we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeVas. 25 Jún. - 11:49

Sziasztok!

Játékostársat keresek, max 2 játékot tudok bevállalni jelenleg. Kb. 10 karim van, tehát mindenevő vagyok, jöhet az ismerkedős, romizós, nyomozós, horror, akciózós, bármi, mindenre szokott lenni ötletem. Nagyjából 2-3 nap alatt tudok írni. Üzit Moirának, vagy Leah-nak, aztán egyezkedünk. Vagy facebookon is megtalálható vagyok, aki ismer^^
Vissza az elejére Go down

Lupe Faulkner
mutant and proud

Lupe Faulkner
Diák
power to the future
Play By : Emily Rudd
Hozzászólások száma : 10
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimePént. 14 Okt. - 12:47

Sziasztok! Játszópartnert keresnék ezen karakterem számára, elsősorban az X-Birtokra valahova. Ha érdekel valakit, dobjon egy pm-et és a továbbiakat megbeszélhetjük, vagy akár egy kezdő reaggal már indíthat is. Napi szinten tudok írni, legalább egy hsz-t, de lazább napokon (péntek-szombat-vasárnap) meg ha netalántán úgy alakul akkor bármikor többet is Smile
Vissza az elejére Go down

Wilmer Murtaugh
mutant and proud

Wilmer Murtaugh
Kísérleti alany
victim of science
Play By : Zane Holtz
Hozzászólások száma : 43
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzer. 12 Okt. - 12:06

Olyan játszótársat keresek, aki a kísérleti bázison él, mint alany, tudós, őr, akármi. Smile
Vissza az elejére Go down

Dick Grayson
mutant and proud

Dick Grayson
független
loneliness is a gun
Play By : Chris O'donnell
Hozzászólások száma : 30
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzer. 6 Júl. - 16:43

Nekem má van egy játékom a bájos Jean kisaszonnyal, de ha megfelel én szívesen csatlakozom hozzád. Csak írj valahova egy kezdőt persze csak akkor ha lehet egynél több játék egyszerre egy embernek.
Vissza az elejére Go down

Santiago Velazquez
mutant and proud

Santiago Velazquez
Diák
power to the future
Play By : Dominic Cooper
Hozzászólások száma : 44
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeKedd 5 Júl. - 13:36

Valaki lenne olyan jó és játszana velem? Hiányzik a mutánsos oldalam, megjáratnám magam egy picikét. Smile
Vissza az elejére Go down

Dick Grayson
mutant and proud

Dick Grayson
független
loneliness is a gun
Play By : Chris O'donnell
Hozzászólások száma : 30
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimePént. 1 Júl. - 20:20

Szeretnék játékost/ játékosokat keresni X intézethez való csatlakozásának kijátszásához.
Keresés lezárva.
Vissza az elejére Go down

Isabella Newton
mutant and proud

Isabella Newton
Diák
power to the future
Play By : Miranda Kerr
Hozzászólások száma : 47
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeVas. 27 Márc. - 10:06

Sziasztok!
Szeretnék egy olyan játékot kezdeni, ami kicsit pörgősebb, itt a szünet meg izé.. Szóval olyan napi 3-4 hsz-re gondolok. Smile Akit esetleg érdekel ez a pörgősebb forma, az jelentkezzen püben Isabella karimnál. Smile
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Keating
mutant and proud

Elizabeth Keating
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexandra Breckenridge
Hozzászólások száma : 6
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzer. 23 Márc. - 12:45

Sziasztok!

Karakteremmel furmányos sötét ármánykodásokba toborzok embereket és amúgy intrikus, néhol erőszakos, akár szórakoztatóan habkönnyűen véres vagy csak szociális játékokba keresek társat mutáns karakterrel, aki elég bátor és van vér a pucájában megnézni, hogy milyen mély a nyuszi ürege és hogy is néz ki ez a Csodaország Smile
Vissza az elejére Go down

Mary-Kate Baker
mutant and proud

Mary-Kate Baker
független
loneliness is a gun
Play By : Mary-Kate Olsen
Hozzászólások száma : 97
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeVas. 13 Márc. - 6:43

van egy elkezdett játékom amire sajnálatos módon nem írt egyetlen hsz-t sem az akivel lebeszéltem, azóta szó nélkül lelépett. Na mindegy. A lényeg, hogy ne vesszen már el, ha megírtam a kezdőt. Csak a fejlécet kell átírnom. Olívia az előttem szóló akár...bár nálam az ismerkedős játék lenne, vagy a Behemót, látom nincs játéka. szóval egy darab jelentkezőt várok, bárkit, bármire. Az alábbi linken van a helyszín.
https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t1602-wanda-mk-rend-a-lelke-mindennek#24061
Vissza az elejére Go down

Olivia Fox
mutant and proud

Olivia Fox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alona Tal
Hozzászólások száma : 8
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzer. 9 Márc. - 17:25

Sziasztok*-* Még új vagyok az oldalon és egy játékra keresek játszópajtit. nem vagyok rasszista, nem és faj mindegy, csak az ismerkedős játékokat hanyagoljuk. Illetve nem tudom hova kéne írnom, hirdetni ezért nem akarok, de keressek egy olyan törvényen kívüli mutánst aki csatlakozna hozzám tolvajkodni. :3
Vissza az elejére Go down

Anders Henriksson
mutant and proud

Anders Henriksson
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 14
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 21:18

Üdvözlet!

