we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Sztriptízbár Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Sztriptízbár Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Sztriptízbár Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Sztriptízbár Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Sztriptízbár Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Sztriptízbár Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Sztriptízbár Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Sztriptízbár Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Sztriptízbár Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sztriptízbár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimePént. 8 Május - 20:51


Will & Violet
♬ Love Love Love ♬

Nem voltam még soha sem a munkahelyén és hát nem is túl gyakran jövök New Yorkba, de ezúttal mégis csak megtettem. Vonattal azért nincs olyan vészesen messze North Salemtől, és persze meg akartam már nézni hol is dolgozik. Egyébként is péntek van, nekem már nincsenek óráim délután nem volt gond ide jönni az utolsó után, hogy aztán együtt töltsük mondjuk az estét. Ez mégis csak egy eseménydús nagyváros és biztosan megtaláljuk majd azt, amivel elfoglalhatjuk magunkat. Azt persze tudom, hogy mit dolgozik, hogy kidobó egy bárban... szórakozóhelyen, vagy valami hasonlóban, csak pontosan azt nem tudom, hogy milyen is a hely. A cím az, ami meg van és láthatóan a környék se tűnik olyan veszélyesen rossznak, viszont ahogy közeledek az épület felé azért már kezd gyanús lenni a helyzet, vagy hogy is fogalmazzak. Egyrészt... zene hallatszik kintről és nincs nagy sor, mint gondolom a nagyobb klubok, vagy ilyesmik előtt, ellenben eléggé hát... gazdag fickók mászkálnak be és az már a cél felé haladva is feltűnik, hogy csak fickókról van szó.
A lépteim azért határozottan lassulnak, ahogy közeledem, és őszintén abban reménykedem, hogy talán meglátom Willt valahol az ajtóban, mert nem igazán hiszem, hogy be mernék menni oda csak úgy egyedül, de hiába nyújtogatom a nyakamat, nagyon nem úgy fest, mintha ott állna valahol. Csak egy másik nagyobb pasast szúrok ki, és naná, hogy tétován állok meg a bejárat környékén. Arra viszont hamar rá kell jönnöm, hogy ez nem a legjobb ötlet. Nem vagyok én kihívóan öltözve, de azért most van rajtam egy enyhébb smink, no meg nincs már annyira hűvös, szóval szoknya mellett döntöttem. Bár a felsőm nem túlságosan látványos, vagy kihívó, meg semmi ilyesmi. Akkor dermedek csak le, amikor az a bizonyos jó eséllyel biztonsági őr szólal meg tőlem pár lépésre és valami új szőke lányról kezd el hadoválni nekem, akiről minden bizonnyal azt gondolja, hogy én vagyok és mielőtt még esélyem lenne ellenkezni már nyitja is az ajtót, hogy a zaj végképp esélytelenné tegye, hogy beleszólhassak. Hiába dermedek le, azért sokkal erősebb és nagyobb nálam, hogy simán benoszogasson az ajtón, hogy aztán ott álljak meg mindenféle rám irányuló tekintetek kereszttüzében enyhén szólva is elkerekedett szemekkel nézve a színpadon mondhatni táncoló rendkívül hiányos öltözetű hölgyeken, bár... azt hiszem itt a hölgy és még csak az öltözet sem megfelelő szó, mert ruha az vajmi kevés van rajtuk. Rendben... fogalmam sincs, hogy mégis mi a fenét csináljak, ki kéne slisszolni, vagy megkérdezni valakit, hogy hol van Will, de ehhez meg kéne mozdulni és megtalálni a hangomat, de most mindkettő felettébb nagy kihívásnak tűnik.


Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 10:31

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeHétf. 2 Márc. - 15:25

Még hogy merénylet... Szívemben halkan felkaccant egy gúnyos lélek, de mindennek külső jele nincs. Nem óhajtok egy ilyen érdekes információt elveszejteni azért, mert belegyalogoltam egy informátor lelkébe. Pedig pont ez a fajta az, mely mocskos élete ellenére is oly sértődékeny, főképp, ha hasznosságát firtatják.
- Nocsak - csupán ennyire telik tőlem, talán ez is némi érdeklődést mutat, ám a további szavak, a finom utalások teszik valóban érdekessé a dolgot. Nem lehetek biztos abban, hogy az elejtett célzások azt sejtetik, az Árnyékbróker emberléte ellenére is tisztában van kilétünkkel, vagy csupán megfigyelései okán szerzett tapasztalataiból érzi, köreinkben valami nem egészen olyan, mint egyéb helyen.
- Remélem nem sértem meg ha kijelentem, továbbra se hiszem el érzelmes viszonyulását létemhez, kötendő házasságomhoz. Ugyanakkor zavaró belépője ellenére kíváncsivá tett, főképp az Ön által annyira emlegetett, már-már sugalmazott személy kilétével, terveivel. Bizonyítsa be használhatóságát. Hozzon nekem érdekes információkat erről a Federico-ról, olyasmit, amivel valóban ismeretekre tehetek szert. És akkor nem leszek hálátlan. A hasznos emberek figyelemben részesülnek - teszem még hozzá egy sokat sejtető mosoly kíséretében, miközben a férfi lassan feláll, sánta emberekhez illőn a botjára támaszkodva nyeri el egyensúlyát.
- És hogy lássa, nem vagyok olyan hálátlan, mint tűnök, valamint a félelem is alaptalan, ünnepelje velünk ama jeles alkalmat. A neve a listán lesz, amennyiben részt kíván venni az esketés utáni partin, nem lesz akadálya. És mint jó informátornak, a helyet és időpontot már meg sem kell adnom - teszem még hozzá nevetve, majd csak biccentek a távozónak. Egy röpke pillanatig még nyomon követem sántító alakját, majd visszasietek az irodámba. Az apró kizökkenéstől a munka nem halad tovább, nekem kell újra felvennem a fonalat, hogy elkészüljön.
Vissza az elejére Go down

Crow Riott
mutant and proud

Crow Riott
ember
I just believe my eyes
Play By : Robin Lord Taylor
Hozzászólások száma : 52
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimePént. 27 Feb. - 12:05

Nem szeretem, ha kinevetnek! Nagyon, de nagyon nem! Ilyenkor ugyanis képes lennék felkapni egy poharat, és még magának a kedves arcú kis Emma Frostnak az arcán is ketté törni azt, kinyomva a szemeit, és addig verném a fejét ennek a rohadt asztalnak, amíg szét nem repedezne! Fúú! Oké, most hogy ezt így kiadtam, inkább gondolkozóba estem. Muszáj volt, hogy munkába álljak Emma Frostnál, egyszerűen muszáj volt! Sokkalta jobbak lettek volna az esélyeim akkor, hogyha Ms. Frostot tudhattam szövetségesemnek, mint megpróbáltam volna kitépni a kezei közül a hatalmat, és azt pedig szépen átszolgáltatni Merchantonak. nem tudtam, hogy pontosan mit is tehetnék. Ez történik akkor, hogyha valaki pánikban van - nem tud megfelelően gondolkozni, és mindent el akar kapkodni. Talán eme hirtelen feltűnésemmel rontottam az esélyeimen, de nem adhattam fel! A súlyos idők, súlyos döntésekkel is járnak, ahogy mnodani szokás. Ám nem feltétlenül hirtelenekkel.
- Meg akarják ölni. - mondtam el teljes nyugodtsággal, és egy halvány mosollyal titkomat Ms. Frostnak. - Federico Caleb Redway. Vagy az esküvő napján, vagy a nászúton, de... valamelyik nap véletlenül éppen egy... romos gyárépületnél jártam, és... óh, te jó ég, véletlenül meghallottam, hogy valakinek nagyon is nem tetszik az, hogy maga ül itt a bordélyházának trónusán, és... megvannak a módszerei arra, hogy még a maga rendkívüli meggyőző képességét is túlszárnyalja. Valamilyen véletlen folytán pedig tudom, hogy honnan is tervezi majd a támadását. - vigyorodtam el végezetül, ahogyan kisebb-nagyobb hatásszünetekkel elmagyaráztam Ms. Frostnak helyzetét. Az igazat mondtam - pár napja kerestem fel Federicot, azzal a szöveggel, hogy neki szeretnék dolgozni. Persze, nem tudtam meg azonnal mindent - ez a támaszpontos duma egy hazugság volt, ám abban biztos voltam, hogy Redway nem hagyná ki annak a lehetőségét, hogy egy olyan tökéletes helyzetben rontson rá Emmára, mint egy zárt, szűkös templomban, több száz felkészületlen civil között, akik ráadásul mind-mind a célpontok ismerősei voltak. A tökéletes merénylet elnne - ahogy a történelem is árulkodik róla.
- Én pedig nem szeretném elrontani az önök kis házasságát. Én... - elakadt a szavam, és egy könnycsepept töröltem le arcomról, majd kezemet gyengéden szívemre helyeztem. - Nem szeretném, hogy éppen egy ilyen sikeres, fiatal pár örök szerelmét tönkretenné egy ilyen vad, és gonosz "farkasember." - hirtelen aztán megint elkomorodtam, és Emma szemeibe néztem. - Én nem vádoltam semmivel sem Zane-t. Tudja, ahogy hallottam, egy embert eléggé sok módon lehet meggyőzni arról, hogy nem tud semmit. Főleg hallottam ilyen esetekről a maga köreiben! - vigyorodtam el ismételten, majd lassan felálltam, és ránehezedtem a járóbotomként használt esernyőmre, és megint elkomorodtam. - Feltételeim nincsenek. Én csak... mindig is meg akartam mutatni tehetségemet egy olyasvalaki előtt, aki kemény munkámat egy kedves, és őszinte mosollyal tudja viszonozni. - Ms. Frost szemeibe néztem, és egyszerűen, őszintén szóltam hozzá. - Én egyszerűen csak segíteni szeretnék. Megmutatni, hogy érek valamit. Ha segítségemet elfogadja, megígérem, enm hagyom cserben magát sohasem, Ms. Frost. - ismételten a szívemre emeltem a kezemet, és egy őszinte, komoly tekintettel folytattam. - Esküszöm.
Lassan megindultam, nehézkesen lépkedve, és egy kis lépcsőnél majdnem fel is estem suta lábam hiányából. De erősen tartottam magamat. Ez már a legcsekélyebb mértékben sem volt színjáték. Lábam már születésem óta nem tudott teljesen kifejlődni, de szerettem megmutatni az embereknek körülöttem, hogy nagyot hibáznak, ha ezért engem bármikor is alá merészelnek ítélni! Határozottan lépkedtem felfelé, egy kissé a pingvinre hajazó járással, majd még visszatekintettem, és egy egészen baráti mosolyt mutattam Emma felé.
- Viszlát, Ms. Frost. - búcsúztam még el, az asztalra egy telefonszámot vetve, majd ahogy a pultok előtt elmentem még egyszer visszafordultam. - Viszlát, Butch. Remélem emiatt az esküvős dolog miatt nem késed le a kislányod születését! - vigyorodtam el, majd a kijárat felé tántorogtam tovább, arcomon a széles vigyor tükröződött.
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeKedd 24 Feb. - 16:49

