is kihozta belőlem a régi énemet, amire nem vagyok büszke. Nos, ezen a dolgon kell túllépnem és nem engednem, hogy megtörténjen. Ez sikerülhet is, legalábbis így elsőre erre tippelnék. Leteszem az imént eszegetett hambit és áthajolva Lindsay fülébe suttogok, hogy a többi vendég ne legyen fültanúja annak, amit mondani akarok.
- A Mekit ne gyújtsd fel, az egyik kedvenc éttermem. - mosolygok rá, miután elhúzódtam tőle. Persze tudom, hogy a képességét nem tudja perfektül irányítani, ezért nem is gondolom komolyan, amit mondtam, szimplán megjegyeztem, hogy ha netán "begyulladna", akkor ne pont a McDonald's legyen a célpont.
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Dec. - 22:15

Némán, gondolataimba sétálok a szürke járdákon. Zsebre dugom kezeimet, néha felnézek az égre, de legtöbbször csak a földet bámulom. Mostanában megint eszembe jutottak azok a gyötrő képek, amiket legszívesebben elfelejtenék: a szüleim halálát. Még mindig úgy érzem, hogy én okoztam a halálukat és ezért rosszul érzem magam. Ha nem vagyok olyan balfék, talán még hosszú évekig velem maradhattak volna. Soha nem fogom már hallani, ahogy beszélgetnek, ahogy kedves, szeretettel teli szavakkal közelítik meg egymást és amikor előttem megcsókolják egymást, olyan szép! Valahogy - ha épp véletlenül kaptam el így őket, vagy csak előttem tették szerelemből/szeretetből -, mindig egy különös éteri nyugalom járt át. Jól esett őket együtt látni.
Szinte soha nem vitáztak. Mondhatni tökéletes volt minden. De csak volt, már nem az, legalább is nem teljesen. Amióta "zátonyra futottam", valójában nem tudom mihez is kezdhetnék azon kívül, hogy szorgalmasan tanulok, emellett pedig igyekszem nem elhanyagolni magam, plusz mozogni. Nem akarok ellustulni.
Már csak ezért is mozdultam ki. Sokáig sétálok, majd betérek a McDonaldsba. Rögtön megcsap a készülő gyors ételek illata. Tőlem nem messze egy husisabb fickó egy zsírtól csöpögő óriás burgert eszik - a nevét elfelejtettem -, ahogy elnézem, nem zavarja, hogy nem étkezik egészségesen. Nagyon engem sem, bár nem eszem napi szinten az ittenihez hasonlókat.
Egy gyorsan haladó sorhoz állok be, elmondom mit szeretnék, amit meg is kapok pár percen belül. Mohón kutatok a zsebemben pénztárca után, végül előkapok pár zöld hasút és átnyújtom a nőnek.
Sóhajtozva megragadom a tálcát, aztán elindulok az asztalok közt. Van egy pár hely, de nem tudom hova ülhetnék egész addig, míg meg nem hallok egy ismerős hangot. Rögtön odafordítom a fejem, majd odarobogok pár perc alatt.
- Sziaaa! - mosolygok rá szélesen, letéve a tálcát az asztalra.
Vissza az elejére Go down

Jared Davis
mutant and proud

Jared Davis
független
loneliness is a gun
Play By : Jeremy Sumpter
Hozzászólások száma : 22
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Dec. - 21:18

A múlthét is dögunalom volt. Csak bámultam a szoba falát és elagyaltam pár dolgon. Az élet kérdései, döntések, stb, szóval amikor az ember már nagyon unatkozik, akkor van ereje ilyen marhaságokon gondolkodni. Velem is ez volt, így mostanra már muszájnak éreztem, hogy végre kimozduljak egy kicsit. Komolyan, tiszta depressziós lettem volna, ha tovább kuksolok abban a szürke szobában. A meki vált célpontommá, most pedig farkaséhesen esek neki a gyorskajának. Nem biztos, hogy jól lakok vele, mert az ilyen kajáktól az ember mindig éhes lesz bő egy óra elteltével. Bár ahogy elnézem ezt a méretes adagot, többször is átgondolom ezt a dolgot. Talán még se leszek én olyan éhes egy óra múlva. Ez majd kiderül, de inkább eszek, minthogy azon agyaljak, vajon meddig húzom ki evés nélkül. Az ajtó nyitódására felfigyelek és egy pillanatra abba az irányba sasolok. Pusztán kíváncsi vagyok, ki döntött úgy, hogy ezt az éttermet választja, mintsem valami normálisabbat egyen. Oké, erre itt vagyok én is a példa... Nem kéne pampognom ezek miatt, hisz' én is így döntöttem. De térjünk is át az ajtón belépő személyre. Először nem pont az arcára téved tekintetem, hanem inkább lábtól felfelé mérem végig, majd csak utána jön az a szakasz, ahonnan már föl tudom ismerni. Meg is állok az evéssel és teszem le hamburgeremet a tálcára. Lindsay? Na most álljunk meg egy pillanatra. Vagy ez a lány követ engem, vagy nekem van olyan mázlim, hogy pont itt, pont ekkor futok össze vele. Nincs bennem semmi rossz szándék, de nem szívesen invitálnám az asztalomhoz. Sőt, inkább elhúznék innen. Nem azért, mert hű, de utálom őt, hanem mert van az az érzés ugyebár. Nem vagyok szerelmes, isten ments! Viszont ez a leányzó kellőképpen összekuszált bennem dolgokat, amik nem múlnak el olyan könnyen. Ellenben szemét sem akarok lenni, így egy gondterhelt sóhaj után fordulok a tálcával kezében igyekvő Lindsayhez.
- Szia! - intek neki, hogy nyugodtan üljön le hozzám. Remek... Ezt megcsináltam magamnak. Innen nincs visszaút, ha megint őrültséghez folyamodnék, valaki lőjön főbe.
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 1 Dec. - 21:20

