we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Logan & Sylvie Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Logan & Sylvie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

James Howlett
mutant and proud

James Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 79



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Sylvie   Logan & Sylvie Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 16:10

A további szemtelenségre csak egy olyan mélyről jövő halk morgással válaszol, ami nagyjából arra hasonlít, amikor valaki hozzáér egy éhes pitbul etetőtáljához, és ezt még csendben teszi, mert egyenlőre megvan mindkét keze. Jill nevére amúgy is harap, még így is, hogy valójában ő maga hozta fel a lányt. Aztán megforgatja a szemeit a reakcióra az ostor hallatán, és csak amikor már elfordult a lánytól, és már nem láthatja, akkor enged meg magának egsy nagyon apró mosolyt a szája szélén.
~Miből lesz a cserebogár...hehh...~
Méltatlankodására nem reagál, legalábbis az elején még nem, had panaszkodja ki magát szegény lány, most amíg még van ereje hozzá. Később már lesznek problémái e téren, abban biztos lehet. Azonban, amikor megkérdi, mi elsz, ha nem csinálja meg, Megtorpan, szembe fordul vezel, és összevont szemöldökkel hajol egész közel Sylvie arcához, hogy levegőt dermesztő hangon tegye fel a kérdést:
-Tényleg szeretnéd megtapasztalni?
Aztán tovább ráncigálja maga után a hercegnőt, akinek hagy időt ráű, hogy észrevegye, abban az országban él, ahol csak franciahonban rühellik jobbana nemességet, és van kevesebb befolyásuk, szóval bármilyen szép is a bőre, ezt ma nem fogja megúszni, ha tiarát húz sem. A kertbe érvetényleg a kezébe nyomja a két kancsót.
-Járjon a kezed, vagy én fogom feltölteni őket.
Aztán szivarra gyújt, és csak figyeli, ahogy a lány dolgozik...már ha dolgozni kezd. Nagyon ajánlja neki, hogy így legyen.
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Sylvie   Logan & Sylvie Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 18:08

Logan & Sylvie

Akkor is tudnám, hogy ideges, ha nem látnám rajta, lévén a képességemnek „hála” érzem. Nem mondom, hogy örülök annak, hogy felhúztam, de nincs mit tenni, részemről tán nem túlságosan meglepő, hogy ilyesmire képes vagyok. Csak éppen a férfi nem egy egyszerű diák, nekem persze pont egy tanárral kell packáznom. Miért is ne.
- Nem tudom, ki az a Jill, de biztos jó arc lehet, bemutathatnál neki.
Most erre mit lehet mondani? Én helyből ilyen vagyok, nem kell nekifutnom, vagy bárki részéről oktatást kérelmeznem ez ügyben. Mondjuk, csodálkozom rajta, hogy három év alatt még nem téma a nagy pofám a tanárok között, de ezek szerint vannak még csodák.
- Ostort? Hümm… na ezt a gondolatmorzsát inkább lenyelem.
Vigyorodom el, mert azért én is tudom, hol a határ, bár, ha kevésbé lennék tapasztalatlan, akkor csöppet sem érdekelne, hogy visszafogjam magam ezen a téren. Így azonban a pikánsnak számító megjegyzésem megtartom magamnak.
Aztán loholok utána, mert holt biztos, hogy a kedves Rozsomák tempója nem egyezik az enyémmel, pláne úgy, hogy én nem is akarok menni, szóval többnyire rángatnia kell, ha azt akarja, hogy haladjunk is valamerre.
- Szóval szerinted a súlyom egy ötödét kéne cipelnem? Viccelsz? Nem vagyok én King-Kong…
Ez komolyan nevetséges, fel bírom emelni, még pár méternyire el is tudnám vinni, de hogy locsolgassak belőle, az már azért más tészta.
- És mi lesz, ha nem csinálom meg?
Cövekelek le, mert igazán bájos elgondolás a részéről, hogy én majd csak úgy a hatalmas termete, és a pengeéles karmai, meg a heves homlokráncolása okán teljesítem is a rám kiszabott büntit. Nem nagyon áll szándékomban, de arra azért kíváncsi vagyok, hogy meddig mehet el itt egy tanár. Úgysem feszítettem még túl a húrt ilyen téren sosem. Jelenleg pedig nem koncentrálok a képességemre, vicces lenne, ha átvenném ezt a fene nagy morcosságot és magabiztosságot.
- Megtisztelő, igazán, bár tudomásom szerint a hercegnőktől távol áll a kétkezi munka, szóval úgy érzem, jogomban áll nem élni eme remek lehetőséggel.
Tolom az arcába a nagy nemet, kétlem, hogy meg fogom úszni a dolgot, de egy próbát mindenképpen megér, aztán meglátjuk, hova jutok. Kitenni csak nem fognak a suliból… Mindenesetre, ez még talán odább van. Egyelőre arra koncentrálok, hogy ezt a tökéletes kifáradást és annak okán a másnapi izomlázat, valamit a kiadós napszúrást megússzam.
Vissza az elejére Go down