Kissé megemelem a szemöldököm a szertartásos bemutatkozás láttán, majd fent is marad, immár némi gúny, kétely és talán egy csipetnyi kinevetést sugallva. Persze meglehet, az Árnyékbróker a maga emberi módján tényleg nagy súgonc, hisz immár kétségtelen, ember is, súgonc is. Ugyanakkor a saját képességeim ismerve igen mulatságosnak tetszőek szavai.
- A Helmsman család találkozóiról - visszhangzom, immár mosolyogva, bár szívesen kacagnék is. Ugyan mit tudhat ez az ember, amit ne osztana meg velem Zane akarva vagy akaratlanul. Ugyanakkor a másik név, ez a Federico. Mintha már láttam volna egy-két gondolatban, ám eléggé kevéske információ ez ahhoz, hogy érdemlegeset tudhassak az illetőről, a név tulajdonosáról. bár igazából eleddig nem is igazán foglalkoztatott.
- Ugye tudja, hogy Helmsman doktor körül szaglászni nem egy hosszútávú életbiztosítás. Már csak a közelgő esküvő és a vele való kapcsolatom okán sem. Ami pedig a tanítást illeti.. gondolja, hogy nem vagyok tisztában annak a családjával, akihez néhány nap múlva az életemet kötöm? - kérdezek vissza, talán egy kissé fenyegetően, miközben kényelmesen kiengedem összefont karjaim, és hátradőlök a párnázott ülőkén.
- A jó szívéért.. - kaccanok fel hitetlenkedve, és egyre inkább úgy tűnik, ez a fickó egy bohóc és csak azért van itt, hogy szórakoztasson. vajon kinek kell érte köszönetet mondanom.
- Nézze kedves Árnyékbróker - hajolok újfent közelebb, mintha csak holmi bizalmas viszonyban lennék vele.
- Régóta élek az üzleti világban, sőt, mondhatni beleszülettem. ha igazi informátor, ezt tudnia kell magyarázat nélkül is. AZ üzleti életben pedig nincsenek érzelmek, legalább is azoknál, akik hosszú távon terveznek. Játsszon tiszta lapokkal. Mondja, mit akar az információkért és a feltétel nélküli hűségért cserébe, én pedig azután elmondom, használhatónak tartom-e és milyen feltételekkel.
Talán nem vagyok negédes sem bájos háziasszony. De talán jó pontnak veheti, hogy eddigi habogása, a Zane családját illető szavai ellenére se repült még ki, avagy nem uszítottam a nyakára egy-két marconábbat az őrök közül.
Vissza az elejére Go down

Crow Riott
mutant and proud

Crow Riott
ember
I just believe my eyes
Play By : Robin Lord Taylor
Hozzászólások száma : 52
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeHétf. 23 Feb. - 15:37

Na jó, mit tettem? Mármint, komolyan, mi a baja eme nőszemélynek, hogy így letámad engem? Na jó, nem éppen talán egy ilyen... ilyen helyen kellett volna letámadnom, dehát, mit tehettem? Most aztán főleg nem feleselhettem neki, hiszen elképesztően aggresszív, és ellenséges volt. Kissé az apámra emlékeztetett, csak ő... nos, hát nő volt, női idomaival, és női... tulajdonságaival. Valahogy votl benne valami megfogó, eme különös tekintetekben, és testben... de, engem ilyen dolgok nem érdekeltek! Hiszen, ez az egész csak egy ugyanolyan hatalmas, végtelenségekbe nyúló üzlet volt, mint a többi. Nem aggódtam igazán tekitnetétől és türelmetlenségétől, de azért lefagyott a mosoly az arcomról, és dadogva tudtam csak újra elkezdeni mnodandómat.
- H-h-hát... u-ugyan, Emma Frost, dehogyis bánt meg! Sőt, örülök is, hogy ez esetben, bemutatkozhatok magának! - nevettem fel kínosan, majd kezemet megpörgettem színpadiasan a levegőben, és mellkasomra helyeztem. - Crow Riott, az ember, aki a legtöbb dologról tud New York Cityben! - vigyorodtam el. - És msot, ez az ember magának akar dolgozni.
Amikor arról kezdett el beszélni, hogy vajon be akarom-e bizonyítani, hogy pontosan mekkora segítség is lehetnék, egy őszinte, és széles vigyor jelent meg a képemen, majd kissé fel is kuncogtam, és mnit a kisgyerek, aki valami nagyon nagy titkot akart elmnodani, úgy hajoltam közelebb hozzá, majd súgtam oda neki. - Tudja, Ms. Frost... nekem... vannak bizonyos különleges képességeim, amik megengedik számomra azt, hogy sok mindenről tudjak ebben a városban... - ismételten hátradőltem ülésemben, és felnevettem. - Mint például a Helmsman család találkozóiról... vagy éppen Federico Caleb Redwayről. - ismét felnevettem, majd gyengéden ajkaimba haraptam, ahogy próbáltam kiválasztani az egyikét azon milliónyi információnak, ami a fejemben áskálódott, és végül, ahogy megtaláltam, megint csak elvigyorodtam. - Óh, igen... a Helmsman család... úgy hallottam, nagyon szeretik a... tanítást és a tanulást... - röhögtem megint kissé fel, majd odasúgtam Emmának. - Én bármit megadhatok önnek, amiről csak tudni akar. Hogy miért...? A jó szívemért...! - nevettem fel, majd helyeztem kezemet szívemre, és a két hideg szembe tekintettem.
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeCsüt. 19 Feb. - 11:16

Talán nem túl illő dolog, összefont karjaim, ujjaim dobolása még is árulkodik türelmetlenségemről. Hisz munka mellől jöttem fel, dolgom lenne ezer, mellette az állandó nyaggatás az esküvőszervezőtől. Hát könyörgöm, mit nem lehet érteni azon, hogy nme érdekel, rózsaszín-e a virág a csokorban vagy inkább halványpiros? Mintha ezektől a piszlicsáré dolgoktól függne, vajon a frigy boldog lesz-e vagy sem.
- Árnyékbróker.. Remélem nem bántom meg azzal, hogy idegen számomra a név - pillantok rá, tán egy csipetnyi flegmasággal vagy lenézéssel. Megvannak a magam forrásai, miképp szerzek információt, bár tény, ez nem túl publikus és többnyire nem is hirdetem. Főképp enm emberi körökben, bár a mutánsvilágban is van némi misztifikáció körülöttem és a képességeim körül. Sokan leragadnak a külsőségnél és ennél többet nem is néznek ki belőlem.
- Ön azzal kezdte, hogy fontos beszélnünk. Rendelkezik valami olyasmi információval, amit meg kíván osztani velem, ami bizonyítja, hogy valóban használható személy, vagy pusztán csak ködösítve beszélt, prbálván némi csekélységet nyerni az időmből? - villantom rá hideg kék íriszeim. Nme szeretem, ha csak nagy általánosításban dícslri magát valaki. Ha valóbna be akar kerülni a körömbe, ha valóban azt akarja, hogy foglalkozzam is vele, virítanie kell valamit. Különben nézheti kívülről az épületet.


//Ijesztő a fazon Very Happy //
Vissza az elejére Go down

Crow Riott
mutant and proud

Crow Riott
ember
I just believe my eyes
Play By : Robin Lord Taylor
Hozzászólások száma : 52
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeVas. 15 Feb. - 12:32

//Megjegyzés: Jó színészt választottam a karakterhez? Very Happy //

Oké, be kell, hogy valljam, ez egy szégyenletes ozíció volt. Esedezni jöttem, könyörögni, ezt nem szabad túlságosan titkolnom, de én nem csak szívességet szerettem vonla kérni, hanem sokkal inkább egy ajánlatot feltenni. Azt pedig alkoholfogyasztás és egy türelmetlen, jeges nő társaságában nem volt könnyű előadni. De, fontos a nyugalom, a hidegvér, gondolkodás... gondolkodás... Nem szabad semmit sem elkapkodni, mniden szavat jól át kell fogalmazni, ízlélgetni, hozzávetni a célszemély hangulatát, és a végeredmény nem lesz más, mint a meggyőzés.
- Ugyan, Ms. Frost! Ezt hogy gondolhatta rólam? - emeltem a szívemhez ak ezemet, és egy teljesen hüledező arckifejezést vágtam az arcomra. Még, hogy én! Ez nem kedveskedés volt, sem talpnyalás! Dehogyis! Csak a tények közlése, amik egyben az én oldalamra is billenthették vonla a mércét. Billenthették volna, de sajnos nem így alakult... de, mindegy, akkor csak más módszert kell találni! Amikor azonban azt mnodta, hogy csak öt percem van, már teljesen bepánikoltam. Persze, az előbb még három helyet két havi felmentést kaptam Don Merchantotól, hogy mentsem az életemet, most pedig ő is csak öt percet ad nekem! Szégyenletes, valóban, sőt, arrogáns! Hogy mi történt ezzel a várossal...
Hűségesem követtem a nőt az egiyk ilyen kis boxba. Meg kell, hogy hagyjam, valóban tetszetős látvány volt, még úgy is, hogy én mindig szétválasztottam az ilyen... bűnös dolgokat és a munkát. Az anyukám is mindig mondta, hogy a nő és férfi ügyek sohasem végződnek jól. De... azért igen formás teste volt, főleg hátulról nézve... igen...!
Amikor megérkeztünk, én is leültem, vele szemben, és egy kissé felnevettem, majd letekintettem a földre, és megkezdtem a mondandómat.
- Öhm... Nos, igen. Az én nevem Crow Riott, de itt... meg úgy egyébként is, mindenki Árnyékbrókerként ismer! - nevettem fel egy kissé, majd folytattam. - És én... szeretném szolgálni önt! Pontosabban, szeretnék a tanácsadója lenni! Vagy informátora, ahogy tetszik. Tudja, én egy Árnyékbróker vagyok... nem! Én vagyok AZ Árnyékbróker! Én információval kereskedek - veszek, eladok, cserélek, továbbítok. És... szeretném a forrásaimat az ön... segítségére fordítani! - vigyorodtam el szélesen, majd a nő szemeibe néztem, és vártam reakcióját.
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeSzomb. 14 Feb. - 17:47

Nem indít túl jól az ipse, egyre inkább azon vagyok, hogy jobb lenne Will-hez irányítani. Nem elég, hogy hívatlan érkezik, arcoskodik a pultosommal, de még mikor idejövök is csak hebeg meg habog hülyeségeket. A csencselt whiskey-t már fel sem veszem.
- Nagyon remélem, hogy nem széptevési szándékkal jött - morranok az orrom alatt a sete bók hallatán. Nem dobom el az agyam, csak mert szépnek titulálnak, hisz tisztában vagyok adottságaimmal. És ugyanez a hűs, érzelemmentes vonás marad arcomon, mikor Zane-t, az esküvőt és az egyebeket említi. A lagzi nem titok, főképp mert mi úgy akarjuk és mert nem látjuk értelmét. Azt pedig Zane politikai porondra lépése óta sejtem, hogy akad majd egy-két ilyen, "én tudok valami titkosat és jó lenne ha nem tudódna ki" fazon. Vajon mit akar? Pénzt? Figyelmet? Ha nincs szerencséje max egy csúnya fekete zsákot kap majd.
És legszívesebben már is nyúlnék belé, csak hogy túl legyek ezen az egész macerán és mehessek vissza a dolgaimhoz, ám már jó ideje megtanultam, nem használhatom mindig anélkül a képességem, hogy utólag magyarázkodni kelljen vagy épp módosítani a memórián. Ez az adu jobb, ha későbbre marad.
- Kap öt percet, és ha addig se bír egy használható mondatot kinyögni, kidobatom - pillantok tüntetőleg az órámra, mi bár látszólag egyszerű, értő szemek mégis láthatják a számlap köré berakatott drágaköveket, az arany szolid csillanását.
És közben megindulok az egyik távolabbi, félreeső box felé. Idegeneket nem viszek az irodámba, nem félelem okán, pusztán elővigyázatosságból és ésszerűségből. Ez a különálló elszeparált hely is elég szigetelt ahhoz, hogy mások ne füleljenek. Az én klubbonban efféle amúgy sem szokás.
- Nos? - pislantok várakozón az idegen felé, miután kényelembe helyeztem magam a kényelmes, puhára párnázott padozaton.
Vissza az elejére Go down

