we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Peekskill Brewery étterem és pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 22:31

First topic message reminder :

Ha valamilyen komolyabb helyre vágysz, akkor mindenképpen érdemes ide benézned. Kívülről talán nem tűnik olyan nagy számnak, no de belülről! Ahogy belépsz jobb oldalt asztalokat pillantasz meg, a balodon pedig a pult húzódik el hosszan. Egy pubról van szó, ahol nyugodtan leülhetsz dumálni a csapossal, és meginni egy sört, de akár az asztaloknál is helyet foglalhatsz, hogy egy kiválóan elkészített sült vacsorával zárt a fárasztó munkanapot. A hely még csak nem is mondható túl drágának, hiszen nem olyan puccos. Este 9-től pedig az asztalok egy részét általában félrehúzzak, így egy kisebb placc is kialakul, ahol akár még táncolni is lehet, ha van olyan lelkes csapat, aki üzembe helyezi a zenegépet. Egyébként mindent le lehet zsírozni, ha megdumálod a csapossal, akkor beállít neked több dalt is olcsóbban, hogy folyamatos legyen a lejátszás.

Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Brewery
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Tyronne P. Smoke
mutant and proud

Tyronne P. Smoke
független
loneliness is a gun
Play By : Tyronne P. Smoke
Hozzászólások száma : 12
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeKedd 19 Nov. - 18:09


Miután kisegítem a konténerből, csak néz engem. Egy szót se szólunk egymáshoz, csupán merengünk a másik íriszében válaszok után kutatva, ácsingózva valami után. Bevallom, én nagyon szeretném megtudni, megérteni mi jár a fejében. Kissé megijeszt olvadozó tekintetével. Szó se róla, nagyon csinos, talpraesett, eszes leányzó, de nem vagyok nyerő fogás. Ő pedig úgy néz rám, hogy folyton-folyvást zavarba hoz. Nem tudom mit mondhatnék. Nem várok el semmit se. Semmiféle hálát azért, mert segítettem. Tudom, hogy a legtöbb ember elfordította volna a fejét, mintsem hogy segítsen, de én ilyen vagyok. Tudom mennyit jelent akárcsak egy kedves gesztus is. Feldobhatja az ember napját.
- Fura dolog? - kérdezek vissza felszökött szemöldökkel. Ki gondolná, hogy a kung-fu - vagy mi az isten volt ez - fura dolog. - Nem, nem ijesztettél meg. Egyáltalán nem. - bátran kihúzom magam, mellkasomat düllesztem. Ellenben nagyon meglepődtem, leesett az állam! Visszapörgetem elmémben azt a rúgást, és újfent csak elismerően tudok bólogatni. Sose gondolnánk, hogy mi lapul a külső mögött. Dús, szőke haj, igényesség, apró, aranyos termet, derűs mosoly, mondhatni ártatlan... és harcművész.
Valamivel hamarabb esek ki a transzból, mint a lány, így a törött orrúval már kakaskodunk. Egyedül nem olyan merész! Azonban balszerencsénkre befut a másik kettő. Biztos rájöttek, hogy a pubi hátramaradt, mikor sehol se találtak minket, hogy kinyúvasszanak. Démoni vigyor szambázik a mamlasz képére és végérvényesen, megállíthatatlanul közeledik felém. Ösztönösen ökölbe szorítom kezeimet és arcom elé emelem őket. Tényleg nem bunyóztam még soha. Mindig csak elgyepáltak, én meg feküdtem, mint egy darab rönk. Na itt az idő, hogy... Addig agyalok, amíg nekem esik a pasas. Nyögve puffanunk a földre néhány doboz közé. Arcára tapasztom tenyereimet és így amorf formát kölcsönözve képének, próbálom távol tartani. Kapálózok, rugdalózok, ami nem sokat használ, de legalább teszek valamit. Gondolkodj, te zokniagyú! Ekkor csap belém a megvilágosodás villáma. Emlékeztek, amikor arról beszéltem, mennyire hasznosak a kapcsolatok? Nos igen... - Ha akár egy hajunk szála is görbül... - kezdek bele a dulakodástól lihegve. - Normannek kell felelnetek! - hirtelen megfagy a tohonya izomagy, így lelökhetem magamról. Elképedve látom, hogy Summer a másik kettővel viaskodik. Nem semmi a kiscsaj! A törött orrú  barátaihoz rohan és egy pár pillanatos sugdolózás után csak fenyegetően, mérgesen méregetnek minket. Óvón magamhoz húzom a lányt. Látszik rajtuk, mennyire móresre tanítanának minket, de nem merik. Félnek Normantől.
- Ha nincs ki panaszkodjon, nem lesz bajunk! - dönt végül az egyik és fegyvert ránt ránk. A másik kettő beszaribb, ők csak hebegnek-habognak. Hohhóó, nagyon gyorsan történik a dolog! Összevont szemöldökkel hesszelem a pisztolyt, és amikor meghúzza a ravaszt, nem golyó repül felénk. Csupán egy ártatlan Bang! faliratú zászló ugrik ki a csőből. Itt haltunk volna meg, ha nincsen meg a képességem... Megkönnyebbülten elmosolyodok és várok, hogy mihez kezdenek most a skacok. Elmennek, vagy maradnak ezek után?
Vissza az elejére Go down

