we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játékkal kapcsolatos kérdések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 19 Aug. - 21:05

First topic message reminder :

Egyenlőre ide lehet beírni a kérdéseket, beszélgetéseket.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 18:36

Úgy értem jól van, akkor úgy játszom ki. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 17:47

Hát de írtam, hogy mehetsz. Very Happy Csak úgy játszd ki, hogy a bál a vége felé jár és már nincs ott Ethan, aztán ennyi. Very Happy Szóval nem írtam én azt, hogy ne jöhetnél vagy bármi, Isten ments. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Ace Hanson
mutant and proud

Ace Hanson
Tanár
let me to help you
Play By : Bradley Cooper
Hozzászólások száma : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 17:46

Jól van. Very Happy

Mondom, semmi gond, csak vicces lett volna így kijátszani. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 17:00

Mivel ugye alapjáraton úgy volt, hogy külsős nem mehet be, ezért nem gondoltam ilyesmibe bele, de Ethan szeretne bálozni, de akkor ha szeretnéd Ace, veheted úgy, hogy a bál végére ér be a karid, amikor már esetleg nincsenek ott sokan és addigra a fiúcskám ellép onnan. Smile Csak akkor írd úgy, hogy már láthatóan kevesen vannak és akivel játszol majd, annak szólj, hogy ő is úgy játssza ki, hogy a bál a vége felé jár, stb és hogy már van képessége. Smile Szóval ennyit tudok ajánlani, ha ez így megfelel.

És bocsi ezt a kellemetlenséget, nem szívesen vettem el a képességeket a bálon, de hát ilyen a karim... és mivel ő is diák és nincs olyan sok karim a suliban, én is szerettem volna vinni.
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 15:34

Ezt elsősorban Ethantól kell megkérdezni, hogy mondjuk meddig marad, hogy van-e annak értelme, hogy a karid a bál végére néz be, és akkor már nincs ott, de ezt ő tudja. ^^ De értelemszerűen a képessége él, szóval nagyon megoldás nincs rá. Smile
Vissza az elejére Go down

Wade Wilson
mutant and proud

Wade Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Ryan Reynolds
Hozzászólások száma : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 15:32

Charles-tól kaptam engedélyt, hogy besurranjak a bálra, mindenféle nagyobb balhé nélkül természetesen, de azt szeretném kérdezni, hogy játéktechnikailag hogy is nézne ki nekem a következő helyzet:

Deadpool a képessége nélkül egy beteg romhalmaz, aki képtelen bármire is, és így Neutron mellett körülbelül úgy nézne ki, hogy a terembe lépve összeesek és meghalok. Very Happy

Szóval erre szeretnék valami véleményt. Persze nem gond, ha nem jutok el Poollal a bálra, Ace is tökéletesen megfelel, nem probléma. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 19:58

Bízzunk benne, hogy le szokott lenni tisztázva a játékos felek között Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 19:33

Hát felőlem lehet akár mindkettő is, nekem mindegy, csak akkor ezt tényleg időben kell tisztázni, hogy ne legyen zavaró a másik félnek, aki esetleg másképp játszaná ki. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 19:28

Hát elvileg azért nem írtuk bele, mert a logikustól el lehet térni, más oldalakat pedig nem szoktunk nézni. De köszi az infót, egyenlőre reméljük nem lesz zavaró.
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 19:26

Szerintem nem kell feltétlenül leszabályozni, mindenki új játssza ki a saját játékában, ahogy jónak látja, vagy egyeztet legalább a másik féllel. ^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 19:17

Oksi. Smile Akkor viszont sztem ezt írjátok bele a szabályzatba is, mert sok másik oldalon meg nem így van és ne legyen kavarodás. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 19:12

Én is a logikát az elsőben látom, és eddig mindig így játszottam ki, de szabályt nem fektettünk le, fura is lenne, ha közben váltunk idősíkokat. Szóval neked van igazad.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 16:16

No nekem akadna egy kérdésem, mert most kissé összezavarodtam és inkább itt kérdezek, hátha mást is érdekel a válasz. Very Happy

Szóval az ugye oké, hogy a játék NRT-ben zajlik (nagyrészt), de ez azt takarja, hogy amikor a kezdő hsz-t írom, akkor az a dátum van, amit a valóságban is írunk, így akár két karakter találkozása között 1 hónap is eltelhet (mint mondjuk Amy-Jeremy) vagy azért, mert NRT van, az adott userek szabják meg, hogy az előző játékuk óta hány nap telt el? Mert én eddig az első szerint játszottam, de úgy tapasztaltam, hogy van, aki a második (bár lehet, hogy tévedek). Csak mert ha a második, akkor azt jó lenne tudni, szóval légyszi világosítsatok fel. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimePént. 11 Okt. - 19:27

Ha írsz hozzá egy röpke leírást, meg szerzel mondjuk képet és átküldöd üziben, akkor nagyon hálás lennék és se perc alatt létrehozom neked, ahol mondod. ^^
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimePént. 11 Okt. - 16:55

Szép napot.^^
Ide lettem vezényelve, úgyhogy itt kérdezem meg, hogy kaphatnék-e egy "Elhagyatott játszótér" nevű topicot, ahol "felvételizhetnék" a két alapítónál? Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 16:20

Rendben, köszönöm ^^
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 16:19

A szabályok azért vannak, mert szabályok, ha kiskapukat építünk beléjük, akkor érvényüket veszítik, és ha most azt mondjuk oké, akkor miért ne lehessen máskor is azt mondani másnak? Smile
Úgy gondolom, hogy nagyon sok helyszín van, pont azért, hogy ne legyen ilyen gond.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 15:59

Teljesen segítő volt a szándék, nemtom ezen mit lehetett negatívan értelmezni...
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 15:57

Pedig nekem nagyon úgy tűnt, de akkor nyilván benéztem Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 15:56

Sorry, nem rosszból írtam, de akkor nem szóltam...
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 15:55

Szia Amy!

Én is olvastam ám a szabályzatot... Smile

Charles? Eric? Kapok egy kiskaput? Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 15:45

Szia Smile

Idézek a szabályzatból:
" Amennyiben valahol játék folyik, és már legalább egy hónapja nem történt újabb hozzászólás, de a téma nem lett felszabadítva, elkezdhetsz ott játszani..."

Ergo b, kivéve, ha már egy hónapja nincs ott új hsz. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Okt. - 15:30

Újabb szöszke kérdéssel támadok Very Happy
North Salem területén szabad egy helyszínen több játékot is játszani? Például úgy, hogy minden hozzászólás elejére odaírnánk a címzett kari nevét?

A., Aha! Hát hogy a viharba ne!
B., Nem, várd meg míg felszabadul a helyszín
C., Nyiss új topicot a karakterek nevével és a helyszín megnevezésével, majd egyszer összevonjuk a két témát.

Egyébként a Sloane'S-ról lenne szó, ha ez jelent valamit.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 13:13

Mindenképpen.^^
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 13:08

Szerintem nem vészes, mármint a sok fórum, úgyis azok lesznek legfelül, amik fontosak. Smile

Lara: Persze, elsősorban Eric fülét rágd, nekem lassabb tempóban bármikor okés. ^^
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játékkal kapcsolatos kérdések   Játékkal kapcsolatos kérdések - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékkal kapcsolatos kérdések
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dizájnnal kapcsolatos kérdések, vélemények
» Kérdések, megbeszélde
» Kérdések fóruma - Szabályzat
» Kérdések a szavazással kapcsolatban
» GYIK (Gyakran Ismételt Kérdések)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-