Crow Riott
mutant and proud

Crow Riott
ember
I just believe my eyes
Play By : Robin Lord Taylor
Hozzászólások száma : 52
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeSzomb. 14 Feb. - 11:04

A putlos reakciói már a maradék türelmemet is elveszik, és az önelégült mosolya arra ösztökélt engem, hogy majdnem elkapjak egy vodkás üveget, eltörjem, majd a szilánkaival felmetszem Butch nyakát! Gátlástalan, ápolatlan, mocskos alakok ezek az átlagbűnözők és pultosok! Nem tudnak mást, mnit kiszolgálni, és esetenként megverni valakit! Nem mondanám persze, hogy fölöslegesek, mindenhova kell egy kis izom, de ha a pofájuk túlságosan nagy... akkor megengedett lemetszeni abból a pofából! Legszívesebben fel is ugrottam volna, és a járóbotnak használt esernyőmmel szúrtam volna ki a szemeit, és vertem volna agyon!
De nem tettem. Biztonsáégosabbnak véltem a morgolódást, és el is kaptam egy whisky-s üveget, amíg nem figyelt, majd felnyitottam, és jól bele is húztam. Habár ez a kis információtöredék kissé megmozgatta a fantáziámat - arról, hogy a drága Ms. Frost vajon miket is tudhat igazán... kamerák! Nyilván kamerák lehetnek azok, habár személyi jogokat sértene egy bordélyházban kamerák üzemeltetése, dehát, mit lehet tenni, sajnos városom ilyen mélységekbe zuhant. New York City az én drága otthonom, és majd teszek róla, hogy utcái megtisztuljanak! Megtisztuljanak az ilyen Don Merchanto és hasonló típusú emberektől, és helyükre az édes, gyönyörű fehér tisztaság kerüljön!
Folytattam is az iszogatást - ha már nem kapok semmilyen választ Emma Frosttól, legalább eliszogatom az időt, hiszen feladni mindig van lehetőség... ha mondjuk ott is maradtam volna, mondjuk egy éjszakára, biztosan Don Merchanto nem is mert volna bejönni Emma Frost területére, csak azért, hogy megtaláljon engem, és megöljön, biztos nem. Két hónap meg gyorsan elszalad, nem igaz? Nem lesz nekem bajom ebből az egészből, ha sikerül valahogy elbújnom... mondjuk a pult mögé...? Nem, ott biztos nem jó, és kényelmetlen... de akkor hol...?
Aztán meghallottam azt a különös csengést magam mögött, és hirtelen megpördültem a széken. No, lám csak, mégis berezelt az a pultos! A whisky-s üveget gyorsan a hátam mögé rejtettem, majd egy kicsit felköhögtem.
- Öhm... Ms. Frost! Ms. Frost, dehogyis! Teljesen igaza van! Elnézést is kérek azért, mert ilyen sűrgősen, és ilyen... be kell, hogy valjam, durva módon megzavartam, pedig tudom, hogy nagyon sok teendője lehet! Az esküvő Dr. Zane Helmsmannel, meg minden kavarodás, ugye? - esedeztem, sé hadartam egy kicsit neki, majd fel is nevettem egy kicsikét. Aztán azonban komolyra váltottam a hangsúlyt. - Mindig is tudtam ,hogy maga gyönyörű, de hogy ennyire... már ha, szabad megjegyeznem, hiszen... házasodás! Ilyenkor nem lenne jó, ha kiderülne... valami nem túl jó dolog a feleségről, vagy éppenséggel az uraságról... nem igaz...? - vigyorodtam el, majd kissé ismét felkuncogtam, és végre eldugtam a pult mögött a whisky-s üveget. - Nagyon fontos lenne, Ms. Frost, hogy beszéljünk!
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimePént. 13 Feb. - 14:43

A pultost nem üti szíven a másik felháborodása, végül is, elég sok mindent látott már a bárban. Részegek szidták, fenyegették már, nem foglalkozott vele akkor sem. Most is rutinosan tölti az italt az időközben érkezőknek, csupán fél füllel hallgatva a beképzelt ürgét.
Amikor viszont a másik a telefonért csápol már kénytelen rá emelni tekintetét, irányába fordítani figyelmét is. Ám továbbra sem tűnik berezeltnek, inkább érdeklődőnek. Akárcsak ha egy érdekes, egzotikus állatkák figyelne az állatkert üvegfalán túl.
A neve említésére kissé már megemelkedik a szemöldöke, ám így sem válik kapkodóvá, ijedtté pedig végképp nem. Nem titok a neve, akármelyik lány elmondhatná, vagy akár a kidobók is. Nem ő itt a főmufti, hogy sunnyognia kelljen. Sőt, kifejezetten sokan ismerik a nevét egyéb régiókban is, mindig próbálván tőle információt kuncsorogni a lányokról, kedvteléseikről, a megfelelő összegről avagy ajándékról. És ő pedig többnyire készséges, persze némi ellenjuttatásért cserébe. Meg persze a lányokkal egyeztetve, mert hát nem hülye ő, hogy elmocskolja magát ettől a jó kis melótól.
Az egyetlen, ami érdeklődést vált ki belőle, az az Árnyékbróker név. Bár nem konkrétan tudja, kiről is van szó, valami dereng, valamit hallott már. De kapkodóvá most sem válik, egy aprócska láthatatlan mozdulat, ahogy a pult alatt lévő gombon nyom egyet. Kívülállók nem tudják, hogy ott van, hogy mit és hol jelez. Épp elég, ha ő tudja.
Közben persze töretlen vigyorog tovább, majd a másik kezében szorongatott kagylóra pillant, aztán kaján vigyorral a telefon mellé fekteti lapátnyi kezét.
- Tárcsázzak vagy tárcsázol? Nem tudsz olyan dolgot mesélni Ms. Frost-nak rólam, amit ő maga ne tudna - vigyorodik el kéjesen. Valamilyen szinten beavatott, így tudja, nem lehet titka a főnökasszony előtt, szóval ez az újabb poén ismét csak az ő szórakoztatására szolgál.
Aztán persze tovább vigyorogva elfordul és a pult másik végére sétálva folytatja a kiszolgálást, végül is, ez a fő dolga. És jó tíz percig oda sem hederít a telefont szorongató ürgére, igazából más se nagyon foglalkozik vele, mintha csak elfeledkeztek volna a nagyszájú vendégről.
Tíz perc, nagyjából ennyi telhet el, míg nem nyílik egy ajtó, míg fel nem tűnik az egyetlen nő, akit még azok is csak óvatosan vesznek szemügyre, akik nem törzsvendégei a helynek...

Nem rajongok érte, ha munka közben zavarnak meg. Ezer és egy dolgom van, és mostanában nem csak üzleti jelleggel. Még is tudom, hogy Butch csak úgy, szórakozásból nem szól le nekem. Hát elrendezem az épp matatott papírokat, majd macskamód nyújtózkodom egyet és az irodám hátrahagyva megyek fel a bár szintjére.
Keresnem se kell az illetőt, végül is, nem véletlen van kamerarendszer az épületben. Célirányosan lövöm be a pultnál ücsörgőt, türelmetlenül simítva le ránctalan hófehér fűzőm, majd megszokásból siklanak tovább ujjaim a térdig érő hófehér szűk szoknyán. Hajam laza hullámokban öleli körül arcom, számon a megszokott, hideg-kék rúzs.
- Ez nem egy hotel, ahová csak úgy be lehet toppanni, ráncigálni a tulajdonost - jelentem ki elsőként, ahogy a kéretlen vendég mellé érek. Minek bemutatkozni, ha nem is látott még, ezek után tudhatja ki vagyok. Most már csak az érdekel, miért is kellett abbahagynom a melóm. Ha nem lényeges, tuti, hogy kibeleztetem Will-el.
Vissza az elejére Go down

Crow Riott
mutant and proud

Crow Riott
ember
I just believe my eyes
Play By : Robin Lord Taylor
Hozzászólások száma : 52
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeKedd 10 Feb. - 17:05

A lány eltűntével egy önelégült mosolyra szélesedett a szám. Már tudtam ,hogy ha csak egy keveset is, de számítok itt valamit. Legalábbis, annyit eléggé, hogy a lány azonnal eltűnjön, mire parancsolok neki. A pultos megszólalása azonban már kicsit sem tetszett nekem. Gyűlölet töltött el engem, ahogy hallottam, hogy kiejti azokat a szavakat a mocskos, kis paraszt büdös száján, és a végén ráadásul még engem merészel sértegetni! Engem! Crow Riott, második e néven! Mindig is hű szolgája voltam a közösségnek, hisz New York City mindig is az én drága otthonom volt, amit kívül-belül ismertem! Hogy merészel egy ilyen kis semmirekellő csapos velem ilyen hangnemben beszélni, és ilyen durva módon megsérteni?! A méreg elöntött, és mind az ajkaim, mnid a kezeim remegni kezdtek a dühben, de végül, ugyan remegve, de egy széles vigyorra nyiltak.
- Tudja... én egy... aféle meg nem hívott vendég, egy... meglepetés vagyok "Ms Frost" - szinte köptem a nevet - számára. Egy nagyon régi, nagyon megbízható barátja, és informátora! - vigyorom szélesebbé vált, és mielőtt válaszolhatott volna, elkaptam egy apró kis drótos telefont, ami a pult szélén hevert, magam elé húztam, és felemeltem a kagylót. - Tudod... megvan a drága Emma száma... mi volna, ha... most én szépen felhívnám... és elmondanám neki, hogy... - beszéltem kisebb-nagyobb hatásszünetekkel, majd a szívemhez emeltem a kezemet, és egy aggodalmas és szomorú hangra és arckifejezésre váltottam. - Emma, te jó ég! Képzeld el, van ez a pultos itt nálad, tudod, ez a Butch, vagy hogy hívják...? - nyilván nagy meglepettségére, tökéletesen kimondtam a pultos nevét. Én voltam New York legjobb Árnyékbrókere. Ha valakiről az ember meg akart tudni valamit, mindig engem kerestek fel, és általában egy hasonló információval cserélték el velem azt a bizonyos dolgot. Könnyű volt megszerezni mind a tervrajzokat - mármint az épület bizonyos részeinek tervrajzát - és a beosztottakról a képeket, információkat, adatokat, a neveiket. A rendőrség imádta az ilyen dolgokat, és ezért ezek nagyon is kedvelt, és keresett információk voltak! - Képzeld el, ez az ember ki akart dobni, azt mondta, hogy nincsen itt semmi keresnivalóm, és hogy jól elintéz majd engem! - majd ajkaim ismét vigyorrá szélesedtek, majd fel is nevettem, és szinte káprázó szemekkel tekintettem a pasasra. Sokan mondták, hogy el kellene mennem színésznek, amiért ilyen könnyedén és ilyen beleéléssel tudom előadni magamat. Kiemeltem az anyám támogatta ezt az ötletet. - Képzeld csak el, mit tenne veled Emma... - itt egy hosszabb hatásszünetet tartottam, és kissé még fel is röhögtem. - ...ha megtudná, hogy a város Árnyékbrókerét, az ő legkiválóbb üzlettársát meg merte fenyegetni egy egyszerű pultos! - meg is ráztam a fejemet, és elkomorodtam, és szinte köpve vetettem oda neki a szavakat. - Egy jó tanács: Nem. Akarod. Megtudni.
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeKedd 10 Feb. - 16:39