Summer Galagher
mutant and proud

Summer Galagher
független
loneliness is a gun
Play By : Shelton Davies
Hozzászólások száma : 6
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeVas. 17 Nov. - 23:16

Summer & Tyronne

-Tudom, hogy úgyis megfogod... - villantok egy hatalmas mosolyt a fiú felé, majd az arcára kiülő pírral - mely hasonlatos az enyémhez - nos, nem nagyon tudok mit kezdeni. Vagyis, de tudok. Hatalmas bóknak veszem, és kissé talán elönt a büszkeség, hogy ezt én váltottam ki belőle. Na de hogy is van ez tulajdonképpen? Mit akarok egy ilyen fiútól? Hiszen semmit nem tudok róla, csak annyit, hogy nincs otthona, hogy mindennél hálásabban csillog a szeme, mikor elé teszem a sült krumplit, és hogy képes arra, hogy három marcona bunkó elé is odaálljon, csak azért, hogy megvédjen engem. Hát ez remek, sőt mi több, csodálatos!
Ha a marconák el is vették a kedvemet, komolyan mondom, miatta határozottan jól érzem magam, és szerintem az elmúlt időszakban miatta jó a kedvem. Hiszen mosolya, tettei, és most ez is... hogy kiáll értem... nos, nagyban megnöveli az önbizalmam. Eddig sem éreztem, hogy gond lenne vele, most azonban bátran húzom ki magam, és rúgom arcon, a nem olyan régen látott rúgással, az egyik pasast. Nem vagyok a legerősebb, azonban tény, hogy valószínűleg a lendület megtette a hatását, na meg az indulat is, melyet kiváltottak belőlem. Ezért utálok ezzel foglalkozni, amivel, mert itt el kell viselni mások kellemetlenkedését. Holott a pincérnő és kocsmáros lét már messze nem párosul ugyanazzal a jelentéstartalommal. Aki itt dolgozik nőként, arra már nem lehet kurtizánként tekinteni, hiszen nagyrészt ez egy olyan szakma, ahol kellő mennyiségű mosollyal és talpalással az ember annyit keres, hogy éppen nem hal éhen, és még épp ki tudja fizetni a lakbérét. Tehát mivel nem a testemet árulom, senkinek nincs joga megbámulni a mellemet, és belemarkolni a hátsómba, hacsak én azt meg nem engedem. És őszintén, mindig is megválogattam kinek jár ki ekkora megtiszteltetés. Tény, a drága Ty ezek között kapna helyet, már persze ha egyszer úgy alakulna...
Persze nem ácsorgunk ott sokáig, ugyanis futni kell. Nincs időm elmagyarázni, hogy de, rám amúgy vigyázni kell, hogy sokszor vagyok képes belemenni olyan dolgokba, melyek egyáltalán nem kedvezőek a számomra a túlzott igazságérzetem miatt, és hogy amúgy van egy képességem, ami lehetővé teszi, hogy ilyen fura dolgokat csináljak... mint az ő banános trükkje. Mert ilyen nincs, hogy valaki így csúszkál a banánhéjon, mintha mesét néznék... erről még egy dokumentumfilmet is láttam egyszer, szóval vele sem stimmel valami, vagy ha ez megint a túlzott paranoiám, hát legyen... de majd ő megmondja, elmondja, ha akarja.
Túl gyorsan kell belemászni a konténerbe, és én túl könnyedén vetem magam a nyakába. Lágyan szuszogok végig a nyakának ívén, szívom be bőrének illatát, és hunyom le a szemem önkéntelenül is. Ahhoz képest, hogy hajléktalan, tiszta szappan illatot áraszt, ami azt jelenti, hogy szinte minden alkalommal használja a fürdőt a hajléktalanok számára kialakított szálláshelyen. Vagy épp más nők kényeztetik testét esténként, amibe eddig bele sem gondoltam. Nagyot nyelek, majd próbálom kicsit hátrébb tolni magamtól, hiszen így csak magamat hozom kellemetlen helyzetbe. Arcom vörösre vált, és íriszeit nézve próbálok mentegetőzni.
- Ó nem, nem! Tudod nekem van egy ilyen fura dolgom... ugye nem ijesztettelek meg nagyon? - kérdezem, miközben kezébe kapaszkodva kászálódok ki a hatalmas fém tárolóból, ő pedig kap el, mintha csak egy tollpihe lennék. Erősen tartja apró testemet, és ebben a pár másodpercben egyszerűen elveszek a lélektükreiben. Körülölel a némaság, és képtelen vagyok másra koncentrálni. Még arra sem figyelek fel, mikor kivágódik az étterem hátsó ajtaja. Egyedül csak arcát látom, bőrének selymét, és a libabőr végigszáguld a testemen. Nem tudom, mikor váltott ki belőlem ilyen érzéseket utoljára férfi, azonban azzal teljesen tisztában vagyok, hogy ez így nem lesz jó, mert eltereli a figylmemet.
Arra eszmélek csak, hogy tekintete az ajtó felé kalandozik, hogy hatalmas keze apró termetemet maga mögé tolja. Arcom fehérré változik, mikor meglátom a hatalmas böszme embert és már tudom, hogy itt bizony harc lesz, nem is kicsi, és hogy mindezt értem teszi. Szívemet melegség járja át, ami kissé megdermed, ahogy meghallom a hátunk mögül érkező nehéz léptek zaját. A nagydarab fickó egy lassú, ám annál erőteljesebb mozdulatba sűrűti bele minden gyűlöletét, és rohan Ty felé, majd mikor már elérte, a másik két társa ekkor ér mellénk. Kigúvadt szemekkel, lihegve merednek társukra és kissé bűzlő kettősünkre.
Egy pillanat alatt harci állásba tornázom magam majd egy lépést közelítek feléjük. Igen, határozottan húzni fogom az időt, amíg Ty ki nem üti a tohonyát, és meg nem ment, hogy utána hercegnőként omoljak a karjaiba...
Vissza az elejére Go down

