we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Inn On The Hudson ***

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Inn On The Hudson ***   Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 14:46

First topic message reminder :

Peekskill központjában található ez a Hudson folyóra néző, 53 szobás hotel, aminek ablakaiból és erkélyeiről mesés panoráma nyílik az előtte elterülő tájra, és persze a gyönyörű, történelmi folyóra. A komfortos egy és kétágyas szobákba szobaszerviz is rendelhető, mindenhol van televízió és minibár, az erkélyekről pedig minden este megtekinthető a naplemente csodája. Az étkezés is megoldható a helyszínen, nem csak svédasztalos reggelire, hanem ebédre és vacsorára is lehetőség van a hotel saját éttermében, ahol széles választékban rendelhető leves, főétel, desszert. Ezen kívül a fogadó rendelkezik még egy kültéri medencével, hatalmas terasszal, ahol asztalok és székek kaptak helyet, saját őrzött parkolóval, valamint az étteremben későig nyitva tartó bár foglal helyet, és a háziállatok fogadására is fel van készülve. Családbarát hely, a kiszolgálás mesés, így ha szeretnél megszállni egy barátságos, remek helyen lévő, és nem túl drága hotelben, az Inn On The Hudson lesz a megfelelő számodra.

írta Emily Sanders


Inn On The Hudson *** - Page 2 Inn1 Inn On The Hudson *** - Page 2 Inn2
Inn On The Hudson *** - Page 2 Inn3 Inn On The Hudson *** - Page 2 Inn4
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Haley Corman
mutant and proud

Haley Corman
független
loneliness is a gun
Play By : Eric Lensherr
Hozzászólások száma : 8
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Inn On The Hudson ***   Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimePént. 20 Dec. - 20:30

A leendő étkezőpartnerem elméjében vívott rivalizálásról mit sem tudva közeledem, és huppanok le, miután engedélyezte. Az emésztés is sokkal jobb, ha nem egyedül kell elkölteni akár reggeliről van szó, akár vacsoráról. Ha tudnám, hogy több személy figyel most engem, akkor talán meg lenne rá az esély, hogy zavarba jőjjek, ám mivel egyébként is nagyon közvetlen, és kezdeményező vagyok, most ez így fel sem merül. Egyes pasasok nem kedvelik, ha egy hölgy szólítja le őket, ám én nem látok ebben kivetnivalót. Sokan mondják rólam, hogy túl laza vagyok, és félreérhető, de én úgy vélem, az érti félre, aki úgy akarja. Én csak egy szimpatikus idegent látok, aki magányosan eszeget, és olvas, miért is ne csatlakoznék? Felnéz rám, én pedig tartva a szemkontaktust máris helyet foglalok.
„...napkelte az s napja júlia”. – Válaszolom vissza nevetve, és széttárom a kezemet. – Júliás idézetekből csak ennyire telik, de legalább képben vagyok. – Nézegetnék egy étlapot, ám máris kapok egy bemutatkozást. -Haley. Haley Corman. A Júliát hanyagoljuk Louis. – Csilingelő tisztaságú hangom pajkosan veszi fel az idegen bársonyos mormolásának vonalát. A kézcsókon nem lepődöm meg, úriemberek márpedig vannak, körülöttem is sündörgött néhány, de nem igazán tartottam komolynak a szándékokat. Királykisasszony vagyok, de csak bizonyos pontig, másrészről pedig szeszélyes, és modern felfogású csajszi, akit igazán senki nem tud lekötni, csak a saját rossz álmai. Nem hagyom magam kizökkenteni a borongós gondolatok miatt, inkább visszakoncentrálok újdonsült ismerősömre. Ezért szemem sem rebben a kézcsóka, udvarias gesztusnak veszem, semmi több, és már kifelé nézelődöm az ablakon, meg néha rápillantva az étlapra. Kakaó, azt mindenképpen kéne kérnem, illetve piritós, lekvárral, ez lesz az ideális választás. Ellenben a pincérnőt nem látom sehol, sőt, rajtunk kívül még a többi vendég is felszívódott. Talán a készülő vihar miatt becsukni a szobáik ablakait? Hát igent, kint rendesen sötétedik már az égbolt.
- Vacsorává? Mármint a sötét miatt? – Kérdezek vissza ravaszkásan, és az ablak felé bökök a fejemmel. – Áh, nem baj, meg kell találni a szépet még az ilyen rossz idő esetén is. – Ha netán éppen egy másik alkalmas vacsorára invitált volna meg éppen, az nem esett le, tehát simán figyelmen kívül hagyom, eszembe sem jut, hogy talán sértő lehetek ezzel, de majd megmagyarázza, ha esetleg félreértettem. Kapom a következő idézetet, amire csak szendén lesütöm a szememet, nem szoktam azért hozzá, hogy ennyire bombázzanak mindenféle romantikus dolgokkal, úgyhogy meg sem szólalok, csak pár pillanatnyi csend után.
- Marad az alap elképzelés, na de hol van itt bárki a személyzetből? – Kérdezem szemforgatva, és azon tűnödök, hogy fel kéne állnom, és felfedezőútra indulni, túl éhes vagyok, hogy sokat kelljen várnom.
Vissza az elejére Go down