Az első szavaknál még felkuncog a lány, ,megszokásból tekergeti tincsét ujjai köré. Aztán már épp beszúrna valami kétértelmű, velős pajkosságot, mikor a férfi már-már illetlenül rázza le őt. A "parancs" hallatán a mosoly lehervad, szinte már gúnyossá válik, ám ahelyett hogy bármit is szólna csupán a pultos felé int, aztán lecsusszan a magas székről és odébb is áll, valódi préda után nézve.
- Ms. Frost nem egy a lányok közül, hozzá nem lehet csak úgy beesni, vagy épp ideparancsolni - morran mögötte a pultos. Ismert jelzései vannak már a lányokkal, tudja jól, mikor kérnek italt, mikor segítséget, mikor gúnyolnak egy vendéget és legfőképp, kik azok, akik nem a szórakozás kedvéért jöttek ide.
- Ha Ms. Frost vár téged, hamarosan küldet is érted. Ha nem, és meghívód sincs avagy érdekes ajándékod, mit felé kínálhatsz, felesleges itt várakoznod. Inkább igyál valamit, élvezd embermód a lányok társaságát, aztán húzzál haza...
Nem túl kedves szavak, de férfiként nem is édeskedni van itt. kiszolgál, figyel és persze igazgat, ha kell.
Vissza az elejére Go down

Crow Riott
mutant and proud

Crow Riott
ember
I just believe my eyes
Play By : Robin Lord Taylor
Hozzászólások száma : 52
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeVas. 8 Feb. - 19:09

Nem is igazán törődtem a pultossal. Már régen megtanultam, hogy az ilyen modoratlan, etikátlan népséggel nem kell foglalkoznom. Amúgy sem azért jöttem ebbe a bordélyházba, hogy éppen a pultossal beszélgessek, vagy a táncosokat nézzem, nem. Egy épp be nem jelentett üzleti út volt ez. Amúgy sem látnák szívesen Don Merchanto egyik emberét ebben a bárban, függetlenül attól, hogy én mindig is mennyire ragaszkodtam független üzletemberi mivoltomhoz.
Don Merchanto az egyik new yorki hatalmas olasz étteremhálózat vezetője volt, és emellett jópár drogos ügyletben is résztvett, nem beszélve arról, hogy eléggé... módszeresen próbálta megvédeni, és lábnál tartani az éttermeinek vezetőit, főleg, ha azok más maffiánál kerestek volna védelmet, vagy más vállalathoz akartak volna csatlakozni. De ezek elég pitiáner kis ügyek voltak mindig is, sokan éppen ezért nem is hitték, hogy Don Merchanto kicsivel is több egy egyszerű kis bandavezérnél, aki másodállásában egy bűnös üzletemberként dolgozik. Én viszont itt, New York Cityben, azon belül is az ő territóriumában születtem, és éppen ezért, mindig is azt láttam, hogy ő főnökösködik mások felett. Én pedig, be kell vallani, olyan akartam lenni, mint ő. Habár idővel ez a gazdag főnök szerep jobban megtetszett nekem, mint a tanácsadás, vagy egyszerűen csak valamilyen hatalomnak az élére állni. Mindig is imádtam sakkozni - tehát mást nem, csak örömet leltem abban, ha ember életek árán, és hosszas tervek árnylat komplexumain keresztül juthattam el arra szintre, hogy Don Merchanto legmegbízottabb embere legyek. És lám csak, most mégis itt vagyok.
Lassan egy lány közeledett felém. Először azt hittem, hogy akárcsak a többiek, ő is egyszerűen elhalad mellettem, meg is lepett, amikor leült mellém. Különös egy szépség volt, aminek látszatára aprócska vörös pír is megjelent az arcomon. Ó, kár érte, dehát, az üzlet az üzlet, főleg ha az ember bőre van rajta.
- Óh, anyu mindig is azt mondta nekem, hogy ne jöjjek ilyen bnös helyekre! - nevettem fel, és arcomra kiült az a természetes, boldog visszaemlékezős arckifejezés. - Azt mondta, hogy az ilyen helyeken a bűnök hamar elvehetik az ember eszét. Ész nélkül pedig nem élsz! - nevettem kissé, majd hozzátettem. - Nincsen nekem semmi dolgom veled. Ha esetleg ismered őt, inkább hívd ide a Jegek Királynőjét! ...Emma Frost... - arcom hirtelen türelmetlennél változott, és szemöldökeim is összehúzódtak. - Hamar.
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeVas. 8 Feb. - 14:08

A pultos valóban csak meglepetten bámul az új és újfajta jövevényre. No nem a bicegése a meglepő, még csak az alkalmazott sem etikátlan igazán. Alapjában véve csak nincs megszokva az efféle, önmagával is gyorsan lerendező társalgást kezdeményező ipsékhez. No persze ahhoz sem, hogy a családja iránt érdeklődjenek. Ez egy sztriptízbár nem pedig beszélgető show. Itt vagy iszol, vagy a lányokat bámulod. Ez az ipse pedig úgy tűnik, a második opciót részesíti előnybe, legalább is a lassan zsiráffá nyúló nyaka erre utal.
És nem is kell sokáig várnia, noha nem az általa remélt személy, de érkezik valaki. Méghozzá egy eléggé ledér ruhába öltözött lány. Az apró nadrág már-már inkább nevezhető nagyobbacska bugyinak, míg a felső minden kétséget kizáróan egy bordó színű melltartó.
Zavartalanul lép a vendéghez, felcsúszva a mellette árválkodó bárszékre, egyetlen kézmozdulattal simítva hátra fekete tincseit és igazítva ki rúzsát telt ajkain.
- Még nem láttalak itt - mosolyog kedvesen az új vendégre, miközben már érkezik is a szinte láthatatlan kézjelzésre a kért ital. Vörösre lakkozott ujjai közé veszi az aranyló folyadékkal teli poharat, majd aprót kortyolva várakozón pislant a férfira. Alapelv és kikötés, hogy nem másznak rá erőszakkal a vendégre. AZ itt dolgozóknak azt kell tudnia elérni, hogy amaz önként és boldogan szórja el a pénzét a bárban.
Vissza az elejére Go down

Crow Riott
mutant and proud

Crow Riott
ember
I just believe my eyes
Play By : Robin Lord Taylor
Hozzászólások száma : 52
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeSzomb. 7 Feb. - 17:47

Remegő kezekkel és szívvel léptem át a különös, vörös kaszinószerű épület ajtaján. Az egyik kidobót ismertem egyik üzletemen keresztül, és ő egyszerűen és probléma nélkül beengedett. Ezt már csak szeretem! Ámbár, talán nem volt a legjobb ötlet a rivális banda egyik ismert tanácsadójaként idejönnöm. Persze, nem sokan ismerték az Árnyékbróker arcát, de ha itt csak valami személyiségemhez hasonlót is teszek, nyilván azonnal érdekelni kezdi majd a biztonságiakat. New York felbontása eléggé egyszerű volt.
Több, kisebb maffia, amik eddig is jelen voltak - végigszóródtak a városban, egyesek csak egyszerű éttermeket vezettek, amiknek protekciót ajánlottak. Voltak régebbi nagykutyák és kezdő, inkább bandaszerű szervezetek is. Habár maguk az igazi bandák inkább a saját kis nyomornegyedeikben maradoztak. Én Don Merchanto, egy olasz étteremlánculat üzletemebereként dolgoztam. Feladatom egyszerű volt: Legyek - habár, eddig is az voltam - a város legjobb Árnyékbrókere, természetesen, az ő szolgálatában. De, hát, én ezt az éeltet sohasem szerettem, túl sok locsogás, vagy éppenhogy túl sok lövöldözés, és halál. Nem, én a diszkréciót, a színpadot, és a legtöbb pénzt ajánlókat szerttem jobban! És mit imádtam a legjobban mnidig is? Azt, ami többet ér a pénznél, természetesen!
Remegtek a kezeim, és az egész testem, de megpróbáltam szugerálni magamat, hogy legyek határozottabb.
- Gyerünk, Crow... - suttogtam magamnak, miközben megpróbáltam egy hamis, széles mosolyt varázsolni magamra. - Csak szépen, és üdén! Csak szépen, üdén! - mondogattam, miközben megpróbáltam leálíltani remegésemet azzal, hogy lengettem a karjaimat kissé, majd végre elindultam, járóbotommal - mely sánta lábamat egészítette ki - pedig mniden lépésnél hangosakat dobbantottam a földre. Szerettem ezt a fajta megjelenésemet, az emberek általában félni kezdtek egy olyan embertől, aki még egy béna lábbal is ilyen erősen és határozottan tudott menni. Persze, a lábam nem volt annyira rossz, hogy ne járhassak a bot nélkül, csupán kellett egy kis erős kisugárzás, amit ez a bot megadott nekem. Imádtam a járóbotomat.
A nőkre nem is néztem. Anyuci mnidig is azt mondogatta nekem: "Egy igazi férfi, mindig elég erős ahhoz, hogy a nők hatalma ne nőjjön túl rajta!" Ha belegondolok, érdekes tény, hogy ezt pont anyu mondta.
Végül megálltam a bárnál, és leültem. A pultos már azonnal oda is jött hozzám, hogy megkérdezze, kérek-e egy kis italt.
- Tisztának kell maradnom, nem, nem. Amúgy, hogy van? - tettem fel a kérdést a csaposnak - Család, gyerekek? Jól, óh, igen, nem, nekem nincsenek, egyáltalán, de szeretem a kis lurkókat! - nevettem fel, észre sem véve, hogy a pasas igazából csak bármult rám, és egyik kérdésemet sem méltatta váalszra. Már megszoktam az ilyen etikátlan népséget. Ezután megfordultam, és direkt elkezdtem hajlongani, mintha csak keresnék valakit, hátha egy fontosabb személy meg is közelít engem. Igazából, tényleg kerestem valakit...
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 20:08