Tyronne P. Smoke
mutant and proud

Tyronne P. Smoke
független
loneliness is a gun
Play By : Tyronne P. Smoke
Hozzászólások száma : 12
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeVas. 17 Nov. - 16:03


- Nagyon kedves tőled. De ne hidd, hogy nem fogom meghálálni! - hasonlómosolyt eresztek meg felé, mint ő. Az édes kis pírt nem tudom mire vélni, ezért jómagam is hasonlóképp reagálok. Érzem, ahogy lassan fültől-fülig végigforrósodik arcom. Miért hoz ennyire zavarba? Nem igazán tudom mit gondolhat rólam, és ez fura, mert általában nem szokott érdekelni.
Hangosan koppan állam a padlón, ahogy Summer lekaratézza az egyik fickót. Nagyon szépen kivitelezett rúgás volt, meg kell hagyni, és éppen gyengének se lehetne nevezni. Ugyanis orrából fér kezdett csordogálni, és könnybe lábadt szemekkel szorongatta. Ez valószínűleg ferde marad, úgy eltörte neki. Kell pár hosszú pillanat,hogy felocsúdjak a döbbenetből, összekaparjam magam, és becsukjam a szám. Mire mindezt megteszem, már futhatok is. Csoda, hogy nem beleztek ki minket azon nyomban. Szerintem ők legalább - ha nem jobban - meglepődtek a pöttöm szöszi mutatványán. Nem csodálkozom, hogy őszinte legyek.
Ezek után felpörögtek az események. Ő fut, én kisvártatva a nyomába eredek, ők csúsznak, mi mászunk és várunk a sötétben. Idegőrlő pár perc volt, míg a sorozatos káromkodások és mi egyebek megszűntek, jelezve, hogy elmentek a nagyfiúk. Egy nyögés szakad fel belőlem, ahogy a lány karjai körém tekerednek. Sután viszonozom az ölelést, és finoman megpaskolom hátát. Nem, nem igazán ez a helyes válasz ilyenkor, de olyan rég vont bárki is magához ilyen őszinteséggel, hogy nem tudom mihez kezdjek a helyzettel.
- Hát ahogy elnéztem azt a rúgást, nem lett volna nagy bajod. - zavaromban vakargatom koponyámat, ahogy elhúzódunk egymástól. Hm, határozottan jobb illata van, mint ennek a kukának. Apropó, nem ártana kikászálódni innen! A konténer falához hajolok, hogy hallgatózzak. Tiszta a terep. Felhajtom a súlyos, fémesen nyikorgó tetejét és körbenézek. Kiugrom, majd kezemet nyújtom Summer felé és kisegítem. - Ohh, csak óvatosan! - fogom erősen, és már beállna a kínos, egymásra meredős csend, amikor kivágódik a hátsóajtó és kitántorog a harmadik félnótás, a törött orrú. Aki azóta még a banánhéjon is elcsúszhatott, ugyanis sántít. Reflexből elvágom kezemmel az utat a lány és közötte, és magam mögé húzom a szöszit. Megindul felénk, mire én is felé toppantok egyet. Nem tudom mit csinálok, sose verekedtem... Megtorpan, egyedül talán már nem akkora legény.
Vissza az elejére Go down