Remélhetőleg most már jó helyre fogok írni... Smile Játszótársat keresek, bármilyen játékra!

Anders
Vissza az elejére Go down

Cassius Drake
mutant and proud

Cassius Drake
Diák
power to the future
Play By : Steven Strait
Hozzászólások száma : 16
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeKedd 26 Jan. - 17:56

Sziasztok Smile
Szívesen nyomnék egy jóféle régi típusú RT-t valamelyik nap Smile van rá jelentkező? Smile ha igen, dobj rám egy PÜ-t, és egyeztetünk menoarc

// ha valaki nem tudná mi az az RT (real time) - olyan játék, amit elkezdünk és folyamatos akár 2-3 óra játék után le is zárunk ( vagy 1-2 óra de lehet fél napos is ameddig ráérünk ) vagyis nem húzódnak napokig vagy hetekig, mint az NRT-k (not real time), aztán pedig ha tetszett a dolog, akár újat is lehet kezdeni, ezáltal halad a sztori is Smile tisztában vagyok vele, hogy mindenki dolgozik vagy suliban van, főleg így hétköznap, de gondoltam hátha ráér valaki valamikor Smile //
Vissza az elejére Go down

ifj. Dr. Dirk K. O'Neil
mutant and proud

ifj. Dr. Dirk K. O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : Christian Bale
Hozzászólások száma : 92
Kor : 75



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimePént. 22 Jan. - 11:59

Újra bedobom magam két karakterrel is, de nem tudom minek Very Happy

A leírást két poszttal lejjebb olvashatjátok.

Két karim:
Leo Winter
Dirk K. O'Neil
Vissza az elejére Go down

Wanda..Maximoff2
mutant and proud

Wanda..Maximoff2
független
loneliness is a gun
Play By : Elizabeth Olsen
Hozzászólások száma : 8
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeVas. 10 Jan. - 16:26

*halkan betotyog*
Halihó *-*
Egyetlen egy játékot tudtam eddig elkezdeni, és jelenleg az is áll. Nagyon szeretnék egy játékot Wandával, bármilyet, tényleg nem vagyok válogatós, sőt akár extrém ötletekre is kapható vagyok.
Nem kerül sokba, csak egy pm az ára :lufi:


köszi pompom
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 11:49

Halihó!
Nem tudom, hogy mi van, valószínű ez egy ilyen időszaka az évnek, de megpróbálkozom, még ha kicsi is az esélyem rá. Az összes karakteremnek befagyott szinte az összes játéka, egy aktív karaktere van, vele is csak 1 karakter miatt vagyok "aktív" (mostanában már azzal sem nagyon) Most pedig leleplezem a multijaim és titkos multijaim, amik amúgy sem titkosak már xD

Leo Winter
Valójában egy ikerpár, 9 évesre lettek megalkotva, lassan betöltik a 11-et. Utcakölykök, akik árvaházból kerültek az utcára, képességük elég furcsa, ugyanis képesek egybeolvadni jelenleg még haldokló emberrel, de egy ó tanárral később akár élővel, de akár mutáns képességeket is képesek lesznek irányítani.

Dirk k. O'neil
Orvos egy nagy kórházban, ahol egy ideig vezető beosztásban volt, aztán visszalépett. Most valami komolyabb munkát keres, leginkább tanítani szeretne valaelyik orvosi egyetemen vagy kutatásban venne részt. Fura lehet, hogy 25-nek néz ki és úgy gondolkodik, mint egy 65 éves, mert valójában 67 lesz nemsokára, még ha ez nem is látszik.

Titus Augustus Helmsman
Zane Helmsmann, aki nem tud testvére képességeiről, öccse, jelenleg a X birtokon tanár, ami jó neki, szeretne többet foglalkozni a diákokkal, mert a papír munkát nagyon nem szereti, akár külön órán, akár csoportosan is.

Kayden R. Osborne
Egy repülő démon, furcsa jellemmel, ami magyarázható előéletéből, hogy a szülők nem szerették, hogy szárnya van, de melyik szülő igen? Vannak, de ritkák. Nem túl nyitott, viszont imád repülni, beszédben is sok mindent ahhoz hasonlít.

Bryce Payne
Családja egyetlen élő tagja legalábbis ezt tudja róla a külvilág, szüleit mutánsok ölték meg, egyik testvérét pedig "utcai lövöldözés" közben ölték meg, szintén mutánsok. Van egy testvére, akit 11 éve nem látott, de tudja, hogy él, mivel az égő házhoz visszatérve az ott maradt érzelmi emlékeken keresztül meglátta a múltat.