Louis Wilson
mutant and proud

Louis Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Tomas Skoloudik
Hozzászólások száma : 9
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Inn On The Hudson ***   Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 14 Dec. - 22:14

Idővel végre sikerül elcsitítanom két másik énemet. Szerencsére most egyikük sem akar eluralkodni felettem. Nagy mázli, hiszen így tovább foglalatoskodhatom olvasmányommal. Olykor fel-fel tekintek. ~Hé, te meg hova lesel? Oda nézz, ne arra, hanem azt a nőt nézd ott! Téged néz, csapj le rá! Vagy ha nem, akkor majd én!~ ~Maradj távol az úrfitól, te semmirekellő patapucoló!~ A veszekedés pedig újra kezdetét veszi. Addig azonban, míg egymással vitatkoznak, nem áll fenn annak a lehetősége, hogy elfajuljon a helyzet. Ezúttal inkább hagyom is őket és visszatérek a könyvhöz, igyekezve kizárni őket valahogy. Annak ellenére, hogy sikerül kezelnem a helyzetet, pontosabban hagynom, hogy marakodjanak, nem megyek vele sokra. Szándékosan nem mentem oda ahhoz a lányhoz. Nem akarom, hogy még véletlenül is... Nos, hiba csússzon a számításokba. Vagy inkább a normalitásba. Erre most tessék, itt van ő. Lágy, dallamos hangja utat tör elmémig, befészkelve magát, egyszerre csitítva el a benső viszályt. ~Nézd, itt van! Te túl nyápic vagy, majd én megyek!~ ~Mégis mi...?~ ~Sajnálom, My Lord, de lépnem kellett! Meg kell akadályozni, hogy az a tehénlepény-pucoló tönkretegyen mindent!~ Elmémben egész jól elbeszélgetek velük. Kár, hogy most én vagyok a belső szemlélő, az, pedig ki irányítja testem, hirtelen egészen más személy lett. Azonnal felállok, mert hát mégiscsak én vagyok.
- "Immár az új vágy szenvedélye ég, S a régi lángnak el kell húnynia. A vágyva vágyott ideál se szép, Csak ő a szép: a zsenge Júlia." Louis Wilson, szolgálatára, kisasszony! Ha megbocsát... Szabad tudnom a nevét? Ha nem, úgy hát Júliának kell szólítsam - hallatszik az illembeszéd, miközben meghajlok, előrenyújtva kezem, várva, hogy kezét rá helyezze, s kézcsókkal illessem selymes bőrét.
Sosem fogom megszokni ezt az egészet. Nem egészen az én szavaim, sem mozdulataim. Talán a Lord mégiscsak közelebb áll valós személyiségemhez. Valószínűleg ezért is vagyok nyugodtabb, hogy ő szállt meg, nem pedig a Farmer.

- Kérem, foglaljon helyet! Amennyiben nem zavarja, hogy a reggelije vacsorává avanzsálódik, úgy el is tölthetnénk közösen a soron következő étkezést - hallom a szavakat saját hangomon.
Sajnálatos módon egyik személyiségem sem olyan, hogy szó nélkül itt hagyna egy hölgyet, főleg nem akkor, ha az ily szemet gyönyörködtető látványt nyújt. Amennyiben ő helyet foglal, én is így teszek. Egyetlen pillantást vetek a külvilágra, hol a viharos szél elől menekítik a bútorokat, s máris hallom, hogy mily idézet következik.