Summer Galagher
mutant and proud

Summer Galagher
független
loneliness is a gun
Play By : Shelton Davies
Hozzászólások száma : 6
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimePént. 15 Nov. - 15:13

Summer & Tyronne

- Tudom, de hidd el, ez nem túlzottan sokat vesz ki a zsebemből. Sőt, úgy is mondhatnánk, hogy ez egy igazán minimális tétel. Hiszen elég jó borravalót kapok, és őszintén, tőled egyáltalán nem sajnálom.. - mondom majd elmosolyodom, és arcomon egy kellemes kis pír is megjelenik. Most volt először, hogy ilyen nyiltan felvállaltam mennyire kedvelem. Persze ebből a mondatból még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, azonban tudom, hogy az emberek nagy százaléka nem ilyen nyílt a másikkal, és nem vállalja fel ennyire nyíltan a szimpátiáját. De hát megette a fene! Ty az egyetlen normális ember a barátaimat leszámítva és vendégnek tökéletes. Kedves, nem taperol, és értelmes, még akkor is, ha az élet ilyen helyzetbe hozta.
- Oké, akkor ketchup.. - mondom, majd mikor megrázom a fejemet, hogy nem szeretném folytatni, igazán hálás vagyok azért, hogy nem erősködik. Ez is egy olyan tulajdonsága, melyet nagyon nagyra értékelek. Hiszen ez általában mindenkinek gondot okozna. A kíváncsiság nagy úr, és őszintén szólva a helyében én már biztos hogy halálra idegesítettem volna a kérdéseimmel és azzal hogy de akkor is mondja el. Ajkamra apró vigyor ül ki miután elképzelem a merően vicces jelenetet, és inkább megmarkolom a hatalmas tányért és a fiúhoz masírozok vele. Igazán kedvesen pakolom elé, nem tekintem egy senkinek, még akkor sem, ha a főnököm nem rajong érte túlzottan. Állandó jelleggel látom fejrázását, és azt, hogy mennyire helyteleníti. Nem tehet róla, benne is benne van az előítélet másokkal szemben, és természetes hogy nem foglalkoztatja az, hogy esetleg a másik hogyan is került utcára.
Jó étvágyat kívánok, majd már épp viszamennék a konyhára, mikor a bunkókból álló társaság bemasírozik. Mivel nem vagyok a "helyemen" természetesen engem ér a megtiszteltetés, hogy a rendelésüket felvegyem. Kihúzom magam és igyekszem kellően határozottan viselkedni. Még egy mosolyt is megejtek a legnagyobb darab felé, miközben tekintetemmel megcsodálom a karjára varrt összes tetoválást. Őszintén, ha nem lennének olyanok, még érdekesnek is találnám, sőt, talán életében először hozzászólna egy nő, magától... mert érdekelnek a tetoválásokhoz kapcsolódó történetek. Azonban messze nem épp a legkellemesebb olyanokkal társalogni, akik nem tesznek mást, csak a mellemet és a seggemet bámulják. Hatalmas kezek nyúlnak felém, és mikor távozom már meg sem lepődöm azon, hogy egy paskolást érzek a hátsómon. Egy másodpercre megtorpanok, és komolyan hatalmas önuralom kell ahhoz, hogy ne forduljak vissza és térdeljem meg a golyóit úgy, hogy közben könyörgő hangon az anyjáért sikítson aki a világra hozta.
Kicsit helyre rendezem magam, majd kiveszek pár sört és kávét amivel visszamasírozhatok az asztalukhoz. Az étterem most szokatlanul csendes, és csak a tévében zajló karate film zajai törik meg azt. Pillantásommal a képernyőre fókuszálok, majd pár pillanat alatt érzem is a zsigereimben bekövetkezett változást. Minden izmom bizsereg, hiszen immár tudják, hogy hogyan legyenek hatékonyak, fáradthatatlanok. Immár vidáman térek vissza a tahók asztalához, majd mielőtt megérkeznék elkapom Ty villanó tekintetét. Már nem temetkezik bele annyira a krumplijába, kezének izmai megfeszülnek, én pedig még ebben a hülye helyzetben is hízelgőnek találom, hogy képes magát ennyire felhúzni miattam. Hiszen esélye sincs ellenük, de mégis... teljesen meghat.
- Tessék a sörök... - mondom, majd szó szerint ledobom az üvegeket. Az egyik véletlenül felborul, a tőlem távolabbi fickó nadrágjára ömlik, aki persze ezért nem viselkedik túl kedvesen.
-Ezt le fogod nyalni róla, kisanyám... -sziszegi, mire a mellette lévő egyszerűen csak elkap és az ölébe ránt. Azt hiszem ez a végszó, ugyanis Ty rögvest ott terem. Nagy nehezen kikászálódom a taperoló kezek közül, és nem bírom magam visszafogni, a filmből látott mozdulattal rúgom arcon a bent üldögélő fazont.
- Nem vagyok a kisanyád, haver... - sziszegem a fogaim közül, majd a felszólításra egyszerűen csak fogom magam és hátra rohanok. Hallom az utánam futó Ty lábának halk koppanását a kövön, a banánon elcsúszó nagydarab testek zuhanását, majd a hátsó kijáraton a szavakat, mely a konténerbe irányít.
Nincs most idő arra, hogy egyszerűen csak úgy kiboruljak azon, hogy miért is kell ilyen helyre bemászni, ugyanis hallom ahogy közelednek. Erőszakot teszek az ellenérzésemen úgy mászom be a hatalmas fém dobozba, majd immár teljesen elnémulok, ahogy csokoládészínű ujjak érnek az ajkamhoz. Pupillám kitágul, úgy nézek a csodálatos arcba, melyet most talán még tündöklőbbnek látok.
Mikor a zaj elhal, némán, az esetleges tiltakozásával nem törődve ölelem magamhoz, és szorítom a nyakát, fejét magamhoz még közelebb.
- Köszönöm! Nem tudom mi történt volna velem nélküled.. - suttogom alig hallhatóan a fülébe, majd kissé krákogva és vöröslő arccal hátrébb húzódok. Kicsit túlságosan rámásztam... kellemetlen....
Vissza az elejére Go down

