we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Tyler és Lara Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Tyler és Lara Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Tyler és Lara Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Tyler és Lara Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Tyler és Lara Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Tyler és Lara Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Tyler és Lara Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Tyler és Lara Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Tyler és Lara Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tyler és Lara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Tyler és Lara   Tyler és Lara Icon_minitimeKedd 25 Márc. - 12:14


O" fejcsóvál, én meg felvirulok.
- Hát persze! Játékkal tanul az gyerek! Meg aztán… a filmekben akkora bulinak tűnik. – színpadias félszegséggel vonom meg a vállamat. – nem mondom, hogy nem játszottam el a gondolattal, hogy mi lenne, ha… - Igazából nem ragaszkodok annyira ehhez a kocsmai verekedés témához sem, és ezt szerettem volna kifejezni azzal, hogy elviccelem ezt a részt. Ha konkrétan kimondom, hogy „de ha van jobb ötleted, az nekem is jó lesz”, az úgy venné ki magát, mintha semmi másra nem lennék kapható. Márpedig nem így van. Kettőnk közül Tyler a tanár, és ha ő azt mondja, hogy nem lesz csehós bunyó, attól még az én lelkesedésem nem fog alább hagyni a gyakorlás iránt sem. Örülök, hogy egyáltalán vállalja ezt a különórát velem.
- Uhh. Értem. – Kommentelem azt amit az illúziók természetéről mesél. Ez nem csupán "apró bökkenő", az egész verekedős ötlet erre épült. – Nem csináltam meg a házit Tyler tantárgyból. Ezer bocs. –  szerintem ez egy olyan helyzet, amikor (ha mellettem állna) oldalba bökném könyökkel, hogy komolyan ne vegyen, de ennek híján újfent csak vigyorogni tudok. Egészen addig amíg felajánlja magát a gyakorlás céljára, mert ekkor megint rácsodálkozok a világra.
– Tényleg megtennéd? Oké! – gyorsan rábólintok mielőtt még meggondolja magát. Aztán márisvetkőzni kezdek. Lerakom a táskámat, a széldzsekit, a melegítő felsőt így most egy fekete atlétában és egy krém színű pamut melegítőnadrágban találom magam. A hajamat eleve lófarokba kötöttem, gondolom jó lesz ez így a gyakorlat közben is.
– Önvédelmet sokáig tanultam a főiskola mellett, de a küzdelemről még nem tudok sokat. – locsogom még vetkőzés közben, nehogy beálljon itt a kínos csend, vagy valami. – Viszont a csontjaim erősek, és nem félek a lila foltoktól sem, szóval nem kell óvatoskodni velem. –mire ezt kimondom, már elkészültem, és csípőre tett kézzel, kis terpeszben állok a tanár úr elé. Sejtelmem sincsen arról, hogy most mi-hogyan fog történni, de alig várom már, hogy elkezdjük. – Kész vagyok! - billegek egyik lábamról a másikra, mert már nem bírok megmaradni egy helyben, úgy felpörögtem.

Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: Tyler és Lara   Tyler és Lara Icon_minitimeKedd 25 Márc. - 8:59



Habár személy szerint kedvelem Larát, mégsem mondhatjuk azt, hogy igazán ismerjük egymást. Általában mindig valami okból találkoztunk, soha sem "csak úgy", és ezen egy picit el is gondolkozom. Szép és csinos lány, nem is sok közöttünk a korkülönbség... Ám a szívembe erőteljesen belemar a fájdalom, mint mindig, mikor más nőkre gondolok. A feleségem emléke béklyóként köti a szívemet és nem enged oda mást. Na, meg persze az sem előny, hogy éjszakánként mellette alszom el. Egy pillanatra lehunyom a szememet, veszek egy nagy levegőt és immár kizárva a fájdalmat úja itt vagyok épen és egészségesen. Kíváncsi vagyok, hogy Lara miért engem keresett fel, hiszen eddig nem nagyon hívott gyakorlatra. Talán most talált ki magának egy új gyakorlási lehetőséget, vagy ki tudja. Minden esetre itt vagyok és lelkesen segítek neki bármiben. Igyekszem nm túl komoly lenni és az utóbbi lelki kilengést leszámítva jól is érzem magam. Azt hiszem, hogy Larával vagyunk olyan jóban, hogy ne adjam előtte a komoly tanár szerepét és igazából ő nem is hivatalos diák itt. A pite jó pont, még jobb, mint eddig, hiszen tényleg szeretem ezt a fajta pitét. Egy asztal illúzióját keltem fel, és látom, hogy Lara tátott szájjal figyel, amire csak lágyan elmosolyodom.
