we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Nellie’s café Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Nellie’s café Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Nellie’s café Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Nellie’s café Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Nellie’s café Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Nellie’s café Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Nellie’s café Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Nellie’s café Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Nellie’s café Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nellie’s café

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeKedd 9 Szept. - 22:20

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 10:39

// Folytatás a pizzázóban. //
Vissza az elejére Go down

Wanda.Maximoff
mutant and proud

Wanda.Maximoff
független
loneliness is a gun
Play By : Susan Coffey
Hozzászólások száma : 32
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. - 15:27



To: Amber



Felvont szemöldökkel hallgattam a magyarázatát, hogy ő nem igazán bébicsősz, hanem valami olyan helyen van, ahol ilyen kis nyomoronc sorsú srácokkal foglalkoznak. Ez olyan, mint az intézet, csak kedvesebben szólnak a gyerekekhez.
-Akkor… maga is ilyen intézetes helyen van nem? Ez tök úgy hangzik. Csak itt nem viselkedési zavarokkal küzdőkkel foglalkoznak, hanem olyanokkal, akiknek szar volt a sorsuk. Jó nekik. –vontam meg a vállamat. Engem nem érdekel, hogy ő milyen király helyen melózik és milyen gyerekeket ismert meg. Elég különleges embert láttam már és az összes ilyen barmot meg akartam fojtani egy kanál vízbe, kivéve Damon-t, meg Samantha-t. Na, őket nem, a többieket meg inkább elkerültem, de így is voltak kisebb balhéim. Walkmanrobbantgatásak és hasonlók. Hát, velem egy hülye se szórakozzon.
-Vicces. Ha tudom, hogy ezt fogom hallgatni, akkor inkább hagyom, hogy kidobjanak. –forgattam meg a szemeimet, majd csak csendben mentem mellette. Mikor fogom megtalálni végre azokat, akiket keresek. Mindenkire ráakadok, csak azokra nem, akikre kéne. Imádom ezt az egészet, de tényleg… körülbelül annyira, mint egy foghúzást.
Amikor közölte velem a baját egy kérdés formájában, akkora szemeket meresztettem rá, amekkora igazából nekem nincs is. Ezt a nagyszeműsködést meghagytam a drága testvérkémnek, de most valahogy nekem is sikerült.
Rendeztem az arcvonásaimat és semmitmondó hangon, illetve ábrázattal kezdtem el magyarázni neki a dolgokat.
-Nos, hülyének fog nézni, az tuti. A lényeg az, hogy mikor kicsi voltam, körülbelül 5 éves lehettem, a konyhában ücsörögtem és tök aranyosan eljátszogattam a babáimmal, amikor annyira elkezdett fájni a fejem, hogy az hihetetlen. Üvöltöttem, minden bajom volt, anyám bejött a konyhába és arra ért be, hogy a hűtő szikrázik, a sütő kigyulladt, a lámpa felrobbant, az én fülemből meg ömlik a vér. Ezt érdekelte a legkevésbé. Rögtön felhívott egy helyet, ahová el akart paterolni. Az intézetisek persze rögtön kaptak is az alkalmon és bevittek. kezdetben még a kezeimet is lekötözték az ágyhoz, hogy véletlenül se tudjak megmozdulni és ott is kárt tenni az emberekben. Idővel aztán lenyugodtam egy kicsit, mélyen eltemettem magamban a múltamat, így a többiek közé engedtek. Az intézetben éltem már 15 éve, de nemrég volt egy kisebb balhém, így kivágtak az utcára. Az összes cuccom az, amit rajtam lát, meg ami a táskámban van. Pár ruha, meg pár karkötő, nyaklánc és hasonlók. Ez minden, amit a magaménak mondhatok. –vontam meg a vállamat, majd elindultam befelé a pizzázóba.

/Rendben van, akkor szerintem a következő hsz-ed, már mehetne oda./



Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 18:38



Wanda & Amber

Ahogy hallgatom a lányt, szinte bennem van, hogy bárcsak mutáns lenne, mert akkor adhatnék neki egy otthont. Persze halvány gőzöm nincsen arról, hogy valójában az. Szegény nem csoda, hogy ilyen goromba, nem nagyon lehetett gyerekkora, úgy igazából. Ha valamiféle intézetben nevelkedett fel, ahonnan elszökött, és ráadásul azt állítja, hogy bezárták oda... Szegény lány. Igyekszem vele toleráns lenni, és elengedni a fülem mellett kissé sajátos stílusát.
- Mondhatjuk, hogy bébicsősz, de valójában olyan gyerekekkel és tinikkel foglalkozom, akiknek nem volt jó az életük, mielőtt hozzám kerültek. Igyekszem segíteni nekik, és felülkerekedni saját magukon. Sok különleges fiút és lányt ismertem meg itt. - mosolygom egy kicsit, és közben körbenézek néha. Nagyon érdekel a világ, hiszen képességem miatt sokkal többet észlelek belőle, mint mások. De alapvetőleg nem riadok meg, vagy rezzenek össze a hangoktól, vagy ilyenek. Bár tény, hogy a frissen sült pizzatészta illatát már jóideje érzem, és szörnyen megéheztem tőle.
- Nem gond, most megkóstolhatod, és biztos ízleni fog! Ráadásul meg is hívlak, úgyhogy biztos be is fejezheted az asztalnál.
Amit a lány mond, az aggasztó, és szörnyen érzem magam, amiért nem hívhatom be a birtokra. Nem leplezhetem le csak így a mutánsokat előtte. Persze töröm a fejem, hogy hogyan tudnék neki segíteni. Minden esetre igyekszem még kérdezgetni egy kicsit, hátha kiderül, mi is van vele. Átlagos gyerekek nem kerülnek intézetbe. Vagy valami gond volt a családjával, vagy pedig baj volt vele. Jó lenne tudni, hogy mi történt. Hát muszáj lesz egy az egyben rákérdeznem, hogy mi a bibi.
- Wanda, megmondod nekem, hogy miért voltál abban az intézetbe? Lehet tudok segíteni. - kedves mosoly ül ki arcomra. Van végzettségem a lélek gyógyításához, de lehet anélkül is menne. Szeretnék neki segíteni. Közben lassan elérkezünk a pizzériához is. Már biztos vagyok, hogy egy margarita pizzát kérek majd.