Tyronne P. Smoke
mutant and proud

Tyronne P. Smoke
független
loneliness is a gun
Play By : Tyronne P. Smoke
Hozzászólások száma : 12
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimePént. 15 Nov. - 12:28


Természetesen most se hagyja, hogy fizessek. Visszatolja elém a csörgő érmekupacot. Megadóan húzom tenyerembe, majd elsüllyesztem valamelyik zsebembe. Persze, örülök, ha ez megmarad, és másra használhatom, de ez mégiscsak... kínos. Segítségre szorulok, ez tény, de olyan kellemetlen, hogy ilyen rendes emberek vállalják a gondozásomat.
- Az ételre nagy szükségem van. - vonok vállat. Majd valahogyan oda fogom neki adni mindezt. Lehet félreteszem, minden ingyen kávé és étek árát, és ha pénzre lenne szüksége, odaadhatom neki. Hiszen azzal, hogy nem enged fizetni, magától veszi el a betevőt. Egyszer meghálálom, esküszöm!
- Hm? - érdeklődve pillantok rá, ahogy belekezd mondandójába, de végül nem folytatja. Nem akarom tovább zavarba hozni átható, őszinte pillantásommal, így lesszegem fejem. Ha nem mondja, hát nem mondja. Majd ha úgy érzi menni fog, akkor megteszi, bármi is legyen az. Nem fogom nyaggatni, mindenki megérdemel ennyi tiszteletet. Hűha, néha nagyon bölcs tudok lenni. Legalábbis fejben annak tűnök magamnak. Nem tarom magam túl okos embernek, sose voltam kiváló tanuló, le se érettségiztem, de a nagybetűs, kemény élet, az utca jobb tanár, mint bármely ember. Nem értek semmihez, de az embereket megismertem, ahogy néztem őket. Érdekes lények vagyunk...
- Ketchupot kérnék. - felelem szelíd mosollyal meghintve, s azzal a lány sarkon is fordul. No szóval, Garfield! Eltökélten bogarászom a szövegbuborékba írt szavakat, de mint mondok, most se jutok sokáig. Belesajdul a fejem az erős gondolkozásba, így inkább szürcsölök a kávéból és a képeket nézegetem.
Tányér koppan előttem az asztalon és kilesek az újság rejtekéből. Félredobom, a kaját pedig magam elé húzom.
- Köszönöm, Summer. - pislogok rá hálásan, azzal egy nagy adagot tömök a képembe. Hm, még meleg! És nincs kuka szaga... Máris bizalomgerjesztőbb. Épphogy az első pár falatot lenyelem, három nagyfiú lép be. Ledobják magukat egy közei asztalhoz és rögtön a kis szöszimnek intenek kacsintgatva. Összevonom szemöldökömet. Láttam már ilyen alakokat. Szeretik a gyengébbeket terrorizálni. De csak csapatban nagy a szájuk. Belemerülök a krumplimba, de szemem sarkából figyelem, hogyan viselkednek. És meg kell mondanom, alpáriak. Csak néhány szót és tettet kapok el. Például gusztustalannak találom, hogy mindent végigmérnek Summeren, - főként a kebleit és a fenekét - csak a szemébe nem tudnak nézni. Persze, miután elmegy a rendelésért, még ki is beszélik, mennyire megcsinálnák, és hogyan... Az egyik elkapja undorodó pillantásomat, mire fenyegetően mered rám. Inkább nem nézek oda tovább, de érzem, hogy szinte lyukat égetnek belém rám szegülő szemeik. Mikor a lány kiviszi a söreiket és hamburgereket, újra felfigyelek rájuk. Fűzik, megragadják a kezét, nem engedik elmenni, közben béna dumákkal próbálják maradásra bírni. Érzem magamban a vágyat, hogy odamenjek és lekeverjek nekik egy-egy csicskalángost, de nem merek. Mi van ha csak rosszabb lesz a helyzet azzal, hogy beleavatkozom? Elgondolkodom azon, hogy én gyerekként hogy vágytam valakire, aki kiszakít onnan és megment. Mindenki gyáva volt, és tétlenségük miatt szenvedtem... Hirtelen az egyik pasas az ölébe rántja Summert, mire reflexszerűen felpattanok. Halálos csend lett, gondolom nem számítottak arra, hogy valaki fellép ellenük. Hát én se. Megköszörülöm torkomat és magabiztosan az asztalukhoz megyek.
- Hagyjátok békén! - hangom cseppet se tükrözi fene nagy magabiztosságomat. Kisegítem a lányt az önelégülten vigyorgó fickó öléből. - Szerintem kezdj el futni. - súgom neki a lehető legjobb tanácsomat, s kissé a konyha felé lököm. Tudom,hogy van hátsó kijárat, mellette guberáltam egy ideig. Ha elindul, kissé megnyugodom, ha nem... akkor mindketten pórul járunk. Várakozva tekintünk egymásra mi négyen, érezni lehet, ahogy a némaság rejtekében épül a feszültség. Ha még ott a lány, megragadom a kezét és úgy kezdünk el szaladni, ha már előrement, próbálom beérni. Ugyanis amint menekülőre fogom, utánam erednek a majmok. Apropó, ha a majmoknál tartunk! A konyhán átrohanva megragadok egy banánhéjat és magunk mögé hajítom. Képességemet használva 100%, hogy komikus, mesei világhoz méltóan mind elcsúsznak rajta. Így marad idő kitörni a hátsóajtón és elbújni. Egy konténerbe. Tudom, fúj, de nincs jobb ötletem. - Gyere, gyorsan! - bemászok, besegítem Summert is és magunkra csukom a tetejét. Mutatóujjamat ajkaira helyezem, ezzel csendre intve. Mire kiérnek a nagyfiúk, azt hiszik, már rég eliszkoltunk, és feladják...
Vissza az elejére Go down

