we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Elhagyott gyártelepek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 22:41

First topic message reminder :

Mivel Peekskill a Hudson partján fekszik a régi időkben nagyon fontos gyártelepek működtek itt, ahonnan aztán sok felé szállították a nyersanyagot, vagy az elkészített árukat. Ezek közül már rengeteget felhasználtak más célra, de a város határában még jelenleg is akadnak olyan elhagyott gyártelepek, amik senkinek sem kellenek és túlságosan távol esnek a város szívétől, hogy érdemes legyen őket felhasználni. Így ezek csak magukban rozsdásodnak, eszik őket szépen lassan az évek, de sokuk még így is olyan jól ki lett építve, hogy végeredményében nem életveszélyesek. Ha azok lennének, akkor már biztosan lebontásra kerültek volna.

Elhagyott gyártelepek - Page 3 Gyartelep
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Reneé De'Loise
mutant and proud

Reneé De'Loise
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 10
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimePént. 15 Nov. - 12:34

** Logan **

Nyugalmat kellett erőltetnem magamra, de a szívem egyre hevesebben vert, és éreztem, ahogy a pulzusom is feljebb szökik, igen, egyértelműen izgatott voltam, hiszen végre találtam egy nyomot, ami közelebb vihet anyám halálához, és hogy velem is miért történt mindaz ami. Ugyanis hiába már 14 éves korom óta itt van velem Félelemvadász, mégsem éreztem azt soha, hogy ez normális lenne. Ugyanis hány ember beszélget saját magával? Hány ember képes olyan szörnyűségekre, amire vadász és én egyetlen testben? Talán soha nem fogom ezt megszokni, de ha már így alakult, akkor tudni akarom az okát, a miérteket, pláne, hogy évek óta úgy érzem, hogy elvették tőlem az anyámat, és nem egyszerű szolgálati baleset volt az, amiben meghalt. És talán a gyanúm végre igazolást nyerhet.
Próbáltam nem mélyeket lélegezni, mert a romos áporodott épület szaga bántotta az orromat, és igencsak ki kellett nyissam a szemem, mert hiába szűrődött be fény, mióta a vasajtón át bejöttem az épületbe, a látási viszonyok jócskán romlottak, noha csak kora délutánra járt az idő, de a szürke borús nap nem jósolt sok jót, talán esőt, vagy vihart...amit pár napja harangoznak a hírekben is.
Majdnem megbotlottam valamiben a földön, de szerencsére sikerült megtartanom az egyensúlyom, és nem csörömpöltem fel az egész kócerájt.
-Basszus... csúszott ki halkan a számon is. Az épület olyan volt mint egy labirintus, leginkább talán paintballhoz lenne a legjobb hely. Óvatosan indultam meg északi irányba, bár halvány lila lövésem nem volt, hogy itt mit keressek, vagy merre menjek. Korábban láttam két autót, amely ebbe az irányba kanyarodott le a főútról, valahova erre jöttek, de kint már nem parkolt egy autó sem.
Kész, nem tudom mióta keringtem, de elfáradtam, hátamat a falnak vetve csúsztam le guggoló helyzetbe.
-Ez reménytelen...-suttogtam magam elé.
~Állj fel te kényes picsa. Ha már képes voltál eddig eljönni, ne merd itt feladni. Nem ezt tanítottam neked, látszik, hogy mennyire szánalmasan gyenge vagy.~hallottam a fejemben a gondolatokat, melyekkel önmagam korholltam, de mégis Vadász szólt hozzám. Tudtam, hogy igaza van, ha eddig eljutottam nem adhatom fel. És ekkor mintha rám nézett volna valaki odafentről- noha Vadászt szerintem csak a pokolban kedvelhették jobban-de hangok tompa szűrődését hallottam.
Felálltam, és csendben osonni kezdtem amerről a hangfoszlányokat sejthettem.
Egy emeleti, hajdan irodai részbe nyitottam be, ahonnan le lehetett látni az alul elterülő hajdani gépüzembe. Néhány alak sötét körvonalát véltem felfedezni, így az üveges részhez, ami itt ott már ki volt törve, halkan közelebb lopóztam, lehajolva, hogy nehogy észrevehessenek. Nem tudtam rendesen kivenni miről tárgyalhatnak odalent, és miféle alakok, de valami fontosról lehetett szó, mert hangjukból ítélve nem csak finoman beszélgettek egymással. Aztán fegyverek is előkerültek, ezeket még ilyen távolságból én is jól ki tudtam venni.
Valamibe nagyon belenyúlhattam, és érzékelhető volt, hogy talán jobb lenne, ha nem keverednék bele, mert itt még nagy bajok lesznek. De ez valahogy annál inkább elindított bennem valamit. Ott volt a pasas, akit kerestem, nem éppen rózsás külsejű alakok gyűrűjében.
~Meg vagy végre te mocsok...innen már nem szaladsz el előlem...~ejj hirtelen de magabiztos lettem, miközben véletlenül a hátammal meglöktem valamit az egyik asztalról, és az szerencsétlenségemre hangos koppanással esett a földre. Naná, hogy erre mindenki felfigyelt, és hallottam, ahogy ismerős hanggal kattannak a fegverek, ahogy felhúzzák élesre a ravaszokat.
~Ajjajj....~
Vissza az elejére Go down