James Howlett
mutant and proud

James Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 79



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Sylvie   Logan & Sylvie Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 20:52

-Te bizony - feleli, a szemeit forgatva. Valahogy nem nyűgözi le a lány replikája, de elsőre betudja annak, hogy biztos zavarában felelt így, meg a helyében ő sem tudott volna mást mondani, ezért ezt még nem hánytorgatná fel neki, úgyis csak egyszer lehet megnyúzni valakit élve. Hanem amikor még meg is köszöni Sylvie a "dicséretet", na arra már összeráncolja a homlokát, két szemöldöke nem sok jót sejttető alakzatot vesz fel, a nyakán pedig kidagad két ér is, ami csak akkor szokott, ha valami botor diák felidegesíti azzal, hogy a bordája felsérti a tenyerét, amikor kitépi a szerencsétlen szívét a mellkasából.
-Mostanában minden diák helyből ilyen pimasz, vagy csak Jill tart fakultatív továbbképzést abból, hogyan lehet ingyen szállást kapni a fogdánkban az ezredfordulóig?
Aztán oldalra dönti a fejét, alkarjával megtörli ázott szakállát, és elgondolkodva fürkészi tovább a lány szépséges arcát, amit nemsokára egy sárból, és izzadtságól álló maszk fog eltakarni, a teste többi részével együtt, néhol gazdagítva pár művészi vízhólyaggal,a változatosság kedvéért.
-Valóban ideális lennék a munkára, meg sem kottyanna, az egyetlen bökkenő, hogy az én kezem foglalt lesz. Abban tartom majd az ostort. Na gyere szépen - és ezzel meg is indul, a lányt magával húzva. Nem nagyon hatja meg, hogy esetleg nem kerti munkához van öltözve.
-Mivel a locsolás úgyis nagyon megy, kerítek neked pár 10 literes kancsót, hogy meglocsolhasd vele az összes növényt a parkban. Mint említetted, az én karom remek állapotban van, majdnem olyan vastag, mint a te derekad, ami viszont téged illet, rád fér egy kis erőnléti edzés. Nos, ebben ma nem lesz hiány!
Nem, nem azért beszél ilyen hangosan, mert attól tart, hogy süket a lány, hanem mert kicsit élvezi hallani, ahogy a folyosón mindenki nyel egyet, akik mellett elmennek. Az, hogy egy másik, a hasát törölgető lány kárörvendően vigyorog rájuk annyira nem hatja meg.
-No, itt is volnánk. Tessék, töltsd fel vízzel mindkettőt, nem akarom, hogy állandóan vissza kelljen jönnöd a csaphoz. És nem, nem hat meg, hogy van öntözőrendszerünk, meg fél tucat tanulónk, aki esőt tudna csinálni. Ma mind takarékon lesz, direkt a te kedvedért hercegnő!
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Sylvie   Logan & Sylvie Icon_minitimePént. 18 Júl. - 20:20

