we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Szabályok, fontos tudnivalók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 11:10

First topic message reminder :

No első körben akkor pár apró és fontos részlet jön ide, ami átláthatóan bármikor visszaolvasható később is, és ha bármiféle kérdés felmerül, akkor arról is a továbbiakban itt lehet kérdezni. Smile

Időtartam:
A nyári nagy mese szeptember 1-ig tart terveink szerint. Persze lehet esetlegesen csúszás, de azért igyekszünk ezt mindenképpen tartani. :)A karakterek hivatalosan július 15-én hajóznak ki! Ez nagyon fontos, tehát előtte még a suliban tartózkodnak, de maga a mese most indul, hogy legyen idő főleg ekkora tömeggel kijátszani a történéseket. ^^

Hol játszhatok a mese közben?
Mivel hosszú időtartamról van szó, felmerül a kérdés játszhatsz-e közben a suliban is. Hát naná! Amúgy nagyon be lenne korlátozva a karid. Az egyetlen kikötés annyi, hogy júli 15. és szept 1. között már nem kezdhetsz bele új játékba az úton lévő karaktereddel, de már előtte megkezdett időn kívül játékokat akkor is nyugodtan kijátszhatsz, ennek semmi akadálya nincs.

Mi lesz két mese között?
Mivel a létszám a várthoz képest jóval több lett, úgy gondoljuk, hogy jó eséllyel inkább a nagy tömeges mesék rövidebbek lesznek, mint pl. most a nyitó is csupán néhány mesélői hozzászólással indul és utána majd nyugodtan játszhattok külön is ebben a témakörben. Mindenki hozhat létre magának fórumot azzal/azokkal, akivel/akikkel játszani szeretne. Jó eséllyel lesznek majd gyorsan pörgős mesék is, amikre maximum 4-5 fő jelentkezését várjuk majd, és ezeknél elvárt lesz a gyors reagálás, ezek afféle kisebb események lesznek, amikről majd kerül be összefoglaló is, hogy senki se maradjon le semmiről.

Ami még fontos lehet
A nagyobb tömeges mesék esetén mi szigorúan hetente írunk majd hozzászólást. Ez alól nem tudunk kivételt tenni, mert akkor rémesen elhúzódna minden. Nektek pontosan 6 napotok lesz hsz-t írni. Nem kötelező sorrendet tartani, csak ha úgy érzed eleve valakivel beszéltél stb. akkor rá azért figyelj, de azzal nem tudunk mit kezdeni, ha valaki más figyelmetlensége miatt csúszik ki a sorból. Ez a ti felelősségetek, ha valakire vártok, mert előttetek lenne, akkor rugdossátok meg, hogy írjon, vagy vágjatok be elé.
Természetesen tiszta sor, hogy lesz, aki majd elutazik nyaralni, táborba stb. ez benne van, mi is megyünk majd el nyaralni, ilyenkor érthető, ha valaki kimarad egy-egy körből, visszaolvas, vagy majd átnézi az összefoglalót. Smile

Lehet-e menet közben csatlakozni a meséhez?
Igen és nem. ^^ Igen, tehát, aki később regisztrál az oldalra sem marad ki semmiből, mert megteheti, hogy ha visszaolvassa eddig mi történt, akkor úgy veszi, hogy az ő karaktere is eljött a hajóútra, de ez esetben írjon ide, vagy pedig nekünk üzit, hogy tudjunk a plusz egy főről. Nem, folyamatban lévő mesébe nem lehet becsatlakozni, mert az mesélőnek is elég nagy zavart okozna, főleg akkor, ha eleve két csapatra lesztek osztva. Smile

Azt hiszem ennyi, ha bármi egyéb kérdés felmerül, akkor kiáltsatok, jó hangosan. A nyitó hsz-szel és a csoportbontással - ami teljes mértékben random lett - jövök majd nem sokára. Smile Előre is jó szórakozást mindenkinek!