// Szerintem még írj egyet ide, aztán átültethetjük ezt a bulit a pizzázóba. Smile //



Vissza az elejére Go down

Wanda.Maximoff
mutant and proud

Wanda.Maximoff
független
loneliness is a gun
Play By : Susan Coffey
Hozzászólások száma : 32
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 15:21



To: Amber



Nem akarom beavatni abba, hogy körülöttem a tárgyak felrobbannak, zárlatosak lesznek, lángra kapnak és hasonlók. Nem vagyok boszorkány, hisz azok csak a mesékben vannak, mégis sokszor úgy érzem magam, mint valami idióta boszi. Nem, nem repkedem seprűn és hasonlók, pusztán csak… kicsit olyan ez, mintha varázsolni tudnék. Oké, a nevemet már tudja, de ennél többet nem vagyok hajlandó elmondani neki, mert lehet, hogy rendőr, amit vele is közöltem, de azt mondta, hogy nem az, hanem tanár.
-Szóval egy bébi csősz… még jobb. Én nem vagyok ovis, úgyhogy kicsit elkésett a pátyolgatósdival. –fordítottam el a fejemet a kávézó irányába, aminek az ablaküvegén át megláttam a pincért, aki ki akart rángatni. Mielőtt még követtem volna ezt a nőt, gyorsan felmutattam neki a legegyértelműbb jelét annak, hogy azt akarom, hogy rohadjon meg ott, ahol van, majd inkább tényleg elindultam a tanár néni után, ha már egyszer ez a szakmája, akkor hívhatom így, nem?
-Még nem ettem… legalábbis nem úgy, hogy engedélyt kaptam rá… -vontam meg a vállamat. Hát, volt már, hogy akartunk rendelni, de nem igazán hagyták nekünk, ráadásul büntetés is jár az engedetlenség mellé, úgyhogy inkább nem kockáztattunk.
-Nem a kávézó lenne az egyetlen hely, ahonnan kidobtak. Volt már rosszabb is, higgye el. Már megszoktam. –vontam meg a vállamat, majd csak csendben sétáltam mellette. Ha azt várja, hogy majd elmesélem neki az élettörténetemet és azt, hogy a családom nem tartott rám igényt, akkor nagyon téved. Anyám és Pietro még csak nem is hiányolt, nem jöttek vissza értem, úgyhogy ezek után engem hagyjanak lógva. persze meg akarok találni, legalább a testvéremet és jól be akarok neki mosni egyet. Máris jobban érezném magam, azt hiszem.
-Nem, nem lakom. Washingotn-ban laktam, aztán meg az intézetbe zárattak és jelenleg nincs hol laknom, mióta onnan is kidobtak. De tök jó magának, hogy egy régi kastélyban taníthat, idegesítő kölyköknek és még ott is lakik. –jegyeztem meg talán kissé tényleg bunkó módra, de hát na. Ne várja, hogy örüljek a jó kis világának.



Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 14:50



Wanda & Amber

Ugyan elgondolkodom a kijelentésén, hogy a pincér lett volna bajban, ha tovább rángatja, és össze is húzom a szemöldököm egy pillanatra, de olyan "nem nagyon értem" tekintettel, de végül el is tűnik az arcomról, ahogy a lány megmondja, nincsen semmi baja. A nevére is csak bólintok, szépen cseng. Végül nekem szegezik a kérdést, mire elnevetem magam.
- Nem, Wanda, nem vagyok rendőr, és azt hiszem a munkám nem is állhatna távolabb tőlük. Tanár és óvónő vagyok egy itteni iskolában. - mosolyodom el szelíden, és igyekszem leplezni nemértésem az intézet szóval kapcsolatban. Minden esetre intek a fejemmel, hogy jöjjön velem, és elindulok a pizzázó felé, ami itt van a közelben. Közben igyekszem többet kideríteni a lányról. Először magamról kezdek mesélni egy kicsit, hátha akkor jobban megnyílik.
- Én nagyon szeretem a pizzát, remélem Te is, mert egy pizzázóba megyünk. Csak pár sarokra van innen, és mesés a tésztájuk! - itt a hangom kicsit stílust vált, és a komolyság valamint a játékosság tökéletes ötvözeteként szólal meg. - Egyébként meg, azért pont téged szúrtalak ki, mert nem volt más a kávézóban, akit épp ki akartak dobni.
Egy kicsit sétálok mellette némán, hátha mond valamit magától is, és közben nem hagy nyugodni a gondolat, amit az intézet szó használata indított el bennem. Lehet, hogy árva? Elvégre az ilyeneket is intézetnek szokták hívni. Vagy a szülei valami szörnyű magániskolába küldték? Eszembe sem jut, hogy egy elmegyógyintézet is lehet, tekintve, hogy a lány teljesen normálisnak tűnik, semmiféle lelkibetegséget nem vettem észre rajta, pedig van pszichológus diplomám. Végül csak megszólalok megint.
- Errefelé laksz? A suli, ahol tanítok, bentlakásos, szóval én is ott lakom. Egy régi, felújított kastélyban van, nagyon szép birtokkal. - aztán csak sétálok tovább, miközben szemmel tartom a lányt. Persze ha el akar futni, vagy ilyesmi, akkor hagyom. Nem vagyok az anyja, hogy visszatartsam, és ha nem szeretné, hogy segítsenek neki, nem az én tisztem, hogy felülbíráljam a döntését.



Vissza az elejére Go down

Wanda.Maximoff
mutant and proud

Wanda.Maximoff
független
loneliness is a gun
Play By : Susan Coffey
Hozzászólások száma : 32
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 14:25



To: Amber



Oké, hálás vagyok ennek ma nőnek, hogy segített nekem, de akkor sem értem, hogy minek. Simán hagyhatta volna, hogy az a barom becipeljen a rendőrségre és visszazárasson az intézetbe, ahol moslék a kaja és még normális szállás sincs. A legjobb dolog, amit tehetek az az, hogy kicsit eldumálok vele, aztán meg egy óvatlan pillanatban kifosztom vagy ilyesmi. Nem vagyok szívbajos típus, így nem fogom telesírni a nem létező kispárnámat egy kis lopás miatt.
-Higgye el, hölgyem, ha tovább ráncigált volna, neki lett volna segítségre szüksége, de azonnal. Nem vagyok olyan törékeny, mint hiszi. De nem, nincs semmi bajom. –jegyeztem meg egy vállrándítás kíséretében. Oké, azt hiszem, kezd nagyon elegem lenni ebből a társalgásból. nem is ismerem, miért mondanám meg neki a nevemet?
-Wanda. –intéztem el ennyivel a dolgot. Én nem fogok neki itt vigyorogni, mint valami ütődött. éhes vagyok, úgyhogy kaját kéne szereznem és pont kapóra jön ennek a nőnek a felajánlása. Miért ne? Egy étterem. Bár, lehet kidobnak, amint meglátják a cuccaimat.
-Maga zsaru? Ha zsaru, akkor mondja meg, mert én nem megyek vissza az intézetbe, azt elfelejthetik. Kidobtak, úgyhogy ne akarjanak visszacsábítani. –húztam össze a szemeimet és így néztem rá tovább. Oké, nem vagyok hálátlan, tényleg nagyra értékelem, hogy segített, de nekem ez a közeg egyáltalán nem jön be.
-Szóval ki maga és hol dolgozik, hogy éppen engem szúrt ki magának? –vontam fel az egyik szemöldökömet.



Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 20:10



Wanda & Amber

Úgy tűnik hamar sikerül jobb belátásra bírnom a pincért, még megeresztek felé egy kis mosolyt, mikor kifelé megyünk, de ez inkább olyan "nekem van igazam" mosoly, kicsit fölényes, de gyerekes is egyben. Talán más észre sem veszi a dolgot. Mikor kiérünk, nem sokat ellenkezem, hogy a lány kibújjon a kezem közül, és igazából ha most elfut, az sem baj. De nem teszi, hanem szembefordul velem, és kérdez. Meg persze bírál egy kicsit, de elengedem a fülem mellett a kissé flegma stílusát.
- Nos, először is nem akartam, hogy a fazon kidobjon a kapucnidnál fogva, másodszor pedig úgy ítéltem, segítségre van szükséged. Nem sérültél meg, ugye? - mosolygom, és hangom kedves, nem akarok ellenségesnek tűnni. Persze mikor sebesülés felöl érdeklődöm, kicsit aggódó a hangom is. Ha ez a lány bajban van, segíteni szeretnék neki. Így körbenézek egy kicsit, és sóhajtok, majd ismét visszanézek rá, és elmosolyodom.
- Amber vagyok. Neked mi a neved? - igyekszem belőle némi információt kipuhatolni. Lehet megszökött? Vagy csak nincs otthona? Miért lopna, ha lenne pénze? Ilyen kérdések ugrálnak a fejemben, majd ismét hozzá fordulok, és eszembe jut valami. Ha nem tud kifizetni egy kávét, mint eszik? Kicsit összeszorul a szívem, és meg kell kérdeznem. - Éhes vagy? Van erre egy szuper kis étterem.
Szándékom egyértelmű. Szeretném megetetni, ha nem kap máshol. Persze azonnal azon kezdek gondolkodni, hogy nem megyek-e túl messzire, mert így csak elijesztem. Lázadónak tűnik, nem vitás, lehet a gyengédségem nem fog neki tetszeni... De ki tudja. Néha az ilyen zaklatott tiniknek esik a legjobban egy kis törődés.



Vissza az elejére Go down

Wanda.Maximoff
mutant and proud

Wanda.Maximoff
független
loneliness is a gun
Play By : Susan Coffey
Hozzászólások száma : 32
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 11:35



To: Amber



Ez nem az én napom. De tényleg. Nem elég, hogy nincs pénzem, nincs hol laknom, meg még akkor ez a gyökér pincér is rajtakap a lopáson. Nem vagyok egy nagydarab egyén, így megérzem, ha ráncigálnak, amit egyre nehezebben viselek, így jó lenne, ha ez a hústorony leállítaná magát a francba, aztán engem meg lógva hagyna. De azt hiszem, neki más tervei vannak velem.
-Ne már, engedjen el! –néztem rá, majd a kezére, amivel továbbra is engem szorított, de aztán valami nő odajött és elkezdte magyarázni, hogy xy a nevem és hogy ő ismer meg hasonlók. Hát, hálás vagyok, de igazán nem kellett volna, úgyis elengedett volna, ha akarom. Vagy, ha nem akarom, akkor is, mert sajnos a képességemet nem tudom uralni.
Csak felvont szemöldökkel figyeltem a kis párbeszédet, majd azt, ahogy a nő kifizeti a számlámat, aztán a pincér lelépett és én is ezt akartam tenni, csakhogy a nő nem engedett el, de igyekeztem nyugton maradni, mert ennyi embernek nem akarok ártani, így is rosszat gondolnak a fajtámról, ráadásul akkor megint mennék az intézetbe vagy valami elmegyógyba, azt meg inkább nem, kösz.
Mikor kiértünk, azonnal leszedtem a vállamról a kezét és szembe fordultam vele, miközben lehámoztam a kapucnimat a fejemről.
-Kösz, de nem kellett volna. Miért segített? Nem is ismer, ahogy én sem magát! –néztem rá összehúzott szemekkel, majd a ruhám ujját felhúztam és igyekeztem megvizsgálni, hogy maradt-e nyoma ennek a kis balhénak, mert a fehér bőrömön marha jól mutatna egy bazi nagy lila folt.



Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeHétf. 18 Aug. - 12:46

Kedves mosollyal az arcomon üldögélek, és nézem a kávézó előtt elhaladó embereket, ahogy mindenki el van foglalva valamivel, vagy csak sétálnak, jönnek-mennek. Egy mellettem ülő nő szívdobogására koncentrálok, miközben a lattet iszogatom. Olyan megnyugtató, könnyen elmerülök az ilyen ritmusos hangokban. De hirtelen gyorsulni kezd, és ez kizökkent. Felnézek rá, és tekintetét követve én is eljutok a kis jelenethez. Az egyik magas pincér megragadja az épp távozni készülő vendég ruháját, és visszarántja. Hiszen csak egy gyerek! Fut át a fejemen, és már fel is kelek a helyemről, hogy felé siessek.
- Nem fizettél, hallod! Ide a pénzzel! - mondja a pincér fenyegetően, mikor oda érek. Megfogom a férfi kezét, és a lány vállára teszem a másik kezem. Hangom erősen szól, visszautasítást nem tűrő.
- Nelly! Mit keresel itt? Nem vettelek észre. És mit akar ez az ember? Minden rendben? - mondom, és közben szúrós tekintettel nézek a pincérre. Persze én is tudom mi van, a lány nem akart fizetni, de most komolyan, ezek az emberek nem voltak fiatalok? Áh, nem is érdekes. Inkább csak várom a fejleményeket. A pincér meglepetten fordul hozzám.
- Hölgyem, ismeri őt?
- Persze, hogy ismerem, ő az unokatestvérem! - vágom rá azonnal, elengedem a férfi kezét, amikor ő is elereszti a lányt, de Wanda még nem érezheti a szabadságot, vállán tartom az ujjaim.
- Nem fizetett! - jelenti ki a pincér, mire megcsóválom a fejem, és megkérdezem, mennyivel tartozik, és odaadom a pénzt, meg még egy kis borravalót is. Ezzel pedig biccentek, és a lányt továbbra sem engedem el. Igyekszem kivezetni őt a kávézóból, hogy megbeszéljem vele az esetet. Persze ha ellenkezik, máshogy alakulhat a dolog.
Vissza az elejére Go down