James.Logan.Howlett
mutant and proud

James.Logan.Howlett
Tanár
let me to help you
Hozzászólások száma : 8



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeSzer. 13 Nov. - 20:37

Reneé

Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes helyemet. Mindig is akartam egy olyan pontot, amit senki nem ismer, pontosabban senki más nem használ, mert valljuk be... ki más jönne ide, egy teljesen elhagyatott raktárépületbe? Mostanában úgyis többet járok ki a Xavier-birtokról, és pont kapóra jött ez a hely. Éppen megint egy olyan álomból riadtam fel, teljesen izzadtan, amit nem tudtam mire vélni. Megint láttam a tartályt, ott feküdtem a vízben, és egy hangot hallottam. Egy hangot, valamiféle szigetről. Csak egyetlen mondatot mondott, de az egyetlen szó, amit ebből az elmosódott szövegből ki tudtam venni, az a "sziget" szó. Pontosabban az, hogy "a szigetre". Mikor felriadtam, kezeimből megint előugrottak karmaim. Pár percig csak ültem az ágyon, a pulzusomat nyugtatgatva, miközben a karmaimat bámultam, mint aki most először látja őket, pedig valójában már évek óta velem vannak. Jó hosszú évek óta. Beletelt némi időbe, mire megnyugodtam. Vettem egy gyors zuhanyt, felkaptam trikómat, arra pedig kedvenc dzsekimet, egy farmer, aztán már el is indultam. Újabban, mióta ezek a fura álmok megkezdődtek, egyre nehezebb a négy fal között maradni, és a fiatal gyerekek társaságában tölteni a napot, miközben gondolataim csak vadul, megállíthatatlanul pörögnek mindenfelé, főleg ezek körül a furcsábbnál furcsább képek körül. Birtokba vettem a garázsból azt a motort, mait mindig is előszeretettel használok már azóta, hogy itt kezdtem tanítani a profnál. Annyira jót tett a hideg, friss levegő, hogy végül csak Peekskill-nél álltam meg, nevezetesen akkor, mikor megpillantottam ezt a helyet. Nem tudom, mit tartottam benne annyira vonzónak, hogy végül is leparkoltam a motorral, lépteimet errefelé vettem. Talán a nyugodtság, és az abszurd békesség az, amit ez az üres gyártelep sugároz magából. Ez lehet az, ami annyira megfoghatott benne. Lényeg a lényeg, az elöregedett egykori kerítést hátra hagyva a helységbe sétáltam, lépteim nyomán por keveredett a levegőbe. Lassan körbejártattam tekintetemet odabent, ám hamarosan léptek ütötték meg a fülemet. Éreztem is valamit. A levegőbe szimatoltam. Mintha valaki közeledne... ezek szerint mégsem én lennék az egyetlen, akit bevonzott egy ilyen hely? Kezeim ökölbe szorulnak, és készenlétben állva, feszülten figyelek. Még nem teszek semmit. Egyelőre, legalábbis. Hisz lehet csak valami részeg, vagy egy kalandot, és magányt kereső párocska, akik nem bírtak már tovább magukkal. Bár eddig csak egyetlen személyt érzek a közelemben. Csak semmi támadás, még itt a végén azoknak a diákoknak lenne igazuk, akik szerint kötekedő vagyok. Mondjuk... nem mintha érdekelne.
Vissza az elejére Go down

Reneé De'Loise
mutant and proud

Reneé De'Loise
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 10
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeSzer. 13 Nov. - 14:43