Amíg a táncosnőnek, aki eddig talán 50 dollárral rövidített meg, de ki számolja, most leginkább engem kényeztetett táncával, sajnos lassan el kellett hagynia minket, hiszen a zene elhalkult és ha újra akarjuk őt, akkor ismét fizetnünk kell, de más terveink vannak egyelőre, de még biztos, hogy visszaszerezzük. Elkezdtem enni, amiben Sam is követett, de hát azért rendeltem, miközben a hölgy újabb produkcióját néztük, aki ezúttal egy krómszínű valószínűsíthetően acél rudat vett kezelésbe és a lehető leglehetetlenebb, de annál erotikusabb mozdulatokkal szórakoztatott minket és mindenki mást, akinek pénze volt belépni erre a helyre. ~Vajon az ágyba is ilyeneket csinál?~ Szívesen kipróbálnám, hogy vajon a lepedő alatt mire képes, de mégsem lehetek bunkó az új barátommal, hogy elvonom tőle a hölgyet, ha már ő is fizetett neki. Egyelőre csak gondolatban tettem olyan malacságokat, amit talán élőben is megtennék a lánnyal, de már az elhatározás is meg volt, hogy egyszer még visszatérek. Ahogy a társam megfigyelhette a nő apró mozduatait, amit nem mindenki, hiszen neki ott volt a képessége, nekem más szórakozás jutott azzal, hogy láttam a nőből érkező érzelmi hullámokat. Egy pillanatra sem volt érezhető belőle, hogy nem akarja csinálni csak a pénz miatt kell, sőt pont az ellenkezője, szó szerint élvezte a dolgot, bár az is átjött, hogy ő nem az a nő, akivel én a gondolataimba azokat műveltem, vagyis megtehetem, de nem lesz könnyű, ahogy olcsó sem, de ha elhatározok valamit, akkor azt véghez viszem és most már elhatároztam, hogy egyszer ágyba viszem a nőt és ettől a pénz sem tántorít el, hiszen míg valaki hamis pénzt akar nyomtatni, addig én a jelenlévő érzelmekből annyi van, hogy ha akarom, akkor 500 dollárossal töltök fel egy közepes méretű medencét. Sajnos a szám véget ért, így hát a művésznőnk elköszönt, persze egy újabb "ajándékot" hagyva hátra azzal, hogy a vizet, amit Sam vett mind a hármunknak, megitta, majd egy kicsit várva, hogy esetleg történik-e még valami, amit Sam ki is használt, majd én is a sajátos módomon, zsebbe nyúltam, majd elhúzva a mozdulatot, mint aki keres valamit, pedig éppen létrehoztam valamit, hamarosan elővettem a kezemet a zsebemből és át is nyújtottam egy frissen készített 100 dollárost és egy nem sokat eláruló, de amit elárul, azt pontos tevő névjegy kártyát. Miután elment még percekig néztem a csípője ringását, ahogy eltűnik az öltözőknél a törölközőjéért. Alig néhány szó, de legalább a lényeg eljutott a tudatomig, abból, amit Sam mondott.
-... ismételni ... magam, ... volt semmi...! ...., jól választottunk. ... ételt is, remek volt! .... mocorogni is alig bírok. ..., amíg visszaér nézzünk ... egy ... hölgyeményt, ... magunkban várakozva ... múlassuk az időt?
Többnyire megértettem, hogy mi akar lenni, amit mondani akar, de nekem jobb ötletem támadt.
- Nem megyünk ki a levegőre? Egy kicsit kimelegedtem, pedig nekem csak ülnöm kellett.
Mondtam röhögve egyet társam megnyilvánulásán a hely kitalálásáról, ami valóban nem lett volna rossz ötlet, ha neki vagy nekem jut eszembe, de hát erről lemaradtam, lemaradtunk, így csak a hely élvezete maradt nekünk.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimePént. 11 Júl. - 20:24

Mire lejárt a szám, amelynek ritmikájára a kecses táncosnő kényeztette táncával a két férfit -persze most legutóbb inkább Bryce urat, ahogyan annak lennie is kellett, hisz a lány mindkét vendég igényeinek bőséggel eleget téve haladt sorban műsorszámaival-, Sam jó részét elfogyasztotta pohara tartalmának, még akkor is, ha jórészt aprón darabos, fagyott formában kellett is magához vennie azt. Az apró jégdarabok kellemesen hűsítő hatása, és a kristálytiszta víz, amellyé olvadtak szájában, együttesen gondoskodtak arról, hogy tökéletesen semleges közegként frissítsék fel a férfit, ugyanakkor még csak véletlenül se torzítsák el a különböző italok, és a füstölgő levélsodrat aromáit egy oda nem illő, idegen mellékízzel, épp ahogyan a remek ételét sem, amelyet asztaltársa felajánlott számára.

-Igazán köszönöm, erre nem is gondoltam, pedig kár lenne idejekorán felhagyni a túl sok tinta fogyasztása végett az este egyéb gyönyöreinek élvezetével...

Bólintott jókedélyűen, hálásan Brycenak köszönetképpen, amiért ilyen előrelátónak bizonyult, nomeg ekkora jóindulattal viseltetett irányában. Nem is volt hát más hátra, minthogy megvárja, amint a mellette ülő úriember nekilát a tartalmas, késői fogásnak, s csatlakozzon hozzá a falatozásban. Eközben persze szórakoztatásukban továbbra sem mutatkozott a legkisebb hiba sem, a buja teremtés, aki eddig is alaposan kedvükre tett, most valamelyest hátrébb húzódott, s egy közeli krómozott oszlopot vett kezelésbe, hogy teret adhasson a férfiaknak, amíg egyúttal az ételek élvezetének is hódolnak, s a fémrúd segítségével kezdte produkálni a lehetetlennél lehetetlenebb, de egyben lélegzetelállítóan erotikus pozitúrák színvonalas sorozatát, magától érthetően persze egész végig szinkronban mozogva a zenével. Pengetáncos néhány falat után azért csak leszurkolta a nyolcszáz dollárt, a jégtömb, vagyis a víz árát, amit  összehajtva részben az apró ládikó alá csúsztatott, majd egy újabb százdolláros zöldhasúba csomagolta az imént az asztalra penderített információs kártyát, hogy azért mégse szemezhessen egy illetéktelen akármeddig a továbbiakban valamelyest rányomtatott tartalmával, ugyanakkor viszont ki is lógjon annyira, hogy ne kerülhesse el a táncában kétség kívül elbűvölő hajadon figyelmét. Az étel kapcsán aztán már egyáltalán nem sietett, elvégre ezen az estén az idő érte dolgozott, s nem ellenében telt, mint az egyébként annyiszor megesett, ha a munkáról volt szó, viszont most a dorbézoláson volt a sor.

-Sokáig én is odavoltam ezért a kellemes, ánizsos ízvilágért... Jóféle anyag.

Utalt a Bryce által fogyasztott absynthera, aztán kényelmesen hátradőlve ültében szemezett továbbra is a velük szemközt lebilincselően ténykedő leányzóval, akiből csak úgy sütött, s hullámokban áradt feléjük az erotika. Épp ezért kissé sajnálta is ilyenkor, hogy saját képességeinek révén tovább, és részletesebben is meg-megcsodálhatta az egyes mozdulatokat, és a táncoló-vonagló test kéjes játékát mint bárki más a jelenlévők közül amikor úgy tartotta kedve, mert a kétség kívül előnyös, gyönyörködtető stírölés' mellett így észrevehette az apró, más által aligha kiszúrható finom rezdüléseket, amik itt-ott egy szemvillanásnál is kevesebb idő alatt végigfutottak néha a gyönyörű nőszemély folyamatosan munkában lévő izmainak némelyikén, amikor terhelés érte őket.

-Alighanem fárad most már, és ezt nem is csodálom, ennyi meló után. Azt hiszem, nem is lennék ilyen puhány, ha naponta legalább annyit gyúrnék, mint amennyit egy ilyesféle testmozgás egyhuzamban jelenthet. Szerintem hagyjuk pihenni, úgyis alaposan kitett már magáért.

Vetette fel meglátásából kibontakozó ötletét Brycenak, s mintegy szavait megerősítve, amint véget ért az aktuálisan játszott zenei darab -elvégre a jókora beefsteak emberes adagjának elfogyasztása azért bizonyára nem volt épp egyperces "feladat"-, a lány abbahagyva a táncot, apró, de persze persze annál kihívóbb léptekkel közelítette meg asztalukat ismét, s mi tagadás, a törékeny teremtés formás csípőjének természetes, imbolygó játéka haladtában kétség kívül megannyi férfiszív elbolondításáért lehetett felelős.

-Akkor, ha szabad...

Emelte el az asztalról a lány a még mindig jégkásás, fagyos víztől párás kristálypoharak egyikét, ezzel ismét bájainak közeli, bikavadító látványában részesítve a két vendéget, majd szívdöglesztő tekintetét a férfiakéba fúrva rájuk emelte azt, s párat kortyolt a pohárból. Bár valójában keveset ivott a jéghideg folyadékból, külső szemlélők számára úgy tűnhetett, lassú és elnyújtott, hosszú kortyokkal fogyasztotta a vizet szomját oltva, s emellett mintegy véletlenül -de a valóságban persze teljesen szándékosan hagyva a dolgot- melléöntötte kicsit a folyadékot, így az ajkairól nyakán át azonnal meginduló erecske, s néhány különálló, a pohár aljáról aláhulló csepp persze menten ismét a selymes bőr alatt lapuló lapos, feszes, sejtelmesen megrebbenő hasizmokra, s telt, feszes halmainak domborulataira vonták a figyelmet, miközben a hideg, jeges közeg láthatóan megtette a női testekre jellemző hatását. A kétséget kizáróan mindenki számára véletlenszerűnek tűnő tett hatásvadász mivoltán a kardforgató akkor sem tudott volna elgondolkozni, ha épp érdekelte volna a dolog, annyi mindenképpen bizonyos volt, hogy személyét illetően teljességgel működött az apró, fondorlatos cselvetés, pedig nem feltételezte volna, hogy a művésznő meg tudja még lepni valamivel párosukat a fenomenális előadás után.

-Engedelmükkel urak, rövid időre távoznék, ha nem bánják. Sajnálatos módon szükségem lesz már a törölközőmre, az pedig az öltözőmben maradt...

Mosolygott a boszorkányos fehérnép a két szórakoztatott delikvensre elbűvölőn, majd letéve poharát hagyott rá időt, hogy ha a két pasi akart valamit még személyének adni, akkor azt most megtehessék. Sam nem is habozott túl sokat, az elérhetőségét rejtő bankjeggyel tett a kisasszony kedvére, aki miután a két férfi letudta az efféle esetleges dolgokat, eztán megkerülve az asztalt elindult, hogy korábbi szavainak értelmében elhagyja a helyiséget, s első léptei közben végigsimítva sorban a férfiak arcain, mikor elhaladt előttük, beletúrt hajukba, s aztán huncutul, pajkos módon összeborzolta mindkettejük frizuráját, mielőtt végképp tovalibbenni szándékozott.

-Visszavárjuk, művésznő!

Fordult a jelenség után a zsoldos rákacsintva, majd Brycera tekintve  grimaszolt elismerően.

-Csak ismételni tudom magam, ez nem volt semmi...! Azt hiszem, jól választottunk. Köszönöm az ételt is, remek volt! Bár azt hiszem ezek után mocorogni is alig bírok. Mit gondolsz, amíg visszaér nézzünk magunknak egy másik hölgyeményt, vagy inkább magunkban várakozva egyéb módon múlassuk az időt?

Fordult kérdésével Bryce felé, mikor a harsány zene folytán a kacér, dévaj leányzó már nem tudhatta kivenni szavait.

-Biz isten, szakmát tévesztettem, nekem kellett volna előbb eszembe jusson, hogy megnyissam ezt a helyet!