Summer Galagher
mutant and proud

Summer Galagher
független
loneliness is a gun
Play By : Shelton Davies
Hozzászólások száma : 6
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeSzer. 13 Nov. - 20:14

Summer & Tyronne

-Ó drágám, hiszen tudod, hogy hozok neked szívesen! Nem kellene inkább valami mást venned? Mármint valami ruhát, akármit, amire nagyobb szükséged van? - kérdezem mosolyogva, majd a pénzét megfogom, és visszatolom elé. Konokságban nem csak ő erős, én is hasonló vagyok, szóval hiába is próbálkozik. Tudom, hogy tudja, hogy megtehetem. Simán a zsebébe tolom a pénzt, ha nagyon akadékoskodna. Kedves fiú, és a végtelenségig udvarias, legalább is velem messzemenően. Nem hinném, hogy bármi bajt is elkövetne, vagy hogy tett volna az életben bármi rosszat is. Igazából nem értem, hogy miért van az utcán. Okos, kedves, hogy élhet ott? Mit keres kinn? Hogy került oda? Hogy lehet, hogy elkallódott?
- Figyelj csak Tyr... - kezdek bele, majd sóhajtok egy nagyot. Nem, egyszerűen még nem visz rá a lélek, hogy arról faggassam mit is keres az utcán. Már napok óta meg akarom kérdezni erről, de valahogy az utolsó pillanatban mindig meggondolom magam. Valahogy nem megfelelő a helyszín az időpont. Most sem az, így hát egy megadó mosollyal kicsit megrázom a fejem, a plafonra pillantok, majd rá.
- Hozok neked egy nagy adag sültkrumplit. Kérsz rá valamit? - érdeklődöm mosolyogva, majd miután a fiú válaszolt a kérdésemre hátat fordítok neki, és a konyhába masírozok. Természetesen a legfrissebb adagból szedek, pont nem ő lesz az, akinek a maradék szart adom, lévén, hogy vannak itt olyan bunkók, akik messze nem érdemlik meg a legjobb minőséget. Mindig is hittem abban, hogy az élet kemény azokkal, akik normálisak, rendesek, és hiszem, hogy ő is csak egy áldozat, akivel kibabráltak. Nem tudom miért is érdekel annyira, nem tudom, miért foglalkoztat. Hiszen egy hajléktalan, bronzbőrű, sármos fiú. Igen, talán ez a baj. Akárhogy is tiltakozom ellene, tetszik nekem, és megfog a fiúból áradó pozitív energia. Kicsit hasonlítunk, és úgy érzem, hogy több közöset is találnék kettőnkben, ha elbeszélgetnénk végre normálisan, és nem a munkahelyemen. Csak hát, hogy vigyem fel magamhoz? HOgy rántsam ki valamiből, úgy, hogy nem is ismerem? Két embert nem tudok eltartani, ha esetleg nem olyan lenne, mint amilyennek én gondolom...
Kezembe veszem a púposan telerakott krumplit, majd lábammal kirúgom a csapóajtót, mely a konyhából nyílik. Nagy vigyorral masírozok a fiú asztalához, és teszem elé a krumplit. Nem tudom mikor evett utoljára, úgyhogy nem spóroltam.
- Jó étvágyat... - mondom, majd ebben a pillanatban vágódik ki az ajtó, és három nagydarab bőrcuccban feszítő hapsi sétál be, nem túl bizalomgerjesztő kinézettel. Az érzékelőim rosszat sejtenek, úgyhogy nem is tudok maradéktalanul Tyr-re figyelni...
Vissza az elejére Go down

