we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Elhagyott gyártelepek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 22:41

First topic message reminder :

Mivel Peekskill a Hudson partján fekszik a régi időkben nagyon fontos gyártelepek működtek itt, ahonnan aztán sok felé szállították a nyersanyagot, vagy az elkészített árukat. Ezek közül már rengeteget felhasználtak más célra, de a város határában még jelenleg is akadnak olyan elhagyott gyártelepek, amik senkinek sem kellenek és túlságosan távol esnek a város szívétől, hogy érdemes legyen őket felhasználni. Így ezek csak magukban rozsdásodnak, eszik őket szépen lassan az évek, de sokuk még így is olyan jól ki lett építve, hogy végeredményében nem életveszélyesek. Ha azok lennének, akkor már biztosan lebontásra kerültek volna.

Elhagyott gyártelepek - Page 2 Gyartelep
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Apple Lara McCormack
mutant and proud

Apple Lara McCormack
független
loneliness is a gun
Play By : Jessica Biel
Hozzászólások száma : 87
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 17:38


Double L


- Tudok vigyázni magamra! – nevetek fentről, könnyedén véve a dolgokat. Azért cuki ez az aggódás, néha az idegenektől még jobban esik akkor is, hogyha csak üres frázis és nem komoly. Percek alatt leérek, szakavatott mozdulatokkal közlekedem odafent, látszik, hogy nem először csináltam.
Elhatározom, hogy felcitálom magammal, hogyha leérés után úgy jön ki a szó, de amint megfordul megfagy ereimben a vér. A Hold fénye is elég ahhoz, hogy megismerjem, sose tudnám elfeledni az arcát. Mozdulnék, szólnék, de hirtelen karjai között találom magam. Az érzés olyan természetes, olyan megszokott, de mégis idegen. Hirtelen nem is tudok moccanni, csak állok, mint egy sóbálvány, s kell pár szívdobbanás, amíg karjaimat megemelem, hogy magamhoz szorítsam Liamet.
- Hogy kerülsz erre a bűzös helyre, kis hülye? – nevetek bele az ölelésbe. Merő szeretetből nevezem úgy, ahogy, megszokhatta már. Nem azt a három évet akarom az orra alá dörgölni, amennyivel idősebb vagyok, egyszerűen csak adja magát ez a becézés. A múltunkat figyelembe véve és azt, hogy néha nem túl szép szavakkal igyekeztem őt magához téríteni, ez már kifejezetten berögzült.
Mostanában nem vagyok az a nő, akinek Liam megismert, de így az ölelésében egész visszafiatalodom. Kap egy puszit az arcára, mielőtt kibontakoznék az ölelésből, s összevont szemöldökkel az arcának fürkészésébe nem kezdenék.
- Csak nem sántikálsz valami rosszban? Ez a gyártelep nem épp makulátlan híréről híres..
Szép szóismétlés, de érdekli a csudát. Egyszerűen nem venné be a gyomrom, hogyha a legjobb barátom rossz útra lépett volna, tehát muszáj rákérdezzem. S míg a válaszát várom, próbálom helyretenni magamban az elmúlt éveket, melyek a találkozás erejével csőstül szakadnak le rám.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 11:53



Lari & Liam



Az, hogy túl teszed magad valamin nem jelenti, hogy hűtlen lennél az érzéseidhez, hogy elfelejted majd a történteket. Nem, ez csak annyit jelent, hogy a fájdalmat egy olyan szintre csökkented, ahol nem tesz tönkre, ahonnét nem árthat neked. Jól tudom milyen érzés ez, egyszer már átéltem, és megint átélem. Úgy érzem, hogy nincs kiút, hogy lehetetlen, hogy én valahogy tovább tegyem magam, főként azok után, amit Scarlettel tettem. Nem akartam őt bántani, véletlen volt, de ez nem segít, inkább csak még jobban elkeserít. Lehetetlennek, felfoghatatlannak és elképzelhetetlennek érzem, hogy túl tegyem magamat ezen. Felmerül még az a kérdés is valahol, hogy miért akarnám túl tenni magamat rajta? Nem maradt semmim, azt bántottam, akit a legjobban szeretek, és lehet, hogy annyira megutált a történtek után, hogy még csak látni sem akar. Nem kellenek a kedves szavak, nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások, nem akarom tudni, hogy ők mit éreztek akkor, mikor elvesztették azt, aki a világot jelenti nekik. Ennek a miértje pedig pofon egyszerű: ők nem én vagyok, nem érezhetik azt, amit én. Az egyetlen dolog, amit akarok, amire a legjobban vágyom, az, akit nem kaphatok meg, mert ellöktem magamtól, pedig magam mellett akartam őt tudni. Úgy érzem elment, és nem jön vissza, mert bántottam őt, ha akaratlanul is, de megtörtént, és kitudja, hogy épp mit gondol rólam, hogy éppen kivel beszél, ki öleli őt át, hogy ne sírjon, és…beleőrülök a gondolatba, hogy hiába szeretem őt mindennél jobban, lehet, elvesztettem őt. Senki nem tudja milyen érzés, mikor kinyújtom a kezem és megérintem azt, aki nincs ott, és talán már nem is lesz ott soha. Mégis kiismeri ezt a betölthetetlen űrt, amit magamban érzek? Senki, csakis én. Egyszer már átéltem, de nem egyedül, ott volt mellettem a legjobb barátom, vele együtt képes voltam változni, de ő most nincs itt, egyedül vagyok, és rajtam kívül csak ő tudhatja, hogy milyen vagyok ilyenkor.
Felnézek rá, de nem tudom kivenni az arcának vonásait, azonban a hangja nagyon is ismerős, mint valami régi sláger a gyerekkoromból, tudom, hogy hallottam, de nem ugrik be hol, és mikor.
– Itt is…vagyis nem, itt lent elég rossz.– végül is minek hazudjak? Valószínűleg csak képzelődöm, mégis mennyi az esélye annak, hogy éppen itt fussak bele valakibe a múltamból? – Csak óvatosan! -  Elszörnyedve nézem, ahogy a tetőszerkezeten egyensúlyozik. Remélem nem tervez leesni, mert elég nagyot esne, és közel sem biztos, hogy eltudnám őt kapni, így zuhanás közben, úgyhogy nagyon remélem épségben leér ide. Nem mozdulok el, csak állok egy helyben tovább és a sarkamon billegve várom, hogy feltűnjön előttem, de végül aztán meglepetten fordulok hátra, ahonnét meghallom ismét a hangját. Az első mondatára elmosolyodok és így is fordulok meg azonnal válaszolva neki. – Nem, én csak…- ahogy ránézek a mosoly az arcomra fagy, a szavak pedig a torkomban ragadnak. Mintha szellemet látnék. Ismerős volt a hangja, de azt hittem csak képzelődöm, azonban már tisztán emlékszem kinek a hangja volt, kinek az arcát nézem döbbenten. Ő nem valaki a múltamból, hanem ő minden, amire emlékezni akarok belőle. Ha akarnám se tudnám elfelejteni az arcát, hogy is tudnám, ő mentett meg magamtól, miatta ismerhetem Scarlettet, miatta élhetem az életem, hogy a fenébe felejthetném el őt? Azonnal lépek is előre, hogy megölhessem őt, már az idejét se tudom, hogy mikor láttam utoljára, de olyan, mintha évszázadokkal ezelőtt lett volna. – El sem hiszem, hogy tényleg itt vagy! – nem hittem volna, hogy pont belé fogok futni, de nem is találkozhattam volna jobb emberrel, pont rá van szükségem.
Vissza az elejére Go down

Apple Lara McCormack
mutant and proud

Apple Lara McCormack
független
loneliness is a gun
Play By : Jessica Biel
Hozzászólások száma : 87
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 8:41


Double L

Elhagyott gyártelepek - Page 2 2oap915me4t8cxg0qctd

Azt nem mondanám, hogy a világ legizgalmasabb dolga hosszú órákat ülni egy vas tetőszerkezeten, de én valami beteges módon élvezem ezt. Igaz, hogy a fenekemet körülbelül csíkosra nyomta a vas, de annyira elmerültem a lassan felpislákoló csillagok bámulásában, hogy fel se tűnt. Ahogyan az sem, hogy valaki motoszkál a telepen.
Sokszor vannak errefelé zajok. A patkányok vagy a hajléktalanok nem kevésszer visszajárnak, így már eljutottam odáig, hogy ne érdekeljen. Néha, amikor olyanom van, hogy egyedül szeretnék lenni, akkor füstszagot manipulálok a közelmerészkedő orrába, s lám, valahogy ez mindig bejön. Az égő ház büdös szaga elriasztja az embereket, főképpen azért, mert sose lehet tudni, hogy mikor robban rájuk a gyártelep.
Most is van itt valaki, de nem zavarom el. Nem áll szándékomban, mert nem érdekel a jelenléte. Ám mégis, úgy tűnik, hogy őt izgatja az enyém, mert pár pillanattal azután, hogy meglátom magam alatt, már szól is hozzám.
- Minden a legnagyobb rendben. És odalent? – hajolok le úgy, hogy előre támasztott karjaim között leláthassak rá, s ha felnéz, így ő is láthatja sziluettemet. Mivel sötét van, így valószínűleg az arcomat nem tudná kivenni, ahogyan én is csak halványan vélem felfedezni az ő vonásait. De a hangja.. Egyszerűen muszáj lemásznom, hogy megbizonyosodjam valamiről.
- El ne mozduljon onnan, máris jövök! – kérem meglehetősen udvariasan, még magázódom is, pedig nem szokásom. A munkám során rászoktam arra, hogy a tegeződés ismeretlenek között a fellengzősség egy formája, melyet én nagyon gyakran alkalmazok. De most nem dolgozom, így képes vagyok normális emberi lényként viselkedni. Nincs is rossz napom, nem kell hát a bakancsomat törölnöm másokba.
Pár percre van csak szükségem ahhoz, hogy végigóvakodjak a tetőszerkezeten addig, amíg egy olyan lyukat nem találok, ami hevenyészett, jobb napokat élt kovácsoltvas tűzlépcsőhöz nem vezet. Azon mászom le, hogy aztán nem sokkal később az előző úriember háta mögött álljak meg, a folyosónak a mögötte levő feléről érkezvén. Nadrágom zsebébe süllyesztem a kezeimet, hanyag tartásban állok előtte, mert most nem érdekel, hogy miképpen nézek ki. Azzal sem foglalkozom, hogy hosszú, barna tincseimet normális állapotban rázzam hátra, még fülem mögé se tűröm őket. Hagyom, hadd álljanak, ahogyan akarnak.
- Hadd legyek kíváncsi, ha már így megszemlélhette a hátsómat a magasban. – kezdek bele kedélyesen, játékos hangon. Remélem, hogy felém fog fordulni, elvégre az arca érdekel, na meg udvariatlanság is a hátát mutatnia nekem attól a pillanattól fogva, hogy szóltam hozzá. - Mi szél hozta a gyártelepre ilyenkor? Csak nem valami.. ellenőr?
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 1:25