- Hé, ez csak egy asztal. Nem emlékszel mit szoktam az egész teremmel csinálni? - mosolygok a lányra majd végignézek a nagy, üres termen. Végül hamarosan eljutunk a kérdés és Lara jövetelének igazi okához. Elmeséli, hogy mi történt tegnap Charles-szal, hogy mire is jöttek rá és hogy mit is szeretne gyakorolni a lány. Komolyan, feszült figyelemmel hallgatom a mondanivalóját, majd a végén bólintok. Lassan felfogom a dolgokat és egy féloldalas mosoly jelenik meg az ajkam szélén.
- És pont egy kocsmai verekedéssel akarod kezdeni? - csóválom meg a fejemet. Az utolsó mondatára értetlenül nézek a lányra, de végül is nem kérdezek rá. Talán Ace elutazik, vagy itt hagyja az iskolát? Mindegy is.
- Azonban... Az illúzióim nem igazi emberek. Ha hozzájuk érsz, nem fognak érzéseket, gondolatokat közölni veled, hiszen... illúziók. Csak a küzdelmet tudom megteremteni, a valós világban lévő érzéseket nem - magyarázom el az aprócska bökkenőt a lánynak.
- De ha szeretnéd, én harcolok veled - vigyorodom el és ajánlom fel a küzdősportos ismereteimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Tyler és Lara   Tyler és Lara Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 17:31


Na jó. Az igazat megvallva, egyáltalán nem ismerem Tylert. Beszéltünk már néhány alkalommal leginkább az iskolákat érintő témákban, részt vettem pár óráján, de mindannyiszor egy komoly, felnőtt ember benyomását keltelte, aki sosem viccel, és akit mintha semmi nem érdekelne a munkáján kívül – amit egyébként pokolian jól csinál. Szóval igen, egy kicsit máris sutának érzem magam, meg úgy általában fogalmam sincs hogyan viselkedjek ebben a helyzetben. Pedig Ace-vel hasonló kaliberek, és vele több mint „jól kijöttünk egymással” (amíg el nem szúrtam mindent). Úgyhogy marad a szerencsétlen mosolyom, aztán meg úgyis idomulok Tyler magatartásához ha egyszer sikerül ráérezzek a hangulatra.  Ebben egyébként sokat segít, hogy megvillant egy megawattos mosolyt, amitől a tinilányok zöldségeket kezdenek beszélni, a kicsit érettebbeknek pedig átmeneti szívritmuszavara lesz. Bevallom, nekem is megfordul a fejemben, hogy elkérjem a fogorvosa elérhetőségeit. Tényleg lenyűgöző, de ami fontosabb, hogy átmenetileg teljesen eloszlatja a zavaromat. Tudom, hogy aki nem ismer, az első blikkre totál jellemtelen idiótának tart amiért ennyire befolyásol mások viselkedése/reakciói, de hé! képzeld csak magad a helyembe. A nap minden percében itt kavarognak a fejemben valaki más érzelmei, gondolatai, amiktől borzasztó nehéz elvonatkoztatni. Nekem igenis kell egy mosoly, egy fintor, vagy egy seggberúgás, mert színtelen/semleges csevegés közben (a sok hülyeséggel a fejemben) képtelen vagyok felmérni, hogy kivel-hányadán állok, vagy hogy mit engedhetek meg magamnak adott helyzetben. Összegezve: Tyler ezzel a mosollyal jelezte, hogy éppen nem a szigorú tanárbácsi bőrében van, amitől megkönnyebbülök, ellazulok, a következő mosollyal pedig arra jövök rá, hogy nem csak úgy mondja, hanem tényleg bírja a pitémet (ettől pedig én kezdek vigyorogni, mint a vadalma, de ebbe már vegyül némi önelégültség is).