- "S mint villám fénye kormos éjszakán, Mely pillanatra földet és eget Föltár, de míg ezt mondanók: nini! Már a sötétség torka nyelte be. Ily gyorsan elvész minden, ami fény." Vagy minden, ami jó idő - teszi hozzá az engem megtestesítő.
Közben hallani, ahogy Farmer próbálja kituszkolni Lordot helyéről. Mintha egy kemény acélajtón dörömbölnének, egy szintén acélból készült eszközzel.
~Engedd át nekem, te szürke nyálgombóc!~ Azt hiszem, nekem itt nem sok beleszólásom lesz. De azért hátha mégis.
Vissza az elejére Go down

Haley Corman
mutant and proud

Haley Corman
független
loneliness is a gun
Play By : Eric Lensherr
Hozzászólások száma : 8
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Inn On The Hudson ***   Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 14 Dec. - 21:32

[Figyelem! 18+, Horror, sokkoló, pszichotikus történések, saját felelősségre!]


Úgy döntöttem a tegnapi egész napos rendezvényen, hogy nem megyek vissza North Salembe, hanem maradok itt hétvégére, és majd vasárnap este, némi relaxációt követően indulok haza, nem árt egy kis kikapcsolódás. Kisbőröndöt hoztam, van nálam tartalék ruha, így nem kell attól aggódnom, hogy túlságosan elhasználódik a szettem, végülis reklámcégem van, furán is nézne ki, ha nem lennék állandóan csili-vili. Jelenleg egy fekete kiskosztümöt viselek, egy térdig érő vörös szoknyát. A hajam sejmesen puha, a nyakamban pedig egy gyémántnak álcázott, de valójában csak féldrágakövekből kirakott nyaklánc. Lesétálok a szobámból, a kezembe egy apró kis táska, túl vagyok a morfiumadagomon. A falak nem tűnnek vibrálónak, nem néznek rám furcsán az emberek, ezek alapján felébredtem, felöltöztem, és lejöttem a lakosztályból, ez pedig a valóság. Hülye egy képesség, hogy nem mindig tudom, hogy álmodom-e, de már megtanultam vele együtt élni. Leülök nem messze Louis asztalától, és előkapom a táskámból a minatűr, hármas rubikkockát, amin két mozgatás után azonnal látom, hogy a valóság szintjén vagyok-e. Ha kevert marad, akkor nem álmodom. De ha bármit is mozgatok rajta, és tökéletesre vált, az bizony álom. Forgatom egy picit az ujjaim között, majd összevillan a tekintetem a fiatal férfiéval, hogy aztán a totemre koncentráljak. A kattanás jelzi, hogy kevert, akkor minden rendben. Eltűntetem, és felnézek ismét, valahogy a másikon ragadt a tekintetem. Kevés vendég van most itt, így pincérből sincsen sok, még nem kérdezték meg, hogy mit kérek. Látom, hogy az illető kezei között egy nem is akármilyen kötet forog. Gondolok egyet, és felállva odalibbenek.

Inn On The Hudson *** - Page 2 Tumblr_inline_ml7jk3djGs1qz4rgp

- Én mondjuk jobban szeretem a Szentivánéjt, de ez mit sem számít, lenyűgözően ír. Elnézést, hogy megszólítom, én is egyedül reggelizem, gond, ha csatlakozom? – Kérdezem kedves mosollyal, és ha igent bólint, akkor helyet is foglalok. A tarkómon egy hideg fuvallat fut végig, valamiért rossz érzés fog el, de bizonyára csak a közelgő rossz idő. Mivel még csak szombat reggel van, ha vihar jön, itt kell majd átvészelni. Sebaj, biztosan akad wellness részleg is. Kint feltámad a szél, a személyzet elkezdi behozni a kinti székeket, asztalokat.
Vissza az elejére Go down

Louis Wilson
mutant and proud

Louis Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Tomas Skoloudik
Hozzászólások száma : 9
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Inn On The Hudson ***   Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimePént. 13 Dec. - 9:54

Haley


Az Inn On The Hudson hotel étterme tökéletes hely az elmélkedésre. Az ebéden már rég túl vagyunk. Én viszont továbbra is itt vagyok, nem is tudom, hogy hányadik csésze teám mellett. Egészen ízletes teát szolgálnak fel, nem csoda hát, ha jól érzem magam azt iszogatva, miközben a kezemben tartott könyvet olvasom. Turistának számítok itt, ennek ellenére nem éppen útikönyvet bogarászok. Hosszú ujjaim közt egy Shakespeare kötet kapott helyet. Újabban az ő műveit kezdtem el olvasni. Sőt, mi több, hogy tovább tartsanak elmémben eme nagyszerű alkotó műremekei, igyekszem meg is tanulni őket. Néhányat már sikerült, de még bőven akad tanulnivaló. S nem is olyan egyszerű, ha közben két másik személlyel kell birokra kelni, saját elmélkedéseim mellett. A Lorddal nem lenne gond, de valamiért a Farmer nem kedveli a hosszan tartó olvasásokat. Még szerencse, hogy ketten vagyunk ellene.