Lari & Liam



Szeretném azt hinni, hogy kézben tartok mindent, hogy azért vagyok itt, mert ideakartam jönni, de miért kéne magamat becsapnom? Tanácstalan vagyok és tehetetlen. Úgy érzem, hogy sorra vesztek el mindenkit, hogy kihúzzák alólam a földet, én pedig csak zuhanok a mélybe, és soha nem érek földet. Kiabálok, de senki nem hallja, visszhangzik a hangom, magamat zártam el minden elől, mert azt hittem így könnyebb lesz. Nem akartam, hogy az ő vállait is nyomja az én bajom. Tévedtem, akárcsak a régen, képtelen vagyok egyedül átvészelni ezt. Egyszer sikerült keresztülmennem ezen, de akkor sem voltam egyedül, csak azt mondom. Nem beszéltem róla soha senkinek, még csak gondolni se gondoltam rá, mert…önző vagyok és bolond. Ő is elment, de őt megértettem, tudtam, hogy nem maradhat mindig mellettem, éreztem, hogy egyszer majd elmegy és nem is kerestem őt, eltemettem mélyen magamba az emlékét, hogy akkor áshassam majd elő ismét, mikor újra láthatom őt. Addig minek agyaljak rajta, nem lesz jobb se neki, se nekem, ha folyamatosan a múlttal gyötröm magam, márpedig ő a múltam legsötétebb részének legfényesebben ragyogó csillaga. Egy szép emlék a sok rossz között, de köztudott, hogy a legjobban a szép emlékekre fáj emlékezni. Ha a fájdalomra gondolsz, akkor nem a vesztesség jut először eszedbe, hanem az, hogy túlléptél rajta, hogy akármilyen nehéznek tűnt sikerül megugranod azt az akadályt, és már nem fáj emlékezni rá, hanem visszamosolyogsz és integetsz neki, mint valami régi ismerősnek. A szép emlékek…a hiányt juttatják az eszünkbe, az elmúlás fájdalmát. Emlékeztetnek minket arra, hogy milyen jó volt vele, és, hogy most milyen nélküle. Nem akartam magam gyötörni az emlékezéssel, de most már úgy érzem nem kell tovább lakat alatt tartanom őt magamban, gondolhatok rá, beszélhetek magamban vele. Választ ugyan nem kapok, de ha elképzelem, hogy ott van és végighallgat, talán jobb lesz. Nem, ez is csak önámítás, a semminek szánt szavak mégis hogy tudnának könnyíteni a lelkemen? Nem itt kéne lennem, és nem egyedül. Scarlett mellett lenne a helyem, de…nem tudom, hogy egyáltalán ott akar-e tudni engem. Nem voltam hozzá valami jó az utóbbi időben, és rettegek attól, hogy őt is elvesztem. Az életemből vagy lelép valaki, vagy én vesztem el, kezdem azt hinni, hogy örök magányra vagyok kárhoztatva, talán tettem valamit előző életemben, amiért nagyon pipák ott fent rám. Akárhogy is, de nem akarom elveszteni őt, minél előbb magam mögött akarom hagyni az egészet, hogy visszamehessek hozzá és megmutathassam neki, még mindig ugyanaz vagyok, ugyanúgy szeretem őt, talán még jobban is, mert minden nélküle eltöltött perc csak megerősít abban, hogy szükségem van rá, ő a részem, ő az életem.
Lezárom a motort és megrázom a fejemet. Kicsit el kellett jönnöm a városból, valami nyugodt helyre, és mi lehetne nyugisabb egy kihalt gyártelepnél messze a birtoktól? Itt aztán kedvemre törhetek és zúzhatok, vagy gondolkodhatok, ha pusztítani éppen nincsen kedvem. Nem öltöztem valami feltűnően, bár nem is nagyon szokásom. Egy fekete farmer és fehér póló van rajtam, ami tele van olajfoltokkal és korommal. A nyaralóból jöttem idáig, ahol a kocsit próbáltam újra feléleszteni, de nem jártam sikerrel, úgyhogy inkább úgy döntöttem felkapom a bőrkabátom és eltűnök egy pár órára, reggelre már a birtokon is leszek majd újra. Találomra indulok el és járok szobáról szobára, újabb és újabb cigarettára rágyújtva, néha felpillantva a Holdra, de gyorsan le is sütöm a szememet, valamiért képtelen vagyok hosszabb ideig bámulni. Már éppen kapnám elő a motor kulcsait, hogy keresek valami kevésbé…büdös és koszosabb helyet az önsajnálatra, mikor meglátom a két kalimpáló lábat. Nem akarok odamenni, mégis elkezdek arrafelé lépdelni. Érdeklődve nézek fel rá, de csak a hátát látom, úgyhogy megszólítom őt, vagyis inkább csak szólítanám, először a torkomat köszörülöm meg kicsit, hátha meghallja, hogy itt vagyok, nem szeretném, ha onnan leesne, főleg nem, ha miattam tenné ezt.
– Öhm…, hello, minden rendben van ott fent?

Vissza az elejére Go down

Apple Lara McCormack
mutant and proud

Apple Lara McCormack
független
loneliness is a gun
Play By : Jessica Biel
Hozzászólások száma : 87
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 12:53

Double L

Elhagyott gyártelepek - Page 2 2oap915me4t8cxg0qctd

Az élet nem olyan, amilyennek hinni szeretnénk. Mindig ad valami csavart, olyat, amilyet nem várunk és amilyentől rendszerint megzuhanunk. Jönnek a könnyek, a keserűség, a dühöngés, az őrület. De hol maradnak a nevetések, a hamis ígéretek fölötti élvezet? Sehol. Az élet szívás. Legalábbis így gondolják sokan. Én nem tartozom közéjük, azt hiszem.
Fogalmam sincs róla, hogy mit eszem ezen a gyártelepen. Poros, mocskos, patkányok is vannak és sok helyen még életveszélyes is. Biztos vagyok benne, hogyha nem lenne az a képességem, ami, akkor az áporodott pisiszagot is érezném, mely az egykoron itt tanyázó hajléktalanok után maradt soha ki nem szellőző emlékként. Ám nem érzem, így nem érdekel.
Néha kijövök ide, ledobom a bőrdzsekimet a földre, majd elheveredek rajta. Tekintetemmel a félig beomlott, üvegjetört plafont szemlélem, illetve azon keresztül a szikrázó napsütést. Szeretem látni, ahogyan megbicsaklik a fény a prizmaként funkcionáló, még a vasszerkezetben maradt üvegcserepeken, s még az sem zavar, hogy néha el-elvakít ez a fény. Iszom magamba a szivárványt és úgy érzem magamat, mint Óz Dorothyja a sárga köves úton. Telve vagyok reménnyel, elengedem minden érzésemet és csak lebegek a jóleső semmiben. Aztán persze amikor rám esteledik – ahogyan történik most is – akkor rendszerint hazamegyek. Rendelek egy pizzát vagy kínait és bezombulok a televízió elé. Persze kivételt képez ez alól minden olyan nap, amikor pimaszkodni támad kedvem, ittasan vezetni, az étteremvezetőkkel szórakozni, idegesíteni őket, hogy aztán ingyen egyek náluk. Jó élet az ételkritikusoké, mindig tudtam, hogy szakmát választani tudni kell. Szeretem. De hiába szeretek sok mindent, nem tehetem az összes napon ugyanazt.
Felkelek a földről, macskaként kinyújtóztatom elgémberedett tagjaimat. Felkapom a dzsekimet, leporolom, majd magamra kanyarítom a viselt lezser, fehér ingem fölé. Bakancsba tűrt szárú, szakadt fekete nadrágba bújtatott lábakon indulok neki a sötétben fürdő telepnek, hogy egy pontján kimásszak a tetejének még ép pontjára. Padnak használva az egyik vas tetőszerkezetet  letelepszem, lábamat belógatom az üvegtelen tetőlyukon, s mint egy infantilis ötéves úgy lobogtatom bakancsaimat, mintha jobb dolgom sem volna. A hold fényében fürdök egy emelet magas tetőnyílás fölött ülve, s semmi félelemérzet nem munkál bennem. Ismerem ezt a helyet, mint a tenyeremet, tisztában vagyok vele, hogy hol bír el a legkönnyebben a szerkezet. Félve nem lehet élni az életet. Így nem félek. Semmitől – legalábbis nem vallom be senkinek rettegésem létező tárgyait.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 18:15

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 31 Május - 23:39

Csak megrántom a vállam. Semmi kedvem ezen vitatkozni, nyilvánvalóan másként látjuk a helyzetet. Szerintem néhány mutáns csodákra lehet képes, szerinte meg nem. Persze, azért ezek a jótétlelkű mutánsok bekavarhatnak, de szerintem meg lehet velük értetni, hogy mit akarunk. Ha ne, akkor pedig úgy kell magam köré mutánsokat gyűjteni, hogy ne kelljen attól tartanunk mikor támadnak meg minket a sajátjaink. Felfordul már a gondolattól is a gyomrom, hogy néhány mutáns az embereket védi. Miért pesztrálják a gyengéket az erősek? El kéne őket taposni!
- Nem kell feléjük kerekednünk, elég viszályt szítani köztük, és máris egymást pusztítják, míg mi átvesszük a hatalmat tőlük. – csak kell valaki aki embereket tud manipulálni, és máris itt van a küszöbön egy újabb háború. Az embereknek nem fő erényük a találékonyság és az előrelátás. Egymás ellen fordítjuk őket, halomra ölik majd egymást és mi leszünk a nevető harmadik. Erősebbek és jobbak vagyunk, nekünk kéne uralkodni felettük, nem pedig bujkálni, mert félünk attól, hogy mi lesz, ha látják mik vagyunk. Kitaszítanak és félnek tőlünk. De miért lenne szükségünk a szimpátiájukra? Éppen az tesz minket erőssé, hogy a túlélésért küzdünk. Mi vagyunk a kitaszítottak, akiket soha nem fognak megérteni, ez ad nekünk erőt, olyanok vagyunk, mint a zarándokok, csak mi soha nem találjuk meg a helyünket a világban. Nincsen helyünk benne, nekünk kell a helyünket kivívni! Ez a mi keresztünk, senki ne jöjjön nekem azzal, hogy az emberek majd idővel elfogadnak minket, mert nem fognak. Gyűlölni fognak és a kiirtásunkra törekednek majd. Miért nem látja ezt be senki?
A szavaira elmosolyodom. Elképesztően nagy a késztetés, hogy megöljem ,de…nem szabad. Ő a hírnök, neki ez a szerepe, hírt kell vinnie rólam abba az iskolába. Aztán a legközelebbi találkozásunknál, már ha lesz ilyen, megölöm őt és azt megígérem, hogy senki nem fog rá emlékezni. Megölök mindent és mindenkit, akire valaha nézet, akiről valaha is volt egy jó gondolata. Mert én ilyen vagyok, ha valaki nincs velem, akkor ellenem van, és ez egyet jelent a halálával.