- Örülök, hogy nem lőttem mellé a választással… - szeretnék még mondani valamit, de ekkor Tyler elővarázsol (erre nincs jobb szó)  egy asztalt a semmiből, és én megint elképedek. Nézem, ahogy leteszi rá a csomagot. Azt várnám, hogy a földön landol az egész, de nem. A csomag megmarad az asztal lapján. Eltátom a számat. Ha nem látom, hogy ő teremtette ide, meg nem mondanám róla, hogy nem igazi. Láttam már mit művelt ezzel a teremmel korábban, de helló! nekem ez még új, csaknem gáz, ha már ettől is le vagyok nyűgözve?!
- Aztamindenit.  Téged érdemes elvinni egy sivatagi útra!
Leteszem a táskát, csak előbb még előveszem belőle a két fél literes ásványvizet is, ami eddig az alján lapult. Benne vannak még az irataim, a pénztárcám, egy kisebb kulcscsomó, de ezen felül tök üres már, és a teher nélkül könnyű is. Eztán már nem húzom az időt, előrukkolok az ötletemmel. Mondjuk látva Tyler első reakcióját, úgy döntök, hogy a western témát inkább mégsem hozom fel. Majd egyszer talán, vagy soha, de nem is baj.
- A hogyanokat tudjuk már. Rájöttünk arra is, hogy sehogy nem lehet szabályozni a képességemet. Automatikus. Charles tegnap megkísérelte szűrni, vagy elnyomni mindenki mást a fejemben, aztán ráébredtünk, hogy ez se megy. Ekkor írtam neked üzeneted. Bocs, ha rosszul fejeztem ki magam. – levert voltam, mert szerettem volna haladni a dologgal... A lényeg, hogy belátom, jobban is odafigyelhettem volna hogyan írom meg a tényállást abban a levélben. -  Szóval a képességemet nem tudom szabályozni, de megtanulhatom – és meg is kell tanulnom- figyelmen kívül hagyni a váratlan, vagy túl nagy erővel rám törő „külső behatásokat” – és amikor ezt mondom, idézőjelet formálok a kezeimmel- , máskülönben leblokkolok egy feltételes küzdelem során. Ezért vagyunk itt. És mert Ace mostanában biztosan nem fog rámérni. – ezt azért még hozzá kellett tennem, mert ha úgy vesszük, akkor a nyakigláb tanárúr lenne az illetékes ebben a témában. Csakhát… lássuk be, teljesen elvágtam magam előtte. Nem mertem őt hívni.
Valamikor beszéd közben lesüthettem a tekintetem, mert most tudatosul bennem, hogy a sportcipőm orrát bámulom. Felsandítok Tylerre. – Mi az ítélet? Bevállalsz?

Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: Tyler és Lara   Tyler és Lara Icon_minitimeKedd 18 Márc. - 18:22


Az ajtó a kopogás után hamarosan kinyílik és odafordulva látom, hogy kedves ismerősöm, Lara jelenik meg az ajtóban. Persze, ki más, hiszen vele beszéltünk meg találkozót ide a harc terembe. Lassan felé sétálok és köszöntöm is a lányt, majd rá s térek a tárgyra. Persze, lehet, hogy illdomos lett volna azzal kezdeni, hogy hogy van és örülök, hogy látom és amúgy meg meglátogattam a reggelizőt és igazán elnyerte a tetszésemet, főleg a meggyes pite. De sajnos talán kíváncsibb vagyok, mint egy fiatal gyerek, így egyből arra tudok csak koncentrálni, hogy mit is szeretne tőlem ez a fiatal leányzó. A furcsa mosolyt nem gazán tudom hova tenni, de a megjegyzésre én is lágyan elmosolyodom, jelezve a lánynak, hogy ne érezze magát kellemetlenül emiatt.
