we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 10-es szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: 10-es szoba   10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeVas. 2 Feb. - 18:32

First topic message reminder :

- Hát ez lenne az! - mondom belépve a szobába. Elég nagy rendetlenség van, de elvégre ő is fiú, csak nem zavarja.
Az ablakhoz sétálok és kinyitom, majd ledobom az ágyamra magam, és rágyújtok. A szobámban már csak dohányozhatok! Lelököm az ágyamról a bőröndömet, hogy könnyebben eltudjak feküdni. Velem szemben van egy emeletes ágy, ahová Stephen nyugodtan lepakolhat. Lenézek a földre, és besöpröm az ágyam alá a súlyzókat, hogy ne zavarjanak meg a közlekedésben. Szeretem ezt a szobát. A régi szobám nagyobb volt, de nem zavart. Az ágyam melletti éjjeliszekrényen lévő hamutartóba raktam a cigit és felültem az ágyban. Kikaptam a farzsebemből az irataimat és leraktam őket az éjjeliszekrényre. Jogsi, személyi és a többi. Azonban ez kevés volt. Mivel két életem volt, majdnem kétszer annyi irat birtokában is voltam. Körülnéztem, és szerencsére gyorsan megtaláltam. A földön hevert, biztos lelöktem éjszaka vagy hasonló. 
- Nos, remélem nem zavar a kupi. - mondom és széttárom a karomat. - Az emeletes ágy a tied lehet, illetve oda pakolsz ahova akarsz!
Visszaülök az ágyamra és neki dőlök a falnak.
- Megértem, hogy nem maradtatok egy helyben. A mutánsoknak nehéz. Minél többet vagy egy helyen, annál nagyobb az esélye, hogy hibázol és kiszúrnak. - mondom megértően. - De ez is megfog változni egyszer!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Stephan Tyson
mutant and proud

Stephan Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 22
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeVas. 2 Feb. - 19:13

-Igazad lehet. Bár amíg nem találkoztam Erickel és Charlesal nem igazán találkoztam mutánsokkal és azóta se. Jobban éreztem magam ha nem voltam sokat emberek között és nem kevertem a bajt, de ha kellett megvédtem magam. - Mondom majd elnyomom a cigit és eldőlök az ágyon. - Te hogy kerültél amúgy ide? Persze ha nem akarsz nem kell beszélned róla. - mondom majd a felső ágy alját figyelem. ~ Nehéz a mutáns élet de meg lehet szokni. Főleg ha megtanuljuk kezelni az erőnket és ez a lényeg. ~ gondolkodom magamban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeVas. 2 Feb. - 18:57

- A változásokat mindig nehéz elfogadni. - mondom, és az ablak felé legyezem a füstöt. - Szép dolog, hogy így foglalkozol vele.
Elgondolkodom azon amit Stephen mondott. Megvédeni magukat. Szerintem minden mutáns képes rá, csak van aki nem akarja megvédeni magát. Azok bolondok. Hagyják, hogy az emberek megalázzák őket, csak azért, mert látnak reményt arra, hogy valaha is befogadnak majd minket. A mi dolgunk az lenne, hogy felkészüljünk a háborúra. A forradalmunkra. Arra, hogy megmutassuk az embereknek mit jelent a hatalom. Ezért is jöttem ide. Nem akarok itt maradni tanárnak, se harcosnak. Én nem fogom úgy leélni az életem, hogy nem tettem semmit sem azért, hogy megváltoztassam a sorsunkat. De ehhez egyetértés kellene. Valami olyan dolog, amitől minden mutáns rájön: nem tűrnek meg bennünket. Hogy most kik tudnak rólunk azt nem tudom pontosan. Anyám elmesélte, hogy felsőbb körökben tudnak rólunk. Ez kissé idegessé tett akkor. Pont azok tudnak rólunk, akiknek kezükben van az életünk. Vagyis csak volt. Charles és Eric ugyanis megtanítják itt nekünk, hogy használjuk, és ahogyan elsajátítottuk az erőnket, már nem állíthatnak meg minket. Ez pedig felvillanyoz. Nem kilátástalan a helyzetünk!
- Szerintem minden mutáns képes megvédeni magát, csak van aki nem akarja, mert fél bántani másokat. - mondom elgondolkodva. - Pedig előbb utóbb muszáj lesz.
Vissza az elejére Go down

Stephan Tyson
mutant and proud

Stephan Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 22
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeVas. 2 Feb. - 18:45

- Engem aztán nem zavar a kupi. - mondom és ledobom táskámat az alsó ágyra majd leülök. Viccesnek találom hogy a súlyzókat az ágya alá kotorja de megértem. - Hogy őszinte legyek engem nem zavart hogy költözködnünk kellett, csak az hogy a húgomat nagyon megviselte. Gyakran előfordult hogy ha ideges lett valami miatt kigyulladt ez az körülötte. Úgy hogy jobb szerettem mellette lenni de én többnyire dolgoztam hogy ellássam őt. Ezért nem is bántam hogy ide került, mert így nem szenved hiányt semmiben. - mondom ahogy rágyújtok én is. - Remélem hogy Hamarosan tényleg minden megváltozik. Mert lehet mi megbírjuk védeni magunkat, de vannak akik nem. - teszem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: 10-es szoba   10-es szoba - Page 3 Icon_minitimeVas. 2 Feb. - 18:32

- Hát ez lenne az! - mondom belépve a szobába. Elég nagy rendetlenség van, de elvégre ő is fiú, csak nem zavarja.
Az ablakhoz sétálok és kinyitom, majd ledobom az ágyamra magam, és rágyújtok. A szobámban már csak dohányozhatok! Lelököm az ágyamról a bőröndömet, hogy könnyebben eltudjak feküdni. Velem szemben van egy emeletes ágy, ahová Stephen nyugodtan lepakolhat. Lenézek a földre, és besöpröm az ágyam alá a súlyzókat, hogy ne zavarjanak meg a közlekedésben. Szeretem ezt a szobát. A régi szobám nagyobb volt, de nem zavart. Az ágyam melletti éjjeliszekrényen lévő hamutartóba raktam a cigit és felültem az ágyban. Kikaptam a farzsebemből az irataimat és leraktam őket az éjjeliszekrényre. Jogsi, személyi és a többi. Azonban ez kevés volt. Mivel két életem volt, majdnem kétszer annyi irat birtokában is voltam. Körülnéztem, és szerencsére gyorsan megtaláltam. A földön hevert, biztos lelöktem éjszaka vagy hasonló. 
- Nos, remélem nem zavar a kupi. - mondom és széttárom a karomat. - Az emeletes ágy a tied lehet, illetve oda pakolsz ahova akarsz!
Visszaülök az ágyamra és neki dőlök a falnak.
- Megértem, hogy nem maradtatok egy helyben. A mutánsoknak nehéz. Minél többet vagy egy helyen, annál nagyobb az esélye, hogy hibázol és kiszúrnak. - mondom megértően. - De ez is megfog változni egyszer!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: 10-es szoba   10-es szoba - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
10-es szoba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 13-as szoba
» 11-es szoba
» 6-os Szoba
» 3-as szoba
» Bármi szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Elsõ emelet :: Fiúk hálószobái-