-Mesélj nekik rólam! – kiáltok még utána. Semmi értelme nem volt életben hagyni őt, ha nem visz hírt rólam. Szerencsére sikerült megtartanom magamnak azt a tényt, hogy nem csak egy képességem van. Pedig olyan szívesen megnéztem volna az arcát, ahogy próbál megégetni, de nem sikerül neki. Nem baj, majd látom más arcán ezt. Neki  szerencséje volt, az első mutáns, akivel Violet után találkoztam, és épp ez okból tettem meg őt a hírnöknek. A többieknek már nem lesz ilyen szerencséje!

// Köszönöm a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeKedd 27 Május - 11:05

Továbbra se értek egyet Williammel, mivel szerintem néhány mutáns nem elég ahhoz, amit ő el akar érni, mert ha sikerül is elindítania valamit, azt mások megakadályozhatják, aztán mindent eltörölnek, úgy téve, mintha soha nem is lett volna. Elég ehhez egy memóriaváltoztató is akár.
- Más a véleményünk. – jegyzem is meg most már vállat vonva, mivel nincs kedvem a további vitához ebben a tekintetben. Nem fogom tudni meggyőzni a magam igazáról, ahogy ő se az övéről engem, szóval patthelyzet.
- Talán majd eljön az az idő, amikor minket is el fognak fogadni, bár egyelőre eléggé lehetetlen elgondolásnak érzem ezt az egészet, de nem hiszem, hogy föléjük kerekedhetnénk, ahhoz túlságosan is kevesen vagyunk. – de persze jó lenne, élvezném, hiszen akkor az életem is megváltozna, de próbálok Eric-ékben bízni, ők kiérdemelték ezt. Jobb életet adtak nekem itt és szerintem valamilyen szinten meg is változtattak. Bár csábító a gondolat, az, amit Will mond, de ő eddig a viselkedésével egy picikét se tett rám jó benyomást, egy közös célért pedig össze kell fogni, normálisan kell viselkedni a másikkal, amit ő még jobban elront azzal, hogy rajtam mutatja meg erejét. Nem kellemes, egy picit se, de itt dőlt el az, hogy nem vagyok már kíváncsi rá. És hogy megölne? Ha tudnám, mire gondol, szerintem fel is röhögnék rajta. Nem erősebb nálam, hiszen a tűz addigra megpörkölné, elég közel kerül hozzá, és szavai ellenére úgy hiszem, hogy elgondolkodik azon, amit mondok, főleg, amikor abba is hagyja a fájdalomgenerálást és a lábam is helyre jön pillanatok alatt, pontosabban a fantom fájdalom múlik el.
- Esélyed sincs ellenem és szerintem tekint inkább egy ismeretlennek. – nem hiszem, hogy túl jó lenne ellenségnek, de barátnak még rosszabb. Hogy lehetne benne bízni? Sehogy! Fel is kelek, miközben most már kezeimben is tűz jelenik meg, úgy nézek rá szúrós szemekkel.
- Én léptem és ajánlom, hogy ne akarj piszkálni, mert szénné égetlek és nem vicceltem! – láthatja is a szemeimben lévő tűzet, tehát ha van egy kis értelem a fejében, akkor nem most fog keménykedni. Én itt tényleg végeztem, eszem ágában sincs tovább a társaságában maradni és azt hiszem, hogy lesz mit mesélnem majd Eric-nek. Le is lépek erről a helyről és egyelőre nem érzem úgy, hogy nagyon visszakívánkoznék. Most legalább már összeállt a kép, Will nem több egy gyilkosnál és amit mondott, az igazi is volt.

//Köszi a játékot! Smile //
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeHétf. 26 Május - 16:57

-Nem kell ahhoz olyan sok mutáns, hogy felborítsuk a világ egyensúlyát. – mondom neki egy gyors mosollyal megtoldva a mondatot. Abban igaza van, hogy egyedül egyetlen mutáns sem győzhet az emberiség ellen, de elég lenne már pusztán 5 mutáns, hogy a világot lángokba borítsuk, de ezzel elpusztítanánk azt, amit uralni szeretnénk, én pedig nem fogok semmit sem újjáépíteni, nem vagyok híve az újrakezdésnek, mert bármit is csinálunk, a végén úgyis minden elromlik. Éppen ezért nekünk mutánsoknak kéne az emberek felett állni, bujkálásra kényszeríteni őket. Össze kell fognunk , de ahogy Violet is mondta nekem, vannak olyanok, akik nem hisznek ebben, akik inkább a békés együttélésre szavaznak. Nem értem, hogy miért nem veszik észre a nyilvánvalót: az erősebbek mindig a gyengébbek felé kerekednek, mi sem fogjuk ezt másképpen tenni, az emberek pedig ezt próbálják majd megelőzni.
- Dehogynem számít, csak mi számítunk. Jobbak vagyunk, mint ők, többek, nem kéne bujkálnunk, nekik kéne tőlünk félni, nem nekünk tőlük! – kicsit azért utánanéztem a dolgoknak, rákerestem a világhálón, újságokban a megmagyarázhatatlan dolgokra, és sok mindent találtam, sok hülyeséget és összeesküvés elméletet, de voltak az igazsághoz elég közeljáró vélemények is. Van, aki felemelt egy autót, hogy kihúzzon alóla egy idős nőt, van, akit repülni láttak, más pedig villámgyorsan tud futni, esetleg teleportál. Feljegyeztem néhány nevet és helyet, hogy utánanézek ezeknek a dolgoknak, mert egy teleportáló mutánsnak azért nagy hasznát tudnám venni. Leginkább azonban valami telepata féleségre lenne szükségem, mert állítólag vannak olyanok, akik képesek az elménkben olvasni és játszadozni kedvük szerint. Akárcsak én, de ők nem fájdalmat okoznak, hanem átvernek minket illúziókkal. Találnom kell valakit majd, aki képes ezeket blokkolni, mert az én elmémmel aztán senki nem játszadozhat.
Csendben nézem, ahogy felkiált és a lábát fogja, aminek semmi baja. Hallom a szavait,a kérlelését, ami inkább utasításnak hangzik, és komolyan elgondolkodok azon, hogy esetleg itt és most megölöm. Aztán elvettem az ötletet magamban, mikor meglátom a körülötte burjánzó tüzet. Kezd érdekes lenni a dolog!
– Tudod, az a nagy baj, hogy nem tudhatom ellenségnek vagy barátnak tekintselek. – mondom neki mosolyogva, és megszüntetem az elméjét kínzó fájdalom illúzióját. – Azonban nem akarlak megölni, inkább választási lehetőséget adok neked. – vagy segít, vagy meghal, de legalább választhat, nem kényszerítem őt semmire. Bár…talán meg se kéne ölnöm, inkább csak futárnak használva visszaküldeni abba a mutáns állatkertbe, hogy szóljon az ottani fejeseknek : valami elkezdődött és végre vége a bujkálásnak.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Május - 11:57

A kép lassan, de annál biztosabban áll össze és derül ki a számomra az, hogy William nem óhajt titkolózni előttem, és talán mások előtt sem. Ő is mutáns, de hogy milyen ereje van, arról egyelőre még fogalmam sincs, viszont túlságosan magabiztosnak tűnik nekem, ami valahol cseppet zavar.
- Egyetlen mutáns nem elég erős ehhez az egészhez. Én beláttam, hogy jobb csapatjátékosnak lenni. – felelek is kérdésére, mivel tudom, hogy csak a tűzzel nem tudok bármit megtenni, ahogy ő se tud ha egyetlen erőt birtokol, talán még kettővel sem. De ha összefogunk, akkor változtathatunk a dolgokon és én úgy érzem, hogy az X-birtokon is el fog jönni majd ez az idő, én legalábbis nagyon remélem.
- Te is tudod, hogy milyen a világ, amiben élünk. Nem fogadnak el csak úgy bárkit, aki egy kicsit is másabb, azt elítélik, nem számít az, hogy mi erről mit gondolunk. – igen, most már rendesen elárulom magam, nem érdekel az, hogyha lebukok, mert ha úgy alakul, véletlen el is éghet itt és senki se fog erre rájönni. Nem kockáztatok, de remélem belül, hogy ilyesmire nem fog sor kerülni, nem tartom magam gyilkosnak és bár öltem, így utólag nem vagyok rá büszke. Mondhatjuk úgy is, hogy megbántam azt, ami történt, de most már ezt az életet kell élnem. Mindenki a maga kárán tanul. Most, hogy idáig eljutott a beszélgetésünk, az is érdekelne, hogy ez a férfi mire képes, így kérdezek rá most már nyíltan, végig szemeibe nézve, de valamiért nem tűnik megnyugtatónak a mosolya, az pedig még kevésbé, ami ez után jön. Hirtelen kiáltok fel, majd pillanatok múlva rogyok a földre, miközben bal lábamhoz érek és könnyek is gyűlnek azonnal a szemeimbe. Iszonyatos ez a fájdalom, ami végigfut testemen, és mivel még soha nem tört el semmim, nem is éltem át hasonlót. Csak fogom a lábam, aminek… érezhetően nincs olyan baja, mint aminek lennie kéne, így nézek fel dühösen Will szemeibe.
- Hagyd abba! Fejezd be! – illúzió lenne? Fogalmam sincs, de iszonyatos, így már szinte kiáltom neki a szavakat, miközben azt veheti észre, hogy egyfajta tűzburok jelenik meg körülötte, mely egyre közelebb kerül hozzá. Nem tud menekülni és ha nem áll le, akkor minden bizonnyal rendesen meg fog pörkölődni, akkor már nem lesz ilyen helyes. És ha még valamit tenne ellenem, akkor nem fogok leállni, abban biztos lehet.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimePént. 16 Május - 21:28