** Logan **

Két hét sem telt el, hogy kaptam azt a bizonyos, különös telefonhívást Jimtől. Először fel sem fogtam igazán, hogy mit akar mondani, de a hangjából a rejtett idegesség és aggódás már akkor kihallatszott. Nem kellett nagy tudás hozz, hogy megérezzem, valami baj van, amit mélyen el akar titkolni előlem. De nem sikerült neki. Hiába, az anyám rendőrnyomozó volt, azért talán valami az én ereimben is csörgedezik az ő véréből is.
Kutatni kezdtem, kérdezősködni, és tulajdonképpen az anyám halálának furcsa körülményeihez vezettek vissza a szálak. Nem értettem, hogy miért pont most, ennyi év után? De a kíváncsiság nem hagyott nyugodni, utána kellett járnom, hogy a felsejlő nyomoknak és az anyám halálának mi köze lehet egymáshoz, és hogy hogy jövök én ebe a képbe. Jó pár napom beletelt, mire kiderítettem ezt azt, de ezek is csak töredék információk voltak, ami vajmi kevés volt ahhoz, hogy bármi értelmeset is összerakjak belőlük a kirakós egészéhez. Aztán kaptam egy fülest, hogy talán van valaki, aki mégis segíthet abban amit keresek, vagy meg akarok tudni.
Nem volt könnyű megtalálni a pasast, gyakrabban váltotta a helyét, mint más az alsógatyáját, és valamiért igen nehezen akarták megmondani, éppen mikor merre jár. De Nekem is megvolt a képességem arra, hogyan lehet valakit kivallatni olyan módon, hogy z rajtam kívül mindenkinek nagyon tudjon fájni.
Peekskillbe vezettek a nyomok, a motorral jóval messzebb pakoltam le, bár nem volt egy hangos jószág, de biztos ami biztos. A gyártelep elég kétesen festett,volt egy olyan sejtésem, hogy nem épp randizni járnak ilyen helyekre. Minden érzékem az egeket verdeste annyira figyeltem még a legutolsó reccsenésre is. Volt egy fotóm a pasasról, hogy kit keressek, de nem tudtam rajta kívül még mi mindent találhatok itt, vagy mibe csöppenhetek még bele. Nem volt nagy akrobata feladat átvergődni a már így is félig lebontott drótkerítésen. Óvatosan lépkedtem, akár egy macska, és a távolban hangok szűrődésére lettem figyelmes. Ám a vészkalapács halkan de annál magabiztosabban verdesett elmémben, hogy talán nem épp a legjobb ötlet továbbmenni. De mit foglalkoztam én ilyen apróságokkal, a baj anélkül is mindig megtalált hogy én kerestem volna, akkor ugyan mi baj lehet abból, ha egyszer én találom meg őt és nem fordítva...
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeHétf. 14 Okt. - 15:19

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Victor Holmes
mutant and proud

Victor Holmes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Holmes
Hozzászólások száma : 24
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 13:49

Ahogy a liliom szóba kerül, egy pillanatra becsukom a szemem, és koncentrálok. Minden más illatot, amit én idéztem, megszüntetek, és egyedül a liliom illatát idézem fel Amber elméjében. Igyekszem úgy alakítani, hogy a nő úgy érezze, a kellemes illat belőlem árad.
Majd újra koncentrálok, és formázni kezdem a látványt is.
- Tudta, kedves Amber, hogy a világ csak egy illúzió? Egy álom, melyben minden fölött uralmunk van? - Kérdem halkan, mosolyogva, miközben a nő vállának masszírozása átváltozik simogatássá. - Istenek járnak az emberek között, figyelve minden léptüket, és a kívánságokat teljesítik...
Ekkorra már átalakul a szoba Amber számára. Egy hatalmas, mesebeli bálteremmé változtatom számára a poros, koszos helyet. A falak narancssárgák, a függönyök kellemes, lágy rózsaszínűek. Nem kirívóak, inkább szolidnak mondanám. A plafonról hatalmas, aranyozott csillárok lógnak.
Lassan felemelkedem ültömből, és megállok a nő mellett. Lassan, kellemes mosollyal felé fordulok.
- Milyen zenét szeret, Amber? - Kérdem halkan, miközben árnyalakok jelennek meg. Bálozók, táncra perdülve, de csak halovány sziluettek, semmi több. Nem kell, hogy elvegyék a rivaldafényt róluk, kettejükről.
Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeHétf. 7 Okt. - 23:04

Mosolygom a semmibe, miközben hallgatom a férfi szavait, és élvezem a masszázst, na meg persze a bókokat. Kedves, csendes, békés hangon magyarázom meg a dolgokat, bár inkább hangzik álmodozó elmesélésnek, mint okításnak.
- Személyiségem igen sokrétű, így könnyedén szót értek mindazokkal, akiknek a viráglelkű teremtésre, mindazokkal, akiknek a végzet asszonyára van szükségük. Remekül alkalmazkodom a helyzethez, és ügyesen feltalálom magam. Szükség is van rá. - mosolyodom el, majd megérzem a virágok illatát. Milyen érdekes. Hol lehet rózsabokor a közelben? Azaz miért nem éreztem eddig? Megfordult a szél, és most behozza az elhagyott irodába? Érdekes. Minden esetre beleszagolok a levegőbe, mert kellemes az illat. Szimatolásomból újabb kérdés ébreszt fel, és kicsit meglepődöm, hogy pont szóba kerül a virág. A hatodik érzékem pedig jelez valamit, de ez nem veszély, hanem valami más. Nem foglalkozom vele.
- North Salem nyugati határán van egy bentlakásos magániskola, és az ott tanuló fiatalokkal foglalkozom. - persze hallani a hangomon, hogy mosolygom, és még hátra is fordulok egy kicsit, szemem sarkából pislogok hátra Victorra. - És a liliom a kedvenc virágom, valamint nagyon szeretem a narancssárgát és a rózsaszínt. - teszem hozzá, és kicsit megrebegtetem a szempilláim is, kedves, játékos gesztusként. Még több virág illata száll felém a semmiből. Nem jegyzem meg a dolgot, csak élvezem. Elég valószínű, hogy Victor nem is érzi, tekintve, hogy az én érzékszerveim egy kicsit fejlettebbek. Csak remélhetem, hogy érdekes lesz ez az éjszaka.
Vissza az elejére Go down

