we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Apple Lara McCormack
mutant and proud

Apple Lara McCormack
független
loneliness is a gun
Play By : Jessica Biel
Hozzászólások száma : 87
Kor : 34



TémanyitásTárgy: NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása   NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 20:13

First topic message reminder :

NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Brooklyn-heigths_2493261b
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása   NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 21:35



Lari, Scarlett & Liam



-Megszeretnéd még ismerni Larit? – ezzel a kérdéssel toppantam be Scarlett szobájába, persze kopogtam, és ajtót nyitott, nemcsak úgy beállítottam mindenféle figyelmeztetés nélkül. Lari megadta a címét, ami New Yorkban van, tehát nem éppen a szomszédban, de… de úgyis elakartam már őt vinni New Yorkba, ,mert ha valahol van élet, akkor jobb helyre nem is mehetnénk. Nincs a közelben, ezért végül lemondok arról, hogy motorral menjünk, pedig szívesen mennék, de sokkal kényelmesebb Scarlettnek és nekem is az autó, úgyhogy végül csak leakasztok egy kulcsot találomra és már mehetünk is New Yorkba! Odafelé úton azért próbálok neki mesélni Lariról valamennyit, hogy mégis milyen, de ha nem akar róla hallani, amíg oda nem érünk, akkor befogom, én csak.. én csak jót szeretnék neki, felkészíteni őt, vagy mi, mert nagyon félek. Szeretném, ha kijönnének, és nem marnák egymást, mert…mert tudom, hogy milyen tud lenni Lari, ha úgy érzi, hogy fenyegetve van, és.. tényleg félek attól, hogy bekavarnak az érzései és esetleg olyat mond Scarlettnek, amit nem kéne, vagy csak Scarlett ért félre valamit, és... nem, felesleges ezen aggódnom, ahogyan utólag sem érdemes búslakodni, úgy előre sem szabad szomorkodni, ezért azonnal mosolyt is varázsolok az arcomra, és megpróbálom valami sokkal lazább témára terelni a szót. Csak viccelődök, mesélek neki New Yorkról, még egy szobát is foglaltam magunknak a maradék pénzemből. Elhoztam minden pénz a nyaralóból és kivettem az összes pénz a bankból, amit eddig spóroltam össze, aztán kivettem egy szobát, vagyis inkább… valami lakosztály félét. Van olyan, hogy fél lakosztály? Na, ez valami olyasmi. Kisebb, mint egy lakosztály, de nagyobb, mint egy szoba. Tudom, hogy lehetne lakosztály is, de arra már nem volt pénzem és hagynom kellett arra is, hogy elmenjünk valahova bulizni, vagy szórakozni…bárhova. Nem meséltem neki erről a New Yorki dologról, meglepetésnek szánom a dolgot, és remélem, hogy örülni fog neki, mert szeretném őt kiengesztelni amiatt a másfél hét miatt, és New York alkalmas erre nem igaz? Valószínűleg kapni fogunk majd megint a fejünkre, amiért elmentünk, de előre szóltam Charleséknak, hogy elviszem Scarlettet New Yorkba, amire nagy nehezen áldásukat is adták, viszont mikor megemlítettem, hogy pár napról lenne szó, a reakciójukat már nem vártam meg, mert van egy olyan érzésem, hogy nem nagyon fülöt volna a dologhoz a foguk. Értem én, hogy aggódnak Scarlett miatt, de megtudom őt védeni, bármit megtennék azért, hogy megvédhessem őt. Amúgy sem a maffiát megyünk meglátogatni, úgyhogy nem lesz gond, és ha mégis, akkor ott leszek, számíthat rám, és remélem ezt ő is tudja.
Végül csak megérkezünk a címhez, én pedig gyorsan kikászálódom és nyitom is a kocsi ajtaját, hogy Scarlett is kiszállhasson, majd megfogom a kezét és elsétálok vele az ajtóhoz vezető lépcsőig, de ott megállok és szembefordulok vele.
– Mehetünk? – ha igen, akkor már kopogunk is az ajtón, ha nem, akkor pedig várunk, megpróbálom valahogy megnyugtatni őt, és mikor készen áll, akkor már kopogunk is Lari ajtaján. Azonban előbb gyorsan kiszedem a kocsiból a bort, hiszen vendégségbe mégsem illik ajándék nélkül jönni nem?
Vissza az elejére Go down

Apple Lara McCormack
mutant and proud

Apple Lara McCormack
független
loneliness is a gun
Play By : Jessica Biel
Hozzászólások száma : 87
Kor : 34



TémanyitásTárgy: NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása   NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 20:13

NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Brooklyn-heigths_2493261b
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása   NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
NY, Brooklyn, Gold St - Apple Lara James' bérlakása
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aiden bérlakása
» Brooklyn
» The Big Apple
» Jay otthona, Brooklyn, NY
» Cocktail in Brooklyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-