Örülök, hogy nem kezd el faggatni arról, hogy miért bonyolult, hogy milyen a lány, mert valószínűleg megmondanám neki, hogy törődjön a saját dolgával. Mégis mi köze lenne hozzá? Semmi, biztos neki is vannak bonyolult kapcsolatai, gondolom ezért is gondolkodik ebben úgy, mint én. Semmi köze hozzá. Sokan szeretik beleütni az orrukat mások dolgába, és meglepődnek, ha ezért megölöm őket. Mégis miért akarnak helyettem megtenni mindent, miért úgy beszélnek az én bajaimról, mintha az övék lenne? Néha komolyan el kell gondolkodnom azon, hogy nem egy másik bolygóról jöttem-e. Én mutáns vagyok, ennek a bolygónak az uralkodó fajába tartozom, de emellett sajnos ember is vagyok, nem? Mégis merőben eltérek tőlük. Erősebb, okosabb és ravaszabb vagyok náluk, a képességeimet leszámítva is. Az emberi hülyeség pedig messze földön híres, örülök, hogy nekem nem jutott ki ebből. Lisa viszont kap egy piros pontot, amiért nem tesz fel semmilyen kérdést nekem Violetről, becsülje meg, nem sokaknak osztogatom ezt.
-Természetfelettiek vagyunk Lisa. Én magamban hiszek, és te? – mióta megtudtam, hogy ez az egész mutáns dolog a genetikán alapul…elégé megváltoztak a nézeteim. Van bennünk egy gén, amitől többek vagyunk, éppen ezért mi vagyunk a természetfelettiek, mi vagyunk a varázslat, mi vagyunk minden, amik az átlag emberek nem lehetnek. A legrosszabb rémálmuk vagyunk, mert el fog jönni az a nap, mikor azzal a tudattal fekszenek le aludni, hogy bármelyik másodpercben megölhetjük őket. Minket nem kötnek szabályok, a fizika szabályai,  mi repülhetünk, gondolatokkal ölhetünk, míg őket gúzsba köti minden egyes kis apróság.  Szégyen, hogy még mindig rejtőznek a mutánsok, már rég fel kellett volna lépniük, és ha rajtam múlik, akkor fel is fognak.
- Bujkálni mindenki utál. De mikor azért kell, mert többek vagyunk, mert jobbak vagyunk, akkor ez az élet már elfogadhatatlan. – azt hiszem sikerült megfognom ezzel a dologgal. Nem is baj, végre valaki, aki hasonlóképpen látja a dolgokat, mint én, elég nagy csalódást lett volna, ha egy emberpárti mutánsba botlok először, így legalább a siker édes ízével a számban állhatok majd tovább.
- Csak ráhibáztam. – mondom neki mosolyogva. Végre sikerült elérni azt, hogy nyílt lapokkal játszunk, és ne tagadja a dolgokat olyan hevesen. A birtokon még soha nem jártam, csak kívülről láttam, de már az is éppen elég volt. Egy kész mutáns állatkert van ott, van aki repül, más jégé fagyasztja a vizet, vagy éppen állattá alakul.
Mosolyra húzom a számat, inkább megmutatom a képességemet, minthogy elmondjam, sokkal mókásabb lesz így. Nem akarom, hogy túl sokat szenvedjen, így inkább maradok mondjuk egy egyszerű…törésnél, igen, az tökéletesen megfelel a célra. Elég csak arra gondolnom, hogy eltöri a lábát, és már látom is, hogy a lábához kap, nem értve miért érzi úgy, hogy éppen most törik ketté a csont, mikor láthatólag semmi baja a lábának.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 10 Május - 12:09

Nem érdekel Williamnek a szerelmi élete, így lehet felőlem bonyolult, nem kezdek el faggatózni róla. Ez tökéletesen az ő dolga, nekem tényleg nincs közöm hozzá és amíg a saját életemet nem tudom valamerre úgy biztosra elindítani, addig minek kérdezném meg másét? Az pedig, hogy én leragadjak valaki mellett, egyelőre lehetetlennek tűnik, bár… nem mintha én bárkit is úgy igazán érdekelnék, de hát aztán fene tudja, okozhat nekem még egy férfi meglepetéseket, de mégse látok rá túl sok esélyt. Jobb nem is merengeni a dolgon, a jövő majd elém tárja azt, amit nekem szánt. Felérünk ennek a régi gyárnak a felső szintjére is idő közben, így kezdek el sétálni, miközben a férfi furcsa utalásokat tesz nekem. Nem nagyon értem eleinte, hogy honnan szedi ezt az egészet, de azért kitartóan ragaszkodom saját igazamhoz és még el is próbálom viccelni a dolgokat, de a válasza nagyon úgy cseng, mintha tudna a mutánsokról… Hmm, kezd érdekesebbé válni a találkozásunk úgy érzem.
- Ez most nagyon úgy hangzik, mintha hinnél a természetfeletti dolgokban. – oké, talán… talán nem kéne titkolóznom. De mi van akkor, hogyha így akarja kideríteni azt, hogy sima ember vagyok-e vagy mutáns? És ha bajom lesz ez után? Nem bízhatok benne, így inkább további kérdéseimet hallhatja, amelyekre nemsokára válaszol is. Változást akar, méghozzá milyen jól hangzik az, amit mond, ezt én is beismerem, mivel gyűlölöm ezt, hogy el kell rejtőznöm, nem nekem való, és a többieknek sem.
- Ezek szerint neked van valami különleges képességed, ami miatt zavar ez az élet? – most akkor én kérdezek rá így, teljesen konkrétan erre a dologra, még egyelőre nem árulva el magamról azt, hogy képes vagyok rá, ahogy érdemben nem is reagálok az ötletére. Jónak tűnik, de… Eric-ék nem örülnének neki, ha esetleg az ő pártját fognám, én pedig kedvelem azt az alapítót, a bál óta természetesen, na meg… ő segít nekem.
- Azért én döntök, mert már hagytam magam mögött más helyeket is, tehát ez a hely se fog tudni megakadályozni bennem, hogy ott maradjak, ha nem akarok. De egyelőre akarok… Viszont te nagyon olyannak tűnsz nekem, mint aki tud erről a helyről. – oké, akkor hagyom a titkolózást, játsszunk nyílt lapokkal, legalábbis valamilyen szinten. Szóval az X-birtok már nem titok a számára, de akkor vajon ki lehet ő? Az biztos, hogy nem ott él, láttam volna, hiszen én mindenfelé mászkálok, bár… én is tévedhetek természetesen.
- Mire vagy képes? – felé is fordulok teljes testemmel és most már hidegen hagy a lábunknál fekvő doboz, mely továbbra is azon van, hogy teljesen elégjen. Tudni akarom, hogy milyen ereje van.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. 7 Május - 0:13

A külső megfog a belső pedig megtart. Ezt mondják és van is igazság alapja. Első látásra nem ismered meg a másikat, a kisugárzása, a mosolya az ami megfog, aztán ahogy egyre jobban megismered eldől, hogy vele maradsz-e. Nálam ez még sem így működött, én nem ismertem Violetet, mégis beleszerettem pár másodperc alatt. Örülök, hogy végülis nevet rajta, mert nem sértésnek szántam én, csak a magam módján mondtam, hogy egyáltalán nem illünk össze. A meglátásán viszont jót mosolygok, mert fején találta a szöget, bár talán nem is volt olyan nehéz.
-Így is van, de…ez egy bonyolult helyzet. – az enyhe kifejezés. Nem mindenki mondhatja el magáról, hogy megölte a szerelme szüleit, én pedig pontosan ezt tettem. A szerelem jó dolog, de rohadtul tud fájni, én pedig nem tudom, hogy mit érezzek ezzel az egész helyzettel kapcsolatban. Csak azért zavar, hogy a szüleit megöltem, mert ezzel fájdalmat okoztam neki,de…ekkor még nem találkoztam vele. Amúgy meg hidegen hagy a szülei halála. Violetet a vesztesség életerős nővé tette, és ez részben az én érdemem. Elég drasztikus megoldás, de akkor is így van. Már a kezdetektől fogva ki volt kövezve az utunk egymás felé, és a szülei megölése volt az utolsó lépés. Én elszakadtam az életemtől, neki is elkellett az övétől. Nyilvánvaló, hogy ez így nem teljesen helyes, de könnyebb így látni a dolgokat, mintha azzal traktálnám magam egyfolytában, hogy milyen szörnyű ember is vagyok.
A kérdésére csak elmosolyodok. Előbb-utóbb csak hibázik, elszólja magát, vagy csak simán megpróbál majd megpörkölni. A célozgatások pedig pont azt a célt szolgálják, hogy elege legyen belőlem. Nem sajnálom őt, ha kell, akkor szemrebbenés nélkül megölöm, de…talán megtudom őt győzni arról, hogy a segítségemre legyen, mikor szükségem lesz rá. Valamikor találkozni fogok egy olyan mutánssal, aki nálam sokkal erősebb, és akkor szükségem van mások segítségére, hogy megölhessem ezt az egyént. Emellett pedig nem baj az, ha hozzám hasonló szövetségeseim vannak, de…túlzottan előreszaladtam. Még közel sem biztos, hogy életben fogom hagyni. Ez csakis a kedvemen és az ő döntésén fog múlni. Ő az első mutáns, aki a kezem ügyébe került, nem kell, hogy meg is öljem őt azonnal. Felmérhetem legalább, hogy mennyire elővigyázatosak a fajtársaim, mennyire kell a végletekig elmennem, hogy felfedjék magukat előttem.