Végezetül pedig a lista, akik már eddig jelentkeztek a mesére, akár üzenetben, akár a Híreknél:
Amy
Angela
Beryl
Bryce
Chad
David
Dorothy
Cynthia
Emily
Felicity
Gabriel
Henry
Jack
Jacob
Jason
Joanne
Josie
Leah
Leroy
Liam
Lindsay
Nique
Scott
Sylvie
Tati
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 19:39

Szerintem én is csapódom ügyetlenkedni egy sort. Very Happy

Illetve, ahová zárójelben felvéstetek, megyek oda is, de ezt már írtam facebookon. ^^
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 18:22

Oh Fortuna mégis megtalál  Very Happy 
Davidnek egy ellátás nem ártana sebesültnek jelentkezik Very Happy

Ó ja, igen: eszméletlenül játszom (najó, átvitt értelem kihagyandó).
De ha szeretnétek zenei aláfestésként ordítást, megoldható  :lufi: 


A hozzászólást David Armanaugh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Jún. - 19:52-kor.
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 16:13

Én is jönnék, pár naponta tudok írni szerintem és bár komoly sérülésem nincs, de mivel eddig nem éreztem a fájdalmat most finoman szólva is ki vagyok bukva még a kis horzsolásoktól is.  Shocked 
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 15:30

Hát én sérült is vagyok, és szívesen is játszanék, meg 2-3 naponta fogok tudni írni, úgyhogy én jelentkeznék Smile
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 14:39

Nos, minden kedves és kedvetlen hajótörötthöz intézném az alábbi kérdést. Látom, hogy elindultak a páros játékok, ez pedig előhozta belőlem a megalománságomat. Én sokakkal szeretnék játszani, egyszerre. Very Happy Dióhéjban annyira gondoltam, hogy még IC a felfedezgetősdi ideje előtt össze kéne kapargatni a sérülteket, ellátni, meg ilyenek. Nique apja boncnok volt és temetkezési vállalkozó (My Girl feeling Smile) szóval valamennyit tud az anatómáról, megküzdene néhány seb ellátásával is - bár elsősegélyláda nélkül elég izgalmas lesz a dolog Very Happy -, ha lenne, aki segít neki. Keresnék hát vállalkozó szellemű sérülteket és olyanokat, akik lennének szívesek az ellátásban segíteni Niquenek (nem győzöm kiemelni, hogy olyan nagyon azért ő se konyít ezen dolgokhoz, én csak useresen játszani szeretnék Very Happy). Ha ma lenne legalább két jelentkező a dologra (jó lenne belőle legalább egy, akinek ellátnivaló sérülése van, de persze nem leszek telhetetlen Very Happy), akkor írnék egy kezdőt és ahhoz lehetne csatlakozni. Pörgős dologra gondoltam, én tudok napi egy reagot vállalni, szal ha két-három naponta tudna írni mindenki, az faja lenne. Közben ki lehet szállni, én vállalom, hogy végig aktív leszek a szálban, hogy amíg van valakinek kedve játszani, az tudjon. Smile
A kérdés tehát: Ki az, aki beszállna egy ilyen játékba? Vezessünk listát pls (bár ez nem mese, de na.. így átláthatóbb lenne szerintem)! *.*

"Fortuna eltávon" - jelentkezem:
- Nique
- Liam
- Carrie-Ann
-
-


A hozzászólást Dominique R. Beaulieu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Jún. - 16:14-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeSzer. 18 Jún. - 11:03

Én meg totálisan elfelejtettem, hogy 7.-től 14.-ig nem leszek, így valszeg a mese végéről, izgalmas részéről maradnék le, szóval így nem venném el mástól a lehetőséget, a helyemre nyugodtan lehet jelentkezni.
És igazán sajnálom, mert nagyon érdekelt volna, de úgyis lesz még, arra majd megyek! *-*
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 20:44

Gabriel Hannon írta:
Szerintem magunkkal ráncigáljuk Leah-t is... Rolling Eyes

Legalábbis megpróbáljuk...persze végül úgyis rajta múlik Very Happy

De ééédes vagy, hogy gondoltál rám. Hát amúgy is úgy volt, hogy egymás meséjére megyünk, de akkor nekem kizárásos alapon marad a szigetfelfedezős mese, és azt így Charles meséli, a többieknek valami konzervkukázóst összehozok, pedig olyan beszaratós mesét agyaltam volna ki a szigettúra közben. De köszi mégegyszer, iszonyat jól esik, a régi oldalon én voltam a jómunkásember, aki dolgozzá vazze admin vagy!
Vissza az elejére Go down

Leroy Jethro Gibbs
mutant and proud

Leroy Jethro Gibbs
X-men
be brave, we're a team
Play By : Brian Krause
Hozzászólások száma : 51
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 19:40

Én is szívesen jönnék, ha még beférek, most már én is aktívabb leszek, mert megvan az érettségi, és amiatt már nem kell parázni Very Happy
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 19:18