Wanda.Maximoff
mutant and proud

Wanda.Maximoff
független
loneliness is a gun
Play By : Susan Coffey
Hozzászólások száma : 32
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeHétf. 18 Aug. - 11:38



To: Amber



Mióta kikerültem az intézetből, azóta nem igen van hol laknom, úgyhogy mindig behízelgem valakihez magamat éjszakára. Nem, nem lettem egy címeres ribi vagy ilyesmi, de egy ingyen szállás mindig jól jön, de a hajléktalanokhoz nincs kedvem. Azt hittem, könnyebb lesz megtalálni anyámat és Pietro-t, de eddig egyiküknek sincs nyoma. Talán majd egyszer szerencsém lesz és beléjük futok, vagy ilyesmi. Bár, nem tudom, mennyire lenne szerencsés ez az egész.
Viszont, a nagy elmélkedésben és sétálgatásban megszomjaztam, így egy jó kávé mellett döntöttem. Persze, pénzem az nincs, így nem tudom, hogy miből fogom kifizetni, de majd csak megoldom valahogy. Itt hagyok zálogba valamit, mondjuk egy fülbevalót vagy hasonlót, aztán majd ha már összekapartam magamat, akkor kifizetem.
Be is mentem a kávézóba és ledobtam magamat az egyik asztalhoz, ahol nem ült senki. Elég sokan vannak, csak az én asztalomnál van még hely, de nem szeretnék váratlan társaságot, mert ha menekülőre kellene fognom, akkor nem lenne szerencsés, ha valaki feltartana. Gyorsan elkezdtem lapozgatnia az itallapot, hogy megnézzem, mi a legolcsóbb kávé, de úgy döntöttem, hogy nekem levegőre sincs pénzem, nemhogy kávéra, bár, ez engem sosem tántorított még el semmitől.
-Egy… sima presszó kávét kérek, egy cukorral. –néztem a pincérre egy erőltetett mosoly kíséretében, majd az ablakon kezdtem el kifelé bámulni, míg meg nem hozták a kávémat, amit gyorsan megittam, majd a kapucnimat a fejemre húzva igyekeztem kislisszolni, de nem jött össze, mert valaki elkapta a kezemet. A pincér. Király.
-Eresszen el! –néztem rá némileg kétségbeesve. Nem akarok itt tönkretenni semmit sem, úgyhogy tényleg jobb lenne, ha eleresztené a karomat, vagy valaki segítene lekoptatni.



Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeHétf. 18 Aug. - 11:16

Belépek a kávézó ajtaján, és nagyot szippantok a finom illatból, ami teljesen elönti a kis helységet. Persze nekem ez teljesen más. Ahogy ide is az orrom vezetett el, mikor kávézni akartam, idebenn is ezer inger ér. A kávégépekben lévő mechanika mozgását ugyanúgy hallom, mint az emberek szívének dobogását. De már nem zavar. Eszembe jut, milyen rossz volt, mikor még kisgyerek voltam, és idegesítettek a folyamatos zajok, szagok, ízek. Otthonos kis helye ez. Igen, pont ilyen kell nekem, egy finom kávé, és újult erővel indulhatok tovább, vissza az iskolába. A pulthoz lépek hát, és mosolyogva rendelek.
- Üdv. Egy lattet szeretnék, és egy olyan sütit. Csokisat. Köszönöm. - teszem hozzá udvariasan, és várakozom, míg készen lesz. Addig előveszem a pénztárcám, és kikészítem a megfelelő összeget. Ám míg várok, megfordulok, és közbenézek, hogy kik ülnek még itt. Nem tehetek róla, de azonnal ráhangolódom egy-egy ember beszélgetésére. Nem is akarok hallgatózni, egyszerűen csak hallom. Mikor a pultos visszaindul, még egyszer megköszönöm neki a kávét, majd fizetek, és leülök valahova. Megigazítom a hosszú szoknyámat, és kifelé figyelek az utcára. Emberek jönnek mennek, én pedig csak iszogatok, és figyelek a világra.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 23:12

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimePént. 20 Jún. - 13:02

Joanne és Angela

Tény, hogy nem ismerem Jo-t annyira, hogy azt mondhatnám barátnők vagyunk, de szimpatikus volt már az első találkozásnál is. Most pedig, hogy tudom mondhatni sorstársam még jobban kedvelem.
Figyelmesen hallgatom és még senkitől sem hallottam azt, hogy az én képességem jobb lehet az övénél. Hát amiket elmond, tényleg örülök, hogy csupán ennyire vagyok képes. Nem olyan megterhelő, nem marad bennem semmi miután végzek egy tárgy mozgatásával.
A képessége érdekesen hangzik és gondolom nagyon nehéz kezelni. Módosítani mások emlékeit...hát mindenképp előnyös képességek csak annak nem akin alkalmazza. Elgondolkodom, hogy vajon nekem módosította-e már, de aztán úgy határozok, hogy biztosan nem, emlékszem rá és ha törölni is akart volna bármit a fejemből akkor már magát is kitörölte volna. Megnyugszom és egy barátságos mosolyt villantok rá.
-Hát nem lehet könnyű. - Hamar elhallgatok és megvárom míg a pincér odébb áll és majd csak utána folytatjuk a beszélgetést.
-De tudod kezelni? Mármint idővel csak könnyebben megy, nem? - Hát egyáltalán nem hangzik jól amiket mond. Nagyobb elmekontrollt igényelhet mint amit nekem kell használnom egy-egy tárgy megmozdításánál.
Beleiszom a kávémba és elgondolkodom a hallottakon. Meditálás, nem rossz ötlet, lehet még be is válhat.
-Köszi a tanácsot, kifogom próbálni. - Mosolyodom el. Tény, hogy a tömeg sose volt jó hatással a képességemre, olyankor valahogy semmi sem úgy működött, ahogy én azt elképzeltem.
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 9:08