-Tudod vannak, akik képesek megmagyarázhatatlan dolgokra, akik egy nagyszerű ajándék birtokosai, amit nem tudnak megosztani másokkal. – mondom neki miközben kicsit arrébb sétálok és a következő szavaimon gondolkodok. Nem kéne azt mondanom, hogy azért kellenek, hogy mutánsokat ölhessek, de nem is akarok hazudni. – A változásban! Szerinted mit fognak tenni az emberek mikor rájönnek arra, hogy félistenek járkálnak köztük? Nem ülhetünk ölbe tett kézzel, várva, hogy megértsenek minket. Meg kell előznünk őket, kilépni a reflekorfénybe és úszni a dicsőségben! – remélem ez megteszi neki. Nem éppen a teljes igazság, de van benne azért valami belőle. Ha rá nem is, talán a hazafias mutáns lelkére hatni lehet. Ha arra se, akkor…kitudja, talán megölöm, talán hagyom futni, hogy szólhasson a többieknek. Majd eldöntöm.
- Biztos különleges iskolába jársz, ha te döntesz a maradásról. Különleges iskola különleges embereknek egy szép nagy birtokkal, nem igaz? – mosolygok rá miközben rágyújtok egy cigire. Egyszer követtem Violetet és elégé meglepődtem az iskolán, ahova jár. Mint valami állatkert, csak itt mutánsok vannak, egy igazi aranybánya.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeVas. 4 Május - 12:54

Én nem tagadom azt, hogy szerintem jóképű a srác, de a külső nem minden, ez ugyebár esetemben is megmutatkozik. Ciki vagy sem, de engem a belső is szokott érdekelni, olyan szinten pedig még egy picikét se lett felkeltve a figyelmem, de nem is érdekes, mint kiderül nemsokára. Bunkó? Oh igen, talán az, de én most csak jót nevetek rajta, mert valahol aranyos is az, amit mond.
- Ez nagyon úgy hangzott, mintha szerelmes lennél. – jó neki, hogy ismeri ezt az érzést, én talán soha se fogom megtapasztalni, ahogy az igaz boldogságot se. Na de nem irígykedek, ő idősebb, nekem meg még van időm, és akármilyen furcsa is, de nem kezdek el rá nyomulni, tényleg nem ér annyit és most olyan kedvem sincs. Idő közben sikeresen felérünk a tetőre, és bár akad ott is bőven szemét, engem ez nem zavar, viszont Will mintha puhatolózni akarna. Tényleg nem vágom, hogy honnan esik le neki azt, hogy én gyújtogatni szeretnék – a papírfecni tehát elkerülte a figyelmemet -, így adom a butát és az értetlent, néha kell.
- Hmm, na jó, talán picit piromán vagyok. – vonok vállat és adok is igazat neki. Végülis, beismerhetem, nem? Nem vagyok jó kislány, és a tűz az egyszerűen csodálatos, nincs még egy olyan szépség a világon, egyedi, magával ragadó és… na jó, kezdek talán túlzásokba esni és más világba térni, pedig még itt kéne maradnom, Will-el. A papírdoboz is a kezem ügyébe kerül, de az öngyújtót már nem kapom meg, e helyett a férfi gyújtja azt be, így dobom csak le lazán a földre.
- Magamtól? Mégis minek nézel te engem, valami szuperhősnek, mint a Fantasztikus négyesben? – vonom fel szemöldökömet is cseppet, csak a rájátszás kedvéért. Megtanultam már elrejteni az erőmet és nem akarom megmutatni ezt egy vadidegennek, de ha sokáig piszkálódik, akkor a végén megízlelheti égető lángjaimat, nem hiszem, hogy nagyon élvezné.
- Különleges embereket? Ez meg mit jelent? És miben kellene segítség? – oké, ez kezd olyan lenni, mint amit Charles és Eric is benyögött, amikor hozzájuk csatlakoztam. Furcsa, de szemeim is megcsillannak, mivel nagyon is érdekel az, hogy mit akarhat mondani.
- Egyébként nem tudom, úgy terveztem, hogy egy ideig még maradok az iskolában, csak rajtam áll. – nem vagyok még nagykorú, így nincs túl sok lehetőségem, és az árvaházba pedig nem szándékozom visszakerülni. Az X-birtokon egész jól elvagyok, szóval azt hiszem, hogy téved.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Ápr. - 21:04

A gyilkosok nem szoktak kérkedni azzal, hogy mit is tesznek, de engem csak a nagyon tudatlanok hívnak gyilkosnak. Én művész vagyok, egy teljesen más, új szempontból vizsgálom a világot. Nem képeket festek, nem embereket formázok meg márványból. Én bemutatom, hogy milyen a mulandóság, hogy mindenkinek a hátán futkosson a szőr, mikor ránéz egy hullára és eszébe jusson az, hogy valahol egy ismeretlen művész újraértelmezi a halált. Megszeretném mutatni, hogy én kijelölve lettem arra, hogy megszabadítsam a világot a selejttől és a mutánsoktól, ahogy Violet nevezte őket. A selejtes emberek nem érnek semmit ,a mutánsok pedig sértik a büszkeségem. Az pedig, hogy élvezem mindezt nem bűn.
-Ne vedd magadra, csak ismerek nálad szebb és különlegesebb lányt. – talán ez egy kicsit bunkó volt, de most a legkevésbé sem érdekel az, hogy elnyerjem a tetszését. Nem hazudok, csak az igazat mondom. Nekem ott van Violet, senki más nem létezik rajta kívül a számomra. Ő az egyetlen mutáns, akit életben fogok hagyni, ennyire szeretem őt. Lisa pedig…olyan nem illik  hozzám sehogy se, menjen vissza a sulijába és keressen magának egy pasit, aki illik hozzá. Olyat, mint én biztos nem fog találni, de legalább megpróbálhatja. Én különleges vagyok, ezt már az első perctől tudom. Mindig is jobb és erősebb voltam a többségnél, az pedig, hogy mutáns vagyok csak még jobban megerősít ebben. Vannak még olyanok , mint én, de akkor mi van? Egyikük sem olyan erős, mint én, mert akkor már megkerestek volna, hogy végezzenek velem. Így viszont én megyek el értük és szabadítom meg a világot a ”hasonmásaimtól”.
- Az emberek arcára van írva, hogy mit szeretnének, ezt volt időm eleget látni. – na igen, hányszor látom az arcukon a vágyakozást, hogy véget vessek a szánalmas életüknek, hányszor látom megcsillanni a dühöt a szemükben, amiért halálra kínzom őket. Megtanultam az emberek arcáról olvasni, de Lisa arcáról nem tudok. Talán mert szívott, talán mert nem is lehet. Abból jövök rá erre, hogy elégette azt a papír fecnit. Ilyen véletlen nincs, neki is mutánsnak kell lennie. Ez pedig egy dolgot jelenthet csak. Nem akartam megölni őt, de úgy állunk egyelőre, hogy meg kell tennem, hacsak nem tud majd ajánlani valamit a szánalmas életéért cserébe. Ez nem személyes dolog, csak nem érzem magam és Violetet biztonságban, ha közben egy rakás mutáns szaladgál az utcákon arra várva, hogy legyőzhessenek engem. Szegények, ha tudnák, hogy ellenem csak veszteni lehet…Elmosolyodok, mikor elém rak egy dobozt, de el kell ismerni okosan csinálta. Előveszem az öngyújtóm a zsebemből és lángra lobbantom a papírdobozt. – Szerintem ment volna ez magadtól is! – mosolygok rá miközben kicsit arrébb lépek, hogy láthassam a kilátást. Egyszer talán fel kéne ide lógatnom valakit, attól biztos halálra rémülne. Mindig is furdalt a kíváncsiság, hogy lehet-e halálra rémülni. Majd kiderítem, de Lisával nem így akarok végezni, ha harcra kerülne a sor. Ő lenne az első mutáns, akit megölhetek, így ezt különlegesre tervezem. Vagy el is engedhetném őt, hogy figyelmeztesse a többit, legalább izgalmasabb lenne a vadászat.
- A munkám? Különleges embereket keresek, akik…segíthetnének nekem. Amolyan kereső vagyok. Te meg gondolom suliba jársz még, de nem sokáig igaz? – szép lassan rátérhetünk a különleges emberke, hogy aztán mikor rájöjjön mi is van itt, elkaphassam őt, és dönthessek az életéről, úgyis olyan rég tettem már ilyet.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 26 Ápr. - 22:00

Egy kis ideig azért elgondolkodom azon, amit mond, mégis úgy döntök, hogy nem veszem őt komolyan. Ha valóban gyilkos lenne, minek kérkedne vele? Miért mondaná csak úgy el nekem ezt az egészet? Na meg, nem olyan könnyű ám engem eltenni láb alól, szóval ahhoz aztán ügyesnek kell lenni, mert nem csak a viselkedésem tüzes, hanem én magam is képes vagyok bárkit lángra lobbantani, szóval majd kiderülne, hogy a gyilkos vagy inkább a láng nyer. De a lényeg az, hogy nincs komolyan véve, így viccelem el a dolgot, amelyet ő is folytat és ha már így utal külsejére, nyugodtan nézek végig rajta.
- Meglehet, bár sajnálattal veszem észre, hogy te nem így nézel rám. – nem nyomulok olyanra, akinek nem jövök be, minek tenném? Akad olyan, akinek tetszek és nekem ez éppen elég. Mondjuk Mike… igen, vele nagyon is jó a viszonyom úgy érzem és bár végülis nem feküdtem le vele, de azon a kis kalandon, amit átéltünk, mégis mellettem volt és segített is nekem, amikor kellett. Úgy érzem, hogy rá számíthatok, és talán akkor rosszul döntöttem, hogy nemet mondtam, de talán lesz ez még így se. Na de ideje folytatnunk az utunkat, főleg, ha már ilyen remek társaságom akadt, és közben még egy bemutatkozást is megejtek. A „kösz” hallatára egy kacsintás jár, de több nem, inkább a testhőmérsékletemre tér rá, amit én észre se vettem. Apró figyelmetlenség, mely valamikor akár a végemet is okozhatja, de ezt tiszta fejjel tudnám csak igazán felfogni.
- Áh értem. – nem várok további magyarázatot, csak tovább sétálok, így tűnik el az a papírlap a lábam alatt, pontosabban ég hamuvá, én pedig végre felérek a tetőre, és onnan szemlélem a gyönyörű kilátást. Lehetne még szebb, de nem hiszem, hogy ezt William jelenlétében megtehetném, muszáj valahol megszabnom magamnak most a határt, nem vagyok egyedül. A pasas viszont mintha olvasna a gondolataimban, úgy utal arra a bizonyos dobozra, amit az előbb még fel akartam volna égetni, így csak meglepetten tekintek szemeibe, majd vigyorodom is le.
- Már miért szeretnék gyújtogatni? Rám van ez írva? Vagy azért mondod, mert vörös a hajam? – túrok is bele dús tincseimbe, majd ez után sétálok oda a dobozhoz, amit kezembe is veszek, majd azzal együtt lépek oda Will-hez és szabad kezemet felé nyújtom.
- Van egy öngyújtód? Lásd, hogy mit meg nem teszek a kedvedért, szívesen elégetem. – végülis, a képességem nélkül is tudok tüzet csiholni, így ha ad nekem öngyújtót, akkor nemsokára a doboz égni fog, én pedig elénk ejtem a földre, ha pedig nem, akkor csak az üres doboz kerül elénk. Áh, gyenge próbálkozás, nem fogom én ilyen egyszerűen lebuktatni magam előtte.
- Na de ha már itt vagyunk csak így, kettesben, igazán mesélhetnél magadról valamit. Mivel foglalkozol? – nem nagyon tudom, hogy milyen témát is kellene találnom egy vadidegenhez, de én próbálkozom, szóval lehet értékelni és még a szép, érdeklődő zöld szemeket is magán érezheti.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimePént. 11 Ápr. - 17:58