Vigyorgott a harcos Mr. Paynere.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimePént. 27 Jún. - 11:55

Ugyana pénz ki volt téve, de egyelőre csak vártunk a hölgy egy kecsesebb mozdulattal elvarázsolta az elé tett pénzt, majd teljesítette is a kérést természetesen Sammal kezdve a táncát, ahogy kértem, vagyis inkább csak jeleztem. A tánc erotikusra és igen bátorrá vált a két pasi egymásra nagyon nem is tudott figyelni csak a szemrevaló hölgyet fürkészték. Ugyan valamit mondott, de nagyon nem jutott el a fülemig annyira el voltam veszve a bájos hölgyben.
- Ahogy mondja.
Reméltem, hogy nem kérdés vagy egyéb olyan mondat hangzott el, amihez nem illik ez a válasz, de hát nagyon nem tudtam mit mondani, ahogy a hölgyet figyeltem. Aztán a rendes asztaltársam egy egyszerű mozdulattal átvezette hozzám az ifjú táncost, aki most nekem adta elő magát. ~Mért nem csinálok ilyet többször?~ Igen csak fiatal vagyok és szeretem élvezni az életet, mégis a prof sosem ad nekem időt egy kis kikapcsolódásra és bár tudom, hogy ezért kapni fogok, de megéri, nagyon is. A mellek, ahogy mozogtak szinte hívogattak, hogy beledörgöljem az arcom, de nem, talán egy másik alkalommal. Sem az nem érdekelt, hogy mit gondol a társam, sem a külvilág nem létezett a számomra, egyedül én és a lány léteztünk, aki annyira elvarázsolt azzal, ahogy a testével bánt, hogy újabb 10-est vettem elő és átnyújtottam neki. Közben a társam mondott valamit, ami viszont most átjött a falon, ami engem választott el a valóságtól, bár nem tudtam rá mit mondani, hiszen nekem sem volt apróm, ez volt az utolsó előtti 10-es a zsebembe, de ha kell én legalább létre tudok hozni egyet, hoyg átnyújtsam a lánynak, bár azzal is tisztában voltam, hogy a zsebembe lapuló 50-es és 100-as bankjegyekre nagyobb szükségem lesz a közeljövőben, mint pár nyamvadt 10 dolláros. Aztán sajnos elmúlt a varázs a szám utolsó hangjai is elnémultak, ami azt jelentette, hogy a következő kört is fizetnünk kell, ha azt akarjuk, hogy a csodálatos lény maradjon, így hát elővettem az utolsó 10-est és a lánynak adtam, miközben egy újabb szám zendült fel, de a hölgy már ekkor ismét közös táncot lejtette középen. Ekkor konstatáltam, hogy mennyi idő telhetett el, hiszen a táersam már megitta a saját italát, sőt újabbat is rendelt. Most nincs kedvem a sziverhoz, inkább a piát húzom le, ami egy kicsit felmelegedett, hiszen többet állt a levegőn, mint illet volna, de hát a hölgy tehet róla, hogy ennyire varázslatos, hogy még inni is elfelejtettem. Körbenézett és az első pincért magához hivatta, hogy valami hűsítőt rendeljen, ami nem volt más, mint egy újabb jéghideg sör és egy zöld abszint, amit le is úztam, amint a pincér három lépésre eltávolodott. Sörömből is húztam egy nagyot, miközben le sem vettem a táncosról a szemem, nem nagyon figyelve társam ügyködösét, csak az eredményt láttam az invitálás hatására. Elvettem egy poharat és ugyan nem vizet inni jöttem jól esett a hideg, életet adó folyadék. A víz megtette a hatását, ugyan éreztem, hogy egy kicsit a fejembe szállt az alkohol, de ekkor gondolkodni kezdtem, hogy mit lehetne tenni ez ellen és az előbbi italomat kihozó pincért hívtam oda, hogy hozzon valamit, amivel egy kicsit csökkenteni lehet az alkohol hatását, mire ő a beafsteaket javasolta pirított knyérrel én pedig kaptem az alkalmon és kirendeltem 2 adagot és átnyújtottam a zsebembe lévő legkisebb papírt, ami egy 50-es volt, ugyan az étel jóval olcsóbb volt, de jeleztem a pincérnek, hogy nem kérek vissza, így ő is jóval gyorsabb lett és még ajándékba hozott két kispohár piros abszintet majd az asztalra tette.
- Ha esetleg éhes lennél rendeltem egy kis ételt.
Jelezve társamnak, hogy meg lett hívva, ha már ő volt olyan kedves és a vízzel rám is gondolt. Ugyan a kettő nem mérhető össze árban, de nem zavart, hogy ő költött erre kevesebbet.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimePént. 13 Jún. - 21:30


A zsoldos Bryce, és a kecsesebb nemű szórakoztató társaságában igencsak élvezte az idő múlását, utóbbi műsora annyra lekötötte a figyelmét, hogy valamelyest nehezére esett a beszélgetésre is koncentrálnia.


-Tudni kell élvezni az életet, Mr.Bryce!

Vigyorog asztaltársára, aztán folytatja a figyelemreméltó idomok mustrálgatását. Mivel azonban alapvetően nem volt egy önző fajta, röviddel később a közelebbi kényeztetés vége felé járó leányzó tomporára csap egy aprót, majd annak apró kezét megfogva, mintha egy tánc során vezetne számára egy kar alatt forduló lépést, átirányítja a mellette ülő fiatalemberhez, miközben kacsintott egyet a szépségre. A buja hölgyeménynek nem kellett a szájába rágva elmagyarázni, hogy mit is várt tőle, jobban értette ő a dolgát annál, no meg vesztenivalója sem nagyon akadt. Ez még rendjén is volt így de ami Sam figyelmét felkeltette, a lány mindennemű kapzsiságtól mentes viselkedése volt, merthogy egyáltalán nem látszott rajta, hogy kicsit is foglalkozna a díjazásával, ami az asztalon, vagy a férfiak zsebében lapult. Tudta jól, hogy úgyis megkapja a maga jussát, ha eleget tett a két férfi várakozásanak, ám mégis, ez a fajta hozzáállás mindenképpen dícséretes, ritkaság számba menő dolog volt, amely hosszútávon egészen biztos, hogy magában hordozta az elismerést. Mindenesetre egyelőre rövidtávon is, mert az asztal lapján heverő harminc dollárt a látványban gyönyörködő bérgyilkos szintén megduplázta, bár legnagyobb sajnálatára nem tudott szintén tizes bankókat helyezni a bútordarabra, mivel csak egyetlen hasonszőrű akadt már ekkorra zsebében, mellette jóval nagyobb, vagy kisebb címletek sorakoztak, így a három tizesre egy negyedik, és még négy darab ötdollcsis került.

-Azt hiszem nem is találhattam volna jobb módját annak, hogy az aprótól megszabaduljak!

Vigyorgott Brycera, bár némiképp restellte, hogy a lelkesnek mutatkozó előadóművész számára ily módon juttathatott füzetséget, noha a pénz az pénz volt, bármilyen címletekről is legyen szó. Nomeg a dolog előrevetítette viszont a táncoshölgy számára mondókájának fényében, hogy innentől kezdve, ha kap még valamennyi "munkadíjat", az már nagyobb volumenű honorárium lesz, elvégre ha tíz, vagy húszdolláros bankók maradtak volna Samnél, azt jó eséllyel felhasználta volna az imént, kiegészítve mutánstársának pénzét. Minthogy eztán a csábos teremtés immár Payne-úrral foglalatoskodott, Sam végre elkortyolgathatta italát, épp még mielőtt az ideális fölé emelkedett volna a koktél hőmérséklete. Szivarja ezalatt teljességgel háttérbe szorult, de a jó minőségű sodrat csak pár milliméterrel vesztett többet barnás, még éghető részéből. Elvégre sem kedve és figyelme nem kalandozott a dohányárú felé az utóbbi percekben Pengetáncosnak, sem illendő nem lett volna füstbe burkolnia az izgató mozgású hajadont, aki éppenséggel Bryce figyelmét igyekezett elvonni a külvilágtól legjobb tudomása szerint. Ennek okán most már Sam a whiskey és a szivar nyújtotta aromákat is ismét tanulmányozni kezdhette, mialatt kaján vigyorral szemlélte maga mellett a párost. Szinte izzott a táncosnő és az ifiúr körül a levegő, amint a nőszemély igyekezett magát felejthetetlenül emlékezetessé tenni a férfinépek szemében. Mozgását és bőrének üde, parfümös illatát -elvégre nem egy ócska csehóban mulatott a két különleges képességgel megáldott illető- csak mégjobban kiemelte az időközben újra aktivizálódott füstgép, amely csakúgy ontotta magából sejtelmesen gomolygó, illóolajaktól terhes töltetét, valamint az egyre csökkentett fényerejű, színes világítóeszközök nyújtotta izgalmas, színmiriádban kavargó jóformán félhomály.

-Ez bizony nem semmi!

Tapsolt halkan párat Smith, majd magához intette a korábban is őkelmét kiszolgáló pincért. A fickó egészen közel hajolt Samhez, hogy annak hangját ne nyomhassa el a zene, s ne kelljen megerőltetnie sem magát, ráadásul így a rendelés tárgya is kettejük között maradhatott. Nem mintha nem derült volna fény rövidesen az említett óhaj tárgyaira, ám ez mégis így volt rendjén, s ennek a bérgyilkos, az embervadász most kifejezetten örült, mert őt magát is valósággal elvarázsolta szinte az a könnyed, erotikus kellem, amivel a "művésznő" elárasztotta Bryceot, pedig ő maga "csak" külső szemlélőként figyelhette a produkciót. A kardforgató erősen kétkedett abban, hogy bármiféle képességét is láthatta az imént társának, a leányzó kéjes ténykedése akár csak egy kevéske szikrányi koncentrációt is engedett volna ahhoz, hogy ha a fiatalember akarná is, jobban kibontakoztathassa azt. Persze ez csak személyes elképzelése volt a dolgok állásáról, de hisz maga is alig bírta cérnával a puha ujjak, ruganyos izmok, és kívánatos domborulatok lebilincselő, táncos-pajkos játékát. Amíg figyelmét még javában lekötötte az igen közvetlen előadás, a percekkel ezelőtt jelzett rendelése is asztalukhoz érkezett: felületkezelt króm színeiben irizáló tálcán három finoman metszett kristálypohár, egy  lapos tálra hajtogatott, hófehér szöveten nyugvó jégtömb, egy ébenlapka, s egy étekcsipesz, valamint egy éjfekete, lakkozott kis ládikó. Ez utóbbit menten fel is nyitotta a zsoldos, amint tekintete esz pillanatra szabadulni tudott a körülötte zajló eseményektől, s kiemelte belőle az illendően "elszállásolt" japán tőrt. A tőrrel pedig menten neki esett a szövettel a falapkára tessékelt jégtömbnek. Először egy nagyobb darabot hasított belőle, majd azt aprózta mind tovább és tovább, átlag halandók számára követhetetlen sebességgel, mígnem egész kásaszerűvé nem varázsolta a lehasított, jókora darabot. Ez a kása került az étekcsipesz segítségével a poharakba, hogy ott lassanként az elérhető legeslegtisztább természetes vízzé válhasson. Az eközben türelmesen a háttérben várakozó pincér számára két darab százdolláros bankjegy került mellényzsebéből a bútorlapra, amiből a személyzetis az előzetes megbeszélés szerint hetvenet hagyott ott a felváltása után, a szövetre helyezett penge mellett.

-Egyenesen a forrásból... Ha majd megszomjaztok, parancsoljatok!