Nem sokat tudok erről a lányról, azt viszont igen, hogy már az elején szimpatikus volt. Egyszer-egyszer beszélgettünk, de nem fűződött köztünk olyan szoros barátság, nem is lehetett volna. Viszont az felettébb meglepett, hogy ő is itt van, ráadásul ugyanott, ahol én. Nem sok emberrel találkoztam eddig, mert amikor lehetett, akkor meglógtam. Időre visszamentem, ha Charles tanítani akart, ott voltam. Na hát az más kérdés, hogy senkitől nem fogadtam el eddig segítséget, de a férfi szemei nagyon kedvesek, és valamiért hiszek neki, és bízom benne. Pedig rólam minden elmondható, csak az nem, hogy olyan könnyen megbíznék valakiben.
- Nyugi, egy idő után majd rendesen fog működni. Tudod az én tudásom sem tökéletes, és örülj neki, hogy te tárgyakat mozgatsz... Én például, ha megérintenélek, akkor képes lennék az emlékeidbe belelátni, vagy módosítani, esetleg törölni. És amikor ez a dolog megkergül, akkor nagyon rossz dolgok történnek... Ráadásul... - kortyolok egyet a kávéból, mert a pincér erre tart, hogy letörölgesse a mellettünk lévőasztalt, így várok addig, amíg el nem távolodik, majd kortyolok még egyet, és nagy sóhaj szakad fel a torkomból.
- Ráadásul a sok ember, akiknek a fejükben jártam, hagytak bennem emlékfoszlányokat, és néha magam sem tudom, hogy melyik az én emlékem, és melyik másoké. Emlékszem képekre, nevekre és arcokra, de nem mindig az én emlékeim azok - magyarázok. Igyekszem olyan szavakat választani, amik nem olyan feltűnőek egy sima egyszerű embernek. Amiktől nem tör ki rajtuk a frász. Egy tárgy mozgatása egyszerűbb, és talán cserélnék is vele, ha lehetne, bár már megszoktam, amit tudok. Sőt, ha nem lennék néha ilyen idegbeteg, vagy instabil, akkor rendesen működnének, és fejleszteni tudnám, ahelyett, hogy uralni akarjam.
- Miért nem próbálsz meditálni? Úgy, hogy ne hagyd, hogy megzavarjanak? Bár én is ki vagyok a tömegtől, nem szeretem - húzom el a számat, majd megfogom a csészém fülét, de nem emelem meg. Csak körbenézek a kávézón, ami kezd egy kicsit zsúfoltabb lenni. Több ember jön be, ami mondjuk nem zavar, csak halkabban kell beszélnünk, és megválogatni a szavainkat...
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeHétf. 16 Jún. - 20:41

Joanne és Angela

Mikor találkoztam Jo-val csak egy egyszerű lány voltam, hiányzik az a részem, mintha már megszűnt volna teljesen. Voltam akkor és vagyok most. Ami közös a kettőben azok az emlékek. Természetesen most sem könnyű néhány dolog, mondjuk a képességem mindig azon agyal, hogy hol is tudna hátba szúrni. Se nem működik akkor mikor szeretném se nem olyan erővel amilyennel kellene. Persze ez egy nagyon gyenge képesség és ennél vannak sokkal nehezebbek is amiket nem egyszerű irányítani,d e valahogy nekem még ez is okoz fejtörést. Egyszerűen képtelen vagyok irányítani, nem tudok koncentrálni és képes a legkisebb zaj is megzavarni és akkor amit addig felépítettem egy pillanat alatt válik köddé, rémes.
-Szeretném ha a hasznomra válna, hogy mutáns vagyok, de a képességem úgy van vele Ő szívesebben marad azon a szinten amin még nem kell nagy erőfeszítéseket elkövetni. Egyszóval képtelen vagyok kezelni. - Mondom nevetve. Hosszú ideig nagyon zavart, hogy ilyen rakoncátlan, de mostanra már csak néha vagyok mérges miatta, kezdem megszokni, hogy öreg néni koromra is vitatkozom majd vele.
-Hát ahol én vagyok az is zsúfolt hely és a koncentrálás egyenlő a nullás szinttel, szinte képtelenség ott gondolkodni, elég nehéz a gyakorlás is miatta. - Na igen, a birtok nem kimondottan csendes, vannak olyan részei, de ott vagy sok a szúnyog vagy a moly. Ergo se a könyvtár nem alkalmas erre se az udvar. Szóval elég nehéz haladni így, de azért majd csak megoldom, fő az optimizmus.
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeCsüt. 12 Jún. - 14:38

Csak nézem a lányt, és el sem hiszem, hogy ő mutáns. Már nem tudom, hogy ő tud-e rólam, hiszen tényleg nem emlékszem, azóta annyi fejben jártam már, hogy lassan úgy érzem, mindjárt felrobbanok. Ahogy beszél csak elmosolyodom.
- Ez ismerős szitu nekem is - szólom el magam, majd belekortyolok a kávéba, és ismét Angela tekintetét kutatom. Mit is felelhetnék neki? Hogy üldöztek, és kiderült, hogy az a fickó csak megvédeni akart? Ugyan, azt sem igazán kötöttem az orrára, hogy üldöznek, nemhogy mást. Beszélgettünk, elnevetgéltünk, aztán mennem kellett, ls neki nem töröltem az emlékeit, mert túl szimpatikus volt, és már akkor sem akartam egyel több emléket. Mert fáj a fejem tőlük.
- Velem? Túl sok minden. Nekem is van ilyen átok vagy áldás, ami neked, csak nem ilyen szemmel látható, és most ki kellett kapcsolódjak, mert ahová járok, hogy ismét kezelhessem az erőm, túl zsúfolt, és bezárt - legyintek, és Angie-ban megbízom annyira, hogy ezt elmondjam neki. Többnyire az intézményben kerülöm a feltűnést, szóval nem sokan tudják, hogy létezem, vagy oda járok, olyan, mintha én lennék a ház szelleme...
Nem állok még készen arra, hogy én valami csapattal énekelgessek a tábortűznél, vagy pónilovacskás naplementés képzelgéseim legyenek egy szebb jövőről, mert olyan nincs...
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeSzer. 4 Jún. - 16:23

Joanne és Angela

A felismerés örömmel tölt el. Amint igazolja, hogy Ő Joanne már biztos vagyok benne, hogy jól emlékszem. Nem nagy dolog a találkozásunk és megismerkedésünk. Csupán visszaadtam egy gyújtót neki ami fontos volt számára. Utána beszélgetni kezdtünk és hát most újra találkozunk. Én azt hittem akkor, hogy többet nem találkozunk hisz ennek elég csekély esélye van ha éppen csak úgy összefut két idegen ember. De most sikerült újra találkoznunk és ennek nagyon örülök.
-Rendben, akkor csak Jo! - Mosolygok a lányra. Jó három éve találkoztam vele és bizony az már nem most volt. Azóta kesze-kusza lett az életem. Abból a csapongó és rémesen rossz utakon járó lányból egy olyan emberré váltam aki még instabilabb mint akkor önmaga. Csak most még kontráz rá a képességem ami egyszer hasznos egyszer meg nem. Otthonom is változott és most egy iskola ad nekem helyet. Fura ezeket a dolgokat megszokni. Milyen jó is volt még akkoriban. Persze mondanom sem kell, hogy akkor meg azt átkoztam. Sose vagyok megelégedve a helyzetemmel,d e talán nem csak én vagyok ilyen. Végül megkérem, hogy csatlakozzon hozzám ha van kedve és örömmel fogadom, hogy szívesen csatlakozik.
-Egyet értek. Nos, azt hiszem egész tűrhetően telnek a napjaim és a képességem egy évvel ezelőtt aktiválódott és azóta több gondot okoz mint hasznot. - Egyszer majd nem lesz ennyi baj vele, legalább is rengetegen biztatnak és megvannak győződve arról, hogy így lesz. Nagyot sóhajtok csak, nekik könnyű, de nekem? Én már nem vagyok annyira biztos abban, hogy így lesz.
-És te hogy érzed magad? - Mosolygok rá. Azért három év az három év. Azalatt mindenkivel történik egy s más.
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeSzer. 28 Május - 8:04