Victor Holmes
mutant and proud

Victor Holmes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Holmes
Hozzászólások száma : 24
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeKedd 1 Okt. - 14:19

- Óvónő? Szerencsés gyerekek. Nem mondanám, hogy nem lehet igen kellemes élmény minden nap találkozni önnel. - Mosolyodom el, miközben a nő hátáról áttérek a nyakára, és azt masszírozom tovább. - De mondja csak, az óvónők általában nem viráglelkű, törékeny teremtések? Maga sokkal inkább a végzet asszonyának tűnik, mintsem gyermeki szívű, játékos, olvadozó örökifjúnak.
Hamarosan áttérek a nyakról a vállakra, és meg kell mondjam, gondolataim néha el-elkalandoznak, de igyekszem nem mutatni. És különös ötletem támad...
Rózsaillatot idézek a nő elméjébe. Nem magát a virágot, csak az illat illúzióját teremtem meg.
- És mondja csak, merre van az óvoda, ahol a gyermekekre vigyáz? Csak hogy tudjam, hová vigyem a virágcsokrot... Be kell valljam, már azért is én tartozom, hogy ilyen kellemes emberi kontaktusban lehet részem. Rég volt utoljára.
A rózsaillathoz hamarosan más virágok illata is vegyül. Igyekszem visszafogni gondolataimat, próbálok erre a pillanatra figyelni. Ki tudja... Lehet, hogy érdekesebb lesz ez az este, mint hittem. Elvégre ritkán találkozik az ember ilyen elbűvölő beszélgetőtárssal.
Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 16:55

Újra mosolyognom kell a férfin. Nem tudom, miért mulattat annyira, nem is rajta nevetek, de mintha szándékosan csinálná. Elijeszteni az udvarlóimat? Persze hamar válaszolok a kérdésére, és hangomon hallani, hogy mosolygom közben, még akkor is, ha éppen háttal ülök neki.
- Tudok én megmentésre váró hercegnő is lenni, ha úgy akarom. De ezt a magabiztos szerepet valahogy jobban kedvelem idegenekkel egy régi gyártelep sötét, romos irodájában. Nem gondolja, hogy nevetségesen festenék Hamupipőkeként, aki az üvegcipellőjét és a hercegét keresi pont itt, este 11 környékén? De kérdésére válaszolva, nem, magabiztosságom nem szokta elijeszteni csekély számú udvarlómat. Arra ott van a bátyám. - kuncogok egy kicsit, és élvezem a házmasszázsomat. Nos igen, tény, hogy sokkal gyakrabban vagyok én a megmentő, és győzöm le a sárkányokat, démonokat, szörnyeket, mint a toronyban várakozó szépséges leány, aki segítségére kiáltozik. Ha a toronyból is kezdem a játékot, valószínűbb, hogy kijutok valahogy szorult helyzetemből, és szőke hercegemmel félúton találkozom. Nem nagyon tudok a fenekemen ülni ilyenkor, és várni a segítséget. Segíts magadon, és az Isten is megsegít. Vagy valahogy így szokták mondani, nem? Újabb kérdést kapok, és újra mosolyognom kell. Félelmetes, hogy mostanában milyen kevesen tudták ezt kihozni belőlem, és nem mást találok pont erre, mint egy nem is hajléktalan hajléktalant egy gyártelepen.
- Nem hiszem, hogy valaha kitalálná magától, hogy mi a valódi munkám, de annyit elmondhatok előre is, hogy rengeteg türelem, bátorság, és nem kevés idegszál kell hozzá. - itt hagyok egy pillanatnyi hatásszünetet, majd szelíd hangon folytatom - Óvónő vagyok, és nevelőnő. Bár nem szeretem ezt a kifejezést, inkább mondanám magam egy jó barátnak, akire mindig lehet számítani. Mindig gyerekekkel foglalkoztam. A fényvadászatra pedig inkább a hobbi lenne a jobb kifejezés, még ha nem is gyakran teszem, de valahogy ki kell elégítenem a fagyos rettegés iránti vágyamat, így néha kiszállok itt, hogy megnézzem, megöl-e valaki. Csalódnom kellett, mert senki nem tette. - persze hangomból süt, hogy csak viccelek. Néha hátra pillantok a férfira a vállam felett, nem szeretek úgy beszélgetni, hogy nem nézek a másik szemébe, nem figyelem az arcát. Hirtelen érdekes reakciókat váltok ki a kedves beszélgetőtársamból, és szinte mindent pontosan érzékelek is ezekből, hiszen elég közel van, a keze melege is feltűnő számomra, még ha másnak nem is lenne az. De inkább nem hozom fel, így is zavarban lehet, nem akarom még fokozni is. Inkább csak szórakozottan hozzáteszem még.
- De tényleg, most, hogy mondja, valóban furcsa hobbi. - és ezzel újra csendben ülök, továbbra is mosollyal az arcomon. Egyáltalán nem érzem magam veszélyben, még mindig nem. Ez fura? Nem, nekem már nem. Jó régen megtanultam, hogy nyugodtan hagyatkozhatok a hatodik érzékemre.
Vissza az elejére Go down