Int Sam a kis tálca, s a poharak felé, de nem túl hangosan, nem áll szándékában továbbra sem megszakítani a páros szórakozását, nomeg az alapritmust nyújtó zeneszám már amúgy is elérte jó háromnegyedét, s ha minden igaz, hamarosan véget ér, így nem is foglalkozva azzal, hogy eljutott-e a fülekig az invitálás, ő maga aprókat kortyolva kezdi el fogyasztani a kristálytiszta, szó szoros értelmében vett jeges vizet, s egy afféle névjegykártya szerű papírost is az asztalra penderít, amelyen egy telefonszám látható.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 10:11

Társammal megegyeztünk, mint ahogy úriemberekhez illik, mégis csak egy bárban vagyunk, ahova nem illik a verekedés és ez egy igen híres hely, ahova csak az intelligens és gazdag réteg jár, hiszen az árak is az ő tárcájukhoz van mérve. Néha elfelejtem, hogy nem mindig szerencsés mutogatni a képességemet, hiszen nem tudhatom, hogy kivel van dolgom, de már késő, viszont szerencsére egy mutáns társsal van dolgom, így nem lesz belőle komolyabb hátrányom. Látszik rajta, a mosolya elárulja, hogy lenyűgőzi a látvány, még ha csak egy apró dologról is van szó, majd röviden taglalja, hogy ő sem egy nagy fogyasztója a szivarnak, de ad egy kis tanácsot, amit próbálok megjegyezni, nem érdemes lehamuzni és ajánlata, hogy tegyem valami alkoholba tetszik, így ki is rendelek egy konyakot, amibe bele is rakom a végét, miközben a másik kezemmel iszok egy jó nagy kortyot a sörömből. Közben a férfi is elővesz egy 10-est, amit a hölgy kecsesebb mozdulatokkal tüntet el a melltartójában. Valószínűleg több pénzre lesz szükség, hogy komolyan vegyen minket a hölgy, miközben azon gondolkodom, hogy mégis mi az az összeg, ami a hölgynek megfelel a társam kijelenti a nyilvánvalót.
- Remélem!
Mondom mosolyogva, majd eszembe jut valami, miközben a hölgy mindkettőnknek, bár néha nagyobb figyelmet fordítva egyikünknek vagy másikunknak, de összességében nem elhanyagolva egyikünket sem a mozgása kacér és ruganyos, amíg társammal foglalkozik körbenézek és röviden magamban konstatálom, hogy a terem egyik legjobb lányát választottuk, és előveszek három 10 dollárost, bár ennek semmi köze ahhoz, hogy társam egy újabb 10-est nyomott a lány kezébe és a hölgyhöz fordulok.
- Két öltáncot kérnénk.
Remélem ennyi elég lesz hozzá, hiszen 10-esért eddig csak előttünk táncolt. Miközben a lány elfoglalja a helyét a társam ölében és megkezdi erotikus táncát, amit én is szívesen nézek. Közben Sam egy kérdést tesz fel, amire illene válaszolni.
- Nem igazán, sajnos nincs sok időm erre.
Ugyan ez nem teljesen igaz, de nem vallhatom be hogy mi is vagyok, ugyan most nem ilyen módon vagyok itt, egyszerű civilként, aki bulizni akar és egy kicsit ki akar szakadni X prof vonzáskörzetéből.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeSzer. 4 Jún. - 22:00

Örömmel töltötte el Pengetáncost, hogy felvetésére pozitív választ kapott, és az estében újdonsült szórakozópartnere kedélyes közvetlenséggel mutatkozott be. A vállonveregetős gesztusra így első körben rögtön nem számított, noha egyáltalán nincs ellenére a közvetlen stílus, csupán némiképp meglepte a dolog. Bryce szivart gyújtós mutatványa pedig méginkább felkeltette a figyelmét. Több alkalommal is találkozott már itt a Pokoltűzben további mutánsokkal, de valahogy nem várta, hogy ezalkalommal is így lesz. A fiatalember "mutatványa" kapcsán arcára széles vigyor kúszik, hisz megtanulta már értékelni a különleges képességeket, amelyekről egyébként személyénél kevesebben bírtak szélesebb körű ismeretekkel a nagyvilágban, legalábbis, ha gyakorlati alkalmazásaik és lajstromba vételük került szóba.

-Nem semmi, határozottan ügyes!

Utalt az apró lángnyelv teremtésére elismerően, majd a kért tanács kapcsán igyekezett formába önteni gondolatait.

-Ami azt illeti, nem vagyok rendszeres dohányos magam sem, csak ritkán, némely kikapcsolódásaim alkalmával, és egyes jeles eseményekkor hódolok a dohány aromájának Mr. Bryce, de ha elfogad néhány tanácsot egy lelkes amatőrtől...

Vigyorgott ha lehet még szélesebben a fiatalemberre, aztán feltartotta a szivart tartó jobbját, hogy szemléltethesse javaslatainak egyes részeit, valamint ha Bryce még nem tette volna, szivarvágóját készséggel a rendelkezésére bocsájtotta.

-Nos, azzal bizonyára nem mondok újdonságot, hogy kell vagy ildomos elméletileg tartani a szivart, ahogyan talán azzal sem, hogy élvezetesebb a füst hőmérséklete, ha nem hamuzza le az ember, hadd égjen csak nyugodtan, a jobb minőségű sodratok végéről úgy sem potyog le az elégett rész egyhamar. Személy szerint többekkel együtt preferálom, ha a végét whiskeybe, vagy konyakba mártogatja az ember időnként, izlés dolga. Jó alaposan összenyálazná amúgyis az ember, ahogy azt kell, így ha nem valóságos műkritikusként szeretne csak önmagában a szivar aromájára koncentrálni valaki, az ital íze kellemesen kiegészíti a dohányét, és a vég megnedvesítésében is segít, és a dohányzó szája sem szárad ki olyan hamar. Ezt a pohár whiskeyt én valójában csak a szivar fogyasztásához rendeltem, noha természetesen önmagában sem ágálok a fogyasztása ellen. Egy próbát talán neked is megérhet a dolog, hátha jobban fog ízleni így, mint eddig. No meg ha módszeresen kortyolgatunk mellé az említett itókákból, az is tudja fokozni bizonyos esetekben az élményt.

Fejezte be monológját, és azzal kényelmesen elhelyezkedett az asztalnál, az idő közben táncra perdült tündérkét pedig mégközelebb invitálta kettesükhöz, amint az asztallapra maga is "elővarázsolt" egy tízdollárost, kopogtatva párat rajta mutatóujjával, jelezvén a lánynak, hogy egy-két kecses mozdulata közben magához veheti a bankót, s egyben ténykedésével igazolta Bryce elképzeléseit, miszerint így legalább tényleg jól jár majd a hölgyemény, ha kétszeresen, két oldalról kapja a "zsetont". A tizest nem találomra választotta ki, igyekezett nem asztaltársa "fölé licitálni", ám a táncoslábú tüneményt is szerette volna egyformán ösztönözni, hogy tudatosuljon az előadóban, ha mai műsorában kitesz magáért, valóban bőkezű juttatásra számíthat. Koktéljából pedig nagyot kortyolt, aminek végén élvezettel csettintett a nyelvével.

-Igazán remek estének ígérkezik ez a mai!

Osztotta meg véleményét Bryce-szal, majd kissé elrévedt a csinos test mozgására koncentrálva. Olyanfajta élmény ez, amellyel kevés egyéb dolog képes felvenni a versenyt, ha az ember fejéből az elmúlt órák, napok vérgőzös eseményeit kell feledtetni, segít ellazulni az ember fiának, és bizonyos esetekben lányának is. A táncosnő ritmusosan vonagló mozdulatai kétség kívül kedvére lehettek Brycenak is, ahogyan minden valamire való férfinépségnek, ezért Sam úgy gondolta, az eddigieken felül is megérdemel még néhány dollárt, nomeg kíváncsi volt arra is, tudja-e még fokozni vizuális élményeiket, amelyek nyújtásában a helyre kis teremtés élen járhatott, mert bizony sok egyéb kolleginája megirigyelhette ruganyos, hajlékony mozdulatait. Úgy tűnt számára, a táncosnő valóban mindent megtesz szórakoztatásukért, csábosan játékos mimikájával igyekezett hol egyikük, hol a másikuk figyelmét lekötni, de persze nagy általánosságban egyszerre mindkettejükét. Megdolgozott hát a figyelemért, mégpedig nem egy afféle rideg, kelletlen módon, ahogy az sok esetben zajlani szokott, hanem közvetlenül, kedves pajkosságával kedvezett a két férfiúnak. A zsoldos szép lassan elő is vett hát egy újabb bankjegyet, és amikor a lány egy kissé közelebblibbent egy perdülésnél a két férfihoz, pontosabban mikor feszes tompora suhant el a két jómadár előtt, hogy ne láthassa, melyikük volt a "tettes", azzal a sebességgel dugta parányi, kihívó alsóneműjébe az újabb tizest, amellyel a rá lőtt puskagolyókat is félre szokta ütni kardjaival. Nem is csoda, hogy kissé meglepődött a lány, de becsületére legyen mondva, egy pillanatra arcán átsuhanó enyhe meglepetésen, majd az azt követő elégedett somolygástól eltekintve nem mutatta jelét, hogy különösképpen firtatta volna a történteket. Igazi tehetség lehetett, vagy vérbeli profi, nem választott rosszul a két vendég. Gyors mozdulatának végét azért a bérgyilkos lelassította némiképp, hogy Brycenak se kelljen törnie a fejét az események ilyetén alakulásán, mert ha valamiképpen részleteiben is érzékelte volna a pillanat tört része alatt lezajló mozdulatot az eredményétől eltekintve, nem kívánta megzavarni őt a műsor élvezetében, nem akarta, hogy az esetleges találgatás, vagy érdeklődés lekötve figyelmét megfossza a kivételesen remek előadó műsorának élvezetétől. Persze mutánstársa ettől függetlenül dönthetett úgy, hogy mégiscsak ezzel foglalkozik, de ez már jóval inkább saját döntésének eredménye kellett, hogy legyen.

-Mondd csak, Bryce, sokszor megfordulsz errefelé? Én viszonylag gyakran betérek, és igyekszem alaposan megjegyezni a magunkfajtákat...

Kérdezi némileg később asztaltársát, amikor a lány pihenésképpen némiképp lassabb, könnyedebb figurákat produkál két gyorsabb tempójú szám között.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:57


Sam & Bryce




Nem tudtam mi lesz a vége ennek, de gondolom meg tudunk osztozni, már ha egy úriemberrel van dolgom, de hát a Pokoltűzről van szó, ide kifinomult gazdag emberek, bár főleg mutánsok járnak ide. Nem vagyok ijedős, ha verekednem kell, akkor megverekszem, de egy táncos nem ér ennyit, tehát inkább reménykedem. Nem is volt hiábavaló a várakozásomat, ugyanis az alak normális volt és azt ajánlotta, amit vártam, bár valóban számíthattam volna rá, hiszen nem volt erőszakos hangulatban, bár itt senkin sem látszott ez, így talán reménykedhetek, a leginkább jelenlévő érzés a kielégülés volt.
- Természetesen, szerintem a hölgy sem bánja a két bámészkodót egyszerre legalább több pénzt kap.
Ezen mosolyogtam egyet, majd hátba vágtam, bár nem túl erősen új barátomat, aki a kezét nyújtotta, amit el is fogadok.
- Üvözletem az én nevem Bryce.
Ahogy ő sem, én sem árulom el a családnevem miközben elfoglaljuk az asztalt odahívva a kinézett csajt. Ő egyszerűen eltünteti az asztalra lerakott 10 dollárost és megkezdi táncát. Közben társam meggyújtja a szivarját. Én személy szerint ellene vagyok a dohányzásnak, de most kikapcsolódni jöttem és már a söröm is elfogyott. Intek a pincérnek aki odajön és közlöm vele, hogy hozzon még egy kör vodkát és egy üveggel a legjobb wiskeyből meg egy szivart. Nem nagyon érdekel a pénz, kikapcsolódni vagyok itt és amúgy is van, mért ne szórjam. Meg is érkezik a kért ital és szivar. Ugyan tudom hogyan kell meggyújtani, de tapasztalatlan vagyok a szivar fogyasztásában és nálam nincs tűz, így kénytelen vagyok a semmiből tüzet csiholni, hogy meggyújtsam. Valamiért nem ízlik a szivar vége, de az anyag nagyon jó.
- Tudsz egy kis segítséget adni a szivarhoz?
Remélem ad valami tanácsot, hogy mit tehetnék az ellen, hogy ne érezzem a dohánylevél ízét a számban.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 19:59