Egész helyes lány, bár nem igazán az estem. Nekem egyetlen esetem volt, van és lesz. Eddig kicsapongó életet éltem, de Lisa balszerencséjére ez most megváltozott. Visszafogom magam, és nincs is kedvem úgy falni a nőket, mint régen, mert elköteleztem magam, még ha ezt a választott lány nem is tudja. De idővel is megfogja tudni. Az viszont megmosolyogtató dolog, hogy vannak rajtam kívül is olyanok akik tesznek a szabályokra. Nyilván Lisa is jár valamiféle suliba, ahol aligha néznék jó szemmel, hogy füvezik.
- Jól hangzik bizony, de most be kell érned ennyivel. - mondom neki gonosz mosollyal. Semmi kedvem arról beszélni, hogy miben lehetek a segítségére. Majd, ha segíteni kell, akkor meglátja. Legjobb abban vagyok, hogy megszabadítsam őt a fejétől, de nem hinném, hogy erre vágyna, még beszívva se. Félreértés ne essék, nem akarok őt megölni. Nem vagyunk egy súlycsoportba, plusz még kicsit élni kell ahhoz, hogy megtudja mi is az az élet. Nem szoktam tiniket ölni, csak ha nagyon felidegesítenek, de ő inkább mulatságos, mint idegesíőt.
- Túlságosan is jól nézek ki ahhoz, tudom. - mondom neki mosolyogva. Nem tudom, hogy örüljek-e annak, hogy ezt viccnek fogta fel, vagy legyek inkább dühös miatta. Valószínű, úgy érzi már rég nekiestem volna, ha igaz amit mondok. Nem tűnik valami jó kislánynyak, de szerintem azért elégé megdöbbenne, ha elmesélném neki az életművem. Nem vagyok pszichopata, nem szoktam számolni hány embert ölök meg, de szerintem járok olyan 100 körül, ha belevesszük a börtönt is. Na igen, ott aztán annyit ölhettem amennyit akartam, és úgy ahogy akartam. Valakit pusztakézzel, valakit a képességem révén,  mást agyonvertem egy fémcsővel, vagy egy tégla segítségével választottam el a fejét a gerincétől. Lisát inkább a képességemmel ölném meg, ha választanom kéne, nem akarom most bepiszkítani a kezemet a vérével. Mármint, szívesen rajzolgatnék a falra vérrel, de most nem vagyok valami gyilkos kedvemben. Ez elégé hangulatfüggő dolog. A gyilkosságot élvezni kell, nem kényszerből tenni, ezért is ölök, akkor mikor az ösztönöm azt súgja. Akkor tudom, hogy van kedvem.
- Kösz. - mondom neki mosolyogva. Érzem, hogy próbál csipkelődni, de nem zavar. Ha ezt egy pasi mondja, akkor lehet, hogy már nem lélegezne, de így ez most nem zavar. Még van is benne valami. Elég elterjedt név a William, de nem akarom megváltoztatni, mert szerintem illik rám.
- Nem, csak figyelmes voltam. - mondom neki és követem őt felfelé szemeimmel a lépcsőt nézve, nehogy orra bukjak. Egy kicsit megrázom a fejem, mert nem vagyok biztos abban, amit láttam. Lisa rálépett egy papírdarabra, ami aztán hamuvá éget. Ez valami béna bűvésztrükk akar lenni? Vagy....nem, az nem lehet. Csak én vagyok, aki képes lehet megmagyarázhatatlan dolgokra. Csak én vagyok különleges. Ez valami...trükk, vagy nem tudom, de semmiképpen nem lehet olyan, mint én.
Végül is sikerül elérnünk a tetőt és örömmel nyugtázom, hogy ez a hely még mindig olyan, mint amire én emlékszem. Ez az én kis birodalmam, ahol azt tehetek amit akarok. Mikor rám néz Lisa, csak mosolyogva bólintok egyet úgy, mint a filmekben szokás, ha valamit előre megmondanak. Azonban ez most nem érdekel annyira. Inkább az, hogy válaszokat kapjak arra, amit nem rég láttam. Tudnom kell, hogy mi volt ez az egész, és ha békés módszerekkel nem megy, akkor kénytelen leszek kiverni belőle azt, amit tud. Végül úgy döntök, hogy inkább kérdezünk rá lazán, hátha elszólja magát a fű miatt. Észreveszem, ahogy azt a dobozt bámulja, oda is szólok neki.
- Jobb lenne ha égne mi? Lemerem fogadni, hogy szeretsz gyújtogatni. - mondom neki mosolyogva zsebre duggot kézzel.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 10 Ápr. - 11:08

Bár a kezdeti megszólalása nem nyerte el igazán a tetszésemet, ez nem ok arra, hogy egyébként ne legyen szimpatikus a számomra, mivel nagyon is annak tartom, de bizonyára a helyes külső is rátesz erre jó sok lapáttal. Semmit se tudok róla, de a fű segít ellazulnom, és most pozitív hatással van rám, nem pedig negatívra, amikor senkire se vagyok kíváncsi. Olyan ez, mint az alkohol, legalábbis nálam, két végletet képes előidézni.
- Hmm, jól hangzik. De akkor had lepődjek meg, mondj pár példát! – tényleg érdekelne, hogy vajon mi mindenre gondol, szóval akkor ne csak utalgasson, mondja a szemeimbe, aztán ki tudja, talán még megegyezhetünk egy segítségen. Na de haladjunk a témákkal, térjünk rá arra, hogy mit is keres ő itt. Eleinte kíváncsian hallgatom a történetét, de amikor a hullákat említi, cseppet felvonom szemöldököm és lerí róla, hogy egy pillanatra se hittem ám el azt, amit mondott, így bár az a fal felé nézek, amelyikre utal, majd el is nevetem magam.
- Vicces srác vagy. Te és a hullák, vagy azok, mint művek. Nem tűnsz gyilkolós típusnak. – bököm ki lazán, mintha egy remek viccet mondott volna. Nem, nem hiszem el, mert ha tényleg gyilkos lenne, miért adnám mindezt a tudtomra? Na meg, még nekem nem ártott és… hát nah, én is öltem már, egy egész családot, akik annyira azért nem ártottak nekem, hogy a halált érdemeljék, tehát én se vagyok éppen az a törvénytisztelő állampolgár, akivé nevelhettek volna. Talán egyszer más leszek, de most még együtt élek a múltammal. Lassan elindulok felfelé a lépcsőkön, mivel érdekelne a többi szint is, nem azért jöttem ide, hogy egy helyen állva bájcseverésszek az első idegennel, aki megszólít és mivel a férfinek sincs ellenére, sőt, még azt mondja, hogy a kilátás is szép, így együtt folytatjuk utunkat. A lépcsők fogynak, én nekem pedig azért eszembe jut bemutatkozni is, így pördülök felé, majd jöhet a kézrázás.
- Persze, hogy érdekes, mert egyedi. A tiéd sajnos nem az, de azért szép név. – nem egyedi, egy picit se, de tényleg szeretem azt a nevet, így végül ismét elmosolyodom és talán látja rajtam, hogy próbálom egy picikét játékosan piszkálni. Eszem ágában sincs megbántani, eddig nem volt negatív hatással rám a viselkedése.
- Csak nem aggódsz értem? – fordulok csak fejemmel vissza felé, amikor meleg testhőmérsékletemre utal, majd lassan meg is próbálom lehűteni magam, csak annyira, hogy normálisnak tűnjek neki. Ő ezt ugyebár nem érzékelheti, mivel nem ér hozzám, de azt már láthatja, hogy az egyik papírdarab, amire rálépek, majd ellépek róla, lassan hamuvá semmisül, amit én most nem figyelek. Beszívtam kissé, nem tudok mindenre odafigyelni nah.
- De amúgy igen, jól vagyok. Jobban nem is lehetnék. – és végre csak elérjük a tetőt is, így vidáman lépkedem el a lépcsőtől és nézem meg az előttünk fekvő várost. – Tényleg szép a kilátás! – nézek ismét Will felé, miközben az előttem lévő dobozt kezdem el fixírozni. Még szebb lenne minden, ha lenne körülöttünk némi tűz, ahj, lehet, hogy mégis csak jobb lett volna lerázni ezt a pasit.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeKedd 1 Ápr. - 18:27