Victor Holmes
mutant and proud

Victor Holmes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Holmes
Hozzászólások száma : 24
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 16:07

- A magabiztossága megnyerő, ám nem szokta ezzel az udvarlóit elijeszteni? A legtöbb férfi jobb szereti a törékeny, megmentésre váró hercegnőket, és nem acél-asszonyokról álmodnak sötét éjszakákon a hálószoba rejtekében sem. - Mondom mosolyogva, miközben nekiállok a hátmasszázsnak. - Az élet persze sokszor meghazudtolja önmagát, mindig vannak olyanok, akik jobb szeretik az erővel teli királynőket.
Különös érzés ez. Mint valami kifordított tündérmese. Valahol mélyen kifejezetten tetszik, bár nem engedem elkalandozni a figyelmem. Nem tudok semmit erről a nőről, lehet, hogy kifejezetten engem keres, és az életem akarja elvenni, ki tudja miért. Az elmúlt években nem egy ember életét keserítettem meg, és jobb nem belegondolni, hány helyen hibázhattam úgy, hogy valaki rájöjjön, a hátrahagyott őrültek, az én munkásságom eredményei. De nem tehetek róla... Ők voltak túl gyengék, túl silány példányok, és nem tudtak felemelkedni az igazi harcosok közé. Ám ebből a nőből szinte sugárzik az erő, sugárzik a bátorság, és talán ő... Talán ő ott lehetne azok között, akik végül győzedelmesen emelkednek ki a világvége pokoltüzéből.
- Amúgy Kegyed mivel foglalkozik, ha szabad megkérdeznem? Hivatásszerűen üldözi a fényeket a gyárépületekben, vagy ez csak amolyan furcsa hobbi?
Megérzem a nő parfümjének illatát, és olyan érzések csapnak fel bennem, amikkel már rég nem törődtem. Eszembe jut a vágy, a tűz, de mindent megteszek, hogy elfojtsam magamban. Ám szívem gyorsabban dobog, és érintésem is mintha melegebb lenne. Ajkaim kiszáradnak, miközben próbálok koncentrálni, próbálom elhessegetni azokat a gondolatokat...
Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 0:54

Az első szavak után konkrétan felnevetek, hangom csilingelő kacaj, és persze hasonlóan jókedvű hangon magyarázom el neki, miért nem félek tőle.
- Először is. Ha bántani akarna, már rég megtette volna. Megtudta, hogy az autóm nem messze áll innen, gondolom azt is észrevette, hogy a kulcsom a zsebemben csörög, ahogy a pénztárcám is a zsebemben van, ami szintén látható. Ha mást akarna tőlem, megpróbálkozott volna akkor, mikor kezet fogtunk, elvégre erősebb nálam, ha minden igaz. Plusz, ha valami szörnyűségre készülne, gyorsulna a lélegzete, ahogy a szívverése is, és nem csak annyira, amennyire a harisnyám megengedi. Összességében. Egy, maga nem hajléktalan, nem büdös, nem mosdatlan, túl puha a keze, és túl sok cucca van hozzá. Kettő, ha el akarná vágni a torkom, már megtette volna kétszer, mert adtam rá lehetőséget, nem véletlenül. Ahogy most is, mert leülök magának háttal. Nehéz lenne meglepnie. Arról pedig nem dönthetek, hogy jó ember, vagy rossz. Nem hiszem, hogy lenne hozzá jogom. De persze igaza is lehet. Biztos csak meg akarom enni. Mr. Holmes. - mondom, miközben leülök a székre, amit kihúzott nekem, és minden félelem nélkül fordítok neki hátát, miközben leveszem a kabátom, és az asztalra teszem. Legrosszabb esetben koszos lesz. Túl sokat észlelek a világból ahhoz, hogy meg tudjon lepni engem. Ha kést ránt, hallom, ahogy a szívverését is, ami sokat elárul. Belegondoltam-e már, hogy Victor mutáns is lehet. Igazából mindig belegondolok, de meglep, ha valakiről mégis kiderül.
Vissza az elejére Go down

Victor Holmes
mutant and proud

Victor Holmes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Holmes
Hozzászólások száma : 24
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 0:30