Gabriel Hannon írta:
Szerintem magunkkal ráncigáljuk Leah-t is... Rolling Eyes

Legalábbis megpróbáljuk...persze végül úgyis rajta múlik Very Happy

Ennek örülni fog, az tuti. ^^ De amúgy mi eleve mindenképpen megyünk egymás meséjére, szóval Josie és Leah plusz egy fő alap, csak még rá kell jönnöm, hogy dumálom rá Josiet hogy önként menjen és ne belőve napozzon inkább a parton. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 18:54

Szerintem magunkkal ráncigáljuk Leah-t is... Rolling Eyes

Legalábbis megpróbáljuk...persze végül úgyis rajta múlik Very Happy
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 18:19

No úgy néz ki hirtelen lettünk sokan és nem mindenki néz ide napközben, ha valaki még jönne, de már hely nincs, akkor nyugodtan jelezze és megoldjuk, csak ha több fő lesz, mint az 5, akkor is tartani kell a 3 napot, ez már a csapaton múlik. Smile

1. A sziget felfedezése:
- Amy
- Tati
- Gabriel
- Joanne
- Angela

2. Készletek felkutatása, víz, élelem szerzése:
- Liam
- Felicity
- Bryce
- Nique
(- Sylvie)
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 17:01

Mind a két választási lehetőség nagyon tetszik, de azt hiszem a felfedezés nyert 51%-kal Very Happy
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 14:44

Tudom én, hogy a világ legutálatosabb válasza a "mindegy", de nekem tényleg mindegy. Very Happy Pörgök én akárhová, ahol van rám szükség! Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 14:37

Gyűlünk-gyűlünk. ^^

1. A sziget felfedezése:
- Amy
- Tati
- Gabriel
- Joanne

2. Készletek felkutatása, víz, élelem szerzése:
- Liam
- Felicity
- Bryce
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 14:26

Élelem keresésre jelentkezek, 22-e után már rá érek és remélhetőleg a gépem is jó lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 14:11

Felfedezés... Az jobban tetszene *--*
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 13:21

Felfedezés, az úgyis jobban illik hozzám Very Happy
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 13:17

Felfedezés Smile
Vissza az elejére Go down

Felicity White
mutant and proud

Felicity White
Diák
power to the future
Play By : Miss Mosh
Hozzászólások száma : 48
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 11:57

2; Készletek felkutatása, víz, élelem szerzése. Very Happy
Igyekszem aktívan írni, folyamatosan, most már úgyis lesz rá időm. Wink
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 11:24

Akkor én a készletek keresésére jelentkeznék, 3 napon belül egyet biztos tudok írni Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 11:13

Én a sziget felfedezésére jelentkeznék. Smile 23.-án leugrom 2 napra a balcsira, szal majd 25.-én tudok írni, ha ez így jó, csak szólok előre. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 11:11

Na mucurkák, a mostani felvezetés meg volt, de jelenleg ugye a kis csapat eléggé szét van csúszva, sok a sérült és nincs se víz, se túl nagy élelemkészlet, tehát két kisebb mese indul majd útra, de ezek mindenképpen pörgősebbek lesznek mint a mostani nyitó:

1. A sziget felfedezése

2. Készletek felkutatása, víz, élelem szerzése


Majd még kitaláljuk, hogy melyikünk melyik mesét viszi, a lényeg, hogy mindkét csapatba 4-5 fő fér bele, és fontos, hogy olyanok jelentkezzenek, akik tudnak aktívan pörögni, tehát maximum 3 naponta jön majd mesélői hsz. Nem számít, hogy most ki melyik csapatban volt, hiszen már egy helyen vagytok mindannyian.

E mellett természetesen a hajóút témaköre alatt bárki játszhat, nyithat fórumtémát mással stb. hogy döglődik, pánikol, hawaiiozik stb. Very Happy

Jelentkezni itt lehet, írjátok be, hogy melyik verzióra jönnétek. Smile Akár azt is írhatja valaki, hogy mindkét megoldás megfelel neki, tehát ne azért maradjon valaki le, mert kaját akart keresni, de ott már nem maradt hely.