Szórakozottan nézem, ahogy felém lépdel. Annyiszor láttam hasonlót már. Mikor dühösen megindulnak felém, kezükben pisztoly, vagy serpenyő és azt hiszik megölhetnek. Lesújtanak rám, én pedig mosolyogva megvárom míg abbahagyja. Aztán eltöröm a nyakát. Ez viszont kicsit más. A lány kezében cigaretta van, azzal aztán megtámadhatna. Plusz nem is az a dühös arckifejezés ül az arcán, amit látni szoktam. Talán képzelődöm, de mintha mosolyogna, vagy próbálna legalábbis. Ismerem az embereket, ez nem düh. Amúgy sem lenne oka dühösnek lenni. Ez inkább az a fajta, mit mertél mondani arc. Talán azért mert kislánynak hívtam volna? 
Rámosolygok, nem válaszolok, nem akarok válaszolni. Mégis mit mondhatnék? Tényleg nem ő tehet arról, hogy kicsi. Mondhatnám, hogy a szülei a hibásak, de lehet, hogy ők is kicsik. Ez esetben a nagyszülei a hibásak. Ez egy ördögi kör, nekem pedig semmi kedvem nincs belemenni, ha már egy előzetes eszmefuttatást lezavartam magamban. Állom a tekintetét, jó érzéssel tölt el, hogy így figyel. Szeretem,ha az emberek engem figyelnek, ha felnéznek rám. Ő pedig szó szerint felnéz rám.
- Reméltem is. Meglepődnél, ha elmondanám mennyi mindenben tudok segíteni. - mondom neki játékos mosollyal. Nézem, ahogy agyon nyomja a csikket, és átfut az agyamon egy gondolat. Ezt a helyet az otthonomnak tekintem, miért hagyom, hogy szemeteljen? Gyorsan meg is találom a választ a kérdésemre. Az egész hely egy nagy halom szemét, és én is elég sok hullát szórtam itt szét. Az is szemétnek számít nem? Ha én szemetelhetek, akkor ő miért ne tehetné? Legyen most gyereknap.
- Régebben sokat jártam ide, hogy elrejtsem a műveimet. Máshol nem lettek volna biztonságban, de már itt sem találom őket. Annál a falnál volt egy hulla, az egyiknek ott kéne lennie, de nincs ott. - mutattok a szemközti falra. Nem akarom elijeszteni, vagy beavatni őt a munkásságomba, de hazudni sincs sok kedvem. Mondjuk meg az igazat, ha meg baj lesz belőle, akkor kibeszélem magamat belőle. Legalább megtudhatom mennyire is kemény csaj, vagy mennyire akar keménynek látszani. 
- Menjünk! A tetőkről nagyon jó kilátás nyílik a városra. - mondom neki mosolyogva és követem őt. Nem hiszem, hogy nekem kéne elől mennem, csak mert jártam már itt, nem olyan nehéz eljutni oda ahova akarsz, elég egyszerű hely ez. Lépcsőkön le-fel ez lenne a nagy varázslat. - Ebben egyetértünk. - mondom neki mosolyogva. A veszély jó, csakis jó lehet. Fejlődhetsz a segítségével, élhetsz, feldobhatod a napod. Jó kis adrenalinfröccs. Ránézek a kinyújtott kézre, majd meg is rázom. 
- Érdekes név. Én Will vagyok. - képzelődnék , vagy tényleg izzad a tenyerem? Furán forró a keze, de ahogy nézem nem lázas, vagy hasonló. Akkor meg mi a franc ez? A joint? Nem, nem hallottam még olyanról, hogy valakinek felszökik a testhője, csak mert szívott egy kicsit. Visszahúzom a kezem és letörlöm róla az izzadságom, majd követtem őt tovább, de nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg tőle. - Kicsit....meleg a kezed. Jól érzed magad? - nem aggódva kérdezem, inkább kíváncsian. Ha tényleg a joint műve és itt összeesik nekem....felviszem annak a néhány csövesnek, ők majd megvárják míg felkel.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeKedd 1 Ápr. - 14:36

Nagyon nem tetszik ám nekem az a jelző, amivel illet és ezt szeretném is hamar a tudtára adni, így mindenféle félsz nélkül indulok meg felé, közben pedig vidáman szívom a kis vicces cigarettámat. Nem érzem úgy, hogy bárkitől félnem kéne, én tettem eddig kárt másokban és nem fordítva, és bár tény, hogy a külső megtévesztő lehet, én most hagyom, hogy megtévesszen. A válaszát hallva kissé fel is nevetek, majd megvonom vállaimat is.
- Nem tehetek róla, hogy nem nőttem nagyobbra. – felelek neki teljesen lazán, mint akit nem csapott szíven az előbb a megjegyzése. Lehet, hogy idősebbnek néz ki nálam egy kicsivel, de akkor mégis mi van? Kötelező csakis korunkbelieket megnézni? Nekem ugyan nem, szóval jöhetnek a további kérdéseim, miközben le se veszem ám tekintetemet arcáról, valahogy most ehhez van kedvem, kíváncsi vagyok, hogy vajon mit reagál.
- Őszintén kell válaszolnom? – kérdezek vissza a kérdésére, majd végül kissé felkuncogok. – De, egyébként egészen annak tűnsz. Másban is tudsz segíteni vagy csak kijutni innen? – kérdezek rá szemrebbenés nélkül és értsen az utalásom alatt azt, amit csak szeretne. Játszom vele, mert szórakozni van kedvem. A cigi viszont fogy, így miután teljesen a végére érek, lustán dobom le magunk közé, majd taposok is rá a csikkemre, hogy ez után szemeim ismét a másikra vetülhessenek.
- Néhány emléket, mely ide köt? Kíváncsi vagyok, hogy miféle emlékek lehetnek azok… Beavatsz? – tényleg érdekelne, így lépek el most már előle, mivel kissé uncsi egy helyben ácsorogni, nem azért jöttem ide. De ahj, azzal, hogy itt van, megzavarta a szórakozásomat, mégis így hogy lobbanthatnék lángra bármit?
- Én csak szórakozni jöttem ide, de megzavartál. Nem mondom azt, hogy nagyon örültem neked, amikor megláttalak, de talán még a végén pozitív lesz ez a találkozás. Nem mászunk feljebb néhány szintet? Jó magasak ezek az épületek és szívesen körbenéznék, még eddig nem jártam itt. – fejemmel felfelé is intek és hogyha benne van, akkor az egyik lépcső felé indulunk meg, hogy körbenézhessek fent is. Eközben azért hallom ám azt, hogy veszélyes embereket említ… oh, ha tudná, hogy én is ilyen vagyok, bár tény, hogy én nem bántok bárkit, csak akit úgy érzem, hogy muszáj és most sincs kedvem ám negatívan viselkedni, csak a fű mégis csak befolyásolja tetteimet.
- Nem vagyok félős és a veszély pedig vonzó tud lenni. – pillantok a másik felé, majd végül hirtelen állok meg, ha minden igaz, pont egy fölötte lévő lépcsőfokon, majd elé is perdülök, hogy jobb kezem felé nyújtsam.
- Amúgy Vasilisa vagyok, de hívj csak Lisának. – mutatkozom is be, mert ez azért elmaradt és ha már így összefutottunk, jó lenne tudnom a nevét. Egyébként, ha megérinti kezem, akkor nem a szokásos testhőmérsékletet érzékelheti, hanem annál melegebbet. Na nem égetőt vagy fájót, de minimum 40 fokos most van a testem, de láthatóan nem vagyok lázas. Vagy mégis annak nézek ki? Ezt döntse csak el ő bátran… Mindenesetre a bemutatkozás után elhúzom mancsom, hogy tovább folytassam utamat a következő szintre, ahol már jóval több a szemét, valószínűleg néhány csöves is olykor itt húzza meg magát.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 29 Márc. - 19:08

Mosolyogva nézem, ahogy felém közeledik és már kattog is az agyam: öljek, ne öljek? Már nagyon hiányzik az érzés, hogy valakinek segítek kilehelni a lelkét ismét, de az ilyen dolgokat nem szabad elsietni. Nem támadhatom meg azonnal, akkor oda a móka. Biztos jó kis cuccot szívhat, ha idehozta, hogy magában lehessen vele, átadja magát a bódulatnak. Így még talán könnyebb dolgom is lesz. Az emberek olyan felelőtlenek. Viszont ő minek gyújtogat szemétkupacokat? Ezt hozná ki belőle a drog? Szemétkupacok elégetését? Szegény, biztos rosszul esik neki, hogy ilyen nagy veszélyt jelent a hulladékoknak. Most már, hogy közelebb ért rendesen szemügyre tudom venni. Igazán szemrevaló lány, a kislány címet leveszem róla, nem egy 15 éves cafka, viszont azért szerintem van köztünk egy minimum 5-6 év. 
- Messzebbről kisebb voltál! - mondom neki mosolyogva, remélve, hogy a mosolyom nem az a gonosz, megértő mosoly, amivel az áldozataim búcsúztatom el. Könnyebben kijön az állat az emberből, ha valamit nagyon rég nem kapott meg. Én pedig már régóta nem ontottam vért és lassan beleőrülök. Visszajöttem ide, hátha kedvet kapok a szeretet hely miatt, de nem érzek ilyet. Sőt a lányt elnézve nem hasít belém az érzés, hogyan festene elvágott torokkal. Mi van velem mostanában? Akiket nem ölök meg, azok vajon különlegesek? Annyira, mint én biztos nem. Pedig ezt súgja az ösztön. Ne bántsd, mert ráfaragsz. Teszek rá, muszáj lesz most már cselekednem. Azonban miért ne játszhatnék el vele? Becserkészem őt és akkor már le se kell majd vadászni, mert végig csapdában volt. Mint egy pantomim zárom őt láthatatlan börtönbe. Tőlem csak egyféle képen lehet megszabadulni. Vagy ő, vagy én.
- Nem nézek ki segítőkésznek? - kérdezek vissza mosolyogva. Nem baj, ha kérdésre kérdéssel válaszolok, legalább ingerlem őt, ha ez idegesíti. Minél tüzesebb, annál jobban küzd, minél jobban küzd, annál jobban élvezem az egészet. Mozdulatlanul állok a füstfelhőben. Igazán pimasz és bátor, hogy ezt megmerte lépni. Kap egy kis bónusz időt, ne mondja később, hogy nem voltam nagylelkű. 
- Eltévedni? Nem, én azért jöttem ide, hogy felidézek néhány emléket. - mondom neki mosolyogva. Nem fogok hazudni. Átformálom az igazságot, hogy emészthető legyen. Ha megmondanám neki, hogy azért jöttem ide, hogy megtudjak valakit ölni, elfutna. Így viszont talán a kíváncsisága majd itt tartja, többet és többet akar, míg végül ez lesz a veszte. - Na és te mit keresel itt? Sok itt a veszélyes ember!
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Márc. - 14:27

Azt hiszem, hogy ez a romos épület tökéletes szórakozást fog nyújtani nekem a mai napra, így nem kicsit vidáman lépkedek be, végre boldogan, hiszen nem vagyok most bezárva a birtokra és itt senki se megy az agyamra, mert valljuk be, nem túl egyszerű egy bentlakásos iskolában élni, még nekem se, akinek az árvaházban hozzá kellett volna ehhez szoknia. Sok az idegesítő ember, és hiába is érzem úgy, hogy sokszor képes vagyok bárkivel megértetni magam, nincs ehhez mindig idegzetem. Most tehát némi nyugalomra vágytam, más emberekre, akikkel idekint találkozhatok, de előtte inkább a szenvedélyemnek élnék.
Ahogy tehát sétálok egyre beljebb az épületben, úgy gyulladnak meg és füstölögnek el nemsokára a szemétkupacok. Mindent azért nem akarok felégetni, szóval próbálok mértéket tartani, de nem tudom még egyelőre, hogy meddig is vállalhatok magam miatt felelősséget, ugyanis a spangli már a számba is kerül, amit mélyen le is tüdőzöm, majd miután kifújom, akkor hallom meg a távolról érkező hangot. Rögtön meg is perdülök, majd zöld szemeimmel a hang forrása felé tekintek, így szúrok ki egy hű, hát iszonyatosan helyes pasast, aki kislánynak néz?
- Na ácsi! Ki a kislány? – morgok is felé azonnal, majd szépen felé is kezdek el indulni, kissé dühös, de valahol mégis mókás arccal. Nem tudom még eldönteni, hogy miképp kezeljem, így egy újabb slukk, majd amikor hozzá érek, körbe is pillantok.
- Nem tudom, hogy te honnan szedted azt, hogy eltévedtem, de nincs itt ilyesmiről szó. Miért, ha eltévedtem volna, akkor segítenél a kislánynak kijutni innen? – pislogok is felé, majd a füstöm egy részét arca irányába fújom, mindenféle különösebb aggodalom nélkül és most nagyon próbálom visszafogni magam, hogy ne gyújtsak ismét némi tűzet. Nem kéne, hogy kitudódjon a képességem, szóval nem ártana átlagosan viselkedni.
- Na és te? Mit keresel itt? Esetleg te tévedtél el? – döntöm cseppet oldalra a fejem és most már jól láthatóan kezdem el méregetni magamnak. Nem vagyok amúgy egy nagy pasizós, de néha nekem is kijár a szórakozás és hát carpe diem. Mondjuk, ha kislánynak néz, akkor már alapba veszett az ügy, de ez majd mindjárt kiderül… hiszen nem vagyok én már olyan fiatal, és bár a nagykorúságot még nem értem el, azért láthatja rajtam, hogy nem egy 16 éves kis fruska vagyok, és a szemeimből áradó furcsa érdeklődés is egy komolyabb embert sejtet, mint akit ő hitt valójában.
Vissza az elejére Go down