- A nevem Victor Holmes. Szólítson csak Holmesnak, ahhoz szoktam hozzá az egyetemi éveim alatt. - Válaszolok, majd igencsak meglepődöm, és ezt le sem tagadhatnám. - Maga vagy nagyon buta, vagy túl jószívű, vagy kannibál.
Mondom, miközben tovább majszolom a szendvicset, majd oldalra teszem, leszórom a morzsát tenyeremről, és újra cigarettára gyújtok.
- Mondja csak, gyakran fogad a szobájába... Tudom, nem az ágyába, a szobájába ismeretlen, borostás hajléktalanokat, akiket az út szélén talál, vagy én különleges esetnek minősülök? - Kérdezem, majd felkelek, odalépek egy székhez, az íróasztal elé húzom, és rámutatok. - Egyezzünk meg abban, hogy kap egy hátmasszázst itt helyben, megismer engem egy kicsit, én is szépséges kiskegyedet, és utána meglátjuk, hogy biztosan be akar fogadni akár csak egy éjszakára is? Elvégre nem is biztos, hogy jó ember vagyok. Sőt, lehet, hogy elvágnám a torkát, elvégre lehetek gonosztevő is.
Elgondolkodva körbepillantok a szobában, majd elhúzom a szám. Hát igen... Egy elhagyatott épület poros, pókokkal teli irodájában egy borostás férfi ballonkabátban üldögél, katonai bakancs van a lábán, és ha ez a nő... Ha Őnagysága Szent Hajléktalanvédelmező Ambrer tudná, hogy egy nagyobbfajta tőr lapul a hátizsákban, lehet nem fogadna ilyen szívesen.
Viszont ne ítélj meg senkit a külsejéről, ezt a vékony, élhetetlennek tűnő kölyök bizonyította, akin egyszer kísérleteztem, és cserébe kórházba küldte azt a pajtását, aki kétszer nagyobb volt nála. Kíváncsi vagyok, vajh hol állhat a táplálékláncban ez a formás nőszemély... És valljuk be, eléggé vonzza a külseje a szemet, így nem szívesen ijeszteném el. Néha a harcosoknak is kijár némi pihenés, nemdebár?
Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 23:52

Mosolyognom kell a kutyaszemeken, és még kuncogok is egy kicsit, miközben megcsóválom a fejem, az elkeseredett próbálkozáson. Végül is, a hatodik érzékem súgott, akkor már maradnom kellene inkább. Elfogadom, hogy az előttem álló férfi a megmentendő szerencsétlen, ami újabb kuncogásokat hoz elő belőlem.
- Rendben, akkor úgy veszem, maga szorul megmentésre. És köszönöm, nem kérek, nemrég ettem. - utasítom el udvariasan a szendvicset, és visszagondolok a gőzölgő levesre, amit az öcsémmel ettem pár órával ezelőtt. Hallgatom a gyors magyarázatot, és valahogy feltámad bennem a segíteni vágyás. Nem mintha ez meglepő lenne nálam. Továbbra is a bejáratnál álldogálok, és a hosszú monológ után viszonylag lendületesen indulok meg a férfi felé, és talán azt sem tudja, hogy mit akarok, de viszonylag hamar rájöhet, mert lefékezek előtte, és a kezemet nyújtom neki.
- Amber vagyok. Egyébként. - mosolygom, ahogy szinte mindig. - Csak hogy tudja a nevem, mielőtt beül a kocsimba. Jöjjön, elviszem egy közeli fogadóba, és kaphat egy ágyat a szobámban. Úgysem akarok az éjszaka közepén még egy másfél órát vezetni. Elfogadja az ajánlatom egy hátmasszázsért és egy névért cserébe? Ha akarja, persze jöhet a saját autójával is, de nem hiszem, hogy itt bárki hozzányúlna. - hangom kedves, őszinte, és ha a férfi közben leült, vagy ilyesmi, én is letérdelek mellé a földre, ha nem, akkor persze álldogálok mellette. És várom, hogy rendben van-e így neki a dolog. Barna szemeimmel bámulok rá, és várom a válaszát. Ha igent mondd, persze segítek neki elhozni, amit akar. Ha elutasítja, elhúzom a szám. De ez majd azon múlik, mit tesz Victor.
Vissza az elejére Go down

Victor Holmes
mutant and proud

Victor Holmes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Holmes
Hozzászólások száma : 24
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 23:01