Tyronne P. Smoke
mutant and proud

Tyronne P. Smoke
független
loneliness is a gun
Play By : Tyronne P. Smoke
Hozzászólások száma : 12
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeSzer. 6 Nov. - 19:33


Nem olyan régóta járok a Peekskill Brewerybe, ugyanis más volt a törzshelyem. Csak onnan kitessékeltek egy idő után. Valaki nehezményezte, hogy egy hajléktalan ingyen eszik-iszik alkalomadtán. Sajnálták tőlem azt a pár falatot is, vagy a luxusnak számító kávét. Hiába ecseteltem, hogy ha tudok, fizetek - többször is előfordult - de nem igazán hatotta meg a házsártos, gyűlölködő embereket. Még szerencse, hogy ez New York, és nem a szülővárosom. Ott már csak azért is háborogtak volna, hogy egy fekete betette a lábát. Nem tiltja törvény, érzik, hogy már nem helyén való a rasszizmus, de nem tudnak tenni ellene. Ezt a magatartást várja el a déli közösség, ez az ő hagyatékuk... Na de visszatérve az itt és mostba! Szóval, két hete talán, hogy ide járok, de csupán egy hete, hogy ugyanaz a tündéri pincérnő szolgál ki. Ha ragaszkodom is hozzá se szívesen veszi el a kávé és a koszt árát. Édes tőle. Az ilyen emberség miatt vagyok képes újfent szerelembe esni magunkba, az emberekbe. Ma is kérés nélkül hozta a kávét és a híreket. Az újságot egy szelíd mosollyal félretolom. Majd szürcsölgetés közben nézegetem a képeket. A fene, lusta vagyok! Nem lennének nehézségeim az olvasással, ha kicsit megerőltetném magamat, de őszintén... Szégyenlem magam, hogy egy elsős szintjét is alig ütöm meg. A kiszolgáló derűs, napfényes nevéhez is kellett egy fél nap, mire megfejtettem. Hosszú perceken át bámultam a bal mellét, ugyanis ott van a kis névtáblája. Ügyetlen vonalvezetéssel lemásoltam a nevet, majd töprengtem, melyik betűhöz milyen hang illik. Végül megkaptam: Summer. Jó kedvre derít, ahogy csak rágondolok a nyárra, a melegre és boldogságra, amit áraszt. Ugyanilyen a leányzó is.
- Ohh, szia! És köszönöm. - viszonozom mosolyát, és kutatni kezdek zsebemben. Pár dollárnyi aprót előhalászok és kiteszem az asztalra. - Ha a kávét nem is engeded, legalább egy kevés sültkrumplit hadd vegyek ezen. Ragaszkodom hozzá, Summer. - teszem hozzá konokul. Remélhetőleg elfogadja az érméket. Nem szeretek ingyenélő lenni, valamit én is le akarok tenni az asztalra. És ez kezdésnek nem rossz. Amint a lány elmegy leadni a rendelésemet, az újságért nyúlok. A végén van egy Garfield-os képregény, azt kezdem el kibogarászni olyan komolysággal, mintha a politikai rovatot olvasnám. Közben persze olykor felpislogok, hogy mikor jön a szőkeség a krumplimmal.
Vissza az elejére Go down

Summer Galagher
mutant and proud

Summer Galagher
független
loneliness is a gun
Play By : Shelton Davies
Hozzászólások száma : 6
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 22:06