Akit érdekelne valamelyik karakterem, az pm-et küldjön erre a karakterre, nem harapok, bárkivel játszom, aki érdeklődik.
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. - 21:25

Bedobom magamat, mert kissé befagytak a szálaim és szeretem ezt a kis sérült lelkű kisasszonyt, játszani is jó lenne vele, értelmes, aktív és hosszú távú szálakat, kapcsolatépítést, szóóóóval 1, esetleg 2 szálat bevállalnék vele, ha van rá érdeklődő, akár a birtokon, akár máshol, biztosan ki tudunk ötölni valamit közösen. Akár a mesében is kapható vagyok játékra, mert az ottani kezdő hszem már jó egy hónapja áll, a türelmem meg már elfogyott. Very Happy
Ui.: Ha érdekel a dolog dobj üzit ide, vagy Charles Xaviernek.
Ui2.: Admin vagyok, de nem eszem embert, tényleg, komolyan, becs' szó. :whiteflag:
Vissza az elejére Go down

Anders Henriksson
mutant and proud

Anders Henriksson
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 14
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzer. 11 Nov. - 16:27

Üdvözlet!

Egy kedves, aranyos kidobó fiú játszótársat keres! Jelenleg még független vagyok, szóval ha X-ék vagy Törvényen Kívüliek szeretnének "elcsábítani", akkor toborzós játékra is vevő vagyok! Viszont 1. játékra még nem fogok csatlakozni egyik oldalhoz sem, tessen megküzdeni értem!

Anders
Vissza az elejére Go down

Samantha Reeves
mutant and proud

Samantha Reeves
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 7
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeVas. 25 Okt. - 18:12

Akkor mint lelkes újonc keresek is egy játékostársat aki mondjuk akár körbe is vezethetne a birtokon... vagy valami Very Happy

Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzomb. 24 Okt. - 16:51

Újjászületésem örömére játszópartnert keresek! Lehetsz elkapni való veszélyes mutáns, birtokon vegetáló diák, de akár csak egy szimpatikus/seggfej idegen a kávézóból Very Happy Mindegy, csak gyere, és forgasd fel az életem^^

Elkeltem, mint a lejárós tojás Razz
Vissza az elejére Go down

Esmeralda Hernandez
mutant and proud

Esmeralda Hernandez
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 4
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeHétf. 12 Okt. - 17:26

Halihó^^

Első játékomra keresném játékostársam *-* Főként diáknak örülnék, de ha nem az vagy, az sem baj :3 most csak egy PM az ára a játéknak^^
Vissza az elejére Go down

Bellamy Sheppard
mutant and proud

Bellamy Sheppard
független
loneliness is a gun
Play By : Logan Lerman
Hozzászólások száma : 47
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeHétf. 28 Szept. - 0:57

Hali!
Nem vagyok az a bátor típus, aki ráír másokra, úgyhogy itt reklámoznám magam. ^^
Egy játékot még tudnék vinni, amennyiben lenne rám igény.
:imadat:

Elvileg meg is vagyok. ^^
Vissza az elejére Go down

Dr Eris S. Kensington
mutant and proud

Dr Eris S. Kensington
független
loneliness is a gun
Play By : Tatiana Maslany
Hozzászólások száma : 11
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzer. 23 Szept. - 19:45

Halihó^^
Előre láthatóan bizonytalan ideig akadt némi szabadidőm... Szóval játszanék valakivel, valahol, valamit Smile
Ha kedvet éreznél egy játékhoz velem, csak dobj meg egy PM-mel, ígérem nem harapok... és nem is vagyok fertőző beteg^^ Very Happy
Vissza az elejére Go down

Anastasia Thorne
mutant and proud

Anastasia Thorne
Diák
power to the future
Play By : Eliza Taylor
Hozzászólások száma : 6
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzer. 23 Szept. - 19:40

Sziasztok! :bigeyes:
Keresem a lánykám első játékát, jelenleg csak egyet tudok vinni, de ez a későbbiekben változhat! Szóval aki szeretne játszani egy lappangó őrülttel, aki egyébként kedves, és barátkozós természetű, akkor dobj egy PM-et! :lufi:
Vissza az elejére Go down

Logan Howlett
mutant and proud

Logan Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 7
Kor : 164



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimePént. 18 Szept. - 23:02

Akinek kedve volna egy játékhoz, nyugodtan vágjon hozzám egy pm-et. Smile

Szerk.: Egyelőre betöltötték a pozíciókat. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitimeSzer. 16 Szept. - 17:33

Leah karimmal nagyon régen egy játékom van, most nem ártana ezt kicsit bővíteni^^ Eric Lensherr főkarinak tessék írni^^ Típus bármi lehet, várom az érdeklődőket^^
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-