Előkapom legnagyobb, legszebben csillogó kiskutyaszemeimet, és színpadias szomorúságot erőltetek arcomra.
- Hát nem úgy tűnik, hogy bajban vagyok? Egy hideg, őszi estén egyedül, egy elhagyatott gyártelepen, nincs számomra más vigasz, csak a cigarettám... - Motyogom, majd benyúlok a hátizsákba, és előveszek egy nagyobb csomagot. - Na meg a sonkás-sajtos szendvics.... Istenem, hálát adok neked eme zseniális találmányért!
Kicsomagolom az ételt a celofánból, majd ránézek a nőre, és felé nyújtom.
- Kér egy harit? De komolyan... Saját magam csináltam, az utolsó dollárjaimból vettem az alapanyagot. Holnap majd keresek valami alkalmi melót. - Mondom, majd gyorsan magyarázatba kezdek. - Ne értsen félre, nem vagyok valami szokványos hajléktalan. Például én szeretek kezet mosni, szeretem a tisztaságot, a puha ágyakat, és nem büdös a munka. Egyszerűen csak kisebb város kell ahhoz, hogy alkalmi munkát könnyen kapjak, és sajnos most mellélőttem. Így se hotel, se szoba. A kocsim kinn áll az épület mögött.
Ezzel félbe töröm a szendvicset, és az egyik feléből jóízűen falatozni kezdek. Közben előkotrok egy túrapalackot, benne vízzel, és eldekkelem a cigarettát, hogy ne égjen fölöslegesen.
- Amúgy nincs valami, amit meg kellene önnél javítani, hölgyem? Kerítés, lefolyók, bármi... Vállalok hátmasszázst is. És jelenleg olcsón dolgozom: Egy vendégágyat kérnék csak cserébe éjszakára.
A gyerekekkel kapcsolatos kommentárt elengedem a fülem mellett. Ők legalább életrevalóak, és megtanulnak csak saját magukra támaszkodni, nem pedig másokra. Közben csendben eszegetek tovább, és ha a nő ad válaszokat, igyekszem minél inkább figyelemmel telinek lenni. Elvégre tényleg jól jönne egy ágy éjszakára...
Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 22:52

Ezek szerint meghallom a férfi szívdobogását, hiszen elég közel van hozzám, így nem ijeszt meg az öngyújtó hangja és fénye sem, ahogy az sem ér váratlanul, hogy itt találtam valakit. Enyhén elmosolyodom, ahogy biztosra veszem, hogy a férfi egyedül van. Hát, a legrosszabb esetben elfutok, ha nem tudom egyszerűen leütni a férfit. Egyet s mást azért tanultam az elmúlt két évben az iskolában az önvédelemről. Nem érzem magam zavarban a férfi szavaira, nem vagyok az a zavarba jövő alkat, inkább higgadtan válaszolok minden szavára.
- Nos, az ágyneműjét intézze el magának, de ha éhes, a kocsimban van némi étel. Persze csak ha érdekli a dolog. A takarítónőt pedig felejtse le. A legrosszabb helyen is szobalánynak hívják őket. - a ruhámra tett megjegyzést eleresztem a fülem mellett, a vigyort pedig csak egy mosollyal viszonzom. Valójában én sem tudtam pontosan, hogy kit találok itt végül, de valami azt súgta nekem, hogy ide kell jönnöm. Már régen megtanultam, hogy hallgatnom kell a megérzéseimre, mert ezen keresztül üzen nekem a képességem.
- Ha az igazat akarja tudni, megláttam a tűz fényét, és arra gondoltam, esetleg valakinek segítségre lenne szüksége. Bár bevallom, nem magára számítottam. Tudta, hogy rendszeresen bújnak el itt gyerekek, akik elszöktek otthonról? Nem talált véletlen egy ilyen fiatalt? Mert ha igen, akkor őt keresem, és nem magát. Láthatólag nincsen bajban. - mondom, nyugodt hangon, és valamiért utánzom a fejfélrebiccentős mozdulatot, miközben összefonom magam előtt a karjaimat. - A szállást pedig sajnálatos módon el kell utasítanom, ugyanis nekem van hol aludnom.
Vissza az elejére Go down

Victor Holmes
mutant and proud

Victor Holmes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Holmes
Hozzászólások száma : 24
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 22:36

Az ajtó mögött egy ütött-kopott, évek óta nem használt iroda bukkan fel. Pókhálók szövik be a sarkokat, por lepi a vízszintes felületeket. A falnak támasztva, nem messze a tűztől egy utazótáska, egy zöldes színű zsák és egy hátizsák, mind teletömve. A zsákból ruhák lógnak ki, valaki nemrég kinyithatta...
Elvégre valamit fel kellett vennem a hideg ellen. Az íróasztalon ülök, és egyenesen az ajtót nézem. Öngyújtó kattan, sárga láng lobban, majd felparázslik a cigaretta vége. Egy pillanatra tökéletesen látszik borostás arcom, kócos, sötétbarna hajam. Egyenesen a nőre nézek, aki belép.
- Nem rémlik, hogy kértem volna bármit is, de majd megköszönöm a hotel tulajának, hogy ilyen formás takarítónőt küldtek. - Mondom tökéletesen nyugodt, komor arckifejezéssel. - Kérem cserélje ki az ágyneműt, és ha végzet, hozhat nekem reggelit is. Ezen kívül gyengém a combfix, ha érti mire gondolok...
Szélesen elvigyorodom, és mélyet szívok a cigarettába, majd kifújom a füstöt, felkelek az íróasztal széléről, és a tűzhöz sétálok, amit azért gyújtottam, hogy ne fázzak meg. Az utazótáskából előhúzok egy pokrócot, és a földre terítem.
- Minek köszönhetem ezt a szívélyes látogatást? Nem gondoltam volna, hogy pont itt akadok össze bárkivel is. - Kérdem, és közben mint egy érdeklődő kutya, kissé oldalra fordítom a fejem. - - Ha kiskegyed is aludni szeretne, láttam itt még pár alkalmas irodát, bár nekem nincs ellenemre az sem, ha szeretne mellém bújni a hideg elől.
Vissza az elejére Go down