- Oh, előbb befejeztem a munkámat és egy kicsit hamar értem le - magyarázom meg azt, hogy mit is keresek itt.
- Ha még egy aktával több lett volna, akkor neked kellett volna várnod rám! - teszem hozzá vidoran a dolgot, hiszen tényleg vicces, hogy ő keresett meg, mégis én értem ide előbb. A lány lassan mellém sétál, és mielőtt még elárulná, hogy mit s szeretne, a táskájában kezd kutatni. Bizonyára tipikus női táska, amiben nem lehet megtalálni semmit és amúgy is... Minden esetre kíváncsian figyelem a ténykedését, és mikor egy szépen becsomagolt dolgot húz elő, mint a gyerekek, kicsit megemelem a nyakamat is, hogy jobban lássam mi az. Majd el is szégyellem magam. Mi közöm van nekem Lara táskájához? De hamarosan kiderül, hogy a becsomagolt dolog az enyém, én kapom, és mikor kiderül, hogy mi is az, egy széles vigyor jelenik meg az arcomon.
- Meggyes pite? Tényleg? - nevetek fel és veszem el a csomagot. Mivel sejtem, hogy a kifakadásom magyarázatra szorul, a lányra nézek.
- Tegnap voltam először a reggeliződben és pont ilyen meggyes pitét ettem. És nagyon ízlett, úgyhogy köszönöm szépen! - a vigyorom kisebb mosollyá szelídül és hálás pillantással nézek a lányra, majd egy asztalt hozok létre és helyezem rá a csomagot és intek a lánynak, hogy a táskát is ráteheti. Elhelyezem a finomságot és vigyorogva fordulok vissza.
- Lekenyereztél. Ki vele, mit akarsz? - fonom karba a kezeimet a mellem előtt, de kíváncsian pillantok a lányra, abszolút nem távolságtartóan. A kérdésére az egyik szemöldökömet lassan felhúzom és várom, hogy a lány folytassa a dolgot, de úgy tűnik, hogy ez nem jön.
- Hogy miben? Ez miben segítené elő a képességed irányítását? - kérdezek rá konkrétan a dologra, hiszen az illúziómat csak arra szoktuk használni, hogy a diákok képességeinek megértését segítsem. Nem holmi vágyak kielégítésére.
- Azt hittem, hogy szeretnéd jobban megérten, hogyan is működik és konkrét dolgokra koncentrálni... - kezdem, mert múltkor mintha valami ilyesmit beszélgettünk volna. De hogy hogy jön a kocsma verekedés ehhez, arról fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Tyler és Lara   Tyler és Lara Icon_minitimeKedd 18 Márc. - 8:40


Nem érkezik válasz a  kérdésre, úgyhogy veszem a bátorságot és benyitok. Tyler már odabent van. Kicsit elszégyellem magam amiért én kértem tőle magánórát, mégis ő ért ide előbb. Szerencsétlenül mosolygok.
- Te aztán pontosabb vagy a halálnál. Hogy vagy mindig?
Becsukom magam mögött az ajtót, ahogy illik. A hangom még ekkor is visszhangzik, kong az üres falak között. Uhhh. Annyira más így ez a terem. Sivár és lehangoló.
Felzárkózok Tyler mellé, ahol majd lepakolom a táskámat, ha hozzákezdünk egyszer a tréninghez, de előbb még leejtem az alkaromra, mert elő szeretnék venni belőle valamit. Még jó, hogy nem vagyok az a típus, aki képes egy teherautót is elrejteni a retikülben, különben most lehetetlen küldetésre vállalkoznék.  