Azt a kis időt, amit nem a tanulással töltöttem, kint ütöttem el. Jaredet azóta sem tudtam kiverni a fejemből, magam sem tudom, miért. Volt benne valami, ami megfogott és nem hagyott ereszteni. Olyan volt, mintha titkon láncokkal vett volna körbe, majd meghúzta volna, amikkel foglyul tartott és nem eresztett el.
Elég sokat csámborgok ma a városban. Kék bő szárú farmert viselek, fekete bőr csizmával és világosbarna bélelt kabáttal. A fejemet egy pandamacis sapka díszítette.
Már elég hosszú ideje korgott a gyomrom. Végül nem bírtam tovább, így a legközelebbi étterembe sétáltam be, ami persze a Mcdonald's volt. Beálltam az egyik gyorsan haladó sorba, majd kértem egy csibeburgert meg némi kertészsalátát.
Mikor elkészült, illedelmesen kifizettem, megköszöntem és elindultam, hogy helyet keressek magamnak.
Vissza az elejére Go down

Jared Davis
mutant and proud

Jared Davis
független
loneliness is a gun
Play By : Jeremy Sumpter
Hozzászólások száma : 22
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitimeVas. 1 Dec. - 21:06

Itt vagyok. Élek, nem tűntem el, szimplán lusta voltam kimozdulni a levegőre, amióta azzal a lánnyal találkoztam. Valamit elindított bennem, akár egy lavina, csak ezzel az a gáz, hogy tök ismeretlen számomra ez az egész. Gyorsan túl kéne tennem magam ezen az ügyön, ezért is térek be a McDonald's-ba, ahol kajálhatok valamit és végre kiűzhetem a furcsa gondolatokat fejemből. Az idő múlásával egy kicsit borostásabb lettem és ezt is rest voltam megcsinálni. Tunya vagyok, igen, talán még pár kilót is felszedtem és ugye marha okos vagyok, hogy pont egy ilyen kajáldát választok. Mindegy is, eszek valamit, utána sport ezerrel. Fekete vászonkabát és egy sötétebb színű farmer a mai viseletem. A hozzáillő fekete bakancsot vettem fel, mert ebben az időben baromira fel kell öltözni, nem mintha én nem bírnám a hideget, vagy hasonlók, de fura szemmel néznének az emberek, ha egy szál rövid ujjúban flangálnék az utcán. Így hát ugyanazzal a komoly fejjel lépek be a Mekibe és slisszolok a pultnál lévő sorhoz, majd azonnal a táblákra pillantok, hogy vajon mit is egyek.
- Hamburger...hamburger... - fixírozom a választékot, noha alig akad különböző féle kaja.  Nem baj, végül is csak gyors kaja, hamar megeszem, nem vagyok válogatós. Így hát a pult mögött álló leányzóhoz fordulok és leadom a rendelést. Most így különösebben ennek a lánynak a jelenléte nincs hatással rám, ezért ahelyett, hogy őt figyelgetném, inkább továbbra is a táblákat nézem a falon. Nem sokáig, ugyanis hamar kikészítik a hamburgert, krumplival, így csak fizetnem kell és máris lehuppanhatok az egyik asztalhoz. Az ablak mellett foglalok helyet és harapok bele a hamburgerembe, ami sajttal is jól meg van tömve. Elfalatozok egy darabig, miközben a kinti világot fürkészem.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: McDonald's   McDonald's - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
McDonald's
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Peekskill-