Már most örülök, hogy nem kell egyedül kávéznom megint. Bár itt egész sok embert ismertem meg, még egyetlen normális nem mutánssal sem találkoztam. Angela is az lenne? Nem is gondoltam volna, akkor még nem mutatta, vagy nem is volt még ereje. De mindent összevetve nem is zavar. Sőt jobb, hogy nem kell lefutni azokat a felesleges ismerkedési köröket. Mikor még egyszer megmutatja, akkor elmosolyodom, és leülök az asztalhoz.
- Igen azt, és igen Joanne, de maradjunk a Jo-nál - legyintek, és a pult felé pillantok, hogy mikor kapom már meg azt az éltető kávét. Fiatalabb nálam, és nem gondoltam volna, hogy pár év után még emlékezni fog rám. Talán két vagy három éve jártam feléjük, és kisegített. ha ő nem lenne, akkor valószínűleg az egyetlen emlékem apámról eltűnt volna örökre. Senki nem adott volna vissza egy elejtett gyújtót. Aztán beszélgettünk. És valamiért megkedveltem, és nem töröltem ki magam az emlékeiből. Ritkán teszek ilyet. De azt hiszem még meg is említettem neki, hogy emlékezhet rám, és igen el is mondtam neki. Pedig nem kellett volna. De Angela aranyos volt, és nem olyan, aki tovább adja. Hiszen még szabadon vagyok, senki nem kapott el, de legalább Demetrius arca már nem tölt el félelemmel. Csak a másiké, aki visszatérhet még.
- Persze, hogy csatlakozom. Egy régi ismerőssel eltöltött délutánnál nincs jobb. Hogy vagy? És mióta... - utalok az erejére, és remélem érti a célzást. Közben kihozzák a kávémat is a vízzel, aminek nagyon örülök, hiszen erre vártam. Lassan kevergetem, majd cukrot rakok bele, és megint megkeverem. Furcsa szokás, de mindig is így teszem... Egyet kortyolok belőle, majd leteszem a bögrét, és Angela arcát fürkészem. Szinte kész nő lett belőle.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 21:00

Joanne és Angela

Tejeskávém minden egyes cseppjét megízlelem és élvezem a krémes ízt. Kellemesebb itt lenni mint bent a suliban. Ott valahogy a tejeskávé sem olyan kellemes. Amúgy szerintem már szükségem volt erre a kis kiruccanásra. kezdett a birtok minden fala a mellkasomat szorítani. Muszáj volt kiszabadítanom magam ebből a bilincsből. Szükségem volt egy úgymond normális környezetre. Nem mutánsok körében újra magamra ölthetem azt az Angie-t aki régen voltam, azt a rossz kislányt aki mindenben benne van. Kanalam már a kis csésze tányérján pihen. Kicsit elmerengek úgy mindenen ami az utóbbi időben történt meg velem. Észre se veszem a közeledő személyt. Majd a kérdésre felkapom a fejem mint aki most ébredt egy hosszú álomból.
-Ezt? - Emelem fel újra a kanalat, majd 360 fokot írok le vele a levegőben és utána ismét az abroszon lévő tányérkára helyezem. Kis bűvészmutatványom után az arcára vándorol a tekintetem és olyan ismerősnek tűnnek a vonásai. Találkoztam én már vele valaha? Mikor meghallom a nevem és azt, hogy emlékszem-e rá, rögtön beugrik, hogy igen, találkoztam már vele méghozzá körülbelül két évvel ezelőtt.
-Joanne? - Olyan hangsúllyal ejtem ki a kérdést ha nemet kapnék rá rögtön válthassak egy újabb névre. Sajnos nem vagyok benne biztos, hogy az emlékezetem nem éppen játszik velem. Második nevem a kis Nefelejcs. Bár a név ellenére amit szüleim ragasztottak rám még kicsiként, valahogy mindig elfelejtek mindent. Nem vághatom így rá azonnal, hogy persze, hogy emlékszem mikor magam sem vagyok biztos benne, hogy így van. Tejeskávém kihűlő félben van már, ilyenkor kár, hogy nem egy két lábon járó tűzgolyó vagy konvektor vagyok.
-Csatlakozol hozzám? - Teszem fel a kérdést, ha már ismerjük egymást, nekem nem ártana egy kis emlék frissítés.
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeKedd 20 Május - 9:07

Kell egy kis távollét. Még nem költöztem be, bár szeretném, ha Charles segítene az én oly rakoncátlanná vált képességemet ismét uralmam alá vonni. Bár ott aznap este kipihentem magam, utána megint sok olyan tényező merült fel, ami cseppet sem segített. Hiszen hasztalan volt menekülnöm valaki elől, hiszen csak egy illúzió volt, ami ellenségessé tette, semmi több. Nem tudom Demetrius-t hova tenni egyelőre, de remélem nem lép csak úgy le, nem megy el sehová, hanem marad és megismerhetem. Habár még mindig rettegek tőle, és arra várok, mikor esik nekem, a másik részem csak meg akarja ismerni és még többet tudni róla. Ellenben Edward lesokkolt. Egy életnyi világot rombolt le pár jól irányzott szóval, és én megint ott tartok, ahol akkor voltam, mikor megismertem Charles-t. Egyet előre kettőt hátra effektus ez, és félek, hogy megrekedek. Nem akarok vissza fejlődni, hanem előre, uralni akarom az életemet, az erőmet, és végre megnyugodni, hogy "csak" egy legyőzhetetlen ürge követ, és valószínűleg még mindig el akar kapni.
Így ennek örömére eljöttem Peekskill-be, hogy távolabb legyek a gondjaimtól, amik remélem nem követnek ide. Egy kávézóba megyek, és most rendelek egy kávét, csokis kávét, sok-sok habbal, mert megérdemlem. Eleinte fel sem tűnik a szomszédos asztalnál ücsörgő lány, és még a kávémat sem hozták ki, majd a szemem sarkából különös dologra leszek figyelmes. A kanala megmozdul úgy, hogy hozzá sem ér. Szóval olyan, mint én. Felállok, és pofátlanul sétálok oda hozzá.
- Ezt hogy csináltad? A kanaladdal? - utalok arra, hogy mindent láttam, még ha ő nem is vett észre. A fejemmel az említett tárgy felé bökök, majd rájövök, hogy konkrétan bunkó voltam, se köszönés, se semmi, majd megnézem magamnak a lány arcát. Felismerem. Alig pár éve futottam össze vele. Talán két éve lehetett. Persze lehet, hogy ő nem emlékszik rám, de ő az egyetlen, akinek nem töröltem az emlékeit. Vagyis többek között, nagyon ritka az, amikor nem törlök.
- Angela? Emlékszel még rám? - persze lehet, hogy mellé lőttem, még mindig ott a második opció, az emlékei megváltoztatása. De nem akarok ehhez folyamodni. Még nem...
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeSzomb. 17 Május - 0:16

