we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeKedd 20 Aug. - 13:40

First topic message reminder :

Itt tudtok mindenféléről beszélgetni, úgyhogy csak bátran!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Christofer Anderson
mutant and proud

Christofer Anderson
független
loneliness is a gun
Play By : Michael Trucco
Hozzászólások száma : 85
Kor : 46



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeVas. 15 Jún. - 20:50

itt is kimaradtam akkor ezek szerint a figyelem bűvköréből (éjszakai kóborlás), immár harmadjára. Smile
a kiírtak listában Chris is szerepel, így rám nem szükséges várakozni.
Köszöntem!  Cool
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeVas. 15 Jún. - 20:09

Az éjszakai kóborlás tekintetében írok ide. Sylvie nyaral, Quinn kiírta magát, de egyébként sem kellett rájuk várni. Légyszi máskor ne tegyétek, mert így totál elmegy az ihletem, ha ennyire belassulunk. Tati írt, és miután szóltam neki, Nique is. Aki még szeretne játszani, az kedd estig írjon, utána már mindenképpen írok, és ne várjatok egymásra, mindig én indítom a kört, aztán lehet írni, amikor tudtok. Persze ha van kedvetek, és ne fújjuk le.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimePént. 13 Jún. - 20:06

Kedves játékostársaim!

Javult az állapotom, újra itt vagyok, írtam mindenkinek.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimePént. 13 Jún. - 8:38

Ez is kész van. ^^

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 22:52

Én nagyon szívesen látlak Sarah és szerintem Eric is, szóval be is írlak harmadiknak és örülök, hogy jelentkeztél. Smile

Up.: a Valkűr háló a miénk Smile
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 20:56

Igazából megláttam napközbe amit írtál, és gondoltam jelzem, hogy még Sarah is eladó ilyen szempontból Very Happy
És szívesen csatlakozom hozzátok (is) ha úgy adódik és nincs más jelentkező akit nálam szívesebben láttok a szobában Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 13:18

Sarah: akkor ezt vegyem úgy, hogy csatlakozol hozzánk? Smile Mert ezt így nem írtad és hát nem tudom, hogy szeretnél-e vagy inkább máshoz kerülnél és azért írtad ide. XD
Vissza az elejére Go down

Sarah Hannon
mutant and proud

Sarah Hannon
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 66
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 13:00

Hát Sarahnak sincsen még se szobája, se szobatársa Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 18:43

Helyes-helyes, rád mindenképpen számítottam, szöszi! Wink
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 18:33

Én mindenképpen lennék a társad, mert szobátlan vagyok, remélem még valaki 3. is jelentkezik Smile A közös párnacsaták kötelezőek.
Vissza az elejére Go down

Vasilisa Cromwell
mutant and proud

Vasilisa Cromwell
Diák
power to the future
Play By : Dulce María
Hozzászólások száma : 64
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 7:28

Jó reggelt! Smile

Én csak azért írok ide, mert a napokban döbbentem rá, hogy Lisának még nincsenek szobatársai, igazából szobája se, szóóóval, két leányzó jelentkezését várnám, akikkel lehetnénk szobatársak. Smile Bárki megfelel, csak örülnék, ha Vasilisát is tudnám aktivizálni picit. Smile

Na mentem a mai vizsgámra tanulni, szerintem jelentkezzetek itt nyugodtan, így lehet látni, ha két fő jelentkezett. Very Happy Nem hiszem, hogy ezzel bárkit is zavarnánk, ha írunk ide pár hsz-t, szóval csak bátran! ^^
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff2
mutant and proud

Pietro.Maximoff2
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 7
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 7 Jún. - 16:39

Köszönöööm szépen ^^
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 7 Jún. - 16:37

Nekem még e téren van Leroy felé is egy tartozásom, de jövő héten igyekszem beiktatni neked is egyet, ha addig nem készít valaki más. ^^
Vissza az elejére Go down

Pietro.Maximoff2
mutant and proud

Pietro.Maximoff2
független
loneliness is a gun
Play By : Evan Peters
Hozzászólások száma : 7
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 7 Jún. - 16:24

Tudom, hogy még csak most jöttem, de tök pofátlanul feldobom: ha valaki tudna kreálni nekem egy csilivili kis aláírást, azt nagyon megölelgetném érte... ha fiú az illető, majd lepacsizunk. *-* Kösziii!
Vissza az elejére Go down

Apple Lara McCormack
mutant and proud

Apple Lara McCormack
független
loneliness is a gun
Play By : Jessica Biel
Hozzászólások száma : 87
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 17:47

Nagyon szívesen! Örülök, ha segíthetek. Wink
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 17:40

Sebezetetlen, hogy nekem ez miért nem jutott eszembe.  Shocked  Pedig kézenfekvő, köszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down

Apple Lara McCormack
mutant and proud

Apple Lara McCormack
független
loneliness is a gun
Play By : Jessica Biel
Hozzászólások száma : 87
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 16:35