Summer & Tyronne

Görnyedten hanyatlok előre az előttem lévő pultra, miközben kezemmel megpróbálom a szemembe lógó tincseket kicsit kifésülni az arcomból. Ma valahogy túl sokan voltak, én pedig szinte nem is álltam meg egy percre sem. Hasam hangos korgással jelzi nemtetszését, azonban most nincs idő arra, hogy bármit is magamba tuszkoljak. Most az apró falatok is luxusnak számítanak, mint ahogy egy kényelmes cipő is, a jelenlegi magas sarkú topánom helyére. Nincs időm átvenni, pedig tutira megkímélném magam egy későbbi púpos háttól, vagy éppen a járásképtelenségtől. Számat elhúzom, majd megunva a vendégek seregét, szünetre hivatkozva kivonulok a mosdóba a kényelmes papucsommal együtt, hogy végre valami jót is tegyek magamért. Persze magányomat hamar megzavarják… többek között ezért is utálok másoknak gürizni. Itt nincs magánélet, pár perc arra, hogy végre kifújd magad. Egyszer csak jön a főnök, és majdnem rád töri az ajtót, hogy haladj már onnan kifelé! Nagy sóhajjal engedelmeskedem parancsának, bár tény nem túl jókedvvel. Mosolyt erőltetve az arcomra vonulok ki, majd fogom meg a hatalmas kávés termoszt, melyet a kezembe nyom mintegy célzásként.  Ilyenkor azért sajnálom, hogy nem maradt rajtam a magas sarkú cipőm, mellyel a lábába véshetnék egy hatalmas lyukat, és hogy ő a főnököm. Ha csak egy jöttment lenne, már rég kikértem volna magamnak ezt a fajta viselkedést, melyet egyáltalán nem érdemlek meg.
Hatalmas lendülettel veszem el hát tőle a kannát, nyomatékosan megrántva azt és mélyen tartva a szemkontaktust. Én nyerek, egy szájhúzással feladja! Magamban hangosan kacarászom, és komolyan, ezek után a kedvem is kicsit barátibbá válik. Teszek egy kört a vendégek között, majd végre elérek az én kis kedvencemhez.
Úgy egy hete találkoztunk először. Hogy mi fogott meg benne? Nos nem tudnám megmondani. Talán az értelem, és az, hogy úgy néz a világra, mintha az minden szemetével együtt csodálatos lenne. Általában nem szoktam túl sűrűn fiúkkal foglalkozni, azonban vele kapcsolatban néha a gondolataim messzire szárnyalnak. Karamellszínű bőréhez lágyan hozzáérnék, de csak azért, hogy megbizonyosodjam arról, hogy létezik. Máskülönben viszont próbálom magam győzködni, hogy a távolság fontos. Nincs hol laknia, hajléktalan, aki ingyen kávén, és koszton éli mindennapjait hol kevés, hol megfelelő mennyiségű betevővel. Nem lenne szerencsés egy ilyen alakkal kikezdeni.. hiszen élete nem egy követendő példa, és hát sosem lehet tudni…
Hiába azonban minden gondolat, pár lépéssel átszelem a közöttünk lévő távolságot. Arcomon mosoly játszik úgy megyek hozzá közelebb. Kezembe veszem még a mai újságot is majd elé teszem.
- Szia! Szép napot! Hoztam neked újságot és kávét! – mosolygom még mindig kitartóan, majd megnyugtató lélektükreibe nézek merengve, majd kitöltöm a kávét, melyet mindig nálam fogyaszt.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 22:31

Ha valamilyen komolyabb helyre vágysz, akkor mindenképpen érdemes ide benézned. Kívülről talán nem tűnik olyan nagy számnak, no de belülről! Ahogy belépsz jobb oldalt asztalokat pillantasz meg, a balodon pedig a pult húzódik el hosszan. Egy pubról van szó, ahol nyugodtan leülhetsz dumálni a csapossal, és meginni egy sört, de akár az asztaloknál is helyet foglalhatsz, hogy egy kiválóan elkészített sült vacsorával zárt a fárasztó munkanapot. A hely még csak nem is mondható túl drágának, hiszen nem olyan puccos. Este 9-től pedig az asztalok egy részét általában félrehúzzak, így egy kisebb placc is kialakul, ahol akár még táncolni is lehet, ha van olyan lelkes csapat, aki üzembe helyezi a zenegépet. Egyébként mindent le lehet zsírozni, ha megdumálod a csapossal, akkor beállít neked több dalt is olcsóbban, hogy folyamatos legyen a lejátszás.

Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Brewery
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Peekskill Brewery étterem és pub   Peekskill Brewery étterem és pub - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Peekskill Brewery étterem és pub
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Étterem a három patkóhoz
» Peekskill térkép és elhelyezkedés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Peekskill-