- Hoztam neked valamit. – és megvan! Egy kisebb csomagot húzok elő  belőle. Megkönnyebbülten tapasztalom, hogy az alufólia csomagolás sértetlen maradt. – Nem tudom milyen viszonyt ápolsz a meggyes pitével, de ez valami specialitásféle az éttermemben, és most pofátlanul meg akarlak vesztegetni vele. – azzal átnyújtom neki a pakkot. Lehet, hogy mellélőttem, vagy kifogtam az egyetlen pasast a földön, aki történetesen nem szereti a pitét, de szívesen adom, és garantálom, hogy nem fog elkapni a sírógörcs ha visszautasítja, mert ha a megvesztegetés dolog nem is jön össze, akkor legalább halálra zabálhatom magam ebből. Ha egyszer elkezdem enni, nem tudnám abbahagyni.
Na jó, úgy hiszem, hogy részemről több mint sok volt a felvezető kör, úgyhát most megköszörülöm a torkomat és előállok a fene nagy ötletemmel.
- Benne lennél egy kocsmai verekedésben? – kicsit zavarban vagyok, mert ez valami olyasmi, amit mindig szerettem volna elkerülni, de a szuperhíró énem el tudta képzelni magát egy ilyen szituációban. Élőben nem lenne merszem ilyesmit kezdeményezni, az biztos… de… ha Tyler illúziójával megoldható, azzal kb egy titkos vágyálmomat váltaná valóra. Ezért, és a dolog szerepjátékos része miatt akarom lekenyerezni őt. Mert ha már úgyis fantázia világ, akkor vettem a bátorságot nagyot álmodni: – Mondd, hogy szereted a western stílust.  
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: Tyler és Lara   Tyler és Lara Icon_minitimeHétf. 17 Márc. - 22:25

A harci terem felé igyekszem és mikor belépek, észreveszem, hogy egyelőre még nincs senki odabent. Az órámra pillantok és kicsit megnyugszom. Hamarabb jöttem bő 5 perccel, úgyhogy nincs miért aggódnom. Nem lehet mindenki olyan pontos - vagyis hát az esetek többségében sietős - mint én. A terembe lépve lassan körbenézek és megállok a falnál. Nem sok kedvem van most harcolni és gyakorolni, de kaptam Larától egy üzenetet, miszerint szeretné segítségül hívni a képességemet. én pedig - természetesen - állok szolgálatára, hiszen ezért is vagyok tanár, vagy mi a szösz, hogy segítsek a diákokon. Bár Lara igazából nem diák, minden esetre kedvelem a lányt. Nem sokat beszélgettünk, néhány szót váltottunk csak és olvastam az aktáját. Szóval nagyjából képben vagyok, hogy milyen változáson is ment keresztül a lány és milyen nagy erőfeszítés kellett neki ahhoz, hogy egyáltalán normálisan érezhesse magát. A teremben ácsorogva sétálgatok, és igyekszem kigondolni, hogy Lara vajon mit is akarhat tőlem. Egyszerű fekete melegítő van rajtam, nadrág és felső egymáshoz illően, valamint egy fehér sportcipő. Edzéshez készültem, nem csoda hát, hogy így nézek ki. Halk kopogtatást hallok az ajtó felől, és hamarosan nyitódik is, nem is hagyva időt arra, hogy válaszoljak. Teljes testemmel az ajtó és a rajta belépő csinos lány felé fordulok és lassan észrevétlenül az órámra nézek. Pontos, ezt már szeretem! Lassan közelebb sétálok hozzá és köszöntöm:
- Szervusz Lara! - tegezem le, hiszen már az elmúlt alkalommal megbeszéltük, hogy tegezzük egymást.
- Megkaptam az üzenetedet. Miben állhatok a szolgálatodra? - nézek kíváncsian a lányra. Látszik rajtam, hogy gazán izgatott vagyok a kérés miatt, hiszen biztos, hogy izgalmas órák elé nézünk. Fogalmam sincs, hogy mit akar a leányzó csinálni, de remélem, hogy élvezni fogjuk mindketten.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Tyler és Lara   Tyler és Lara Icon_minitimeSzer. 12 Márc. - 15:14


Eltelt néhány hónap amióta ide keveredtem. Ez idő alatt a képességem jóvoltából hagytak már el pasik,  akiket azt hittem, hogy szeretek, túl vagyok néhány brutális menstruációs görcsön, és megéltem úgy általában mindent ami a tinilányokat és pubertás fiúcskákat manapság foglalkoztatja. Avagy csak olyasmit tettem, amit azelőtt még nem.