Logan & Sylvie

Hallom, ahogy kicsúsznak a karmai, de én már tudom, amit ő nem, nevezetesen, hogy se így, se úgy nem úszta volna meg a dolgot. Miéééért vagyok én olyan szerencsétlen, hogy pont ő jön ki ilyenkor a hátsó udvarra? Megesz reggelire, basszus, én ezt nem hiszem el, de komolyan nem. Vajon lehetek még ennél is pechesebb?
Morog. Mondom én, hogy felfal. Remélem, megfekszem majd a gyomrát, vagy valami hasonló. Elindulok gyorsan a folyosón, mielőtt még fülön csípne, de nem vagyok elég gyors, mert pont szembetalálkozom vele, onnan meg már fölösleges lenne bárhová is mennem, hiszen látta az arcom, tudja, ki vagyok. Mondjuk, nem vennék rá mérget, hogy az illatom nem lett volna elég neki. Gőzöm sincs, miként áll szaglás terén, de el tudom képzelni, hogy az is jobb neki… ha már ilyen… khm, állatias.
- Akkor én vagyok a hunyó?
Kérdezek vissza vigyorogva, mert őszintén, nem tudom másként lereagálni a helyzetet, ha túl komolyan veszem, akkor is megszívom, ha elpoénkodom, akkor maximum egy kicsit jobban. Akkor már legalább magamat szórakoztassam közbe. Őt szerintem nem lehet, legalábbis én még nem láttam mosolyogni. Hirdetni kéne egy versenyt ebben a témában. A tekintetétől a hideg futkos a hátamon most is. Biztos gyakorolta ezt a nézést a tükör előtt. Kinézem belőle.
Oldalra pillantok a karomra, amit fog, végül annyiban hagyom a dolgot, inkább nem erősködöm, talán hamarabb szabadulok, ha együttműködöm.
- Köszi, igyekeztem!
Gondolom, a pofátlanság netovábbja megköszönni, de hát ha már megdicsért, még ha ironikusan is… El sem tudom mondani, mennyire nehezemre esik nem a hasamat fogva nevetni, amikor látom lehullani a cseppeket a szakálláról. Hát ez óriási. Mégsem bánom annyira a dolgot, még.
- Nem is tudooom, mondjuk, te? Ezekkel a szép erős karokkal biztos hipp-hopp kész lennél, meg gondolom a napszúrás sem viselne meg túlzottan.
Mosolygom bűbájosan, bár tökéletesen tudatában vagyok, hogy én fogok ásni, de különösebben nem érdekel, egyelőre, de nyilván később szívom majd miatta a fogam.
Vissza az elejére Go down

James Howlett
mutant and proud

James Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 79



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Sylvie   Logan & Sylvie Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 18:57

Logan furcsa tapasztalattal gazdagodik a mai nap: unatkozik. Amióta csak az eszét tudja, minden nap akadt valami, ami miatt morgolódhatna, ha más nem, olyasmi, amit ő maga okozott, de ez van, ha ő unatkozik, annak általában rossz vége lesz. Ebben az iskolában viszont ez a mai nap valahogy olyan békés, hogy már szinte felfordul tőle a gyomra, ahhoz viszont túl meleg van, hogy reálist esélyt lásson rá, hogy 3 méternél többet tegyen meg a szabadban. Ez, és az, hogy a TV-ben sem talált semmi izgalmasat végül arra ösztönzi, hogy egy pipával a kezében kimenjen a kertbe mégis egy kicsit. Charles roppant tanulságos monológot adott elő a dohányzásról, ám akkor szivarokról volt szó, nem erről, így nincs semmi baj, igaz? Az ajtón kilépve dohányt tölt a pipába, aztán kezébe kerül az öngyújtója.