Jelentkezni: 22-éig lehet (Sylvienek mindenképpen fent tartunk egy helyet, mert ő 23-án jön haza. ^^)
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 16:06

Én akkor még így utolsó pillanatban becsatlakoznék, ha lehet. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 11:10

No első körben akkor pár apró és fontos részlet jön ide, ami átláthatóan bármikor visszaolvasható később is, és ha bármiféle kérdés felmerül, akkor arról is a továbbiakban itt lehet kérdezni. Smile

Időtartam:
A nyári nagy mese szeptember 1-ig tart terveink szerint. Persze lehet esetlegesen csúszás, de azért igyekszünk ezt mindenképpen tartani. :)A karakterek hivatalosan július 15-én hajóznak ki! Ez nagyon fontos, tehát előtte még a suliban tartózkodnak, de maga a mese most indul, hogy legyen idő főleg ekkora tömeggel kijátszani a történéseket. ^^

Hol játszhatok a mese közben?
Mivel hosszú időtartamról van szó, felmerül a kérdés játszhatsz-e közben a suliban is. Hát naná! Amúgy nagyon be lenne korlátozva a karid. Az egyetlen kikötés annyi, hogy júli 15. és szept 1. között már nem kezdhetsz bele új játékba az úton lévő karaktereddel, de már előtte megkezdett időn kívül játékokat akkor is nyugodtan kijátszhatsz, ennek semmi akadálya nincs.

Mi lesz két mese között?
Mivel a létszám a várthoz képest jóval több lett, úgy gondoljuk, hogy jó eséllyel inkább a nagy tömeges mesék rövidebbek lesznek, mint pl. most a nyitó is csupán néhány mesélői hozzászólással indul és utána majd nyugodtan játszhattok külön is ebben a témakörben. Mindenki hozhat létre magának fórumot azzal/azokkal, akivel/akikkel játszani szeretne. Jó eséllyel lesznek majd gyorsan pörgős mesék is, amikre maximum 4-5 fő jelentkezését várjuk majd, és ezeknél elvárt lesz a gyors reagálás, ezek afféle kisebb események lesznek, amikről majd kerül be összefoglaló is, hogy senki se maradjon le semmiről.

Ami még fontos lehet
A nagyobb tömeges mesék esetén mi szigorúan hetente írunk majd hozzászólást. Ez alól nem tudunk kivételt tenni, mert akkor rémesen elhúzódna minden. Nektek pontosan 6 napotok lesz hsz-t írni. Nem kötelező sorrendet tartani, csak ha úgy érzed eleve valakivel beszéltél stb. akkor rá azért figyelj, de azzal nem tudunk mit kezdeni, ha valaki más figyelmetlensége miatt csúszik ki a sorból. Ez a ti felelősségetek, ha valakire vártok, mert előttetek lenne, akkor rugdossátok meg, hogy írjon, vagy vágjatok be elé.
Természetesen tiszta sor, hogy lesz, aki majd elutazik nyaralni, táborba stb. ez benne van, mi is megyünk majd el nyaralni, ilyenkor érthető, ha valaki kimarad egy-egy körből, visszaolvas, vagy majd átnézi az összefoglalót. Smile

Lehet-e menet közben csatlakozni a meséhez?
Igen és nem. ^^ Igen, tehát, aki később regisztrál az oldalra sem marad ki semmiből, mert megteheti, hogy ha visszaolvassa eddig mi történt, akkor úgy veszi, hogy az ő karaktere is eljött a hajóútra, de ez esetben írjon ide, vagy pedig nekünk üzit, hogy tudjunk a plusz egy főről. Nem, folyamatban lévő mesébe nem lehet becsatlakozni, mert az mesélőnek is elég nagy zavart okozna, főleg akkor, ha eleve két csapatra lesztek osztva. Smile

Azt hiszem ennyi, ha bármi egyéb kérdés felmerül, akkor kiáltsatok, jó hangosan. A nyitó hsz-szel és a csoportbontással - ami teljes mértékben random lett - jövök majd nem sokára. Smile Előre is jó szórakozást mindenkinek!

Végezetül pedig a lista, akik már eddig jelentkeztek a mesére, akár üzenetben, akár a Híreknél:
Amy
Angela
Beryl
Bryce
Chad
David
Dorothy
Cynthia
Emily
Felicity
Gabriel
Henry
Jack
Jacob
Jason
Joanne
Josie
Leah
Leroy
Liam
Lindsay
Nique
Scott
Sylvie
Tati
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Szabályok, fontos tudnivalók   Szabályok, fontos tudnivalók - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabályok, fontos tudnivalók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Szabályok
» Szabályok
» Szabályok, sablon
» Fiúk hálószobái helyszínleírás, szabályok
» Lányok hálószobái helyszínleírás, szabályok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kalandok, események :: Kalandok, mesék :: Nyári hajóút-