we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 1:19

Mivel az egyik játékom véget ért, így szívesen játszanék ismét egy NRT-t valakivel. :)Várom a kedves jelentkezőt. Very Happy

Idő közben találtam játszótársakat. ^^
Vissza az elejére Go down

Roxanne Jeffers
mutant and proud

Roxanne Jeffers
független
loneliness is a gun
Play By : Titkos
Hozzászólások száma : 14
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 18:23

Amindenit, hogy de ráéreztél, hogy milyen becenevet akarok pig Vettem az adást, próbálom összelapátolni amint lehet. Nem igérem mára, de rajta leszek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 18:12

Aloha Roxy! ^^
Ha nem bánod, előbb elolvasnám majd a karilapodat (jellem, külső jegyek, ilyesmi), mert szeretem tudni, hogy kivel játszok (öreg vagyok már és szenilis Very Happy ), de utána röppen a kezdő majd szerintem a Sloane'S-ba amennyiben neked is megfelel ott. Még megbeszéljük ^^
Vissza az elejére Go down

Roxanne Jeffers
mutant and proud

Roxanne Jeffers
független
loneliness is a gun
Play By : Titkos
Hozzászólások száma : 14
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 18:05

Szia Lara!

Igyekszem ma ET-t írni, és elfogadtatni magam a mélyen tisztelt adminkák által. Írj egy kezdő hozzászólást, és amint lehet, máris becsatlakozom. Okézsoké? Független leszek.

xxx
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 28 Szept. - 8:04

Ismét NRT-s játszópajtit keresek. Komfortzónám a Sloane'S étterme, de North Salemen belül mobilizálható vagyok. Valaki? Embarassed 
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimePént. 27 Szept. - 11:09

Szia! Smile Ha úgy érzed, hogy egy diáklány is megfelelne a karidnak játszótársnak, akkor én szívesen jelentkeznék, úgyis szeretem az ilyen stílusú karikat, mint Victor, és egy ideje már keresek játszótársat is. Very Happy Csak annyi, hogy ne nyírd ki és ne kergesd az őrületbe szegény Amyt-t. XD Helyszínötletnek meg North Salem-et tudnám javasolni, vmi átlagos helyszínt, ahol összefuthatnak.
Vissza az elejére Go down

Victor Holmes
mutant and proud

Victor Holmes
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Victor Holmes
Hozzászólások száma : 24
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimePént. 27 Szept. - 10:32

Magányos őrült keresi játékostársait beszélgetés, nézeteltérés, vagy bármi céljára. Smile Szívesen játszom, viszont vegyük figyelembe, hogy csak az iskola területén kívül, és jobb, ha a lelkes jelentkezők először átfutják szegény Victor adatlapját, nem teljesen... Komplett a kolléga. Razz
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 20:25

Hmm, szerintem még egy játékot tudnék vállalni. Smile Tehát aki szeretne velem egyet NRT-ben játszani, az írjon itt vagy PM-et! (Olyan jelentkezzen, aki azért max. pár nap alatt ír és szereti a hosszabb hsz-eket.)
Vissza az elejére Go down

Shane Williamsom
mutant and proud

Shane Williamsom
Diák
power to the future
Play By : Shane Williamsom
Hozzászólások száma : 10
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 11:09

Még egy játékom nekem is kiadó. Ha valakit érdekel írjon üzenetet. Többszörösen elkeltem, egyenlőre nem keresek játékostársat.
Vissza az elejére Go down

Jeremy Carlson
mutant and proud

Jeremy Carlson
független
loneliness is a gun
Play By : ₪ Justin Timberlake
Hozzászólások száma : 243
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzer. 25 Szept. - 8:51

Felszabadultam nagyjából, szóval kapható vagyok egy lassabb, de folyamatos játékra. Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeKedd 24 Szept. - 22:05