Joanne és Angela

Ja, hogy mit keresek itt? nagyon jó kérdés. Nem tudom rá a választ. Muszáj volt kijutnom a suliból még ha csak egy röpke időre is, néhány órára. Bezártságot éreztem és szinte már megőrjített. Nem tudom miért jött ez elő, biztos vagyok benne, hogy nem a szobatársaim őrjítenek meg. Mind a hármójukat nagyon szeretem. Jó barátok a maguk módján. Szerintem az oka annak, hogy itt vagyok az az, hogy nem bírtam tovább, hogy nem tehetem azt amit akarok. A szüleim sose szóltak bele abba amit tettem. Csak arra kértek mindig, hogy vigyázzak magamra. A suliban viszont vannak bizonyos szabályok amik nem tetszenek. Igaz, hogy a képességem úgy használhatom ahogy az nekem tetszik, mert senki se mondja azt rám, hogy fura vagyok vagy dilis, mert ott mind kicsit mások vagyunk, de a többi dolog igen korlátozva van. Mindig szerettem ha oda mehetek ahol jól érzem magam. Az utóbbi időben inkább csak a suli parkjában kódorogtam. csendes volt és viszonylag elég nagy ahhoz, hogy ne fussak össze senkivel és magamban lehessek. De már kinőttem a parkot is és muszáj volt egy röpke időre megfeledkeznem arról, hogy az X-birtok az "otthonom". Teljesen mindegy volt számomra hová megyek csak annyit tudtam, hogy onnan el. Így hát itt kötöttem ki, egy csendes kávézóban. Itt se teszek mást mint a suliban, de még se kell az ottani falak közt összenyomódnom. Rendeltem egy tejeskávét amit szép lassan szürcsölgetni kezdtem. Majd amint megbizonyosodtam róla, hogy roppant keserű öntöttem bele egy kevéske cukrot majd körülnéztem még mielőtt elmekontrollal irányítani nem kezdtem a kiskanalat. Szép lassan kavargatni kezdtem a meleg tejeskávét amiben már olvadásnak indult a cukor. Könnyen irányítottam a kanalat, ilyen kis tárgyaknál alig kell egy kisebb erőbedobást belefektetnem és már működik is. A suliban töltött gyakorlás mellett magam is próbálok csiszolni és fejleszteni a már meglévő képességemen. Szeretném ha hamarosan elég magas szintre tudnám fejleszteni. Fegyvert szeretnék kovácsolni belőle, mert így aligha nem csak bűvésztrükknek elegendő. Sokszor elgondolkodtam azon, hogy miért éppen ez jutott nekem. Gabriel teleportál ami nagyon klassz, Tatjana víziói meg igen rémisztőek. Én meg kaptam egy képességet amivel bűvészkedhetek. Miért? Számtalanszor feltettem már ezt a kérdést magamnak,d e senki nem adott rá választ. A filmekben ilyenkor szokott megszólalni a belső hang, hát az én belső hangom valószínűleg süketnéma. Ismét megkóstolom a tejeskávét és ezúttal tetszik is amit ízlelek.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 19:38

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Sebastian Carlson
mutant and proud

Sebastian Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : Andrew Garfield
Hozzászólások száma : 237
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 18:38

Nyilván nem várhatom el, hogy minden szavamtól olvadozzon, pont az a lényege ennek a kis játéknak, hogy adok is, meg el is veszek. Hogy mindig érdekesnek tartson valamilyen szinten, de sosem unjon rám, mindig meg tudjam lepni valamivel. Az érintésem nyomán kellemes visszajelzésnek veszem, hogy szavak nélkül is tudja sugalni, jólesett neki. Nem az a cél, hogy egyből ágyba bújjunk, de barátkozni csak szabad.
- Szeretek, ha van értelme. Volt, hogy olyasmiért próbáltam, amiért végül nem volt értelme. Tudod... nekem mindig is harcos szeretőim voltak, afféle... dacos lányok, aki nem elég... hogy is mondjam... – Töröm a fejemet, hogy ne legyek bántó. – Aki nem olyan, hogy lássam benne az erőt, attól könnyen el tud menni a kedvem. Nem az a cél, hogy csak én teperjek, de a sablonos hölgyeket nem szeretem. – Vonom meg a vállamat, jelezve, hogy látok benne valamit, ami itt tart mellette. A válaszán nem lepődök meg, csak hogy ennyire kimondja, úgy tűnik köztünk aztán nem lesz gond a szókimondás. – Talán döglenek, mint ahogy érted az erősebb nem. De ahogy mondod... ha hasonlóak vagyunk, talán bírkózásnak tűnhet, amit esetleg teszünk, mégis... az erős könnyebben találja meg a társát. Vagy tévedek szépséges Shana? – Évelődök vissza, az különösképpen szimpatikus, hogy még engem tart kihívásnak. Ahogy én nagy szám lennék egy egyetemen, ő is a birtok szőke bombázója lenne, aki után bárkit megkaphatnék. Tehát részemről is kihasználás, ám az is meglehet, hogy többet akarnék tőle, mint holmi lopott percek, tiltott vágyódás a testiségen felül. A pénz nem minden, nem gondolom, hogy a kocsi szép nővel is jár, vagy egy szép nőt csakis a külcsínnyel lehet lenyügözni, ám könnyebben jár kéz a kézben a kettő. Talán csapdát érez a viselkedésemből, talán még sem tudom, hogy majd ha odajutunk, mit is fogok majd tenni, most úgy érzem, tudnék vele tisztessséges lenni. Látom a halvány pírt az arcán, még ha nem is szándékozik mutatni, valahogy ismerem a provokációim hatását. Szemtelenül rándul meg az ajkam.
- Menőnek? Nem én voltam a képen szivi. Nem vártam el... de.... tudtam volna azonosulni a gondolattal, de félreértettél. A tinimagazin kamaszoknak szól, egy divatos őszi kollekciót kellett volna felöltened, ezek nem.... afféle képek lettek volna. Csak az utolsó, ha végre mindenki elkotródott, de tudok én várni. Csak nem sokat. – Kacsintok, aztán megemelkedek, hiszen végre indulunk. Kilépünk, nyitom neki az autó ajtaját, én pedig az anyósülésre pattanok be, finoman a térdére helyezve a kezemet, bólintok. – Mutatom, hát persze. Keményen csapj neki oda, ahhoz szokott. – GPS még nem volt ebben a korban, ezért folyamatosan mutatom az utat az X-birtok felé, ahol külön parkolóm van, letettem érte a jattot. Hatalmas Carlson, S felirat jelzi hogy hova kell beállni. Ezek szerint van itt egy névrokonom is, bár még sosem láttam. Elég hamar ideértünk, közben válaszolok is a feltett kérdésre. – Nem igazán. Mással már bugyi nélkül lenne az illető hölgy. Te többet érdemelsz, mint valami... na szóval érted. – Pattanok ki, és a másik oldalon már nyitom is az ajtót. A birtok igen szép így ősszel, látszik, hogy luxuskörülmények között élünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitimeSzomb. 9 Nov. - 18:36