Amber Liston
mutant and proud

Amber Liston
X-men
be brave, we're a team
Play By : Erica Durance
Hozzászólások száma : 34
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 21:42

Este 11 körül járhat az idő, amikor az X-birtok felé kocsikázom. A városban csak azért voltam, hogy találkozzak az öcsémmel. Éppen ide utazott üzleti ügyben, és szólt, hogy esetleg összefuthatnánk egy napra. Nos, erről a napról tartok éppen vissza az iskolába. Amióta itt dolgozom, ugyanúgy tartom a kapcsolatot a családommal, fontosak nekem. Az autórádióból valami szól éppen, amit dúdolok, de talán nem is ismerem, csak most ragadt meg a fülemben. Ekkor hallok meg valami furcsa zajt, amit nem tudok hová tenni, mire lassítok, és lehúzódok. A rádió kikapcsolása után már tisztábban hallom a zajt, mintha valaki csoszogna, vagy valami ilyesmi, de nem tudom pontosan kivenni, talán több száz méterre is lehet a hang forrása. Eddig még csak az ablakon keresztül figyeltem a gyártelepet, de amikor valami mozgást is felfedezek, ami nagyobbnak tűnik, mint egy állat, valahogy úgy érzem, hogy oda kell mennem. Lassan kinyitom a kocsi ajtaját, és kiszállok. Hosszú barna hajam a vállaimra omlik, térdig érő fekete csizmát viselek, aminek van egy kicsi sarka, sötétbarna színű combharisnyát, egy barna-szürke skótkockás  rövidszoknyát, ami alól pont kilátszik harisnyámnak vége. Felül, egy fekete-fehér hajszálcsíkos blúz fölé piros, combközépig érő, karcsúsított szabású szövetkabátot vettem fel, ami nincsen összegombolva, mivel csak most vettem fel, miután kirántottam azt az autóm hátsó üléséről. Nem tudom pontosan megmagyarázni, hogy miért érzem azt, hogy utána kell néznem ennek, de azt tudom, hogy képességem valamiféle hatodik érzéket ad nekem. És most azt mondja, ne lesz bajom. Szerencsére jól látok a sötétben, így elesni sem fogok semmiben, ahogy a régi gyártelep felé tartok. Viszonylag hamar odaérek, de a neszek elhaltak, csak azt a hangot hallom, amit a tűz lobogása ad ki, és ezt hamar megerősíti szemem is, mikor meglátom a fényt. Az egyik ajtó felé megyek, és nyikorogva nyitom ki azt.
- Hahó. Van itt valaki? - mondom normál hangosan, és lassan belépek a régi gyárba. Cipőm egyenletesen kopog, ahogy befelé tartok, és fülelek, hogy meghallom-e egy élőlény szívdobogását. Mert valakinek kell itt lennie. Nem gyúlhat tűz csak úgy a semmiből. Persze lehet az itt lévő ember szagát előbb érzem meg, a szívdobogás csak 5-6 méterről hallatszik számomra. Annyi viszont biztos, hogy sokan nem lehetnek itt. Maximum 1-2 emberrel számolok. Még mindig nem érzek veszélyt. Lehet kellene?...
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 22:41

Mivel Peekskill a Hudson partján fekszik a régi időkben nagyon fontos gyártelepek működtek itt, ahonnan aztán sok felé szállították a nyersanyagot, vagy az elkészített árukat. Ezek közül már rengeteget felhasználtak más célra, de a város határában még jelenleg is akadnak olyan elhagyott gyártelepek, amik senkinek sem kellenek és túlságosan távol esnek a város szívétől, hogy érdemes legyen őket felhasználni. Így ezek csak magukban rozsdásodnak, eszik őket szépen lassan az évek, de sokuk még így is olyan jól ki lett építve, hogy végeredményében nem életveszélyesek. Ha azok lennének, akkor már biztosan lebontásra kerültek volna.

Elhagyott gyártelepek - Page 3 Gyartelep
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyártelepek   Elhagyott gyártelepek - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyott gyártelepek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Peekskill-