Én meg kíváncsi vagyok, hogy ki szeretne velem játszani, szóval megvárnám, amíg valaki jelentkezik. Razz Csak lesz olyan ember. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeKedd 24 Szept. - 22:04

Jaa, világos. ^^ Akkor én még mondjuk egy Ace/Wade párossal próbálkoznék meg, úgy látom legalábbis, hogy a tanárúr elég aktív. ^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeKedd 24 Szept. - 22:03

Nem véletlen nem írtam neki. Smile Azt írta, hogy über lassú és hogy eltünedezik, én pedig nem ilyennek szeretném most az első játékomat (ahogy le is írtam). Bocs Cam, nem megbántani akarlak ezzel... :/
Vissza az elejére Go down

Evan MacTaggert
mutant and proud

Evan MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Jensen Ackles
Hozzászólások száma : 117
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeKedd 24 Szept. - 22:01

Cam és Amy? Mozduljatok rá egymásra szerintem. ^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeKedd 24 Szept. - 21:52

Sziasztok! Smile

Szeretnék én is játszani valakivel, méghozzá NRT-ben. Olyan jelentkezzen, akivel azért lehet haladni, de mégse bánja, hogyha nem írok azonnal, és aki nem veszik el, tehát nem marad félbe a játék se, vagy áll le X hétig, stb. Én szeretek hosszú hsz-ekben játszani, tehát aki hasonlóan érez, az írjon. Very Happy

Találtam játszótársat. ^^


A hozzászólást Amy Carmack összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 25 Szept. - 10:35-kor.
Vissza az elejére Go down

Camille Claque
mutant and proud

Camille Claque
Tanár
let me to help you
Play By : Calla Rousso
Hozzászólások száma : 11
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeKedd 24 Szept. - 20:18

Velem,velem,velem!*-*

Játsszon velem is valaki!Smile
Űber lassú, eltünedező, de imádni való vagyok és dorombolok is, ha kell! cat 
Szóval lécci, lécci valaki vigyen el egy körre. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 18:17

Halihó!
Én is szeretnék játszani. Egyelőre még csak NRT módra vagyok beállítva, szóval nem tudok mindig rögtön-azonnal írni. Remélem, ebből nem lesz baj Embarassed
Az üzletem leírása még készül, ezért North Salem "VOLUNTEERS PARK"-jára gondoltam helyszínként. Ha arra jár valaki úgy éjféltájt, akkor rám találhat a játszótér egyik hintájában, a többi meg majd alakul  Razz (Vevő vagyok ám bármi másra is)
Vissza az elejére Go down

Annie Montgomery
mutant and proud

Annie Montgomery
Diák
power to the future
Play By : Phoebe Tonkin
Hozzászólások száma : 41
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 14:40

Sziasztok! Három óra után szívesen játszanék valakivel. (:
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 21:47

De szuper! Nagyon köszi! De nem spamelem tele a játékkeresőt Very Happy

Holnap játszunk! ^^
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 20:30

S lőn. ^^
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 20:17

Oksa! Szuper lesz, legyen inkább holnap, mert ma nálunk meg vendégek vannak Very Happy

U.I.: Tudsz nekem is olyan szép lekerekített sarkú aláírást csinálni? *-*
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 19:46

Emily Sanders írta:
Hát ha Quinn el lett happolva, Charles-t szívesen elvinném egy időn kívülire. Emilynek úgyis szüksége van valami érzelemkezelési útmutatóra, hogy ne rendezzen át szobákat véletlenül >.<
Simán! Smile Bár nem ígérem mára a kezdést, mert most estünk haza csak, és még a vacsi is várat magára, de ha más nem, akkor holnap. ^^
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 19:29

Oksi, persze, bárhol kezdhetek?
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 19:26

Igen, viszem Magnetot, de csak 8 után tudok írni. Kezdesz?
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 19:20

Sziószok! Valaki így este felé szeretne játszani? Helyszín választható, és bármilyen karakterrel szívesen ismerkedem Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-