William Gallagher
mutant and proud

William Gallagher
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Channing Tatum
Hozzászólások száma : 193
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. 12 Márc. - 16:57

Már születésem óta Peeksillben élek. Egyszer volt egy kisebb kitérőm, de azt leszámítva minden percét az életemnek itt töltöttem. Utálom ezt a helyet, de valami mégis ideköt. Valami megmagyarázhatatlan, ami miatt nem tudok elmenni. Nagyobb városokban biztos kevésbé tűnne fel, hogy emberek eltűnnek, mintha csak a föld nyelte volna el őket, de az itteni rendőrség még ezt sem veszi észre. Pedig érkeznek a panaszok! Nem tudom miért aggodalmaskodik ennyit az a sok ember. Úgyis utálták a szomszédjaikat, mert rossz helyre parkoltak, vagy csak simán bunkók voltak. Peeksillnek van egy...bája. Igen, azt hiszem ez a megfelelő szó rá. Itt csendes, teljesen átlagos életet élnek, amiből hiányzik a szenvedés, én pedig elhozom ezt nekik nagylelkűen. A nagyobb városokban túl sok a fájdalom, ezért szinte fel sem tűnik az embereknek. Én gondoskodom itt róla, hogy senki ne szenvedjen ebben hiányt. Mindenki szeret szenvedni. Ki jobban, ki kevésbé, de mindenki akar. Szerelmi bánat, vagy imád depressziós lenni, tökmindegy. De ami a legzavaróbb az egészben, azokat a hülye szabályokat és terveket beakarják tartatni egymással az emberek, az elveiket egymásra kényszeríteni és betartásra kötelezni. Ez csak egy rossz vicc. Baj esetén megfeledkeznek erről és egymást eltiporva küzdenek a túlélésért. Vegyük csak azt a szerelmespárt a múlthétvégéről. Elkaptam őket, kínoztam őket, de ők a szemembe mondták, hogy nem törnek meg, és együtt halnak meg. Ez mind szép és jó, de hazugság. Ha bajban az életed, mindent megteszel, hogy túlélj. Odavetettem eléjük a csontot: ha véget vetnek a másik életének, akkor szabadon elmehetnek. Két nap múlva a pasi megölte a lányt. Elengedtem, én állom a szavam, erre az a hülye öngyilkos lesz. Ennyi erővel én is megölhetem volna, sokkal jobban élvezte volna, mint az akasztást.
Hibázni emberi dolog, ezt pedig ki kell használni. A világnak anarchiában kéne élnie, mert a káosz igazságos és szabaddá tesz, csak a sok gondolkodó és tervező bolond fél attól, hogy egyesek felemelkednek az ő helyükre és át is veszik a szerepét. Ilyenkor lép életbe az, az nyer aki erősebb mendemonda. Ez lenne a világ ideális rendszere, de végül is engem nem zavar, ameddig a sok buta polgárt megszabadíthatom az életének gondjaitól. Régen sokat öltem itt a gyártelepeken, de mostanság már egyre ritkábban. Be kéne újítanom, mert kezdek kiszámíthatóvá válni, ami egyet jelent a pusztulással. Megállok egy kisebb szemétkupac mellett és rágyújtok. Nemrég próbáltam ki a pipát, és szerintem sokkalta elegánsabb, mint a cigaretta. Kár, hogy otthon hagytam. Amúgy meg kék farmer van rajtam és egy fekete trikó. A dögcédula a nyakamban, az egyik legkedvesebb trófeám. Macsósan nézek ki, de amúgy semmi olyan különös dolog nincsen rajtam.
Hirtelen elkezdek az épület felé lépdelni. Még a hobbim első heteiben itt öltem a legtöbbet. Kíváncsi vagyok, hogy a csontok ott vannak-e még mindig abban a régi dobozban. Otthagytam őket, hátha valaki megtalálja és szaglászik majd utánam, hogy még egy túl kíváncsi embertől szabadíthassam meg a világot.  Túl sok az olyan ember, akit megölnék. Ezzel nincsen gond, legalább nem kell az utánpótlás miatt félnem, de néha nekem is kijárna egy kis szabadság. Jóérzés Istenként élni. Emberek életéről döntök nap, mint nap, de a legtöbbjük meghal. Volt persze olyan is, akit elengedtem mert nem volt valami szórakoztató. Ezeket általában az otthonukban megölöm, hogy ne legyenek gondok.
Enyhe füstszagot érzek. Hátha valamelyik bolond tüzet rakott, vagy szeret gyújtogatni! Elindulok a szag irányába és egy-két perc után meg is lelem, akit keresek. Egy vörös hajú lány sétálgat kezében feltehetőleg cigivel. Többet nem tudok leszűrni, ahhoz túl messze vagyok. Megnyalom a szám szélét és elmosolyodom. Ez egy szerencsés nap! Kicsit közelebb lépdelek, egy-két métert és odakiáltok neki.

- Hé, kislány! Eltévedtél? - kérdezem tőle vidáman mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. 12 Márc. - 11:14

William Gallagher

Bár már egy ideje az X-birtokon élek, mégis kezdek besokallni az iskolától, ettől a fajta élettől. Én szabadságra vágyom, amely megvolt még a régi nevelőszüleim mellett, de most mim van? Elvárják, hogy tanuljak, hogy valamilyen szinten jól viselkedjek, és hogy még az erőmet se használjam rossz célra, ami viszont már rohadtul hiányzik. Nem szeretnék viszont zűrt, főleg azért nem, mert az egyik alapítóval úgy érzem, hogy elég jó is a viszonyom az a bizonyos bál óta, így hát rávettem magam, hogy egy kis pihenőt kivéve magam mögött hagyjam egy-két napra az intézmény épületét. Nem izgat, hogy mit fognak szólni azért, mert eltűntem, kibírják, ennyi szabadság nekem is jár, az pedig tudtom szerint se nem árvaház, se nem börtön, hogy a nap 24 órájában ott gubbasszak. Nem úgy alakultak a dolgok, ahogy azt én elterveztem, igazán senki se került közel hozzám, mert bár Mike-al azért elvoltunk, lehetett volna ez még jobb. Talán egyszer lesz, fogalmam sincs…
Na de a lényeg, hogy már elég korán összecuccoltam egy fekete hátizsákba néhány fontos holmimat és az első érkező buszra felszállva nem máshová mentem, mint Peekskill-be. Nincs túl távol a hely, tehát könnyen rám találnak, ha akarnak. Nem szökni készültem, nem bújtam el, szóval ha nagyon kellek, itt vagyok, de szerintem mindenkinek van jobb dolga annál, minthogy egy pyromániás csajt figyeljenek, nekem pedig a szabadságom az elsődleges. A busszal való út hosszú, unalmas, de mégis, valahogy jó érzéssel tölt el, végre ismét történik valami, mint azon a napon, amikor Mike-al csak egy egyszerű forró csokizást terveztünk. Bírom az ilyesmit, de tényleg manapság full uncsi az élet. Egyébként teljesen átlagos csajnak nézek ki, annyi különbséggel, hogy a tavasz közeledtével sincs rajtam semmi színes se – vörös hajtincseimen kívül -, tehát fekete naci, fekete kabát, alatta ilyen színű pulóver és sportcipő található rajtam, szemeim kissé kihúzva, hogy zöld íriszeimet még jobban kiemeljem, ékszer nuku – arra pénzem se lenne. Tehát egy gyönyörű, fekete kis ördög vagyok, ez a vörös haj pedig szerintem még mindig tökéletesen passzol hozzám, már csak a tűz miatt is.
A célállomás viszont közeleg, látom is már Peekskill határát, így amikor végül a busz megáll, már ott sem vagyok. Pillanatok alatt pattanok le a járműről, és el se köszönve a sofőrtől már keresem is a saját helyem. Na nem a központba tartok, hanem inkább valami nyugodt, elhagyatott helyre, ahol végre ismét szabadjára engedhetem erőmet és végre rágyújthatok arra a bizonyos vicces cigarettára is, amelytől oly sokan paráznak. Ésszel kell mindenféle drogot fogyasztani és akkor nincs gond.
~ Na, azt hiszem, hogy ez tökéletes lesz. ~ - állok is meg egy régi épület elő, amely egykor talán egy gyár lehetett, de mint látom, most már semminek se funkcionál. Szemét persze itt is van, mintha csak arra várna, hogy felgyújtsam, így ajkam mosolyra húzódik, majd már beljebb is sétálok az épület, hogy egy kis körbenézéssel kezdjem. A fűre rögtön rá is gyújtok és miközben lassan szívom magamba az ellazuláshoz hozzásegítő szert, máris repül egy tűzlabda az előttem lévő doboz felé, amely nemsokára lángokra kap, majd nem marad más belőle, mint hamu… Porból lettünk, porrá leszünk, szokták mondani valahol. Na, a helyzet most is hasonlóan fest. Végül ledobom az eddig hátamon hordott táskámat az egyik látható helyre és ez után tovább nézelődve haladok az épületben, időnként némi füstöt hagyva magam után. Itt nincs senki, szóval nem kell olyasmitől félnem, hogy jaj, meglátnak… Régen is tudtam vigyázni magamra ilyen szinten, ez most sincs másképp.  
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 22 Feb. - 8:42

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyott gyártelepek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Peekskill-