"S mily
remekmű az ember! Mily nemes az értelme!
Mily határtalanok tehetségei! Alakja, mozdu-
lata mily kifejező és bámulatos! Működésre
mily hasonló angyalhoz! Belátásra mily hasonló
egy istenséghez! A világ ékessége!"

(Shakespeare: Hamlet, II.2.)

Vajon mikor Shakespeare ezen szavakat adta Hamletnek, tisztában volt azzal, hogy léteznek különleges képességekkel bíró emberek? Léteztek egyáltalán az ő korában hozzám hasonlók? Vagy lehet, hogy Hamlet is olyan volt, mint a hozzám hasonlók? A képessége pedig a briliáns elme lett volna? Az élet tele van talányokkal, ahogy a nagyszerű író alkotásai is. Oly sok dolog átvezethető a mai világba, mintha megjósolta volna a jövőt. Lehet, hogy ő maga volt különleges? Magamat még véletlen sem hasonlítanám az Istenhez. Azt sem mondanám, hogy a világ ékessége volnék. Ugyanakkor abban sem vagyok biztos, hogy embernek mondhatom még magam. Lehet, hogy emberségem megőriztem és külsőre is úgy festek, mint rég... Na jó, talán valamivel izmosabb lettem a farmon töltött időktől, az viszont csak hasznomra vált. A könyvről teljesen megfeledkezve nézek ki az ablakon, bámulva a nem is oly messze folyó Hudsont. Szép és megunhatatlan látványt nyújt, csakhogy most még ezt sem igazán veszem észre.

~Tedd le azt a könyvet és keress valami izgalmasabbat! Ne gondókozz' annyit, me' megfájdul a kalaptartó a nyakamon!~ Hallatszik elmémben a hang, mit nem szívesen hallok. Az a tanyasi ficsúr már megint belekotnyeleskedik gondolatmenetembe, teljesen kettétörve azt, olyannyira, hogy már folytatni sem igen tudom. Szabad kezem ökölbe szorul az asztalon, miközben fejem lehajtom és szemeim lecsukva összeszorítom fogaim. ~My Lord, ne is foglalkozzon azon mihaszna tehénkergetővel! Gondolatmenete igencsak felkeltette érdeklődésem, kérdései pedig helyénvalóak. Kár, hogy ezekre már nem kaphatunk választ a "Mesterúrtól".~ ~Kit nevezel te tehénkergetőnek, te egérrágta illemkönyv?~ ~Kérlek, maradjatok csendben!~
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Inn On The Hudson ***   Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 14:46

Peekskill központjában található ez a Hudson folyóra néző, 53 szobás hotel, aminek ablakaiból és erkélyeiről mesés panoráma nyílik az előtte elterülő tájra, és persze a gyönyörű, történelmi folyóra. A komfortos egy és kétágyas szobákba szobaszerviz is rendelhető, mindenhol van televízió és minibár, az erkélyekről pedig minden este megtekinthető a naplemente csodája. Az étkezés is megoldható a helyszínen, nem csak svédasztalos reggelire, hanem ebédre és vacsorára is lehetőség van a hotel saját éttermében, ahol széles választékban rendelhető leves, főétel, desszert. Ezen kívül a fogadó rendelkezik még egy kültéri medencével, hatalmas terasszal, ahol asztalok és székek kaptak helyet, saját őrzött parkolóval, valamint az étteremben későig nyitva tartó bár foglal helyet, és a háziállatok fogadására is fel van készülve. Családbarát hely, a kiszolgálás mesés, így ha szeretnél megszállni egy barátságos, remek helyen lévő, és nem túl drága hotelben, az Inn On The Hudson lesz a megfelelő számodra.

írta Emily Sanders


Inn On The Hudson *** - Page 2 Inn1 Inn On The Hudson *** - Page 2 Inn2
Inn On The Hudson *** - Page 2 Inn3 Inn On The Hudson *** - Page 2 Inn4
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Inn On The Hudson ***   Inn On The Hudson *** - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Inn On The Hudson ***
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jaya B. Hudson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Peekskill-