♫ Zene - Low Rider ♫


Újabb meló, újabb nap, újabb pénz. Ez volt Sam számára a mai nap eddigi mottója, amelyből ugyan már nem volt túl sok hátra, ám legalább újra kényelmes és öltönyében pompázhatott. Nem mintha harci felszerelését kevésbé kedvelte volna, egyszerűen csak miután letudta a feladatot, olykor jól esett kieresztenie a gőzt az adrenalindús események után, ehhez pedig zömében sokkal alkalmasabb volt a tipikus klasszikus felöltő. Az estén a kikapcsolódáshoz a Pokoltűz Klubra esett a választása, mivel ezen a helyen rendszerint nem kellett túl sok dolgon agyalnia, az ember itt átadhatta magát a látványnak, a szeszesitalok bódító hatásainak, és még ki tudja mi mindennek, amihez szinte csak kedve volt, no meg persze, amit megengedtek számára anyagi lehetőségei.
Érkeztekor gépjárművét jóval távolabb, biztos környéken parkolta le, így nem kellett aggódnia az autó végett, ha netán az este túlságosan is görbére sikeredik, a négykerekű nyugodtan megvárhatja helyén, míg tulaja visszatér érte akár napok múltán is. Ennek okán azon kissebbséghez tartozott, akik gyalog közelítették meg az utcát, amely e neves intézménynek otthont adott, és épp ezért nem volt túl nagy kedve már kivárnia a hely bejárata előtt felgyülemlett emberek rövid sorát. Közvetlenül az ajtó előtt, a szűk keresztmetszetnél, ahol az egyik biztonsági ember is posztolt, persze már akkorára nőtt a mihamarabb bejutni kívánó emberek egy négyzetméterre jutó száma, amelyet a zsoldos nem kívánt első kézből megtapasztalni, ám a további, hátrébb a sorban tébláboló alakokat minden hezitálás nélkül, hetykén elsétálva mellettük előzte meg, persze teljesen igazságtalanul. Ilyetén tevékenysége persze nem maradt észrevétlen, és egyesek nem átallottak még szóvá is tenni nem tetszésüket. Na nem mintha bármit is elértek volna ezzel, leszámítva a hiúságukon esett csorbát.


-Kell egy pofon, vagy megküzdesz érte? Ha valami nem tetszik, idejöhetsz az ugatás helyett reklamálni...!

Vetette oda a leghangosabbnak, aztán visszafordulva beállt a sorba frissen elfoglalt, előkelő helyén. A dolgok így pont az elképzeléseinek megfelelően alakultak, elvégre a többi leendő vendég legnagyobb megelégedésére kissé nagyobb távolságot tartott tőle, mint az amúgy megszokott volt. Az emberek nem kötekedtek tovább, ami érthető volt, hisz szórakozni jöttek ide, és egyelőre elkerülni igyekeztek az összeütközést -amire Sam elég egyértelműen biztosította a lehetőséget- és módos, tehetős figurák voltak többségükben, talán még műveltek is. A hangoskodásnak utánanéző, és természetesen a további népek bejutását addig teljességgel felfüggesztő biztonságis fickóval jól ismerték már egymást, ezért rövid szóváltás következett, mielőtt a dolgok tovább mehettek volna a maguk medrében.

-Mi a pálya Sam?

Kérdezte az ajtónálló, rövid üdvözletképpeni biccentéssel megtoldva szavait.

-Szevasz Bob! Ne aggódj, odabent minden rendben lesz.

Köszöntötte ő is a jól megtermett alkalmazottat, és biztosította, hogy ha rajta múlik, ezúttal nem lesz további balhé.

-Rendben, ne rontsuk a hely renoméját!

Kacsintott a fickó a vendégre, aztán igyekezett vissza a dolgára. A sor így hamarosan újra apadni kezdett, s végül Sam is elérte a sokat látott nyílászárót. Belépőt füzetett, trezort bérelt, aztán következett volna a karszalag a belépőt füzetettek azonosításának egyik alternatívájaként, de itt a szokásos közjáték következett, ami már-már amolyan rutinszerű rituálénak számított közte, és a Pokoltűz emberei között.

-Azt a vacak cetlit ugye még csak eszedbe sem jut rám aggatni? Na kotord csak elő a zsebedből a pecsétnyomót, és gyorsan nyomjad a mintát! Tudom, hogy ott lapul az is, minden hájjal megkent lókötők!

Vigyorgott a beléptetését végzőre, aki szó nélkül, csak fejét ingatva, de ugyanakkor visszavigyorogva rá, így is tett. A városban mostanság ugyanis valóságos ultraviola-őrület élte reneszánszát, és a Pokoltűz Klub ilyen irányban is tartotta a divat által megkövetelt tempót. Sam bal kézfejére tehát a csak UV-fényben neonsárgán világító pecsét került, ami a bent remek izléssel eldugott, ellenben mégis kellő mennyiségű fényt biztosító UV-csöveknek hála beléptekor szinte már-már szemet bántó tündökléssel hirdette a Klub jelképét. A zsoldos sokkal jobban kedvelte ezt a megoldást, a csuklója köré ragasztott papírcsíkért valahogy sosem volt oda. A klubban a szeme elé táruló látvány, és az egész egyszerűen magával ragadó, buja hangulat azonban elég hamar elfeledtette vele a pecsétet, és az egész eddigi procedúrát, de hát ez ne mis volt csoda, hisz épp ezért is jött ide. Egyébként valamiért majdnem az alső alkalomtól kezdve, szinte mindig úgy érezte, hogy amolyan kitűntetett figyelmet élvezett valamiért ezen a helyen, ám az okára még nem sikerült mindeddig rájönnie. Voltaképpen ez utóbbi mindegy is volt számára, elvégre az eredménnyel elégedett lehetett. Persze az is igaz volt, hogy az is megesett már, majdnem végképp kitiltották a szórakoztatóegységből, hozzá kell tenni, teljesen jogosan. Ahol sok a csinos, ledér nő, a pénz, a pia, és a legjobb esetek zömében is "csak" erőteljesen ittas a vendégsereg, ott a balhé fán terem. A biztonság és a fegyelem, s a diszkréció valami oknál fogva azonban szintén kiemelkedő lehetett, amikor a tulajdonosok épp úgy látták jónak. Ez pedig a sok betérő számára olyan apró részlet volt, amely pótolhatatlan kulcsfontossággal bírt, és talán többek között ezek a jelszavak is tették különlegessé és vonzóvá a célközönség számára az exkluzív Pokoltűz Klubot.
A késői órán nem volt csoda, hogy a maga színvonalas határain belül zsúfolásig volt a hely, és nem nagyon akadt olyan fellépő, vagy egyéb minőségben szórakoztató hölgyemény, akinek figyelmét ne kötötte volna már le valamely jóra való, és degeszre tömött tárcájú polgár. Az említett leányzók körét, mint az este hátra levő részét számára kellemesebbé tevő potenciális jelöltekét Sam számára tovább szűkítette a férfi kényes izlése is, mert bár a Klub amúgy is felettéb színvonalasnak számított, Smith úr ilyen helyzetekben a maximumot várta el a pénzéért. Igaz, cserében nem is bánt szűkmarkúan a bankjegyekkel. Az élvezeteket azzal kezdte, hogy néhány zöldhasúnak kapásból a hátsójára vert, amint egy ütős röviditalokban gazdag koktélt rendelt magának, mellé egy kevés jó minőségű whiskeyvel, és egy példánnyal a lehető legjobb szivarok közül. Asztalt, vagy egyéb helyet azonban még a megfelelő látnivaló híján egy darabig nem talált magának, egészen addig, míg meg nem akadt a szeme az egyik előadón. Csodával határos módon eddig nem akadt még, ki hódolatával adózzon a nem hétköznapi jelenségnek, ezért valószínűsítette, csupán az imént kezdhette el műsorát. Menten el is indult hát a kiszemelt lány felé, az időközben elkészült rendelését tálcán egyensúlyozó pincért pedig maga után intette.


-Oda lesz szives...

Jelölte ki úticéljukat az általa kiszemelt lány, és a hozzá legközelebb eső asztal képében. Haladtában alig pár métert tett meg csupán, míg észrevette, hogy az ifjú hölgynek nem csak az ő érdeklődését sikerült felkeltenie, egy másik vendég is kiszúrta magának, ami egyáltalán nem is volt meglepő. Ettől még persze nem állt meg, nem lassított léptein, de nem is gyorsított a tempón, továbbra is kényelmesen sétálva ment egészen a lányhoz, és egyúttal a másik fickóhoz.
A pincérnek köszönő főbiccentéssel adta tudtára, hogy leteheti a tálcáról amit hozott és távozhat, majd vadonatúj szerzeményét, a szivart vette magához és kibontotta azt. Öltönyének belső zsebéből saját szivarvágót halászott elő, amellyel szakszerűen csonkolta a szépen sodort dohányleveleket, aztán a barnás tekercset kezébe véve a későbbiekben szájába vételezendő végénél a whiskeybe mártotta. Miután mindezzel megvolt, tipikus fogásával markolva a dohányárut fordult Brycehoz.


-Mit gondol, tudjuk élvezni a hölgy nyújtotta előadást egyszerre ketten is?

Kérdezi a fiatalembert, s ideiglenesen a mozzanat erejéig átvéve jobbjából szivarját a másik kezébe annak válaszától függetlenül kezet nyújt felé.

-Egyébként üdvözlöm, Sam vagyok. Azt hiszem, én lehetek az idősebb, így javaslom, a továbbiakban tegeződjünk!

Mutatkozik be ezen a helyen egyelőre szánt szándékkal csak a keresztnevét említve, majd szivarvágóját elpakolja, aztán vihargyújtójával meggyújtja a kezében szorongatott sodratot.


A hozzászólást Sam Stuart Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 4 Jún. - 20:26-kor.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 17:27

Sam és Bryce

Pokoltűz klub. Mit keresek itt? Nem tudom, de ne is érdekeljen, egy kis kikakapcsolódásra vágyok és ennnyi. Hiába vagyok X-men nem vagyok a prof ölebe, hogy azt csináljam, amit mond. Pénzem rengeteg van, így  megengedhetem magamnak ezt a helyet és ha már szórakozás, akkor adjunk az érzésnek. Az ajtóban egy kisebb sor vár, így beállok és türelmesen várok, amíg rám kerül a sor. Végre én is oda jutok, kifizetem a drága beugrott, majd felteszik a belépő szalagot a csuklómra és én is belépek. Az érzelmek vihara egy kapcsolatban kevesebb színt eredményez, mint ami itt folyik, mindenki tetszik valakinek, vagy éppen a szex gondolata lengi be a termet. Ennyi érzelmet nem is ismerek, ami itt leng, de nem bánom. Leülök az egyik fotelbe, ahol már két lány kényeztet egy pasit. Nem nagyon nézem, hogy mit csinálnak, de nem is marad sok időm, hiszen a pincér meg is jelenik szinte azonnal. Egyből rendelek egy sört és hozzá két feles vodkát. A rövidet húzóra isom meg egymás után, majd a söröm felé fordulok és lassan inni kezdem miközben a környéket figyelem és a megfelelő lányt keresem. Egyelőre nem akadt meg egy szabad lányon sem a szemem, de csak lesz valami, meg még a hangulat sincs meg, így újra rendelek két töményet, amit le is húzok és tovább keresem. A fejem már zsong, de nem baj, úgysem azért vagyok itt, hogy gondolkodjak. Lazulni akarok és erre nincs jobb, ha az ember talaj részegre issza magát. Végre megtalálom a megfelelőt és elindulok felé, éppen egyszerre egy másik sráccal. (ez leszel te Sam, ha gondolod) Na vajon ki lesz a gyorsabb?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár   Sztriptízbár Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sztriptízbár
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Pokoltûz Klub :: Black Light Brothel - Pokoltûz NY HQ-