Valaki pár hónappal ez előtt azzal a javaslattal állt elő, hogy vegyem le a kesztyűimet, elvégre a környezetemre nem jelent veszélyt a képességem, és talán az önsajnálattól is megszabadulok a kiegészítővel egyetemben. Ez utóbbi lehetőség elég ígéretesnek tűnt, így hát megtettem. A nap legnagyobb részében nincsen rajtam kesztyű.
Utólag visszagondolva nevetséges, hogy mennyire elvoltam a szegény kicsi mutáns lány szerepében, aki eddig visszahúzódva élt az emberek között. Nem tudom mire számítottam. Talán arra, hogy egyszercsak odajön valaki, megsimogatja a buksimat és megnyugtat afelől, hogy eztán minden rendben lesz. Nos, az tény, hogy egyszerűbb megerősítésért kuncsorogni, mint magunk erejéből lépni egyet előre, de ez nekem baromi jól ment úgy 25 éven át, szóval nem akartam változtatni rajta. Éppen itt volt az ideje magamhoz térni, azt a szánalmas, önmarcangoló, ál-elveszett kislányt  meg bezárni egy olyan helyre, ahol lassan feledésbe merül. Mert amíg egy tinédzser lány képes volt újra megtanulni mosolyogni, holott pár éve akaratán kívül végzett a szüleivel és azóta is mardossa a bűntudat; amíg egy sárkány bőrbe bújt férfi a fenevad pikkelyén  át is emberibb bármelyikünknél, addig az én passzív, és a környezetemre abszolút ártalmatlan képességem nem lehet mentség a viselkedésemre. Az a vidám igazság, hogy átkozottul szerencsés ember vagyok úgy a legtöbbünkhöz képest. Megvolt mindenem ami kellett. Jó életem volt, és az még most is. Tehát nincs miért sajnálni magam.
Aztán végül mégiscsak Chuck adta meg az utolsó lökést a változás irányába. A nevelőapám mindig is tudta, hogy más vagyok, és amikor idekeveredtem, rendszeresen beszámoltam neki a helyről és a többiekről is. Már az elején megmondta, hogy én vagyok saját magam legnagyobb ellensége, és hagy ne utazza át a fél világot, hogy hátulról lökdössön előre az úton, ahogy az általában lenni szokott. Kellett az is, hogy kiabálni kezdjen velem a műholdas telefonkészülékbe, és kellett még két alkalmazott az étterembe, hogy többé már az idő hiánya se jelentsen kifogást.
Tehát, úgy egy hónapja már nem csak be-be pillantok, hanem minden este itt vagyok. Ismerkedek, beszélgetek, kiveszem a részemet abból amiből lehet, és átprogramoztam a rendszeres esti kocogásomat is rendszeres esti tréningre idebent, az iskolában. Most is éppen erre készültem, de az edzőterem tele van, úszni meg nincs kedvem, úgyhogy nagyon reménykedek abban, hogy lent találom Tylert abban az üres teremben. Igazából nem szeretném feltartani, csak egy illúziót kérnék tőle amennyiben az megoldható. Fogalmam sincs hogyan működik az ő képessége, eddig mindössze néhány szót váltottunk.  
Kopogok az ajtón mielőtt benyitok, bár nem tudom, hogy van-e ott valaki, és pontosan ezért nem merek belépni sem engedély nélkül, mert meglehet, hogy Az a valaki a képességét gyakorolja éppen, én meg pont az útba lépnék.  
-Helló! Szabad?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Tyler és Lara   Tyler és Lara Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tyler és Lara
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Volunteers Park
» Charles és Lara
» Lara Sloane
» Mercedes & Tyler
» Tyler Westmorland - Az Illuzionista

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Alagsor alatti szint :: Harci terem-