Már a szabadban van, amikor egy furcsa nesz üti meg a fülét. Azonnal, késlekedés nélkül reagál, egyetlen fölösleges mozdulat nélkül, szinte sugározva a magabiztosságot, és a felkészültséget, amit egy évszázadnyi gyakorlás árán tudhat magáénak, és talán épp ezért olyan fájdalmas, hogy amikor kivont karmokkal hárítja a támadást, nem ér el vele semmit, csupán azt, hogy a lufi a pengéken szeletelődik fel, a víz viszont az arcába csap, eláztatva a szakállát, a haját, és persze a dohányt is, amit ezek után már nem tud meggyújtani még egy darabig. Először annyira letaglózza ez a fejlemény, hogy csak mered az irányba, ahonnan az orv támadója érkezett, pislog párat, de végül visszahúzza a karmait, és két ujja közé fogva húzza le a homlokáról az egyik gumidarabkát, ami oda tapadt, és az orrához tartva szagol bele. Összeráncolja a homlokát, és felnéz az első emeletre.
Összeszorított fogakkal vicsorít, morgását pedig Sylvie még odafent is hallhatja, ahogy azt is,a hogy egyre gyorsuló léptekkel indul meg Logan befelé az épületbe. Azonnal a lépcsőház felé veszi az irányt, és a folyosóra érve elkapja a szép arcú lány karját, és maga felé fordítja.
-Megvagy - jelenti ki csendesen, és nem sok jót ígérő tekintettel méri végig a leányzót. A karját nem fogja egyébként durván, csak határozottan. Annyira azért nem erőszakos, mint sokan hiszik róla. Sokkal rosszabb, de tudja, hol a határ.
-Szép dobás volt. - teszi hozzá, továbbra is halk, fenyegető hangon, miközben még lecsöpög néhány csepp a szakálláról.
-Mond csak, ha már így összefutottunk, szeretnéd kitalálni, ki lesz a szerencsés, aki a napszúrással dacolva feláshatja az egész hátsó kertet egyes egyedül?
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Logan & Sylvie   Logan & Sylvie Icon_minitimeHétf. 14 Júl. - 21:38

Logan & Sylvie

Roppant mód unom magam, márpedig, ha én unom magam, annak általában katasztrofális következményei lesznek. Hiába hajkurásztam bármelyik hozzám közelebb álló személyt, hogy húzzunk már el North Salembe, vagy valami, de mindegyiküket mintha a föld nyelte volna el. Következésképp önállóan kell boldogulnom az unalom rögös útvesztőin. Több se kellett nekem, előhalásztam a cuccaim közül pár nem használt lufit, és levonultam vele a hátsó udvar feletti folyosóra. Nyár van, könnyen lehet, hogy még szívességet is fogok tenni a tervemmel az erre járóknak, na jó, ezt azért én sem gondolom komolyan, én például nem díjaznám.
Bevonulok a női mosdóba, és megtöltök pár lufit vízzel, majd összekötözöm a tetejüket, és mint egy kis hadsereget, felvonultatom őket az ablakpárkányon. Sajnálatos módon a készletem véges, és ezeket nem is lehet többször felhasználni, ezért nem szabad elpazarolnom egyet sem.
Már a második talált telibe, és kaptam csinos kis szitkokat a fejemre, amit tökéletesen megértek persze, én sem kímélném az illetőt fordított helyzetben. Lebuktatni viszont nem állt szándékomban magam, és eddig egyik delikvens sem vette a fáradtságot, hogy feljöjjön ide, megnézni, ki is garázdálkodik, nem mintha nyugiban megvárnám a dolgot. Ettől függetlenül örülök neki, hogy nem épp áldásos ténykedésem zavartalanul folytatódhat tovább.
Újabb lépteket hallok, kivárok még egy szívdobbanásnyi időt, majd legurítom a vízbombát, rögtön nézek is utána, mert olyan poén látni, ahogy a lufi csattan valakinek a fején, vállán, vagy épp a frászt hozza rá a lába mellett becsapódva. Csak akkor látom meg, hogy az egyik tanárunk lép ki, mikor már a feje felé repül. Hiába is nyúlnék utána, hogy visszahúzzam, esélytelen a dolog.
- Basszus…
Nyögöm halkan, és azonnal hátra is hőkölök az ablaktól, gyorsan leguggolok, és a hátam a falnak vetem. Basszus, ez lehet mégsem volt olyan jó ötlet, ez a pasi engem kettévág. Lehet, hogy nem ártana futnom, de jó gyorsan… Remélem rosszul láttam, és nem ő az, mert akkor nagyon beletenyereltem a dolgok közepébe.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Logan & Sylvie   Logan & Sylvie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Logan & Sylvie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Logan & Sylvie
» Sylvie Soleil
» Sylvie & Tessa
» Sylvie&Emily
» Ethan & Sylvie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Hátsó udvar (nyugat)-