Még nem döntöttem el, hogy mi is a véleményem Sebasitanról. Magabiztos, ami tetszik benne, de akad olyan szava, ami pedig inkább taszítana. Időt kell adnom ennek a dolognak, hogy talán egy picikét megismerjem és egy idő után eldönthessem azt, hogy hová is fog húzni az a bizonyos mérleg. Nem zavar, hogy megérint, sőt, inkább jól is esik, hogy most egy ilyen kedves kis gesztussal él, de azért azt mégse hagyom ám neki, hogy mindent megkapjon… vagy éppen mindenkit. Tehát én már csak azért is próbálok nehéz dió lenni a számára, akármennyire is bejön jelen pillanatban.
- Ezek szerint szeretsz küzdeni, ez azért jó tulajdonság. – így vihetjük sokra. Ahogy viszont vállamhoz ér, kissé meglepődve pillantok keze irányába és ekkor veszem is ám a célzást. – Úgy érzem, hogy te tényleg olyan srác vagy, aki után csak úgy döglenek a nők, és nem tagadom, én is hasonló kaliberű vagyok a férfiak körében. De tudod… te kezdesz kihívás lenni a számomra. – ismerem is be, amiről majd eldönti ő, hogy örül-e neki vagy mégse. Mondjuk, el tudnám képzelni, hogy néha összefussunk, sőt, elég menő lenne, ha esetleg eljönne értem az egyetemre, mennyien néznék irígykedve, hogy egy ilyen jó pasi, egy ilyen gyönyörű járgánnyal fuvarozgat… Na jó, túlságosan is beleéltem magam, szóval ideje visszatérni a Földre, nem pedig álmodozni, főleg, mert én csak kihasználnám Sebastiant, legalábbis jelenleg nagyon így érzem. Viszont arcomra nem ülnek ám ki ezek a gondolatok, megtartom magamnak mindezt. Még néhány szót váltunk a viselkedésével kapcsolatban, aztán már rá is térhetünk a nap következő fejezetére. Én nem vetkőzöm, de ő viszont igen, sőt, még a vacsi és a vezetés is áll, ennél jobb alkut én se ajánlhattam volna neki, de valahogy hihetetlen, hogy ezt ő így elfogadja, csapdát érzek. Egy csókot bár kér, az mégse túl nagy ár egy jó szórakozásért, így nem is ellenkezem, végülis, még én is jól járok vele, főleg, mert nagyon is vágyom arra, hogy megcsókoljon.
- Hát jó, akkor kíváncsi leszek. – bólintok is rá, majd ez után kerül elő a gép, amely nemsokára a kezemben landol. Ha nem akarná, hogy megnézzem a régebbi képeket a gépen, akkor nem mondta volna, így hát kíváncsian kapcsolom be, majd hamar fel is találom magam annak működésében, így térek rá az előző képekre, amelyek nem kicsit lepnek meg. Még jó, hogy Sebastian-nak fogalma sincs róla, hogy én is biszexuális vagyok, bár ezt inkább rejtem, mivel nem voltam még nővel, csak egyszer történt egy csók – hála a sok piának -, de azóta se felejtettem el. Lassan pörögnek a képek, én pedig végül csak felsóhajtva rázom meg fejemet is, miközben kinyomom a képet.
- Most azt hiszed, hogy ezek a képek miatt menőnek tűnsz nekem? Tőlem is ezt vártad volna el mi? Hogy meztelenül álljak neked modellt. – nem volt itt semmi divatos dolog, egyszerűen csak erre vágyik, lehet, hogy ez egyfajta megszállottság nála. Nem is tudom, kicsit kezdek elbizonytalanodni, ennyire nagy menő lenne? Lehet, hogy a lányok a pénzért csinálták – sőt, szinte biztos -, de mégis, valahol veszélyesnek érzem ezt. Mégis, nem fogok elmenekülni, hiszen a képességem segít, ha bármi gond lesz, szóval lassan felállok, a gépet pedig visszaadom neki. Ha én vezetek, akkor felesleges lenne, ha az ölemben pihenne a fényképező.
- Igen, mehetünk! – bólintok is lassan, majd távozunk a kávézóból és nemsokára már ez a csoda előtt állunk. Olyan gyönyörű, tényleg, szinte beleszerettem. Ahogy viszont Sebastian felém nyújtja a kulcsot, csak lassan nyújtom ki felé a kezem, majd egy kedves mosollyal veszem el tőle.
- Köszi! Bátor vagy, hogy megbízol bennem. – de értékelem, nem is kicsit. Beszállok tehát a vezetői ülésre, majd elindítom a kocsit, fényt kapcsolok, majd gázt neki.
- Akkor tehát merre? Te mondod az utat. Csak annyi, hogyha messze megyünk, akkor hozz ám vissza. – pillantok felé, miközben teljes magabiztossággal vezetek. Próbálok nem nagyon gyönyörködni a kocsi belsejében, kényelmében, mindenében, így csak normális sebességgel fogunk egészen addig menni, ameddig Sebastian mondja és hát csak remélni merem, hogy nem fogunk valahova nagyon messzire menni, akkor talán még be is paráznék attól, hogy hova visz és meggondolnám magam, tehát visszatérnék Peekskill-be.
- Te amúgy mindig így ismerkedsz? – nem akarom, hogy csendben teljen az utunk, így hát folytatom is az eddig megkezdett beszélgetésünket, miközben két kezem a kormányon természetesen és a forgalomra is figyelek.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Nellie’s café   Nellie’s café Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nellie’s café
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Juliette & Joanne - Café Grumpy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Peekskill-