we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Pietro/Peter Maximoff

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Wanda..Maximoff2
mutant and proud

Wanda..Maximoff2
független
loneliness is a gun
Play By : Elizabeth Olsen
Hozzászólások száma : 8
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Pietro/Peter Maximoff   Pietro/Peter Maximoff Icon_minitimeSzomb. 2 Jan. - 11:51


Pietro Maximoff
"A leggyorsabb mutáns... az ikertestvérem"

Karakter neve: Pietro/Peter Maximoff
Play by: Aaron Taylor Johnson-t javasolnám a közös képek miatt, de ha te Evan PEters-t jobban szeretnéd természetesen nem állok az utadba
Kor: 18
Csoport: Független/Törvényen kívüli (csak iránymutató)
Képesség: Szupergyorsaság
Kapcsolat: Nem hiszem, hogy a vicces futóbajnokot be kellene mutatnom, hiszen már két filmben is szerepelt, és igaz, mindkettőben más alakította, de a lényegen ez cseppet sem változtat. Tudja mikor kell elsütni egy jó poént, és igazából a teljes ellentétem. Míg én inkább meghúzódom, ő ki áll mindenki áll. Én introvertált vagyok, ő extrovertált. Én szeretem a csendet, azonban Pietro az egyik leghangosabb, akit ismerek. Nagyjából ennyit adnék meg a személyiségéből, viszont van egy kis háttértörténet, amit még az előző userrel beszéltünk meg, és szeretném megtartani (ha esetleg nem tetszik, vagy van más ötleted, abszolút nyitott vagyok Smile ).
A történet szerint Wanda elszökött és bárhogy is kereste Pietro őt, nem találta, mert nem akarta, hogy megtalálja. Ebben az időszakban Pietro kissé elkallódott, mivel nem volt senki, aki visszafogta volna és rossz társaságba keveredett. Eddig semleges, független volt, de mostanában elkezdett kacsintgatni a törvényen kívüliek felé, amikor is Wanda hazaérkezik. Itt kezdtük el a játékot az előző Pietro-val, de sajnos nem jutottunk sokáig. A terveinkben az is szerepelt, hogy míg Wanda az X-menekhez csatlakozna, addig az ikertestvére az ellenkező csaptatot erősítené és ebből szerintem jó kis játékokat lehetne kihozni majd.

Nagyon várlak :alllove:


Vissza az elejére Go down
 
Pietro/Peter Maximoff
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pietro Maximoff
» Pietro Maximoff
» Pietro Maximoff
» Pietro Maximoff
» Pietro Maximoff

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-