Carrie-Ann: Sebezhetetlen? Abortíva? (Abortív szó jelentése: A szokásosnál rövidebb tartalmú, enyhe lefolyású, teljes kifejlődés előtt gyógyulással végződő.) Gyömbér? (A gyömbér fájdalomcsillapító hatású növény.) Aloe? (És egyéb jól hangzó nevű gyógynövények?).. nem tudom, lehet, hogy mind hülyeség, de ezek jutottak eszembe Smile
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 16:05

Sziasztok! Nem tudna nekem valaki valami ötletet javasolni mutáns névre? Már csak az kéne. Smile
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 15:38

Csak az aláírás megnézése miatt írok, h mégis milyen lett Very Happy
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 22:39

A lényeg, hogy üzenetben nyaggassátok a jóasszonyt, hogy ne neki kelljen kitalálni a dolgot, mert aranyosak vagytok, hogy segítenétek, de a konkrét játékrahívás a megoldás. Ha gondoljátok, lessétek meg az ET-it, taglistában a karijait, aztán mehet. Köszi szépen a segítséget!
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 22:36

Waylon: Igen, Faye az én kicsikém. ^^

Az amúgy az igazság, hogy mostanában sokkal jobban fekszenek a lány karik. Persze ettől még pasi karijaim is vannak, de mégis csak a női vonal fekszik jobban, most ilyen időszakom van. Smile

Meg amúgy a nagy helyzet, hogy tényleg szívesen játszom sokakkal, meg minden, csak mindig oda jutok, hogy ugye én hívom a legtöbbeket. Mint admin sok újjal játszottam már, de azoknak a száma, akik aztán egy játék után rám is írtak, hogy mikor jön a következő úgy a 10 %-ot jó, ha eléri, ami meg nem kicsit alá tudja ásni az önbizalmamat. :S Evy-vel is játszom én tök szívesen, meg Amy mehetnek majd a játékok, ha lement az Ethan-Quinn vonal, így szép sorban. Smile
Vissza az elejére Go down

Evelyn Weston
mutant and proud

Evelyn Weston
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evelyn Weston
Hozzászólások száma : 76
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 22:26

Én szívesen összefutok továbbra is Evan karakterével, ha már megkezdődött a szál. Evelyn nem egy békés karakter, simán el tudom képzelni, hogy hamarosan ismét körözés alatt fog állni, vagy Evan kerül olyan bajba, hogy mutáns segítség kell neki, és akkor kénytelen lesz valahogy megpróbálnia meggyőzni Evyt hogy segítsen, vagy akármi.. Very Happy Szóval én ajánlom magamat Smile Lesznek időszakaim mikor kevésbé vagyok, de teljesen el nem tűnök, mint tapasztaltátok Razz
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 22:25

Én szívesen reagálok. Smile

Nálunk Jeremy-Amy-nél nagyon is alakult valami, de őket nem én akartam szétszakítani, hanem ő, és ő vitte el a suliból is, arról nem tehetek. :/ A jövőben valszeg még találkoznak, de annak úgy én se örültem, főleg, mivel Amy a főkarim és alapba is mást beszéltünk meg üziben, szóval eléggé meglepett. Itt tehát Jer-re utalok, hogy neki volt valakije, barát, barátnő, fene tudja mi, de volt és lesz is, ha úgy alakul. Smile

Mike: őt Amy és Lisa is kedveli, szóval én mindkettejükkel szeretnék még velük játszani a jövőben is, de ezt én jeleztem is.

Jay: őt Shana-val kapnám el majd valamikor.

Ethan-Quinn: mondani se kell, hogy van kapcsolat. Smile

Szóval én mosom kezeimet ilyen téren és rám számíthat, ahogy eddig is, mert bár volt nem túl aktív időszakom, de majdnem a kezdetek óta itt vagyok. Smile Illetve, chat-en múltkor is nem egy párosra utaltam, hogy játszhatnánk majd a jövőben, de szépen sorban ugyebár.

És persze Eric, te is számíthatsz rám, de hát ez tudod. Wink
Illetve, az én karijaimra is él ez, hogy nem nagyon alakultak még a dolgaik, de remélem, hogy lesz ez még így se. Very Happy Leginkább nálam Charles-al alakulgattak a karik kapcsolatai, bár most kb mindegyik mintha szét akarna esni, de én ebben érzek userességet is, de a jövő eldönti, hogy mi lesz. Smile
Vissza az elejére Go down

Waylon Carter
mutant and proud

Waylon Carter
független
loneliness is a gun
Play By : Sam Witwer
Hozzászólások száma : 11
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 22:23

Ha jól sejtem velem játszik a Central Parkban, holnap megy a válasz Wink

(ha mégsem ő az, akkor ez az üzenet tárgytalan és törölhető)
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 22:22

Ismertek, nem vagyok az az eltűnős fajta. Én szívesen játszanék Charles-szal, de mivel máshol állandó jelleggel játszunk, nem tudom lenne-e hozzá kedve, ha igen természetesen bármikor ráérek és nagyon szívesen játszom Very Happy
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgetés kötetlenül
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-